Nasze ulubione błyszczyki :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lubicie błyszczyki??
TAK! Po prostu je kocham !! 453 47,63%
Tak, nawet bardzo ... 290 30,49%
Lubie się czasem maznąć 174 18,30%
Raczej nie... 26 2,73%
NIE! Nienawidze ich! 8 0,84%
Głosujący: 951. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-03, 23:39   #451
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Jestem od nich uzaleznionia Moj facet juz nie wytrzymuje jak kupuje kolejne...
Uwielbiam nowości , wiec nie trzymam sie ciagle jednego... wole probowac
Zdecydowanymi faworytami u mnie sa jednak :
1. rouge dior 215 wyroznia sie na tle innych przede wszystkim ze wzgledu na konsystencje... taki kremowy balsamik na usta , do tego piekny kolorek nie az tak polyskliwy i wedlug mnie sliczny zapach KOCHAM
2. YSL golden gloss 11 moja usta jeszcze nigdy nie byly tak swiecace hehe uwielbiam ten efekt

Ostatnio bardzo czesto tez uzywam Diamond Lip Gloss Bell 205 usta bardzo ładnie mienia sie w sloncu, sa mokre i polyskliwe, zapach przypomina mi dziecinstwo ( kosztuje ok 10 zl a spelnia swoja role doskonale)
Drugi to blyszczyk z H&M English Rose , moj chlopak stwierdzil , ze usta wygladaja jakby byly silikonowe Super nawilza i wielkim plusem jest to ze nie zawiera drobinek a usta naprawde wygladaja jak tafla wody ( cena tez niewygorowana)

Jezeli chodzi o powiekszenie to widzialam je po blyszczyku too faced Lip Injection, usta piekly przez pewien czas ale byly o wiele pelniejsze i jakby takie " soczyscie zaokraglone"

Nigdy wiecej nie uzyje vinyl stars rimmela

A i mam pytanie ide w poniedzialek do douglasa i chcialabym kupic blyszczyk nouba i revlon super lustorous uzywalyscie moze? jakie efekty? Pytam sie w szczegolnosci Dimiti bo widze ze posiada ten Revlona...
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 02:50   #452
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Ja mam Revlona SL. Przyjemny błyszczyk, nie dający wiele koloru, natomiast jest efekt tafli wody. Nie wysusza, aczkolwiek też nie nawilża specjalnie. Wydajny
Położony na szminkę dość długo się utrzymuje, na gołe usta niby jest długo, ale po ok. pół godzinie blask trochę znika (ale nie całkowicie).

Nouba mi wysuszyła usta (ale ta w pudełeczku, innej nie próbowałam)

Co do moich ulubionych to na razie nie pobity faworyt to Loreal Holographic, którego uwielbiam (wolę błyszczyki drobinkowe). Oprócz tego Maybelline "w pisaku", Bourjois 3D (ze szczególnym uwzgędnieniem Cosmic ) oraz czekoladowy Dax.
Na drugim miejscu jest nowy Superbalm i Biotherm (oba bardzo dobrze nawilżają 0 i za to je kocham; gdyby dawały jeszcze trochę więcej koloru - byłyby nie do pobicia).

Na nie jest wspomniana Nouba (jeden z niewielu błyszczyków, na które miałam taką reakcję) i srebrny Inglot.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 11:35   #453
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Od wczoraj Max Factor Silk Gloss Użyłam go parę razy a już wiem, że będzie moim ulubionym Po pierwsze- cena niezbyt wygórowana, po drugie- jak na błyszczyk z pędzelkiem jest go dużo- 8 ml ( L'oreala jest 6 ml a kosztuje kilka złotych drożej) i pędzelek ten nie nabiera zbyt dużo błyszczyku, dlatego myślę, że będzie wydajny, po trzecie- działa jak balsam, po czwarte- drobinki w nim w ogóle mi nie przeszkadzają bo są praktycznie niewidoczne a ja na drobinki w ogóle jest bardzo uczulona po piąte- ma świetny zapach Mam kolorek pink satin, w opakowaniu wygląda na mocny róż, ale na ustach jest półtransparentny
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 13:31   #454
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ja mam Revlona SL. Przyjemny błyszczyk, nie dający wiele koloru, natomiast jest efekt tafli wody. Nie wysusza, aczkolwiek też nie nawilża specjalnie. Wydajny
Położony na szminkę dość długo się utrzymuje, na gołe usta niby jest długo, ale po ok. pół godzinie blask trochę znika (ale nie całkowicie).

