Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 21:24   #121
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Korci mnie teraz, żeby 7N spróbować - macie jakieś doświadczenia?
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:35   #122
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Ja też zastanawiam się teraz nad kolejnym kolorem 6B,co prawda ostatnio znów kładłam 4N,ale też kusi mnie ten brąz kakao 6B. I chyba następnym razem sprubuje właśnie ten,ale nie wiem czy po trochę ciemniejszym 4N wyjdzie?
Poli Mana pisałaś o 6B-czy farbowałaś tym odcieniem?
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 00:58   #123
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Dziewczyny a ktory odcien numer da wlosom kolor mlecznej CZEKOLADY (wlosy naturalne -ciemny blond)ALE BEZ CIENIA REFLEKSOW CZERWONYCH ??
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 17:45   #124
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ktory odcien numer da wlosom kolor mlecznej CZEKOLADY (wlosy naturalne -ciemny blond)ALE BEZ CIENIA REFLEKSOW CZERWONYCH ??

Też chodzi mi o mniej więcej taki kolor,dlatego zastanawiam się nad 6B ewentualnie 5B. Co prawda 6B ma w nazwie kakao,ale chyba podchodzi trochę pod jaśniejszą czekoladę.

Chyba następnym razem sama poeksperymentuje i nałoże ten 6B.

Zauważyłam też,że odkąd nakładam tą farbę mam lśniące i gładkie włosy, rzeczywiście się nie niszczą ,z czego się cieszę,bo miałam okres,że były matowe i ponure-co doprowadzało mnie do szału.

A tymczasem za jakiś miesiąc chyba skusze się na ten 6B. Jestem ciekawa jak wyjdzie.
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 17:52   #125
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Sylvana12 Pokaż wiadomość
Też chodzi mi o mniej więcej taki kolor,dlatego zastanawiam się nad 6B ewentualnie 5B. Co prawda 6B ma w nazwie kakao,ale chyba podchodzi trochę pod jaśniejszą czekoladę.

Chyba następnym razem sama poeksperymentuje i nałoże ten 6B.

Zauważyłam też,że odkąd nakładam tą farbę mam lśniące i gładkie włosy, rzeczywiście się nie niszczą ,z czego się cieszę,bo miałam okres,że były matowe i ponure-co doprowadzało mnie do szału.

A tymczasem za jakiś miesiąc chyba skusze się na ten 6B. Jestem ciekawa jak wyjdzie.
TO daj znac jak te 6b ci wyszlo czy FAKTYCZNIE MLECZNA CZEKOLADA BEZ CZERWONYCH RUDYCH REFLEKSOW?

Z koleji moja mama chce odcien TOFFI -ktory numerek odcien nada wlosom odcien tofi?

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-04-04 o 22:50
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 09:42   #126
Jussstta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 15
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cześć dziewczyny.
Znalazłam recenzję tej farby na blogu Anwen i zainteresowała mnie. Od pewnego czasu próbuję zafarbować włosy na kolor zbliżony do mojego naturalnego czyli popielatego blondu.
Ostatnio farbowałam włosy dwukrotnie farbą INOA w odcieniu Blond Popielaty chyba 7.1, ale odrosty wyszły trochę złociste - nie o to mi chodziło.
I tak się zastanawiam nad dwoma odcieniami Color&Soin 8A blond popielaty i 6N ciemny blond - jeden za jasny, drugi za ciemny. Jak myślicie, czy mozna by je bylo zmieszać? I co by z tego wyszło?
Jussstta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 20:47   #127
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Jussstta, trudno przewidzieć efekt. Ja mieszałam raz 8A i 10A, aby uzyskać 9A (). Niestety, wyszedł mimo wszystko 10A.
A myślisz, że 7N by Ci wyszedł zbyt złoto? ja teraz zamówiłam sobie 7N i jak go pojutrze odbiorę, to zrobię i dam znać, co z tego wychodzi.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 23:25   #128
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Mieszać farby można,oby były jednej firmy.Ja kiedyś pomieszałam 2 odcienie,ale było to na poczatku zeszłego roku,kiedy jeszcze farbowałam drogeryjnymi i wyszło mi ok.
Aha i kolor jaki wyjdzie po zmieszaniu zależy też chyba od proporcji w jakiej miesza sie jedną z drugą-znajoma fryzjerka mi tak mówiła.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 06:13   #129
Jussstta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 15
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Chciałabym uzyskać właśnie taki kolor jak z poziomu 7, ale z tego co widzę 7N jest za złocisty, jak dla mnie, gdyby był taki 7A to byłby chyba idealny.
Joasia Be, będę czekać na relację, może jednak się skuszę. Ale najprawdopodobniej kupię wspomniane wcześniej dwie i je zmieszam. Tylko muszę je najpierw gdzieś dostać.
Jussstta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 09:40   #130
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było
Naturalny kolor włosów mam taki mysi ciemny blond, kolor jaki mi wyszedł to taki głęboki ciemny,ale dość ciepły brąz, od razu po farbowaniu wychodził mi ciut ciemniejszy,ale na stałe mam teraz prawie identyczny kolor włosów jak ta dziewczyna ze zdjęcia(jestem teraz w pracy,wiec nie mam mozliwosci umieścic swojego).

