Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 09:49   #3091
ZuzanneP
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 106
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja się zastanawiam nad depilacją na jesieni, ale miejsc intymnych. Mam tam włosy dośc grube i ciemne, poczytałam sobie Wasze wcześniejsze opinie i teraz mam dylemat, bo nadal nie wiem: boli czy nie? Lepiej laserem czy jednak golić do końca życia?

Nie wiem, czy nie było już wcześniej odpowiedzi na te pytania, ale przejrzałam tę część i nic nie znalazłam, a link do poprzedniej części mi nie chce dzialać... Może to przez neta.

Dodam, że zabieg chciałam przeprowadzić w Vesunie, bo mam stosunkowo blisko do Bonarki (Kraków), byłam tam juz na innych zabiegach i okazały się skuteczne, ale właśnie z depilacją jest tak, ze ludzie różnie reagują. A nie chcialabym wyrzucić kasy w błoto. Czy ma ktoś podobny problem?
ZuzanneP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 22:15   #3092
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ZuzanneP Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad depilacją na jesieni, ale miejsc intymnych. Mam tam włosy dośc grube i ciemne, poczytałam sobie Wasze wcześniejsze opinie i teraz mam dylemat, bo nadal nie wiem: boli czy nie? Lepiej laserem czy jednak golić do końca życia?

Nie wiem, czy nie było już wcześniej odpowiedzi na te pytania, ale przejrzałam tę część i nic nie znalazłam, a link do poprzedniej części mi nie chce dzialać... Może to przez neta.

Dodam, że zabieg chciałam przeprowadzić w Vesunie, bo mam stosunkowo blisko do Bonarki (Kraków), byłam tam juz na innych zabiegach i okazały się skuteczne, ale właśnie z depilacją jest tak, ze ludzie różnie reagują. A nie chcialabym wyrzucić kasy w błoto. Czy ma ktoś podobny problem?
Pewnie, ze lepiej na laser niz golic. Moim zdaniem warto nawet jesli pozbedziesz sie tylko polowy wloskow, przeciez to juz bedzie duza roznica Bol to kwestia bardzo indywidualna, ale na 99% bedzie bolec mocno :P
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 14:14   #3093
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dzięki za informacje dziewczyny.
jestem praktycznie zdecydowana i tylko potwierdzacie moje wybory
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 15:42   #3094
paul_ina033
Raczkowanie
 
Avatar paul_ina033
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 119
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chętnie podzielę się zniżką -20% do Laser DeLux
Proszę o kontakt na priv.
paul_ina033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 17:59   #3095
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

miałam robiony laser lightsheere w polowie czerwca na pachy i całe bikini. Bolało mocno, nie powiem. Włoski ładnie wypadły i przez jakiś czas byłam gładka praktycznie całkowicie. Potem zaczęło odrastać i mam wrażenie, że jest jak przed laserem nie widać efektu żadnego. Chcę teraz iść na drugi zabieg (nie było mnie całe wakacje w PL, dlatego nie mogłam iść na kolejny zabieg po kilku tygodniach) tylko nie wiem czy przez to, że nie poszłam w wyznaczonym terminie nie popsułam efektu. Co myślicie?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 09:34   #3096
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

@paul_ina033
muszę odkopać gdzie się oblokowuje privy, więc odezwę się w weekend jak będzie chwilka, abypodłubać
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 11:43   #3097
griz44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Korzystał ktoś może z salonu Laser DeLux? Wg cennika internetowego zabieg kosztuje tylko 199 zł, co wydaje się zadziwiająco tanie. W przypadkach niektórych części ciała to 1/3 normalnej ceny. Jest w tym jakiś haczyk? Może to zniżka tylko na pierwszy z serii zabiegów. albo jakaś inna niespodzianka.

Nie chce mi się wierzyć, że wykonają mi tam 5-6 zabiegów na daną część ciała i za każdy zapłacę tylko 199 zł bez żadnych haczyków.
griz44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-11, 11:53   #3098
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez griz44 Pokaż wiadomość
Korzystał ktoś może z salonu Laser DeLux? Wg cennika internetowego zabieg kosztuje tylko 199 zł, co wydaje się zadziwiająco tanie. W przypadkach niektórych części ciała to 1/3 normalnej ceny. Jest w tym jakiś haczyk? Może to zniżka tylko na pierwszy z serii zabiegów. albo jakaś inna niespodzianka.