Nouba mi wysuszyła usta (ale ta w pudełeczku, innej nie próbowałam)

Co do moich ulubionych to na razie nie pobity faworyt to Loreal Holographic, którego uwielbiam (wolę błyszczyki drobinkowe). Oprócz tego Maybelline "w pisaku", Bourjois 3D (ze szczególnym uwzgędnieniem Cosmic ) oraz czekoladowy Dax.
Na drugim miejscu jest nowy Superbalm i Biotherm (oba bardzo dobrze nawilżają 0 i za to je kocham; gdyby dawały jeszcze trochę więcej koloru - byłyby nie do pobicia).

Na nie jest wspomniana Nouba (jeden z niewielu błyszczyków, na które miałam taką reakcję) i srebrny Inglot.
tez mam revlona SL i faktycznie efekt daje piekny ale mnie po 5 min usta zaczynaja piec nie wiem czy to reakcja uczuleniowa czy co bo nigdy mi nie wychodzilo zadne uczulenie z blyszczyka
Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Od wczoraj Max Factor Silk Gloss Użyłam go parę razy a już wiem, że będzie moim ulubionym Po pierwsze- cena niezbyt wygórowana, po drugie- jak na błyszczyk z pędzelkiem jest go dużo- 8 ml ( L'oreala jest 6 ml a kosztuje kilka złotych drożej) i pędzelek ten nie nabiera zbyt dużo błyszczyku, dlatego myślę, że będzie wydajny, po trzecie- działa jak balsam, po czwarte- drobinki w nim w ogóle mi nie przeszkadzają bo są praktycznie niewidoczne a ja na drobinki w ogóle jest bardzo uczulona po piąte- ma świetny zapach Mam kolorek pink satin, w opakowaniu wygląda na mocny róż, ale na ustach jest półtransparentny
chetnie sie bardziej przygladne tym blyszczykom tylko zebym wlasnie znalazla jakis taki kolorek a daje faktycznie taki efekt tafli wody jak to go reklamowali kiedys ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 16:38   #455
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
chetnie sie bardziej przygladne tym blyszczykom tylko zebym wlasnie znalazla jakis taki kolorek a daje faktycznie taki efekt tafli wody jak to go reklamowali kiedys ?

Jest bodajże 7 kolorów. Pamiętam kolorek mellow pink- jaśniutki róż i lucious lavender, coś a la jasna lila, z którym prawie byłam przy kasie jednak ostatecznie wybór padł na satin pink. Jest jeszcze na pewno brzoskwiniowy, na resztę kolorów nie patrzyłam bo mnie interesują wyłącznie róże. Jeśli chodzi o połysk- moim zdaniem jest stonowany, bardziej błyszczyk ten przypomina balsam. Ale testowałam go tylko w sztucznym świetle, w dziennym nie sprawdzałam jak wygląda bo dzisiaj cały dzień siedzę w domu i się nie maluję
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 16:51   #456
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tez mam revlona SL i faktycznie efekt daje piekny ale mnie po 5 min usta zaczynaja piec nie wiem czy to reakcja uczuleniowa czy co bo nigdy mi nie wychodzilo zadne uczulenie z blyszczyka
Reakcja uczuleniowa, albo... się zepsuł.
Uczulenie zawsze może być - może akurat w tym natknęłaś się na coś nowego, czego we wcześniejszych Twoich błyszczykach nie było, albo było w mniejszej ilości?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 18:00   #457
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Reakcja uczuleniowa, albo... się zepsuł.
Uczulenie zawsze może być - może akurat w tym natknęłaś się na coś nowego, czego we wcześniejszych Twoich błyszczykach nie było, albo było w mniejszej ilości?
eee zepsul raczej nie chociaz kto wie? ale moze bym sie przyzwyczaila do tego? szkoda mi go bo efekt daje swietny, dosc dlugo sie trzyma, nie klei i wogole fajnie nawilzal a tu taki lol kolezanka moja sie nim posmarowala to faktcznie nic jej nie bylo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 11:43   #458
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

