Zapuszczanie grzywki u mezczyzny !!! POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 21:03   #1
spam1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Smile

Zapuszczanie grzywki u mezczyzny !!! POMOCY


Witam wszystkie Panie .
Mam problem z grzywka :/ staram sie ja zapuszczac przy moich zakolach. Problem polega na tym ze mam geste wlosy na srodku grzywki a po boku sa zadsze i ciensze wloski gdy srodek grzywki rozczesze to jest jako tako a jak wlasy uloza sie do srodka to lipa, wyglada to jak bym mial ogon na czole a po bokach lyso . I tu pojawia sie moje pytanie czy to sie wszystko wyrowna z czasem jak bede przycinal srodek grzywki a boki zostawie, cz nie ??? Dodam ze mam prawie 18lat i mam zakola :/ ps. jaka fryzura by byla dobra by to jakos zakryc , slyszalem ze irokez jest dobrym sposobem i na zero jak ktos woli.

sory za bledy ale pisalem post na iPodzie
za wszystkie odp serdecznie dziekuje
spam1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:00   #2
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Zapuszczanie grzywki u mezczyzny !!! POMOCY

Cytat:
Napisane przez spam1 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie .
Mam problem z grzywka :/ staram sie ja zapuszczac przy moich zakolach. Problem polega na tym ze mam geste wlosy na srodku grzywki a po boku sa zadsze i ciensze wloski gdy srodek grzywki rozczesze to jest jako tako a jak wlasy uloza sie do srodka to lipa, wyglada to jak bym mial ogon na czole a po bokach lyso . I tu pojawia sie moje pytanie czy to sie wszystko wyrowna z czasem jak bede przycinal srodek grzywki a boki zostawie, cz nie ??? Dodam ze mam prawie 18lat i mam zakola :/ ps. jaka fryzura by byla dobra by to jakos zakryc , slyszalem ze irokez jest dobrym sposobem i na zero jak ktos woli.

sory za bledy ale pisalem post na iPodzie
za wszystkie odp serdecznie dziekuje
Spróbuj lotionu Seboradin . Do kupienia w aptece za okolo 16 zł. Wciera się go w skórę głowy, pobudza cebulki włosów. Ja też miałam małe zakola. Po zuzyciu kilku buteleczek mam tam normalne gęste włosy.
Opinie na jego temat znajdziesz tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...a-rzodkwia.htm
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.