Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-03, 12:15   #391
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
A słuchajcie jest szampon do nadania włosom chłodnych odcieni, płukanki, a czym można nadać ciepły odcień?
Polecam glisskur do włosów brązowych- szampon albo odżywka żeby nadac rudawe refleksy, a czekoladowomiedziane wychodza, jak się używa i szamponu i odżywki. No, ale przyciemnia wtedy włosy. Kolorek ociepla ładnie wyciag z rumianku, a więc wszytskie szampony i odżywki z rumiankiem, ale bez chemii, czyt te naj naj tańsze. Tylko rumianek dodatkowo trochę rozjaśnia.

Kasiek, nie musisz się słuchac, nie jestem alfą ani omegą.. niestety :P
Link działa. Teraz już wiem Uzywałam loreala na moje włosy i byłam bardzo niezadowolona ostatecznie. Po pierwsze wysuszał mi włosy, jak dla mnie to agresywna farba a kolor niestety wyglądał absolutnie inaczej od tego, który obiecywał produnet. Wychodził mi zawsze rudawy.. czy użyłam recitala czy exellenca, niezależnie od tego czy była rozjaśniająca czy zwykła.. efekt- suchy rudy średni blond- kiepsko rozjasniało mi odrost a z ciemnego blondu chciałam tylko jasny, czyli 2 tony wyzej, nic szczególnego. No wiec nie mam juz przekonania do tych farb, choc wiele osób je sobie chwali.
-10,21 to odcien perłowy, ale moze wyjśc ciepło z chłodniejszym połyskiem, aczkolwiek chłodniej niż czysta 10.
-Stokholm i viking są wybitnie zimne, ale nie mozna stosowac na kolory włosów naturalnych ciemniejsze niz na poziomie 9, bo słabo rozjaśniają, bardziej nadają ton. Z tego, co mi wiadomo, to nadają ąłdny szlif ostateczny, np po rozjaśniaczu.
-9,1 hmm.. wyglada apetycznie
Generalnie o ile wiem, to loreal zawsze, ale to zawsze wychodzi cieplej niz farby innych producentów. Przy czym i tu jest kruczek, bo np garnier o ile wyjdzie bardzo chłodno, to aż bywa że za szaro i tez jest dramat przez pierwsze 3-4 mycia, schodzac po nich do kolorku, jaki od początku nadaje loreal..
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-05-03 o 12:27
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:28   #392
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny mam pytanie za 100 punktów: Czy można wymieszać te dwa kolorki ze sobą palett natural&yesy 522 z 532? Nie wyjdą zielone? Chyba oby dwa są chłodnymi kolorami 522 to srebrzysty jasny blond a 532 to perłowy jasny popielaty blond?Co myślicie???
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 16:04   #393
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Z bialego blondu na blond !! Pomozcie !

Nie wiem czy dobrze trafiłam z wątkiem ale nie chce zakładać nowego tematu

Więc... pomocy!

byłam niedawno u fryzjerki rozjaśniła mi włosy (zdj załączam) i wyszły mi od czubka platynowe a dalej jakieś pomarańczowe...
Raz, że mi w nich brzydko, dwa że za jasne i mało naturalne i lepszy byłby może jakiś ciepły blond

jaką farbę nałożyć (max 2 tony ciemniejszą) jakiś ciepły odcień, żeby były w miarę naturalnie wyglądające?

lubię farby loreal'a ale nie mam pojęcia jaki odcień, może hollywood by to pokrył ?

Błagam, poradźcie kto się zna na blondach
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2010-05-04 o 15:12
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:03   #394
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Z bialego blondu na blond !! Pomozcie !

