Zelixa, cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 17:05   #61
miwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Zelixa, cz. II

Witam wszystkich po długiej przerwie pisałam do was w maju że zaszłam w ciążę podczas brania zelixji i boję się o dziecko Okazało się lek w ogóle mi nie zaszkodził HURAAA! jestem teraz w 5 miesiącu i przytyłam prawie 5kg ale pocieszam się że zaraz jak przestane karmić piersią a będę miała problem ze zrzuceniem wagi wezmę zelixie
Jednak nie rozumiem dlaczego ja schudłam od stycznia do marca 18kg a moja mama nie schudła nic? Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia
miwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 17:07   #62
danuska1977dank
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 27
Dot.: Zelixa, cz. II

do FILUSIEK ty to jednak jesteś zołza
danuska1977dank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 17:28   #63
miwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Zelixa, cz. II

fiolusiek , glupoty ? Ty tez kiedys bylas mloda i glupia i chyba ci milo nie bylo kiedy ktos sie do ciebie zwracal w ten sposob , wiec bylabym wdzieczna gdybys swoja opinie na temat mojej glupoty schowala do kieszeni . Dziekuje . Powracajac do tematu , zeszlam troche na ziemie , i jednak po zelixe siegne w ostatecznosci ... chociaz chetnie bym wolala prostsza metode czyt.zelixe . No coz , bywa .




Fiolusiek staram się ciebie zrozumieć a nie wszystko można zgonić na młodzieńczą naiwność nie koniecznie to musi być głupota
Skoro chcesz schudnąć i nie potrafisz tego osiągnąć sama możesz również poprosić lekarza o dietę wcale nie musisz sięgać po tabletki moja bratanica ma obecnie 13lat i przez pół roku schudła 12kg pod okiem lekarza Dietetyk wyliczył jej kalorie i co może i o której godzinie jeść Do lekarza chodziła co dwa tygodnie razem z mamą więc miała wsparcie Wytrzymała ten półroczny reżim jak ty to nazywasz i super się czuje bez zatruwania tak młodego organizmu lekami Pozdrawiam i powodzenia
miwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 17:44   #64
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez miwia Pokaż wiadomość
fiolusiek , glupoty ? Ty tez kiedys bylas mloda i glupia i chyba ci milo nie bylo kiedy ktos sie do ciebie zwracal w ten sposob , wiec bylabym wdzieczna gdybys swoja opinie na temat mojej glupoty schowala do kieszeni . Dziekuje . Powracajac do tematu , zeszlam troche na ziemie , i jednak po zelixe siegne w ostatecznosci ... chociaz chetnie bym wolala prostsza metode czyt.zelixe . No coz , bywa .




Fiolusiek staram się ciebie zrozumieć a nie wszystko można zgonić na młodzieńczą naiwność nie koniecznie to musi być głupota
Skoro chcesz schudnąć i nie potrafisz tego osiągnąć sama możesz również poprosić lekarza o dietę wcale nie musisz sięgać po tabletki moja bratanica ma obecnie 13lat i przez pół roku schudła 12kg pod okiem lekarza Dietetyk wyliczył jej kalorie i co może i o której godzinie jeść Do lekarza chodziła co dwa tygodnie razem z mamą więc miała wsparcie Wytrzymała ten półroczny reżim jak ty to nazywasz i super się czuje bez zatruwania tak młodego organizmu lekami Pozdrawiam i powodzenia
widzisz malo wiesz o mnie i o moim odchudzaniu wiec prosze oszczedz mi tych rad

gdyby ktos kiedys mi powiedzial ze zle robie odchudzajac sie w taki sposob to bym tego nie robila i uniknelabym otylosci

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez danuska1977dank Pokaż wiadomość
do FILUSIEK ty to jednak jesteś zołza
nie znasz=nie oceniasz


ale dzieki za komplement
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 18:22   #65
danuska1977dank
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 27
Dot.: Zelixa, cz. II

do Filusiek Moze troroche przesadzilam Ale tylko chcialam wiedziec czy ktos tez tak odczuwa jak ja , ze sie chce wszystiego . Ale coz nie otrzymalam odpowiedzi
danuska1977dank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 21:45   #66
yabuszko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Zelixa, cz. II

