Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-06, 14:59   #4591
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczynki, a czy gojące się strupki mogę smarować Brevoxylem???
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 16:03   #4592
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a czy gojące się strupki mogę smarować Brevoxylem???
Jeśli smarujesz nim całą buźkę to raczej nie zaszkodzi,ale jeśli myślisz o punktowym nakładaniu dla szybszego zagojenia się strupka to myślę,że nic to nie da
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 23:30   #4593
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no i mam yasmin. niedlugo okres, wiec zaczne lykac to swinstwo. ciekawe czy to zadziala? z cera mam nadal tragicznie, nic lepiej . wygladam jak potwor .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 06:38   #4594
Sunflowerka
Raczkowanie
 
Avatar Sunflowerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AaniaA ja też biorę yasmin i pomaga, choć to nie wystarcza - niestety. Jednak jak tylko przestaję to brać od razu stan mojej cery dyrastycznie się pogarsza. To działa jak łykasz ale nie leczy.
Sunflowerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 16:02   #4595
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cześć dziewczyny
Zaglądam w odwiedziny

Nadal udaje mi się trzymać ręce z dala od twarzy, jednak raz zgrzeszyłam, korzystając z tego że miałam mieć wolne więc nie musiałam się malować i nigdzie wychodzić, wycisnęłam to i tamto, raczej kontrolowałam się
Nie jest źle, jutro niby tez wolne mam ale do lustra już się nie wybieram bo wolę spacerować, wychodzić niż siedzieć w domu i biegać co chwile do lustra czy się goi czy też zbiera się potwór jeszcze większy
Dziewczyny trzymam za Was kciuki
Buziaki
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 16:04   #4596
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

mojej koleżance po Yasmin cera się bardzo poprawiła najważniejsze: nie tracić nadziei!!!
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 16:08   #4597
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja też mało co wyciskam, ale zauważyłamże jak nie wycisaka sie nic tylko tak od czasu do czasu to zaczerwienienie znika całkowicie po 2 dniach, a jak kiedyś cisłam systemantycznie to czerwone plamy schodziły ponad tydzień
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 17:09   #4598
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pomyślcie sobie dziewczyny,że jeśli przestaniecie wyciskać to nastepnego dnia nie będziecie się budzić z czerwonymi plackami na buzi,nie będzie Wam schodzić skóra,nie będziecie się wstydziły wyjść do ludzi,bo takiej zniszczonej cery żadna tapeta nie zakryje,a brud z potem i podkładem dostanie się do ranek i spowoduje więcej szkody niż pożytku.
Sama podchodząc do lustra nie mogłam się powstrzymać od wyciśnięcia czegoś.A jak już zaczęłam tam dłubać to za jedną krostką poleciała reszta i nawet te niewidoczne w dziennym świetle Lustra w łazience mam podświetlane,więc nawet ułatwiało mi to całą "robotę" Pewnego dnia postanowiłam,że nie będę się do tego dotykać,bo roznoszę sobie bakterie po całej buzi i wyciskając niszczę warstwę ochronną skóry i robie blizny,których jest się ciężej pozbyć niż jakiegoś pryszczka.Od tamtego czasu pozostało mi tylko leczyć blizny Bo nie dotykam i nie roznoszę sobie tego świństwa na całą twarz.Jak coś mi wyskoczy to stosuję benzacne punktowo,nie zapalam światła przy lustrach,a palce zaklejam plastrami jeszcze zmieniłam podkład,bo tamtem mnie strasznie zapychał i teraz stosuję Lirene City Matt oraz skrobię+cynamon
Pozdrawiam Was wszytskie i życzę powodzenia oraz wytrwałości
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 21:12   #4599
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Tak kasienko masz racje w 100%!!! Tez dochodze do takiego wniosku, lecz niekiedy mam jeszcze slabsze dni A chwalisz sobie ten podklad Lirene? Dobrze matuje? Spytam niesmialo...o co chodzi z ta skrobia+cynamon???
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 18:08   #4600
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Tak kasienko masz racje w 100%!!! Tez dochodze do takiego wniosku, lecz niekiedy mam jeszcze slabsze dni A chwalisz sobie ten podklad Lirene? Dobrze matuje? Spytam niesmialo...o co chodzi z ta skrobia+cynamon???

