Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-04, 11:29   #541
ja_goodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 109
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam
Niedawno kupiłam sobie zestaw do hybryd, w zestawie były lakiery (firma INS), nie jestem z nich zadowolona. Wcześniej robiłam hybrydy u kosmetyczki, trzymały się bardzo dobrze (po 2 tygodniach nie było najmniejszych odprysków, zmieniałam kolor tylko ze względu na odrosty). Pomyślałam, że skoro tamte lakiery tak dobrze się trzymały, to może sama w nie zainwestuję. Zadzwoniłam do kosmetyczki, chciałam się umówić na hybrydy, ale terminy jakie mi pasowały były już pozajmowane, no to po prostu spytałam jakimi lakierami robią te hydbrydy. Powiedziała że firma to Cosmo Tan, ale wpisuję to w googla i nie mogę niczego takiego znaleźć. Prawdopodobnie źle ją usłyszałam, może któraś z was skojarzy tą firmę i poda mi poprawną nazwę (dzwonić drugi raz nie chcę, bo babeczka była trochę zła że wogóle ją o to pytam i bardzo niechętnie podawała mi tą nazwę).
ja_goodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 11:46   #542
niunia_05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
GG do niunia_05
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczynki mam pytanie. Otóż posiadam bazę i lakier z firmy CND Shellac. Ale top coat mam z firmy sun flower z tym że nakładałam go zawsze na żel i nie wiem czy nada się na lakiery hybrydowe czy musi to byc specjalny? Ponizej przesylam zdjecie jaki to top coat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg top_coat_swiatloutwardzalny.jpg (22,5 KB, 13 załadowań)
niunia_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 16:52   #543
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez niunia_05 Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam pytanie. Otóż posiadam bazę i lakier z firmy CND Shellac. Ale top coat mam z firmy sun flower z tym że nakładałam go zawsze na żel i nie wiem czy nada się na lakiery hybrydowe czy musi to byc specjalny? Ponizej przesylam zdjecie jaki to top coat.
z tego co rozumiem, to top coat sunflowera to żel, a nie hybryda
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 19:36   #544
niunia_05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
GG do niunia_05
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

czyli rozumiem ze sie nie nadaje?
niunia_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 22:09   #545
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez niunia_05 Pokaż wiadomość
czyli rozumiem ze sie nie nadaje?
No nie za bardzo. Bo jeśli hybrydę przykryjesz zwykłym żelem to może i Ci się to utrzyma na paznokciu, ale z właściwości hybrydy nic nie zostanie
Skoro masz całą resztę z Shellaca to warto kupić i Shellacowy Top Coat, wtedy zrobisz sobie porządnie paznokcie, bez żadnego ryzyka

Chociaż jak pisałam, nie do końca wiem czym jest ten Top, ale wnioskuje, że to żel
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz

Edytowane przez czesterka
Czas edycji: 2012-06-04 o 22:14
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 11:57   #546
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

a odwrotnie? czyli na żel jednofazowy jakby położyć top coat hybrydowy???
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 12:35   #547
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
a odwrotnie? czyli na żel jednofazowy jakby położyć top coat hybrydowy???
Nie widzę w tym żadnego sensu Dlaczego chcesz położyć top hybrydowy, a nie żel? Po co to mieszać?

Nie jestem żadną specjalistką w tym, więc mówię tylko tak jak myślę
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 12:52   #548
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
a odwrotnie? czyli na żel jednofazowy jakby położyć top coat hybrydowy???
...
jak najbardziej możesz,topy hybrydowe są świetne do nabłyszczania żeli i akrylu...i mają taką zaletę,że się nie zapowietrzają jak niektóre topy żelowe.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 06:17   #549
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny - przeczytałam wątek, a nie znalazłam - czy ktoś stosował shellac po zdjęciu żelu lub akrylu - jaka wtedy była jego wytrzymałość.
Wiadomo, zależy, jak jest masa zdjęta, ale co przy miękkich pazurkach - jak wtedy z trwałością?
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 18:46   #550
aniucha1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam serdecznie wszystkie koleżanki
Mam pytanie dotyczące lakierów hybrydowych. Otóż sprawiłam sobie zestaw z firmy Misteromilano.Nie wiem, chyba jeszcze nie mam wprawy w nakładaniu lakierów, bo wolny brzeg paznokci odpryskuje po 5 dniach...Zamówiłam teraz kilka lakierów CND i tak się zastanawiam, czy jak użyję bazy i top z Misteromilano, a lakier położę CND, to czy nie będzie jakiejś tragedii? Czy ktoś próbował takich kombinacji? To znaczy- używał bazy i nawierzchniowego z innej firmy, a lakieru z innej? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
A i jeszcze może ktoś mi poleci porządny odtłuszczacz? Podejrzewam,że te odpryski mogą być spowodowane niezbyt dokładnym odtłuszczeniem płytki.
aniucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 01:08   #551
Ardenka
Zadomowienie
 
