przypadek beznadziejny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-28, 01:15   #1
bezstress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 7

przypadek beznadziejny


Mam nie lada orzech do zgryzienia.Otóż dziewczyna mojego brackiego poprosila mnie o pomoc w makijażu na imprezkę z okazji osiemnastych urodzin.Wszystko byloby dobrze gdyby nie fakt że: ta smarkula strasznie kopci papierosy i ma zszrzałą cerę,nie zna umiaru w solarium,a do tego jest niebieskooką blondynką przefarbowaną na czarno.Co wy na to?
Ciekawe czy któraś z profesjonalnych wizażanek miała taki przypadek.Dodam jeszcze ,że ta mała jest naprawdę ładnym dziewczątkiem ( pomimo opisu) i chcialabym jakos jej pomóc.
Proszę poradzcie jakiej kolorystyki mam użyć bo ja naprawdę nie mam pojęcia.
bezstress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 02:24   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: przypadek beznadziejny

ojoj..[img]icons/icon7.gif[/img] ja nie jestem profesjonalna, a bez zdjecia to jakos dziwnie tak mi sie radzi.. jedyne co moge poradzic na szybko, to dobry peeling, maseczka nawilzajaco- wygładzająca i naaaprawde delikatny malunek..na szybko bym poradziła mocniejszy makijaz oczek (dymny) ale obawiam sie ze po solarium to i skóra wokół oczu moze byc lekko hmm..cienka i zmarszczona.. ? oby nie. No i nie wiem jakie ma oczy , usta..lepiej nic nie radze w kwestii malunku..odzywiła bym i poprawiła jej troche cere preparatami pielęgnacyjnymi ...

ania ? a jakies foto ? nie da sie ?

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 06:39   #3
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: przypadek beznadziejny

Tez mam niebieskie oczy i ciemne wlosy,ale nie wiem co CI poradzic. Moze tak jak napisala Ola,zrob jej ciemny makijaz oczu (np.czarnymi cieniami Manhattan),to podkresli jej niebieskie teczowki i bedzie pasowalo do koloru wlosow,a usta raczej jasna pomadka albo blyszczykiem (np.Water Shine Diamonds nr.111, a na srodeczek ust bezbarwby blyszczyk-fajnie to wyglada,szczegolnie w slonku). Mysle ze powinna dobrze wygladac. No i oczywiscie jakis dobry podklad,chyba najlepiej kryjacy skoro ma taka cere zniszczona (moze EverFresh Maybelline-dodatkowo troche ja rozswietli),a na policzki odrobine rozu,albo pudru brazujacego (np.Paloma w kulkach).
Powodzenia!
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 12:02   #4
bezstress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 7
Re: przypadek beznadziejny

Dzięki kochane!
Ze zdjątkiem to się racaej nie odważę(nie chcę jej urazić).
napewno skorzystam z waszych porad.Na kursie wizażu czytałam
o niebieskim tonerze ,ktory przywraca zdrowy kolorek palaczom, może wiecie jaka firma coś takiego produkuje?
bezstress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 12:38   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: przypadek beznadziejny

Droga Aniu na opaloną skórę i tak to nie zadziała [img]icons/icon9.gif[/img] Lepiej spróbuj ją ładnie rozświetlić jakimś złotawym rozświetlaczem. Delikatny podkład i do tego punktowo delikatny blask. Niestety przy mocno opalonej skórze ciężki makijaż będzie ją dodatkowo postarzał. Lepiej delikatne pastele, najlepiej z połyskiem, ewentualnie delikatne wzmocnienie rysunku oka przy rzęsach. Do tego błyszczyk na usta i odrobina jasnego różu na policzki, dla ożywienia kolorytu, ale w tonacji różowo makowej a nie ceglastej.

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 13:08   #6
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: przypadek beznadziejny

wiem, że DAX Cosmetics ma w swojej ofercie krem dla palaczy,ale w ekspresowymtempie na pewno nie zadziała...
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 13:27   #7
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: przypadek beznadziejny/ MALEŃKA!!! /krem dla palaczy

Krem dla palaczy??? Jaki? Ilre kosztuje? jak wygląda i się nazywa??? co daje???