Dziewczyny mam pytanie jak to jest z tym zielonkawym kolorem na włosach, Farbowałam skandynawskim blondem póżnij srebrzystym blondem dałam płukankę srebrną i wówczas gdzieniegdzie pojawił sie zielonkawy. Wydaje mi sie że to po płukance srebrnej ale głowy nie dam?
Jak sądze to dla was błache pytanie a mnie nurtuje strasznie
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:33   #395
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mysia m- ale dobrze znasz sie na farbowaniu i nie jednej pomoglas
Kupilam dzis farbe,pozostaje teraz tylko pomalowac ....
Zobacze jak mi wyjdzie na pasemku najpierw....
Kochana to powiedz mi teraz jak mam polozyc na odrosty mam 4 cm swoich.Tak zeby wyszly röwne ....
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-04 o 05:09 Powód: dop:
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 19:25   #396
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Polecam glisskur do włosów brązowych- szampon albo odżywka żeby nadac rudawe refleksy, a czekoladowomiedziane wychodza, jak się używa i szamponu i odżywki. No, ale przyciemnia wtedy włosy. Kolorek ociepla ładnie wyciag z rumianku, a więc wszytskie szampony i odżywki z rumiankiem, ale bez chemii, czyt te naj naj tańsze. Tylko rumianek dodatkowo trochę rozjaśnia.

Kasiek, nie musisz się słuchac, nie jestem alfą ani omegą.. niestety :P
Link działa. Teraz już wiem Uzywałam loreala na moje włosy i byłam bardzo niezadowolona ostatecznie. Po pierwsze wysuszał mi włosy, jak dla mnie to agresywna farba a kolor niestety wyglądał absolutnie inaczej od tego, który obiecywał produnet. Wychodził mi zawsze rudawy.. czy użyłam recitala czy exellenca, niezależnie od tego czy była rozjaśniająca czy zwykła.. efekt- suchy rudy średni blond- kiepsko rozjasniało mi odrost a z ciemnego blondu chciałam tylko jasny, czyli 2 tony wyzej, nic szczególnego. No wiec nie mam juz przekonania do tych farb, choc wiele osób je sobie chwali.
-10,21 to odcien perłowy, ale moze wyjśc ciepło z chłodniejszym połyskiem, aczkolwiek chłodniej niż czysta 10.
-Stokholm i viking są wybitnie zimne, ale nie mozna stosowac na kolory włosów naturalnych ciemniejsze niz na poziomie 9, bo słabo rozjaśniają, bardziej nadają ton. Z tego, co mi wiadomo, to nadają ąłdny szlif ostateczny, np po rozjaśniaczu.
-9,1 hmm.. wyglada apetycznie
Generalnie o ile wiem, to loreal zawsze, ale to zawsze wychodzi cieplej niz farby innych producentów. Przy czym i tu jest kruczek, bo np garnier o ile wyjdzie bardzo chłodno, to aż bywa że za szaro i tez jest dramat przez pierwsze 3-4 mycia, schodzac po nich do kolorku, jaki od początku nadaje loreal..
mysiu myje accentem brown ale zauważyłam, że on nie ociepla tylko przyciemnia a Ty jesteś może fryzjerką? ja mam pasemka po rozjaśniaczu [dość gęste] i na to położona kilkakrotnie farba [wellaton 12/0, garnier belle color 111] a mimo to te pasemka wychodzą wciąż białe, a reszta ładna. Na to masz może jakąś rade ?
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 20:24   #397
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzi07 możesz spokojnie zmieszać te farbki, nic złego się nie stanie.

isska jak płukanka się zmywa to może dawać lekko zielonkawą poświatę zwłaszcza na bardzo jasnym blondzie. dlatego wolę płukankę fioletową niż srebrną, bo daje poświatę różową i perłową.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-05-03 o 20:27
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 20:30   #398
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzi07 możesz spokojnie zmieszać te farbki, nic złego się nie stanie.

isska jak płukanka się zmywa to może dawać lekko zielonkawą poświatę zwłaszcza na bardzo jasnym blondzie. dlatego wolę płukankę fioletową niż srebrną, bo daje poświatę różową i perłową.
Kochana dziękuje bardzo.Ty zawsze na stanowisku jesteś.Pozdrawiam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 09:18   #399
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
witam, chyba pierwszy raz jestem na tym wątku
marzy mi się naturalny średni blond, ale nie chce używać rozjaśniacza, bo i tak mam raczej zniszczone włosy (farbowałam 2 miesiące temu na ruda czerwień, teraz farba się zmyła i mam odcień jak na zdjęciu).

