Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 23:39   #2851
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A ja jestem pod wrażeniem całkiem niepozornej maski do włosów którą zakupiłam w jakimś zwykłym małym supermarkecie we Włoszech za ok 3 euro za 1litr Jest naprawdę bardzo fajna, jedna z lepszych jakie używałam Nie ważne co ma w sobie ważne że działa Od jakiegoś czasu znów przestałam przyglądać się składom, czasem mimo nie za fajnych niby składników coś okazuje się strzałem w dziesiątkę
Mam jeszcze inną zakupioną razem z tamtą ale na razie jej nie próbowałam bo też jest litrowa a nie wiem czy obie zużyję w ciągu roku zresztą nie chcę żeby stała nie wiadomo ile otwarta
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 23:49   #2852
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A ja jestem pod wrażeniem całkiem niepozornej maski do włosów którą zakupiłam w jakimś zwykłym małym supermarkecie we Włoszech za ok 3 euro za 1litr Jest naprawdę bardzo fajna, jedna z lepszych jakie używałam Nie ważne co ma w sobie ważne że działa Od jakiegoś czasu znów przestałam przyglądać się składom, czasem mimo nie za fajnych niby składników coś okazuje się strzałem w dziesiątkę
Mam jeszcze inną zakupioną razem z tamtą ale na razie jej nie próbowałam bo też jest litrowa a nie wiem czy obie zużyję w ciągu roku zresztą nie chcę żeby stała nie wiadomo ile otwarta
Ja nie bawię się już w drogeryjne maski, które są mało skuteczne, niewydajne i drogie. Teraz szukam chwalonej Glorii i jeszcze jednej marketowej maski (nazwy nie pamiętam, ale mam zapisaną na liście must have, którą noszę w portfelu )
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 23:58   #2853
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Ja nie bawię się już w drogeryjne maski, które są mało skuteczne, niewydajne i drogie. Teraz szukam chwalonej Glorii i jeszcze jednej marketowej maski (nazwy nie pamiętam, ale mam zapisaną na liście must have, którą noszę w portfelu )
Ja może ze 2 drogeryjne maski używałam, reszta była mniej lub bardziej profesjonalna i ta maska o której pisałam (nie jest żadnej znanej mi firmy) jest lepsza od niejednej profesjonalnej
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 00:08   #2854
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Używałam kiedyś maski stapiz sleek line. Na początku byłam zachwycona działaniem i zapachem Ale teraz twierdzę, że działa tylko doraźnie, do kilku myć. Zapewne za sprawą cyklopentasiloxane (czy jakoś tak ).
Używam jej jako odżywki, tak jak moja fryzjerka, bo nie obciąża wcale włosów, jest tania i bardzo wydajna
Teraz stosuję maskę do włosów Joc Care aloesową, którą poleciła mi fryzjerka. Lepsza od Sleek Line, bo efekty są zdecydowanie dłuższe
tez nie sadze, ze to cud maska, ale jest niezla tez uzywam jak odzywki jak nie mam czasu dluzej trzymac
chetnie wyprobuje ta aloesowa- mozesz podac sklad?

dziewczyny, ja chce zeby juz bylo kolo 10.09. pieniedzy mi potrzeba a juz sadzilam,ze najwiekszy szal zakupowy mam za soba, a tutaj ciagle czegos potrzeba. no paranoja

jeszcze musze isc do fryzjera. za glupie podciecie i ciche blaganie 'tylko prosze mi nie wymyslac jakiejs fryzury' (zazwyczaj nie korzystam na wizji fryzjerek/fryzjerow) zaplace jak za zboze
i przy okazji strace pewnie z 10cm wlosow.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 00:13   #2855
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja może ze 2 drogeryjne maski używałam, reszta była mniej lub bardziej profesjonalna i ta maska o której pisałam (nie jest żadnej znanej mi firmy) jest lepsza od niejednej profesjonalnej
Ja już nie patrzę na markę ale na skład. A ten jest często o niebo lepszy w maskach nieznanych firm niż profesjonalnych czy drogeryjnych Do tego cena jest bardzo korzystna

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
tez nie sadze, ze to cud maska, ale jest niezla tez uzywam jak odzywki jak nie mam czasu dluzej trzymac
chetnie wyprobuje ta aloesowa- mozesz podac sklad?

