Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-04, 13:37   #781
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
chciałabym żeby była dla mnie dobra bo efekt po uzyciu jest super, ale po dniu na mojej twarzy wychodzi straszny przesusz, twarz jak papier scierny
A nakładałaś coś po niej? Ja byłam zachwycona efektem, nałożyłam potem serum ANR i krem Rexaline - ledwo zdążyłam rozsmarować tak się wchłaniały (a normalnie Rexaline mi się słabo wchłania).
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 13:48   #782
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A nakładałaś coś po niej? Ja byłam zachwycona efektem, nałożyłam potem serum ANR i krem Rexaline - ledwo zdążyłam rozsmarować tak się wchłaniały (a normalnie Rexaline mi się słabo wchłania).
kurcze nie pamiętam, prawdopodobnie krem probowalam tez pianki białej glamglow i miałam to samo...
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 14:05   #783
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
tez Ci nie podeszla czarna Glamglow?
Niestety
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A czemu Ci nie podeszła? Ja przy aplikacji byłam załamana co to za gówno i to jeszcze z jakimiś sztywnymi kawałkami ale potem był zachwyt - efekt super, a i ładny zapach ma
Nie widziałam efektu, a sama konsystencja mnie odrzuca :-( w dodatku skóra po niej wyglądała na zmęczoną, mimo natychmiastowego nawilżania.
Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Wysyłają do PL?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nie
Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
chciałabym żeby była dla mnie dobra bo efekt po uzyciu jest super, ale po dniu na mojej twarzy wychodzi straszny przesusz, twarz jak papier scierny
Miałam to samo...
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie wysyłają, tylko do USA. Angel zamawiała do wujka(?), który tam był.
Tak, było wysłane z USA paczką morską, więc trochę to trwało

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2016-09-04 o 18:39
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 14:29   #784
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Aniyam super zakupy idealnie wszystko pasuje
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 14:33   #785
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Nie widziałam efektu, a sama konsystencja mnie odrzuca :-( w dodatku skóra po niej wyglądała na zmęczoną, mimo natychmiastowego nawilżania.


Miałam to samo...

Tak, było wysłane z USA paczką morską, więc trochę to trwało

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
A jaki jest koszt takiej paczki z USA?

Co do GG - co skóra to opinia, ja zazwyczaj nie widzę efektów, a po czarnej są dobrze widoczne u mnie Pory zminimalizowane, cera gładziutka, miękka zmatowiona. I potem ekspresowo mi się wchłonąły serum i krem. Ale aplikacja bardzo zniechęcająca, dobrze, że jak już się siedzi z maską to jest ok - ładnie pachnie zieloną herbatą.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 14:36   #786
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość




Na Zalando -25% na przecenione kod: EXTRAZND25C.

Popełniłam kurteczkę ze skóry https://www.zalando.pl/oakwood-kurtk...1l032-j11.html, za 260 zeta zamiast 999.
No i się kliknęło
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Testuja. Na stronie PETA sa wpisani jako testujacy . Kiedys tak nie bylo.kiedys byla podobna afera z UD chcieli zaczac sprzedawac w Chinach co wiaze sie z testowaniem ale presja spoleczenstwa byla tak duza ze jednak wstosowali oswiadczenie ze sie wycofuja
Jeszcze jedno: zauwazcie ze caly koncern EL ma na stronie ze: " nie testuja chyba ze wymaga tego prawo"
Czyli testują. Jakby się tak w prost nie dało napisać... W sumie kiedyś by mnie to mocno uderzalo, ale teraz cóż gorsze rzeczy ludziom robią i nikt konsekwencji za to nie ponosi ani fundacje kokosów na tym nie zbiją to i bez protestów się obchodzi
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Wrzucam swoje denko z 2 miesięcy
Początkiem sierpnia zrobiłam zdjęcia, ale zapomniałam je tu wrzucić

2 zdjęcia z małą ilością kosmetyków to te nietrafione
Szkoda, że zdjęć w apce nie widać więc tylko gratulacje przekazuję
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 14:53   #787
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Co kupilas??
jesli mnie pytasz to:
dżinsy Diesel
czółenka gabor
półbuty gabor
mokasyny gabor
kurtka skórzana Yas
sukienka Superdry
sukienka Dehry
sukienka Paul
sukienko-tuniczka mint&berry
sukienka Gap
dżeginnsy Gap


kurteczką mam już w mniejszym romiarze i jest super, ale przy bluzkach z rękawkiem była ciasnawa, więc kupuję też wiekszy rozmiar, to taki kurtko-żakiecik, cienki

czółenka też poprzednio zamówiłam, ale są ciut za luźne, więc teraz korzystam i kupiłam pół rozmiaru mniejsze, a poprzednie zwrócę

ogólnie mam nadzieję, że większość będzie dobra rozmiarowo
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 15:41   #788
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A jaki jest koszt takiej paczki z USA?