Hej, czy masz może zdjęcie tego koloru na swoich włoskach? I czy nie ma on rudej poświaty?

Szukam koloru podobnego do tego na zdjęciu, ciemnej czekolady bez rudego poblasku. Włosy mam czarne ale mam wrażenie że jest to troche za zimny kolor dla mnie, chciałabym farbować odrosty kolorem podobnym do poniższego, ale mam problem ze znalezieniem odpowiedniej farby i odcienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ciara-sb10.jpg (35,5 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez Adrienne92
Czas edycji: 2012-04-07 o 09:45
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 14:37   #131
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

W jaki sposob oszczedzacie na tej farbie? jedno opakowanie (dzielicie na pol) macie na dwa barwienia wlosow(2 miesiace)?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 20:13   #132
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
W jaki sposob oszczedzacie na tej farbie? jedno opakowanie (dzielicie na pol) macie na dwa barwienia wlosow(2 miesiace)?
Ja nie oszczędzam. Jedno opakowanie ledwie mi starcza na całe włosy, a nie mam długich.

Dziś odebrałam moją farbę w aptece, a panie zaraz mi pokazały szafkę - nową - pełną Biokapu Mimo, ze wygląda kusząco, bo są wszystkie odcienie i próbniki, to się nie skusiłam, bo nie byłam zadowolona z Biokapu.

Siedzę teraz z 7N na głowie, ale dam znać za dwa - trzy dni, co wyszło, jak się kolor dotrze. Póki co jest mocno ciemno na głowie, no i nie swędziało tak jak po poprzednich (8A, 10A), ani też były gorące włosy. widać stężenie wody utlenionej jest mniejsze.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 21:37   #133
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
W jaki sposob oszczedzacie na tej farbie? jedno opakowanie (dzielicie na pol) macie na dwa barwienia wlosow(2 miesiace)?
Ja tam też nie oszczędzam Co prawda drugim razem malowałam tylko odrosty,ale resztę rozsmarowuje na całość żeby odświeżyć kolor.

A co do biokapu to ja ostatnim razem trafiłam na aptekę,która ma i te i Color&Soin u siebie i zapytałam z ciekawości panią farmaceutkę,które ona lepiej by mi poleciła. Powiedziała,że używała i tych i tych-miała jasny blond na włosach i mówiła że w jej odczuciu główną różnicą miedzy nimi jest kolor- w Color&Soin wychodził jej bardziej intensywny i głęboki,a w tej drugiej matowy i ponurawy,zresztą podobnie jak pisała kilkanaście postów wcześniej metice. I dlatego znów wzięłam C&S dla siebie i mamy.
Farbowanie dopiero za jakiś czas i tak następnym razem coraz bardziej rozmyślam nad kupnem tego 6b...czy wyjdzie mi na ciemniejszych czy nie...
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 06:53   #134
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

ja już jestem po drugim farbowaniu 8c i jestem zachwycona stanem moich włosów i tym, że wyglądają bardzo naturalnie, jeśli chodzi o kolor. nawet jak farba się wypłukuje, to nie przez róże i czerwienie, tylko równomiernie jaśnieje (może to normalnie, ale ja wcześniej farbowałam henną i miałam różowe placki na włosach, więc dla mnie to plus )

moja mama też chciałaby zacząć jej używać, farbuje aktualnie na taki ciepły brązowo karmelowy kolor, poleciłybyście coś co złapie mniej więcej tak samo?
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 22:02   #135
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez kurakowa Pokaż wiadomość
ja już jestem po drugim farbowaniu 8c i jestem zachwycona stanem moich włosów i tym, że wyglądają bardzo naturalnie, jeśli chodzi o kolor. nawet jak farba się wypłukuje, to nie przez róże i czerwienie, tylko równomiernie jaśnieje (może to normalnie, ale ja wcześniej farbowałam henną i miałam różowe placki na włosach, więc dla mnie to plus )

