Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-10, 12:16   #151
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, stosowa³y¶cie kiedy¶ garnier color & shine ciemny blond 6?(zale¿y mi na ¶rednim br±zie)

mój rudy prawie siê sp³uka³ i zostawi³ mi tragedie na g³owie, poza tym mam w³osy tak tragiczne od ci±g³ych eksperymentów farbami ze bêdzie mocne ciêcie
wychodzi ciemniej zdecydowana 5 z niego niz na opakowaniu moje po garnierze
wymywa sie rudo-zó³to
wszystko zalezy na jakie nak³adasz jaki jest Twoj wyjsciowy poziom
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06322.jpg (77,3 KB, 49 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 15:24   #152
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ

ibyza faktycznie ciemny ten kallos jak na poziom 7
no w³a¶nie...
ja pofarbowa³am 7.34, ale nie ma sensu wstawiaæ zdjêæ narazie... bo po 1- wyszed³ mi kolor na poziomie przynajmniej 6.
a po 2- nic praktycznie nie ró¿ni siê od 7.32...
chyba muszê ju¿ zmieniæ farbê, bo wszystkie kallosy mi wychodz± podobnie i t± sama z³oto- rud± po¶wiatk±... nawet fix color nic nie da³

my¶la³am, ¿e mi wyjdzie taki fajny rudawy br±zik, ale to jeszcze nie to. Na pocz±tku po zmyciu farby my¶la³am, ¿e bêdzie tragedia, bo odrosty by³y marchewkowe a reszta ciemno br±zowa.... ale poczeka³am a¿ w³osy wyschn± i wszystko wysz³o równo wiêc przynajmniej tyle. Zdjêcia zrobiê po 2 myciach w³osów, wtedy mam nadziejê, bêdzie w³a¶ciwy kolorek
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 17:54   #153
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan pieknie Ci w ciemnych nie kombinuj kachula dobrze Ci napisala i zniechecila
nie bêdê kombinowaæ... ale czasami potrzebuje ¿eby mi to kto¶ powiedzia³ samej siê jest ciê¿ko pilnowaæ ¿eby nie zrobiæ g³upot... w³osowych miêdzy innymi
Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
ciemne sa sliczne ooo jaka d³ugosc
ja mia³am kiedys blond i tak jakos nijak sie czu³am dos³ownie blado jeszcze jak ktos jest naturalna blondynka proces rozjasniania szybki i ³atwy gorzej jak odrost naturalny poziomu 5-6 to wtedy rudosci czesto sie pojawiaja a dodatkowo blond robi sie zó³tawy np swiezo umyte w³oski wygladaja ok ale na 2-3 dzien ciemnieje ten blond i wygladaja na brudno-t³ustawe i okropny odcien blondu pojawia sie dodatkowo w³osy sie ³amia i sa mega suche i nie maja ³adnego po³ysku

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------
hihi az zmierzy³am bo mnie zaciekawi³o 58cm

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------
uwa¿aj na drogeryjne poziomy 5 wychodza ciemniej ... w zaleznosci jaki jest Twoj kolor w³osów wwyjsciowy

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------
ja mialam tez zmieniac farbke ae jakos tylko odrost zrobi³am bo na d³ugosci farba po fixie siedzi i nie wymagaja koloryzacji odrost po londzie z fixem super równo i ³adnie z³apa³ odrosty pokryte

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------
racja racja racja podpisuje sie pod tym
nie s± a¿ takie d³ugie, tak mniej wiêcej do po³owy ³opatek, tylko na zdjêciu tak wysz³y bo patrzê chyba w górê
Blond jest nijaki to fakt, ale czasmi ka¿dy ma g³upie pomys³y najwa¿niejsze to zdusiæ je w zarodku moje naturalne to blond, chyba ko³o poziomu 7, szary ale rozja¶niaj±cy siê na z³oto.
Masz bardzo ciemne w³osy w avatarze, chyba fotkê robi³a¶ z lamp± gdzie¶ po ciemku co?
Ale z Ciebie chudzinka 58 w talii ??

