Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 14:25   #1711
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ech a ja w ramach zakupów nabyłam dzis perfumy -20% z Douglasa i sypańca Kanebo. Dzownił kurier, że ma moje zamówienie z P&R Zbankrutuje
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:30   #1712
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
wreszcie zalapalam sie na promocje do p&r do 24 jest -36% na:


Odżywka Regeneracja
Balsam Wyszczuplający i Zwalczający Cellulit
Hipoalergiczny Balsam do Ciała
Krem do Golenia dla Panów
Bogaty Balsam do Dłoni HOME SPA
ekoAmpułka 1 - Serum dla Skóry Suchej i Wrażliwej
Hipoalergiczny Balsam do Rąk
Mleczko do Oczyszczania Twarzy
Odżywka do Włosów Blond
Odżywka Łagodność, Blask, Wzmocnienie
Regenerujące Serum do Ust i Okolic
Solny Peeling do Stóp HOME SPA
Dzięki Twojemu postowi () ja też się skusiłam na zakupy z takim rabatem - kliknęłam ekoAmpułkę 1 (na zapas ) i serum do ust.
EkoAmpułkę 1 już mam, kupioną w Sephorze. Stosuję od kilku tygodni na dzień, pod makijaż. Na to już nic nie nakładam (w sensie kremu), czasem tylko bazę pod makijaż z MACa. Powiem, że podoba mi się jej działanie, z tym że u mnie najbardziej widoczny jest efekt napięcia i wygładzenia skóry, z nawilżeniem jest już trochę gorzej, ale mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, więc daję radę . Zapachu też nie lubię, choć ja akurat czuję tylko zapach róży, ale że go nie znoszę, to dla mnie wszystko jedno, czy śmierdzi mi różą czy grzybami .
Zobaczymy, jak u mnie sprawdzi się serum do ust .

Aha - dostałam dziś SMSa z Douglasa, że dla posiadaczy karty do 24.12. jest 20% rabat na zapachy i zestawy z zapachami.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2012-12-12 o 14:35
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:37   #1713
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
ech a ja w ramach zakupów nabyłam dzis perfumy -20% z Douglasa i sypańca Kanebo. Dzownił kurier, że ma moje zamówienie z P&R Zbankrutuje
kanebiaka bardzo lubię od lat a jakie perfumy nabyłas? a z p&r?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki Twojemu postowi () ja też się skusiłam na zakupy z takim rabatem - kliknęłam ekoAmpułkę 1 (na zapas ) i serum do ust.
EkoAmpułkę 1 już mam, kupioną w Sephorze. Stosuję od kilku tygodni na dzień, pod makijaż. Na to już nic nie nakładam (w sensie kremu), czasem tylko bazę pod makijaż z MACa. Powiem, że podoba mi się jej działanie, z tym że u mnie najbardziej widoczny jest efekt napięcia i wygładzenia skóry, z nawilżeniem jest już trochę gorzej, ale mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, więc daję radę . Zapachu też nie lubię, choć ja akurat czuję tylko zapach róży, ale że go nie znoszę, to dla mnie wszystko jedno, czy śmierdzi mi różą czy grzybami .
Zobaczymy, jak u mnie sprawdzi się serum do ust .
Ola jak tak samo uzywam ampułkę jak Ty polecam jako maskę również - kinga na YT pokazywała.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:41   #1714
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

zauważyłam,ze najczęsciej dają rabaty na zapachy, szczególnie w D. Ale co z tego, skoro tam ceny wyjsciowe są takie, że nawet po rabacie najczęściej wychodzi drożej niż z jakiejkolwiek zaufanej perfumerii internetowej Raz mi się udało upolować w S w dobrej cenie Jimmy Choo i raz Flowerbomb. A resztę kupowałam przez internet, bo w cenie 30 ml z D miałam 50 lub 100 ml z innego źródła nawet w Superpharmie są dobre ceny często ;p mam wrażenie, ze na kolorówce nie mają takich marż jak na perfumach
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:11   #1715
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
dzięki, przeczytałam to różowy u mnie odpada, jestem żółciakiem
ps. http://zoskaijejswiat.blogspot.com/2...-boosting.html ten mnie zainteresował jeszcze ale już w innym sensie




