Lipcowe Mamusie 2016 :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-10, 11:34   #61
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ja też nie mogę się doczekać wizyty, nawet myślałam czy jeszcze nie umówić się w tym tyg prywatnie, ale miałabym wtedy 3 wizyty w tym miesiącu, każda co tydzień więc stwierdziłam, że jakoś wytrzymam do przyszłego tygodnia
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 11:46   #62
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Haha.. ja zadzwonilam 19.11 . Odkladam sluchawke i mysle, o mamo 10 dni?! Nie no dzwonie do niego :-D ale mysle-furiatka.. patrze ze wszystkie macie tak wizyty, a TP szybciej.. dam rade ;-) ale nie powiem, przychodziłam kolo apteki i kusilo czy kupic kolejny test :-D
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 12:53   #63
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Hahaha gdyby to było takie hop siup to pewnie jeszcze dziś by pobiegła na wizytę na szczęście w sobotę mamy imprezę urodzinową Matiego, bo w piątek kończy 8 lat i zajmują mnie przygotowania to nie świruję. A do tego lekarza 19/11 idę na samą wizytę bo to gabinet bez usg więc, dopiero w piątek 20/11 się dowiem dokładniej czy wszystko ok z fasolką.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Sprawdzałam wynik dzisiejszej bety 6083 w piątek było 1095 i teraz się zastanawiam czy to dobry przyrost jak na 96 godzin różnicy.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 12:56   #64
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Mysle ze ok. Dzis na tvn player ogladalam O Matko! pierwszy odcinek i mowila ze rosnie x2 co 36h..
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 13:01   #65
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Hahaha gdyby to było takie hop siup to pewnie jeszcze dziś by pobiegła na wizytę na szczęście w sobotę mamy imprezę urodzinową Matiego, bo w piątek kończy 8 lat i zajmują mnie przygotowania to nie świruję. A do tego lekarza 19/11 idę na samą wizytę bo to gabinet bez usg więc, dopiero w piątek 20/11 się dowiem dokładniej czy wszystko ok z fasolką.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Sprawdzałam wynik dzisiejszej bety 6083 w piątek było 1095 i teraz się zastanawiam czy to dobry przyrost jak na 96 godzin różnicy.
moim zdanie prawidłowy, spróbuj wpisać tu http://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 13:04   #66
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość

Sprawdzałam wynik dzisiejszej bety 6083 w piątek było 1095 i teraz się zastanawiam czy to dobry przyrost jak na 96 godzin różnicy.
Wg mnie baaardzo ładny przyrost
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 14:31   #67
aclerya
Raczkowanie
 
Avatar aclerya
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 382
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ja mam na imię Ania, mam 26 lat. Fajnie ze juz nas więcej i jeszcze pewnie troche mam dojdzie zgaduje ze mój termin z usg będzie później. W pierwszej ciąży miałam rozbieżność 2 tygodnie. Urodziłam niby w terminie z om i mala ważyła 2730 wiec byla malutka. Ciekawe jak będzie teraz
aclerya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 09:49   #68
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Hej Kochane,
Nie miałam wczoraj siły wczoraj do Was napisać. Byłam na wizycie i mam mieszane uczucia. Ciążą jest, tzn widać pęcherzyk poprawnie zagnieżdżony w macicy, ale w nim tylko kropka, myślałam, że będzie widać serduszko i dzidzię, bo wg OM to 6tc. Powiedział tylko, że to wczesna ciąża i mam przyjść za 2 tyg, 24.11 i nie robić bety. Mam czarne myśli...same rozumiecie. A! I dostałam duphaston, mam brać 3x1 dziennie.
Mam nadzieję, ze u Was wszystko OK
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 09:57   #69
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Bądź dobrej myśli - może ciąża jest młodsza o pare dni a pewnie na początku każdy dzień to przełom w życiu fasoli za dwa tygodnie będzie już duży fasol
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 11:29   #70
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Dziękuję Arida A powiedzcie,macie bóle podbrzusza? Kłucie, rozciąganie?
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 12:01   #71
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez mezzaluna Pokaż wiadomość
Dziękuję Arida A powiedzcie,macie bóle podbrzusza? Kłucie, rozciąganie?
Tak jak pisze Arida, nie warto się denerwować. Na tym etapie z dnia na dzień sytuacja zmienia się diametralnie. No stres bóli żadnych nie mam, czasem takie raczej skurcze, za to samopoczucie ogólnie jest do bani. Ciągle mi niedobrze, słaba jestem okrutnie. Czuje się jakby mnie walec przejechał. Aplikacja pokazuje 5t 4 dzień. W poprzedniej ciąży raczej później dopadły mnie dolegliwości. Jak żyć
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 16:59   #72
MarcelkowaMama
Raczkowanie
 
