Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 09:26   #751
snoopik
Raczkowanie
 
Avatar snoopik
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, może wiecie, który odcień będzie zbliżony do Popkornu, ale ociupinkę ciemniejszy? Chodzi mi o lekko ciepły/neutralny odcień, ale nie żółty. Z EDM pasuje mi ewentualnie Beige Neutral.
snoopik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:25   #752
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Tova, zaskoczyaś mnie tym, ze jest jaśniejszy, bo dla mnie Medium Olive by mógł być odrobinkę ciemniejszy, a spodziewałam się, ze Butterscotch może być za ciemny. Ale bardzo wam dziękuję za opinie - bardzo mi pomogły
Za ciemny raczej nie będzie. Ale z tego co zauważyłam podkłady LL lekko zmieniają kolor na buzi po jakimś czasie od nałożenia.
Ja w każdym razie tak mam.
A ze wszystkich podkładów które wymieniłaś najciemniejszy (i najlepiej dopasowany kolorystycznie na lato) jest Love 4.0 z AWGM.
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:54   #753
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Za ciemny raczej nie będzie. Ale z tego co zauważyłam podkłady LL lekko zmieniają kolor na buzi po jakimś czasie od nałożenia.
Ja w każdym razie tak mam.
A ze wszystkich podkładów które wymieniłaś najciemniejszy (i najlepiej dopasowany kolorystycznie na lato) jest Love 4.0 z AWGM.
No właśnie naczytałam się o tym zmienianiu koloru ale raczej w kierunku ciemnienia, więc stąd moje zdziwienie. jednak czytając, to co napisałyście, i tak podejrzewam, że Butterscotch będzie najlepszy.
Love mam akurat próbkę 3.5 i jest troszkę za jasny. Super jest Hope 3.8 i Faith 4.0. Ale generalnie z AWGM nie mogę się jakoś dogadać (ale to już na inny wątek).
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 11:59   #754
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Na mojej twarzy podkłady LilyLolo nie ciemnieją, nie ważą się, nie ścierają. Używam od dwóch miesięcy cały czas, w bardzo różnych warunkach, dawał radę i nadal jestem tymi podkładami zachwycona. Cerę mam dojrzałą (z oznakami zużycia tu i ówdzie ) mieszaną, podkład daje radę bez korektorów itp.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 09:05   #755
TheMonirrra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja używam podkładu Lily Lolo w kolorze Candy Cane gdzieś od tygodnia i jestem bardzo zadowolona ale niestety muszę się wspomagać korektorem. Mam dużo popękanych naczynek przez co moja twarz jest czerwona no i stąd też korektor. Dlatego myślę, że Lily Lolo nie jest najsilniejszym kryciem. Chociaż może ja coś źle robię
TheMonirrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 09:54   #756
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez TheMonirrra Pokaż wiadomość
Ja używam podkładu Lily Lolo w kolorze Candy Cane gdzieś od tygodnia i jestem bardzo zadowolona ale niestety muszę się wspomagać korektorem. Mam dużo popękanych naczynek przez co moja twarz jest czerwona no i stąd też korektor. Dlatego myślę, że Lily Lolo nie jest najsilniejszym kryciem. Chociaż może ja coś źle robię
LilyLolo zdecydowanie nie zapewnia najsilniejszego krycia, ale jak od początku chwale te podkłady tak do dzisiaj przy nich zostałam i nie mam zamiaru już kombinować. Mają idealną konsystencję i świetnie trzymają się na twarzy w różnych warunkach. Nie ważą się, nie podkreślają tak strasznie skórek i ładnie stapiają się ze skórą. Cerę mam mieszaną i strefa T czasami daj mi popalić - wcześniej żadna firma nie mogła mi podpasować, a próbowałam naprawdę wielu ;-)
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 10:59   #757
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Wczoraj zamowłam warm peach, mam nadzieję , że kolor podpasuje, nie wiem tylko czy dobrze zaznaczyłam te próbki, przy potwierdzeniu zamówienia nie były widoczne.Czaiłam się na ten podkład juz kilka miesięcy
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 17:28   #758
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Na mnie niestety te minerałki średnio leżą o dziwo krycie nie okazało się tak złe, jak pisały niektóre dziewczyny (a mam miejscami blizenki potrądzikowe) ,ale podkład ciemnieje... poza tym odcień warm peach okazał się na mnie sporo ciemniejszy od kolejnego teoretycznie w palecie popcornu. Coś więc nie tak... Poza tym warm peach spomarańczowiał, natomiast popcorn pozostał dość jasny, złocisty. Odcień blondie natomiast to porażka - na mnie najciemniejszy z testowanych, na domiar złego również stał się pomarańczką minerały potrafią dać przepiękny efekt, jednak jak widać bez testów trudno trafić i z firmą i z odcieniem... Ja z Lily Lolo daję sobie spokój, nie polubiła się z moją cerą
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 18:12   #759
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