Plisss, moja mam pali, a za miesiąc ma urodziny, byloby w sam raz...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-28, 13:31   #8
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Maleńka/ krem dla palaczy?

Co to jest? Jak wygląda? Ile kosztuje? Jak działa? Moja mama pali, za miesiąć ma urodziny, bym jej akurat kupiła...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 13:38   #9
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: przypadek beznadziejny

A ja bym dodała, ze może warto najpierw buzię dziewczyny przygotować, żeby poczuła się świeżutka i śliczna: zrobić delikatny peeling i nałożyć maseczkę (np. żeń-szeniową Sorayi - jednorazowo chyba nie zaszkodzi, a pięknię rozświetla cerę) - koniecznie na jakieś pół godzinki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 14:42   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
ReMaleńka!!!!

Looknij plisss, na atek o przypadku beznadziejnym ten do góry...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 14:49   #11
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: ReMaleńka!!!!

Lejko- krem widziałam w drogerii, jakiej zabij nie pamiętam ale myślę, że Natura czy Rossman albo jakiś hipermarket, nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem ale zaczekaj spróbuję znaleść dla Ciebie zdjęcie ... moment...
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-28, 14:51   #12
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: ReMaleńka!!!!

coś na temat...

..."Warto wspomóc skórę odpowiednimi kosmetykami, głównie kremami i maseczkami głęboko nawilżającymi i detoksykującymi oraz dotleniającymi. Korzystnie działają też kremy z antyutleniaczami. Nie tylko odtruwają skórę, ale poprawiają jej ukrwienie i rozjaśniają ją. Polecamy: krem dla palaczy (Dax Cosmetics), kremdetoksykująco-nawilżający Forte 25+ (Eris), bioaktywny krem z witaminą E 2% z serii 24 h (Eris), krem z koenzymem Q10 z serii Eva Anti Ageing (Pollena-Ewa)"
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 14:59   #13
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: ReMaleńka!!!!- Lejka :)

NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU

W laboratorium badawczym firmy Dax Cosmetics powstał pierwszy w Polsce innowacyjny kosmetyk - krem dla osób palących oraz dla tych, które rzuciły palenie lub przebywają w środowisku palaczy.

DZIAŁANIE KREMU

Za jego sprawą szara i zmęczona skóra palacza staje się napięta, doskonale nawilżona, gładka oraz pełna blasku. Krem dotlenia i odżywia skórę oraz łagodzi podrażnienia wywoływane dymem papierosowym. W efekcie nabiera ona ładnego, zdrowego wyglądu. Krem chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych i substancji zawartych w dymie papierosowym, które sprawiają, że skóra szybciej się starzeje.
A wszystko to za sprawą naturalnych składników, z których powstał krem dla palących.

SKŁAD KREMU

Najważniejszym składnikiem kremu jest wyciąg z ziaren ryżu bogaty w kwas fytowy, który neutralizuje szkodliwe działanie dymu papierosowego na skórę poprzez wiązanie metali ciężkich (kadmu, rtęci i ołowiu).

Krem zawiera także witaminę E, która jest związkiem "wyłapującym" wolne rodniki. Zapobiega ona przedwczesnemu starzeniu się skóry, powodowanemu przez szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Ma działanie nawilżające i uelastyczniające.

Wyciągi z kasztanowca, kokoryczki, hamamelisu i arniki pobudzają mikrokrążenie i poprawiają koloryt skóry.

Oleje roślinne, bogate w NNKT (nienasycony kwas tłuszczowy) są niezbędne dla zdrowia skóry i jej prawidłowego funkcjonowania.

Wyciąg z bluszczu działa pojędrniająco na zmęczoną skórę palacza.

Dzięki poliolom skóra zostaje silnie nawilżona.

Krem dla palących można stosować zarówno na dzień, jak i na noc. Doskonale nadaje się jako podkład pod makijaż. Może go używać każdy niezależnie od wieku.
Cena: ok. 8,5 zł.