dziewczyny, ja chce zeby juz bylo kolo 10.09. pieniedzy mi potrzeba a juz sadzilam,ze najwiekszy szal zakupowy mam za soba, a tutaj ciagle czegos potrzeba. no paranoja

jeszcze musze isc do fryzjera. za glupie podciecie i ciche blaganie 'tylko prosze mi nie wymyslac jakiejs fryzury' (zazwyczaj nie korzystam na wizji fryzjerek/fryzjerow) zaplace jak za zboze
i przy okazji strace pewnie z 10cm wlosow.
Skład napiszę jutro wieczorem, bo jestem poza domem. Nie jest droga, kosztuje ok. 40 zł za 1000 ml i jest baaardzo wydajna Moja fryzjerka i sprzedawczyni w sklepie fryzjerskim bardzo ją chwaliły.
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 00:17   #2856
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Ja już nie patrzę na markę ale na skład. A ten jest często o niebo lepszy w maskach nieznanych firm niż profesjonalnych czy drogeryjnych Do tego cena jest bardzo korzystna
No w przypadku tej mojej to nawet bardzo korzystna Uznałam że grzechem byłoby jej nie wziąć (mimo że i tak już ledow rzeczy w bagażu upychaliśmy )
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 00:26   #2857
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A ja używam tylko odżywaek w sprayu, w tej chwili samorobnych. Wszystkie normalne obciążają mi włosy
Dzisiaj dzięki Facebookowi dowiedziałam się, że moja sis i Pranie mają dużo wspólnych znajomych Ale ten świat mały
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 00:57   #2858
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Mam pytanie do warszawianek Czy robiła któraś z Was w tym sklepie http://a.pl/ (albo słyszała coś o nim)??
Bardzo by mi to ułatwiło życie ale nigdy nie robiłam w ten sposób zakupów Dodatkowo od 100zł dostawa jest gratis
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 01:38   #2859
Yvi
Przyczajenie
 
Avatar Yvi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 10
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Witam Wszytskie Mineraloholiczki

MIeneralow uzywam od paru miesiecy jestem wniebowzieta sa przecudne!! zwariowalam na ich punkcie
osobiscie uzywam Maybelline i Clinique....Ale mam jedno pytanie
otoz wszyscy mowia jakie to mineraly nei sa dobre na lato i wogole,ze zaleca sie ich stwosowanie latem
Czy to prawda?? czy mozna rowniez uzywac ich zima??
Pozdrawiam i z gory dziekuje za odp
Yvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:01   #2860
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
to musisz i ksztalt miec ladny skoro moga sztuczne udawac:P
relacje zdasz po zakupach :P
Jak się spotkamy to Wam pokażę No i chyba laska przesadziła bo tak idelne nie są.No o niczym ta nie marze jak przymierzyć ten chantelle

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

Selene pokaż piersi
Znów się każa obnażać

[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wiec
masquerade tez wpisz w wyszukiwarke ebay
Nie wybaczę Ci tego...siadłam dziisaj wreszcie i zaczęłam sprawdzać resztę tajemniczych nazw staników...Już wiem że masqerade będzie moim faworytem...no szczęka mi opadła. jak ja uwielbiam takie kroje, są po prostu przepiękne Cieszę się że już coś przymierze normalnego, i moje dwa ulubione 75 sa naprawde nie wyjsciowe, posprawdzałam dziisaj reszte..5 staników 80 , i aż cztery 85.Nie dziwię się że ich nawet nosić nie chciałam .Zwykłe tanie i średnie sklepy nawet nie mają do mojego biustu 75, więc kupowałam 80, 85.A wszystko dzięki Wam
Normalnie mnie TZ nie pozna za miesiąc...a znacie jakieś marki jeansow wyszczuplających w obwodzie ??

