Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-26, 11:37   #4021
paulinaa_23
Przyczajenie
 
Avatar paulinaa_23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Podkład matujący na slub

Niedługo biorę ślub i będę malować się sama, najważniejsze aby makijaż nie spłynął i prezentował się świeżo i matowo przez całą noc, bo mam dość tłusta cerę. Jakie podkłady polecacie? chcę zakupić wcześniej kilka i popróbować. Nie chciałabym przeznaczać na to jakiejś gigantycznej kwoty, powiedzmy że wolałabym marki drogeryjne ale te "lepsze". Polecacie coś co może sprostać temu zadaniu ?
Oczywiście użyję bazy i utrwalacza
paulinaa_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 12:09   #4022
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Podkład matujący na slub

Cytat:
Napisane przez paulinaa_23 Pokaż wiadomość
Niedługo biorę ślub i będę malować się sama, najważniejsze aby makijaż nie spłynął i prezentował się świeżo i matowo przez całą noc, bo mam dość tłusta cerę. Jakie podkłady polecacie? chcę zakupić wcześniej kilka i popróbować. Nie chciałabym przeznaczać na to jakiejś gigantycznej kwoty, powiedzmy że wolałabym marki drogeryjne ale te "lepsze". Polecacie coś co może sprostać temu zadaniu ?
Oczywiście użyję bazy i utrwalacza
Matowo przez całą noc wesela przy tłustej cerze? Zapomnij. Oprócz w/w kosmetyków, musisz się uzbroić w porządnie matujący puder np. bambusowy z Paese i bibułki matujące, którymi co jakiś czas zbierzesz sebum. Sprawdź popularny Revlon CS do cery tłustej.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 21:29   #4023
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podkład matujący na slub

Cytat:
Napisane przez paulinaa_23 Pokaż wiadomość
Niedługo biorę ślub i będę malować się sama, najważniejsze aby makijaż nie spłynął i prezentował się świeżo i matowo przez całą noc, bo mam dość tłusta cerę. Jakie podkłady polecacie? chcę zakupić wcześniej kilka i popróbować. Nie chciałabym przeznaczać na to jakiejś gigantycznej kwoty, powiedzmy że wolałabym marki drogeryjne ale te "lepsze". Polecacie coś co może sprostać temu zadaniu ?
Oczywiście użyję bazy i utrwalacza
Zapraszam tutaj.

Podobnie jak Salix uważam, że Revlon ColorStay będzie dobrym wyborem, jeśli chodzi o podkłady drogeryjne. Sama mam tłustą cerę, więc jaki by podkład super nie był, bibułki matujące będą niezbędne.

Edit - ja żadnych linków w treść swojego postu nie wrzucałam - to Wizażowa forma reklamy
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-11-26 o 23:15
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 22:52   #4024
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Uwielbiam Panie z Dougiego w Zielonej Gorze<33 Pracuje tam taka Pani ( okolo 30 tki) przemila , kultularna , sympatyczna. Nie wciska kitu. Gdy tam jestem zawsze jej szukam.
Co do Pań z Douglasa z Zielonej Góry, to również uważam, że są miłe, nigdy nie odmówiły odlewki i nie wciskają na siłę.
Chociaż Pani ze stoiska Bobbi Brown raz mnie załamała. Stwierdziła, że jestem ich 2, a odcień 0 mi pasował. Upierała się przy tej 2, bo mi ożywi twarz i ogólnie ten jaśniejszy podkład uwidoczni wszystkie moje niedoskonałości.:rolleyes : Tyle podkładu mi nawaliła, że mi to prawie spływało z twarzy. Nie wiem czy tam dalej pracuje, bo to stoisko omijałam szerokim łukiem.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 13:13   #4025
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A co sadzicie o podkladzie MAC Studio Fix ? i ktory jego odcien -numerek polecicie do
karnacji :bladej-mlecznej Chlodna, podton rożowo-beżowy-Chlodny, ktory numerek ?? NW 10,NW13?? dodam tez ze mam niedoskonalosci cery ,problematyczna-mieszana.Najbardziej pasuja mi podklady w kolorze :ladny jasny porcelanowy chlodny roż + chlodny jasny czysty beż).

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------
+
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Źle, o ile stara formuła była jeszcze ok o tyle nowa poza tym ze ma wady starej to nie ma jej zalet.