Ta pani na zdjêciach poni¿ej to moja w³osowo - wspinaczkowa inspiracja Daila Ojeda. Typowo po³udniowy typ urody obiecujê ¿e bêdê d±¿yæ do tego idea³u i nie ogl±daæ ju¿ blond w³osów
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg daila1.jpg (58,4 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg daila2.jpg (119,5 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg daila3.jpg (173,9 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg daila4.jpg (22,6 KB, 57 za³adowañ)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-03-10 o 17:56
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 18:36   #154
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
nie bêdê kombinowaæ... ale czasami potrzebuje ¿eby mi to kto¶ powiedzia³ samej siê jest ciê¿ko pilnowaæ ¿eby nie zrobiæ g³upot... w³osowych miêdzy innymi

nie s± a¿ takie d³ugie, tak mniej wiêcej do po³owy ³opatek, tylko na zdjêciu tak wysz³y bo patrzê chyba w górê
Blond jest nijaki to fakt, ale czasmi ka¿dy ma g³upie pomys³y najwa¿niejsze to zdusiæ je w zarodku moje naturalne to blond, chyba ko³o poziomu 7, szary ale rozja¶niaj±cy siê na z³oto.
Masz bardzo ciemne w³osy w avatarze, chyba fotkê robi³a¶ z lamp± gdzie¶ po ciemku co?
Ale z Ciebie chudzinka 58 w talii ??

Ta pani na zdjêciach poni¿ej to moja w³osowo - wspinaczkowa inspiracja Daila Ojeda. Typowo po³udniowy typ urody obiecujê ¿e bêdê d±¿yæ do tego idea³u i nie ogl±daæ ju¿ blond w³osów
ja naturalna jestem na poziomie 5-6 tylko popielata
oo wow swietne zdjecia i genialna inspiracja ... kobieta niezmiennie zmiena jest i czasami zobaczymy jakies foto i nam sie spodoba czasami trzeba sie pilnowac aby g³upot w³osowych nie zrobic
zdjecie z lampa g³ównie robione w celu uchwycenia pomarañczowych hybryd i dlatego ciemno ...

hihi tak 58 w talii ja to taka gruszka w figurze 65 -58 -86


dziewczyny mam ogromna chcec zakupic termoloki by sie troszke pokrecic hihi widzia³am w euro agd rtv babylis za 179 z³ i remington za 159 kurcze kusza siedze i ogladam filmiki na YouTube
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-10 o 18:38
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:39   #155
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Morgan zapuscisz troszke wlosy i bedzie sama jak Twoja inspiracja tez czasami mysle o blondzie ale dzis na uczelni jak ogladalam inne studentki to 95% blondynek ma blond wpadajacy w zolty... brzydko to wyglada. Widzialam dzis jedna blondyne z pieknym chlodnym blondem. Ale to jedna dziewczyna na kilkadziesiat... a co to za przyjemnosc miec kurczaka na glowie.

Ifrit talie masz jak talala
ja zamowilam to C&S bo farba jak bedzie w domu to nie bede w kolko myslec o tym jaka farbe kupic
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:47   #156
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan zapuscisz troszke wlosy i bedzie sama jak Twoja inspiracja tez czasami mysle o blondzie ale dzis na uczelni jak ogladalam inne studentki to 95% blondynek ma blond wpadajacy w zolty... brzydko to wyglada. Widzialam dzis jedna blondyne z pieknym chlodnym blondem. Ale to jedna dziewczyna na kilkadziesiat... a co to za przyjemnosc miec kurczaka na glowie.

Ifrit talie masz jak talala
ja zamowilam to C&S bo farba jak bedzie w domu to nie bede w kolko myslec o tym jaka farbe kupic
dzieks

ja juz nie moge sie doczekac farbowania londa 5.07 jeszcze jakis miesiac hihi ja po farbowaniu a juz mysle o kupnie kolejnej
ale mnie kusza te termoloki dziewczynki u¿ywacie takich cudów ?do loków jakies polecicie
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-10 o 21:50
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-10, 22:00   #157
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan zapuscisz troszke wlosy i bedzie sama jak Twoja inspiracja tez czasami mysle o blondzie ale dzis na uczelni jak ogladalam inne studentki to 95% blondynek ma blond wpadajacy w zolty... brzydko to wyglada. Widzialam dzis jedna blondyne z pieknym chlodnym blondem. Ale to jedna dziewczyna na kilkadziesiat... a co to za przyjemnosc miec kurczaka na glowie.