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
a co do Twoich obwodów - wspaniała migracja, modlę się o taką
migracja

A co do maseczek polecam gorąco Kadusa...kupiłam u swojej fryzjerki.Szampony tez mają cudowne . Ja mam Kadus , skład mam ale nie rozumiem. Jak cos mogę podać
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:31   #2861
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Każda uczelnia sama ustala takie limity U mnie zgodnie z regulaminem jest to tylko 80 stron ;/ Ciekawe jak z rozdziałem z wynikami moich badań mam się w tym zmieścić One same zajmują ok 30 stron
Co ciekawe niektórym ich promotorzy kazali napisać na tylko 30-40 stron Nie wiem jaki trzeba mieć temat żeby na tyle napisać i zmieścić w tym jeszcze rozdział z wynikami
No coś Ty? U nas nie ma jakichś ścisłych norm, ale są "zalecenia" licencjat ma mieć około 50-60 stron. MOŻE się zmieszczę, ale wątpię... Za to moja kumpela z grupy (swoją drogą niegdyś obecna na wizażu wiedzma) napisała lic na ponad 100 stron - i to jeszcze nie koniec a pisze dziewczyna bardzo rzeczowo i na temat, bez lania wody. Promotor się zdziwi


Cytat:
Napisane przez Yvi Pokaż wiadomość
Witam Wszytskie Mineraloholiczki

MIeneralow uzywam od paru miesiecy jestem wniebowzieta sa przecudne!! zwariowalam na ich punkcie
osobiscie uzywam Maybelline i Clinique....Ale mam jedno pytanie
otoz wszyscy mowia jakie to mineraly nei sa dobre na lato i wogole,ze zaleca sie ich stwosowanie latem
Czy to prawda?? czy mozna rowniez uzywac ich zima??
Pozdrawiam i z gory dziekuje za odp
Cześć
ekspertem nie jestem, ale Maybelline i Clinique to nie są prawdziwe minerały "z krwi i kości" chyba możesz podać skład podkładów mineralnych obu tych firm?

A odnośnie Twojego pytania - ja zamierzam używać minerałów okrągły rok niech się ekspertki wypowiedzą, bo może trwam w błędnym przekonaniu ale nie sądzę. Nie mam zamiaru wracać do fluidów.




W ogóle jak co rano po odpaleniu komputera przeglądam Onet i dziś natrafiłam na taki film:

http://www.onet.tv/zawsze-idziemy-po...47,5,klip.html#

długie, ale warto obejrzeć do końca... niełatwo się wzruszam przed monitorem / tv a łzy mi w oczach stanęły... po takim filmie człowiek nabiera pokory wobec życia.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 11:35   #2862
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Wróciłam! Zarówno piątkowy wieczór, jak i wczorajszy wyjazd bardzo udany. A wy, jak widzę, przez trzy dni tylko o jednym Przez was też zaczynam się nakręcać na rewolucję w mojej szufladzie z bielizną
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:18   #2863
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Wróciłam! Zarówno piątkowy wieczór, jak i wczorajszy wyjazd bardzo udany. A wy, jak widzę, przez trzy dni tylko o jednym Przez was też zaczynam się nakręcać na rewolucję w mojej szufladzie z bielizną
witam starszą siostre tęskniłam.A co do staniczków to są piękne , jak ja mam odłożyć jakąś kasę?? Jak po weekendzie??? Co ciekawego robiłaś z TŻ
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:30   #2864
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Yvi Pokaż wiadomość
Witam Wszytskie Mineraloholiczki

MIeneralow uzywam od paru miesiecy jestem wniebowzieta sa przecudne!! zwariowalam na ich punkcie
osobiscie uzywam Maybelline i Clinique....Ale mam jedno pytanie
otoz wszyscy mowia jakie to mineraly nei sa dobre na lato i wogole,ze zaleca sie ich stwosowanie latem
Czy to prawda?? czy mozna rowniez uzywac ich zima??
Pozdrawiam i z gory dziekuje za odp
Te, ktore wymianilas to pseudomineraly. Poczytaj podwieszony watek "Podstawowe informacje o kosmetykach mineralnych".

To co dziewczynki, od jutra cwiczymy??
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:49   #2865
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Minerały można, a nawet TRZEBA cały rok używać! Nie wiem skąd w ogóle wątpliwości. Maybeline i Clinique to pseudominerały niestety
Curry no ćwiczymy ćwiczymy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:49   #2866
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
To co dziewczynki, od jutra cwiczymy??

