Sztuczne paznokcie dla faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 17:55   #1
MuH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
Question

Sztuczne paznokcie dla faceta


Drogie Panie!
Przychodzę do Was z prośbą o poradę w delikatnej kwestii Mianowicie od kiedy pamiętam zmagam się z problemem obgryzania paznokci. Już próbowałem chyba wszystkiego i gorzkich żeli i takich cienkich rękawiczek... Zawsze kończyło się tak samo - jak coś robiłem i zapominałem na chwilę, zaraz paznokcie były obgryzione. Przyszedł mi do głowy taki pomysł, że może da się nakleić na te obgryzione paznokcie te sztuczne i pod spodem udało by się zregenerować moje naturalne. Pytanie moje jest takie - czy jest coś takiego dla facetów i czy da się to tak zrobić, żebym nie wyglądał jak transwestyta Zależałoby mi na tym, żeby paznokcie wyglądały możliwie najbardziej naturalnie. Teraz jest dobry czas, tak mi się wydaje, bo i tak większą część czasu poza domem spędzam w rękawiczkach. Jeszcze będę chyba potrzebował informację jak się profesjonalnie takie coś nazywa bo widzę na forum, że to co ja zawsze nazywałem tipsami, wcale tipsami nie jest...
Dzięki z góry za pomoc
MuH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 18:41   #2
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Sztuczne paznokcie dla faceta

Hm. Sztuczne paznokcie będą się świecić jak lakier bezbarwny. Nawet jak się upiłuje to może wyglądać nie naturalnie. Wgl czy jest sens jakiś zabiegów?
Po zdjęciu tipsów paznokcie mogą być osłabione i dalej bd je gryzł. Zresztą myślę że tipsx też- aż wkońcu je zerwiesz zębami.
Nie lepiej silna wolą? Nawet jak nie dasz rady to lakier przeciw obgryzaniu. Jest osobny wątek na ten temat
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 19:56   #3
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: Sztuczne paznokcie dla faceta

Cytat:
Napisane przez MuH Pokaż wiadomość
Drogie Panie!
Przychodzę do Was z prośbą o poradę w delikatnej kwestii Mianowicie od kiedy pamiętam zmagam się z problemem obgryzania paznokci. Już próbowałem chyba wszystkiego i gorzkich żeli i takich cienkich rękawiczek... Zawsze kończyło się tak samo - jak coś robiłem i zapominałem na chwilę, zaraz paznokcie były obgryzione. Przyszedł mi do głowy taki pomysł, że może da się nakleić na te obgryzione paznokcie te sztuczne i pod spodem udało by się zregenerować moje naturalne. Pytanie moje jest takie - czy jest coś takiego dla facetów i czy da się to tak zrobić, żebym nie wyglądał jak transwestyta Zależałoby mi na tym, żeby paznokcie wyglądały możliwie najbardziej naturalnie. Teraz jest dobry czas, tak mi się wydaje, bo i tak większą część czasu poza domem spędzam w rękawiczkach. Jeszcze będę chyba potrzebował informację jak się profesjonalnie takie coś nazywa bo widzę na forum, że to co ja zawsze nazywałem tipsami, wcale tipsami nie jest...
Dzięki z góry za pomoc
Widziałam kiedyś metamorfozę męskich paznokci. Stylistka zrobiła swojemu partnerowi króciutkie przedłużenie akrylem kamuflującym na formie. Wyglądało to super naturalnie, dłonie od razu zyskały porządny wygląd bo paznokcie naturalne miał bardzo powygryzane, a płytkę miał malutką. Nie trzeba pokrywać paznokci warstwą nabłyszczającą, można ją lekko wypolerować. Wpisz sobie w wyszukiwarkę internetową "męska metamorfoza paznokci" to zobaczysz jak to mniej więcej wygląda Tylko, że takie paznokcie trzeba będzie ponosić jakiś czas, żeby płytka się zregenerowała.
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 18:47   #4
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Sztuczne paznokcie dla faceta

Jasne, zgadzam się z Memsahib, sama wiele razy przedłużałam obgryzione pazury ale u pań, ale mężczyźni też miewają podobne problemy i nic w tym wstydliwego, że szukają pomocy u fachowców, mój Pan żre pazury do mięsa,a nie da sobie pomóc. Szkoda tylko że wielu Panów gubi tylko i wyłącznie strach przed stereotypami. A co do błyszczenia pazurków to są żele dla mężczyzn imitujące połysk naturalnej płytki.
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 20:24   #5
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Sztuczne paznokcie dla faceta

W sumie nie pomyślałam o ty. Kiedyś przed operacja nie chciałam ściągać pazurów bo szkoda mi było. Pod zelami miałam swoje dość długie. I spiłowałam do bardzo cienkiej warstwy, zalałam kamuflarzem. Zmatowilam i nikt się nie zorientował.
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 16:00   #6
MuH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
Dot.: Sztuczne paznokcie dla faceta

W takim razie pozostaje znalezienie odpowiedniej specjalistki i można działać. Dzięki za pomoc
MuH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 19:05   #7
yoo_9219
Przyczajenie
 
Avatar yoo_9219
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: Sztuczne paznokcie dla faceta

Szczerze, ja się oduczałam malując je zwykłym lakierem. Jak troche podrosły, ok tygodnia i były ładnie pomalowane to nie miałam serca ich niszczyc nawtomiast przy braku lakieru - klapa. do tej pory tak mam, że jak paznokcie są 'surowe' to odruchowo je obgryzam a pomalowanych, czy zrobionych żeli w życiu bym do ust nie wzięła
__________________
Chwiejną i zmienną zawsze jest kobieta

yoo_9219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 09:18   #8
pazuromaniaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Sztuczne paznokcie dla faceta

ja swojemu męzowi nakładalam jedwab i pomogło
w załaczniku zdjecie
nie nabłyszczałam tylko zrobiłam blokiem polerskim oliwka i mysle ze jest ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00098.jpg (40,6 KB, 123 załadowań)
pazuromaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:47   #9
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Sztuczne paznokcie dla faceta

super to wygląda. aż trudno uwierzyć , że to jedne i te same paznokcie ;o
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 00:34   #10
Iga22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Sztuczne paznokcie dla faceta

Może spróbuj sposobu z ołówkiem.
Metoda ta polega na noszeniu ze sobą ołówka, długopisu z miękkim końcem,patyczkiem i obgryzaniu go zamiast pazurków.
W późniejszym etapie, zaczniesz ograniczać ołówek.
Iga22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 07:23   #11
smilenow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 82
Dot.: Sztuczne paznokcie dla faceta

Cytat:
Napisane przez FantaSy1 Pokaż wiadomość
super to wygląda. aż trudno uwierzyć , że to jedne i te same paznokcie ;o
;o
smilenow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.