NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 14:03   #2371
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

buzichocho dziekuje za odpowiedz

YenneferD gdzie ty to wszystko trzymasz? szok!
napisz mi prosze jakie masz paletki szminek-blyszczykow, i czy jestes z nich zadowolona?
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 14:11   #2372
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Yennefer - jak sprawuje się paletka Oriflame?
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 14:26   #2373
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Next
oo, masz moją ulubioną wycofana szminkę Maybelline Metallics
Jak Ci się spisuje Duraline? mam od wtorku, raz użyłam i jestem zachwycona
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A oto moje ostatnie nabytki truskawkowe
Bardzo podoba mi się paletka Clinique i jestem z niej bardzo zadowolona.
Natomiast cień Guerlaina ma dość spore drobinki, takie brokatowe bardzo no i jeszcze nie wiem, czy to dobrze, czy źle
Ale to ślicznie razem ywgląda

Buzichocho dzięki za odp
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 14:33   #2374
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Contax, dla mnie to jest raczej brązer z różowym pobłyskiem.Ale z drugiej strony - jeżeli ktoś ma jaśniejszą cerę ,to może ten różowy może służyć jako róż - u mnie raczej nie

Świetnie, to właśnie takiego szukam może nawet pokuszę się o zakup
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 14:33   #2375
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
wklejam moje nabytki z października
Bardzo ładne.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
cienie deborah (te trójki) raczej daja bardziej naturalny efekt, jednak nałożone na mokro świetnie wyglądają! Twrałośc też jest naprawde niezła(z baza lumene). Jeśli chodzi o nakładanie t twardoscia są podobne do burżujków, raczej nie osypują się..
Porównując ten pojedynczy deborah i te trójki wydaje mi się ze ten pojedynczy jest bardziej napigmentowany..
Ja mam trójki Deborah z zeszłorocznej zimowej kolekcji 'Carski szyk' i są bardzo mocno napigmentowane i drobinkowe, po nałożeniu pędzelkiem kolor jest równie mocny, co w opakowaniu.

Teraz mam ochotę (i nie tylko ochotę, nawet jestem zdecydowana na zakup) na trójki z szarościami (grafit, jasnosrebrny i jasnoróżowy), ale trochę mnie zmartwiłaś tym, że nie jesteś zadowolona ze swojej trójki. Twoja pochodzi z tych, które wprowadzili teraz, czy z tych standardowych kolorów, które były zawsze?

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Zmobilizowałyście mnie i w końcu się zebrałam i zrobiłam fotki swojej kolorówce. Jak coś jeszcze znajdę ukryte po kieszeniach to cyknę fotki później
Gratuluję olbrzymiej kolekcji. Jestem całkowitą minimalistką przy Tobie.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Obiecane foty Burżujków Smoky Flowers. Część z lampą część bez, ale mimo dobrego światła, kolory kiepskie, bo takiż ze mnie fotograf A już te na ręce to w ogóle porażka - moja przekrwiona dłoń zbyto fotogeniczna nie jest
W ogóle to po pierwszej próbie użycia Noir Precieux jestem zawiedziona, bo na powiece wyszedł ledwie szary Fakt, że nakładałam go 5 minut przed wyjściem i to pędzelkiem, ale nałożony tak samo Beige Rose wyglądał ślicznie Jutro popróbuję z zielenią, już na spokojnie. I jak na sucho nie wyjdzie, to na mokro spróbuję, choć nie lubię się tak bawić. No ale będę mieć pretekst, żeby się porządnie postarać, bo dziś dokupiłam sobie zielono-czarną kredkę Burżuja DuoChrome i ona nosi identyczną nazwę jak ten cień, czyli Noir Emeraude. Podejrzewam zatem, że ta granatowo-czarna kredka to Noir Precieux, bo ta fioletowa czerń, to taka pod granat podchodząca jest. Tak samo jak ta kredka właśnie.
To ja się chyba bardziej skłonię ku kredce niż ku cieniom, ta zieleń wygląda podobnie do mojej zieleni z paletki Deborah, tylko moja jest intensywniejsza chyba. Są śliczne, ale coś mi się wydaje, że uzyskanie intensywnego efektu będzie czasochłonne albo będzie wymagało kombinowania (a ja jestem leń).

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A oto moje ostatnie nabytki truskawkowe
Bardzo podoba mi się paletka Clinique i jestem z niej bardzo zadowolona.
Ja bym z tej paletki wywaliła ten róż i najjaśniejszy kolor. Pozostałe dwa są cudne. I paleta YSL też.