moja mama też chciałaby zacząć jej używać, farbuje aktualnie na taki ciepły brązowo karmelowy kolor, poleciłybyście coś co złapie mniej więcej tak samo?
A może właśnie dla mamy ten 6B,o którym też sama myślę?
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 05:32   #136
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Sylvana12 Pokaż wiadomość
A może właśnie dla mamy ten 6B,o którym też sama myślę?
właśnie patrzyłam na palecie na ich stronie i to 6B wydaje mi się dość ciemne...to, co ona ma teraz na głowie bardziej podchodzi pod 5G, tylko ten z kolei jest złotawy, więc sama nie wiem.
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:12   #137
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez kurakowa Pokaż wiadomość
właśnie patrzyłam na palecie na ich stronie i to 6B wydaje mi się dość ciemne...to, co ona ma teraz na głowie bardziej podchodzi pod 5G, tylko ten z kolei jest złotawy, więc sama nie wiem.
A patrzyłaś na tej stronie w zakładce dobierz swój kolor?Ja sugerowałam się właśnie tamtym dobieraniem kolorów.Tam wydaje mi się bardziej rzeczywisty kolor ,bo na palecie rzeczywiście 6B jakiś taki ciemny jest...I z tego co pamiętam-jak ogładałam wzornik w aptece,to nie był taki ciemny jak pokazane jest na palecie.
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 17:53   #138
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Sylvana12 Przepraszam, że dopiero teraz ale rzadko bywam na Wizazu, brak czasu.
Nie farbowałam się jeszcze ani 5B ani 6B Mój dylemat nadal aktualny ale moje odrosty aż krzyczą, wiec właśnie wchodzę na Doza złożyc zamówienie.
Może pod koniec tygodnia się pofarbuję, ale jeszcze nie wiem jakim kolorem hehe

Edit:
Kliknełam 5B Wydaje mi się, że 6B jest bardzo jasnym brązem - ciepłym. Inny kolor z numerem 6G z przodu to zlocisty ciemny blond, wiec ide kierujac się numeryczną dedukcją.. 6B jest jak jasny braz, jasniejszy niz nawet szatyn czyli prawie jak ciemny blond. Czyli za jasny jak dla mnie.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-04-10 o 18:04
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 04:27   #139
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Sylvana12 Pokaż wiadomość
A patrzyłaś na tej stronie w zakładce dobierz swój kolor?Ja sugerowałam się właśnie tamtym dobieraniem kolorów.Tam wydaje mi się bardziej rzeczywisty kolor ,bo na palecie rzeczywiście 6B jakiś taki ciemny jest...I z tego co pamiętam-jak ogładałam wzornik w aptece,to nie był taki ciemny jak pokazane jest na palecie.
patrzyłam, ale też wydaje mi się mimo wszystko ciemny...no ale może Mama będzie chciała...? ja zawsze zamawiam na doz i nigdzie niestety nie widziałam próbnika.

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Sylvana12 Przepraszam, że dopiero teraz ale rzadko bywam na Wizazu, brak czasu.
Nie farbowałam się jeszcze ani 5B ani 6B Mój dylemat nadal aktualny ale moje odrosty aż krzyczą, wiec właśnie wchodzę na Doza złożyc zamówienie.
Może pod koniec tygodnia się pofarbuję, ale jeszcze nie wiem jakim kolorem hehe