SKUTECZNOŚĆ KREMU POTWIERDZAJĄ BADANIA

Skuteczność działania wyciągu z ziaren ryżu została potwierdzona badaniami laboratoryjnymi przeprowadzonymi przez firmę Sederma z Francji. Krem dla palących został dokładnie przebadany dermatologicznie przez warszawską Poradnię Alergologii Zakładu Immunologii. Wszystkie preparaty otrzymały bardzo dobre wyniki oceny aplikacyjnej. Preparaty posiadają ponadto atest Państwowego Zakładu Higieny.

PALENIE PAPIEROSÓW NISZCZY SKÓRĘ

Palenie niszczy skórę w takim samym tempie, w jakim robi to z płucami. Powoduje jej wysuszenie oraz przesyca ją gotowymi do działania wolnymi rodnikami. Badania przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych nad przedwczesnym starzeniem się palaczek dowiodły, że palenie papierosów to jeden z najskuteczniejszych sposobów produkowania nowych zmarszczek i pogłębiania już powstałych. Zawarty w dymie tytoniowym benzopiren blokuje przyswajanie przez organizm witaminy C i niszczy włókna kolagenu, odpowiedzialne za utrzymywanie elastyczności skóry. Palenie niszczy też zbawienną dla skóry witaminę E, która zapobiega widocznym oznakom starzenia się oraz jest potrzebna do regeneracji skóry.

Zgodnie z danymi Głównego Urzędu Statystycznego z roku na rok coraz więcej ludzi w Polsce pali papierosy. W 1996 roku statystyczny Polak wypalał 2341 papierosów rocznie, w 1997 roku sięgaliśmy po tą szkodliwą dla organizmu i skóry używkę już 2378 razy, a w 1998 roku - 2405 razy.

Dym z papierosów powoduje kurczenie się naczyń krwionośnych co ogranicza dopływ do nich składników odżywczych. Efektem jest szara, pożółkła cera.

Osoby niepalące ale często przebywające wśród palaczy niestety narażone są na działanie wolnych rodników i innych substancji szkodliwych znajdujących się w dymie unoszącym się z papierosa.
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 16:08   #14
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Maleńka!!!

Maleńka - jesteś wieeeeeeeeelka!!! Hehehe, fffajnie brzmi...

Rrrany, że też Ci się chciało tego dla mnie szukać!!! Wieeeeeeeeeeelkie dzięki!!!
Pewnie tysiąc razy już go widziałam, ale ze względu na niepozorne, raczej nieciekawe opakowanie nie zwróciłam uwagi... Teraz będę wiedziała czego szukać!!! Dzięki!!!

Tylko czy on jest skuteczny... Za taką cenę... Ale też za taką cenę można spróbować... To nawet bez okazji mamci kupię...

Jeszcze raz dzięki!!!

A... Skąd o nim wiedziałaś? Bo tak Ci mignął, czy używasz? Albo ktoś Ci powiedział?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 17:45   #15
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Maleńka!!!

Wstawiam go do KW ichyba spytam na plotkowym o niegooo Czy krtoś używał. Bo w KW nie ma. Nie gnieewasz się?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 11:15   #16
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: ReMaleńka!!!!- Lejka :)

Cześć [img]icons/icon7.gif[/img]
Maleńka, powiedz plis czy widziałaś ten krem w sklepie i skąd wzięłaś tę informację ?
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 14:16   #17
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: ReMaleńka!!!!- Lejka :)

Może ze strony www.dax.com.pl czy jakoś tak...
Pisała, że go widziała w Naturze, Rossmanie czy hipermarkecie... Kuczę, miałam dzisiaj looknąć, w Auchan i ?Carrefourze nie ma, byłam kołobRossmana, nie poszłam, zapomniałam, Aniu, IDIOTKO PUKNIJ SIĘ W ŁEB!!! To do mnie było... Motywuję się... Zamieściłam wątek, czy ktoś używał, bom ciekawa...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.