Witam wszystkich serdecznie (no może oprócz zołz)
Wczoraj na kolejnej wizycie moja Pani Doktor (endokrynolog) zapisała mi Zelixe.
Dziś 2 dzień zażywania - żadnych skutków ubocznych - łaknienie ?? hmmmm nazwałabym to tak: żołądek nie chce jeść, ale mózg podpowiada, że podstawowe posiłki trzeba. Pozwala mi to zrezygnować np. z chleba, czy mącznych potraw. Dla mnie to bardzo ważne, bo po prostu lubię jeść i gotować. Mam nadzieję, że żadne czarne scenariusze na forum przedstawiane nie będą miały miejsca. A ja schudnę - nie dla urody - ale po to, żeby móc urodzić moje dziecko, na które czekam 14 lat.
Śledząc wypowiedzi mam wrażenie, że nie po to je stworzono, żeby sobie dokuczać, ale dzielić się swoimi spostrzeżeniami (bez obrażania lub kłucia innych uczestników).
Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za Was i za siebie samą.
yabuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 22:01   #67
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez yabuszko Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie (no może oprócz zołz)
Wczoraj na kolejnej wizycie moja Pani Doktor (endokrynolog) zapisała mi Zelixe.
Dziś 2 dzień zażywania - żadnych skutków ubocznych - łaknienie ?? hmmmm nazwałabym to tak: żołądek nie chce jeść, ale mózg podpowiada, że podstawowe posiłki trzeba. Pozwala mi to zrezygnować np. z chleba, czy mącznych potraw. Dla mnie to bardzo ważne, bo po prostu lubię jeść i gotować. Mam nadzieję, że żadne czarne scenariusze na forum przedstawiane nie będą miały miejsca. A ja schudnę - nie dla urody - ale po to, żeby móc urodzić moje dziecko, na które czekam 14 lat.
Śledząc wypowiedzi mam wrażenie, że nie po to je stworzono, żeby sobie dokuczać, ale dzielić się swoimi spostrzeżeniami (bez obrażania lub kłucia innych uczestników).
Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za Was i za siebie samą.
tak krotko tu jestes i juz wiesz jaka okropna jestem wow
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 22:15   #68
mama kacperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Zelixa, cz. II

witam wszystkie zelixiary
czytam to co piszecie i zastanawiam sie jaki był cel przewodni osoby która zakładała ten wątek.bo chyba nie po to żeby sie obrażać czy wyśmiewać!są tu osoby które biorą zelixe i są takie które zaczynają brać więc sądze że możemy dawać rady ale nie pouczać, to wkońcu lekarze przepisuja zelixe więc chyba wiedzą co robią.śmieszy mnie gdy ktoś pisze że chce sie odchudzać bo wazy 65 kg i wyglada jak słon, ale nie znaczy to że zaraz mam napisać cos nie miłego na temat tej osoby.może nie dołujmy osób które są juz zdesperowane z powodu swojego wyglądu, bo chyba nie o to tu chodzi.pozdrawiam i obyśmy wygrały z tymi zbędnymi kilogramami
mama kacperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 01:20   #69
ella91
Przyczajenie
 
Avatar ella91
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: Zelixa, cz. II

Ily ja ważyłam prawie 90kg przy wzroście 174cm (29,7 BMI) Bez problemu mi je przepisał Zapłaciłam 28,5zł za 30tab
__________________
www.tipsyeli.blog.onet.pl
ella91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 06:18   #70
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez ella91 Pokaż wiadomość
Ily ja ważyłam prawie 90kg przy wzroście 174cm (29,7 BMI) Bez problemu mi je przepisał Zapłaciłam 28,5zł za 30tab
zelixa jest dla bmi powyzej 27 a ona ma 25 czyli lekka nadwage
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 12:48   #71
miwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Zelixa, cz. II

cześć Fiolusiek pomyliłam ciebie z Ily i miałam na myśli nie pouczanie tylko zbyt młody wiek Ily na leki tego typu Ostatnio chodzę zakręcona więc mam nadzieje że mi wybaczycie drobną pomyłkę pozdrawiam
miwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 13:15   #72
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
tak krotko tu jestes i juz wiesz jaka okropna jestem wow

Oj Fiolusiek, nigdzie nie jest napisane, ze to o Tobie
uderz w stol a norzyce sie odezwa.

