Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-23, 01:12   #871
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ostatnio wynalazlam jakas stara probke pomadki oriflame, ma taki fajny odcien ciemnego rozu, ale chyba juz nie ma jej w ofercie.
marzy mi się pomadka w kolorze malinowym czyli cos pasujacego do mojego chlodnego typu, intensywne czerwienie odpadaja. pojade do rossmanna, poszukac jakiejs "malinki"

mi ten z oriflame o dziwo nie podkresla, a wole siebie jednak z podkladem, bo te przeswitujace naczynia krwionosne mnie wkurzaja
te 2 inne opakowania kuleczek sa firmy APC tak? bo ja juz troche nie kontaktuje, chyba powinnam isc spaciulki

dobranoc Śnieżynki
nie nie, to jakieś vollaro-podobne (brzmi jak wyrób czekoladopodobny )
gdzieś tutaj jest zdjęcie mieszanki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199899

a mieszanie kulek APC mi właśnie nie wychodzi i co wykombinuję to nie jestem do końca zadowolona z efektu, więc jeszcze nie pokazuję

ja własnie mam zamiar dorwać się do próbek z Oriflam'u, bo mam ich mnóstwo, jak znajdę coś, co będzie mi odpowiadało, będę dzielnie krążyć z tą małą biedną próbką po sklepach i szukać czegoś w takim kolorze

też mi się marzy malina, ale błyszczyk - na wesele znalazłam coś, co wydaje się zupełnie niemalinowe, ale jest półtransparentne i na moich różowych ustach wygląda idealnie, tzn pasuje do sukienki ale jakbym znalazła coś naprawdę malinowego, to bym nie płakała

mam pytanie: na wesele idę w malinowej sukience, dodatki będę miała czarne, a włosy mam kurcze rude i nie wiem co z nimi zrobić, bo strasznie mi się te kolory gryzą myślałam już nawet przez moment o czarnym, bo kolega fryzjer powiedział, że w niej jest dużo czerwonego pigmentu i później będzie łatwo zrobić naprawde intensywną czerwień na studniówce miałam takie niby czerwone wlosy, ale leciutko wpadające w malinę, ale fryzjerka zmieniła farby poza tym wtedy to jakiś odświeżacz miała tylko tak eksperymentalnie 1 sztukę i nie wiadomo teraz co to było.. co byście mi radziły zrobić z tymi włosami zeby się ani nie gryzły z maliną ani z chłodno-bladą skórą?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 02:17   #872
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ostatnio w katalogu avonu widzialam szminke nablyszczajaca o kolorze Berry, nie widzialam jej na zywo, tylko na zdjeciu (na stronie avonu, w e-katalogu na 25 stronie) ale moze ktos ma ten kolor i moglby napisac czy rzeczywiscie jest ładny i malinowy
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 09:31   #873
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a co do idealnej cery, nic nie jest przekreslone! skora sie przeciez regeneruje! moja cera ostatnio sie rozszalala,przestalam ją byc kranowa, kupilam delikatny zel do mycia ziaji i krem. cera po paru dniach poprawila sie niesamowicie, przestala byc taka luszczaca sie i podrazniona.
Ja mam podrażnioną chlorem. Całe ciało mnie swędzi. Od kilku dni uczulenie na kurz, już przechodziło, a tu ten chlor. Słyszałyście o zadupiu w lubelskim gdzie woda śmierdziała farbą bo coś tam było nie tak z pompami (wtedy na szczęście akurat wyjechałam)? Teraz w łazience mam basen. No przynajmniej na mój nos.

A może błyszczyk Inglota malinowy w tubce? Wkleiłabym zdjęcie jak prezentuje się na ustach, ale aparat najwcześniej zobaczę w sobotę.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 11:01   #874
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja mam podrażnioną chlorem. Całe ciało mnie swędzi. Od kilku dni uczulenie na kurz, już przechodziło, a tu ten chlor. Słyszałyście o zadupiu w lubelskim gdzie woda śmierdziała farbą bo coś tam było nie tak z pompami (wtedy na szczęście akurat wyjechałam)? Teraz w łazience mam basen. No przynajmniej na mój nos.