mój Armani Maestro był jakiś suchawy od początku, po kilku tygodniach nie nadawał się do niczego,mimo że używałam raz na jakiś czas. To moje najgorzej wydane pieniądze (i cienie Collistara, to w sumie chyba jeszcze gorsze było ) moje rzęsy dużo lepiej wygladają po tuszu z Oriflame albo natury za kilka złotych. A jak użyję bazy Lancome pod tusz to już w ogóle, pytają mnie czy mam doczepiane rzęsy. Więc w sumie nic tylko się cieszyć, że pieniędzy na te najdroższe nie muszę wydawać A robiłam kilka podejść do górnopółkowych tuszy - Armani, Chanel, Clinique (ze 2 czy 3 rodzaje), Lancomiaka chyba tez miałam jeszcze i
Smashbox hmmm teraz bym go nie nałożyła na twarz bo jestem za jasna i by zrobił ze mnie "a morda solare" on świetnie wygląda na lekko opalonej twarzy lub z natury ciemniejszej (w kolorze DW tawny). Fajny jest daje lekki glam ale bez przesady.

Mogę zrobić Ci odsypkę jeśli chcesz i La Prairie też to sobie zobaczysz co i jak.

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Tydzień temu na merlin.pl kupiłam cienie guerlain za 89zł http://merlin.pl/Guerlain-Cienie-Poc...19,672051.html
Dlaczego dopiero teraz o tym piszesz

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Laseczki, gdzie mogę zakupić MACa w internecie? Na iperfumy mają tylko odrobinę. Na ebayu jest sporo, ale nie zawsze mają to co by mnie interesowało

Druga sprawa, znalazłam eyelinery Bobbi Brown, w mniejszych pojemnościach http://allegro.pl/bobbi-brown-eyelin...858339419.html
co o nich sądzicie? Pewnie podróbki?
Ja MACa bym się bała kupić na all. Poproś może któraś ma blisko do salonu i kupi Ci konkretną rzecz.
A Bobbi to na bank podróba. Tak tanio i tyle wystawionych sztuk że bublem śmierdzi na kilometr.

Cytat:
Napisane przez kasha23 Pokaż wiadomość
dzięęęki wielkie za odp, a więc powinno się udać jak przesle sms a słuchajcie, któraś z Was ma kartę gold? są jakieś duużo lepsze promocje niż dla posiadaczek czarnych? chodzi mi o te smsowe, vipowskie bo rozumiem że na białe karty nic nie dają, a może dają na wszystkie kolory ten sam rabat? ale to chyba bez sensu :p
Goldy mają możliwość kupienia z rabatem jakieś kilka dni wcześniej nim promocja rozpocznie się dla czarnuchów.

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
zauważyłam,ze najczęsciej dają rabaty na zapachy, szczególnie w D. Ale co z tego, skoro tam ceny wyjsciowe są takie, że nawet po rabacie najczęściej wychodzi drożej niż z jakiejkolwiek zaufanej perfumerii internetowej Raz mi się udało upolować w S w dobrej cenie Jimmy Choo i raz Flowerbomb. A resztę kupowałam przez internet, bo w cenie 30 ml z D miałam 50 lub 100 ml z innego źródła nawet w Superpharmie są dobre ceny często ;p mam wrażenie, ze na kolorówce nie mają takich marż jak na perfumach
No niestety perfumerie muszą dzierżawić salony w CH a to kupe kasy na to idzie. Obsługa, oświetlenie to wszystko jest w cenie. Też wolę kupić w internetowej zaprzyjaźnionej perfumerii internetowej.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:14   #1716
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Ola jak tak samo uzywam ampułkę jak Ty polecam jako maskę również - kinga na YT pokazywała.
Tak mi się zdawało, że to Ty opisywałaś taki sposób używania ampułki, jaki i ja stosuję .
O stosowaniu jako maseczki to nie pomyślałam, ale dzięki za info, na pewno sprawdzę .

Właśnie dostałam SMS'a z Sephory o 20% rabacie - co oni wszyscy tak hurtem z tymi rabatami .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:23   #1717
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Smashbox hmmm teraz bym go nie nałożyła na twarz bo jestem za jasna i by zrobił ze mnie "a morda solare" on świetnie wygląda na lekko opalonej twarzy lub z natury ciemniejszej (w kolorze DW tawny). Fajny jest daje lekki glam ale bez przesady.

Mogę zrobić Ci odsypkę jeśli chcesz i La Prairie też to sobie zobaczysz co i jak.