W moim odczuciu podkład stracił na trwałości, nie trzyma sie buzi, potrafi sie oddzielac od kremu i jest dosc widoczny na cerze co przy braku treałosci jest wybitnie słabe .. Tu sie wytrze tam sie wytrze , tu sie zaczerwieni a widac ze masz nieswiezy makijaz. Tak bylo u mnie.
Jasne sa duzo gorsze podkłady , ale mimo wszystko cena choc troche zobowiązuje.
Potwierdzam spostrzezenia ,do tego zmienili kolory.... i w starej formule 115(idealny dla jasnych mlecznych chlodnych karnacji-ladny porcelanowy chlodny roż +beż) byl idealny,to juz tego odcienia nie ma..
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2015-11-27 o 13:50
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:59   #4026
Irysiik
Raczkowanie
 
Avatar Irysiik
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 53
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja tez potrzebuje porady, nie dla siebie co prawda, ale chciałabym pomoc. Jaki podkład dla pani ok 40 letniej, cera bez problemów, zmarszczki odpowiednie do wieku, maluje się delikatnie
Irysiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 17:07   #4027
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Irysiik Pokaż wiadomość
Ja tez potrzebuje porady, nie dla siebie co prawda, ale chciałabym pomoc. Jaki podkład dla pani ok 40 letniej, cera bez problemów, zmarszczki odpowiednie do wieku, maluje się delikatnie
Jaki przedzial cenowy i czy Pani ma widoczne pory ?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 20:07   #4028
Irysiik
Raczkowanie
 
Avatar Irysiik
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 53
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nie, może pojedyncze. W ogóle ma bardzo ładna cerę i mówi, że wcale o nią nie dba. Raczej niższa półka cenowa.
Irysiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 23:36   #4029
tinyloveyalex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
idealny podkład kryjąco-matujący do cery tłustej

Witam,
piszę z zapytaniem o najbardziej przez was polecany podkład kryjąco-matujący do cery tłustej

Edytowane przez tinyloveyalex
Czas edycji: 2015-11-28 o 23:39
tinyloveyalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 16:34   #4030
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: idealny podkład kryjąco-matujący do cery tłustej

KWC może pomóc, bo wbrew pozorom podkład rozświetlający albo sam kryjący może tak samo być dobrze dobrany jak podkład matujący do cery tłustej.

Jedyne co mogę dopowiedzieć to to, że w markach:
-Loreal znajdziesz szeroką gamę kolorystyczną
-Max factor, Astor i Revlon mają długotrwałe podkłady
-Catrice, Essence, Lovely i Kobo albo są bublem, albo są świetne
-Rimmele mogą być ok, ale kolorystyka jest dość ciemna, albo różowa
-Bourjois ma tendencję do oksydacji i trzeba przygotować sobie jakiś inny jasny podkład lub puder by go rozjaśnić w razie dnia kiedy podkład się zbuntuje i zciemnieje jak ch...
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 16:43   #4031
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: idealny podkład kryjąco-matujący do cery tłustej

Moim zdaniem L'OREAL True Match
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 23:01   #4032
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć,

Potrzebuję pomocy z wyborem podkładu.

Coś o mojej twarzy:
Cera mieszana (chyba), w okolicy nosa (przy skrzydełkach) skóra jest tłusta, nos zapchany (czego nie widać, chyba że się intensywnie z bliska w niego wpatruję). Twarz raczej bezproblemowa, rzadko miewam wypryski czy inne niedoskonałości.
Zauważyłam jednakże przy próbce jakiegoś podkładu, że miewam suche skórki.

Czego oczekuję od podkładu?
Żeby wyrównał koloryt, był lekki (do stosowania zimą i latem), trwały. Nie musi mieć mocnego krycia, wystarczy delikatne. Do stosowania bez bazy. Wydajny. Żeby nie zapychał porów.
I najważniejsze: jasny odcień. Mam na myśli naprawdę naprawdę jasny. Fajnie, jakby podchodził pod biel. Dla wyjaśnienia: używam filtrów +50 od kilku lat, więc moja skóra od dawna nie widziała opalenizny, a i sama z siebie jest jasna.
Dla porównania: Lancome Teint Miracle jest zbyt ciemny, a szkoda, bo sporo pochlebnych opinii o nim słyszałam.