http://www.reya.pl/lily-lolo-m-16.html tutaj jest promocja na podkłady
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:49   #760
palinka_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Witam serdecznie
Ja też skusiłam się na kosmetyki LL. Testuję je od niedawna. Wcześniej miałam EDM. Używam podkładu w kolorze Barely Buff i jest to jasny odcień, z lekką domieszką żółtego ale u mnie wtapia się rewelacyjnie a mam dość jasną cerę. Bronzer South Beach wygląda w opakowaniu ceglasto ale odrobina na twarzy daje efekt opalonej skóry. Róż Clementine matowy bez drobinek wygląda na dość ciemny ale na twarz nałożony oszczędnie OK. Korektor Barely Beige jaśniejszy troche od podkładu ale współgra z nim całkiem dobrze. Mam jeszcze 2 cienie Vanilla Shimmer taki cielisty cień, lekko połyskujący i Moonlight piękny czekoladowy brąz tez połyskujący, którego używam jako eyelinera. Posiadam jeszcze 2 pędzle do korektora i eyelinera. Mam jeszcze kilka próbek podkładu i róży.
Proszę o wyrozumiałość bo to mój pierwszy post.
Pozdrawiam.
palinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 00:16   #761
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny czy któraś z Was ma może błyszczyk w kolorze "English Rose"?
Będę ogromnie wdzięczna za zdjęcia owego błyszczyka w opakowaniu i maźniętej dłoni
Bardzo spodobał mi się opis koloru i chciałabym zobaczyć mniej więcej jak wygląda na żywo zanim go zamówię
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 13:21   #762
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mam English Rose, ale niestety nie posiadam aparatu, żeby zrobić ładne swatche (zdjęcie komórką, powiedzmy sobie szczerze, by nic nie pomogło). Jednak przytaczam mojego dawnego posta.
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Znalazłam zdjęcie English Rose przez fanpage'a Lily Lolo na FB:
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
To zdjęcie w miarę trafnie oddaje kolor, może w rzeczywistości jest trochę bardziej brudno różówy. Jeśli jednak oczekujesz, że będzie wyraźny na ustach, to niestety Cię zawiodę. Błyszczyk jest raczej transparentny i koloru po nałożeniu prawie nie widać. Pisałam też wcześniej, że jest bezdrobinkowy, ale to nie do końca prawda. Pod słońce widać, że ma delikatny shimmer, ale naprawdę ledwo widoczny.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2011-08-30 o 13:23
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 13:38   #763
wasalowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

witam!
Używam podkładu o odcieniu in the buff, a jesienią myśle ze wróce do warm peach. Jaki odcien korektora mi polecacie do tych podkładów.
Z góry dzięki na odp
wasalowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:17   #764
fam nail
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny proszę o pomoc, obecnie używam podkładu Lucy minerals kolor medium, a chciałabym zamówić sobie podkład Lily lolo czy któraś z was ma porównanie i czy jest w kolorówce Lily odcień zbliżony do medium Lucy lub trochę jaśniejszy?
fam nail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:41   #765
ewalaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Zakladam watek o LL, bo w watku angielskim juz polapac sie nie mozna, a chcialabym poznac Wasze opinie na ich temat.