Gratuluję zakupów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 14:54   #2376
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam trójki Deborah z zeszłorocznej zimowej kolekcji 'Carski szyk' i są bardzo mocno napigmentowane i drobinkowe, po nałożeniu pędzelkiem kolor jest równie mocny, co w opakowaniu.

Teraz mam ochotę (i nie tylko ochotę, nawet jestem zdecydowana na zakup) na trójki z szarościami (grafit, jasnosrebrny i jasnoróżowy), ale trochę mnie zmartwiłaś tym, że nie jesteś zadowolona ze swojej trójki. Twoja pochodzi z tych, które wprowadzili teraz, czy z tych standardowych kolorów, które były zawsze?
iceflower, ja ogladalam w daglasie wlasnie ta trójkę z szarościami, i grafitowy byl dosyc ciemny, ale pozostałe cienie wygladaly jakby zawieraly wiecej drobinek niz pigmentu i nie przypadly mi do gustu,
w edycji carski szyk byly chyba dwa zestawy potrojnych cieni, jaki zestaw masz?
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 14:57   #2377
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja się chyba bardziej skłonię ku kredce niż ku cieniom, ta zieleń wygląda podobnie do mojej zieleni z paletki Deborah, tylko moja jest intensywniejsza chyba. Są śliczne, ale coś mi się wydaje, że uzyskanie intensywnego efektu będzie czasochłonne albo będzie wymagało kombinowania (a ja jestem leń).

Czy ja dobrze słysze, że masz zielony cień z deborah? Wklejałaś go już? czy to zielenie z trójek?? Chce kupić własnie sobie zielone cienie i wstępnie upatrzyłam deborah ale waham się pomiędzy nimi a Inglotem.

Za to ja mam chyba tę trójke o ktorej pisałaś (róż, srebro i grafit). Jestem z niej nawet zadowolona.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 15:04   #2378
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale to ślicznie razem ywgląda
różowiutkie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Świetnie, to właśnie takiego szukam może nawet pokuszę się o zakup
poczekaj aż dolar jeszcze bardziej spadnie, to jeszcze bardziej się bedzie opłacać

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja bym z tej paletki wywaliła ten róż i najjaśniejszy kolor. Pozostałe dwa są cudne. I paleta YSL też.
Gratuluję zakupów.
dzięki
ten róz też jest fajny
te wszystkie cienie bardzo dobrze do siebie pasują.
Chyba zaczynam lubić cienie Clinique
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:14   #2379
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
iceflower, ja ogladalam w daglasie wlasnie ta trójkę z szarościami, i grafitowy byl dosyc ciemny, ale pozostałe cienie wygladaly jakby zawieraly wiecej drobinek niz pigmentu i nie przypadly mi do gustu,
w edycji carski szyk byly chyba dwa zestawy potrojnych cieni, jaki zestaw masz?
No właśnie ja ostatnio w Douglasie testowałam tylko grafit, na pozostałe nawet nie spojrzałam, wcześniej zdążyłam się zbulwersować Douglasem i muszę iść je obejrzeć jeszcze raz, najlepiej do innego sklepu.

Mam zestaw brąz + ciemna zieleń + biel (wklejam zdjęcie ze strony). I tylko biały jest beznadziejny i słabo napigmentowany (ale to mała strata, bo ja białymi cieniami się nie maluję). Musze go przetestować w roli rozświetlacza, może się nada.

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze słysze, że masz zielony cień z deborah? Wklejałaś go już? czy to zielenie z trójek?? Chce kupić własnie sobie zielone cienie i wstępnie upatrzyłam deborah ale waham się pomiędzy nimi a Inglotem.

Za to ja mam chyba tę trójke o ktorej pisałaś (róż, srebro i grafit). Jestem z niej nawet zadowolona.
Mam zieleń w trójce, zdjęcie wklejałam w poprzedniej części wątku, zaraz poszukam i wrzucę link.