ehhh...OrangeJuice tez niestety mam słabsze dni,ale świadomość tego,jak mogę później wyglądać skutecznie przepędza mi myśl o dotykaniu buzi Powiem Ci,że ten podkład kupiłam zachęcona opiniami na KWC,link:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12058
ma sporo recenzji i są nienajgorsze może nie kryje mi wszystkiego tak,jak bym chciała,ale przynajmniej wiem,że nic mnie nie zapycha a jeśli nie słyszałaś jeszcze o słynnej skrobi to poczytaj tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=53320
a w skrócie mogę Ci powiedzieć,że skrobię stosuję jako puder matujący,a co by nie być zbyt "jasna" dodaję cynamon.Dziewczyny stosują różne kombinacje,ale najlepiej będzie jak zajżysz w wątek jak dla mnie super zestawienie
pozdrawiam
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 19:03   #4601
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dzięki kasieńko !!! Musimy być silne i zwalczyć ten paskudny nałóg!!!
Trzymam kciuki za nas wszystkie !!!
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-09, 19:51   #4602
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AniaA to nie ty wyglądasz jak potwór, nie gadaj głupot!!! to ja wyglądam jak potwór i powinnam dostać (anty)Nobla - nikt jak ja nie umie sobie tak wspaniale rozdrapac brody i nad brwią- nie pisałam nic ostatnio bo normalnie nie mialam siły na pisanie o swojej głupocie
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 12:26   #4603
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Sunflowerka Pokaż wiadomość
AaniaA ja też biorę yasmin i pomaga, choć to nie wystarcza - niestety. Jednak jak tylko przestaję to brać od razu stan mojej cery dyrastycznie się pogarsza. To działa jak łykasz ale nie leczy.
mi lekarze roznych specjalizacji nie sa w stanie pomoc . szukam wciaz tej przyczyny i nie moge jej znalezc .

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
AniaA to nie ty wyglądasz jak potwór, nie gadaj głupot!!! to ja wyglądam jak potwór i powinnam dostać (anty)Nobla - nikt jak ja nie umie sobie tak wspaniale rozdrapac brody i nad brwią- nie pisałam nic ostatnio bo normalnie nie mialam siły na pisanie o swojej głupocie
gwendolyn wierz mi, ze ja na 100% pobijam Ciebie w grzebaniu przy buzi. ja mam tak, ze jak jest dobrze z buzia to nie grzebie, ale jak jest zle to nie potrafie dac sobie spokoju . mam dosc tej chorej skory . to juz trzeci tydzien idzie, a z cera nadal jest horror!!!!!!!!!!!!!! nie potrafie tak zyc. . skursyfynki jak maja wyskoczyc to i tak u mnie wyskocza. siadam juz psychicznie. dzisiaj myslalam, jakby to bylo gdyby mnie nie bylo na swiecie. i nie potrzeba mi zadnego psychologa tylko czegos co mi zabierze te gnidy z buzi. nie potrzebuje czczego gadania w wykonaniu byle jakich osob, ktore radza nie majac zielonego pojecia o problemie. takie jest moje podejscie do psychologow, itp. nie moge patrzec na ta moja skore. nic mi nie pomaga. to jest jakis niekonczacy sie horror. zebym byla nastolatka to bym miala jeszcze nadzieje, ze mi przejdzie, a tak to nie mam zadnych. jesli czegos nie bede brac to to samo nie przejdzie . tylko co ja mam brac skoro pelno skutkow ubocznych i nie wiadomo czy w ogole pomoze . ten moj organizm produkuje te syfy z predkoscia lecacej rakiety i potem to wszystko wychodzi na wierzch . jestem zalamana . tyle rzeczy musze zrobic w domu, ale ja nie mam zadnego zapalu. tylko bym spala. wydaje mi sie, ze to juz depresja. chyba nie bede pisac juz w tym watku, gdyz po pierwsze lekarze co do mojego stanu cery sa bezradni i nic nikomu nie jestem w stanie pomoc, doradzic. ponadto jestem na etapie ruszania buzi, choc codziennie obiecuje sobie, ze juz nie bede. tylko Wam smece i Was mecze, a to przeciez nie jest watek w stylu uzalania sie nad soba.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 14:48   #4604
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AniuA co do wyciskania to ty może przebijasz mnie w częstotliwości, natomiast ja przebijam Cie w skutkach jakie to wyciskanie zostawia na mojej buzi-koszmarne rany (nie ranki) i blizny jedyne co mogę napisac to to, że wiem co czujesz, zmęczenie lekarzami i lekami, które nie działają, zniechęcenie do wszystkiego, do jakiegokolwiek działania, do tego dochodzi wstyd przed wyjściem z domu (nie mówiąć o wizycie u fryzjera, na basenie itd) i cały czas obniżony nastrój przez niskie poczucie własnej atrakcyjności (nie chodzi tu o próżność, ale normalność po prostu), ze spaniem to ja też tak mam - najchętniej obudziłabym się kiedy moja skóra sie wyleczy. Ale trzeba brać się za uszy i nie poddawać, nie można wpędzać sie w depresję (ja już raz sobie na to pozwoliłam i nigdy więcej), trzeba zająć sie czymkolwiek by dać naszemu umysłowi odpocząc od myśli o buźce, pryszcze produkowane są rónież na skutek sytuacjach stresowych, a więc permanentny dół spowodowany zamartwianiem się stanem cery jeszcze bardziej pogarsza sytuację.
A wątek jest jak każdy inny, co z tego, że aktualnie grzebiesz przy buźce - ważne, że są tu ludzie, którzy chociaż w jakims stopniu ciebie rozumieją i na pewno nikomu nie przeszkadza to co piszesz o swoim samopoczuciu, bo wiele osób przez to samo przechodziło.
Ja w swoich dołkach usłyszałam od ciebie i innych tyle ciepłych i krzepiących słów,że za każdym razem kiedy znów narozrabiam daja mi one siłę, żeby sie podnieść i walczyc dalej z buzią i łapkami niesłuchającymi głosu rozsądku. Twoja obecność tutaj jest przydatna Tobie i innym i nie waż się wamawiac sobie samej,że jest inaczej
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 20:42   #4605
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