A może błyszczyk Inglota malinowy w tubce? Wkleiłabym zdjęcie jak prezentuje się na ustach, ale aparat najwcześniej zobaczę w sobotę.
nie widziałam malinowego Inglota ani u mnie w mieścince (babka patrzyła na mnie z przerażeniem jak mówiłam o jakimś malinowym transparentnym błyszczyku, który może być w każdej formie, tylko nie w paletce), ani na stoisku w Jankach ale może dzisiaj poszukam, bo z tego co pamiętam, to w Galerii Łódzkiej jest cały sklep Inglota, tylko oświetlenie mają tragiczne
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 11:34   #875
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Truskawkowa, mi wiecznie cos wylazi, mam skore z problemamikeratolitycznym i czy jak to tam.. wiec codzienne szorowanie skory rekawica szorstka.. a i tak to malo daje...
Mowisz, malinowa??? hmm.. przeciez to cieply odcien.. mysle, ze mimo wszystko bedzie pasowal. A dlaczego czerwienie odpadaja?? Ladne, przygaszone??? moim zdaniem pasowalyby idealnie, na wieczor bo na codzien nie mialabym odwagi..
Wracajac do dekoltu, skora sie regeneruje ale zdrowa skora, ta zniszczona przez solarium juz, zwykle wyglada jak pognieciona i zadne cuda nie pomoga na dluzsza mete.. poza tym ma mnostwo jakichs blizenek i przebarwien.. chyba jesieniai fundne sobie peeling gleboko zluszczajacy..
no ale coz, jest jak jest. Zawsze mogloby byc jeszcze gorzej wiec nie narzekam
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 11:44   #876
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez emurulez77 Pokaż wiadomość
Truskawkowa, mi wiecznie cos wylazi, mam skore z problemamikeratolitycznym i czy jak to tam.. wiec codzienne szorowanie skory rekawica szorstka.. a i tak to malo daje...
Mowisz, malinowa??? hmm.. przeciez to cieply odcien.. mysle, ze mimo wszystko bedzie pasowal. A dlaczego czerwienie odpadaja?? Ladne, przygaszone??? moim zdaniem pasowalyby idealnie, na wieczor bo na codzien nie mialabym odwagi..
Wracajac do dekoltu, skora sie regeneruje ale zdrowa skora, ta zniszczona przez solarium juz, zwykle wyglada jak pognieciona i zadne cuda nie pomoga na dluzsza mete.. poza tym ma mnostwo jakichs blizenek i przebarwien.. chyba jesieniai fundne sobie peeling gleboko zluszczajacy..
no ale coz, jest jak jest. Zawsze mogloby byc jeszcze gorzej wiec nie narzekam
problemy skorne? taka jakby "gesia skorka" na ciele? jezeli tak to mozemy sobie niestety podac rece lecze to od dziecinstwa roznymi sposobami, troche pomaga, ale od pewnego czasu przestalam sie juz tak przejmowac, ze nigdy nie bede miala idealnie gladkiej skory na ciele

jak dla mnie kolory malinowe, wisniowe pasuja to "chlodne" czerwienie. Koralowy, krwisty juz nie a moze ja sie nie znam
moje usta z natury maja dosc intensywna barwe, ale lubie jak widac, je jeszcze bardziej, mam raczej pelne wargi, wiec chyba moge sobie pozwolic

do tego podkreslone brwi i rzesy tuszem, roz na policzki i mozna podbijac swiat
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 14:39   #877
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

moze nie tyle gesia skorka, choc ta tez sie pojawia i to, o zgrozo, na wewnetrznych czesciach przedramienia!!! ale mam mnostwo drobnych krost, krostek, krosteczek, wagrow, innych dziwnych malych ropidel.. te kerstosi pilaris to ma kilka odmian... najgorzej wkurzaja mnie tez dziwne zaczerwieniony krost z bialymi czubkami.. za cholere nie mozna ich wydlubac.. mnoza sie na szyji i dekolcie oraz na zuchwie niczym grzyby po deszczu.. choelra mnie bierze... psychicznie potrafi zdolowac... i to codzienne tarcie rekwica, i nacieranie sola morska.. ech................. bez komentarza...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 15:52   #878
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość

mam pytanie: na wesele idę w malinowej sukience, dodatki będę miała czarne, a włosy mam kurcze rude i nie wiem co z nimi zrobić, bo strasznie mi się te kolory gryzą myślałam już nawet przez moment o czarnym, bo kolega fryzjer powiedział, że w niej jest dużo czerwonego pigmentu i później będzie łatwo zrobić naprawde intensywną czerwień na studniówce miałam takie niby czerwone wlosy, ale leciutko wpadające w malinę, ale fryzjerka zmieniła farby poza tym wtedy to jakiś odświeżacz miała tylko tak eksperymentalnie 1 sztukę i nie wiadomo teraz co to było.. co byście mi radziły zrobić z tymi włosami zeby się ani nie gryzły z maliną ani z chłodno-bladą skórą?
Sukienka jest piękna, ale rzeczywiście kolorystycznie do włosów troche nie tego. Tylko dlaczego chcesz koniecznie zmienić kolor włosów, i to tylko dla potrzeb jednej sukienki? Przecież prościej i bezpieczniej będzie zmienić sukienkę! Włosy po kolejnych przefarbowaniach Ci się niepotrzebnie zniszczą, a w rudych wyglądasz pięknie. Ja bym wymieniła sukienkę na czarną, zieloną albo fioletową. Pozdrawiam!
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 16:18   #879
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 21:19   #880
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nie zgadzam się z Truskawkową, że szkody po opalaniu da się naprawić, tzn. w jakimś stopni na pewno, ale po wieloletnim opalaniu skóra ciemnieje na stałe