Avatar Ardenka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 940
GG do Ardenka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - przeczytałam wątek, a nie znalazłam - czy ktoś stosował shellac po zdjęciu żelu lub akrylu - jaka wtedy była jego wytrzymałość.
Wiadomo, zależy, jak jest masa zdjęta, ale co przy miękkich pazurkach - jak wtedy z trwałością?
Ja robię ostatnio hybrydę na moich cienkich i miękkich pazurkach, dopiero zaczęłam łykać suplementy na wzmocnienie ich. Kosmetyczka prawie płakała nad moimi "piórkami" i ledwo co mogła je piłować bo były tak cieniutkie i wyginały się razem z ruchem pilniczka (najprawdopodobniej wcześniejsza kosmetyczka zamiast hybrydy nałożyła mi żel i po tym moje paznokcie się tak masakrycznie zmiękczyły, no tak kończą się zakupy na grouponie itp) co do trwałości prawdziwej hybrydy, do której nie mam wątpliwości iż nią jest nie mam zastrzeżeń. Zmieniam kolor tylko ze względu na odrosty co dwa tygodnie ale wydaję mi się, że ze spokojem wytrzymają więcej
__________________
Luźny blog o kosmetykach, wizażu, modzie i zapachach Zapraszamy
http://gramerka.blogspot.com/
Ardenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 06:18   #552
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

No to świetnie - dzięki za odpowiedź - ja mam narazie od środy i wszystko wygląda ok - zastanawiam się, czy sobie jeszcze jakiś kolorków nie dokupić, bo narazie mam z shellac tylko 2
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 12:13   #553
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

To ja mam tylko jeden kolor Kupiłam na próbę, oczywiście razem z bazą i topem. Nie chciałam na początku eksperymentować z mieszankami

Jeśli chodzi o bardzo wątłe paznokcie, to jeśli się łamią, to może warto spróbować z krótkimi? Dać jakiś fajny kolorek i też będzie ładnie... tylko pytanie jak im posłuży moczenie w acetonie przy zdejmowaniu...

To ja też mam pytanie:
1.
Szukam fajnych kolorków CND Shellac. Chodzi mi tylko o tą firmę. Kupiłam Gotcha (różowy) ale był zupełnie inny niż na zdjęciach które widziałam... generalnie mi się nawet podoba... ale jakoś nie wiem jak wybrać inne kolory, a nie chcę wszystkiego na "chybił trafił" kupować. Szukam czerwieni (zastanawiam się nad hoolywood), i czegoś ciemniejszego. Takiego czerwonego zmieszanego z fioletem, czy wiśniowego. Lubię takie coś szczególnie na nóżkach. No i szukam bardzo jasnego różu... dla osób które chcą mieć maniciure taki prawie niewidoczny, ale żeby coś tam było... Może ktoś ma doświadczenia w kolorach tej firmy i coś by mi polecił... albo stronkę z wiarygodnymi zdjęciami kolorów, gdzie będą wyglądały tak jak w rzeczywistości.

2.
Czy ktoś robił hybrydy na nóżkach? Jak to się zdejmuje? Mam na myśli w czym moczyć paznokcie żeby zeszło (chodzi o pojemnik). Do rąk widziałam fajne miseczki do maniciure, są też inne bajery. Ale co z nogami? W jakiejś miseczce? Chodzi mi żeby było względnie wygodnie i nie lać też nie wiadomo ile tego płynu...

