makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-01, 11:01   #331
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez marta2406 Pokaż wiadomość
A czy ktoś osobiście robił w salonie Sharley w Wwie? Wydają mi się profesjonalni, bardzo dobrze opisywani w gaazetach, ale czytałam kilka wypowiedzi, że robią "hurtowo", strasznie szybko (1h) i każdej klientce takie same, nie modelują brwi. Sama nie wiem co myśleć, proszę o pomoc.
1 godzina na zabieg to raczej optymalny czas. Dziwię się tylko, że w tak zachwalanym salonie nie modelują brwi... U mnie kobitka najpierw doprowadziła je do porządku, a dopiero potem wzięła się za jakąkolwiek pracę.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 16:09   #332
marta2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
1 godzina na zabieg to raczej optymalny czas. Dziwię się tylko, że w tak zachwalanym salonie nie modelują brwi... U mnie kobitka najpierw doprowadziła je do porządku, a dopiero potem wzięła się za jakąkolwiek pracę.

Takie opinie też słyszałam, dlatego właśnie szukam kogoś, kto osobiście mógłby potwierdzić lub zaprzeczyc
marta2406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 22:20   #333
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
1 godzina na zabieg to raczej optymalny czas. Dziwię się tylko, że w tak zachwalanym salonie nie modelują brwi... U mnie kobitka najpierw doprowadziła je do porządku, a dopiero potem wzięła się za jakąkolwiek pracę.
Uważam, że optymalny czas to 1,5 h. Policzyć wystarczy - samo znieczulenie leży 40 min, potem trzeba narysować kontur, skonsultować i -w zależności od zastosowanej techniki- jest to ten właśnie lub dłuższy czas.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 22:44   #334
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Karolina Matusewicz Pokaż wiadomość
Uważam, że optymalny czas to 1,5 h. Policzyć wystarczy - samo znieczulenie leży 40 min, potem trzeba narysować kontur, skonsultować i -w zależności od zastosowanej techniki- jest to ten właśnie lub dłuższy czas.
Nie wzięłam znieczulenia pod uwagę, bo sama go nie miałam. Przynajmniej u mnie samo robienie brwi nie trwało dłużej niż 40 minut. Ale rozumiem, że to kwestia indywidualna. No i dochodzi fakt, że przed zabiegiem byłam na konsultacjach, na których wszystko zostało ustalone.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 17:17   #335
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: makijaż permanentny brwi

dzwonilam do tej babki co mi robila i w zwiazku z tym,iz ona twierdzi,ze dobrze mi zrobila tylko mi cos ciagle nie pasujei po wymianie zdan zdecydowala sie zwrocic mi kase....No i dobrze,bo tak jak dziewczyny wczesniej pisaly,balam sie do niej juz i tak pojsc by nie odwalila mi jeszcze piekniejszego picassa na twarzy.Zobaczymy czy zwroci?Na razie twierdzi,ze tak,ale to sie okaze jak wroce do Polski i do niej pojde.

Tylko co ja teraz mam z tym zrobic? Do niej juz nie pojde,bo i nie chce z reszta.No ale cos z tym teraz trzeba zrobic?Hmm....tylko gdzie?
Dziewczyny powiedzicie gdzie w Szczecinie dobrze mi to zrobia? No i naprawia to co tamta zchrzanila
Prosze to pilne,bo bede miala tylko tydzien miedzy swietami a sylwkiem,a trzeba by bylo wczesniej sie zapisac przeciez.
Najchetniej bym sie udala do tych Czechowic co tu dziewczyny wklejaly fotki i widac,ze babeczka fajnie robiTylko gdzie sie pozniej zatrzymac?Na hotel mnie nie stac.No i co z dzieckiem zrobic wtedy?Przeciez nie wezme go na zabieg,bo ani ja,ani babka spokojnie nic nie zrobiNo i to kawal drogi