No niestety perfumerie muszą dzierżawić salony w CH a to kupe kasy na to idzie. Obsługa, oświetlenie to wszystko jest w cenie. Też wolę kupić w internetowej zaprzyjaźnionej perfumerii internetowej.
no wiem, ale właśnie śmieszne jest to, że ta przebitka jest najwyższa na perfumach, bo jakoś na kolorówce wydaje mi się, że nie aż taka duża nie wiem jak z pielęgnacją, bo praktycznie nie kupuję u nich.

Co do odsypki chętnie, tylko nie wiem czy mam co zaoferować w zamian co Cię interesuje?
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak mi się zdawało, że to Ty opisywałaś taki sposób używania ampułki, jaki i ja stosuję .
O stosowaniu jako maseczki to nie pomyślałam, ale dzięki za info, na pewno sprawdzę .

Właśnie dostałam SMS'a z Sephory o 20% rabacie - co oni wszyscy tak hurtem z tymi rabatami .
właśnie i ja przed chwilą dostałąm smsa z Sephory :yes:
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 15:24   #1718
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dzisiaj od 20.12 do 00.12 Bandi ma promocję 1+1

gdyby nie ten koszt przesyłki to bym się skusiła na aktywator międzykomórkowy
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:24   #1719
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak mi się zdawało, że to Ty opisywałaś taki sposób używania ampułki, jaki i ja stosuję .
O stosowaniu jako maseczki to nie pomyślałam, ale dzięki za info, na pewno sprawdzę .

Właśnie dostałam SMS'a z Sephory o 20% rabacie - co oni wszyscy tak hurtem z tymi rabatami .


a mnie nie wysłali
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:28   #1720
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość


a mnie nie wysłali
i mnie też nie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:30   #1721
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
i mnie też nie
Ja również nie dostałam , a przydałby się.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 15:35   #1722
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
kanebiaka bardzo lubię od lat a jakie perfumy nabyłas? a z p&r?



Ola jak tak samo uzywam ampułkę jak Ty polecam jako maskę również - kinga na YT pokazywała.
Więc tak perfumy Juicy Couture Viva La Juicy czaiłam się już wcześniej na nie, a że mi się dziś jakiegoś świeżaka zachciało to wzięłam te Z P&R wzięłam dwa worki świąteczne http://www.patandrub.pl/sklep/p-205-...aw-swiateczny/ i jeszcze ten http://www.patandrub.pl/sklep/p-207-...taw-swiateczn/

Ogólnie to chyba trochę przesadziłam, ale święta są raz w roku
Acha w douglasie dostalam jeszcze bon na 30 zł, to chyba jakaś nowość
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:36   #1723
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Pewnie i do Was info z Sephory wkrótce dojdzie . A jak nie - to zwykle i tak na karcie rabat jest, ja już tak miałam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:37   #1724
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Acha i dostałam również tego smsa z Sephory z rabatem 20% wiec może dziewczyny jeszcze dostaniecie
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:49   #1725
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Więc tak perfumy Juicy Couture Viva La Juicy czaiłam się już wcześniej na nie, a że mi się dziś jakiegoś świeżaka zachciało to wzięłam te Z P&R wzięłam dwa worki świąteczne http://www.patandrub.pl/sklep/p-205-...aw-swiateczny/ i jeszcze ten http://www.patandrub.pl/sklep/p-207-...taw-swiateczn/

Ogólnie to chyba trochę przesadziłam, ale święta są raz w roku
Acha w douglasie dostalam jeszcze bon na 30 zł, to chyba jakaś nowość
piekne zakupy, zapach piękny tez sie na niego czaję, choć obecnie jestem zakochana w jimmy choo edt
pat&rubowe zakupy super
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:52   #1726
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Więc tak perfumy Juicy Couture Viva La Juicy czaiłam się już wcześniej na nie, a że mi się dziś jakiegoś świeżaka zachciało to wzięłam te Z P&R wzięłam dwa worki świąteczne http://www.patandrub.pl/sklep/p-205-...aw-swiateczny/ i jeszcze ten http://www.patandrub.pl/sklep/p-207-...taw-swiateczn/

Ogólnie to chyba trochę przesadziłam, ale święta są raz w roku
Acha w douglasie dostalam jeszcze bon na 30 zł, to chyba jakaś nowość
No no no Douglas zaczyna się rozkręcać. Jak nie było promocji a teraz co rusz coś nowego.