Nie chce mi się wierzyć, że wykonają mi tam 5-6 zabiegów na daną część ciała i za każdy zapłacę tylko 199 zł bez żadnych haczyków.
ja place tyle za cale bikini.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 12:04   #3099
griz44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Przy każdym następnym zabiegu dalej 199 zł, czy to dotyczy tylko pierwszego? Jeśli jest cały czas taka cena, to jest to niesamowita okazja.
griz44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 19:41   #3100
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Bardziej boli ipl czy light sheer? Byłam na ipl kilka lat temu na bikini i powiem szczerze, że ból był nie do zniesienia. Teraz zastanawiam się nad kupnem grupona na light sheer i jestem ciekawa jak jest z bólem przy tym laserze
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 06:59   #3101
little_Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja mam porównanie light sheera do IPL (niestety) i light sheer, jako, że jest laserem boli zdecydowanie bardziej. Nie wspomnę już o tym, że w porównaniu do IPL, light sheer działa. Właśnie skończyłam 5 serię na pachy i 4 na bikini i jestem bardzo zadowolona, 99% włosów zniknęło
little_Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 11:37   #3102
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez little_Bella Pokaż wiadomość
Ja mam porównanie light sheera do IPL (niestety) i light sheer, jako, że jest laserem boli zdecydowanie bardziej. Nie wspomnę już o tym, że w porównaniu do IPL, light sheer działa. Właśnie skończyłam 5 serię na pachy i 4 na bikini i jestem bardzo zadowolona, 99% włosów zniknęło
W jakim mieście robiłaś? Ile strzałów jest na jedną pachę?
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 13:44   #3103
Jasevrati
Raczkowanie
 
Avatar Jasevrati
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam pytanie odnośnie depilacji laserowej. Rok temu miałam 3 zabiegi na brodę, gdzie rosły mi wredne czarne sztywne włoski. Nie było ich dużo, ale powodowały podrażnienia i stany zapalne, więc postanowiłam się ich pozbyć. Skorzystałam z promocji w swoim mieście, ale wszystko i tak kosztowało ponad 700 złotych, więc nie mało. Po tych 3 zabiegach (robionych w odstępach około 6 tygodniowych) problem właściwie zniknął, włoski przestały rosnąć. Po jakichś 4 miesiącach od ostatniego zabiegu pojawiły się z powrotem, ale słabe, jasne i nie stanowiły właściwie problemu, raz na jakiś czas przejeżdżałam po nich maszynką, co i tak było komfortowe w porównaniu do sytuacji sprzed zabiegów, kiedy musiałam je wyrywać co rano albo golić 2 razy dziennie i borykać się ze stanami zapalnymi skóry w tych miejscach. Teraz mija rok od pierwszego zabiegu, a ja zauważyłam ze zgrozą, że włosy są coraz sztywniejsze, powróciły w pełnej okazałości w tych samych miejscach, z których zostały usunięte i z powrotem zaczynają mi się robić podrażnienia. Przy okazji brody, pani w salonie usuwała mi też pojedyncze włoski w innych miejscach - np na szyi i one wszystkie się pojawiły z powrotem.
Czy to jest kwestia niewystarczającej ilości zabiegów, czy ich jakości? Nie wiem, czy powinnam próbować jeszcze raz, czy skorzystać z usług innego salonu, czy w ogóle sobie odpuścić, bo to nie dla mnie? Wydatek był spory, ale zdecydowałam się na te zabiegi, bo miały załatwić mój problem raz na zawsze, a okazało się, że starczyły zaledwie na rok i to nie do końca, bo bez maszynki w tym czasie się nie obeszło.
Bardzo długo przed zabiegami nie wyrywałam tych włosków, przez półtora roku co najmniej goliłam je maszynką, tak samo robię teraz, żadnego wyrywania. Mam bardzo bladą skórę, włoski są ciemne.
Jasevrati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 15:23   #3104
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A na jakim laserze byłaś?
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 15:25   #3105
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jasevrati Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie depilacji laserowej. Rok temu miałam 3 zabiegi na brodę, gdzie rosły mi wredne czarne sztywne włoski. Nie było ich dużo, ale powodowały podrażnienia i stany zapalne, więc postanowiłam się ich pozbyć. Skorzystałam z promocji w swoim mieście, ale wszystko i tak kosztowało ponad 700 złotych, więc nie mało. Po tych 3 zabiegach (robionych w odstępach około 6 tygodniowych) problem właściwie zniknął, włoski przestały rosnąć. Po jakichś 4 miesiącach od ostatniego zabiegu pojawiły się z powrotem, ale słabe, jasne i nie stanowiły właściwie problemu, raz na jakiś czas przejeżdżałam po nich maszynką, co i tak było komfortowe w porównaniu do sytuacji sprzed zabiegów, kiedy musiałam je wyrywać co rano albo golić 2 razy dziennie i borykać się ze stanami zapalnymi skóry w tych miejscach. Teraz mija rok od pierwszego zabiegu, a ja zauważyłam ze zgrozą, że włosy są coraz sztywniejsze, powróciły w pełnej okazałości w tych samych miejscach, z których zostały usunięte i z powrotem zaczynają mi się robić podrażnienia. Przy okazji brody, pani w salonie usuwała mi też pojedyncze włoski w innych miejscach - np na szyi i one wszystkie się pojawiły z powrotem.
Czy to jest kwestia niewystarczającej ilości zabiegów, czy ich jakości? Nie wiem, czy powinnam próbować jeszcze raz, czy skorzystać z usług innego salonu, czy w ogóle sobie odpuścić, bo to nie dla mnie? Wydatek był spory, ale zdecydowałam się na te zabiegi, bo miały załatwić mój problem raz na zawsze, a okazało się, że starczyły zaledwie na rok i to nie do końca, bo bez maszynki w tym czasie się nie obeszło.
Bardzo długo przed zabiegami nie wyrywałam tych włosków, przez półtora roku co najmniej goliłam je maszynką, tak samo robię teraz, żadnego wyrywania. Mam bardzo bladą skórę, włoski są ciemne.
Nie chce sie wymadrzac ale moim zdaniem przyczyna jest golenie wloskow maszynka i hormony.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 18:38   #3106
Jasevrati
Raczkowanie
 