Ifrit talie masz jak talala
ja zamowilam to C&S bo farba jak bedzie w domu to nie bede w kolko myslec o tym jaka farbe kupic
Chyba raczej nie ma co liczyæ na takie w³oski... ona jest hiszpank± i to chyba geny decyduja, ¿e ma takie grube i piêkne w³osy. ¯eby mi siê chocia¿ uda³o zrownac w³osy to bêdê z nich ju¿ zadowolona... z przodu mam takie krótkie do ramion
Uzyskaæ ³adny blond rzeczywi¶cie nie jest latwo... przewa¿a jednak ¿ó³te sianko ... moja mama farbuje cece 8.0 i wychodzi jej bardzo ³adny zlotawy blondzik

Ifrit co prawda nie mam termolokow ale jak mi siê zachce krêciæ raz na rok to uzywam zwyklej lokowki stozkowej z Carrefour za 25zl jakbys byla zainteresowana to mogê poszukaæ zdjêcia moich wlosow po niej. Termoloki chyba mniej niszcza w³osy. Zale¿y te¿ jak czêsto bêdziesz u¿ywaæ, czy warto w nie inwestowac. Ty masz chyba grube i geste wlosy wiec pewnie bedziesz ich sporo potrzebowac.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 06:50   #158
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ifrit ponoc dobre i tanie termoloki mo¿na w Tesco dostaæ mnie tez kusi³y ale u¶wiadomi³am sobie, ¿e nie bêdê mia³a i tak kiedy ich u¿ywaæ.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:53   #159
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Pomo¿ecie?
Jak± farb± uzyskaæ taki mój wymarzony kolor w³osów
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg brrrr.jpg (26,4 KB, 77 za³adowañ)
__________________
Ewel
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-11, 15:48   #160
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Ifrit ponoc dobre i tanie termoloki mo¿na w Tesco dostaæ mnie tez kusi³y ale u¶wiadomi³am sobie, ¿e nie bêdê mia³a i tak kiedy ich u¿ywaæ.
oblooka³am te termoloki i one sa zwyk³e wiec troszke niszczace chce takie z pow³oka ceramiczn± i materia³em aksamit czy cos podobnego ahhh tylko ta cena 179 z³

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba raczej nie ma co liczyæ na takie w³oski... ona jest hiszpank± i to chyba geny decyduja, ¿e ma takie grube i piêkne w³osy. ¯eby mi siê chocia¿ uda³o zrownac w³osy to bêdê z nich ju¿ zadowolona... z przodu mam takie krótkie do ramion
Uzyskaæ ³adny blond rzeczywi¶cie nie jest latwo... przewa¿a jednak ¿ó³te sianko ... moja mama farbuje cece 8.0 i wychodzi jej bardzo ³adny zlotawy blondzik

Ifrit co prawda nie mam termolokow ale jak mi siê zachce krêciæ raz na rok to uzywam zwyklej lokowki stozkowej z Carrefour za 25zl jakbys byla zainteresowana to mogê poszukaæ zdjêcia moich wlosow po niej. Termoloki chyba mniej niszcza w³osy. Zale¿y te¿ jak czêsto bêdziesz u¿ywaæ, czy warto w nie inwestowac. Ty masz chyba grube i geste wlosy wiec pewnie bedziesz ich sporo potrzebowac.
mysle ze na moje w³osy spokojnie 24 sztuki wystarcza lokówki i prostownice do fal i loków w gre nie wchodza nie dam sie na mówic hihi ... szkoda mi palic w³osy mysle ze termoloki to bezpieczna alternatywa na ma³a odmiane i fajny push up

taki filmik w temacie lokówki biedna http://www.youtube.com/watch?v=LdVuSvZOqXM
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-11 o 15:51
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-11, 16:31   #161
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomo¿ecie?
Jak± farb± uzyskaæ taki mój wymarzony kolor w³osów
ja niestety nie pomoge, bo nigdy takich ciemnych nie mia³am... tzn mia³am, ale ca³kowicie w innej tonacji...
Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ

taki filmik w temacie lokówki biedna http://www.youtube.com/watch?v=LdVuSvZOqXM
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 16:49   #162
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
oblooka³am te termoloki i one sa zwyk³e wiec troszke niszczace chce takie z pow³oka ceramiczn± i materia³em aksamit czy cos podobnego ahhh tylko ta cena 179 z³