Edit: O tu jest moje zdjęcie: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4845556

Czemu "nawet zadowolona", a nie po prostu "zadowolona"? Możesz powiedzieć, co masz jej do zarzucenia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie_ciemne.jpg (7,8 KB, 42 załadowań)
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:40   #2380
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mam zestaw brąz + ciemna zieleń + biel (wklejam zdjęcie ze strony). I tylko biały jest beznadziejny i słabo napigmentowany (ale to mała strata, bo ja białymi cieniami się nie maluję). Musze go przetestować w roli rozświetlacza, może się nada.
hmm skoro mowisz ze sa mocno napigmentowane, to chyba sie jeszcze wokol nich pokrece i obejrze dokladnie

Cytat:
Czemu "nawet zadowolona", a nie po prostu "zadowolona"? Możesz powiedzieć, co masz jej do zarzucenia?
tez jestem ciekawa
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:51   #2381
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
hmm skoro mowisz ze sa mocno napigmentowane, to chyba sie jeszcze wokol nich pokrece i obejrze dokladnie
Jak chcesz, to mogę spróbować zrobić zdjęcie na skórze - później wieczorem (jeżeli mi wyjdzie w sztucznym świetle), albo jutro.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 15:55   #2382
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak chcesz, to mogę spróbować zrobić zdjęcie na skórze - później wieczorem (jeżeli mi wyjdzie w sztucznym świetle), albo jutro.
super! to czekam
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 16:53   #2383
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
W końcu udało mi się obejrzeć cały wątek - przepiękne macie zbiory A już niektóre to...
Zmobilizowałyście mnie i w końcu się zebrałam i zrobiłam fotki swojej kolorówce. Jak coś jeszcze znajdę ukryte po kieszeniach to cyknę fotki później
powiedz mi prosze jak upolowalas testery z Inglota..?

potrzebuje duzo cieni z inglota za jeden raz .... zaczynam sie na konkurs przygotowwywac i potrzebuje:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 17:28   #2384
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość

YenneferD gdzie ty to wszystko trzymasz? szok!
napisz mi prosze jakie masz paletki szminek-blyszczykow, i czy jestes z nich zadowolona?

Trzymam w koszyczkach z trzciny i takich stojących szufladkach-organizerach z plastiku, które niby z przeznaczenia mają być do pomocy naukowych etc., a u mnie całkiem nieźle spisują sie jako pojemniki na kosmetyki Potrzeba matką wynalazku, hehe
Z paletek błyszczyków jestem zadowolona, ze wszystkich bez wyjątku Ta podłużna (6 błyszczyków) to był dodatke do jakiejś gazety - błyszczyki są zaskakująco dobre, ładnie wyglądają na ustach, dosyc dobrze się trzymają, mają zapach słodyczy. Poczwórna paletka to Body Shop - kolory uniwersalne, dwa stonowane, jeden ciemny, jeden rozświetlający z drobinkami, bez zapachu i smaku, nie lepią się. Z brzegu jest jeszcze Inglot Fruits in Ice - ładnie wygląda, pachnie, kolory moje, trwałość jak to błyszczyki, lepią się. No i te cztery (okrągłe, po dwa w pudełeczku, je się składa i robi się taka kulka z czterema błyszczykami, tylko mi się zamnkięcie zepsuło) - te są rewelacyjne, uwielbiam je po prostu, firma Inscene, dwa z drobinkami, dwa bez, cudnie wyglądają, trochę się lepią, bez smaku i zapachu, ale nawilżają, chronią usta, dosyć długo ię trzymają, i opakowanie swietne, taki gadżecik. Kupowalam je w berlinie, jak tylko tam pojadę i uda mi sie je znaleźć to na pewno kupię, bo kupiłam tylko jedne, a była masa kolorów

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
Yennefer - jak sprawuje się paletka Oriflame?
Paletka może być, chociaż nie jest zachwycajaca. Kolory cieni są stonowane, dobre do makijażu dziennego. Błyszczyki mają ładne kolory, ale są za twarde. Pudrów w sumie nie używam, czasami użyje któregoś różu, bo mają całkiem fajne kolory.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
oo, masz moją ulubioną wycofana szminkę Maybelline Metallics
Jak Ci się spisuje Duraline? mam od wtorku, raz użyłam i jestem zachwycona
Duraline jest fajne do cieni sypkich, tworzy z nimi taką metaliczną powłoke na oku, podkreśla, uwydatnia ich kolor. Czy przedłuza trwałość to nie wiem, bo ja zawsze cienie kładę na bazę do cieni Z prasowanymi cieniami jeszcze nie uzyłam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Gratuluję olbrzymiej kolekcji. Jestem całkowitą minimalistką przy Tobie.