Avatar Jasevrati
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Byłam na Light Sheer Duet.
Golenie włosów maszynką jest przeciwwskazaniem? Przecież podczas przygotowań do zabiegu kosmetyczka poucza, że na kilka miesięcy przed zabiegiem nie należy wyrywać włosków tylko właśnie golić maszynką
Jasevrati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 19:43   #3107
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jasevrati Pokaż wiadomość
Byłam na Light Sheer Duet.
Golenie włosów maszynką jest przeciwwskazaniem? Przecież podczas przygotowań do zabiegu kosmetyczka poucza, że na kilka miesięcy przed zabiegiem nie należy wyrywać włosków tylko właśnie golić maszynką
Golić maszynką między zabiegami, właśnie po to by je wzmocnić, żeby laser lepiej zadziałał :P
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 19:58   #3108
Jasevrati
Raczkowanie
 
Avatar Jasevrati
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Golić maszynką między zabiegami, właśnie po to by je wzmocnić, żeby laser lepiej zadziałał :P
To nie na to samo wychodzi? ;|
Jasevrati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 07:12   #3109
little_Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Miałam 4 zabiegi na bikini w Rybniku i 4 zabiegi na pachy (3 w Gliwicach, czwarty w Rybniku). Pierwsze 3 zabiegi było zwykłym LS, czyli dość sporo tych strzałów było, mając na uwadze również fakt, że włosków było dużo. A ostatni raz miałam robione LSD, więc to poszło szybciej, kilka strzałów dużą głowicą, a potem dobitki małą (może kilkanaście).
little_Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-16, 09:59   #3110
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Golić sie nalezy przed zabiegami, a nie po skonczonej serii, chyba że planujesz kolejne zabiegi. Logiczne
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 10:26   #3111
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Golić sie nalezy przed zabiegami, a nie po skonczonej serii, chyba że planujesz kolejne zabiegi. Logiczne
Otoz to
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 12:51   #3112
Jasevrati
Raczkowanie
 
Avatar Jasevrati
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Po skończonej serii można się nie golić jeśli nie odrastają. Jeśli zaczęły odrastać, to co? Miałam chodzić z brodą? Goliłam, bo rosły
Jasevrati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 15:54   #3113
keffirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jasevrati Pokaż wiadomość
Po skończonej serii można się nie golić jeśli nie odrastają. Jeśli zaczęły odrastać, to co? Miałam chodzić z brodą? Goliłam, bo rosły
Moim zdaniem 3 zabiegi to za mało żeby usunąc wszystkie włoski na stałe. A maszynka rzeczywiscie wzmacnia odrastające włoski
keffirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 08:58   #3114
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Golenie do depilacji laserowej nie jest po to żeby włosy wzmocnić, tylko żeby ich nie usuwać z cebulką (np. pęsetą czy woskiem).
Ja na własnej skórze się przekonałam że od golenia wcale włosy się nie wzmocniły- właśnie na brodzie. Zawsze usuwałam pęsetą włoski tam, ale przed zabiegami laserem wiadomo- trzeba było się przerzucić na golenie. Niestety u mnie zabiegi w ogóle nie przyniosły efektu(teraz już wiem że laser był kiepski, znowu będę robić ale w innym gabinecie). Tak więc po 7 miesiącach tylko i wyłącznie golenia włosów na brodzie kiedyś za jednym zamachem usunęłam je pęsetą. Kiedy je goliłam to niestety obszar był dość duży codziennie- bo wiadomo, codziennie odrastały. Natomiast po powrocie do pęsety okazało się, że teraz znowu te faktycznie czarne rosną tylko w tych miejscach gdzie zawsze były, a reszta meszku (który przy golenia wiadomo- też usuwałam)- nadal jest meszkiem. Więc to, który włos jest czarny nie zależy od tego że go goliłam tylko od jego 'wredoty' że tak to określę.

