Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-29, 15:51   #1051
anka310576
Raczkowanie
 
Avatar anka310576
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 79
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Witajcie, aktualnie mam na głowie Loreal Excellence 0.1, ale marzą mi się włosy w odcieniu zbliżonym do Małgorzaty Sochy.
Czy uda mi się uzyskać podobny kolor dzięki Majirel 9.31?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg małgosia socha.jpg (30,8 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majirel.jpg (48,6 KB, 51 załadowań)
__________________
Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca.
anka310576 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:05   #1052
anetka2605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

ciekawi mnie efekt ombre hair, co o tym myślicie?

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
anetka2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 11:24   #1053
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

witam,
czy robiła sobie któraś z Was nr 7.40 majirel i może się podzielić swoją opinią??
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 12:00   #1054
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witajcie dziewczyny, czy któraś z Was farbowała włosy 9.22lub 9? Chce przyciemnić mój rozjaśniany blond z poziomu 10/11 na cieniejszy by wyrównac kolor, odrost i nie mieć zielonych włosów;-)
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 16:34   #1055
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Pytanie nieaktualne. Kryzys zażegnany
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-04 o 21:29
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 19:50   #1056
ASIULKA1975
Przyczajenie
 
Avatar ASIULKA1975
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

WITAM
POTRZEBUJE OPINII FARBKI MAJIREL NR 8,42 LUB 7,42. NAJLEPIEJ JAKIEŚ FOTKI NIEKONIECZNIE SWOJE , ALE PRZYBLIŻONY KOLOR. JAK SIĘ WYPŁUKUJE? ITD Dzięki i czekam na odp
ASIULKA1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 09:54   #1057
goszka86
Przyczajenie
 
Avatar goszka86
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cześć.
Mam pytanie do osób które farbowały włosy farbą Loeral Majirel.
Gdzie kupowałyście swoją farbę?
Pytam ponieważ zastanawiam się nad różnicą w jakości farby kupionej na allegro i w sklepie fryzjerskim.
Ja swoją kupiłam na allegro i ma ulotkę w języku rosyjskim... zastanawia mnie fakt czy to aby nie ma przełożenia na jakość farby, jej oryginalność...

Czy może lepiej za tą samą farbę zapłacić więcej, ale mieć pewność że jest dobrej jakości i kupić ją w sklepie ?

Czy w ogóle ma któraś z was jakieś spostrzeżenia na ten temat?

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez anetka2605 Pokaż wiadomość
ciekawi mnie efekt ombre hair, co o tym myślicie?

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Jak dla mnie efekt super... ale bardzo mocno niszczy końce włosów...
goszka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 17:38   #1058
kamilka240116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 19
Dot.: Majirel L`oreal

Dziewczyny pomóżcie. Mam teraz na głowie kolor porównując z paletą Majirel'a zbliżony do 6,35 oczywiście w dużo gorszym stanie, włosy farbowałam tydzień temu farbą ze sklepu fryzjerskiego :echos color" i po tym tygodniu mam już nie sprane, matowe i do niczego. Ponadto miał to być brąz, a wyszły rudawe! Chcę teraz zamówić majirel'a numer 8,0 i pytanie do Was jaki oxydant będzie odpowiedni żeby taki kolor uzyskać ( może być trochę ciemniejszy, ale nie jaśniejszy) Z natury jestem jasnomyszowatą blondynką z piwnymi oczami i myślę, że będzie mi w miarę dobrze w tym kolorze, ale ktoś tu pisał, że te kolory podstawowe często wychodzą rudawe i teraz nie wiem co zrobić proszę pomóżcie.
Ps. Oczywiście nie chcę stracić włosów i w razie czego ile jeszcze mam poczekać do farbowania, żeby włosy mi nie wypadły wszystkie?:P
kamilka240116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 18:13   #1059
kamilka240116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 19
Dot.: Majirel L`oreal