Kurcze juz sama nie wiem co robic? Moze nie potrzebnie sie z baba poklocilam i moglam isc?No ale teraz to juz za pozno..stalo sie i sie nieodstanie...Tylko gdzie teraz isc by to naprawili i zrobili w koncu dobrze?Prosze pomozcie...co mam robic?
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 16:07   #336
Aneta PL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Question Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam wszystkie Forumowiczki
dopiero zaczynam swoją podróż po tym fantastycznym forum, a już się dowiedziałam wiele ciekawych rzeczy.
Mam nadzieje, że uzyskam tu również pomoc Oczywiście dotyczy ona wykonania makijażu permanentengo. O ile na sam zabieg już się zdecydowałam to mam problem z wybraniem odpowiedniego salonu.
Czy macie może jakieś doświadczenia jeżeli chodzi o salon kosmetyczny COSMOBELLE w Tychach? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje lub ewentualne podpowiedzi gdzie są dobre kosmetyczki, które nie zrobią mi picassa na twarzy Interesuje mnie Sosnowiec ale mogą też być okolice np. Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, itd.
Pozdrawiam, Aneta
Aneta PL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 22:52   #337
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: makijaż permanentny brwi

ale nie można reklamować się tutaj
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 11:01   #338
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: makijaż permanentny brwi

jak dla mnie nic sie nie stało, jednak regulamin forum mówi, że reklama na wizażu jest płatna. A Ty zareklamowałaś swój gabinet. Co innego jakby ktoś zareklamował Ciebie Mogłaś niewiedzieć bo mało która nowa wizażanka wie ja sie nie gniewam ale wiedz na przyszłość. Pozdrawiam!
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 14:22   #339
beti8007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam. Praktycznie już wszystkiego się dowiedziałam na temat makijażu permanentnego brwi. Sama zastanawiam się nad zrobieniem go, ale wciąż mam obawy jak to będzie wyglądało. Moje brwi są jasne i rzadkie. Co 3 tygodnie farbuję je henną i dodatkowo codziennie przy makijażu delikatnie maluję je brązowym cieniem. Jednak po hennie jest śled na ciele, który puszcza co prawda po dniu czy dwóch, ale wygląda to nieciekawie i nienaturalnie. Patrząc na zdjęcia po zrobieniu makijażu permanentnego brwi, mam wrażanie często jakbym widziała brwi zaraz po zmyciu henny. Tzn. skóra jest brązowa lub czarna. Przy naprawdę rzadkich brwiach efekt makijażu permanentnego może chyba nie wyglądać najciekawiej? Może być widać te kreski namalowane na skórze. Sama nie wiem. Niby to metoda dla osób z rzadkimi i jasnym brwiami, ale mam pełno obaw.
Poza tym mieszkam w centrum (Kutno - Płock) i nie widziałam żadnych namiarów na sprawdzone salony. Może ktoś mi może podsunąć jakiś namiar.
Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam.
beti8007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 15:40   #340
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Beti8007 nic się nie martw... Skoro masz jasne brwi to myślę, że także barwnik, którym będzie wykonywany makijaż także będzie jaśniejszy - na pewno nie czarny ani też ciemnobrązowy!! Ja mam ciemne brwi a i tak przy pierwszym "malowaniu" permanentnym dobrano mi taki beżowy kolorek co dało bardzo subtelny efekt i na pewno nie nienaturalny tyle że dla mnie akurat za jasny jednak więc poprawkę będę robić bardziej zbliżonym do naturalnego koloru brwi. Grunt to dobrze wybrać salon i wszystko omówić przed zabiegiem. Nie bój się, na początku jest nieco dziwny efekt, ale kolor szybko blaknie i się jakby "stapia ze skórą". Na pewno efekty po zdjęciu henny są dużo gorsze
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 22:10   #341
justynaSM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam! Jestem nowa na forum i chcialam napisac, ze Twoje brwi sa przepiekne!! Sama wybieram sie na makijaz permanentny brwi juz za 2tygodnie i nie moge sie doczekac,troszke sie tez boje,poniewaz moje brwi sa bardzo jasniutkie i dosyc cienkie...znany przypadek wyrywania wloskow za dziecka ;/ moim marzeniem jest wyjscie z salonu,majac takie brwi jak Twoje!! czy mozesz mi napisac jakie byly Twoje brwi przed zabiegiem?tzn czy cienkie i czy mialy moze troszke inny ksztalt?
justynaSM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 09:49   #342
Sylwia W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
gdzie w szczecinie robia profesjonalnie makijaz permanentny????