Obawiałam się, że pamiętasz
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:52   #2867
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Jak po weekendzie??? Co ciekawego robiłaś z TŻ
Jak to co, słuchaliśmy płyt
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:02   #2868
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Każda uczelnia sama ustala takie limity U mnie zgodnie z regulaminem jest to tylko 80 stron ;/ Ciekawe jak z rozdziałem z wynikami moich badań mam się w tym zmieścić One same zajmują ok 30 stron
Co ciekawe niektórym ich promotorzy kazali napisać na tylko 30-40 stron Nie wiem jaki trzeba mieć temat żeby na tyle napisać i zmieścić w tym jeszcze rozdział z wynikami
Sprawdziłam - moja miała 111 stron + 17 rysunków, czyli nie jest źle.
Ale jak można napisać pracę magisterską na 30 stron - tego nie zrozumię NIGDY.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:12   #2869
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Jak to co, słuchaliśmy płyt

Hihi , przypomniało mi się jak poznałam TZ, jak już się zdecydowałam na niego , zaczynaliśmy konsumpcję , nie było kasy na randki za bardzo , więc zawsze wypożyczał film z videoteki oczywiście oglądaliśmy pierwsze 15 min jeszcze wtedy dobierał filmy pod mój gust
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 13:12   #2870
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Mamy podobne wymiary Ja mam 68 pod i 83 w biuście. Wychodzi mi 28DD (brytyjskie) / 60E (polskie). Mierzyłam kilka staników, mam póki co jeden - Freya Eleanor i już licytuję Arabellę 28DD i Darcey 28E. NIE WAŻ SIĘ MNIE PRZEBIJAĆ NA ALLEGRO
Bez obaw tak jak dziewczyny radzą wbiorę się najpierw do sklepu stacjonarnego

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Wróciłam! Zarówno piątkowy wieczór, jak i wczorajszy wyjazd bardzo udany. A wy, jak widzę, przez trzy dni tylko o jednym Przez was też zaczynam się nakręcać na rewolucję w mojej szufladzie z bielizną
Witamy po przerwie Ty też jesteś nieuświadomiona? Ja w tym celu robię sobie wycieczkę do Krakowa pod koniec września
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:20   #2871
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

hej
ja wreszcie zakupilam dzisiaj ta Curvy Kate Portie na dopasowanej niegdzie indziej nie bylo rozmiaru a cenowo tez nie wyszlo zle. oby byl wygodniejszy niz ta Verona... choc i ten zaczynam oswajac. ostatnio wytrzymalam w nim calutki dzien i dopiero wieczorem bolal mnie bostek (nie wkladalam wacika) tylko czasem drazni mnie material. najbardziej wkurza mnie jak czuje ze MUSZE wygarnac znowu piersi bo cos tam ucieklo, a akurat nie moge. tak jak wczoraj w sklepie w galerii. mialam chec wejsc do meskiej przymierzalni

poza tym dolek mnie jakis lapie. i nie moge odegnac od siebie czarnych mysli.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:24   #2872
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Sprawdziłam - moja miała 111 stron + 17 rysunków, czyli nie jest źle.
Ale jak można napisać pracę magisterską na 30 stron - tego nie zrozumię NIGDY.
Moja licencjacka miała 110 + jakieś rysunki Magisterki nie robiłam i chyba już nie zrobię bo mi się nie chce
A ja wiem kto mógłby napisać magisterkę na 30 stron Ilonka, bo na spotkaniu mówiła, że zadane w szkole wypracowania w trzech zdaniach potrafiła zawrzeć Mam nadzieję, że się nie wygadałam jakoś, bo na ucho mi tego nie mówiła
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:28   #2873
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Moja licencjacka miała 110 + jakieś rysunki Magisterki nie robiłam i chyba już nie zrobię bo mi się nie chce
A ja wiem kto mógłby napisać magisterkę na 30 stron Ilonka, bo na spotkaniu mówiła, że zadane w szkole wypracowania w trzech zdaniach potrafiła zawrzeć Mam nadzieję, że się nie wygadałam jakoś, bo na ucho mi tego nie mówiła
Konkretna i rzeczowa dziewczyna z tej naszej Ilonki.
Inna sprawa, że gdybym przyniosła taką pracę to promotor by mnie wyśmiał.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:33   #2874
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Konkretna i rzeczowa dziewczyna z tej naszej Ilonki.
Inna sprawa, że gdybym przyniosła taką pracę to promotor by mnie wyśmiał.
Nie no ja nie wierzę, że Ilonka taką krótką napisała, ale jakby jej pozwolili to pewnie spokojnie by się zmieściła Zresztą wiadomo, że większość pracy magisterskiej czy licencjackiej to lanie wody, a z tego co zrozumiałam, to Ilonka bardzo tego nie lubi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:39   #2875
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Oj dziewczyny. teraz to załapałam doła. Przeczytałam dzisiaj o tym wygarnianiu , nałożyłam moj ulubiony ciasny cyckonosz 75, no i wygarnęłam sobie tak , że cycek mi wystawał 1 cm poniżej sutka...No i w tym problem , ja chce dbać o kształt piersi ale większych nie chcę... będę się wstydzić i krępować Ile mogą sie zwiększyć w obwodzie??? Idę do pracy.. buźki słoneczka moje
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:47   #2876
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene to zalezy. z tego co pisalas to zawsze staralas sie zeby piersi byly dobrze objete miska, wiec moze tak duzo nie urosna a bulki podpachowe mialas?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 14:33   #2877
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Witamy po przerwie Ty też jesteś nieuświadomiona? Ja w tym celu robię sobie wycieczkę do Krakowa pod koniec września
Uświadomiona i nieuświadomiona. Już od jakiegoś czasu jestem lepiej wymierzona i zeszłam z okrytego złą sławą 75B na rzecz 70D, ale nigdy nie wniknęłam głębiej w temat i podczytując wasze rozmowy czuję, że przede mną jeszcze całe połacie stanikowej wiedzy do odkrycia.
A co do Krakowa - wiem, Angel, że wybierasz się z koleżanką, ale może mogłabym się podłączyć do tej wycieczki? No chyba że nie tylko po bieliznę jedziecie i będę przeszkadzać.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 16:05   #2878
Yvi
Przyczajenie
 