Milego dnia laski
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 13:29   #73
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Oj Fiolusiek, nigdzie nie jest napisane, ze to o Tobie
uderz w stol a norzyce sie odezwa.

Milego dnia laski
wiesz juz tyle razy slyszalam jaka okropna jestem tu wiec nie robi mi to roznicy raz wiecej czy mniej nie przecze ze jestem mila czy cos
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 20:49   #75
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Zelixa, cz. II

Na pewno słodyczy się nie tykasz A owoc to nie swego rodzaju słodysz I to do tego na kolację Gwoli ścisłości, owoce mają fruktozę - cukier owocowy, więc niestety trzeba je ograniczyć, a zwłaszcza nie jeść ich puźnym popołudniem i wieczorem. Na kolację najlepsze jest białko, czyli jakić chudy twaróg czy serek wiejski
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 20:56   #76
yabuszko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
tak krotko tu jestes i juz wiesz jaka okropna jestem wow
Prawdę mówiąc śledzę to forum jakiś czas. Postanowiłam się włączyć.
Tak sobie myślę, że powinnaś FIOLUSIEK założyć nowy wątek np. ZELIXA CIĘ ZNISZCZY albo coś równie porywającego.
Zgadzam się z moją przedmówczynią, że pewnie ktoś zakładając ten wątek miał inny cel niż przyświeca Tobie.
A innym może poleciłabym po prostu nie dyskutowanie z FIOLUSIEK bo to tylko woda na młyn i tyle....
Ja jestem pełna optymizmu i mam nadzieję, że dam radę i schudnę i osiągnę mój cel.
A czy ZELIXA pomaga czy nie - pewnie jednym tak a drugim nie. Prawda jest taka, że nadwaga może być również przyczyną innych, również śmiertelnych schorzeń. Tak więc może warto próbować zejść z wagi, a potem ją utrzymać ................ Bo mamy szansę, że wszystko będzie ok.
yabuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:24   #77
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez yabuszko Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc śledzę to forum jakiś czas. Postanowiłam się włączyć.
Tak sobie myślę, że powinnaś FIOLUSIEK założyć nowy wątek np. ZELIXA CIĘ ZNISZCZY albo coś równie porywającego.
Zgadzam się z moją przedmówczynią, że pewnie ktoś zakładając ten wątek miał inny cel niż przyświeca Tobie.
A innym może poleciłabym po prostu nie dyskutowanie z FIOLUSIEK bo to tylko woda na młyn i tyle....
Ja jestem pełna optymizmu i mam nadzieję, że dam radę i schudnę i osiągnę mój cel.
A czy ZELIXA pomaga czy nie - pewnie jednym tak a drugim nie. Prawda jest taka, że nadwaga może być również przyczyną innych, również śmiertelnych schorzeń. Tak więc może warto próbować zejść z wagi, a potem ją utrzymać ................ Bo mamy szansę, że wszystko będzie ok.
smieszna jestes, wiec nie znizam sie do takiego poziomu i nie bede z Toba kontemplowac
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 08:23   #78
sabati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Na pewno słodyczy się nie tykasz A owoc to nie swego rodzaju słodysz I to do tego na kolację Gwoli ścisłości, owoce mają fruktozę - cukier owocowy, więc niestety trzeba je ograniczyć, a zwłaszcza nie jeść ich puźnym popołudniem i wieczorem. Na kolację najlepsze jest białko, czyli jakić chudy twaróg czy serek wiejski
Słowo honoru słodyczy nie jadamA jezeli chodzi o owoce to masz racje powinnam tez je ograniczyc ostatnio mam romans z arbuzem jestem uzalezniona od niego dzieki Bogu,ze sezon sie konczy
__________________
Samotna wśród ludzi którzy myślą:"Ona nigdy nie jest sama"
sabati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 08:43   #79
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez sabati Pokaż wiadomość
Słowo honoru słodyczy nie jadamA jezeli chodzi o owoce to masz racje powinnam tez je ograniczyc ostatnio mam romans z arbuzem jestem uzalezniona od niego dzieki Bogu,ze sezon sie konczy
na twoim miejscu nie rezggnowalabym z tego romansu bo w arbuzie jest sama woda wiec z pewnoscia nie utyjesz od niego przy odpowiedniej diecie
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 10:27   #80
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez sabati Pokaż wiadomość
Słowo honoru słodyczy nie jadamA jezeli chodzi o owoce to masz racje powinnam tez je ograniczyc ostatnio mam romans z arbuzem jestem uzalezniona od niego dzieki Bogu,ze sezon sie konczy
ja tylko tak zażartowałam z tymi słodyczami Miałam na myśli owoce jako swego rodzaju słodycze Ale spokojnie do południa możesz jeść jakieś śliweczki, morelki, jabłuszka i inne