czesc dziewczyny prosze was o pomoc a mianowicie chce sobie zrobic makijaz permanentny kontur ust i brwi, pochodze ze szczecina. zalezy mi na profesjonalnym wykonaniu makijazu. czy mozecie polecic mi jakies miejsce gdzie dobrze wykonuja taki zabieg.dziekuje i pozdrawiam
Sylwia W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 22:15   #343
hip hop candy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: SZCZECIN
Wiadomości: 28
Dot.: makijaż permanentny brwi

chcialam sobie zrobic tkai makijaz.moj facet jest przeciwny,ale po tym jak zobaczylam fotki waszych brwi po permanetnym to tez rezygnuje.sa okropne.wstretne,ale rzyg.bez urazy.lepsze sa naturalne.bardzo wam w nich zle.szczegolnie kolor.
hip hop candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 22:45   #344
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez hip hop candy Pokaż wiadomość
chcialam sobie zrobic tkai makijaz.moj facet jest przeciwny,ale po tym jak zobaczylam fotki waszych brwi po permanetnym to tez rezygnuje.sa okropne.wstretne,ale rzyg.bez urazy.lepsze sa naturalne.bardzo wam w nich zle.szczegolnie kolor.
oooo jaka konstruktywna uwaga....
Pomimo tego ja jestem coraz bliżej decyzji o makijażu permanentnym...
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 09:50   #345
hip hop candy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: SZCZECIN
Wiadomości: 28
Dot.: makijaż permanentny brwi

no jak sie chcesz oszepic na cale zycie i zniszczyc sobie urode w mlodym wieku.moim zdaniem to jest dobre,ale ew.dla pan po 50.dla mlodych absolutnie nie.do mojego sklepu pelno przychodzi lasek po tym makijazu i kazda wyglada paskudnie,i wygladaja na maxa na pustaki.jeszcze nie widzialam zadnej z nich,nie tylko u mnie w sklepie,co by to miala dobrze zrobiony i tylko sie oszpecily.chociaz i tak sa brzydkie,to chyba im nie robi juz roznicy.mam tez kolezanki,co maja ten makijaz i tez zle wygladaja.gl.chodzi i kolor brwi i ksztal.z reguly maja za cienkie.mi sie to nie podoba i wasze fotki po tym mkiazju tez nie.sa okropne.bez urazy.
hip hop candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 17:02   #346
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Chyba trochę przesadzasz albo masz jakiś osobisty uraz. Ja też mam permanentny i nawet nikt się nie zorientował. Tak naturalny kształt i kolor że wcale nie widać sztuczności. I na pewno nie jestem żadnym "pustakiem". Wypraszam sobie takie określenia, bo także mnie dotyczą skoro ładujesz wszystkich do jednego worka. Zgadzam się że bywają fatalnie wykonane makijaże permanentne ale jeżeli trafi się na dobrą kosmetyczkę, która słucha i co milimetr pyta czy tak może być to wygląda się naprawdę dobrze!! Sama cenię naturalność, nie mam żadnych cieńkich czy czarnych kresek tylko po prostu ładne, naturalne brwi, które są sto razy lepsze niż pięć włosków na krzyż, jakie miałam kiedyś lub wymalowane a wręcz napaćkane grubo kredką, która na dodatek się rozmazuje po czasie. Nikt Ci nie broni wydawać własnych opinii ale się troszkę zastanów bo bardzo brzydko ubliżasz dziewczynom. Poza tym skoro Ci się to nie podoba to nie rób. Co to za problem?
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 17:24   #347
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

hip hop candy - po pierwsze, to trochę wyluzuj, my tu nikogo na siłę nie namawiamy, ten wątek zostal stworzony po to, aby osoby zainteresowane makijażem permanentnym mogły dowiedzieć się czegoś na interesujący je temat od osób, które ten makijaz już mają wykonany.

Z własnego doświadczenia powiem, że mój makijaż jest wykonany bardzo naturalnie, kolor brwi mam dokładnie taki sam jak miałam w naturze, nikt nie zorientowal się, że robiłam cokolwiek w tym kierunku, a koleżanki pytały tylko co ostatnio robię, ze wyglądam tak dobrze, czy może zmieniłam kolor włosów, a może mam inny podkład i nie mogły do tego dojść, co ja takiego ze sobą zrobiłam.