Co do GG - co skóra to opinia, ja zazwyczaj nie widzę efektów, a po czarnej są dobrze widoczne u mnie Pory zminimalizowane, cera gładziutka, miękka zmatowiona. I potem ekspresowo mi się wchłonąły serum i krem. Ale aplikacja bardzo zniechęcająca, dobrze, że jak już się siedzi z maską to jest ok - ładnie pachnie zieloną herbatą.
Nie wiem, mój zakup był dorzucony do większej paczki, która była wysyłana do kogoś innego.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 15:50   #789
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość




Wow, poszłaś na całość .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 16:10   #790
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość


Wow, poszłaś na całość .
etam, pierwsza lista była 2x taka
podejrzewam, że pewnie z 1/3 zwrócę
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 16:46   #791
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
jesli mnie pytasz to:
dżinsy Diesel
czółenka gabor
półbuty gabor
mokasyny gabor
kurtka skórzana Yas
sukienka Superdry
sukienka Dehry
sukienka Paul
sukienko-tuniczka mint&berry
sukienka Gap
dżeginnsy Gap


kurteczką mam już w mniejszym romiarze i jest super, ale przy bluzkach z rękawkiem była ciasnawa, więc kupuję też wiekszy rozmiar, to taki kurtko-żakiecik, cienki

czółenka też poprzednio zamówiłam, ale są ciut za luźne, więc teraz korzystam i kupiłam pół rozmiaru mniejsze, a poprzednie zwrócę

ogólnie mam nadzieję, że większość będzie dobra rozmiarowo

Czad ja dzisiaj dorwalam w H&m welniany sweterek
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 17:21   #792
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Gdzie dorwałyście te miniatury z Glamglowa? Bo na Allegro widziałam, ale poza tym nigdzie. No w saszetkach to głównie 2-3ml.

W Grecji niby był zestaw miniaturek czterech z czterema maskami (zielona, niebieska, biała i czarna), ale stacjonarnie niestety nie było (
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 17:24   #793
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Gdzie dorwałyście te miniatury z Glamglowa? Bo na Allegro widziałam, ale poza tym nigdzie. No w saszetkach to głównie 2-3ml.

W Grecji niby był zestaw miniaturek czterech z czterema maskami (zielona, niebieska, biała i czarna), ale stacjonarnie niestety nie było (
te miniatury to czesty gift w D. od jakiejś kwoty, solo lub w zestawie. Ja mam z zestawu.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

kiedyś był tez box w D. i była miniatura maski
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 17:44   #794
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Mam jutro rozmowe o prace. Kupilam z tej okazji koszule w Wolczance 😂 Jeju, jakie oni maja piekne koszule. Polowalam kiedys na lniana z Lamberta i juz ich nie ma...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 18:06   #795
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mam jutro rozmowe o prace. Kupilam z tej okazji koszule w Wolczance 😂 Jeju, jakie oni maja piekne koszule. Polowalam kiedys na lniana z Lamberta i juz ich nie ma...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
To trzymam mocno kciuki!!!
Też mi się podobają ich koszule Chociaż ja na ostatniej rozmowie byłam najbardziej elegancką osobą I nie mam na myśli innych kandydatów, tylko osoby, które ją przeprowadzały Nie podoba mi się takie obniżenie standardów ubraniowych w poważnych firmach/instytucjach.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

A tak w ogóle to nie wiem, kiedy byłam tu ostatnio, ale chyba całe wieki temu. Mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie W pracy nie mogę korzystać z netu dla przyjemności, po powrocie padam na nos, a teraz jeszcze jakiś !@#$% mnie zaraził.
Pewnie ominęło mnie tysiąc superokazji, z których niestety nie skorzystałam, ale i nie zaoszczędziłam, bo ostatnio - po kilku pełnych zwrotach zamówienia - przepuszczam grube miliony na zalando
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 18:28   #796
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To trzymam mocno kciuki!!!
Też mi się podobają ich koszule Chociaż ja na ostatniej rozmowie byłam najbardziej elegancką osobą I nie mam na myśli innych kandydatów, tylko osoby, które ją przeprowadzały Nie podoba mi się takie obniżenie standardów ubraniowych w poważnych firmach/instytucjach.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