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
na twoim miejscu nie rezggnowalabym z tego romansu bo w arbuzie jest sama woda wiec z pewnoscia nie utyjesz od niego przy odpowiedniej diecie
100% racji Mojej mamie ostatnio lekarz powiedział, że musi trochę schudnąć (ze względu na stopy), a ona mu powiedziała, że właśnie nie je dużo tylko sporo owoców, czego lekarz kategorycznie zabronił w nadmiarze, bo to przecież cukier, co prawda ten zdrowszy cukier, bo owocowy ale jadnak Jedyne co lekarz pozwolił jeść bez ograniczeń to właśnie arbuza Dlatego wcinajmy arbuzy ile wlezie do tego to dobra płukanka na nerki, bo jak ja się w dzień najem arbuza to w nocy potrafię wstać z 3 razy siusiu
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 11:07   #81
sabati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: Zelixa, cz. II

fiolusiek i Tereskaa macie racje.Ogólnie wszystko jest dobre w małych ilościach tylko u mnie problem polega z tym,ze jak dorwe sie do tego arbuza to nieważne ile waży i tak mu dam rade chyba mam skłonności do uzależnień Dobrze,ze do pracy ide po macierzyńskim we wrześniu przynajmiej rusze tyłek i nie bede myslec o głupotachChciałam sie was spytać czy któraś zaglądała na forum zeliza-ktoś zna? Jedna laska pisała,ze brała 6 tab dziennie zelixy 15mg ręce mi opadły razem ze szczęką skąd te dziewczyny sie biorą?!
__________________
Samotna wśród ludzi którzy myślą:"Ona nigdy nie jest sama"
sabati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 11:11   #82
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Zelixa, cz. II

Sabati, a wcinaj tego arbuza, najesz się nim to nie będziesz wcinać innych rzeczy Ale nie chcę Cię martwić, ale jak ja pracowałam to potrafiłam sobie arbuza w kosteczkę pokroić do pojemniczka więc dla uzależnionych od arbuza (tak jak ja i Ty) nie ma rzeczy niemożliwych
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 13:03   #83
yabuszko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Zelixa, cz. II

Witam ponownie,
ja dziś 5 dzień z Zelixą. Waga pokazuje 2 kg mniej. Skutki uboczne: żadne.
Jedyne co zauważyłam to fakt, że wystarczy mniejsza porcja żeby czuć się sytą. Mam nadzieję, że tak zostanie. Wczoraj dodatkowo doszły ćwiczenia.
yabuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:47   #84
87kicia
Przyczajenie
 
Avatar 87kicia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: Zelixa, cz. II

Moje Drogie
dziś waga pokazala 1,5 kg mniej wreszcie
już dostałam nową receptę, tym razem 15...Pani Dietetyczka pow mi, że tak mało chudnę na 10 bo za dużo hormonów dostawałam, i to się unormuje...eehh wierze jej...mam inne wyjscie??