myślicie,że moge rozjaśnić o 2 tony, a potem nałożyć farbę? myślę o garnier belee color numerku 2 bo nie chce rozjasniać do żółci, nawet jesli rozjaśniam o 4-5 tonów, to wychodzi mi żółty (naturalny kolor włosów to jasny blond ze złotymi refleksami). na zdjęciu jeszcze widać trochę pozostałości po zielonych pasemkach

dzięki za pomoc

ponawiam pytanie, bo czuje sie ignorowana

ryzykowac czy nie?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 09:31   #400
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja też się tak poczułam.. mógłby ktoś jednak mi odp.? dzięki
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 10:50   #401
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny-moje pytanie na szybko bo lecę zaraz po farbę. Myślicie, że lepiej dać najpierw tylko na odrost i później na resztę-czy od razu na całość? Chodzi mi o wellaton 12/0. Podobno świetnie rozjaśnia więc może od razu dać na całe włosy a nie kombinować? I czy na włosy długości pod uszy wystarczy jedno opakowanie?
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 11:30   #402
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Dziewczyny-moje pytanie na szybko bo lecę zaraz po farbę. Myślicie, że lepiej dać najpierw tylko na odrost i później na resztę-czy od razu na całość? Chodzi mi o wellaton 12/0. Podobno świetnie rozjaśnia więc może od razu dać na całe włosy a nie kombinować? I czy na włosy długości pod uszy wystarczy jedno opakowanie?
to zalezy jaki masz naturalny kolor jak jasny wal po całości jak dość ciemny zacznij od odrostów powodzenia
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 11:36   #403
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
to zalezy jaki masz naturalny kolor jak jasny wal po całości jak dość ciemny zacznij od odrostów powodzenia
No właśnie ciemny Oki dzięki za radę Dam znać jak poszło wieczorkiem
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 11:48   #404
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze trafiłam z wątkiem ale nie chce zakładać nowego tematu

Więc... pomocy!

byłam niedawno u fryzjerki rozjaśniła mi włosy (zdj załączam) i wyszły mi od czubka platynowe a dalej jakieś pomarańczowe...
Raz, że mi w nich brzydko, dwa że za jasne i mało naturalne i lepszy byłby może jakiś ciepły blond

jaką farbę nałożyć (max 2 tony ciemniejszą) jakiś ciepły odcień, żeby były w miarę naturalnie wyglądające?

lubię farby loreal'a ale nie mam pojęcia jaki odcień, może hollywood by to pokrył ?

Błagam, poradźcie kto się zna na blondach
Tak myślę że hollywood byłby odpowiedni, tym bardziej, że nie raz czytałam, że wychodzi po nim piękny taki prawdziwy blondzik Sama też używam loreala ale odcienia stockholm i też jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość

ponawiam pytanie, bo czuje sie ignorowana

ryzykowac czy nie?
Na Twoim miejscu wybrałabym farbkę troszkę jaśniejszą bo wiadomo, że i tak wyjdzie ciemniej, może garnier color naturals 8. Twoje włoski mimo sprania są jeszcze "żywo" czerwone także bez tego rozjaśnienia o 2tony raczej się nie obejdzie. Ale może dziewczyny jeszcze coś doradzą
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 13:03   #405
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

o kurcze, taki jasny sugerujesz? wzięloby bez rozjasniania? bo ja nie chce miec żółtych włosow, tylko takie bardziej pastelowe, ale miodowym odcieniem nie pogardze
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 13:40   #406
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee
dzięki za zauważenie mojej wypociny hehe
właśnie byłam w drogerii, pół godziny spędziłam na eliminacji kolorów i nie mieli hollywood, kupiłam (załączam w linku), patrzyłam na stockholm, ale za jasny i nie wiem czy by mi pokrył te pomarańczowe refleksy

teraz odczekać jakiś czas żeby doszły do siebie po rozjaśnianiu i nałożę 102, mam nadzieję, że będzie ok i ciepły odcień w miarę