Avatar MarcelkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 69
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Witam serdecznie i chciałabym dołączyć . Co prawda dopiero dzisiaj (w 28dc) pozytywny test rano wyszedł ale 'przeczucie ' było już od owulacji zwłaszcza że był to nasz pierwszy cykl starań po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych .
Wraz z mężemy mamy już prawie dwu leteniego (skończy 2 latka w grudniu ) synka Marcelka . Pierwsza ciaza skonczyla się niestety przedwcześnie z wielu wzgledow i synek wazyl jedynie 1,5kg i mierzyl 46 cm ale jest dzielny i waleczny i można powiedzieć ze z wcześniactwa wyszliśmy ogromna reka .
14 października miałam ostatnią miesiączke i zaraz po niej wizyte u ginekologa , przepisal kwas foliowy na receptę ze względu na problemy we wcześniejszej ciąży oraz zleciił wszystkie podstwowe badania + toksoplazmowe i wszystkie tarczycowe w sumie 15 badan wiec na kolejna wizyte pojde do niego z pelnym pakietem badan i z nowina o pozytywnym teście . Według aplikacji tp 20 lipiec 2016 mam nadzieje dotrwać z wami jak najdłużej
Zazwyczaj nie jestem taka gadula ale mnie troszkę poniosło i się rozpisałam.
Pozdrawiam
MarcelkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:46   #73
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MarcelkowaMama Pokaż wiadomość
Witam serdecznie i chciałabym dołączyć . Co prawda dopiero dzisiaj (w 28dc) pozytywny test rano wyszedł ale 'przeczucie ' było już od owulacji zwłaszcza że był to nasz pierwszy cykl starań po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych .
Wraz z mężemy mamy już prawie dwu leteniego (skończy 2 latka w grudniu ) synka Marcelka . Pierwsza ciaza skonczyla się niestety przedwcześnie z wielu wzgledow i synek wazyl jedynie 1,5kg i mierzyl 46 cm ale jest dzielny i waleczny i można powiedzieć ze z wcześniactwa wyszliśmy ogromna reka .
14 października miałam ostatnią miesiączke i zaraz po niej wizyte u ginekologa , przepisal kwas foliowy na receptę ze względu na problemy we wcześniejszej ciąży oraz zleciił wszystkie podstwowe badania + toksoplazmowe i wszystkie tarczycowe w sumie 15 badan wiec na kolejna wizyte pojde do niego z pelnym pakietem badan i z nowina o pozytywnym teście . Według aplikacji tp 20 lipiec 2016 mam nadzieje dotrwać z wami jak najdłużej
Zazwyczaj nie jestem taka gadula ale mnie troszkę poniosło i się rozpisałam.
Pozdrawiam
Witaj Gratuluję synka i trzymam kciuki żeby to dzieciątko dłużej posiedziało w brzuszku i mam nadzieję, że razem dotrwamy na wątku aż do lipca i planowanych terminów.
BTW, bardzo szybko Wam się udało zajść po odstawieniu anty
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 18:02   #74
MarcelkowaMama
Raczkowanie
 