hej..widze ze nie tylko ja w takim stanie..
mam doła..czuje sie nieatrakcyjna,aseksowna, wogóle ostatnio wygladam do czterech liter i tyle...
u mnie w grupie niektore dziewczyny maja buzki jak pupcia niemowlecia, a ja..tu syf,tam strupek,sucha skora(od brevoxylu),blada no bo jak sie opalic..
buuu!
w dodatku cienko z dieta u mnie zjadlam ciastko(a nawte kilka)na koniec dnia...
bezsensu to i juz.
nie wiem kiedy bede znow ladnie wygladac...
no i oczywiscie wyciskalam, a mialam lapy precz..mam przebarwienia na twarzy,te strupki,i bez podkladu ani rusz...gdziekolwiek..:mad :
depression in my heart.
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 21:57   #4606
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Unhappy Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja sie nie powstrzymalam i musialam sobie wycisnac ;( takie to okropne... i powstala ranka i czerwony slad... znacie moze jakies masci zeby to jak najszybciej zaleczyc ?? tormentiol mam juz ale niewiem czy dziala czy nie :/
natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-10, 22:43   #4607
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Widze, że zbiorowy dołek :/ No cóż to i ja się chyba przyłącze, bo teraz walcze o to żeby nie ruszyć i jak najszybciej zaleczyć wielkiego ropniaka na czole, który oczywiście usytuował się prawie na samym środeczku i wierzcie, że wygląda to z daleka jak kropka, którą robią sobie hinduski, tylko, że już z bliska tak fajnie nie wygląda Ale cóż musze to przetrwać, bo jak cokolwiek zaczne grzebać, to bede się męczyła potem ze strupem a potem blizną/dziurą/przebarwieniem Nie wyciskałam nbic juz dawno, ale najgorsze jest, że mi sie te pryszcze rozwalają przy myciu i wycieraniu twarzy, pomimo, że robie to delikatnie Cera na dodatek kropnie się przetłuszcza, a w niektórych miejsach jest tak sucha, że aż się łuszczy Do d**y z tym wszystkim, jeszcze żebym chociaż miała na jakieś porządne kosmetyki to może byłoby pół biedy. Aniu lepiej dać ujście swoim emcjom, niż trzymać je w sobie, a tutaj wiesz, że zawsze przeczytamy to co napiszesz i że wszystko zrozumiemy Jest mi przykro, że się tak męczysz i doskonale wiem co czujesz, ja codziennie płacze przed lustrem i widze w myślach te piękne twarze wokoło, a na dodatek żyje z myślą, że wśród moich znajomych, a nawet w szkole mam najgorszy trądzik, czuje się po prostu jak jakaś trędowata Nigdy z ty sie nie pogodze, a świadomość, że moja twarz już nigdy nie będzie gładka (bo mam wiele dziurek, blizn, itd. itp.) jeszcze bardziej mnie dołuje. W sumie to cały czas mysle o całym syfie na twarzy, zadko kiedy przestaje mysleć o buzi. Jestem cały czas smutna moje życie to śmiech przez nieustające łzy Mam wszystkiego dość i chciałabym tak jak już pisałyście cały czas spać i nie pokazaywac się nikomu.
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 07:43   #4608
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Sweet White, ja ostatnio stosuję dermosan, to maść z wit. A, E i gliceryną. Z tego co wiem, to dostępny jest tłusty i półtłusy, bez recepty Mi ostatnio przesusza się skóra na dole twarzy i na powiekach - tak bardzo, że czasem to aż pęka i sączy się krew Ale po dermosanie jako tako pomaga