U mnie w sobotę jest noc zakupów więc pewnie w D będzie 20% na wszystko

Właśnie dostałam sma od S z kodem 0241999
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:52   #1727
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
piekne zakupy, zapach piękny tez sie na niego czaję, choć obecnie jestem zakochana w jimmy choo edt
pat&rubowe zakupy super
Ja Jimmy Choo dałam na wymiankę raz je lubię a raz nie i sama nie wiem czy chce je zostawić czy oddać Teraz szukam jakiegoś dobrego kremu pod makijaż. Do tej pory używałam z YR ale mi się skończył, a że miałam matujący z nivea to go użyłam dziś. Niestety pod mój EL się nie sprawdza, podkreśla mi suche skórki
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:03   #1728
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki Twojemu postowi () ja też się skusiłam na zakupy z takim rabatem - kliknęłam ekoAmpułkę 1 (na zapas ) i serum do ust.
EkoAmpułkę 1 już mam, kupioną w Sephorze. Stosuję od kilku tygodni na dzień, pod makijaż. Na to już nic nie nakładam (w sensie kremu), czasem tylko bazę pod makijaż z MACa. Powiem, że podoba mi się jej działanie, z tym że u mnie najbardziej widoczny jest efekt napięcia i wygładzenia skóry, z nawilżeniem jest już trochę gorzej, ale mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, więc daję radę . Zapachu też nie lubię, choć ja akurat czuję tylko zapach róży, ale że go nie znoszę, to dla mnie wszystko jedno, czy śmierdzi mi różą czy grzybami .
Zobaczymy, jak u mnie sprawdzi się serum do ust .

Aha - dostałam dziś SMSa z Douglasa, że dla posiadaczy karty do 24.12. jest 20% rabat na zapachy i zestawy z zapachami.
Ja też stosuję ampułkę 1 zamiast kremu Niestety dla mnie nawilżenie jest trochę zbyt słabe, mimo tego że mam tłustą cerę. Za to zauważyłam, że ampułka spłyciła mi zmarszczki na czole i tzw. "lwią zmarszczkę" Prawie kończę 1. opakowanie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:10   #1729
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczyny która z Was ma zniżkę 10% do Pat&Rub? Bo chyba skuszę się na ampułkę.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 16:12   #1730
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

o, tez dostalam smsa z seph, a nic nie chce
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:13   #1731
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziewczyny która z Was ma zniżkę 10% do Pat&Rub? Bo chyba skuszę się na ampułkę.
Hmm na bombonierce jest kod na 15 zł zniżki innego niestety nie znam
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:30   #1732
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

hehe właśnie i ja smsa od S dostałam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:37   #1733
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczyny, jak myślicie czy do kropli ekoampułki mogę dodać kroplę oleju arganowego i tak wymieszane miksturę nałożyć na pyszczek?

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziewczyny która z Was ma zniżkę 10% do Pat&Rub? Bo chyba skuszę się na ampułkę.
KUP.. KUP...
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:48   #1734
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Wlasnie wrocilam z S. Ale mnie babsztyl wpienil. Podchodze z moimi zakupami do kasy i mowie, ze mam znizke. Daje karte. Baba na to, ze znizki w systemie nie ma, wiec zebym pokazala smsa. Pokazuje jej smsa, ktorego wysylalam kolezance (mialam wszystko w jednym oknie). Ona do mnie, ze to nie moj sms. W lekkim szoku bylam za to jej buractwo i wykladam jej tam, jeszcze spokojnie, ze przesylam go kolezance, co wyraznie zaznaczylam wczesniej. Baba sie skrzywila, uniosla brwi. Juz mnie zaczelo strzelac. Zawolala kolezanke, cos tam do niej zaczela cmokac i jestem pewna, ze cos mruczala niemilego na moj temat bo za chwile sie znow doczepilam, ze to sms kolezanki. Myslalam juz, ze zaraz kartke wyciagne i na grafie jej przedstawie, ze to ja wysylalam smsa kolezance a wyglad okna w telefonie to tzw. "nowoczesna technologia". Znow zaczela cos prychnac i robic swoje miny.
Wkurzylam sie juz wtedy i zwrocil jej uwage, ze nie zycze sobie jej min a fochy niech zostawi dla siebie. Odpowiedziala mi wtedy, ze stara sie mi pomoc i - uwaga, cytat - isc mi na reke. Myslalam, ze wyjde z siebie wtedy. Powiedzialam, ze łaski mi nie robi, smsa mam, wiec moge ze skarga na infolinie zadzwonic. Powiedzialam, ze przychodze do tej S. od 4 lat i takie bezczelne zachowanie to moje oczy po raz pierwszy widza.