A ja wlasnie wyjelam jeden z moich ulubionych blyszczykow Maybelline Water Gloss Diamonds w kolorzePrecious Lilac z torebki,postawilam na biurku pod lampka i stwierdzilam,ze mimo,ze niewiele go uzywam,on juz wyraznie zaczyna sie konczyc Niby fajny jest taki malutki,ale bardzo szybko znika.Gdybym uzywala go codziennie,to juz dawno bym go nie miala A jest super-kolor stworzony da mnie
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:11   #459
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Błyszczyki Maybelline szybko się kończą niestety Przy codziennym używaniu staczają na miesiąc- półtora. A z trwałością też nienajlepiej- często trzeba poprawiać. Jednak błyszczyki Maybelline darzę dużą sympatią- to był mój pierwszy porządny błyszczyk Miałam cutie pink i rose petal- tego obecnie używam, ale nie polecam bo ma dziwną konsystencję, którą trudno równomiernie rozprowadzić, kolor wygląda sztucznie. Precious lilac też miałam i jakiś czas temu też kupiłam, stoi połowa jeszcze niezużyta.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:39   #460
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Błyszczyki Maybelline szybko się kończą niestety Przy codziennym używaniu staczają na miesiąc- półtora. A z trwałością też nienajlepiej- często trzeba poprawiać. Jednak błyszczyki Maybelline darzę dużą sympatią- to był mój pierwszy porządny błyszczyk Miałam cutie pink i rose petal- tego obecnie używam, ale nie polecam bo ma dziwną konsystencję, którą trudno równomiernie rozprowadzić, kolor wygląda sztucznie. Precious lilac też miałam i jakiś czas temu też kupiłam, stoi połowa jeszcze niezużyta.
Ech,fajne maja te blyszczyki,tylko czemu ich jest tak malo? Mam tez Elixiry,nie uzywalam za czesto,ale podejzewam,ze tez juz sporo zuzylam...
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:01   #461
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Na drugim miejscu jest nowy Superbalm i Biotherm (oba bardzo dobrze nawilżają 0 i za to je kocham; gdyby dawały jeszcze trochę więcej koloru - byłyby nie do pobicia).
Czy to ten, który na KWC jest w kategorii balsamów pielęgnacyjnych? Właśnie niedawno czytałam sobie jego opinie i bardzo mnie zainteresował.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 17:34   #462
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Proszę o rade. Poszukuję błyszczyka, który nawilżał by usta i nie miał nachalnego, mdlącego zapachu i smaku. Kolory naturalne.

Zraziłam się ostatnio do błyszczyków,bo wszystkie,które kupuję albo wususzają mi usta, albo boli mnie głowa od tych słodkich chemicznych zapachów i smaków.
Może błyszczykomaniaczki mi doradzą?

Zastanawiałam się nad tymi: Bourjois, Effet 3D Cocktailhttps://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?prodkt=15082u
albo tym Max Factor, Silk Gloss https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8631,silk-gloss.html.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:45   #463
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A ja wlasnie wyjelam jeden z moich ulubionych blyszczykow Maybelline Water Gloss Diamonds w kolorzePrecious Lilac z torebki,postawilam na biurku pod lampka i stwierdzilam,ze mimo,ze niewiele go uzywam,on juz wyraznie zaczyna sie konczyc Niby fajny jest taki malutki,ale bardzo szybko znika.Gdybym uzywala go codziennie,to juz dawno bym go nie miala A jest super-kolor stworzony da mnie
no tez mam ten blyszczyk juz chyba 3 opakowanie, u mnie wszystkie kolezanki wariuja za nim ale obecnie nie ma go juz w sklepach wiec trzeba czekac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 14:58   #464
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Strasznie podoba mi się kolor błyszczyka Scarlett. Czy ktoś widział może albo ma podobny?

Przepraszam, trochę nie na temat, ale nie chciałam zakładać wątku dla jednego zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16253.jpg (26,8 KB, 117 załadowań)
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 16:59   #465
cosmotka
Przyczajenie
 
Avatar cosmotka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Włodawa
Wiadomości: 1
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Nigdy nie przepadałam za błyszczykami, ale ostatnio kupiłam Palomy o smaku deserowym i bardzo mi się spodobał
__________________
Taniec lekiem na wszelkie zło.
cosmotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 21:24   #466
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Proszę o rade. Poszukuję błyszczyka, który nawilżał by usta i nie miał nachalnego, mdlącego zapachu i smaku. Kolory naturalne.

Zraziłam się ostatnio do błyszczyków,bo wszystkie,które kupuję albo wususzają mi usta, albo boli mnie głowa od tych słodkich chemicznych zapachów i smaków.
Może błyszczykomaniaczki mi doradzą?