Używał ktoś tego koloru ??
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 13:54   #407
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Mysia m- ale dobrze znasz sie na farbowaniu i nie jednej pomoglas
Kupilam dzis farbe,pozostaje teraz tylko pomalowac ....
Zobacze jak mi wyjdzie na pasemku najpierw....
Kochana to powiedz mi teraz jak mam polozyc na odrosty mam 4 cm swoich.Tak zeby wyszly röwne ....
hmm.. chyba jeszcze nikogo nie skrzywdziłam

Najpierw nałóz na odrosty na jakies 25-30min a potem dołóz reszte mieszanki i przeciągnij po całosci i trzymaj jakies 15 minut. Powinno wyjsc równiutko. Tylko nałóz na te odrosty dużo farby, nie żałuj, żeby ładnie złapały, bo długaśne

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
mysiu myje accentem brown ale zauważyłam, że on nie ociepla tylko przyciemnia a Ty jesteś może fryzjerką? ja mam pasemka po rozjaśniaczu [dość gęste] i na to położona kilkakrotnie farba [wellaton 12/0, garnier belle color 111] a mimo to te pasemka wychodzą wciąż białe, a reszta ładna. Na to masz może jakąś rade ?
Nie jestem fryzjerką, kiedys robiłam staż fryzjerski- 3 lata praktyk plus około roku przepracowane w salonie. Na farbach nie pracowałam wiele, bardziej na cięciach, stylizacji i balejażu. Robiłam to z zamiłowania, bo z wykształcenia jestem filologiem polskiem, a z zawodu kosmetologiem ze specjalizacją z fizjoterapii..

Z własnego doświadczenia nie polecam accentu, bo strasznie przyciemnia i jakos kolorystycznie tez taki niespecjalny a i z włosów kondycyjnie nie byłam po nim zadowolona. Glisskur nadaje taki ciepłomiedziny szlif, moze bardziej by Ci podpasował. I ładnie się z czasem spłukuje, gdy juz się go nie używa.

Z tego, co zrozumiałam masz włosy rozjaśniane po całosci wellatonem 12 oraz garnierem 111, włosy które były uprzednio potraktowane balejażem z rozjaśniacza? Nie wiem jaki masz kolor naturalny? Pasemka nie złapią koloru, tym bardziej, że na całosc są nakłądane farby mocnorozjaśniające. Dlatego wciąz sa białe. Nie mają juz pigmentu, wiec tez im trudno będzie przyjąc jakikolwiek pigment z farb. Jesli chcesz sie pozbyc z czasem pasemek, to trzeba kłasc na całosc farby nie jaśniejsze niz z poziomu 9, czyli bardzo jasny blond- nierozjasniające farbujące jednolicie, a więc takie, o których na pudle pisze, że nie zachowuja naturalnych tonacji. Musi to byc farba 'kask', tylko taka dosc dobrze pokryje całosc, ale po 2-3 tyg z pasemek i tak sie kolor wypłucze. Dopóki nie zrosną bezie z nimi trochę zachodu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 13:55   #408
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee To Twoje włoski na Avatarze? Na fotkach jak do tej pory załączałaś wyglądały ciemniej.Ale piękny ten kolorek jest.Na tamtych również mi się podobał zwłaszcza z pasemkami.Ty to chyba nie masz tego problemu z trudno rozjaśniającymi się włoskami ze to stokholmie wychodzą Ci takie jaśniutkie.Bardzo ładnie.Pozdrawiam P.S.Moje farbowanko już za tydzień,a odrost mam już taki BIG.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 14:32   #409
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Czytam juz chyba setny raz ten watek i nie moge sie zdecydowac
potrzebuje jakies farby rozjaśniającej...nadające j chlodny odcien.Chodzi mi o to zeby zakryc zołty kolor po rozjasnianiu rozjasniaczem...jaka polecacie? Zastanawiam sie nad tym garnierem 111
to ten który polecacie tylko boje sie czy mi sie zielen nie zrobi http://img.bazarek.pl/43770/6412/232...8434809bca.jpg czy moze lepiej tym wellatonem ach to jest kosmos z tymi farbami :P
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 14:34   #410
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
No właśnie ciemny Oki dzięki za radę Dam znać jak poszło wieczorkiem
czekam na zdjęcia, ale powiem Ci, że ja mam b. ciemny włos i nakładam po całości, pięknie się rozjaśniają co widac choćby kilka stron wstecz
Ale wiem, że nie każdy ma tak podatne włoski, więc raczej zacznij od odrostów i jak zobaczysz, że zaczyna się zmieniać kolorek tuż u nasady, kładziesz po całości POWODZENIA
__________________


ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 14:34   #411
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
o kurcze, taki jasny sugerujesz? wzięloby bez rozjasniania? bo ja nie chce miec żółtych włosow, tylko takie bardziej pastelowe, ale miodowym odcieniem nie pogardze
No moim zdaniem powinnaś może najpierw je rozjaśnić jakąś farbą superrozjaśnijącą a potem dopiero nałożyć to co chcesz. Jak położysz na takie jakie masz w tej chwili to nie wyjdzie Ci tak jak oczekujesz, tak myślę..

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
snowhitee
dzięki za zauważenie mojej wypociny hehe
właśnie byłam w drogerii, pół godziny spędziłam na eliminacji kolorów i nie mieli hollywood, kupiłam (załączam w linku), patrzyłam na stockholm, ale za jasny i nie wiem czy by mi pokrył te pomarańczowe refleksy

teraz odczekać jakiś czas żeby doszły do siebie po rozjaśnianiu i nałożę 102, mam nadzieję, że będzie ok i ciepły odcień w miarę

Używał ktoś tego koloru ??
Coś mi się zdaję, że kiedyś ktoś coś pisał o nim, przeszukaj wątek

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
snowhitee To Twoje włoski na Avatarze? Na fotkach jak do tej pory załączałaś wyglądały ciemniej.Ale piękny ten kolorek jest.Na tamtych również mi się podobał zwłaszcza z pasemkami.Ty to chyba nie masz tego problemu z trudno rozjaśniającymi się włoskami ze to stokholmie wychodzą Ci takie jaśniutkie.Bardzo ładnie.Pozdrawiam P.S.Moje farbowanko już za tydzień,a odrost mam już taki BIG.
Tak moje moje W dziennym świetle po płukance czy tam szamponie już sama nie wiem bo używam do każdego mycia czegoś Ale mi stockholm podpasował to fakt, no i też dużo dają te pasemka natural&easy
Widziałam właśnie czym zamierzasz farbować, myślę że wyjdzie bardzo fajnie Będę 3mać kciuki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 15:06   #412
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
hmm.. chyba jeszcze nikogo nie skrzywdziłam

Najpierw nałóz na odrosty na jakies 25-30min a potem dołóz reszte mieszanki i przeciągnij po całosci i trzymaj jakies 15 minut. Powinno wyjsc równiutko. Tylko nałóz na te odrosty dużo farby, nie żałuj, żeby ładnie złapały, bo długaśne



Nie jestem fryzjerką, kiedys robiłam staż fryzjerski- 3 lata praktyk plus około roku przepracowane w salonie. Na farbach nie pracowałam wiele, bardziej na cięciach, stylizacji i balejażu. Robiłam to z zamiłowania, bo z wykształcenia jestem filologiem polskiem, a z zawodu kosmetologiem ze specjalizacją z fizjoterapii..

Z własnego doświadczenia nie polecam accentu, bo strasznie przyciemnia i jakos kolorystycznie tez taki niespecjalny a i z włosów kondycyjnie nie byłam po nim zadowolona. Glisskur nadaje taki ciepłomiedziny szlif, moze bardziej by Ci podpasował. I ładnie się z czasem spłukuje, gdy juz się go nie używa.

