Rudy a miał być naturalny blond pomocy !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 12:19   #1
freakylover
Przyczajenie
 
Avatar freakylover
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Unhappy

Rudy a miał być naturalny blond pomocy !!


Kochane, jestem załamana i płakać mi się chcę jak na siebie patrze w lustrze.. w niedzielę pofarbowałam włosy na bardzo jasny beżowy blond [odcień numer 9.13 Garnier] i wszystko było w miare ok, oprócz tego, że na odrostach pojawił się rudy !! koleżanka poradziła mi abym kupiła płukankę i porządnie wypłukała włosy i tak zrobiłam, niestety wyszedł mi jeszcze gorszy rudy niż miałam i tym razem na całych włosach !! ( co mam zrobić ? czy wizyta u fryzjera jest konieczna? czy może dalej stosować płukankę czekając na zadowalający efekt? chciałam uzyskać taki kolor: http://i2.pinger.pl/pgr239/07ce30f60...ha_3189452.jpg a wyszła mi za przeproszeniem jakaś blond-rudo kupa. POMOCY
freakylover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:19   #2
niobee
Raczkowanie
 
Avatar niobee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Rudy a miał być naturalny blond pomocy !!

hmm... w tey sytuacji radziłabym Ci ratować włoski u fryzjera. Myśle ze on dobierze Ci odpowiedni kolor farby.
Zastanawiam się jaki jest Twój kolor naturalny włosów? jeśli bardzo ciemny, radziłabym Ci zaprzestac jakikolwiek prób rozjaśniania na blond gdyż w takim przypadku musiałabyś użyc bardzo silnej wody utlenionej a szkoda niszczyć naturalnie zdrowych włosów.
niobee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 15:17   #3
freakylover
Przyczajenie
 
Avatar freakylover
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Rudy a miał być naturalny blond pomocy !!

naturalnie mam ciemny blond, kiedyś farbowałam na ciemny brąz później u fryzjera zrobiłam balejaż blond, później powróciłam do ciemnego blondu a teraz chciałam ładnego naturalnego jasnego blondu ale no niestety nic nie wyszło.. chyba fryzjer rzeczywiscie będzie najlepszy ehh szkoda tylko pieniędzy..
freakylover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 17:48   #4
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Rudy a miał być naturalny blond pomocy !!

Rudy to nie taki zły kolor No i radziłabym raczej udać się do fryzjerki, bo bez niej ani rusz w takich sytuacjach (wiem z własnego doświadczenia) Możesz ewentualnie zrobić własne laboratorium chemiczne i ryzykować czy będziesz miała włosy jak Ania z Zielonego Wzgórza czy nie
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 13:00   #5
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Rudy a miał być naturalny blond pomocy !!

garnier szybko sie spłukuje, sama zobaczysz, ze rudy zniknie za kilka myc. Spokojnie. Rudy lepszy niz błotnistoburozielonkawe włosy, jakie ja uzyskałam po garnierze ostatnio
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 14:55   #6
freakylover
Przyczajenie
 
Avatar freakylover
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Rudy a miał być naturalny blond pomocy !!

kryzys zażegnany ;p poszłam do zaprzyjaźnionej fryzjerki z rozpaczą w oczach, ta doradziła mi żebym kupiła sobie farbę jasny brąz lub średni blond, w zależności czy chcę mieć ciemniejsze czy jaśniejsze włosy bo bez interwencji fryzjerskiej niestety nie dałoby się usunąć tych rudości żeby był ładny blond ciemny. Kupiłam farbę sayoss jasny brąz teraz mogę Wam gorąco polecić te farby ! kolor wyszedł cudowny !! idealny.. nie za ciemny nie za jasny brąz najlepsza farba jaką kiedykolwiek używalam ! polecam
freakylover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.