pozdrawiam
87kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 16:12   #85
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez 87kicia Pokaż wiadomość
Moje Drogie
dziś waga pokazala 1,5 kg mniej wreszcie
już dostałam nową receptę, tym razem 15...Pani Dietetyczka pow mi, że tak mało chudnę na 10 bo za dużo hormonów dostawałam, i to się unormuje...eehh wierze jej...mam inne wyjscie??

pozdrawiam
z zaufaniem bylabym ostrozna
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 16:58   #86
Ggooocha
Przyczajenie
 
Avatar Ggooocha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: :P
Wiadomości: 8
Dot.: Zelixa, cz. II

hej wszystkim!!!Niektore z Was chyba sie zapomniały o czym tak naprawde jest to forum...sprzeczacie sie o byle co ale trzeba Wam to wybaczyc-bo to skutki uboczne stosowania przez dłuzszy czas zelixy-dziala na kore mózgową dlatego niektore z Was sa rozdrażnione(nie ma tego w ulotce ale zapytajcie dokladnie swoich lekarzy-jesli wogole ich macie?-ale to juz Wasza sprawa)-a te ktore stosuja zele na własna reke maja jeszcze bardziej zryta psychikę...ale to ich zycie i ich zdrowie-
***co do FIOLUSIEK-nie jestes zołza tylko widocznie masz slaba psychike po zeli i dlatego wyżywasz sie na innych-czujesz sie wtedy silniejsza czy jak? nie wiem o co Ci chodzi i nie chce wiedziec.Znając Twoje teksty na tym forum pewnie mnie nie oszczedzisz i oczywiscie bardzo kulturalnie skomentujesz mój wpis,ale mnie i tak to nie ruszy bo znam swoja wartosc-wiec nie musisz sie wysilac.
Dwa tygodnie temu zakonczyłam półroczne stosowanie zelixy15-zaczynałam z waga 92kg przy wzroscie 165-a skonczyłam z 58(34 mniej) jestem na diecie,jem duzo warzyw i owoców nie jem białego pieczywa i ziemniakow i nie odczuwam glodu(nadal jestem pod opieka lekarza-dietetyka)
Do wszystkich kobiet ktore stosuja zele pod opieka lekarza:zycze Wam abyscie doszły do Waszej upragnionej wagi i obyscie raz na zawsze zmieniły swoj styl zywienia.Wiem ze sie Wam to uda, trzymam
kciuki.
__________________
waga poczatkowa: 92kg od II na zelixie10
ważenie23.06-73kg
ważenie 07.07-69kg
wazenie 02.08-59kg
waga obecna:58 i jesli chodzi o zelixe to tyle
mój cel:55kg
Ggooocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:03   #87
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ggooocha Pokaż wiadomość
hej wszystkim!!!Niektore z Was chyba sie zapomniały o czym tak naprawde jest to forum...sprzeczacie sie o byle co ale trzeba Wam to wybaczyc-bo to skutki uboczne stosowania przez dłuzszy czas zelixy-dziala na kore mózgową dlatego niektore z Was sa rozdrażnione(nie ma tego w ulotce ale zapytajcie dokladnie swoich lekarzy-jesli wogole ich macie?-ale to juz Wasza sprawa)-a te ktore stosuja zele na własna reke maja jeszcze bardziej zryta psychikę...ale to ich zycie i ich zdrowie-
***co do FIOLUSIEK-nie jestes zołza tylko widocznie masz slaba psychike po zeli i dlatego wyżywasz sie na innych-czujesz sie wtedy silniejsza czy jak? nie wiem o co Ci chodzi i nie chce wiedziec.Znając Twoje teksty na tym forum pewnie mnie nie oszczedzisz i oczywiscie bardzo kulturalnie skomentujesz mój wpis,ale mnie i tak to nie ruszy bo znam swoja wartosc-wiec nie musisz sie wysilac.
Dwa tygodnie temu zakonczyłam półroczne stosowanie zelixy15-zaczynałam z waga 92kg przy wzroscie 165-a skonczyłam z 58(34 mniej) jestem na diecie,jem duzo warzyw i owoców nie jem białego pieczywa i ziemniakow i nie odczuwam glodu(nadal jestem pod opieka lekarza-dietetyka)
Do wszystkich kobiet ktore stosuja zele pod opieka lekarza:zycze Wam abyscie doszły do Waszej upragnionej wagi i obyscie raz na zawsze zmieniły swoj styl zywienia.Wiem ze sie Wam to uda, trzymam
kciuki.
smieszy mnie ta osoba ktora zaklada konto i od razu wchodzi na watek zelixa i komentuje jaka to zolza jestem ale wisi mi to.
zawsze bede komentowac glupote brania zelixy dla straty 2-3 kg
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 19:26   #88
Ily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 254
Dot.: Zelixa, cz. II

