ogromny dylemat... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-30, 20:09   #1
maniuchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 13
Lightbulb

ogromny dylemat...


Witam z góry chce przeprosić za zaśmiecanie forum jeśli wątki o które za chwile zapytam istnieją...
Chodzi mi o samoopalacze lub balsamy brązujące dla panny młodej czyli dla mnie i nie mam pojęcia gdzie i w co uderzyć poszukując.Usprawiedliwię sie tym ze nie mam po prostu czasu przeszukiwać forum no i to co wyskakuje w wyszukiwarce tez wymaga zagłębienia sie w temacie wiec była bym wdzięczna gdyby ktoś mi pomógł.Sprawa jest pilna bo potrzebuje tego specyfiku na 18 sierpnia-i wcześniej muszę go wypróbować na sobie oczywiście.Skorzystała bym z solarium ale nie wolno mi po przebytym tydzień temu zabiegu dentystycznym...więc jestem w kropce..Dodam ze oczywiście nie mogę pobrudzić sukni ślubnej..pozdrawiam
maniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 21:27   #2
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: ogromny dylemat...

hej masz pecha ze musisz uzywac samoopalaczy a nie wolno ci na solarium;/ ale jak juz jestes zmuszona to wypróbuj sobie maslo orzechowe z bielendy- spotkasz je niemalze w kazdej drogerii albo wybierz sie do rossmana widzialam tam duzo samoopalaczy do psikania
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 21:29   #3
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: ogromny dylemat...

hej masz pecha ze musisz uzywac samoopalaczy a nie wolno ci na solarium;/ ale jak juz jestes zmuszona to wypróbuj sobie maslo orzechowe z bielendy- spotkasz je niemalze w kazdej drogerii albo wybierz sie do rossmana widzialam tam duzo samoopalaczy do psikania
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 21:31   #4
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: ogromny dylemat...

hej masz pecha ze musisz uzywac samoopalaczy a nie wolno ci na solarium;/ ale jak juz jestes zmuszona to wypróbuj sobie maslo orzechowe z bielendy- spotkasz je niemalze w kazdej drogerii albo wybierz sie do rossmana widzialam tam duzo samoopalaczy do psikania
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 10:51   #5
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Wink Dot.: ogromny dylemat...

upsssssssssssss przepraszam ze poszlo takie trio nawet nie zauwazylam
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 11:04   #6
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: ogromny dylemat...

jest tez takie solarium natryskowe, nie dziala na zasadzie promieniowania, to cos jak air brush, widzialam to razu u kosmetyczki jak robila sobie jakas klientka, nie wiem, jak to sie profesjonalnie nazywa, moze inne dziewczyny ci pomoga, ale efekt byl bardzo ladny, oliwkowa, naturalna opalenizna, o niebo lepsza niz po solarium
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 16:42   #7
Gaboleczek
Raczkowanie
 
Avatar Gaboleczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek
Exclamation Dot.: ogromny dylemat...

Najlepszy sposbó to urwac sie na cały dzien gdzies za miasto i opalenizna za darmo i najładnijsza bo naturalna , anie jakis paskudzkie sztucznosci:P
Gaboleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 16:44   #8
ewusia93
Raczkowanie
 
Avatar ewusia93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj. malopolskie
Wiadomości: 45
Dot.: ogromny dylemat...

Cytat:
Napisane przez Gaboleczek Pokaż wiadomość
Najlepszy sposbó to urwac sie na cały dzien gdzies za miasto i opalenizna za darmo i najładnijsza bo naturalna , anie jakis paskudzkie sztucznosci:P
oj Kusiors Kusiors masz całkowita racje pozdrawiam
ewusia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 16:57   #9
Goshiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 253
Dot.: ogromny dylemat...

Polecam balsam brazujacy Loreal Nutri-summer.
Bardzo ladnie sie rozprowadza i nie pozostawia przebarwien.
Tylko oczywiscie trzeba miec umiar.Stosujac dwa razy w tygodniu mozesz uzyskac ladny kolor,ja niestety smarowalam sie codziennie rano i wieczorem i pewnego dnia kiedy wstalam z lozka Maz uciekl.Bylam pomaranczowa
Ale kolor uzyskujesz stopniowo,wiec sama bedziesz wiedziec kiedy przestac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Loreal_Nutri-Summer_Fair_Skin_1138-100x143.jpg (2,5 KB, 1 załadowań)
Goshiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 22:01   #10
maniuchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 13
Dot.: ogromny dylemat...

dzieki wielkie za rady dodam albo moze przypomne ze szukam tu tych paskudzkich sztucznosci poniewaz moje zdrowie nie pozwala mi na pojscie do solarium ani na opalanie za miastem... przez ostatnio przebyty zabieg chirurgiczny no i niestety musze sie wspomóc jakims mazidłem a opalanie natryskowe jest dobre tylko wtedy kiedy nie zakłada sie białej sukni slubnej..wiec dla mnie odpada.Moja krawcowa poleciła mi balsam Nivea summer ujedrniająco brązujacy czy jakos tak wiec spróbuje-a zwłaszcza ze ona wie o co chodzi bo sama szyje suknie SLUBNE...wiec jestem otwarta na kolejne propozycje.z góry dzieki
maniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.