Dziewczyny, widzę że nie jest dobrze? Dawno mnie tu nie było, miałam problemy natury technicznej U mnie oczywiście wiele wzlotów i uapdków, ale aż głupio mi mówić, że jak na razie jest dobrze Pamiętajcie, że w końcu nauczycie się trzymać łapki przy sobie - ja sama w to nie wierzyłam, a teraz jestem na dobrej drodze do tego, żeby się dowiedzieć
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 09:00   #4609
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczynki dziekuje Wam .

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
doskonale wiem co czujesz, ja codziennie płacze przed lustrem i widze w myślach te piękne twarze wokoło, a na dodatek żyje z myślą, że wśród moich znajomych, a nawet w szkole mam najgorszy trądzik, czuje się po prostu jak jakaś trędowata Nigdy z ty sie nie pogodze, a świadomość, że moja twarz już nigdy nie będzie gładka (bo mam wiele dziurek, blizn, itd. itp.) jeszcze bardziej mnie dołuje. W sumie to cały czas mysle o całym syfie na twarzy, zadko kiedy przestaje mysleć o buzi. Jestem cały czas smutna moje życie to śmiech przez nieustające łzy Mam wszystkiego dość i chciałabym tak jak już pisałyście cały czas spać i nie pokazaywac się nikomu.
Czekoladko jakbym to ja pisala . tylko, ze w pracy (a nie szkole) to ja mam najgorszy stan cery . z tego co pamietam to Ty bierzesz tetralysal. nie pomaga Ci? ja wiem, ze dzieki antybiotykom doustnym to moja skora od razu sie uspokolia i mniej mi sie przetluszczala. jak widac, kazdy organizm reaguje inaczej . ja czekam na okres i zaczne jesc to swinstwo - pigulki antykoncepcyjne. juz mi nic innego nie pozostaje oprocz tabletek i tych ciezszych kalibrow (ROA, izotek). mam dosc szukania. wyniki mam dobre i gdyby nie ten tradzik to lekarze mowiliby, ze jestem okazem zdrowia. mam dosc wygladania tak jak teraz i nie chce tak, ze za 30 lat majac prawie 60 lat bede myslec o tym, ze moje zycie to byl ciagly placz, niezadowolenie z zycia, domatorstwo, itd. mecze sie tak strasznie 4,5 roku i znowu jestem w punkcie wyjscia. to jest tragiczne . nie mam sily podniesc sie z tego dolku, trace grunt pod nogami . i jutro rano znowu placz przed lustrem w trakcie maskowania tych swinstw na buzi, unikanie ludzi, niechec do rozmow z innymi....
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-11, 10:26   #4610
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu w jakimś tam stopniu wiem,co czujesz,bo tez tak mam,ale na szczęście sa to dni wybiórcze.Nie mam ochoty wtedy siedzieć w szkole,jak ktoś ze mna rozmawia i patrzy w oczy.Jak tyle pięknych cer dookoła widzę.A ja wiem,że pół podkładu i korektor już dawno mi się starły i jest fatalnie..
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 12:27   #4611
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

pink .

idzie najpiekniejsza pora roku, a ja zamiast sie cieszyc to wciaz rycze .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-11, 12:53   #4612
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Najpiękniejsza dla osób, które nie boją się słońca Ja niestety musze unikać Do tej pory niewidać zadowalających efektów mojego leczenia. Jedynie co zauważyłam to ciągłe wyłażenie syfów w coraz to gorszych miejscach, oczywiście gdzies w centralnej części twarzy Cały czas mam nadzieje, że to cera się jeszcze oczyszcza i nie wiem czy trzy miesiące antybiotykoterapii wystarczy u mnie Narazie jestem cierpliwa, ale boje się wakacji Znowu męczarnia i zakaz wychodzenia z domu kiedy mocno świeci słońce, bo ja nie dam rady smarować się jakimkolwiek filtrem to by był koszmar... Czemu moja życie sprowadza się do ciągłego zamartwainia co pomoże, a co zaszkodzi mojej cerze To co mam na twarzy to istne pobojowisko już mam tego dość. Chce żeby to już się skończyło
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 08:09   #4613
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

nowy, piekny, sloneczny dzien, a ja wygladam jak potwor!!!!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 15:47   #4614
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
nowy, piekny, sloneczny dzien, a ja wygladam jak potwor!!!!