Natomiast uważam, że źle zrobiłaś goląc te włoski, jeśli wcześniej zauważyłaś, że laser przyniósł efekty, bo wiadomo że nowo golone rosną sztywne, a dłuższe jasne włoski można było jakoś znieść.
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 10:03   #3115
Jasevrati
Raczkowanie
 
Avatar Jasevrati
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Golenie do depilacji laserowej nie jest po to żeby włosy wzmocnić, tylko żeby ich nie usuwać z cebulką (np. pęsetą czy woskiem).
Ja na własnej skórze się przekonałam że od golenia wcale włosy się nie wzmocniły- właśnie na brodzie. Zawsze usuwałam pęsetą włoski tam, ale przed zabiegami laserem wiadomo- trzeba było się przerzucić na golenie. Niestety u mnie zabiegi w ogóle nie przyniosły efektu(teraz już wiem że laser był kiepski, znowu będę robić ale w innym gabinecie). Tak więc po 7 miesiącach tylko i wyłącznie golenia włosów na brodzie kiedyś za jednym zamachem usunęłam je pęsetą. Kiedy je goliłam to niestety obszar był dość duży codziennie- bo wiadomo, codziennie odrastały. Natomiast po powrocie do pęsety okazało się, że teraz znowu te faktycznie czarne rosną tylko w tych miejscach gdzie zawsze były, a reszta meszku (który przy golenia wiadomo- też usuwałam)- nadal jest meszkiem. Więc to, który włos jest czarny nie zależy od tego że go goliłam tylko od jego 'wredoty' że tak to określę.

Natomiast uważam, że źle zrobiłaś goląc te włoski, jeśli wcześniej zauważyłaś, że laser przyniósł efekty, bo wiadomo że nowo golone rosną sztywne, a dłuższe jasne włoski można było jakoś znieść.

Ja wszystko rozumiem, ale w ogóle nie o to mi chodzi. Goliłam włoski, bo rosły, nie chciałam ich wyrywać, bo zauważyłam, że rosną, więc nastawiłam się na to, ze będę musiała pewnie powtórzyć laser. Ja się Was pytam dlaczego one rosły, golenie to skutek a nie przyczyna
Na początku wystarczało mi przejechanie po nich maszynką raz na 2 czy 3 tygodnie, z czasem zrobiły się na tyle dokuczliwe, że muszę znowu golić je codziennie. Problem nasilił się akurat latem, wiec nie mogłam pójść i ich wystrzelać. Zastanawiam się nad tym dopiero teraz i pytam Was, czy to ma jakiś sens, bo koszt jest duży i skoro po 3 razach odrosły, to po kolejnych tez mogą.

Jeśli rzeczywiście 3 zabiegi to za mało, to powinnam była od razu pójść na kolejne, ale wtedy nie było z czym, bo długo nie odrastały, a jak zaczęły to zrobiło się słonecznie. Czy teraz po roku od pierwszego zabiegu jest sens kontynuować? I na ile zabiegów tym razem powinnam się nastawiać?
Jasevrati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 10:10   #3116
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Piszesz ze golilas raz na 2 czy 3 tygodnie a pozniej musialas coraz czesciej. Wlacz myslenie, wszystkie Ci piszemy, ze to wlasnie golenie moglo nakrecic ten efekt. Moze nie jest to bezposrednia przyczyna ale na pewno w jakims stopniu spowodowalo to wzmocnienie wlosow
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 11:34   #3117
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dokładnie, czego tu nie rozumieć? Napisałaś, że po 3 zabiegach odrastały słabsze, więc efekt był, a że zaczęłaś je golić, to teraz masz.. trzeba było albo depilować, albo udać się na kolejny zabieg. 3 zabiegi to za mało, by na stałe wszystko usunąć.
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 11:34   #3118
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Golenie nie wzmacnia włosów, to nie żywopłot...
Jasevrati - pomyślałabym o sprawdzeniu hormonów.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 11:49   #3119
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Włosy po goleniu może nie są mocniejsze, ale twardsze, sztywniejsze, więc robią takie wrażenie.
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 14:32   #3120
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, czy przy depilacji łydek miałyście kolana gratis, czy to dodatkowo płatne? Idę w następnym tygodniu na łydki i tak się zastanawiam jak to jest z kolanami, czy wliczane są do łydek czy do ud, czy w ogóle osobno.
często są w gratisie zarówno do łydek jak i do ud, ale lepiej się dopytać
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.