Z tego, co zrozumiałam masz włosy rozjaśniane po całosci wellatonem 12 oraz garnierem 111, włosy które były uprzednio potraktowane balejażem z rozjaśniacza? Nie wiem jaki masz kolor naturalny? Pasemka nie złapią koloru, tym bardziej, że na całosc są nakłądane farby mocnorozjaśniające. Dlatego wciąz sa białe. Nie mają juz pigmentu, wiec tez im trudno będzie przyjąc jakikolwiek pigment z farb. Jesli chcesz sie pozbyc z czasem pasemek, to trzeba kłasc na całosc farby nie jaśniejsze niz z poziomu 9, czyli bardzo jasny blond- nierozjasniające farbujące jednolicie, a więc takie, o których na pudle pisze, że nie zachowuja naturalnych tonacji. Musi to byc farba 'kask', tylko taka dosc dobrze pokryje całosc, ale po 2-3 tyg z pasemek i tak sie kolor wypłucze. Dopóki nie zrosną bezie z nimi trochę zachodu.
dziekuje PROSZE O KILK
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 15:15   #413
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

właśnie przeglądam wątek
snowhitee trafiłam na Twoje włosy po stockholmie, prze-boskie! ale chyba miałaś wcześniej rude(?) bo w połączeniu z tym stockholmem masz cudny ciepły jakiś ten kolorek
ja mam na głowie platynę i ni cholery mi nie pasuje i sztucznie wygląda, jak gwiazdka porno
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 15:32   #414
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blondynki proszę o klik w link

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Uprzejmie informuje, że produkt został wycofany z naszej oferty handlowej.
Zachęcam do zapoznania z nowościami marki Garnier. Produktem o tym samym odcieniu w gamie Garnier jest Nutrisse 111.



chodzi o belle color
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:08   #415
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
dziś farbowałam farbą o której wam kiedyś pisałam czyli Milaton trochę Milaton kolor ultrajasny srebrny blond 11.08 i przewaga Milaton kolor ultrajasny blond 11.00 z wodą 12%


to foty z milatonu

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-04 o 17:28 Powód: post pod postem
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:27   #416
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
właśnie przeglądam wątek
snowhitee trafiłam na Twoje włosy po stockholmie, prze-boskie! ale chyba miałaś wcześniej rude(?) bo w połączeniu z tym stockholmem masz cudny ciepły jakiś ten kolorek
ja mam na głowie platynę i ni cholery mi nie pasuje i sztucznie wygląda, jak gwiazdka porno
Ojej rude? Nie nie, nigdy w życiu Tzn rude włosy miałam kiedyś kiedyś po dekoloryzacji z czerni, ale to było bardzo chwilowe całe szczęście
Pierwszy raz stockholm kładłam na Loreala 10.21 a wcześniej miałam robione u fryza farbę jakąś jasną złocistą z refleksami rozjaśniaczem a jeszcze wcześniej chodziłam na baleyage samym rozjaśniaczem. Wszystkie moje fotki znajdziesz w tym wątku, po każdej koloryzacji. O dziwo mnie ten stochkholm ładnie łapie odrosty (średni blond) mimo, że jest słabo rozjaśniającą farbą. A jak nawet coś tam się lekko odróżnia, to po kilku myciach złudzenie znika, a dodatkowo robię sobie pasemka z wierzchu natural&easy 522

A właśnie dziś już zakupiłam mój stockholm na kolejny raz, promocja w rossmanie farbki loreal preference 23,99

Superedzia no co tu powiedzieć, jak zwykle BOSKO
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-04 o 17:29
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:35   #417
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
hmm.. chyba jeszcze nikogo nie skrzywdziłam

Najpierw nałóz na odrosty na jakies 25-30min a potem dołóz reszte mieszanki i przeciągnij po całosci i trzymaj jakies 15 minut. Powinno wyjsc równiutko. Tylko nałóz na te odrosty dużo farby, nie żałuj, żeby ładnie złapały, bo długaśne
Tak zrobilam, teraz wysuszylam,niestety ale moje podejrzenia sie sprawdzily wyszly zölte i nieröwno najgorzej na czubku,plukanka ani szampon srebny nic nie pomaga.Czuje jak mnie glowa szczypie
to teraz bede musiala jakäs farbä zniwelowac tä zölc
zaläczam zdjecia,z tylu nie wygläda tak zle ale najgorzej na czubku i z przodu.

