Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 17:47   #4411
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
L'Oreal, Double Extension Renewal Serum Inside na allegro zapłacilam 23 zł +przesylka..dodatkowo to serum ma za zadanie odzywic i wzmocnic rzesy wiec jestem na tak!!!!! Lubie na wyjscia doczepic sobie rzeski i mam wtedy takie kocie..sexowne oko,ze ech żal zdejmowac te kepki..ale cos za cos..osłabia akie cosik napewno wiec musze dbac o ta misterna oprawęWłasnie wstawiłam zdjecie jak tanczymy z Tz-tem w platkach róz-jupi..romantico..kto ma namiary na NK luknie...


no wlasnie ten tusz mam i jest wspanialy,ale kosztowal mnie az 10funtow. niestety nie pamietam namiarow na NK na Ciebie(chyba kiedys podawalas, musze sprawdzic). ja mam konto na facebooku.jesli ktoras z Was tam ejst, todajcie namiary na priv.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 19:43   #4412
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beata2906

No przecież ja go kupiła po tych Twoich zachwytach, dlatego jestem rozczarowana Miałam wczesniej jakieś dwie próbki z gazet, za ciemne, ale było OK.
......................... ......................... ......................... ..

co moge powiedziec - PRZYKRO MI
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 21:49   #4413
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

wiecie co ja zauwazyłam..co ma KCw na vizazu i wspaniałe opinie(podklady)to mnie z reguły nie pasuja..nawet sie przez chwile zastanawialam czy im za to ktos nie placi ze tak zachwalaja bo kupowałam i tyle tylko ze podklad inaczej lezy na 20 inaczej na 30 a juz napewno rozni sie na 50 a do tego typy skory..czy testuje probaska bog wie skad kupionego czy pelnowymiarowy i orginalny.....Kanebo teraz licytuje..japonska precyzja ale czy na europejskiej paszczy sie sprawdzi Beti ja mam mieszana i tez naczynkowa..zadne tam vichy dermablendy i inne kryjace sie nie sprawdzały bo wygladam jak upior w operze..Chanel jest i trzeba tez lico odpowiednio nawizac bo jak suche to zaden podklad nie upiekszy..Ponoc vichy ten retinol HA wyszedl teraz w wersji na noc dla 30 plus no piekniusioLapi opowiadaj kobieto..jak bylo Szatanka a Tys gdzie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:09   #4414
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

co moge powiedziec - PRZYKRO MI
To chyba Ty napisałaś, że idealny podkład jak idealny facet- NIE ISTNIEJE Zrobiłam sobie mix fluidowy-wyzbierałam pracowicie ze słoiczków resztki-Lancome, Estee, do tego próbki Vichy, Juveny, Astor...Trochę różowej bazy, bo jakieś za ciemne było. I trochę tego l'Oreal, bo szkoda wyrzucać. Wczoraj uzyłam mieszanki po raz pierwszy. na razie mi się podoba, chociaż czoło błyszczy po tym. Ale mam czas na szukanie czegos nowego. U Was też tak makabrycznie zimno?!?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 10:05   #4415
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Tak powiedziałam??aaa to popatrz nawet czasami jakas mądrośc z moich ust wypłynie Podpisuje sie pod tym po raz drugi Gdzies czytałam ze tak robia -mieszanki jacys vizazyści i powinno byc lookGuerlain jest tysz fajny ale drogi..chanel nie matuje daje efekt cery dziecka takiej zdrowej,i co dla mnie najwazniejsze mnie kryje w odpowiednim stopniu..do tego sa zreszta korektorki zeby zamaskowac..Moge ci wyslac sloiczek chanela..tam na sciankach jeszcze troche jest..trzeba patyczkiem wydłubywac..no pomysł chanel coby pompki nie było..szok..idiotyc zne rozwiazanie..Kcesz: cmok: a wiecie ze jak tusz zaschnie to cola go ozywi i uratuje???....Własnie pisałam z Molly i narzekała na cosm 2 ze zrobil Jej plamy w innych miejscach jak aplikowała na cała twarz i pod okiem skóre jak pergamin ma..klnie na niego...Kawa laseczki..porzucic rózańce i do monitorka na niedzielne pogaduchy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:00   #4416
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
.Moge ci wyslac sloiczek chanela..tam na sciankach jeszcze troche jest..trzeba patyczkiem wydłubywac..no pomysł chanel coby pompki nie było..szok..idiotyc zne rozwiazanie..Kcesz: cmok:
Pewnie że chcę Mogę wymienić na l'Oreal...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 17:43   #4417
lunna76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam
Sledze forum od jaiegos czasu - glownie w celu potwierdzenia chęci zakupu i zrobienia Cosmelanu
No więc pół godzinki temu nałozylam sobie maske C1.
I czekam na efekty