Avatar MarcelkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 69
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ginekolog przygotował nas na dwa scenariusze albo uda się bardzo szybko jeśli jajniki po oftawieniu rusza do działania i często się zdążą ze ze zdwojoną siła albo długo długo będzie nic bo będą potrzebowały więcej czasu aby uregulować swoją pracę i ustabilizować hormony i akurat w naszym przypadku pierwszy scenariusz i nawet owulacja była dwa dni wcześniej co prawda nie chciałam wierzyć że tak szybko zwłaszcza ze pierwsza ciąża dopiero po 8 miesiącach starań
MarcelkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 18:23   #75
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Witaj Marcelkowa Dotrwamy do lipca, nie inaczej!
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 18:29   #76
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MarcelkowaMama Pokaż wiadomość
Ginekolog przygotował nas na dwa scenariusze albo uda się bardzo szybko jeśli jajniki po oftawieniu rusza do działania i często się zdążą ze ze zdwojoną siła albo długo długo będzie nic bo będą potrzebowały więcej czasu aby uregulować swoją pracę i ustabilizować hormony i akurat w naszym przypadku pierwszy scenariusz i nawet owulacja była dwa dni wcześniej co prawda nie chciałam wierzyć że tak szybko zwłaszcza ze pierwsza ciąża dopiero po 8 miesiącach starań
To rzeczywiście, złoty strzał i wszystko pięknie u Ciebie zagrało Ja się szczerze mówiąc ciąży w tym cyklu nie spodziewałam, bo seks był dosłownie zaraz po okresie, czyli teoretycznie dni niepłodne ale jednak... Jest ciąża i bardzo cieszy
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 18:46   #77
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MarcelkowaMama Pokaż wiadomość
Witam serdecznie i chciałabym dołączyć . Co prawda dopiero dzisiaj (w 28dc) pozytywny test rano wyszedł ale 'przeczucie ' było już od owulacji zwłaszcza że był to nasz pierwszy cykl starań po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych .
Wraz z mężemy mamy już prawie dwu leteniego (skończy 2 latka w grudniu ) synka Marcelka . Pierwsza ciaza skonczyla się niestety przedwcześnie z wielu wzgledow i synek wazyl jedynie 1,5kg i mierzyl 46 cm ale jest dzielny i waleczny i można powiedzieć ze z wcześniactwa wyszliśmy ogromna reka .
14 października miałam ostatnią miesiączke i zaraz po niej wizyte u ginekologa , przepisal kwas foliowy na receptę ze względu na problemy we wcześniejszej ciąży oraz zleciił wszystkie podstwowe badania + toksoplazmowe i wszystkie tarczycowe w sumie 15 badan wiec na kolejna wizyte pojde do niego z pelnym pakietem badan i z nowina o pozytywnym teście . Według aplikacji tp 20 lipiec 2016 mam nadzieje dotrwać z wami jak najdłużej
Zazwyczaj nie jestem taka gadula ale mnie troszkę poniosło i się rozpisałam.
Pozdrawiam
Witaj faktycznie malutki był Wasz synek ale najważniejsze, że wyszedł na prostą
Btw też mamy synka z 2013 tyle, że z marca
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 18:53   #78
MarcelkowaMama
Raczkowanie
 
Avatar MarcelkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 69
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Marcel miał być z połowy marca 2014 a jest z 30.12.2013 :P teraz nie dość że minimum 40 tyg to upasione 4 kg bono poproszę
MarcelkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 18:59   #79
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
To rzeczywiście, złoty strzał i wszystko pięknie u Ciebie zagrało Ja się szczerze mówiąc ciąży w tym cyklu nie spodziewałam, bo seks był dosłownie zaraz po okresie, czyli teoretycznie dni niepłodne ale jednak... Jest ciąża i bardzo cieszy
Obalony mit, brawo! i gratulacje
Ja mam krótkie cykle, przy czym faza lutealna zawsze 14 dniowa. Wiem bo owulacja za każdym razem bolesna. W tym szczęśliwym cyklu Owu w 11 dniu. Wcześniejsze cykle, (bezowocne) Owu w 8-9 dniu.
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 19:10   #80
MarcelkowaMama
Raczkowanie
 
Avatar MarcelkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 69
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Jeszcze trochę do mnie nie dociera dobrze ze jutro do pracy i nie będę myśleć o tym 24h choć nie wiem czy da się nie myśleć

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Jest też mit ze przez pierwsze 3 miesiące po odstawieniu jest zdwojona szansa na bliźniaki i ten mit tez planuje obalić
MarcelkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 19:19   #81
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MarcelkowaMama Pokaż wiadomość
Jeszcze trochę do mnie nie dociera dobrze ze jutro do pracy i nie będę myśleć o tym 24h choć nie wiem czy da się nie myśleć

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Jest też mit ze przez pierwsze 3 miesiące po odstawieniu jest zdwojona szansa na bliźniaki i ten mit tez planuje obalić
no Twój lekarz wspominał o pracy jajników ze zdwojoną siłą, więc faktycznie może tak być
Ja jak czuje się dobrze to nie myślę ciągle, ale niestety dolegliwości skutecznie mi przypominają