Po drugie, zupełnie nie moge się z tobą zgodzić, dobrze wykonany makijaż może naprawić wiele błedów natury (np bardzo rzadkie brwi lub ich zupełny brak), jest stosowany nie tylko w kosmetyce, w celu poprawienia urody, ale także osoby po wypadkach, bądź kobiety po amputacji piersi, mogą korzystać z tej metody ukrywania niedoskonałości.

Po trzecie, to co napisałaś w swoim poście, na temat swoich klientek (!) i innych kobiet z makijażem permanentnym, które rzekomo widziałaś, cytuję: "...chociaz i tak sa brzydkie,to chyba im nie robi juz roznicy.." dobitnie świadczy o tym, że twój post to zwykła prowokacja i należy go po prostu olać.
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 17:27   #348
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Kate25
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 21:29   #349
hip hop candy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: SZCZECIN
Wiadomości: 28
Dot.: makijaż permanentny brwi

nie jest prowokcja.zalogowalam sie tu,bo tez chcialam sobie zrobic taki makijaz na brwi.mieszkam w sz-n.te panie ,ktore widuje u siebie mialy fatalnie wyk.ten makijaz.wiem,ze nie namwiacie dlatego sie tu zalogowalam zeby zobaczyc efekty przed i po i na podstawie fotek dalej mi sie to nie podoba,wiec chyba sobie odpuszcze i tyle.to nie jest prowokacja,ale fakt,ze te co do mnie przychodza z tym makijazem,to puste na km,to nie bylo o was tylko o nich.zla interpretacja,czytajcie dokladnie.a gdzie robilyscie swoj skoro jestescie zadowolne kate25 i shade23?dziex za odp.to moze i ja skorzystam.
hip hop candy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 17:06   #350
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam po dlugiej przerwie
W zwiazku z nowym rokiem zycze wszystkim forumowiczkom wszystkiego naj oraz samych pomyslnych dni.

Niestety nic nie wyszlo z odzyskania kasy od tej pseudo profesjonalistki i pojscia gdzies to poprawic
A tak sie cieszylam,ze choc kase odzyskam,bo nie zasluzyla nawet na zlotowke z niej.
Zamiast zwrocic pieniadze, jak obiecala sama z reszta,miala zamkniety zaklad caly czas mojego pobytu w Polsce.A po wyslaniu wiadomosci jej mezulek zadzwonil i mi grozil.No i oczywiscie stwierdzila,ze to ja chce wyludzic od niej pieniadze I ze jak bede ja nachodzic to popamietam.A to jak na razie to ona wziela pieniadze nie tylko za zle wykonana prace,ale nawet nie dokonczona do tego

Jednym slowem osoba bez czci i godnosci.O slownosci i braku profesjonalizmu nie wspomne.

Mam prosbe,bo nie moge nigdzie na necie znalezc :

Jak napisac reklamacje na usluge kosmetyczna?Ma moze ktos juz takie doswiadczenia i wie jak powinna brzmiec?J
Jak skutecznie to zrobic?Ma ktos jakies pomysly,doswiadczenia?Bo nie wiem co robic?Jak odzyskac kase i czy to wogle sie da tak naprawde?
Z tego co mowili w Federacji Konsumentow,ze sie da,ale potrzebna opinia innej osoby,ktora oceni to "dzielo sztuki".

Tak wiec poszukuje kogos chetnego z tej profesji o wystawienie opinii.
Prosze mi pomoc,bo jest to mi niezbedne do odzyskania pieniedzy od tej...Ach! szkoda gadac.Niestety bez opinii innej linergistki nie mam szans,bo ona twierdzi,ze zrobila super makijaz tylko ja sie czepiam i chce wyludzic pieniadze.

Prosze o pomocMam malo czasu juz by zlozyc reklamacje.