Mam przebarwienia glownie na policzkach - kara za opalanie buźki w ciąży
Plamy pojawiają się gównie latem, ale zimą też są widoczne.
Robiłam juz kwaski, mikrodermabracje, laser. Ni hu hu - nic nie pomogło.

Dzięki forum przygotowałam się jak na wojnę - zakupiłam wszystkie cicalfaty, filtry, no i wzięłam 2 tyg. urlopu
Bede tylko moje dziecko do i z przedszkola wozic.
Ta wiec witam serdecznie i mam nadzieje ze mnie wesprzecie w razie ew. problemow.
lunna76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 17:57   #4418
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witaj Luna Wesprzemy Beti podaj namiary na pw to Ci wysle -uprzedzam tylko zebys zaopatrzyła sie w patyczki do uszu,bo wydobyc resztki ciezko moze Lapuska kce Loreala jak na jej licu ladnie-zróbcie tranzakcje wymiennąco sie ma zmarnowac Lapi opowiadasz jak bylo My tu tesknilysmy a ta paskuda nie pisze
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 19:07   #4419
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez lunna76 Pokaż wiadomość

Dzięki forum przygotowałam się jak na wojnę - zakupiłam wszystkie cicalfaty, filtry, no i wzięłam 2 tyg. urlopu
Bede tylko moje dziecko do i z przedszkola wozic.
Ta wiec witam serdecznie i mam nadzieje ze mnie wesprzecie w razie ew. problemow.
Miłej walki łatwo nie będzie...ale bądź dzielna.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Witaj Luna Wesprzemy Beti podaj namiary na pw to Ci wysle -uprzedzam tylko zebys zaopatrzyła sie w patyczki do uszu,bo wydobyc resztki ciezko
A czym ja wydobywałam np. estee lauder? Temu, kto wymyślił fluid w buteleczkach bez szpatułek, to ja nie wiem, co bym zrobiła...Bo to na pewno byl facet...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 19:29   #4420
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beti Tyś ode mnie rzut beretem....Facet a jakze Gdzie laski
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 20:45   #4421
lunna76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[QUOTE=Beata2906;16687256]Miłej walki łatwo nie będzie...ale bądź dzielna.




Hm...3 i pół godziny mija - nic nie czuje, zadnego pieczenia, nic. Tylko maska sie zwija w zagłębieniach (zmarszczkach) i jak dotknę paluchem to odchodzi płatem - czy to normalne, czy mam zepsuty ten cosmelan?
Mam srednio jasna karnacje, ale w sumie nie wiem czy trzymac 7 czy 8 godzin - a w ulotce pisze 8-12!
lunna76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 23:33   #4422
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Luna czytaj pierwsza część tam wiele cennych porad..etapy odplamiania cosmelanem przez wszystkie dziewczyny.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 09:38   #4423
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi fajnie wyszłas ale koment dac sie nie dało..Gdzie jesteście?kawa mi stygnie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 09:52   #4424
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
..Gdzie jesteście?kawa mi stygnie
Moja juz dawno wypita Miłego dnia
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 10:40   #4425
lunna76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzien Dobry