Zastanawiałam się nad tymi: Bourjois, Effet 3D Cocktailhttps://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?prodkt=15082u
albo tym Max Factor, Silk Gloss https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...lk-gloss.html.
Mam Silk Glossa, ale w tubce - ten z aplikatorem ma zapach budyniowo-waniliowy, więc jeśli nie jesteś wielbicielką słodkich zapachów może ci nie podpasować. Z kolei tubkowy jest już bardziej neutralny. Z totalnie bezsmakowych, bezzapachowych i pielęgnujących to Superbalm Clinique i Vichy Oligo - oba dają efekt tafli wody :- )
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 21:32   #467
Janine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 871
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Ja najbardziej lubie blyszczyk Silk Gloss MaxFactora oraz Juicy Tubes Lancome ale uzywam dosyc rzadko bo najczesciej smaruje usta tylko zelem Tisane
__________________
Dream like you'll live forever
Live like you'll die tomorrow


http://www.youtube.com/watch?v=9BfUZJ-0mmY
Janine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 09:05   #468
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Obecnie: smackers squeezy truskawkowy, mój KWC!!! Ma super konsystencje, na ustach pięknie się błyszczy, jest naturalny, świetnie pachnie...po prostu bomba!!!
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 14:16   #469
Ssalomea
Raczkowanie
 
Avatar Ssalomea
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Usa, Polska
Wiadomości: 83
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Uwielbiam blyszczyki Mac-a,bo sa geste i sie dlugo trzymaja oraz nawilzaja.Lubie Maybelline Water Shine Diamonds,choc jest dosc nietrwaly.Uwielbiam Lancoma,bardzo lubie mineralne Jane Iredale.Ostatnio kupilam dwie Chanelki-sa trwale,pieknie nawilzaja,ale...strasznie ciezko mi"wyciagnac"blyszczyk z pojemniczka-wobec tego,by byl widoczny,musze spedzic wiecej czasu nad tym,co nie bardzo mi sie podoba,wiec zachwyt dla Chanel zmalal.
Ssalomea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 16:57   #470
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

A ja ostatnio odkryłam Maybelline Shiny Licious Stał się moim ulubionym błyszczykiem !!! W ogóle to zapłąciłam za niego troszke dużo (jak na mój wiek xb) bo 18 zł :P Ale wydajność, zapach, smak, opakowanie to wszystko wynagradza... Błyszczyk jest bardzo dużo bo ma aż 14 ml ! ;O
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 19:14   #471
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A ja ostatnio odkryłam Maybelline Shiny Licious Stał się moim ulubionym błyszczykiem !!! W ogóle to zapłąciłam za niego troszke dużo (jak na mój wiek xb) bo 18 zł :P Ale wydajność, zapach, smak, opakowanie to wszystko wynagradza... Błyszczyk jest bardzo dużo bo ma aż 14 ml ! ;O
mam dwa sa fajne ale jak dla mnie to takie nijakie mam taki czekoladowy z drobinkami i rozowy czysty wiec moze dlatego? lubie maybellina ogolnie ale i tak od tych blyszczykow uwielbiam ich male friut ktorych niestety juz nie ma a mialam sliwke moja kolezanka uzywa tych shiny i twierdzi ze sa fajne wiec pewnie kwestia gustu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 21:06   #472
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Raczej to kwestia koloru Bo ja mam na serio bardzo piękny kolorek.. Jeżeli chcecie obejrzeć to zapraszam na MM (Nasze Zbiory Kosmetyczne) http://www.wizaz.pl/forum/showthread...238302&page=42 Zapraszam ; x
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:01   #473
Tequila Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila Sunrise
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Najbardziej lubię Glam Shine L'Oreala, żaden inny nie daje moim zdaniem tak pięknego efektu
Tequila Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 15:45   #474
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A ja ostatnio odkryłam Maybelline Shiny Licious Stał się moim ulubionym błyszczykiem !!! W ogóle to zapłąciłam za niego troszke dużo (jak na mój wiek xb) bo 18 zł :P Ale wydajność, zapach, smak, opakowanie to wszystko wynagradza... Błyszczyk jest bardzo dużo bo ma aż 14 ml ! ;O