Ice, nie wierzę

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
powiedz mi prosze jak upolowalas testery z Inglota..?

potrzebuje duzo cieni z inglota za jeden raz .... zaczynam sie na konkurs przygotowwywac i potrzebuje:P
Testerowniki są dostępne na allegro, i to nie tylko Inglota, widzialam też Bell i inne. A raz to widzialam taki cały, wielki, ogromny testerownik Inglota ze wszystkimi cieniami, pudrami, różami, błyszczykami Ktoś likwidował sklep i wyprzedawał cały asortyment, w tym testerowniki. Mój ex chcial mi to coś kupić, ale się nie zgodziłam - gdzie ja bym to wszystko trzymała i kiedy zużyła Plus miałabym okropne wyrzuty sumienia i nie mogłabym spokojnie kupować innych kosmetyków I zamiast tamtego cuda wylicytowałam ten testerownik, i jestem z niego baaardzo zadowolona
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 17:45   #2385
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość



Testerowniki są dostępne na allegro, i to nie tylko Inglota, widzialam też Bell i inne. A raz to widzialam taki cały, wielki, ogromny testerownik Inglota ze wszystkimi cieniami, pudrami, różami, błyszczykami Ktoś likwidował sklep i wyprzedawał cały asortyment, w tym testerowniki. Mój ex chcial mi to coś kupić, ale się nie zgodziłam - gdzie ja bym to wszystko trzymała i kiedy zużyła Plus miałabym okropne wyrzuty sumienia i nie mogłabym spokojnie kupować innych kosmetyków I zamiast tamtego cuda wylicytowałam ten testerownik, i jestem z niego baaardzo zadowolona
ja pierddu ale by mi sei taki zestawik przydal ozesz kurcze!! a kiedy to bylo
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:12   #2386
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

No to teraz ja

Najpierw wszystko z grubsza, bo pewnych rzeczy (np cieni sypkich) nie chcialo mi sie robic osobno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3027.jpg (88,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3025.jpg (110,5 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3053.jpg (119,0 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3054.jpg (95,3 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3055.jpg (82,8 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3029.jpg (111,0 KB, 271 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:13   #2387
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
ja pierddu ale by mi sei taki zestawik przydal ozesz kurcze!! a kiedy to bylo
A już chyba grubo ponad dwa lata temu Gdzieś na wizażu umieszczałam zdjęcia tamtego cuda, w ramach ciekawostki, ale pewnie przepadły po ataku hakerów...

Ale z tydzien temu przeglądałam all pod katem testerownikow cieni i bylo troche Trzeba polować



EDIT: Ups, sorki, Bee, za wcięcie się w kolekcję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:15   #2388
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

cd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3035.jpg (81,5 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3036.jpg (55,0 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3037.jpg (93,0 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3040.jpg (58,2 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3041.jpg (73,6 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3043.jpg (73,5 KB, 234 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:20   #2389
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

I reszta + ostatnio zamowione mineraly LilyLolo i pedzle Bare Escentuals, ktore na calosciowych zdjeciach juz sie nie znalazly.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3044.jpg (107,5 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3050.jpg (88,5 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3031.jpg (86,7 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3032.jpg (60,3 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3033.jpg (109,2 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3135_.jpg (103,1 KB, 172 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 18:24   #2390
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
EDIT: Ups, sorki, Bee, za wcięcie się w kolekcję
hehe, niezamaco
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:29   #2391
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

to wkleję moje nabytki mimo że nie kupowane a wygrane, może komuś się przydadzą zdjęcia lub opinnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6109.JPG (111,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6112.JPG (114,9 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6113.JPG (115,7 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6114.JPG (116,0 KB, 111 załadowań)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:32   #2392
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Bee Jaki Ty masz cudowny kuferek, też kcem takiiii Cudna kolekcja I mam pytanko o sypkie pryzmy - to limitowana kolekcja? jak sie nazywa? jaki dają efekt? dziz, ja bym je chciała gdzieś upolować, to moje kolory
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:40   #2393
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
B I mam pytanko o sypkie pryzmy - to limitowana kolekcja? jak sie nazywa? jaki dają efekt? dziz, ja bym je chciała gdzieś upolować, to moje kolory
Pryzmy to limitowane Sparking Dentelle z drobinkami, nie nadaja sie na codzien raczej
http://cgi.ebay.com.sg/GIVENCHY-Pris...QQcmdZViewItem
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:59   #2394
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

YenneferD dziekuje tez chce paletke blyszczykow!