A tak w ogóle to nie wiem, kiedy byłam tu ostatnio, ale chyba całe wieki temu. Mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie W pracy nie mogę korzystać z netu dla przyjemności, po powrocie padam na nos, a teraz jeszcze jakiś !@#$% mnie zaraził.
Pewnie ominęło mnie tysiąc superokazji, z których niestety nie skorzystałam, ale i nie zaoszczędziłam, bo ostatnio - po kilku pełnych zwrotach zamówienia - przepuszczam grube miliony na zalando
hihih, wiesz, że myslałam dziś o Tobie
co sensownego wyszperałas?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 18:37   #797
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mam jutro rozmowe o prace. Kupilam z tej okazji koszule w Wolczance 😂 Jeju, jakie oni maja piekne koszule. Polowalam kiedys na lniana z Lamberta i juz ich nie ma...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 19:03   #798
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mam jutro rozmowe o prace. Kupilam z tej okazji koszule w Wolczance 😂 Jeju, jakie oni maja piekne koszule. Polowalam kiedys na lniana z Lamberta i juz ich nie ma...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Czaję się na nie, ale nie wiem czy będzie mi w tych wzorach do twarzy. Poza tym, zawsze od takich charakretystycznych ciuchów odstrasza mnie to, że jak będę szła ulicą, to każdy będzie wiedział w jakim sklepie i za ile to kupiłam

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To trzymam mocno kciuki!!!
Też mi się podobają ich koszule Chociaż ja na ostatniej rozmowie byłam najbardziej elegancką osobą I nie mam na myśli innych kandydatów, tylko osoby, które ją przeprowadzały Nie podoba mi się takie obniżenie standardów ubraniowych w poważnych firmach/instytucjach.
A mnie nie, bo sama w takiej pracuję i wiem, jak ciężko jest wysiedzieć czasem 12-14h w garsonce/garniturze/twardej spódnicy i obcasach. Jak idę na spotkanie z klientem, to wiadomo, że muszę być maksymalnie elegancka. Ale jak wiem, że nie będzie dziś spotkania, to wolę iść bardziej na luzie. U nas każdy ma w szafie elegancki strój na przebranie na wypadek W. A jak siedzimy jeszcze po 19-20, to się ze znajomymi przebieramy w dresy. To praca jest dla mnie a nie ja dla pracy. Zasady są po to, żeby mi się lepiej pracowało a nie po to, żeby utrudniać mi życie.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 19:19   #799
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
hihih, wiesz, że myslałam dziś o Tobie
co sensownego wyszperałas?
Może to przez te zakupy?
Dwie sukienki, kilka bluzek koszulowych z długim rękawem i eleganckie bluzeczki z krótkim

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
A mnie nie, bo sama w takiej pracuję i wiem, jak ciężko jest wysiedzieć czasem 12-14h w garsonce/garniturze/twardej spódnicy i obcasach. Jak idę na spotkanie z klientem, to wiadomo, że muszę być maksymalnie elegancka. Ale jak wiem, że nie będzie dziś spotkania, to wolę iść bardziej na luzie. U nas każdy ma w szafie elegancki strój na przebranie na wypadek W. A jak siedzimy jeszcze po 19-20, to się ze znajomymi przebieramy w dresy. To praca jest dla mnie a nie ja dla pracy. Zasady są po to, żeby mi się lepiej pracowało a nie po to, żeby utrudniać mi życie.
Tylko że ja nie myślałam wcale o garsonce czy garniturze
Ale jeśli dyrektor przyjmujący kogoś do pracy ma tylko jeansy i koszulę, a późniejsza kierowniczka krótkie spodenki i bluzeczkę na ramiączka z dekoltem to uważam, że to przesada. To jest przecież właśnie oficjalne spotkanie. Nie trzeba mieć garsonki, ale elegancka bluzka, jak najbardziej letnia (wcale nie typowa koszula), jest jednak sensownym rozwiązaniem. Ty masz pewnie inną pracę, ale u nas jest tak, że każdego możemy mieć niezapowiedziane spotkanie z kimś z zewnątrz i występujemy wtedy oficjalnie, więc krótkie spodenki czy dekolt do pasa, podobnie jak dresy, to dla mnie przesada.