Miałam kiedyś ten błyszczyk w kolorze jasnoróżowym i byłam zawiedziona tym, że nie dawał on żadnego koloru, był po prostu bezbarwny. Utrzymywał się długo, miał gęstą konsystencję, dawał ładny połysk. Gdy byłam ostatnio w Naturze widziałam jego wyprzedaż. Chyba go już wycofują
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 16:06   #475
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Raczej to kwestia koloru Bo ja mam na serio bardzo piękny kolorek.. Jeżeli chcecie obejrzeć to zapraszam na MM (Nasze Zbiory Kosmetyczne) http://www.wizaz.pl/forum/showthread...238302&page=42 Zapraszam ; x
no Twoj jest faktycznie ladny i mozliwe ze swietnie wyglada bo moj to taki nijaki byl
Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś ten błyszczyk w kolorze jasnoróżowym i byłam zawiedziona tym, że nie dawał on żadnego koloru, był po prostu bezbarwny. Utrzymywał się długo, miał gęstą konsystencję, dawał ładny połysk. Gdy byłam ostatnio w Naturze widziałam jego wyprzedaż. Chyba go już wycofują
no to chyba mialam ten sam...z polyskiem jak dla mnie u niego tez srednio bylo, lubie maybelline ale akurat ten blyszczyk nie prztpadl mi do gustu chociaz moze jak dolapie inny kolorek to bedzie lepiej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 16:32   #476
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

A ja też odkryłam jeszcze lepsze błyszczyki od tych Maybelline !!! To Gosh - On Stage Cool Lip Jam Mam już 3 takie Wklejam footkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00170.JPG (41,1 KB, 42 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 16:45   #477
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

zawsze uzywałam lepszych firmowych błyszczyków ale wczoraj kupiłam błyszczyk Sensique nr 3...nie spodziewałam sie wiele po nim...a teraz smaruje się nim cały czas, ma prześliczny zapach toffi, po nałożeniu nie mogę się powstrzymać i zlizuję prawie natychmiast...to jest mój KWC
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 19:04   #478
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: ..::Najlepsze błyszczyki::..

Świetne są błyszczyki chłodzące, powiększające usta Essence, świetnie nawilżają, są jak tafla wody, długo się utrzymują i chłodzą
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 21:26   #479
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

moim ulubionym "błyszczykiem" jest maść z witaminą A .Bossssska , kocham ją bo nie skleja ust jak błyszczyki i nie zostawia tego dziwnego uczucia ...no i pielęgnuje

Ale ogólnie nie lubię błyszczyków i wybieram szminki
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 21:34   #480
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze ulubione błyszczyki :)

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Jestem od nich uzaleznionia Moj facet juz nie wytrzymuje jak kupuje kolejne...
Uwielbiam nowości , wiec nie trzymam sie ciagle jednego... wole probowac
Zdecydowanymi faworytami u mnie sa jednak :
1. rouge dior 215 wyroznia sie na tle innych przede wszystkim ze wzgledu na konsystencje... taki kremowy balsamik na usta , do tego piekny kolorek nie az tak polyskliwy i wedlug mnie sliczny zapach KOCHAM
2. YSL golden gloss 11 moja usta jeszcze nigdy nie byly tak swiecace hehe uwielbiam ten efekt

Ostatnio bardzo czesto tez uzywam Diamond Lip Gloss Bell 205 usta bardzo ładnie mienia sie w sloncu, sa mokre i polyskliwe, zapach przypomina mi dziecinstwo ( kosztuje ok 10 zl a spelnia swoja role doskonale)
Drugi to blyszczyk z H&M English Rose , moj chlopak stwierdzil , ze usta wygladaja jakby byly silikonowe Super nawilza i wielkim plusem jest to ze nie zawiera drobinek a usta naprawde wygladaja jak tafla wody ( cena tez niewygorowana)

Jezeli chodzi o powiekszenie to widzialam je po blyszczyku too faced Lip Injection, usta piekly przez pewien czas ale byly o wiele pelniejsze i jakby takie " soczyscie zaokraglone"

Nigdy wiecej nie uzyje vinyl stars rimmela

A i mam pytanie ide w poniedzialek do douglasa i chcialabym kupic blyszczyk nouba i revlon super lustorous uzywalyscie moze? jakie efekty? Pytam sie w szczegolnosci Dimiti bo widze ze posiada ten Revlona...
czy mi sie wydaje czy ja Ci nie odp?? oj ale jestem sklerotyk i slepota!
z revlona jeden sprzedalam chyba toast of shine bo byl dla mnie za ciemny ale naturalny kolorek natomiast piekna tafle wody tworzy city pink taki rozowy bezbarwny z malutkimi drobinkami tylko ja malo go uzywam bo mnie dziwnie usta pieka :/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-14 15:33:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.