widze , ze to wszystko zaszło za daleko . Wiek wiekiem ... ale jesli ktos ma na prawde duuza nadwage to wiek sie nie liczy , tylko sie pomaga jak moze , a ze juz metoda chemiczna to coz poradzic (i nie mowie tu o sobie). Dziewczyny dajcie spokoj , takie virtualne- konflikty sensu najmniejszego nie mają . Kazdy jest jaki jest , a to ze przez internet kazdy odwazny wielce to nic na to nie poradzimy. Jutro sie wybieram do lekarza i w koncu zrobie sobie badania , i popytam co i jak jesli chodzi o jakies diety , i tez tak tyllko spytam o zelixe , i na koncu poprosze chyba o namiary na jakiegos dietetyka bo lekarza chyba jakos tak glupio pytac o dopasowanie diety czy cos w tym stylu . Pozdrawiam
__________________
0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

impossible is nothing



jem mniej - od 2015 produkują sam rozmiar XS i S





Ily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 09:36   #89
kasia19987
Raczkowanie
 
Avatar kasia19987
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty:*
Wiadomości: 424
Dot.: Zelixa, cz. II

Widze ze mega awantura tutaj sie zrobila. A szkoda bo chcialam sie Wam ppochwalic ze moja waga znow ruszyla z miejsca Dzis jest juz 63,2 W sumie mam juz 17kg za soba Mam nadzieje ze powoli do nast wakacji uda mi sie dojsc do celu i bede piekna zadowolona z zycia i mega dumna z siebie Oby sie udalo a teraz juz wiem ze takie rzeczy sa mozliwe
__________________
Było: 80kg
Lato 2009r: 63kg
Jest: 69kg
Zaczynamy--> 22.02.2010
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1







kasia19987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:01   #90
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia19987 Pokaż wiadomość
Widze ze mega awantura tutaj sie zrobila. A szkoda bo chcialam sie Wam ppochwalic ze moja waga znow ruszyla z miejsca Dzis jest juz 63,2 W sumie mam juz 17kg za soba Mam nadzieje ze powoli do nast wakacji uda mi sie dojsc do celu i bede piekna zadowolona z zycia i mega dumna z siebie Oby sie udalo a teraz juz wiem ze takie rzeczy sa mozliwe
Burza jest tutaj między innymi przez Tobie podobne dziewczyny, które biorą Zelixę chociaż nie mają otyłości. Co z tego, że będziesz szczupła i piękna (piękno jest rzeczą względną), ale będziesz miała wyniszczony organizm poprzez leki, których brać nie powinnaś. Jedno jest pewne, jak sobie zniszczysz organizm tymi tabletami to na pewno robaczkom pod ziemią się nie spodobasz, one nie lubią chudzielcy
Zastanów się dziewczyno (i inne Tobie podobne) czy warto niszczyć sobie organizm po to by wejść w pożądany rozmiar sukienki, po to by spodobać się chłopakowi... sukienka wyjdzie z mody, chłopak odejdzie a Ty zostaniesz z wyniszczonym organizmem, bo niestety Zelixa potrafi uszkodzić serce, wątrobę i inne ważne narządy... więc czy wato? Jak już wcześniej pisałam, że osoby które nie mają otyłości, a biorą ten lek muszą być albo bardzo głupie, albo bardzo odważne... a Ty do której grupy należysz?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.