Zmeczona;szara cera-co moge jeszcze zrobic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-05, 15:09   #1
kasja12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: offenbach am main
Wiadomości: 3

Zmeczona;szara cera-co moge jeszcze zrobic?


Witam!
Mam prawie 34 lata.Cere mieszana.
Urodzilam ponad 2 lata temu dziecko i do tej pory nie moge doprowadzic swojej skory do normalnego stanu.
Zacznijmy od tego,ze w czasie ciazy przytylam tylko 6 kilo.Po porodzie wygladalam jak smierc-wychudzona,z taka zapadnieta twarza.
Oczywiscie wiekszosc nocy nie przespanych.Moja cera jest teraz bardzo zmeczona,stracila jedrnosc,ma niejednolita strukture.jest poszarzala.Oczy podkrazone.Zaczely mi sie pojawiac zmarszczki.
Dodam ze teraz nie pracuje i nie stac mnie na drogie kosmetyki,ani wizyty u kosmetyczek.
Uzywam w tej chwili na dzien:Eucerin Hyaluron-filler,a na noc koncentrat rewitalizujacy dwufazowy Anne Marie Börlind.
Dwa razy w tygodniu oczyszczam twarz peelingiem i nakladam dwie maseczki-oczyszczajaca z glinki oraz odzywcza badz dotleniajaca.
Pod oczy uzywam kremu z Alverde dla skory 30+,oraz dwa razy w tygodniu maseczke pod oczy.
Pije codziennie pokrzywe oraz mieszanke ziol ze skrzypem.Zazywam ßkaroten,kompleks witamin,kwasy omega 3-6-9,oraz Taxofit na wlosy i skore.
Doradzcie,co powinnam zmienic?
Mam wrazenie ze moja skora starzeje sie w ekspresowym tempie.
kasja12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 13:32   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Zmeczona;szara cera-co moge jeszcze zrobic?

Cytat:
Napisane przez kasja12 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam prawie 34 lata.Cere mieszana.
Urodzilam ponad 2 lata temu dziecko i do tej pory nie moge doprowadzic swojej skory do normalnego stanu.
Zacznijmy od tego,ze w czasie ciazy przytylam tylko 6 kilo.Po porodzie wygladalam jak smierc-wychudzona,z taka zapadnieta twarza.
Oczywiscie wiekszosc nocy nie przespanych.Moja cera jest teraz bardzo zmeczona,stracila jedrnosc,ma niejednolita strukture.jest poszarzala.Oczy podkrazone.Zaczely mi sie pojawiac zmarszczki.
Dodam ze teraz nie pracuje i nie stac mnie na drogie kosmetyki,ani wizyty u kosmetyczek.
Uzywam w tej chwili na dzien:Eucerin Hyaluron-filler,a na noc koncentrat rewitalizujacy dwufazowy Anne Marie Börlind.
Dwa razy w tygodniu oczyszczam twarz peelingiem i nakladam dwie maseczki-oczyszczajaca z glinki oraz odzywcza badz dotleniajaca.
Pod oczy uzywam kremu z Alverde dla skory 30+,oraz dwa razy w tygodniu maseczke pod oczy.
Pije codziennie pokrzywe oraz mieszanke ziol ze skrzypem.Zazywam ßkaroten,kompleks witamin,kwasy omega 3-6-9,oraz Taxofit na wlosy i skore.
Doradzcie,co powinnam zmienic?
Mam wrazenie ze moja skora starzeje sie w ekspresowym tempie.
...
z konkretnych kosmetyków,warto dołożyc serum z vit C,ale na dzien obowiazkowy krem z wysokim filtrem,oraz osobiscie polecam firmę Mizon-seria slimakowa-ampułka-świetnie działa antystarzeniowo,rozswietl ająco i wyrównująco na powierzchnie skóry.
Oprócz tego moge polecic olej arganowy lub z marakui.
Nie przemęczaj tez skóry peelingiem,raz na tydzien wystarczy jeżeli jest ziarnisty..lepszy byłby enzymatyczny......a juz najlepiej zwłaszcza na mieszana skóre podziała tak zwane czarne mydło-Savon Noir....jako preparat do oczyszczania/mycia a pozostawiony na kilka chwil jako peeling enzymatyczny.
......................... ......................... ......................... ...........
Jak nie próbowałałas wczesniej olejków i nie chcesz za duzo kaski na to wydawac to serdecznie polecam cos taniego ale bardzo dobrego do kupienia w rossmanielejek do pielęgnacji seria Babydream dla Mam..<rózowa butelka z ciażowym brzuszkiem na etykiecie> samodzielnie na wilgotna twarz lub dodac kilka kropel do kremu.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-06 o 13:36
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 15:51   #3
revelkove_love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: Zmeczona;szara cera-co moge jeszcze zrobic?

Jeli szukacie dobrego serum, to ja ze swojej strony polecić mogę Vichy Idealia Life. U mnie sprawdza się wręcz rewelacyjnie. Do tego można też pokombinować z różnymi olejami, ale to często metoda prób i błędów...
revelkove_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 16:51:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.