I jeszcze cena. Do 200 zł. Fajnie, jakby był tańszy, ale za jakieś cudo jestem w stanie odżałować trochę kasy.

Czy znacie może coś, co mnie zadowoli i będę mogła zdobyć jego próbkę w drogerii?
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 09:29   #4033
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: idealny podkład kryjąco-matujący do cery tłustej

Cytat:
Napisane przez tinyloveyalex Pokaż wiadomość
Witam,
piszę z zapytaniem o najbardziej przez was polecany podkład kryjąco-matujący do cery tłustej
Przesuwam do zbiorczego.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:51   #4034
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;53648084]Cześć,

Potrzebuję pomocy z wyborem podkładu.

Coś o mojej twarzy:
Cera mieszana (chyba), w okolicy nosa (przy skrzydełkach) skóra jest tłusta, nos zapchany (czego nie widać, chyba że się intensywnie z bliska w niego wpatruję). Twarz raczej bezproblemowa, rzadko miewam wypryski czy inne niedoskonałości.
Zauważyłam jednakże przy próbce jakiegoś podkładu, że miewam suche skórki.

Czego oczekuję od podkładu?
Żeby wyrównał koloryt, był lekki (do stosowania zimą i latem), trwały. Nie musi mieć mocnego krycia, wystarczy delikatne. Do stosowania bez bazy. Wydajny. Żeby nie zapychał porów.
I najważniejsze: jasny odcień. Mam na myśli naprawdę naprawdę jasny. Fajnie, jakby podchodził pod biel. Dla wyjaśnienia: używam filtrów +50 od kilku lat, więc moja skóra od dawna nie widziała opalenizny, a i sama z siebie jest jasna.
Dla porównania: Lancome Teint Miracle jest zbyt ciemny, a szkoda, bo sporo pochlebnych opinii o nim słyszałam.

I jeszcze cena. Do 200 zł. Fajnie, jakby był tańszy, ale za jakieś cudo jestem w stanie odżałować trochę kasy.

Czy znacie może coś, co mnie zadowoli i będę mogła zdobyć jego próbkę w drogerii?[/QUOTE]

Taki najjasniejszy jaki mialam ktory by spelnial te wymogi to D&G luminouse w kolorku numer 60 ... Bialusi. Kryje nawet niezle. Dlugo sie trzyma rozswietla mniej niz Lancome ale ma ladne wykonczenie nie migruje w drobnie zalamania. Nawet z bliska jest w zasadzie niewidoczny. To takie wykonczenie jak skora
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:31   #4035
Irysiik
Raczkowanie
 
Avatar Irysiik
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 53
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Irysiik Pokaż wiadomość
Nie, może pojedyncze. W ogóle ma bardzo ładna cerę i mówi, że wcale o nią nie dba. Raczej niższa półka cenowa.
Ja też proszę o poradę. Może jednak coś polecicie?
Irysiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 20:40   #4036
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Taki najjasniejszy jaki mialam ktory by spelnial te wymogi to D&G luminouse w kolorku numer 60 ... Bialusi. Kryje nawet niezle. Dlugo sie trzyma rozswietla mniej niz Lancome ale ma ladne wykonczenie nie migruje w drobnie zalamania. Nawet z bliska jest w zasadzie niewidoczny. To takie wykonczenie jak skora
A coś innego? Ten nie ma zbyt rewelacyjnych opinii jak na tę cenę.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 22:40   #4037
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;53648084]Cześć,

Potrzebuję pomocy z wyborem podkładu.

Coś o mojej twarzy:
Cera mieszana (chyba), w okolicy nosa (przy skrzydełkach) skóra jest tłusta, nos zapchany (czego nie widać, chyba że się intensywnie z bliska w niego wpatruję). Twarz raczej bezproblemowa, rzadko miewam wypryski czy inne niedoskonałości.
Zauważyłam jednakże przy próbce jakiegoś podkładu, że miewam suche skórki.

Czego oczekuję od podkładu?
Żeby wyrównał koloryt, był lekki (do stosowania zimą i latem), trwały. Nie musi mieć mocnego krycia, wystarczy delikatne. Do stosowania bez bazy. Wydajny. Żeby nie zapychał porów.
I najważniejsze: jasny odcień. Mam na myśli naprawdę naprawdę jasny. Fajnie, jakby podchodził pod biel. Dla wyjaśnienia: używam filtrów +50 od kilku lat, więc moja skóra od dawna nie widziała opalenizny, a i sama z siebie jest jasna.
Dla porównania: Lancome Teint Miracle jest zbyt ciemny, a szkoda, bo sporo pochlebnych opinii o nim słyszałam.

