Chciałabym coś w sobie zmienic ;(( Pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-11, 14:20   #1
Zuzankax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: okolice Szczecina
Wiadomości: 4
GG do Zuzankax3

Chciałabym coś w sobie zmienic ;(( Pomóżcie!


Bardzo chciałabym coś w sobie zmienic, moim zdaniem wyglądam jakoś szaro. Ostatnio staram się ubierac inaczej, można powiedziec ,że zaczynam miec własny styl. Ale nie wiem co jeszcze. Chciałabym inną grzywkę, najlepiej taką wycieniowaną, z pazurkami, na bok ,robioną tak ,że tak powiem bardziej z tyłu glowy, bo narazie miałam przycięta tylko częśc włosów z przodu z lewej strony ;(. Dodam troche fotek to poradzicie co jeszcze . Mam nadzieje ;* Fotki są jakie są, ponieważ nie mam sprawnego aparatu i trzeba było kamerką ;/. Ah i jakby co to brwi mam już ładne . Twarz raczej okrągła.
1 fotka
2 fotka
3 fotka
4 fotka
5 fotka
6 fotka

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ahh no i włosy mam gęste, jest ich dużo , puszą się i samoistnie kręcą i falują ;(

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-07-11 o 15:49 Powód: zdjecia zaläczamy w zaläcznikach/regulamin
Zuzankax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 21:17   #2
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Chciałabym coś w sobie zmienic ;(( Pomóżcie!

moim zdanie grzywka jest za długa, zakrywa ci jedno oko a niepotrzebnie, wiec trochę ją skróc, niech dalej będzie na bok. to twoje naturalnie kręcone włosy? jak nie, to ich nie kręć, podobnoć kręcone włosy sprawiają, że buzia wydaje się bardziej okragła. jeżeli twoje naturalne to kręcone i zaczniesz uzywać prostownicy, to uważaj tez zeby nie robić tego za często- to niszczy włosy. malujesz się? jak nie, to może tusz do rzęs i odrobinę różu to wymodeluje owal twarzy
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 23:20   #3
Zuzankax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: okolice Szczecina
Wiadomości: 4
GG do Zuzankax3
Dot.: Chciałabym coś w sobie zmienic ;(( Pomóżcie!

Naturalnie kręcone I tak to ja sie maluje zawsze. Boje się ze włosy się wysuszą ;/
Zuzankax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 10:56   #4
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Chciałabym coś w sobie zmienic ;(( Pomóżcie!

No ja bym lekko wycieniowała- ale bez przesady bo masz kręcone- i zdecydowanie wycieniowała, podcięła grzywkę i zrobiła na niej gradację. To da efekt lekkości i odsłoni Ci twarz
Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 11:13   #5
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Chciałabym coś w sobie zmienic ;(( Pomóżcie!

Masz ładne włosy. Mogłabyś je zapuścić do polowy łopatek, pocieniować lekko i układać wgniatając piankę do kręconych włosów.
Szkoda, że nie dałaś zdjęcia z zaczesaną grzywką do góry, bo może grzywka nie byłaby potrzebna. Ta, którą masz nie jest odpowiednia. Powinnaś spróbować z prostą grzywką, bo w tej, którą masz nie wyglądasz dobrze.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 15:08   #6
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Chciałabym coś w sobie zmienic ;(( Pomóżcie!

co to za buziaki?;p do metamorfozy są średnio pomocne bo nie widac kształtu twarzy;p


włosy myślę, że zapuścić, jest trochę problem z naturalnym skrętem jeśli się puszą...moim zdaniem najlepze wyjście to je intensywnie pielęgnować, olejami, maseczkami itd. zdrową pielęgnacją, odstawić suszarkę i nie zaprzyjaźniac sie z prostownicą
urosną a jak będziesz je pielegnowała to będziesz miała super loczki, plus może jakieś kosmetyki do układania, pozdrawiam ! ahaa i wiesz jaki dzial na forum o pielegnacji wlosow;p czyli podsumowując, nie ścinać ich, a grzywke zapuszczać bo ogólnie nie pasuje
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:45   #7
Zuzankax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: okolice Szczecina
Wiadomości: 4
GG do Zuzankax3
Dot.: Chciałabym coś w sobie zmienic ;(( Pomóżcie!

Nie zapuszczam grzywki bo wiem jak wyglądam bez niej. I nie jest ciekawie ;/. No i mam cieniowane. Tylko grzywke nie.
Zuzankax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 23:16   #8
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Chciałabym coś w sobie zmienic ;(( Pomóżcie!

więc krótsza grzywka :P
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 10:00   #9
dreamlands
Raczkowanie
 
Avatar dreamlands
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 75
Dot.: Chciałabym coś w sobie zmienic ;(( Pomóżcie!

myślę że mogłabyś zapuścić włosy aż za łopatki , to wydłuży twarz i ogółem sprawi że będziesz wyglądała korzystniej polecam również podkreślenie ładnych oczu aha i może zacznij je prostować ? z jakimś mleczkiem do prostowania żeby ci się nie popaliły powodzenia
dreamlands jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.