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------



mysle ze na moje w³osy spokojnie 24 sztuki wystarcza lokówki i prostownice do fal i loków w gre nie wchodza nie dam sie na mówic hihi ... szkoda mi palic w³osy mysle ze termoloki to bezpieczna alternatywa na ma³a odmiane i fajny push up

taki filmik w temacie lokówki biedna http://www.youtube.com/watch?v=LdVuSvZOqXM


ja mam termoloki z ery kamienia ³upanego
takie co sie wrzuca do gor±cej wody

natomiast kiedys kupi³am termoloki BABYLISS i by³y do d.....y
wogóle sie nie nagrzewa³y juz nie wspomnê o nawijaniu
wypieprzy³am do kosza

__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:02   #163
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
oblooka³am te termoloki i one sa zwyk³e wiec troszke niszczace chce takie z pow³oka ceramiczn± i materia³em aksamit czy cos podobnego ahhh tylko ta cena 179 z³

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------



mysle ze na moje w³osy spokojnie 24 sztuki wystarcza lokówki i prostownice do fal i loków w gre nie wchodza nie dam sie na mówic hihi ... szkoda mi palic w³osy mysle ze termoloki to bezpieczna alternatywa na ma³a odmiane i fajny push up

taki filmik w temacie lokówki biedna http://www.youtube.com/watch?v=LdVuSvZOqXM
o q... ale numer... jak to mo¿liwe? chyba lokówka jej siê przegrza³a albo mia³a w³osy s³abiutkie...
Lokówka na pewno bardziej niszczy. Generalnie to wiadomo - im ni¿sza temperatura tym mniejsze zniszczenia i nie wa¿ne czy to pow³oka ceramicza, jonizacja itp bajery, przy du¿ej temperaturze w³osy siê niszcz± i tyle. Kiedy¶ krêci³am w³osy na papiloty, to jest chyba najbezpieczniejsza metoda bo nie u¿ywa siê ciep³a wogóle, no ale trzeba nauczyæ siê w nich spaæ...

A na objêto¶æ polecam spray Mariona https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...objetosci.html
a ochronnie serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mperatury.html Jestem zakochana w tych kosmetykach
Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomo¿ecie?
Jak± farb± uzyskaæ taki mój wymarzony kolor w³osów
Obstawiam profesjonaln± 5 z poziomu natury.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-03-11 o 17:03
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:25   #164
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A na objêto¶æ polecam spray Mariona https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...objetosci.html
a ochronnie serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mperatury.html Jestem zakochana w tych kosmetykach
i ja uwielbiam kosmetyki mariona do w³osów a dwufazowe od¿ywki w spray'u s± po prostu cudowne ja mam mgie³kê termoochronn± i te¿ jestm bardzo zadowolona
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:30   #165
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ifrit 25termoloków na bank Ci wystarczy, Anew u¿ywa 18, a ma d³uuuga¶ne w³osy ale chyba nie tak gêste jak Twoje

ten filmik z lokówk± ju¿ dawno widzia³am, ¿al mi jej
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-11, 23:03   #166
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
wychodzi ciemniej zdecydowana 5 z niego niz na opakowaniu moje po garnierze
wymywa sie rudo-zó³to
wszystko zalezy na jakie nak³adasz jaki jest Twoj wyjsciowy poziom
mój wyj¶ciowy kolor to taki sprany rudy, w sumie ja ju¿ zrobi³am i u mnie wysz³o du¿o ja¶niej ni¿ u Ciebie, w sumie jestem nawet zadowolona tylko ca³y czas walcze o zrównanie koloru bo góre mam niestety ja¶niejsz± ni¿ dó³
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-12, 14:23   #167
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 621
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a jak uzyskaæ taki ciep³y miedziany jasny br±z?