I jeszcze cena. Do 200 zł. Fajnie, jakby był tańszy, ale za jakieś cudo jestem w stanie odżałować trochę kasy.

Czy znacie może coś, co mnie zadowoli i będę mogła zdobyć jego próbkę w drogerii?[/QUOTE]


Spróbuj podkładów Bobbi Brown, mają bardzo szeroką gamę kolorów
Moim faworytem jest skin foundation, ale przy mieszanej cerze możesz tez spróbować long lasting oba dają bardzo naturalny efekt.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Albo face&body z Mac? Kolor tez się na pewno znajdzie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 22:47   #4038
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

dziewczyny czy ktoras testowala nowego Parurka Gold?
dzis maznelam sie testerem i zaskoczylo nie to ze jest bardzo lekki. A stary Parure byl ciezki i w ogole mi nie pasowal

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Spróbuj podkładów Bobbi Brown, mają bardzo szeroką gamę kolorów
Moim faworytem jest skin foundation, ale przy mieszanej cerze możesz tez spróbować long lasting oba dają bardzo naturalny efekt.[COLOR="Silver"]
dla mnie podklady Bobbi Brown oprocz fantastycznych kolorow niewiele maja do zaoferowania. szybko splywaja, szybko sie swiece, w ogole nie pasuja mi. a mialam duzo podejsc
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 23:06   #4039
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Spróbuj podkładów Bobbi Brown, mają bardzo szeroką gamę kolorów
Moim faworytem jest skin foundation, ale przy mieszanej cerze możesz tez spróbować long lasting oba dają bardzo naturalny efekt.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Albo face&body z Mac? Kolor tez się na pewno znajdzie
Oj face&body ma ciemne kolory i jeden odcień biały.
Pink_Death spróbuj capnąć próbkę Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat Foundation B10
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 23:29   #4040
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dzięki za odpowiedzi.
Bobbi Brown nie ma niestety najlepszych opinii.
Face&Body Mac - jakoś nie potrafię zaufać kosmetykom, które będą dobre i do twarzy, i do ciała. :c
Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat Foundation B10 (skopiowałam ) - ponoć jest niewydajny. D: A chciałabym, żeby podkład wystarczył na rok co najmniej.

Macie jeszcze jakieś typy?

Albo jakiś tańszy podkład (do 70-80 zł), który zrobi zgrany duet z jakąś dobrą bazą? A jeżeli nie z bazą, to z tym, ponoć, cudem? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ng-liquid.html
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 00:08   #4041
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ktoras testowala nowego Parurka Gold?
dzis maznelam sie testerem i zaskoczylo nie to ze jest bardzo lekki. A stary Parure byl ciezki i w ogole mi nie pasowal

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------


dla mnie podklady Bobbi Brown oprocz fantastycznych kolorow niewiele maja do zaoferowania. szybko splywaja, szybko sie swiece, w ogole nie pasuja mi. a mialam duzo podejsc
Dojechal dzis do mnie ten nowy parure gold- mam odcien 31 jutro chcę się nim umalować. Miałam próbkę z perfumerii, ktora wystarczyła na 3 razy (ale w kolorze 01) i pięknie wyglądał na twarzy- wcale nie ciężko.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 00:31   #4042
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;53661282]Dzięki za odpowiedzi.
Bobbi Brown nie ma niestety najlepszych opinii.
Face&Body Mac - jakoś nie potrafię zaufać kosmetykom, które będą dobre i do twarzy, i do ciała. :c
Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat Foundation B10 (skopiowałam ) - ponoć jest niewydajny. D: A chciałabym, żeby podkład wystarczył na rok co najmniej.

Macie jeszcze jakieś typy?