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez MarcelkowaMama Pokaż wiadomość
Marcel miał być z połowy marca 2014 a jest z 30.12.2013 :P teraz nie dość że minimum 40 tyg to upasione 4 kg bono poproszę
Ojej to naprawdę się pospieszył. Mój syn urodził się w 40 tyg z słuszną wagą 4080 tego Ci życzę tym razem
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 20:07   #82
marcylina
Wtajemniczenie
 
Avatar marcylina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 354
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ale napisalyscie dzis.. witam nowe mamy!!
Co do bólu, to raczej nie..raz tylko mnie bolalo..za to zgaga 24h! az mnie wszystko piecze..i wieczorem brzuch nadety jak balon, cycki bola tak ze spac ba brzuchu nie moge ;-)

Edytowane przez marcylina
Czas edycji: 2015-11-11 o 20:11
marcylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 20:22   #83
MarcelkowaMama
Raczkowanie
 
Avatar MarcelkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 69
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ha ja właśnie póki mogę korzystam i śpię na brzuchu bo wiem ze później wogole nie będzie mowy o spaniu
MarcelkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 08:06   #84
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Mezzaluna rozumiem Twoje rozżalenie i czarne myśli kłębiące się w głowie, ale nie ma co się nakręcać niepotrzebnie. Może owulacja wypadła później i stąd tylko pęcherzyk, na pewno na następnej wizycie wszystko się wyjaśni i będzie dobrze A co do bóli w podbrzuszu to ja też je miewam i też niestety jakieś kłucie jakby w jajnikach naprzemiennie, ale wierze, ze to dobry znak.
Marcelkowa fajnie, że dołączyłaś i super, że synek tak sobie dzielnie poradził sobie na początku I życzę Ci i nam też obyśmy wszystkie spokojnie doczekały do lipca do terminu. A co do ciąży po anty to super Wam poszło, nam się udało w 3 cs, po prawie 8 latach brania anty, tylko trochę mnie przeraziła Twoja myśl o bliźniakach bo ich nie bierzemy pod uwagę
Confused no to tym bardziej pięknie Wam się ta ciąża wstrzeliła
Marycilna ja też mam zgagę i to praktycznie po większości tego co zjem, a pomyśleć, że kiedyś nie wiedziała co to zgaga. Ale podobno rennie można w ciaży stosować tylko muszę dotrzeć do apteki i kupić.
Ja wczoraj miałam pierwszy dzień z takim naprawdę samopoczuciem do bani, wstałam z bólem głowy, jakaś rozbita i z mega zgagą. Na koniec dnia jakoś przeszło, ale dziś natomiast siedzę w pracy i czuję, że mnie delikatnie mdli blee
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 08:29   #85
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Witam nową Mamusię wieczorem wpiszę Cię na listę, teraz tak szybko bazgram z pracy
u mnie wszelkie dolegliwości minęły cieszyć się czy martwić ?
Brak mdłości, bóli podbrzusza, piersi nic a nic ale idę pod wieczór do znajomej gin i zobaczę czy wszystko jest na swoim miejscu, trzymajcie kciuki
__________________
1 + 1 = 3

Edytowane przez Arida_
Czas edycji: 2015-11-12 o 08:30
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 08:49   #86
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

MarcelkowaMama, ja też śpię jeszcze na brzuchu
Ale wieczorne wzdęcia są masakryczne Widzę, że nie tylko ja się z nimi borykam..
*misia*, naprawdę, wg mnie szanse na ciąże były może 5%, ale jednak wystarczyło Jak ktoś mi powie, że kalendarzyk to skuteczna metoda antykoncepcji to... Chociaż my celowo się nie zabezpieczaliśmy, akurat TŻ w dni płodne(teoretycznie) nie było, jednak maluszek w planach już był..
Arida_, trzymam kciuki mocno za wizytę!! Mi zostało 6 dni jeszcze, straaasznie nie mogę się doczekać