Beekeeper woow! ale zbiór, no i fuferek bajerancki a co jest miedzy korektorami benefitu a czarna buteleczka me me me?

gothika napisz koniecznie jak wrazenia z uzytkowania palety, i tej trojeczki cieni
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:06   #2395
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
to wkleję moje nabytki mimo że nie kupowane a wygrane, może komuś się przydadzą zdjęcia lub opinnia
Mi się bardzo przyda opinia na temat cieni potrójnych, bo sama mam je w zakupowych planach, tak więc słucham (a raczej czytam) Twoich opinii.

Jaki masz nr różu? To ta klasyczna seria, czy Metal Fever?

I jeszcze podkład, jestes zadowolona?

Gdzie można taką fajną nagrodę wygrać? Jeżeli mogę zapytać?


Bee, super kolekcja.

Utwierdzacie mnie dziewczyny w przekonaniu, że mam mało kosmetyków i mogę spokojnie kupować następne.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:16   #2396
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
A już chyba grubo ponad dwa lata temu Gdzieś na wizażu umieszczałam zdjęcia tamtego cuda, w ramach ciekawostki, ale pewnie przepadły po ataku hakerów...

Ale z tydzien temu przeglądałam all pod katem testerownikow cieni i bylo troche Trzeba polować



EDIT: Ups, sorki, Bee, za wcięcie się w kolekcję
kurcze szkoda ze wczesniej nei widzialam poluje poluje bo sa mi potrzebne


Bee kupowalas moze kuferek na allegro?
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:20   #2397
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wow poszalałaś
Faaajne zakupy

Zaraz je obadam na Ebayu Choć póki co zraziłam się do zakupów tam przez tego głupiego PayPala
EDIT: To już nie lepiej na Allegro kupić? Też tam są Mniej więcej w takiej samej cenie co w UK w sklepach, a zawsze wysyłka tańsza niż z UK. No chyba, że się czaisz na licytacje, to co innego...
Aaa, i coś mi się popierniczkowało, bo u nas na wiosnę nie było Noir Cobalt tylko Gris Delicat Także chyba żadnej czerni stacjonarnie nie uświadczysz
No dobra, daję fotki. Co prawda już i tak z opóźnieniem, ale już nie będę Was trzymać do rana


Przypadkiem to nie jest ten od tych brokatów dostępnych w Douglasie?


Oo, widzę koleżankę po fachu Znaczy się maniaczkę cieni i nie tylko


Obiecane foty Burżujków Smoky Flowers. Część z lampą część bez, ale mimo dobrego światła, kolory kiepskie, bo takiż ze mnie fotograf A już te na ręce to w ogóle porażka - moja przekrwiona dłoń zbyto fotogeniczna nie jest
W ogóle to po pierwszej próbie użycia Noir Precieux jestem zawiedziona, bo na powiece wyszedł ledwie szary Fakt, że nakładałam go 5 minut przed wyjściem i to pędzelkiem, ale nałożony tak samo Beige Rose wyglądał ślicznie Jutro popróbuję z zielenią, już na spokojnie. I jak na sucho nie wyjdzie, to na mokro spróbuję, choć nie lubię się tak bawić. No ale będę mieć pretekst, żeby się porządnie postarać, bo dziś dokupiłam sobie zielono-czarną kredkę Burżuja DuoChrome i ona nosi identyczną nazwę jak ten cień, czyli Noir Emeraude. Podejrzewam zatem, że ta granatowo-czarna kredka to Noir Precieux, bo ta fioletowa czerń, to taka pod granat podchodząca jest. Tak samo jak ta kredka właśnie.
Piękne są te cienie, w ogóle jestem fanką wszystkich burżujkowych śliczności tego typu.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:27   #2398
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
Bee kupowalas moze kuferek na allegro?
W Castoramie są teraz takie w promocji w różnych kolorach po 79,99zł oczywiście narzędziowe
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:36   #2399
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
Beekeeper woow! ale zbiór, no i fuferek bajerancki a co jest miedzy korektorami benefitu a czarna buteleczka me me me?
Hmm...o ktore Ci chodzi, Hollywood Glo?To rozswietlacz w plynie Benefit.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
Bee kupowalas moze kuferek na allegro?
nie w tutejszym OBI, czyli B&Q
Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
W Castoramie są teraz takie w promocji w różnych kolorach po 79,99zł oczywiście narzędziowe
uhhh, nic nie mowicie, ja zaplacilam na nasze jakeis 130 zl
ale i tak go kocham
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 20:59   #2400
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Yennefer, dzięki za odpowiedź

Beekeeper... Padłam z wrażenia! Zazdroszczę mineralek, kosmetyków Cargo i Benefit.
Co to za "Me Me Me"?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.