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
dziś farbowałam farbą o której wam kiedyś pisałam czyli Milaton trochę Milaton kolor ultrajasny srebrny blond 11.08 i przewaga Milaton kolor ultrajasny blond 11.00 z wodą 12%

to foty z milatonu
Slicznie ci wyszly a ja mam zöltko po garnierze 111 jak ja sie teraz pokaze ludziom...
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-04 o 18:04 Powód: zdj;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:37   #418
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a to wybacz, a takie wrażenie, bo też kiedyś miałam blond na rudy i taki ciepły był
no b.ładnie Ci ten stockholm służy

ja się nie mogę doczekać aż położę farbę, rozjaśniała mi w sobotę jeszcze za wcześnie chyba nie? żeby ich nie pokiereszować..

Superedzia - rewelka
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:45   #419
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczęta, czy któraś z Was malowała włoski farbą Schwarzkopf Brillance odcień 813 (satynowy blond) (fotki poniżej)?
podobno daje ładny odcień i w dodatku jest mocniejsza od skandynawskiego blondu (odcień 811), który rozjaśnia tylko blond włoski (od ciemnego do jasnego blondu). Natomiast 813 łapie już jasny brąz
. Dziś byłam w drogerii Natura i były w promocji te farbki, nie kupiłam, bo postanowiłam zasięgnąć opinii doświadczonych koleżanek Wie któraś na jakiej ona jest wodzie? Mam nadzieję, że nie 12%
Jak myślicie? Kiedyś malowałam Skandynawskim blondem i nie byłam zadowolona z odrostów, za to reszta włosów wyszła platynowa (w dodatku bardzo chłodna) może ten satynowy trochę lepiej złapie odrost . Kolory na tyłach opakowań różnią się tylko w nieznacznym stopniu (skandynawski jest bardziej chłodny), jednak ciekawi mnie "moc" rozjaśniania, czy rzeczywiście jest taka różnica.
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-05-04 o 17:49
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 18:22   #420
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy któraś z Was malowała włoski farbą Schwarzkopf Brillance odcień 813 (satynowy blond) (fotki poniżej)?
podobno daje ładny odcień i w dodatku jest mocniejsza od skandynawskiego blondu (odcień 811), który rozjaśnia tylko blond włoski (od ciemnego do jasnego blondu). Natomiast 813 łapie już jasny brąz
. Dziś byłam w drogerii Natura i były w promocji te farbki, nie kupiłam, bo postanowiłam zasięgnąć opinii doświadczonych koleżanek Wie któraś na jakiej ona jest wodzie? Mam nadzieję, że nie 12%
Jak myślicie? Kiedyś malowałam Skandynawskim blondem i nie byłam zadowolona z odrostów, za to reszta włosów wyszła platynowa (w dodatku bardzo chłodna) może ten satynowy trochę lepiej złapie odrost . Kolory na tyłach opakowań różnią się tylko w nieznacznym stopniu (skandynawski jest bardziej chłodny), jednak ciekawi mnie "moc" rozjaśniania, czy rzeczywiście jest taka różnica.
Hmmm Interesujące.Podpisuje się pod pytaniem Jowitki

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Tak zrobilam, teraz wysuszylam,niestety ale moje podejrzenia sie sprawdzily wyszly zölte i nieröwno najgorzej na czubku,plukanka ani szampon srebny nic nie pomaga.Czuje jak mnie glowa szczypie
to teraz bede musiala jakäs farbä zniwelowac tä zölc
zaläczam zdjecia,z tylu nie wygläda tak zle ale najgorzej na czubku i z przodu.



Slicznie ci wyszly a ja mam zöltko po garnierze 111 jak ja sie teraz pokaze ludziom...
Nie przejmuj sie tak czasem jest żeby dojść do swojego wymarzonego blondu to trzeba poeksperymentować i znaleźć sobie swoja farbkę.Ja już to robię ponad rok.A i do blondów to ponoć niektóre dziewczyny przechodzą przez rudości żółte i dopiero dochodzi się do swojego kolorku.Bedzie dobrze tylko się nie załamuj.Teraz szampon joanny w ruch.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
dziś farbowałam farbą o której wam kiedyś pisałam czyli Milaton trochę Milaton kolor ultrajasny srebrny blond 11.08 i przewaga Milaton kolor ultrajasny blond 11.00 z wodą 12%


to foty z milatonu
Po prostu cudownie szczęściaro klask i:
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.