Dziś odebrałam wynik bety z poniedziałku, wzrosła w 7 dni do 6475, tydzień wcześniej było 469. Uważacie, że wzrost jest OK?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 09:20   #87
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Witam nową Mamusię wieczorem wpiszę Cię na listę, teraz tak szybko bazgram z pracy
u mnie wszelkie dolegliwości minęły cieszyć się czy martwić ?
Brak mdłości, bóli podbrzusza, piersi nic a nic ale idę pod wieczór do znajomej gin i zobaczę czy wszystko jest na swoim miejscu, trzymajcie kciuki
Bywa tak, że objawy mijają a dzień później wracają ze zdwojoną siłą. Niczym się nie martw. Po wieczornej wizycie się uspokoisz.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
MarcelkowaMama, ja też śpię jeszcze na brzuchu
Ale wieczorne wzdęcia są masakryczne Widzę, że nie tylko ja się z nimi borykam..
*misia*, naprawdę, wg mnie szanse na ciąże były może 5%, ale jednak wystarczyło Jak ktoś mi powie, że kalendarzyk to skuteczna metoda antykoncepcji to... Chociaż my celowo się nie zabezpieczaliśmy, akurat TŻ w dni płodne(teoretycznie) nie było, jednak maluszek w planach już był..
Arida_, trzymam kciuki mocno za wizytę!! Mi zostało 6 dni jeszcze, straaasznie nie mogę się doczekać

Dziś odebrałam wynik bety z poniedziałku, wzrosła w 7 dni do 6475, tydzień wcześniej było 469. Uważacie, że wzrost jest OK?
Na moje oko jest ok. Wrzucałam tu kalkulator do sprawdzania przyrostu beta hcg

W kalendarzyk jako metodę antykoncepcji też nie wierzę
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 09:22   #88
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Moje dolegliwości to głównie mdłości. Wczoraj było koszmarnie. Jem źle, nie jem jeszcze gorzej. Imbir non stop w kubeczku pływa
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 09:52   #89
MarcelkowaMama
Raczkowanie
 
Avatar MarcelkowaMama
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 69
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ja tez juz się melduje z pracy
Objawy dzisiaj tez jakiś mniejsze i dobrze bo czasu na drzemkę nie będzie
Mam świadomość że wrócą ze zdwojoną siła wiec korzystam i wcinam makrele
Dzwoniłam rano do mojego gina u ustaliliśmy ze z racji tego że mam porobioNe badania to widzimy się 25.11.2015 to będzie 7 tydz wiec zobaczymy fasolkę i może jiz posłuchamy serduszko
MarcelkowaMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 09:59   #90
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
*misia*, naprawdę, wg mnie szanse na ciąże były może 5%, ale jednak wystarczyło Jak ktoś mi powie, że kalendarzyk to skuteczna metoda antykoncepcji to... Chociaż my celowo się nie zabezpieczaliśmy, akurat TŻ w dni płodne(teoretycznie) nie było, jednak maluszek w planach już był..
Dziś odebrałam wynik bety z poniedziałku, wzrosła w 7 dni do 6475, tydzień wcześniej było 469. Uważacie, że wzrost jest OK?
Ano widzisz, czasem gdzieś coś w planach przeznaczenia już jest zapisane i wystraczy tylko troszkę temu pomóc Moim zdaniem wynik jest ok, chociaż jak porównuję z moją to wydaje mi się że mi za wiele urosła przez te 4 dni

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
Bywa tak, że objawy mijają a dzień później wracają ze zdwojoną siłą.
Oj tak to niestety prawda, dlatego trzeba się cieszyć z braku objawów a bynajmniej nie narzekać na to

Cytat:
Napisane przez MarcelkowaMama Pokaż wiadomość
Ja tez juz się melduje z pracy
Objawy dzisiaj tez jakiś mniejsze i dobrze bo czasu na drzemkę nie będzie
Mam świadomość że wrócą ze zdwojoną siła wiec korzystam i wcinam makrele
Dzwoniłam rano do mojego gina u ustaliliśmy ze z racji tego że mam porobioNe badania to widzimy się 25.11.2015 to będzie 7 tydz wiec zobaczymy fasolkę i może jiz posłuchamy serduszko
ooooo też bym zjadła makrelę, albo chociaż pastę z makreli
Widzę, że większość z nas jest pracująca, to powiedzcie kiedy macie zamiar powiedzieć pracodawcy o swoim stanie? Ja chwilowo najbardziej obawiam sie, że dopadną mnie mdłości na maksa z pracy a do kibleka mam długą i krętą drogę obok gabinetu szefostwa
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-10 18:08:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.