Serio, myslalam, ze ja moja torebka z D. w czolo walne. Popsula mi zakupy a tak dawno w S. nie bylam .

A z ogolnych wiesci: po swietach "-30%" na kolorowke.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:52   #1735
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38101432]Wlasnie wrocilam z S. Ale mnie babsztyl wpienil. Podchodze z moimi zakupami do kasy i mowie, ze mam znizke. Daje karte. Baba na to, ze znizki w systemie nie ma, wiec zebym pokazala smsa. Pokazuje jej smsa, ktorego wysylalam kolezance (mialam wszystko w jednym oknie). Ona do mnie, ze to nie moj sms. W lekkim szoku bylam za to jej buractwo i wykladam jej tam, jeszcze spokojnie, ze przesylam go kolezance, co wyraznie zaznaczylam wczesniej. Baba sie skrzywila, uniosla brwi. Juz mnie zaczelo strzelac. Zawolala kolezanke, cos tam do niej zaczela cmokac i jestem pewna, ze cos mruczala niemilego na moj temat bo za chwile sie znow doczepilam, ze to sms kolezanki. Myslalam juz, ze zaraz kartke wyciagne i na grafie jej przedstawie, ze to ja wysylalam smsa kolezance a wyglad okna w telefonie to tzw. "nowoczesna technologia". Znow zaczela cos prychnac i robic swoje miny.
Wkurzylam sie juz wtedy i zwrocil jej uwage, ze nie zycze sobie jej min a fochy niech zostawi dla siebie. Odpowiedziala mi wtedy, ze stara sie mi pomoc i - uwaga, cytat - isc mi na reke. Myslalam, ze wyjde z siebie wtedy. Powiedzialam, ze łaski mi nie robi, smsa mam, wiec moge ze skarga na infolinie zadzwonic. Powiedzialam, ze przychodze do tej S. od 4 lat i takie bezczelne zachowanie to moje oczy po raz pierwszy widza.

Serio, myslalam, ze ja moja torebka z D. w czolo walne. Popsula mi zakupy a tak dawno w S. nie bylam .

A z ogolnych wiesci: po swietach "-30%" na kolorowke.[/QUOTE]
james, Ty podobnie reagujesz, jak ja, zaraz się wpieniam Na debilizm pospolity
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 16:56   #1736
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie czy do kropli ekoampułki mogę dodać kroplę oleju arganowego i tak wymieszane miksturę nałożyć na pyszczek?


KUP.. KUP...
myślę,że jak najbardziej możesz
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38101432]Wlasnie wrocilam z S. Ale mnie babsztyl wpienil. Podchodze z moimi zakupami do kasy i mowie, ze mam znizke. Daje karte. Baba na to, ze znizki w systemie nie ma, wiec zebym pokazala smsa. Pokazuje jej smsa, ktorego wysylalam kolezance (mialam wszystko w jednym oknie). Ona do mnie, ze to nie moj sms. W lekkim szoku bylam za to jej buractwo i wykladam jej tam, jeszcze spokojnie, ze przesylam go kolezance, co wyraznie zaznaczylam wczesniej. Baba sie skrzywila, uniosla brwi. Juz mnie zaczelo strzelac. Zawolala kolezanke, cos tam do niej zaczela cmokac i jestem pewna, ze cos mruczala niemilego na moj temat bo za chwile sie znow doczepilam, ze to sms kolezanki. Myslalam juz, ze zaraz kartke wyciagne i na grafie jej przedstawie, ze to ja wysylalam smsa kolezance a wyglad okna w telefonie to tzw. "nowoczesna technologia". Znow zaczela cos prychnac i robic swoje miny.
Wkurzylam sie juz wtedy i zwrocil jej uwage, ze nie zycze sobie jej min a fochy niech zostawi dla siebie. Odpowiedziala mi wtedy, ze stara sie mi pomoc i - uwaga, cytat - isc mi na reke. Myslalam, ze wyjde z siebie wtedy. Powiedzialam, ze łaski mi nie robi, smsa mam, wiec moge ze skarga na infolinie zadzwonic. Powiedzialam, ze przychodze do tej S. od 4 lat i takie bezczelne zachowanie to moje oczy po raz pierwszy widza.