Ja uwielbiam beżowe usta, ale... na kimś. Do bladej skóry naprawdę nie pasują Rekompensuję to sobie beżowopodobnym Manhattanem nr 113, czasami dokrywam usta dodatkowo konturówką Miss Sporty kolor toffi, do tego fiolet na powiekach i jes pięknie

Daria może malinowy błyszczyk Moody? (jakby co, mogę go oddać w dobre ręce). Fotki robione przed sekundą, usta byle jak maźnięte, byle pokazać kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 619.jpg (34,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 620.jpg (54,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 621.jpg (91,0 KB, 31 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 21:42   #881
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

lilianaX nad zmianą na czarny myślę od dawna - czysta babska ciekawość a teraz mam ku temu okazję poza tym nie chcę go na długo, potem będzie spowrotem intensywna czerwień (nie taki rudy jak mam teraz ) a sukienki nie zamierzam zmienić, tym bardziej, że dzisiaj udało mi się już dostać bolerko i torebkę

Pogoda u mnie wpada ten błyszczyk w fuksję, to dobrze? tak powinno być?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 22:15   #882
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

masz torebkę i bolerko?! POKAZUJ
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 22:27   #883
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
masz torebkę i bolerko?! POKAZUJ
mam ale jutro pokażę jak zdążę bo jadę szukać kwatery nad jeziorkiem na długi weekend
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 08:21   #884
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dario,pamętaj tylko że czarny kolor bardzo ciężko z włosów usunąć (na ogól), nawet jeśli to szampon. No i nie ukrywam że wg mnie pięknie ci w ostrej, intensywnej czerwieni
Ja kiedys miałam czarne i bardzo cięzko było wrócić do normalnego koloru.
No i czerń ma to do siebie że nie wszystkim pasuje i buzia może wygloądać smutno i szaro.... (bronię czerwieni jak niepodległości )
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:46   #885
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Daria tak, a na czarny nie zmieniaj :eee: moim zdaniem czerń nie dla Ciebie
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:04   #886
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

eh.. jutro idę do fryzjera, zobaczymy co z tego będzie.. może jakaś czerwień złamana.. czymś? tylko czym? napewno nie pomarańczem
może jakiś burgund tak tylko na miesiąc
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 15:24   #887
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cmoksia, moim zdaniem tez nie pasza Ci czarne wlosy, a nawet powiem wiecej - absolutne NIE dla czarnych wlosow ...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 18:04   #888
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

szkoda
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 20:59   #889
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cmoksiu, a może wstawisz swoje zdjęcie do wątku na fryzjerskim, gdzie dziewczyny w ps dopasowują fryzurę/kolor?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 21:37   #890
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

z fryzurą walczyć nie będę zrobiłam trwałą żeby mieć spokój, niedługo trzeba ją będzie dokręcić a koloru mi do jutra do 12 chyba nie dobiorą za bardzo z reszta, nawet jeśli, to fryzjerka mi tak nie zrobi, bo zawsze robi po swojemu
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 15:01   #891
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mam buraczkowe włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4633.JPG (51,0 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4634.JPG (39,6 KB, 168 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 15:46   #892
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
mam buraczkowe włosy
Daria, wyglądasz rewelacyjnie w takim odcieniu. Cera jest przy nim jeszcze jaśniejsza ale ma piękny, szlachetny odcień. bardzo mi się podobasz w takim wydaniu. I do sukienki wydaje mi się, że będzie świetnie pasował.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 15:49   #893
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
mam buraczkowe włosy
U mnie ten buraczkowy wygląda na piękną, ciemną, szlachetną czerwień Pasuje Ci ten kolor
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 15:51   #894
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Moim zdaniem ten kolor pasuje i do Twojej cery i do sukienki, ale... w rudym wyglądałaś bardzo naturalnie i świeżo, dlatego gdybym ja była na Twoim miejscu, to wolałabym wrócić jak najszybciej do tamtego koloru
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 16:03   #895
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mi sie podobasz w nowej wersji, ale jednak bardziej zachwyca mnie, podobnie jak agnieske, wersja poprzednia- ta intensywna czerwień...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 16:05   #896
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziękuję
tylko teraz zgłupiałam jeśli chodzi o kolory i nie mam pojęcia czego mogę używać, aż wątek założyłam

agnieska, evitka spokojnie, do czerwieni/rudego wrócę, ale we wrześniu
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 18:05   #897
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Pięknie I moim zdaniem równie ładnie jak poprzednio
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 18:27   #898
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziękuję teraz by mi chyba pasował idealnie ten błyszczyk moody Pogoda nadal chcesz go oddać w dobre ręce?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 21:14   #899
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nooo
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 21:41   #900
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

super a szukasz czegoś konkretnego?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.