Jednoczesnie szczerze ostrzegam przed

ZAKLADEM KOSMETYCZNYM "Venus"
AGATY GUMIENNIUK
na ul.Chodkiewicza7
w Szczecinie


Polecam omijac ten zaklad szerokim lukiem>

Osoba nieuczciwa i wogle nie bioraca odpowiedzialnosci za swoje czyny.Do tego nie slowna i wykonujaca makijaz nie tak jak klient chce tylko ona.Z reszta ma wogle problem,by zrobic cokolwiek prosto.
Mi spieprzyla wyglad i jestem zywa niestety reklama jej nieudolnosci i braku profesjonalizmu.
Nie wiem kto jej wogle dal uprawnienia do wykonywania takiego makijazu.Po reszta jak sie czegos nie umie i nie ma wyczucia oraz zmyslu plastycznego,to niech sie wogle nie bierze ktos taki za cos takiego.
Jak mozna wiedzac,ze sie bierze odpowiedzialnosc za czyjs wyglad zrobic cos takiego i do tego nie miec nawet honoru,by sie przyznac do wlasnego bledu.Zachowac sie jak nalezy w takim przypadku.
Dla mnie to jest osoba bez krzty honoru,profesjonalizmu i klamca.
Nie dajcie sie nabrac na jej piekne slowka co to ona nie potrafi i wogle jaka jest profesjonalistka.
Jak pisalam jestem zywa reklama jej braku profesjonalizmu i podejscia do sprawy.
Fotki w tym poscie dla zainteresowanych.Sami popatrzcie i ocencie jej profesjonalizm.

Pozdrawiam i prosze...niech ktos mi pomoze
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 00:57   #351
asiek34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny brwi

Czesc dziewczyny. jestem nowa ale z takim samym zamiarek jak wy
jestem pod wrazeniem metamorfoz bo slicznie wygladacie . pomijam te sytuacje kiedy sie skarzymy ale mysle ze w konsekwencji bledy zostana poprawione.
Ja wybieram sie jutro na makijaz na usta i powiem szczerze ze jestem troche przerazona. No ale coz. raz sie zyje.

Eliiz wspolczuje sytuacji. ale bedzie dobrze zobaczysz. troche sie przestraszylam jak pisalas na chodkiewicza bo ja mam umowiona wizyte rowniez na tej ulicy ale w gabinecie " kameloen"
mam nadzieje ze to nie pechowa ulica.
asiek34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 01:25   #352
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Byłam na poprawce brwi. Teraz robiłam ciemniejszym kolorkiem. Znów droga pani zrozumiała bezbłędnie o co mi chodzi... jaki kształt i grubość. Bomba! Pięknie jest... Tak po mojemu. Idealny, łagodny kształt i nienachalny kolor choć ciemny. I absolutnie się nie mogę zgodzić z szanowną hip hop candy, że taki makijaż oszpeca! Dobrze wykonany może co najwyżej.. dodać uroku!! I ciągle uważam, że nie wygląda sztucznie - a na pewno nie bardziej niż kretka, nie mówiąc już o całym komforcie czyli... myję się - jest. Spocę się w lecie - jest. Kładę się spać, wstaję a on ciągle jest!! Genialne. Zostałam permanentnomakijażową niewolnicą do końca moich lat i kropa. Ale ust i oczu nie odważę się zrobić (zresztą póki co nie muszę)
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 14:40   #353
Gabis111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam Was bardzo serdecznie. Jestem tutaj pierwszy raz, właściwie to w ogole pierwszy raz udzielam się na forum Ale do rzeczy:
Mam pytanie do Kate25, Shade_23 i Misi- wszytskie robiłyście sobie brwi w Czechowicach w salonie Vini- ale kto konkretnie Wam robił? Chcę tam zadzwonić i sie umówic ale nie wiem czy makijaz permanentny wykonuje tylko jedna pani? bo chciałabym trafic na ta Mistrzynię Pozdrowki dla wszystkich.
Gabis111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 16:10   #354
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez asiek34 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. jestem nowa ale z takim samym zamiarek jak wy
jestem pod wrazeniem metamorfoz bo slicznie wygladacie . pomijam te sytuacje kiedy sie skarzymy ale mysle ze w konsekwencji bledy zostana poprawione.
Ja wybieram sie jutro na makijaz na usta i powiem szczerze ze jestem troche przerazona. No ale coz. raz sie zyje.