Odbiorca i sprzedawca detaliczny w Polsce http://kosmetyki-mineralne.com/lily-lolo-c3763.html


Niedawno dostalam zamowione przez nia probki, czekalam 2 dni (obecnie mieszkam w UK), wszystko ladnie zapakowane w koperte babelkowa. Probki sa taniusie, a na przesylce nie zdzieraja, wiec polecam!

Dokupilam do tego pedzle Bare Escentuals - kabuki i do korektora (tutaj dokladny opis http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1564). Na razie sa w fazie testowania, wiec nie moge duzo o nich powiedziec. Ten kabuki jest bardzo wygodny, ma miekkie, naturalne wlosie, ale neistety juz zauwazylam, ze linieje. Do korektora jest bardzo poreczny, swietnie sie sprawdza pod oczami, jest bardzo fajnie wyprofilowany, na ksztalt kociego jezyczka co pomaga ladnie nalozyc kamuflarz.

Co do LilyLolo to kupilam po jednym z podkladow sposrod odcieni neutralnych, cieplych i oliwkowych no i musze powiedziec, ze te oliwkowe to byla totalna pomylka (odcien Sahara). Wzielam go troche z ciekawosci, a troche z przekory jednak teraz sie tylko utwierdzilam w przekonaniu, ze oliwkowa moja cera na pewno nie jest...wygladam w nim jak Chinczyk. Najlepszy dla mnie jest neutralny Cookie, choc za ciemny jednak, wiec czekam na In The Buff od Oli, mysle, ze to bedzie strzal w dziesiatke. To taki spokojny, delikatny bez, lekko zoltawy moze.

Co do rozy, to Cheeky Cheeky jest sliczny ale bardzo jasniutki. Przypomina mi bardzo kolorem Giorgie Benefita. To taka jasna, apetyczna brzoskwinia. Dla jasnych karnacji bedzie idealna. Drugi roz, ktory zakupilam: Juicy Pech jest juz ciemniejszy, bardziej zdecydowany, ale jak dla mnie za bardzo wpada w pomarancz. Tylko dla cieplych karnacji i najlepiej lekko przybrazowionych!

Ktos wspominal wczesniej o Shine Away. Ja tez go wzielam na wyprobowanie i trafil mi sie podobny egzeplarz: pol sloiczka to kamyki! I co ja niby mam z tym zrobic, rozmoczyc sobie? Zrobilam zdjecie, zebyscie zobaczyly na wlasne oczy, ze nie wymyslam sobie nic.

Co do korektorow, to ostrzegam, ze sa bardzo jasne. Blondie to wg mnie lekko zabarwiona biel. Odpowiada najjasniejszemu sposrod pudrow sypkich Dermacolowi. Nude jest tylko delikatnie ciemniejszy (na stronie wyglada zdecydowanie ciemniej!). Ja nie szukam rozjasnienia pod oczami a bardziej ujednolicenia i nie wiem czy ten nastepny w kolejce Caramel (ktory wyglada jak karmel swoja droga) nie jest przeznaczony bardziej dla mulatow lub czy to znowu bardziej zle zdjecie na stronie.

Uwielbiam bronzer South Beach. Jest dosc jasny i delikatny, ale dzieki temu wyglada bardzo naturalnie. Ma satynowa konsystencje i zero drobinek, niach niach Zaluje teraz jednak, ze nie dokupilam reszty, czyli rozswietlacza i Bondi Bronze oraz Waikiki, jestem ciekawa czy sa mocno drobinkowe? Moze ktoras z Was je zamowila?

To tyle. Powiedzcie, jakimi pedzlami nakladacie mineraly i jakie macie najlepsze metody na ich rozprowadzanie?
Dzięki za wyczerpującą informację. Jestem tu nowa i dotąd stosowałam EDM, aczkolwiek chciałabym spróbować czegoś nowego W końcu kobieta zmienną jest.
ewalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 09:58   #766
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Mam English Rose, ale niestety nie posiadam aparatu, żeby zrobić ładne swatche (zdjęcie komórką, powiedzmy sobie szczerze, by nic nie pomogło). Jednak przytaczam mojego dawnego posta.