Lana-Del-Rey.jpglana-del-rey-62682670.jpg8d36662d9320f6729503e55fca05eabf87e439ce.jpg
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...

ifellinlovewithadeadboy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-12, 15:14   #168
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

dziewczyny ZACZELAM CWICZYC- BASEN-BIEGANIE;/ i "zapuszczam" w³osy, ale mam problem bo zaczely mi sie strasznie przet³uszczac i wypadac;/ nie wiem co zorbic czy znow sciac zeby byly latwiejsze w obsludze- czy walczyc i non stop je spicac;/ dodam ze mam strasznie porozdwajane mimo ze podcinalam;/ wiem ze to off top ale wiem tez ze na was moge liczyc;]
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-12, 16:04   #169
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ZACZELAM CWICZYC- BASEN-BIEGANIE;/ i "zapuszczam" w³osy, ale mam problem bo zaczely mi sie strasznie przet³uszczac i wypadac;/ nie wiem co zorbic czy znow sciac zeby byly latwiejsze w obsludze- czy walczyc i non stop je spicac;/ dodam ze mam strasznie porozdwajane mimo ze podcinalam;/ wiem ze to off top ale wiem tez ze na was moge liczyc;]
lykalas juz wierzbownice w tabsach? pomoze na wlosy przetluszczajace sie wzmocni. co do rozdwajania to musisz dojsc przyczyny czy to uszkodzenia mechaniczne, chemiczne czy natura wlosow tu nie pomoge, ale jesli np. zle je zabezpieczasz/czeszesz itd to niestety ale sama im szkodzisz. do tego treningi - co sie z nimi wtedy dzieje?
no i plus jakie farby, szampony moga byc tez oslabione przez zblizajaca sie wiosne wtedy suplementy.
no i ciekawostka - jedna z moich znajomych miala bardzo przetluszczajace sie i jednoczesnie suche wlosy i to byl objaw chorej tarczycy - wiec jesli wszystko inne jest ok zrob badania.


teraz jeszcze ode mnie - przepraszam,ale sie spieszei nie mam czasu szukac nicka, dziewczyny ktora odpowiedziala mi co do colr&soin- baaardzo dziekuje, informacje te sa dla mnie niezwykle cenny poniewaz nigdy nie interesowalam sie takimi farbami, ani nie znam nikogo z dosiwdczeniem w ich uzywaniu. w dodatku ostatnio zapukalo mi do drzwi azs chyba lekkie i dlatego kazde info jest na wage zlota
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 16:17   #170
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

julianna-p ja te¿ 2 razy u¿ywa³am Colour&Soin 6B bardzo wysuszy³a mi w³osy, ale po 5N ¿adnych szkód nie zaobserwowa³am dlatego mam ju¿ kolejne pude³ko 5n i bêdê farbowaæ za ok 2tyg
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-14, 19:19   #171
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Talking Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Meldujê farbowanie Lond± 6.71
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:02   #172
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny, czy która¶ z was schodzi³a z platyny (w³a¶ciwie po wczorajszym rozja¶nianiu to platynowy glon jest) do br±zu? Polecicie jak±¶ farbkê, ciemn±, która na platynie w ogóle wyjdzie mam do¶æ blondu, rozja¶niacza, mam ju¿ bardzo krotkie spalone w³osy
__________________
Styczeñ 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie w³osów START!
xSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:40   #173
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy która¶ z was schodzi³a z platyny (w³a¶ciwie po wczorajszym rozja¶nianiu to platynowy glon jest) do br±zu? Polecicie jak±¶ farbkê, ciemn±, która na platynie w ogóle wyjdzie mam do¶æ blondu, rozja¶niacza, mam ju¿ bardzo krotkie spalone w³osy
powinna¶ zrobiæ prepigmentacjê farbami profesjonalnymi.
bo z platyny uzyskanej rozja¶niaczem ka¿da farba Ci sp³ynie.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:50   #174
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Po³udnie
Wiadomo¶ci: 1 812
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ja nie mam si³ do moich w³osów. Niezale¿nie jakim odcieniem br±zu farbuje zawsze wychodzi mi czarny ( dopiero po kilkunastu myciach br±z zaczyna byæ widoczny) . Tez tak macie
An Ka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:20   #175
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
lykalas juz wierzbownice w tabsach? pomoze na wlosy przetluszczajace sie wzmocni. co do rozdwajania to musisz dojsc przyczyny czy to uszkodzenia mechaniczne, chemiczne czy natura wlosow tu nie pomoge, ale jesli np. zle je zabezpieczasz/czeszesz itd to niestety ale sama im szkodzisz. do tego treningi - co sie z nimi wtedy dzieje?
no i plus jakie farby, szampony moga byc tez oslabione przez zblizajaca sie wiosne wtedy suplementy.
no i ciekawostka - jedna z moich znajomych miala bardzo przetluszczajace sie i jednoczesnie suche wlosy i to byl objaw chorej tarczycy - wiec jesli wszystko inne jest ok zrob badania.
³ykam tylko belisse jak mi sie przypomni;] rozdwajaja sie z przyczyn mechanicznych na pewno;/ suszenie czeasen prostowanie i gumki;/ basen, cwiczenia praca- zawsze zrobiony kok- jeszcze pozwijany zeby w³osy nie lecialy.
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:44   #176
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
powinna¶ zrobiæ prepigmentacjê farbami profesjonalnymi.
bo z platyny uzyskanej rozja¶niaczem ka¿da farba Ci sp³ynie.
Ale czy w ogóle cokolwiek z³apie, muszê siê ratowaæ na ju¿, bo na ulicê nie jestem w stanie tak wyj¶æ, a dopiero co i¶æ do pracy... niech siê wyp³ukuje, wiem o tym , ¿e tak bêdzie, w³osy i tak bêdê sukcesywnie ¶cinaæ wiêc za kilka miesiêcy po rozja¶niaczu nie bêdzie ¶ladu