Edit:
Kliknełam 5B Wydaje mi się, że 6B jest bardzo jasnym brązem - ciepłym. Inny kolor z numerem 6G z przodu to zlocisty ciemny blond, wiec ide kierujac się numeryczną dedukcją.. 6B jest jak jasny braz, jasniejszy niz nawet szatyn czyli prawie jak ciemny blond. Czyli za jasny jak dla mnie.
pokażesz po?
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 21:36   #140
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Tak jak zapowiadałam, napiszę o odcieniu 7N - orzechowy blond.
Mam go na głowie od soboty, kilka razy myłam włosy, więc już mam jako taki obraz.
Generalnie jestem zadowolona, gdyż kolor wyszedł bardzo naturalny - bratowa stwierdziła, że taki jak ma Jenifer Aniston No i ja osobiście chyba jednak lepiej się czuje w kolorze zbliżonym do naturalnego, choć ten blond beżowo-popielaty, który miałam po 8A był naprawdę ekstra.
Ale wrócę do 7N i kwestii, która jest dla wielu z nas zasadnicza: ciepły czy nie. No chyba niestety złotawy. U mnie wygląda to tak, ze na odroście ( a naturalne włosy bardzo łatwo mi rudzieją) oraz na kilkucentymetrowym kawałku farbowanym tylko odcieniem 8A jest złotawy - ma poświatę rudawą - delikatną, ale zawsze. Natomiast na reszcie włosów, które rozjaśniałam sanotintem, farbowałam dwa czy trzy razy 10 A i które były zdecydowanie jaśnituko popielate, kolor wyszedł mi teraz chłodny, wręcz zahaczający o zieleń. jak to orzechy laskowe . wszystko zatem pewnie zależy od podłoża. na naturalnym, odcieniu bez skłonności do rudzenia, pewnie moze być całkiem neutralny.
Jeśli chodzi o odniesienie do wzorników: na szycie głowy mam takie teraz jak na tych "łezkowatych" próbnikach. Na pewno nie odpowiada ten kolor tym "buźkom" ze strony internetowej farby. No a najlepiej oddaje odcień pudełko - pokazane tam 3 możliwe do uzyskania odcienie przy trzech tonacjach "przed". Dokładnie tak mi wyszło na odroście jak na tym pierwszym kółeczku, a na reszcie tak jak na ostatnim.
Zrobiłam fotki, ale tuż po farbowaniu i nie oddają rzeczywistego koloru.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 06:24   #141
Jussstta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 15
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Joasiu Be, utwierdziłaś mnie co do tego, że 7N byłby w moim przypadku jednak złym pomysłem.
Planuję farbowanie mixem 6N i 8A, ale to dopiero za jakieś 2 tyg. Już po napisze coś więcej na ten temat.
Pozdrawiam
Jussstta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 16:00   #142
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Hej Czy może któraś z Was próbowała czerwieni (obojętnie której) z C&S? Jestem ciekawa jak wypadają ciemno i jak ze spłukiwaniem koloru?
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 12:44   #143
wenka78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 29
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

color &soin na bazie naturalnych skladnikow postanoiwlam wyprobowac z ciekawosci. wyszlo z tego okropne uczulenie, o dalszym farbowaniu nie bylo mowy. uzywalam biokapu i pomimo tego ze ma w zasadzie podobny sklad nic mi nie wyszlo. z czego to wynika - ktos wie?
wenka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 15:08   #144
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Pokaż wiadomość
Hej, czy masz może zdjęcie tego koloru na swoich włoskach? I czy nie ma on rudej poświaty?

Szukam koloru podobnego do tego na zdjęciu, ciemnej czekolady bez rudego poblasku. Włosy mam czarne ale mam wrażenie że jest to troche za zimny kolor dla mnie, chciałabym farbować odrosty kolorem podobnym do poniższego, ale mam problem ze znalezieniem odpowiedniej farby i odcienia
Próbowałam zrobić zdjęcie sobie sama,ale na nim kolor zawsze nie wychodzi taki jest w rzeczywistości, zdjecie przekłamuje prawdziwy kolor niestety:/ Najbardziej rzeczywisty jest taki jak wkleiłam zdjęcie chyba na poprzedniej stronie.Przynajmniej na moich po 5B nie mam rudej poświaty.

Myśle, brąz czekoladowy mógłby się za bardzo się odznaczać od czarnych. Moja koleżanka też ma czarne(wspominałam o tym wyżej),ale chce zejść na ciemny brąz jak najmniej szkodliwie i na poczatku położyła 3N na odrost , a później kładla już troche jaśniejszy 4N. Bardzo jej się nie odznacza,nawet jest trochę podobny do zdjęcia jakie wkleiłaś,ale jednak widać róznice,że nie jest to już czarny i wygląda to naturalnie. Zamierza tak zejść z czerni właśnie na ciemny brąz.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 19:06   #145
katee86
Raczkowanie
 