To zdjęcie w miarę trafnie oddaje kolor, może w rzeczywistości jest trochę bardziej brudno różówy. Jeśli jednak oczekujesz, że będzie wyraźny na ustach, to niestety Cię zawiodę. Błyszczyk jest raczej transparentny i koloru po nałożeniu prawie nie widać. Pisałam też wcześniej, że jest bezdrobinkowy, ale to nie do końca prawda. Pod słońce widać, że ma delikatny shimmer, ale naprawdę ledwo widoczny.
Przepraszam,że dopiero teraz odpowiadam
Bardzo dziękuję Ci za pomoc/zdjęcie. Pomogło mi ono w podjęciu decyzji i dzisiaj mogę się tym błyszczykiem cieszyć Właśnie kurier mi go dostaczył
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:04   #767
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Przepraszam,że dopiero teraz odpowiadam
Bardzo dziękuję Ci za pomoc/zdjęcie. Pomogło mi ono w podjęciu decyzji i dzisiaj mogę się tym błyszczykiem cieszyć Właśnie kurier mi go dostaczył
Cieszę się. Mam nadzieje, że będzie Ci dobrze służył.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 19:32   #768
_Chofi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cześć Czy kóraś mogłaby mi doradzić, który kolor podkładów Lily Lolo jest podobny do Calisty 2 z Pixie? Ewentualnie idący odrobinę bardziej w żółć? Szukam ostatnio innych minerałów, o prostszym składzie od
pixie i nieco tańszych..
I jeszcze pytanie a propos krycia.. Przeczytałam tu kilka opinii, że LL dość słabo kryje. Czy rzeczywiście? Bo to mnie trochę odstrasza, jako że trochę do ukrycia niestety mam
_Chofi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:33   #769
TheMonirrra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

To jest jeszcze coś droższego od LilyLolo?
Słabe krycie... jak dla mnie, mam czerwoną twarz od naczynek więc potrzebuję czegoś silniejszego. No bez korektora to nawet nie ma co się tym smarować....
Ostatnio używam Lucy... Nie chcę zapeszać ale chyba znalazłam ideał
Jeżeli chodzi o kolory to niestety nic nie mogę na ten temat powiedzieć
Wiem tyle, że jak wiele dziewczyn, myślałam że mam bardzo jasną skórę, minerały rozwiały te myśli
TheMonirrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 20:52   #770
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez TheMonirrra Pokaż wiadomość
To jest jeszcze coś droższego od LilyLolo?
Przy takim stosunku ceny do wielkości (70 zł za 10g) Lily Lolo wcale nie wypada tak niekorzystnie. Np. Pixie kosztuje teraz tyle samo, ale za 7g (!).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 23:10   #771
_Chofi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

TheMonirrra dziękuję bardzo za odpowiedź To mnie zmartwiłaś z tym kryciem.. No ale cóż, trzeba wypróbować LL na własnej skórze Ja już testowałam Lucy, ale mi niestety nie podchodzi. Nawet nie wiem dlaczego, po prostu nie wygląda dobrze i już. A wiązałam z nią taakie nadzieje. Bezczelna
Melya - no i właśnie, święta racja
Póki co z LL tak w ciemno to najbardzej obstawiałabym dla siebie Popcorn.. Macie/miałyście może któraś?
_Chofi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 16:15   #772
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