Avatar Yvi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 10
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Hey
dzieki zes odpisala,skoro masz zamair uzywac ich caly rok to i ja bede ,nie mam najmniejszego zamiaru wracac do fluidow....
A co do ich skladu to juz ci pisze bo powiem ci szczerze ze nia bardzo znam sie na ich skladach,wiem natomiast ze poprawila mi sie cera i to nie ziemsko
teraz nie tak dawno kupilam sobie Art Deco i z tego co zauwazylam to wszytskie prawie dzialaja tak samo tzn nie mam zadnego uczulenia zadnych pryszczy a niestety moja cera jest bardzo skomplikowana i za bardzo nei ma sie czym pochwalic
A czy moge sie zapytac jakich ty uzywasz mineralow?bo zawsze tylko slysze ze pudry z EDM sa podobno najlepsze...Uzywalas juz ich?

ps: a co do filmiku na onecie obejzalam sobie i powiem ci ze ja akurat jestem z tych rejonow gdzie takie tragiedie juz sie nie raz przezywalo,topniecia sa rzecza normalna,no nic kiedys byly barborki czyli swieto gornikow,dzieci obsypywali ich kwiatami gdy szli srodkiem drogi a prowadzila to wsyzstko orkiestra gornicza,dobrze pamietam te czasy.....,ale to juz niestety historia juz nei liczni potrafia ich podziwiac.....,i niekt nie wyobraza sobie jak ciezka jest praca gornika i nigdy nie wiesz czy twoj tata badz maz wroci do domu.....
Yvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 16:48   #2879
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Sprawdziłam - moja miała 111 stron + 17 rysunków, czyli nie jest źle.
Ale jak można napisać pracę magisterską na 30 stron - tego nie zrozumię NIGDY.
Znów wpadam na moment

Ponoć tylko naprawdę bardzo bardzo dobre prace (wręcz genialne ) liczące 30-40 stron mogą być ocenione na 5
Ciekawe co Ci ode mnie dostaną za te swoje 30-40 stron
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 16:57   #2880
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Uświadomiona i nieuświadomiona. Już od jakiegoś czasu jestem lepiej wymierzona i zeszłam z okrytego złą sławą 75B na rzecz 70D, ale nigdy nie wniknęłam głębiej w temat i podczytując wasze rozmowy czuję, że przede mną jeszcze całe połacie stanikowej wiedzy do odkrycia.
A co do Krakowa - wiem, Angel, że wybierasz się z koleżanką, ale może mogłabym się podłączyć do tej wycieczki? No chyba że nie tylko po bieliznę jedziecie i będę przeszkadzać.
Kamila jak dla mnie to nie ma problemu, tylko że ta wycieczka to jeszcze jest w sferze planów, żadnych konkretów, poza tym, że pod koniec września Ale jak się będe wybierać to dam znać.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.