Avatar katee86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 151
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Ja też używam farby color&soin. Obecnie 5 b. Kolor mi odpowiada, u mnie wyszedł ciepły brąz ze złotym refleksem, tyle że mam problem z matowymi włosami, najgorsze jest to że nie wiem z jakiego powodu. Czy Wy też macie podobny problem?Kilku szamponów już próbowałam a minimalnego połysku nadal brak.
Bardzo mnie to denerwuje i jak nie znajdę jakiegoś rozwiązania to kolejny raz będę szukać czegoś innego. A już miałam nadzieję że znalazłam ideał.
katee86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 20:30   #146
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez katee86 Pokaż wiadomość
Ja też używam farby color&soin. Obecnie 5 b. Kolor mi odpowiada, u mnie wyszedł ciepły brąz ze złotym refleksem, tyle że mam problem z matowymi włosami, najgorsze jest to że nie wiem z jakiego powodu. Czy Wy też macie podobny problem?Kilku szamponów już próbowałam a minimalnego połysku nadal brak.
Bardzo mnie to denerwuje i jak nie znajdę jakiegoś rozwiązania to kolejny raz będę szukać czegoś innego. A już miałam nadzieję że znalazłam ideał.
Ja osobiście nigdy nie miałam problemu z matowymi włosami. Ale z tego co wiem to przyczyny mogą tkwić np. w złej diecie, braku jakichś witamin,mycie w twardej wodzie itp...W necie napewno znajdziesz artykuły i porady na ten temat. Ponoć płukanka z cytryny jest dobra na tego typu problemy.
Ja też farbuje 5B i praktycznie przez cały czas mam piękny połysk na włosach nawet gdy kolor już sie troche wyplukuje to nie matowieje,tylko delikatnie jasnieje
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 04:26   #147
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
Ja osobiście nigdy nie miałam problemu z matowymi włosami. Ale z tego co wiem to przyczyny mogą tkwić np. w złej diecie, braku jakichś witamin,mycie w twardej wodzie itp...W necie napewno znajdziesz artykuły i porady na ten temat. Ponoć płukanka z cytryny jest dobra na tego typu problemy.
Ja też farbuje 5B i praktycznie przez cały czas mam piękny połysk na włosach nawet gdy kolor już sie troche wyplukuje to nie matowieje,tylko delikatnie jasnieje
tak, ja też nawet jak kolor mi się wypierze już, to włosy mam lśniące, więc chyba to nie kwestia farby
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 10:14   #148
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
Próbowałam zrobić zdjęcie sobie sama,ale na nim kolor zawsze nie wychodzi taki jest w rzeczywistości, zdjecie przekłamuje prawdziwy kolor niestety:/ Najbardziej rzeczywisty jest taki jak wkleiłam zdjęcie chyba na poprzedniej stronie.Przynajmniej na moich po 5B nie mam rudej poświaty.

Myśle, brąz czekoladowy mógłby się za bardzo się odznaczać od czarnych. Moja koleżanka też ma czarne(wspominałam o tym wyżej),ale chce zejść na ciemny brąz jak najmniej szkodliwie i na poczatku położyła 3N na odrost , a później kładla już troche jaśniejszy 4N. Bardzo jej się nie odznacza,nawet jest trochę podobny do zdjęcia jakie wkleiłaś,ale jednak widać róznice,że nie jest to już czarny i wygląda to naturalnie. Zamierza tak zejść z czerni właśnie na ciemny brąz.

Ja próbowałam być cierpliwa, ale chyba jednak zdecyduję się na dekoloryzację

Później wypróbuję 5B lub 4N o ile nie znajdę jeszcze czegoś ciekawszego, jeśli macie dziewczyny któryś z tych kolorków na włosach to wstawcie zdjęcia

A może by je wymieszać pół na pół...
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 10:47   #149
Halka9777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Witam .Od dłuższego czasu obserwuje ten wątek .Chciałabym spróbować kolor 7N ale boję się że może wyjść rudy na odrostach .Odrost mam w kolorze jasny szatyn i jak farbowałam 8A to odrost wyszedł rudy. Stąd prośba do Joanny Be jeśli masz zdjęcia tego koloru 7N bardzo proszę o wstawienie jeśli jest to możliwe .
Halka9777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 17:41   #150
katee86
Raczkowanie
 
Avatar katee86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 151
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
Ja osobiście nigdy nie miałam problemu z matowymi włosami. Ale z tego co wiem to przyczyny mogą tkwić np. w złej diecie, braku jakichś witamin,mycie w twardej wodzie itp...W necie napewno znajdziesz artykuły i porady na ten temat. Ponoć płukanka z cytryny jest dobra na tego typu problemy.
Ja też farbuje 5B i praktycznie przez cały czas mam piękny połysk na włosach nawet gdy kolor już sie troche wyplukuje to nie matowieje,tylko delikatnie jasnieje
Dzięki za podpowiedzi dziewczyny. W takim razie mam pewność, że to coś z moimi kudłami nie tak. Nie pozostaje mi nic innego jak próbować kuracji w domowym zaciszu i cierpliwie czekać na efekty.
katee86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 11:51:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.