Dzięki
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 12:49   #554
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Hoollywod to fajna żywa czerwień z mini-mieniącą się poświatą - ale wygląda super
Czerwień z fioletem/ wiśnia - mi to pasuje do kolorku dark lava - mam ten kolor właśnie na pazurkach - w słońcu bordo z opalizującymi drobinkami, w normalnym świetle wiśnia z połyskiem
mani taki prawie niewidoczny, to romatique - mleczny róz lub beau lub negligee - oba z delikatną poświatą
Tutaj na aukcji masz zdjęcia z kolorami
http://allegro.pl/cnd-shellac-36-kol...402480262.html
Na stopkach ja by zawijała nasączone waciki w folię
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 13:33   #555
Ardenka
Zadomowienie
 
Avatar Ardenka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 940
GG do Ardenka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja z czerwieni miałam Wildfire. Byłam bardzo zadowolona bo to klasyczna czerwień bez dodatków. Także z czystym sumieniem mogę polecić
__________________
Luźny blog o kosmetykach, wizażu, modzie i zapachach Zapraszamy
http://gramerka.blogspot.com/
Ardenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 17:51   #556
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Ardenka Pokaż wiadomość
Ja z czerwieni miałam Wildfire. Byłam bardzo zadowolona bo to klasyczna czerwień bez dodatków. Także z czystym sumieniem mogę polecić
Tak, ja też polecam Wildfire
tutaj kolor jest dobrze oddany:
photo-2.jpg

Mam jeszcze Masquarade, wygląda jak tutaj:
masquerade-shellac-gel-color-polish.jpg
troszkę smuży ten kolor

z jasnych mam Romantique, wygląda jakoś tak:
Romantique_Zillionaire_2.jpg
Ale dość słabo kryje, potrzeba dwóch dobrych warstw


Ja sobie robie tylko na nogach Zmywacz na waciki i do palców lub palce do miseczki ze zmywaczem
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz

Edytowane przez czesterka
Czas edycji: 2012-06-08 o 17:53
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 14:39   #557
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dzięki dziewczyny za odzew

Tą stronkę na allegro widziałam, i jeszcze jeden sprzedający ma zdjęcia na paluszkach http://allegro.pl/cnd-shellac-36-kol...347792196.html

z tym że ten mój kolorek wygląda inaczej... gotcha na tych zdjęciach wygląda na cieplejszy kolor dlatego też pytałam...

Podoba mi się ten Masquarade, a Romantique chcę do frencha kupić.

Ale ten Dark lava też super - fajnie się mieni...
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 16:40   #558
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Też chciałam ten romanique, ale przeczytałam, że lubią się smugi robić podczas nakładania, nawet po 2 warstwie, więc zdecydowałam się, że nie będę ryzykować.

Zachęcona tym, że podczas sprzątania domu (łącznie z ręcznym myciem garów i podłóg) nie używając rękawiczek (a za to świetnych płynów typu domestos, cilit bang and co.) nic się z shellackiem na moich pazurkach nie stało (a noszę go od środy na pazurach po zdjęciu żelu), zamówiłam kolejne kolorki; tym razem: beau, hot chilis i asphalt - zobaczymy jak się będą prezentować
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 17:12   #559
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Wildfire jest klasyczną czerwienią bez żadnych drobinek ani połysku perłowego, asphalt jest jednym z moich ulubionych kolorów, taka czysta ciemna szarość. co do romantique, przy dwóch warstwach wygląda bardzo fajnie, jest rewelacyjny do frencza, fajnie tez wygląda jedna warstwa strawberry smoothie i na nią romantique, taki nieco bardziej różowy niż sam romantique. a co do zmywania stóp, ja i stopy i dłonie zdejmuję przez nałożenie na paznokieć wacika nasączonego acetonem i owijam paluszek folią aluminiowa na 10 minut, potem wszystko elegancko schodzi, a nie męczę skóry namaczaniem całych palców w acetonie
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 12:42   #560
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

To popróbuję później z namoczonymi gazikami ale póki co mam ładne i bez odrostów... choć w sumie to już tydzień.... Czekam na wypłatę to kupię te nowe kolorki. Romantique też do frencza między innymi chciałam... Chciałabym sobie skompletować taki zestawik i zacząć coś po krewnych i znajomych robić przynajmniej póki co.