Cos1 trzymałam wczoraj 7,5 godziny. Rano poleciałam do lustra i omiemiałam- zero zaczerienienia, skóra jak po mikrodermabrazji, taka czysta, swieza. Zupełnie inaczej niz w opisach dziewczyn z forum I...
No nic, posmarowałam cos2 i czekam az coś w oncu zacznie sie dziać
Miłego dnia
lunna76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 12:19   #4426
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laskiLuna zacznie zacznie jeszcze bedziesz czerwoniutka
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 16:55   #4427
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beti paczuszka gotowa)wsadzilam Ci tez saszetke YSL-testowana ale da sie popackac jeszcze Coffi to dobre z ta neostrada 6 mce Pigmanorm jest naj...szybkie efekty i krótkie mazianie nie dozywotnio jak cosmelanem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 16:57   #4428
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny, przypomnijcie mi, bo nie moge tego znaleźć. czy neostratę można stosować przez trzy miesiące i potem należy odstawić?!? Bo ja już ponad trzy m-ce smaruję i może powinnam przestać? Nie mam ulotki, ale nie przypominam sobie, żeby cos takiego tam było napisane...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:32   #4429
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nie pamietam..pigma 3 miechy ale neostrade nie pamietam,,,pewnie podobnie wiesz...Lepiej zrobic przerwe..Kurcze byłam na wywiadówce u córki i tak zmarzlam..brr..gardło zaczyna mnie boleć
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 23:00   #4430
lunna76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jeny, myslalam, ze Wy o telewizji z tą neostrada...

A ja dziś raz miałam taką gorącą buzie - ale szybko mi przeszło i znów jest normal.
Zaraz smarnę sie cos 2 już 3 raz dzisiaj i do wyrka.
Pozdrawiam z południa -20 na termometrze...
lunna76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 08:25   #4431
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez lunna76 Pokaż wiadomość
Jeny, myslalam, ze Wy o telewizji z tą neostrada...
Neostrata - zapamiętaj tę nazwę, może Ci się przydać do "dobicia"plam po cos2. No dobra, odłożę maść na jesień, chyba że plamiska zaczną wracać. Cati, a jak na Ciebie neostrata działa?!? Bo moje jaśnieją, ale używam tych specyfików tyle, że nie wiem, który to zadziałał. Moim zdaniem jednak cos2 najlepiej...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:28   #4432
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beti neostratke można 3 mce i przerwa. Podobno wszystkie kosmetyki z hydrochinonem max 3 miechy.

Na mnie tez działa. Co prawda plamy są ale już nie brązowe tylko różowe. Pewnie to też zasługa tego że jest zima i nie ma słońca. Obawiam się że latem będzie znowu ciemny brąz.

Poza tą neostrata nie stosuje nic innego do wybielania więc wiadomo że działa. Codziennie wieczorem przejeżdżam twarz szorstką rękawicą aż mam buraka na licu i wtedy grubo kładę neostratę. Niedługo mi minie 3ci miesiąc więc muszę się streszczać z tą drugą tubką
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:00   #4433
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Beti neostratke można 3 mce i przerwa. Podobno wszystkie kosmetyki z hydrochinonem max 3 miechy.

Codziennie wieczorem przejeżdżam twarz szorstką rękawicą aż mam buraka na licu i wtedy grubo kładę neostratę. Niedługo mi minie 3ci miesiąc więc muszę się streszczać z tą drugą tubką
Druga tubka?!? Ja w połowie pierwszej jestem...Ale daję cieniutko, miejscowo. No dobra , chowam neostratę do lodówki i obserwuję plamy. A na rozjasnienie stosuję od jakiegoś czasu Juvit-krople z wit.C dla dzieci. Dziewczyny z Wizażu polecały O wieeeele tańsze niż to serum Aurigi np. Doniosę o efektach, ale to za jakis miesiąc
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:27   #4434
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Beti neostratke można 3 mce i przerwa. Podobno wszystkie kosmetyki z hydrochinonem max 3 miechy.

Na mnie tez działa. Co prawda plamy są ale już nie brązowe tylko różowe. Pewnie to też zasługa tego że jest zima i nie ma słońca. Obawiam się że latem będzie znowu ciemny brąz.