kupi³am ju¿ farbê z joanny palona kawa, bo mam mi³e wspomnienia po tej farbie
__________________
Styczeñ 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie w³osów START!
xSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:15   #177
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Meldujê farbowanie Lond± 6.71
kcemy fotki chwal siê
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:31   #178
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka¿ wiadomo¶æ
³ykam tylko belisse jak mi sie przypomni;] rozdwajaja sie z przyczyn mechanicznych na pewno;/ suszenie czeasen prostowanie i gumki;/ basen, cwiczenia praca- zawsze zrobiony kok- jeszcze pozwijany zeby w³osy nie lecialy.
no to moze sprobuj wierzbownice, mi ona niesamowicie pomaga

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka¿ wiadomo¶æ
Ale czy w ogóle cokolwiek z³apie, muszê siê ratowaæ na ju¿, bo na ulicê nie jestem w stanie tak wyj¶æ, a dopiero co i¶æ do pracy... niech siê wyp³ukuje, wiem o tym , ¿e tak bêdzie, w³osy i tak bêdê sukcesywnie ¶cinaæ wiêc za kilka miesiêcy po rozja¶niaczu nie bêdzie ¶ladu

kupi³am ju¿ farbê z joanny palona kawa, bo mam mi³e wspomnienia po tej farbie
jesli dobrze rozumiem Twoj podpis w styczniu schodzilas z czerni, doszlas do platyny i teraz polozysz ciemny braz
marnie widze kolor, moze sprobuj cos lekko jasniejszego typu ciemny blond/jasny braz po prepigmetnacji oczywiscie bo baardzo ciemny braz nie zlapie raczej rowno w takiej sytuacji

goldika bardzo dziekuje za odpowiedz. mnie interesuja ciemne mocno kolory wiec na pewno nie wybiore 6, dlatego chetnie sprobuje
chociaz z farb dla wrazliwcow kusi mnie troche powrot do artego one60nine , maja piekne brazy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:43   #179
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ


jesli dobrze rozumiem Twoj podpis w styczniu schodzilas z czerni, doszlas do platyny i teraz polozysz ciemny braz
marnie widze kolor, moze sprobuj cos lekko jasniejszego typu ciemny blond/jasny braz po prepigmetnacji oczywiscie bo baardzo ciemny braz nie zlapie raczej rowno w takiej sytuacji
To co by³o czarne zosta³o ju¿ dawno ¶ciête w³a¶ciwie na g³owie zosta³a mi ju¿ tylko "natura" katowana rozja¶niaczem i blond farbami.
__________________
Styczeñ 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie w³osów START!
xSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-15, 16:01   #180
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

w aptece kupie wierzbownice?
ja nie wiem jaka bym musiala miec fryzure by mi sie nie ³ama³y i rozdwaja³y w³osy;]
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.