Misiu235 - mnie też to bardzo imponuje w shellacu Lubię mieć ładne pazurki, ale lakiery na zbyt krótko mi starczały, a odpryski wyglądają według mnie okropnie... a te hybrydy super tylko jestem ciekawa ile paznokcie wytrzymają tego namaczania w acetonie... czy np po pół roku nie będą miały dosyć... no ale okaże się....
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 14:35   #561
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

OlaOla, mam nadzieję, że masz jakieś przeszkolenie w tym kierunku i pamiętasz o zasadach bezpieczeństwa i higieny - takie zboczenie zawodowe
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 22:07   #562
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Mam, mam....

zamawiamy następne kolorki...

a kuzynka której zrobiłam pazurki obgryzła je z koloru do zera masakra... to się napracowałam
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 06:37   #563
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

NO cóż, bywa - ja dzisiaj powinnam już nowe kolorki mieć
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 22:46   #564
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam
Dziewczyny a możecie mi powiedziec czy hybryda sprawdzi mi się na urlopie za granicą? Nigdy jeszcze jej nie robiłam wiec myślę, ze Wy jesteście wystarczająco doświadczone w tym temacie. Generalnie chodzi mi o jej trwałość w warunkach wysokiej wilgotności, wysokiej temperatury itp... Pytam Was bo chciałam sobie sprawic taki mani na wyjazd aby miec spokój a żelu tudzież akrylu kłaść nie chcę. Zakładamy oczywiście, że zrobię ją w dobrym zakładzie...
Każda Wasza opinia jest dla mnie niezwykle cenna
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:33   #565
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny a możecie mi powiedziec czy hybryda sprawdzi mi się na urlopie za granicą? Nigdy jeszcze jej nie robiłam wiec myślę, ze Wy jesteście wystarczająco doświadczone w tym temacie. Generalnie chodzi mi o jej trwałość w warunkach wysokiej wilgotności, wysokiej temperatury itp... Pytam Was bo chciałam sobie sprawic taki mani na wyjazd aby miec spokój a żelu tudzież akrylu kłaść nie chcę. Zakładamy oczywiście, że zrobię ją w dobrym zakładzie...
Każda Wasza opinia jest dla mnie niezwykle cenna
Jak najbardziej A najbezpieczniej wziąć sobie do tego zmywacz z acetonem lub zwykły lakier w podobnym kolorze Wtedy jak coś się stanie to zaradzisz Ale liczę, że Ci spokojnie wytrzyma
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:54   #566
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Popieram, ładnie się trzymają, myślę że warto.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Dziewczyny a czy do shellaca można stosować jakieś ozdoby? Brokaty czy inne pierdółki świecące? Czy można np coś na wierzch przykleić np na klej do tipsów i nie zaszkodzi to shellacowi?
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 01:07   #567
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Bardzo Wam dziękuję za rady
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 17:39   #568
anka_74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez olaola1981 Pokaż wiadomość
To ja mam tylko jeden kolor Kupiłam na próbę, oczywiście razem z bazą i topem. Nie chciałam na początku eksperymentować z mieszankami

Jeśli chodzi o bardzo wątłe paznokcie, to jeśli się łamią, to może warto spróbować z krótkimi? Dać jakiś fajny kolorek i też będzie ładnie... tylko pytanie jak im posłuży moczenie w acetonie przy zdejmowaniu...

To ja też mam pytanie:
1.
Szukam fajnych kolorków CND Shellac. Chodzi mi tylko o tą firmę. Kupiłam Gotcha (różowy) ale był zupełnie inny niż na zdjęciach które widziałam... generalnie mi się nawet podoba... ale jakoś nie wiem jak wybrać inne kolory, a nie chcę wszystkiego na "chybił trafił" kupować. Szukam czerwieni (zastanawiam się nad hoolywood), i czegoś ciemniejszego. Takiego czerwonego zmieszanego z fioletem, czy wiśniowego. Lubię takie coś szczególnie na nóżkach. No i szukam bardzo jasnego różu... dla osób które chcą mieć maniciure taki prawie niewidoczny, ale żeby coś tam było... Może ktoś ma doświadczenia w kolorach tej firmy i coś by mi polecił... albo stronkę z wiarygodnymi zdjęciami kolorów, gdzie będą wyglądały tak jak w rzeczywistości.