Poza tą neostrata nie stosuje nic innego do wybielania więc wiadomo że działa. Codziennie wieczorem przejeżdżam twarz szorstką rękawicą aż mam buraka na licu i wtedy grubo kładę neostratę. Niedługo mi minie 3ci miesiąc więc muszę się streszczać z tą drugą tubką
ojej, gruba warstwa neostraty? mnie to się straszliwie lepi i zasycha jak klej... odkryłam, że cieńsza warstwa lepiej sie wchłania, ale moze jest zbyt cienka? hmm...
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 14:07   #4435
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a ja z powrotem wyję. pani ginekolog-mila starsza pani-powiedziala mi,ze ciąza jest niemozliwa zaraz po poronieniu, a test jest pozytywny,bo to moze byc stezenie hormonow z poprzedniej ciazy. szukalam wiadomosci na forach i pisza to samo. a ja robie codziennie testy i liczę na to,ze wszyscy sie mylą.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:07   #4436
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
a ja z powrotem wyję. pani ginekolog-mila starsza pani-powiedziala mi,ze ciąza jest niemozliwa zaraz po poronieniu, a test jest pozytywny,bo to moze byc stezenie hormonow z poprzedniej ciazy. szukalam wiadomosci na forach i pisza to samo. a ja robie codziennie testy i liczę na to,ze wszyscy sie mylą.
hej, trzymaj się!
(nie stosuj na wszelki wypadek Neostraty itp. w ciąży nie wolno)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:33   #4437
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka , juz mnie wyczailas ? ech Ty , nic sie przed toba nie ukryje , takie cudne slonko ,( choc mrozik lekki )tam bylo a ja w czapce z dzaszkiem ze stachu co by plamki nie zlapac dodatkowej ...

pozdrowienia

i trzymajcie sie cieplutko bo mroz jak u ruskich
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:10   #4438
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laski...I dopadło mnie przeziębienieImiro trzymam kciuki za bejbusia a jak nie to sie nie zalamuj tylko do roboty...Czy ktoras z Was uzywała YSL evelong tuszu???dalej szukam ideału Juvit a mam cebion hi hi tysz kropelki,daje malemu Beti mow o wynikach bo srodek mam pod reka..nie zapycha???Lapus jakby wyskoczyłas w okienku moich znajomych wiec Cie widzialamMy chcemy skoczyc do karpacza w ferie ale mam tak dosyc zimy ze jakos mnie nie specjalnie pociaga wyjazd w góry Dobrego nawilzacza na pape poszukuje..takiego w trakcie odplamiania..co Wy stosujecie jak sie łuszczycie???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:20   #4439
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Juvit a mam cebion hi hi tysz kropelki,daje malemu Beti mow o wynikach bo srodek mam pod reka..nie zapycha??? Dobrego nawilzacza na pape poszukuje..takiego w trakcie odplamiania..co Wy stosujecie jak sie łuszczycie???
Miszka, dzięki za przesyłkę Jakbyś chciała przetestować np. Redermic la roche posay-daj znać
Juvit-nie zapycha. na razie, ale jest kleisty Mieszam z odrobiną tego olejku dermogal A+E i wmasowuję wieczorem w twarz. Za wcześnie mówić o efektach.
Podobno teraz nie należy nawilżających kremów stosować, za zimno. Chociaż kiedyś czytałam, że te nowej generacji są lepsze i można. Dobrze nawilża i natłuszcza - super tani - Mincer. Kupuję do szyi i szyja ma się z nimi swietnie, ale na twarz czasami też daję. 10 zł kosztuje, ale czasami takie są lepsze niż jakaś drożyzna...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:59   #4440
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Doszlo???? Przetestuj i daj znac..ysl jest tepy jak dla mnie...Gdzies czytałam ze to bład jak laski zmieniaja podklady na zime na bardziej trasciwe..co czyni na ich buzi spustoszenia typu zapychanie ,maska itp...chyba ze ktos na dworze 24 na dobe to ja rozumiem trzeba ochrony ale jak my tyle walimy..filtr,krem,podkla d to starczy clobaze mam..zapomniałam..kiedys synkowi lekarka zapisala i fajnie natluszcza..Kusi mnie i chyba skocze zamowic na noc vichy ten nowy nocny ha retinol i kwas hial..Te rybki jak narazie nie zapchały mnie-jupi..a smaruje cała twarz nawet pod oczami
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.