Eliiz wspolczuje sytuacji. ale bedzie dobrze zobaczysz. troche sie przestraszylam jak pisalas na chodkiewicza bo ja mam umowiona wizyte rowniez na tej ulicy ale w gabinecie " kameloen"
mam nadzieje ze to nie pechowa ulica.

Tez mam taka nadzieje,ze to nie pechowa jakas ulica Zycze powodzenia i zadowolenia z efektow.Pochwal sie jak wyszlo koniecznie.Moze i ja sie wybiore tam na poprawke.O ile zechce Ta Pani zajac sie poprawa tego partactwa,bo z tego co juz rozmawialam to bedzie ciezko cos z tym zrobic.No i nie kazda osoba chce sie tego podjac.W sumie ciezko znalezc kogos kto by chcial to zrobic
Pozdrawiam i czekamy z niecierpliwoscia na relacje i fotki
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 19:43   #355
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Gabis111 Pokaż wiadomość
Witam Was bardzo serdecznie. Jestem tutaj pierwszy raz, właściwie to w ogole pierwszy raz udzielam się na forum Ale do rzeczy:
Mam pytanie do Kate25, Shade_23 i Misi- wszytskie robiłyście sobie brwi w Czechowicach w salonie Vini- ale kto konkretnie Wam robił? Chcę tam zadzwonić i sie umówic ale nie wiem czy makijaz permanentny wykonuje tylko jedna pani? bo chciałabym trafic na ta Mistrzynię Pozdrowki dla wszystkich.
Witaj na wizażowym forum a odpowiadając na Twoje pytanie - w salonie Vini pytaj o p. Violettę
Pozdrawiam i daj znać jak poszło!
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 21:47   #356
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: makijaż permanentny brwi

w nastepnym tygodniu jestem umowiona na brewki w vivie w toruniu...nie moge sie doczekac!!
miala ktoras z was robiony tam makijaz permanentny??
__________________
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 12:44   #357
asiek34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny brwi

jestem juz dawno po hi hi i powiem tak!! bardzo bardzo zadowolona wyszlam z gabinetu. poza tym ze darlam sie jak nieopamietana i wspolczuje Pani Uli ze musiala tego sluchac hi hi bo dalam popis to jest pieknie. tak jak chcialam . moj prog bolu zostal przekroczony hi hi tym bardziej ze moja dolna warga wogole nie chciala przyjac barwnika . Pani Ula byla bardzo wyrozumiala i delikatna w tym co robila i gratulowalam jej szybkosci w reku kiedy uciekalam jej spod igly . kiepski ze mnie klient
zdjecia sa troszke kiepskiej jakosci poniewaz z telefonu( nie patrzec na moja krzywizne ust hi hi to powypadkowe) byl to wyczyn zeby je ladnie wyprostowac bo jedna i druga strona roznia sie ogromnie.

za 2-3 tygodnie poprawka bo tak jak sadzilam dolna warga niewiele przyjela ale jest slicznie mimo to. kolor dobrany super, ksztalt tez, ( sprawdzany byl czy o to chodzi po kazdym przejechaniu maszynka po calych ustach i kontur byl malowany od poczatku czy abby napewno o to mi chodzi.

jestem zadowolona- zalezalo mi na powiekszeniu gornej wargi bez specjalnnie widocznego tak bardzo konturu i go mam. natoralnie i bez przesadyzmu
zdjecia troszke nie odzwierciedlaja wiec musisicie mi wierzyc na slowo ze jestem happy hi hi

usta zanim sie zdecydowalam na makijaz. troszke gdzieniegdzie podrobione konturowka


usta zaraz po-ciemne i opuchniete hi hi


po zejsciu strupkow na 3 dzien. choc jeszcze lekko zaczerwienione( taka skora)
asiek34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 14:55   #358
boron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam, serdecznie.. zapraszam na www.boron.com.pl tam jest ksiega gosci i moze Pani napisac do kobiet, ktore przeze mnie mialy wykonany taki makijaz.
Pozdrawiam
boron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 15:00   #359
boron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

Wiam, dziewczyny zapraszam na www.boron.com.pl tam jest zamieszczona ksiega gosci i mozecie pisac smialo...
boron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 21:46   #360
Gabis111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dzięki bardzo Kate Dam znać co i jakpozdr.
Gabis111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.