2.
Czy ktoś robił hybrydy na nóżkach? Jak to się zdejmuje? Mam na myśli w czym moczyć paznokcie żeby zeszło (chodzi o pojemnik). Do rąk widziałam fajne miseczki do maniciure, są też inne bajery. Ale co z nogami? W jakiejś miseczce? Chodzi mi żeby było względnie wygodnie i nie lać też nie wiadomo ile tego płynu...

Dzięki
Witam
ja bardzo lubię kolor Masquerade.
Co do usuwania , ja docinam wacik kosmetyczny mniej więcej wielkości paznokcia, namaczam acetonem , przykładam do paznokcia i owijam folia aluminiową. 5 minut i wszystko pięknie schodzi , stosuję ta metode zarówno na dłonie , jak i na stopy.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Szkoda pieniędzy na podróbki i tanie wynalazki . Wiem , bo sama testowałam....po 2 dniach odpryski , zdjęcie baaaaardzo problematyczne....
Ja kupuję Shellacka na Allegro po 67,90 zł za szt. od sprawdzonego sprzedawcy (nie podam jego nazwy , bo jeszcze mnie ktoś posądzi o reklamę ;-).
Utwardzam w zwykłej lampie 4- żarówkowej i żadnych problemów jeszcze nie miałam, wszystko wszystko świetnie się trzyma ...
anka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 12:35   #569
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez olaola1981 Pokaż wiadomość
To ja mam tylko jeden kolor Kupiłam na próbę, oczywiście razem z bazą i topem. Nie chciałam na początku eksperymentować z mieszankami

Jeśli chodzi o bardzo wątłe paznokcie, to jeśli się łamią, to może warto spróbować z krótkimi? Dać jakiś fajny kolorek i też będzie ładnie... tylko pytanie jak im posłuży moczenie w acetonie przy zdejmowaniu...

To ja też mam pytanie:
1.
Szukam fajnych kolorków CND Shellac. Chodzi mi tylko o tą firmę. Kupiłam Gotcha (różowy) ale był zupełnie inny niż na zdjęciach które widziałam... generalnie mi się nawet podoba... ale jakoś nie wiem jak wybrać inne kolory, a nie chcę wszystkiego na "chybił trafił" kupować. Szukam czerwieni (zastanawiam się nad hoolywood), i czegoś ciemniejszego. Takiego czerwonego zmieszanego z fioletem, czy wiśniowego. Lubię takie coś szczególnie na nóżkach. No i szukam bardzo jasnego różu... dla osób które chcą mieć maniciure taki prawie niewidoczny, ale żeby coś tam było... Może ktoś ma doświadczenia w kolorach tej firmy i coś by mi polecił... albo stronkę z wiarygodnymi zdjęciami kolorów, gdzie będą wyglądały tak jak w rzeczywistości.

2.
Czy ktoś robił hybrydy na nóżkach? Jak to się zdejmuje? Mam na myśli w czym moczyć paznokcie żeby zeszło (chodzi o pojemnik). Do rąk widziałam fajne miseczki do maniciure, są też inne bajery. Ale co z nogami? W jakiejś miseczce? Chodzi mi żeby było względnie wygodnie i nie lać też nie wiadomo ile tego płynu...

Dzięki
Już nie pamietam gdzie to znalazłam,ale sama sie sugerowałam. na allegro pod aukcjami często są kolory "na zywo"
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1304256225


Kupiłam prawie cały zestaw Shellac i jestem zachwycona. Trwałość niesamowita, nawet na slabszych pazurkach. Nie eksperymentowałam z innymi/tańszymi firmami, bo pewnie i tak w końcu kupiłabym CND
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 13:35   #570
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Martinixxx Pokaż wiadomość
...Kupiłam prawie cały zestaw Shellac i jestem zachwycona. Trwałość niesamowita, nawet na slabszych pazurkach. Nie eksperymentowałam z innymi/tańszymi firmami, bo pewnie i tak w końcu kupiłabym CND
BRAWA za rozsądek!
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.