Albo jakiś tańszy podkład (do 70-80 zł), który zrobi zgrany duet z jakąś dobrą bazą? A jeżeli nie z bazą, to z tym, ponoć, cudem? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ng-liquid.html[/QUOTE]
F&B to świetny podkład, wręcz go uwielbiam.
Możesz też poczytać ten wątek, dziewczyny często wrzucają zdjęcia podkładów. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=591396
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 00:31   #4043
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dojechal dzis do mnie ten nowy parure gold- mam odcien 31 jutro chcę się nim umalować. Miałam próbkę z perfumerii, ktora wystarczyła na 3 razy (ale w kolorze 01) i pięknie wyglądał na twarzy- wcale nie ciężko.
no wlasnie , tez mi sie wydawal lekki
ja mialam ten w starszej wersji - wszystkie zmachy widzialam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 01:06   #4044
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
F&B to świetny podkład, wręcz go uwielbiam.
Możesz też poczytać ten wątek, dziewczyny często wrzucają zdjęcia podkładów. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=591396
Dzięki.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 06:37   #4045
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;53661282]Dzięki za odpowiedzi.
Bobbi Brown nie ma niestety najlepszych opinii.
Face&Body Mac - jakoś nie potrafię zaufać kosmetykom, które będą dobre i do twarzy, i do ciała. :c
Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat Foundation B10 (skopiowałam ) - ponoć jest niewydajny. D: A chciałabym, żeby podkład wystarczył na rok co najmniej.

Macie jeszcze jakieś typy?

Albo jakiś tańszy podkład (do 70-80 zł), który zrobi zgrany duet z jakąś dobrą bazą? A jeżeli nie z bazą, to z tym, ponoć, cudem? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ng-liquid.html[/QUOTE]


"Ma kiepskie opinie"... Opinia opinii nierówna, póki sama nie nałożysz na buzie i nie sprawdzisz jak sie zachowa na Twojej twarzy to te opinie i tak na nic Ci się przydadzą.
Zreszta, skoro znasz opinie na temat podkładów, to po co jeszcze nas pytasz?

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Face&body to bardzo dobry podkład, ale nie wiem czego oczekujesz.
Możesz jeszcze spróbować Maestro Armaniego, ale rownież może mieć złe opinie i nie wiem czy znalazlabys tam kolor dla siebie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 08:21   #4046
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Oj face&body ma ciemne kolory i jeden odcień biały.
Pink_Death spróbuj capnąć próbkę Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat Foundation B10
Ano... Zapomnialam o YSL a sama b10 uzywam( dla mne ciut za jasny ale to piekny kolor)


B10 YSL jest tez sporo jasniejszy od Bobbi Brown 0 ( porcelain) ale u mnie lubil ociupin zoksydowac co mi nie przeszkadzalo bo byl troche za jasny , ale warto warto o tym wspomniec.
))

I tak najjasniejsze n1 i c1 f and b nie sa bardzo jadne gdzies mam swatche jak znajde to wrzuce))) swatche kolorow tych podkladow

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;53661282]Dzięki za odpowiedzi.
Bobbi Brown nie ma niestety najlepszych opinii.
Face&Body Mac - jakoś nie potrafię zaufać kosmetykom, które będą dobre i do twarzy, i do ciała. :c
Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat Foundation B10 (skopiowałam ) - ponoć jest niewydajny. D: A chciałabym, żeby podkład wystarczył na rok co najmniej.

Macie jeszcze jakieś typy?

Albo jakiś tańszy podkład (do 70-80 zł), który zrobi zgrany duet z jakąś dobrą bazą? A jeżeli nie z bazą, to z tym, ponoć, cudem? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ng-liquid.html[/QUOTE]


Kolor nr 100 z wake me up jest bardzo przyjemny a sam podkład ma fajna cene moze sprawdz

Bobbi Brown nie ma najlepszych opini w PL . Spojrz na makeupally)) tam recenzje sa caaaaaaaaaaaalkiem inne one nie sa u nas lubiane bo lekko kryja. Jest baaardzo wydajny mam dwa kolory porcelain i warm ivory, wydenkowalam sand. Buteleczki uzywalam ponad 2 lata ale nie byl to moj jedyny podklad.

YSL kocham !! Ale wydajne to to nie jest ijuz rozmaialam kiedys z kolezanka ze magicznie znika z z butelki

Clarins wypuscil tez nowe kolory ( juz nie takie nowe ) swoich podkładów 103 i 104 i one sa jasniutki.