Postaraj się z kimś pogadać.Naprawdę pomaga.Ja zawsze jak mi było ciężko,nawet kilkanaście razy dziennie gadałam z Tż.Nie myśl ciągle,pociesz się wiosną,słoneczkiem,napraw dę Masz jedno życie,a na łożu śmierci będziesz żałować łez.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 18:34   #4615
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Tez mam dola cholercia przez ta moja okropna cere. Tak sie zastanawiam czy moge posmarowac sie samoopalaczem jak uzywam Brevoxylu? Chcialabym troche zamaskowac przebarwienia. Boje sie zeby mi jakies plamy nie powstaly . A na sloneczko troche moge wystawic buzie jak stosuje brevoxyl? Dzieki z gory na odp
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 19:07   #4616
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Orange, ja nie mam zielonego pojęcia, ale jak Ci idzie z brevoxylem? Bo ja również zaczęłam go stosować niedawno
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 19:25   #4617
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Tez nie stosuje go dlugo bo okolo 2 tygodni. Jak narazie jakis super efektow nie zaobserwowalam. Napewno bardzo przesusza skore. Na ulotce jest napisane ze kuracja ma trwac kilka tygodni, wiec badzmy dobrej mysli .
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 19:27   #4618
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ostatnio też czuje sie jak jakiś potwór.Czasami mam wrażenie, ze ja sie chyba juz nigdy nie doczekam czystej ceryTakie doły mnie momentami dopadają, ale staram sie z tym jakoś walczyćPozdrawiam wszystkie
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 23:13   #4619
tralalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 367
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Tez mam dola cholercia przez ta moja okropna cere. Tak sie zastanawiam czy moge posmarowac sie samoopalaczem jak uzywam Brevoxylu? Chcialabym troche zamaskowac przebarwienia. Boje sie zeby mi jakies plamy nie powstaly . A na sloneczko troche moge wystawic buzie jak stosuje brevoxyl? Dzieki z gory na odp
Orange, mi się wydaje, że chyba nie powinnaś, bo Brevoxyl złuszcza skórę, a jeśli nałożysz na to samooplacz to już sama możesz wyobrazić sobie efekt Najprawdopodobniej powstaną plamy w miejscach, gdzie skóra się złuszczy i możesz wyglądać nieciekawie przez kilka dni.
tralalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 07:44   #4620
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Zgadzam się z tralalinką Efekt może Cię tylko jeszcze bardziej zdołować.
Ja właśnie zaczynam poszukiwać jakiegoś porządnego filtra, który będzie niezbyt tłusty i w miare nie lepiący, świecenie jakoś przeżyje A może uda się zniwelować skrobią. I najważniejsze, żeby mi cery nie pogorszył! Tylko hmmm gdzie taki znaleźć Dzisiaj musze wydębić jakieś próbki, bo jak kiedyś napisałam, że poszukam próbek, tak nie poszukałam i zimą chodziłam z gołą buzią, a teraz mam za swoje Calma mnie już nawet szczypie przy nakładaniu I łuszcze się jak bym miała łupież na twarzy. Ale najgorsze są te blizny dziurowate i przebarwienia wstrętne, ciemne Już się nie moge doczekać za jakieś dwa lata jakiegoś zabiegu złuszczającego, może uda mi się do tej pory wyleczyć tego wstręciucha trądzika. A tym czasem za tydzień do dermy, ciekawe czy powie coś mądrego, w lecie siostrze zaleciła filtry, zobaczymy czy na wiosne mi zaleci Z tymi filtrami to ja nie wiem jak się przełamie... Ale musze, bo później nic mi na przebawrienia nie pomoże, zwłaszcza, że już teraz moge się niezłych nabawić, bo niedość, że smaruje się retinem to jeszcze przeciez biore fotouczulający antybiot Tragedia z tym leczeniem.
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.