Serio, myslalam, ze ja moja torebka z D. w czolo walne. Popsula mi zakupy a tak dawno w S. nie bylam .

A z ogolnych wiesci: po swietach "-30%" na kolorowke.[/QUOTE]

buractwo
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:10   #1737
noweti
Rozeznanie
 
Avatar noweti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 530
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38101432] A z ogolnych wiesci: po swietach "-30%" na kolorowke.[/QUOTE]

@jamestown: A nie wiesz czy to -30% będzie ogólnodostępne czy też tylko dla osób posiadających karty Sephora jak teraz?
noweti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:11   #1738
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
james, Ty podobnie reagujesz, jak ja, zaraz się wpieniam Debilizm pospolity
Na poczatku bylam dzielna . Jednak po jej kolejnej serii min nie zdzierzylam i zwrocilam jej uwage. Kurka, zostawiam tam swoje galeony, bo lubie a zakupy sprawiaja mi przyjemnosc a jakies babsko mnie wpienia.
Pomine fakt, ze zarabiam lepiej od niej. Pomine rowniez fakt, ze mam na pewno wiecej kosmetykow od niej. Pomine rowniez, ze wiem o kosmetykach i nowosciach wiecej od niej. Mimo to zachowywala sie, jakbym ta znizke wyludzala a ta S. co najmniej mialaby zbankrutowac przez te moje "malwersacje". No, straty liczone w milionach .

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Holus i reszta zainteresowana Get Even Benefitu,

zagailam o Get Even, o ktorym mowilyscie, ze jest wycofane (notabene, cos mi sie powalilo, ze to mialo sie "get better" nazywac ) i pani bo wnikliwej analizie standu mowi "nie ma, wiec na pewno wycofuja". Zagailam wiec pania, aby otworzyla mi szuflade co bym se mogla osobicie zapasy wylookac. Pani otwiera a tam ponad 20 pudrow. Mina pani bezcenna . Pani na to, "ooo, chyba jednak nie wycofuja".

Moim zdaniem nie wycofuja, ale narazie miejsca w standzie nie ma. Stad transfer do szuflady.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:38   #1739
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Jak szaleć to szaleć, kupiłam sobie jeszcze lakiery i perfumy A żeby mąż nie szalał, to jemu też. Perfumy oczywiście

James, ile ja bym dała, żeby móc zobaczyć cię w akcji w tej Sephorze
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 17:42   #1740
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38101575]Na poczatku bylam dzielna . Jednak po jej kolejnej serii min nie zdzierzylam i zwrocilam jej uwage. Kurka, zostawiam tam swoje galeony, bo lubie a zakupy sprawiaja mi przyjemnosc a jakies babsko mnie wpienia.
Pomine fakt, ze zarabiam lepiej od niej. Pomine rowniez fakt, ze mam na pewno wiecej kosmetykow od niej. Pomine rowniez, ze wiem o kosmetykach i nowosciach wiecej od niej. Mimo to zachowywala sie, jakbym ta znizke wyludzala a ta S. co najmniej mialaby zbankrutowac przez te moje "malwersacje". No, straty liczone w milionach .

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Holus i reszta zainteresowana Get Even Benefitu,

zagailam o Get Even, o ktorym mowilyscie, ze jest wycofane (notabene, cos mi sie powalilo, ze to mialo sie "get better" nazywac ) i pani bo wnikliwej analizie standu mowi "nie ma, wiec na pewno wycofuja". Zagailam wiec pania, aby otworzyla mi szuflade co bym se mogla osobicie zapasy wylookac. Pani otwiera a tam ponad 20 pudrow. Mina pani bezcenna . Pani na to, "ooo, chyba jednak nie wycofuja".

Moim zdaniem nie wycofuja, ale narazie miejsca w standzie nie ma. Stad transfer do szuflady.[/QUOTE]

Moim zdaniem to są pudry które im zostały po ostatniej wyprzedaży. Ja kupowałam pod koniec wyprzedaży i też jeszcze sporo zostało. Pewnie wrzuciły je do szuflad. Myślę, że poprostu nie będzie nowych domówień, a to co było na stanie nie zwracają tylko wystawią przy następnej wyprzedaży.
Chyba pierwszy raz się zdarzyło, że w różnych Sephorach w różnych częściach kraju, konsultantki są zgodne .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.