NIEMNIEJ jedyny kolor z tej gamy jaki powienien byc wyraznie jasniejszy niz ten z lancome to b10 z ysl i wspomniany d&g ( ten sporo jasniejszy)

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ktoras testowala nowego Parurka Gold?
dzis maznelam sie testerem i zaskoczylo nie to ze jest bardzo lekki. A stary Parure byl ciezki i w ogole mi nie pasowal

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------


dla mnie podklady Bobbi Brown oprocz fantastycznych kolorow niewiele maja do zaoferowania. szybko splywaja, szybko sie swiece, w ogole nie pasuja mi. a mialam duzo podejsc
Dla mnie Skin Foundation to od lat KWC , ale u mnie wszystko trzyma sie twarzy wiec trzyma sie i Bobik. Jedynie rozswietlajacy absolutnie mi nie pasuje.

Stary parurek byl dosc ciezki( sklad) tego nowego tez jestem baaaardzo ciekawa.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 08:32   #4047
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kolor nr 100 z wake me up jest bardzo przyjemny a sam podkład ma fajna cene moze sprawdz
Wake me up jest jeszcze w odcieniu 010 light porcelain. Ale dostępny tylko online.
Mam go, to mogę później wrzucić słocza.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 09:40   #4048
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
"Ma kiepskie opinie"... Opinia opinii nierówna, póki sama nie nałożysz na buzie i nie sprawdzisz jak sie zachowa na Twojej twarzy to te opinie i tak na nic Ci się przydadzą.
Zreszta, skoro znasz opinie na temat podkładów, to po co jeszcze nas pytasz?

---------- Dopisano o 06:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Face&body to bardzo dobry podkład, ale nie wiem czego oczekujesz.
Możesz jeszcze spróbować Maestro Armaniego, ale rownież może mieć złe opinie i nie wiem czy znalazlabys tam kolor dla siebie.
Pytam, bo nie znam się w ogóle na podkładach i szukam chociażby polecanych nazw, żeby móc się rozejrzeć w internecie. Bo co z tego, że pójdę do drogerii pooglądać, skoro w ogóle nic nie będę wiedzieć o oglądanym produkcie.
A nie będę przecież prosić o milion próbek.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ano... Zapomnialam o YSL a sama b10 uzywam( dla mne ciut za jasny ale to piekny kolor)


B10 YSL jest tez sporo jasniejszy od Bobbi Brown 0 ( porcelain) ale u mnie lubil ociupin zoksydowac co mi nie przeszkadzalo bo byl troche za jasny , ale warto warto o tym wspomniec.
))

I tak najjasniejsze n1 i c1 f and b nie sa bardzo jadne gdzies mam swatche jak znajde to wrzuce))) swatche kolorow tych podkladow

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------




Kolor nr 100 z wake me up jest bardzo przyjemny a sam podkład ma fajna cene moze sprawdz

Bobbi Brown nie ma najlepszych opini w PL . Spojrz na makeupally)) tam recenzje sa caaaaaaaaaaaalkiem inne one nie sa u nas lubiane bo lekko kryja. Jest baaardzo wydajny mam dwa kolory porcelain i warm ivory, wydenkowalam sand. Buteleczki uzywalam ponad 2 lata ale nie byl to moj jedyny podklad.

YSL kocham !! Ale wydajne to to nie jest ijuz rozmaialam kiedys z kolezanka ze magicznie znika z z butelki

Clarins wypuscil tez nowe kolory ( juz nie takie nowe ) swoich podkładów 103 i 104 i one sa jasniutki.

NIEMNIEJ jedyny kolor z tej gamy jaki powienien byc wyraznie jasniejszy niz ten z lancome to b10 z ysl i wspomniany d&g ( ten sporo jasniejszy)

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------



Dla mnie Skin Foundation to od lat KWC , ale u mnie wszystko trzyma sie twarzy wiec trzyma sie i Bobik. Jedynie rozswietlajacy absolutnie mi nie pasuje.

