L'oreal silver?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-03, 10:59   #1
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92

L'oreal silver??


hej dziewczyny!!zastanawiam sie nad kupnem szamponu L'oreal silver do włosów rozjaśnionych lub siwych,szukałam na forum ale niestety nie znalazłam odpowiedzi Czy któraś z was używała tego szamponu??mam włosy rozjaśnione i chciałabym sie pozbyć żółtego odcienia Z góry dzieki za odp

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=154454828
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 11:08   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: L'oreal silver??

Myślę, że nie warto wydawać tyle pieniędzy na ten szampon, jest wiele tańszych odpowiedników. Wydaje mi się, że zawiera on trochę mniej tego, że tak powiem,, fioletowego barwnika, więc jest może trochę bezpieczniejszy w stosowaniu, ale też efekt jest słabszy.
Lepiej kupić płukankę lub jakiś szampon tego typu, np. Joanny czy Marion, i ewentualnie trochę bardziej je rozcieńczać dla delikatniejszego efektu.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 11:46   #3
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: L'oreal silver??

ja używam shine blonde i bardzo dobrze poradził sobie z brzydkim zoltym odcieniem na blond pasemkach, teraz są one jasniutkie
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 12:03   #4
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: L'oreal silver??

Kalex a nie wysuszaja te produkty wlosow??bo kiedys uzywalam plukanki do wlosow ale po niej moje wlosy byly okropnie sianowate,no ale to L'oreal.....
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 12:20   #5
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: L'oreal silver??

Plukanka jest tanszym sposobem ale robi siano z wlosow
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:26   #6
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: L'oreal silver??

Cytat:
Napisane przez anastazja Pokaż wiadomość
Kalex a nie wysuszaja te produkty wlosow??bo kiedys uzywalam plukanki do wlosow ale po niej moje wlosy byly okropnie sianowate,no ale to L'oreal.....
Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Plukanka jest tanszym sposobem ale robi siano z wlosow
plukanka faktycznie sprawia, ze wlosy są strasznie suche, bleee
ja mam szampon shine blonde z l'oreala - używam go od czerwca ale sam słabo się trochę pieni, dlatego najpierw używam jakiegoś szamponu do włosów koloryzowanych (np. Elseve, Timotei, roznych w zalaznosci od tego co mi sie spodoba), myje, splukuje piane, pozniej biore tego shine blonde i wtedy juz super się pieni, tworzy taką delikatną piankę na początku jego uzywania trzymałam go przez minute-dwie taki spieniony na glowie i spłukiwałam, teraz tez przytrzymuje, ale ok. 30 sek. Wloski po uzyciu szamponu nie sa sianowate, ale jednak troche szorstkie, dlatego zawsze po umyciu uzywam jakiejs odzywki a raz w tyg. maseczki i po jej splukaniu wloski sa w dobrej kondycji i maja piękny jasny kolorek dodatkowo uzywam jedawbiu na zmiane z serum na zniszczone koncowki z avonu, takze na kondycje włosów nie narzekam
na pewno są po tym szamponie o niebo lepsze niz po użyciu płukanki albo nawet regenalu welli czy jakis innych tanszych fioletowych szamponów tamte to byla porażka
Ja szampon shine blonde kupuje na allegro (tylko za pierwszym razem kupowalam u fryzjera), bo wychodzi taniej (nawet z przesyłką) o 20 zł.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 08:33   #7
ziolkobella
Raczkowanie
 
Avatar ziolkobella
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 147
Dot.: L'oreal silver??