Aha. I czas pracy u nas to zawsze 8 godzin
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 19:25   #800
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Czaję się na nie, ale nie wiem czy będzie mi w tych wzorach do twarzy. Poza tym, zawsze od takich charakretystycznych ciuchów odstrasza mnie to, że jak będę szła ulicą, to każdy będzie wiedział w jakim sklepie i za ile to kupiłam



A mnie nie, bo sama w takiej pracuję i wiem, jak ciężko jest wysiedzieć czasem 12-14h w garsonce/garniturze/twardej spódnicy i obcasach. Jak idę na spotkanie z klientem, to wiadomo, że muszę być maksymalnie elegancka. Ale jak wiem, że nie będzie dziś spotkania, to wolę iść bardziej na luzie. U nas każdy ma w szafie elegancki strój na przebranie na wypadek W. A jak siedzimy jeszcze po 19-20, to się ze znajomymi przebieramy w dresy. To praca jest dla mnie a nie ja dla pracy. Zasady są po to, żeby mi się lepiej pracowało a nie po to, żeby utrudniać mi życie.
To jest normalne, tym bardziej ze w sytuacjach z klientami godnie reprezentujesz firme.

Ja pracuje w administracji publicznej, wymiar pracy 8- godzinny i nieunikniony kontakt z klientami. Stroj niektorych pozostawia wiele do zyczenia. Raz nawet kadrowa wyslala maile do wszystkich wydzialow, zeby przychodzic stosownie ubranym do pracy. Japonki i rybaczki to nie jest odpowiedni stroj do urzedu i takie tam.

Witam wieczorem i przy okazji gratuluje zamowien
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 19:45   #801
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

W końcu chwila wolnego i zdjęcie mojego denka z sierpnia i 3 zdjęcie produkty których nie lubię i nie zużyję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1473014716535.jpg (77,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1473014727132.jpg (57,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1473014751874.jpg (45,8 KB, 62 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 19:59   #802
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
W końcu chwila wolnego i zdjęcie mojego denka z sierpnia i 3 zdjęcie produkty których nie lubię i nie zużyję.
z deo trudna sprawa, ale kremy przecież możesz wetrzeć w cokolwiek
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 20:11   #803
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
W końcu chwila wolnego i zdjęcie mojego denka z sierpnia i 3 zdjęcie produkty których nie lubię i nie zużyję.
To w D dają robione próbki? Czego?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 20:23   #804
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
To jest normalne, tym bardziej ze w sytuacjach z klientami godnie reprezentujesz firme.

Ja pracuje w administracji publicznej, wymiar pracy 8- godzinny i nieunikniony kontakt z klientami. Stroj niektorych pozostawia wiele do zyczenia. Raz nawet kadrowa wyslala maile do wszystkich wydzialow, zeby przychodzic stosownie ubranym do pracy. Japonki i rybaczki to nie jest odpowiedni stroj do urzedu i takie tam.

Witam wieczorem i przy okazji gratuluje zamowien
O to mi chodziło właśnie

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
W końcu chwila wolnego i zdjęcie mojego denka z sierpnia i 3 zdjęcie produkty których nie lubię i nie zużyję.
Gratki! Duże denko
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 20:29   #805
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To w D dają robione próbki? Czego?
balsamu do ciała D i pilingu do ciała Lirene
przynajmniej ja takie dostałam zamiast saszetek :P
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 20:31   #806
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki kochane. Ja mam tylko 1 zdjęcie
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno. Najładniejszy pojazd wg publiczności
świetnie
Mam nadzieję, że za rok będą mogła się pojawić

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Paulincia i Korinka super, że imprezy się udały

Ja wczoraj wyciągnęłam Tża na zakupy żeby uzupełnić garderobę na wyjazd, w sumie chodziło nam o jakieś klapeczki, a wyszło jak zawsze czyli bielizna ( etam ) i sukienka ( guess )
Ulala, jaki komplecik bardzo ładny
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 20:33   #807
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
W końcu chwila wolnego i zdjęcie mojego denka z sierpnia i 3 zdjęcie produkty których nie lubię i nie zużyję.
Niezle denko takie rzeczy nielubiane tym bardziej trzeba likwidowac, bo tylko miejsce zajmuja i kurz lapia
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 20:33   #808
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
W końcu chwila wolnego i zdjęcie mojego denka z sierpnia i 3 zdjęcie produkty których nie lubię i nie zużyję.
za denko
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 20:39   #809
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Niezle denko takie rzeczy nielubiane tym bardziej trzeba likwidowac, bo tylko miejsce zajmuja i kurz lapia
już jakiś czas temu miałam sie Ciebie zapytać, masz cos wspólnego z baletem?
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 20:41   #810
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Dobry wieczór

Gratuluję zakupów, denek i udanych imprez

Wszystko co dobre szybko się kończy, jutro wracam do pracy. W dodatku nie będę miała dostępu do internetu (i wizażu). Ciekawe jak mój organizm zniesie ten szok . Obawiam się, że może to się skończyć jakimś L4.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.