Stary parurek byl dosc ciezki( sklad) tego nowego tez jestem baaaardzo ciekawa.
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Wake me up jest jeszcze w odcieniu 010 light porcelain. Ale dostępny tylko online.
Mam go, to mogę później wrzucić słocza.
Byłoby fajnie.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 10:09   #4049
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Irysiik Pokaż wiadomość
Ja tez potrzebuje porady, nie dla siebie co prawda, ale chciałabym pomoc. Jaki podkład dla pani ok 40 letniej, cera bez problemów, zmarszczki odpowiednie do wieku, maluje się delikatnie
Cytat:
Napisane przez Irysiik Pokaż wiadomość
Nie, może pojedyncze. W ogóle ma bardzo ładna cerę i mówi, że wcale o nią nie dba. Raczej niższa półka cenowa.
Max Factor będzię odpowiednią półką ?
Jeśli tak to MAX FACTOR Skin Luminizer Foundation
https://www.youtube.com/watch?v=7JNnh8L41aE
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...oundation.html
albo jeśli masz dostęp do Kiko
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...on.html&next=1
http://www.kikocosmetics.com/pl-pl/m...n/p-KM00101017
Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
KWC może pomóc, bo wbrew pozorom podkład rozświetlający albo sam kryjący może tak samo być dobrze dobrany jak podkład matujący do cery tłustej.

Jedyne co mogę dopowiedzieć to to, że w markach:
-Loreal znajdziesz szeroką gamę kolorystyczną
-Max factor, Astor i Revlon mają długotrwałe podkłady
-Catrice, Essence, Lovely i Kobo albo są bublem, albo są świetne
-Rimmele mogą być ok, ale kolorystyka jest dość ciemna, albo różowa
-Bourjois ma tendencję do oksydacji i trzeba przygotować sobie jakiś inny jasny podkład lub puder by go rozjaśnić w razie dnia kiedy podkład się zbuntuje i zciemnieje jak ch...
Super podsumowanie Powinien ten post być przyklejony jaki pierwszy, bo takiego podsumowania w tym wątku brakuje.
Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Moim zdaniem L'OREAL True Match
Dla tłustej cery nigdy On się długo nie trzyma na takiej, wiem miałam i niestety obecnie jak mi się cera unormalizowała sprawdza się lepiej.
[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;53648084]Cześć,

Potrzebuję pomocy z wyborem podkładu.

Coś o mojej twarzy:
Cera mieszana (chyba), w okolicy nosa (przy skrzydełkach) skóra jest tłusta, nos zapchany (czego nie widać, chyba że się intensywnie z bliska w niego wpatruję). Twarz raczej bezproblemowa, rzadko miewam wypryski czy inne niedoskonałości.
Zauważyłam jednakże przy próbce jakiegoś podkładu, że miewam suche skórki.

Czego oczekuję od podkładu?
Żeby wyrównał koloryt, był lekki (do stosowania zimą i latem), trwały. Nie musi mieć mocnego krycia, wystarczy delikatne. Do stosowania bez bazy. Wydajny. Żeby nie zapychał porów.
I najważniejsze: jasny odcień. Mam na myśli naprawdę naprawdę jasny. Fajnie, jakby podchodził pod biel. Dla wyjaśnienia: używam filtrów +50 od kilku lat, więc moja skóra od dawna nie widziała opalenizny, a i sama z siebie jest jasna.
Dla porównania: Lancome Teint Miracle jest zbyt ciemny, a szkoda, bo sporo pochlebnych opinii o nim słyszałam.

I jeszcze cena. Do 200 zł. Fajnie, jakby był tańszy, ale za jakieś cudo jestem w stanie odżałować trochę kasy.

Czy znacie może coś, co mnie zadowoli i będę mogła zdobyć jego próbkę w drogerii?[/QUOTE]
Isadora Wake Up Make Up 00 Fair
Inglot AMC LW100

Nakładam je na filtry i dobrze się trzymają
Jasny jest też Chanel Vitalumiere Aqua 10 Beige i choć wygląda na beż blenduje się idealnie do mojej bladości, ale moim zdaniem można znaleźć odpowiednika ze średniej półki (np. wspomnianą Isadorą, która jest jaśniejsza).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 11:04   #4050
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Isadora Wake Up Make Up 00 Fair
Inglot AMC LW100

Nakładam je na filtry i dobrze się trzymają
Jasny jest też Chanel Vitalumiere Aqua 10 Beige i choć wygląda na beż blenduje się idealnie do mojej bladości, ale moim zdaniem można znaleźć odpowiednika ze średniej półki (np. wspomnianą Isadorą, która jest jaśniejsza).
Można Isadorę nakładać palcami? I czy faktycznie ciemnieje na twarzy?
Info o filtrach bardzo przydatne.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.