Mam pytanie do dziewczyn z balejażem, które używały tego szamponu. Uwielbiam mieć balejaż -jaśniutki blond + brązik. Do tej pory tak miałam, ale teraz przefarbowałam włosy na brąz, żeby odpoczęły na zimę, ale na wiosnę zamierzam wrócić do blond pasemek. Najbardziej wkurzało mnie, kiedy miałam blond balejaż to, że na początku kolor był ładniutki, a później okropnie żółkł. I teraz moje PYTANIE: Czy mogłabym przy takim balejażu używać jakiegoś szamponu, np. L'orel silver- do włosów siwych i rozjaśnianych, aby utrzymać ładny kolor blondu?? A co z brązowymi pasemkami? Czy nic się im nie stanie od tego szamponu?
__________________
"Lepiej grzeszyć i żałować, niż później żałowac, że się nie zgrzeszyło..."
ziolkobella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 11:41   #8
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: L'oreal silver??

Cytat:
Napisane przez ziolkobella Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn z balejażem, które używały tego szamponu. Uwielbiam mieć balejaż -jaśniutki blond + brązik. Do tej pory tak miałam, ale teraz przefarbowałam włosy na brąz, żeby odpoczęły na zimę, ale na wiosnę zamierzam wrócić do blond pasemek. Najbardziej wkurzało mnie, kiedy miałam blond balejaż to, że na początku kolor był ładniutki, a później okropnie żółkł. I teraz moje PYTANIE: Czy mogłabym przy takim balejażu używać jakiegoś szamponu, np. L'orel silver- do włosów siwych i rozjaśnianych, aby utrzymać ładny kolor blondu?? A co z brązowymi pasemkami? Czy nic się im nie stanie od tego szamponu?
ja odpowiadam
zawsze robię sobie własnie blond pasemka na całej głowie plus jasny brąz (ciemny blodn, który i tak wychodzi z reguły jak jasny brązik). Uzywam szamponu shine blonde cały czas od hm...kwietnia 2006 r. z brązowymi włosami nic Ci nie zrobi, bo na nie działa, a blond ładnie rozjaśni i nie będą własnie żołte. Dopoki nie zaczęlam uzywac shine blonde miałam taki sam problem jak Ty odkad go uzywam problem zniknal, a pasemka sa w ładnym jasnym kolorze blondu (na moim avatarze widzisz, ze z brazem nic sie nie dzieje). Zanim zaczelam shne blonde uzywalam plukanek i szamponu regenal z welli, ale to nie to samo co shine blonde tamte mi tak wysuszyly wlosy, ze po prpstu wygladaly jak strzecha po umyciu
a reszte co do uzywania shine blonde opisalam w poscie wczesniej

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2007-01-05 o 14:35
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 14:26   #9
ziolkobella
Raczkowanie
 
Avatar ziolkobella
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 147
Dot.: L'oreal silver??

Bardzo dziękuję za odpowiedź.
__________________
"Lepiej grzeszyć i żałować, niż później żałowac, że się nie zgrzeszyło..."
ziolkobella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 09:12   #10
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: L'oreal silver??

a jaka jest zasadnicza róznica między szamponami Loreal'a: Shine Blond i Silver? bo oba znalazłam na allegro i kompletnie nie wiem który wybrać.
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 10:26   #11
anastazja
Raczkowanie
 
Avatar anastazja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 92
Dot.: L'oreal silver??

zdecydowalam sie jednak na shine blond,niestety sie rozczarowalam,moze gdybym miala jasniejsze włosy to by cos podzialalo.....jak rozjaśnie jeszcze bardziej to zobacze,jak narazie to lepsza jest płukanka wydaje mi sie ze ten silver ma troche mocniejsze dzialanie ale tylko tak przypuszczam
anastazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 14:41   #12
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: L'oreal silver??

HEJ DZIEWCZYNY,
wznawiam temat,gdyz sama jestem ciekawa jaka jest róznica między szamponem L'oreal shine blond a L'oreal Silver??
Mam balejaż blond z brazem, zaraz po farbowaniu blond wyglądał slicznie teraz zżółkł, kiedys używałam szamponu fioletowego z salonu (nazwy nie pamietam) efekt był zadowalający (nawet posiwiałam ale włoski troche suche. Jestem ciekawa L'oreala
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.