hej. Dziewczyny, na ile starcza Wam takie opakowanie LilyLolo(podkładku) przy codziennym uzyciu? Sama chcialam sobie kupić, ale martwię się o wydajność. czy trzeba jeszcze cos do tego dokupić oprocz pedzla?
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 16:43   #773
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez vespertine_ Pokaż wiadomość
hej. Dziewczyny, na ile starcza Wam takie opakowanie LilyLolo(podkładku) przy codziennym uzyciu? Sama chcialam sobie kupić, ale martwię się o wydajność. czy trzeba jeszcze cos do tego dokupić oprocz pedzla?
używam codziennie od... maja? Zrobiłam przy okazji mnóstwo odsypek różnym osobom i może zużyłam 1/4?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 16:59   #774
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
używam codziennie od... maja? Zrobiłam przy okazji mnóstwo odsypek różnym osobom i może zużyłam 1/4?
Czyli są wydajne Super. Kupię sobie jak skończy mi sie mój płynny. A muszę mieć jakiś primer pod te mineraly?
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 17:02   #775
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez vespertine_ Pokaż wiadomość
Czyli są wydajne Super. Kupię sobie jak skończy mi sie mój płynny. A muszę mieć jakiś primer pod te mineraly?
to zależy od cery ja czasami nakładam pod puder matujący, też Lily Lolo. Wtedy podkład dłużej się trzyma , efekt matu też jest przedłużony.
Ale wolę bezpośrednio aplikować podkład, bez primera
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 17:06   #776
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to zależy od cery ja czasami nakładam pod puder matujący, też Lily Lolo. Wtedy podkład dłużej się trzyma , efekt matu też jest przedłużony.
Ale wolę bezpośrednio aplikować podkład, bez primera
Dzięki za informacje Ja mam suchą skorę
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:43   #777
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Cieszę się. Mam nadzieje, że będzie Ci dobrze służył.
Dziękuję. Jak narazie jestem z niego baaardzo zadowolona
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 10:14   #778
TheMonirrra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
(nie krzyczcie,że tutaj,ale nie mam wątku wymiankowego,a mam np.do wymiany podkład Blondi i wykończeniowy-matujący uzyte nie więcej niż 3 razy)jednak minerały ze względu na sposób aplikacji nie dla mnie
a co chciałabyś w zamian? (za puder wykończeniowy)?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Kurde, dziś znowu użyłam podkładu LilyLolo, bez korektora i żadnej bazy.
Podczas nakładania wydawało mi się, że znów mi się nie udało zakryć wszystkiego, ale że nie miałam czasu, wykończyłam brązerem, wsiadłam na rower i pojechałam do pracy... Patrzę w lusterko już w pracy a twarz nieskazitelna... Nic do ukrycia, nic się nie przebija, kolor wyrównany, podkładu nie widać... Już sama nie wiem co myśleć... Czemu jest tak, że czasem ledwo radzi sobie z pomocą korektora a czasem sam podkład daje taki fajny efekt... ?
TheMonirrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 17:05   #779
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez TheMonirrra Pokaż wiadomość
a co chciałabyś w zamian? (za puder wykończeniowy)?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Kurde, dziś znowu użyłam podkładu LilyLolo, bez korektora i żadnej bazy.
Podczas nakładania wydawało mi się, że znów mi się nie udało zakryć wszystkiego, ale że nie miałam czasu, wykończyłam brązerem, wsiadłam na rower i pojechałam do pracy... Patrzę w lusterko już w pracy a twarz nieskazitelna... Nic do ukrycia, nic się nie przebija, kolor wyrównany, podkładu nie widać... Już sama nie wiem co myśleć... Czemu jest tak, że czasem ledwo radzi sobie z pomocą korektora a czasem sam podkład daje taki fajny efekt... ?
Ja swoja przygodę z minerałami dopiero zaczynam Pierwsze kroki podjęłam wspólnie z LilyLolo właśnie i muszę przyznać,że jestem bardzo bardzo zadowolona z podkładu. U mnie za każdym razem ślicznie wygląda,świetnie wtapia się w skórę i kapitalnie wyrównuje koloryt cery

Może to kwestia "wmasownia" go w skórę, ja się do tego bardzo przykładam
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 14:24   #780
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny czy któraś może wie co z LL pasuje do FAIRLY LIGHT NEUTRAL z EDM?
Na szybko potrzebuję jedną próbkę a dystrybutor EDM w uk nie ma akurat tego odcienia. Zastanawiam się nad Blondi


edit. tak teraz czytam starsze posty i moze jednak Barely Buff:/

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2011-09-23 o 14:32
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.