Dla podpowiedzi, marzę o takim kolorze jak w załączniku. Liczę na Waszą pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 38035.jpg (99,1 KB, 103 załadowań)
kamilka240116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 19:53   #1060
crazzyangell2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

mam obecnie bardzo jasny blond cały czas farbowałam wellatonem 12/0 ostatnio zafarbowałam 12/1 i źle się czuje w tak jasnym kolorze. Zdjęcie z welatonu 12/0. Chce zafarbowac farbką 9,22 i mam pytanie jaki oksydant, 9 czy 6? i czy nie wyjdą fioletowe przy tak jasnym kolorze. Chce uzyskac taki kolor jak buahhot P1040127.jpgblog_jl_5011911_7769658_tr_100_2719.jpg
crazzyangell2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 17:10   #1061
katiedee
Raczkowanie
 
Avatar katiedee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Nidzica/Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Czy któraś z Was malowała włosy odcieniem 8.30 ? Ciekawi mnie efekt, bo sama zastanawiam się nad tym kolorem Wrzucajcie swoje włoski, bardzo chętnie zobaczę!
__________________

Uwaga:

MÓJ BLOG

Do długości docelowej pozostało: 30 cm
katiedee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 14:59   #1062
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Interesują mnie efekty po mieszankach 9 i 9.13, 10 i 9.13, proszę o wrażenia i zdjęcia efektów
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 23:21   #1063
ksenia0804
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Hej, dziewczyny Mam prosbe :

Mozecie powiedziec jaki poziom mam aktualnie waszym zdaniem ? Ostatnio farbowalam sie brazami z Loreal Casting. Koncowki mam jasniejsze bo pol roku robilam dekoloryzacje i potem sama niedokladnie wlosy zafarbowalam :/
Postanowilam jednak zaczac uzywac Majirel. Myslalam o kolorze 6.23 lub 5.12 z woda 6% Co tym myslicie? Nie chce ciemnego koloru.


Bede bardzo wdzieczna za pomoc. W zalaczniku dodaje aktualne zdjecie z kolorem wlosow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0537.jpg (71,1 KB, 65 załadowań)
ksenia0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 11:30   #1064
mazia7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Farba L'OREAL MAJIREL

Witajcie !
To moj pierwszy post, więc nie wiem czy dobrze go umieszczam, ale proszę o wyrozumiałość.
A teraz do rzeczy. Włosy farbuję na jasny blond, lecz chcialabym powrócić do natury (czyli do takiego ciemniejszego blondu) poniewaz mam zamiar zapuścić dluuugie włosy Przeczytałam o farbie loreal majirel 8.2. Bardzo mi się spodobał efekt jaki widziałam u dziewczyn które zamiesciły zdjecia po pofarbowaniu tą farbą. Teraz mam pytania. Czy tubka 50 ml starczy na włosy za łopatki? I co to znaczy że trzeba dokupić oksydant? jak maluje się włosy tą farbą ? Jak wygląda łączenie tego oksydantu z farbą, jaką ilośc mam dodac? Z góry dziękuję o odpowiedzi!
mazia7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 11:37   #1065
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Farba L'OREAL MAJIREL

Wątek o Majirel https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60044
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 15:37   #1066
rybka1986
Przyczajenie
 
Avatar rybka1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Hej Wizażystki,
mam do was prośbę.
Chciałabym sama zacząć farbować sobie włosy. Do tej pory korzystałam z usług fryzjerki i ona z tego co wiem używała farbę z poziomu 9 (nie wiem jaka firma) z oxy 6% + do tego robiła refleksy rozjaśniaczem na czubku głowy. Odrost zawsze wychodził jej jakiś rudawy a dół ok.
Jakim kolorem Loreal uzyskam kolor zbliżony do efektu na zdjęciach. Oczywiście bez refleksów, bo ich sama sobie nie dam rady zrobić. Może być nawet ciut ciemniejszy. Jaką wodą, aby odrost nie był rudy?
Na zdjęciach wlosy są znacznie rozjaśnione od słońca. Zimą są chyba mniej białe - przynajmniej tak mi się wydaje
A tak poza tym to jaki odcień- ciepły, zimny, zloty? bo ja się zupełnie nie znam.
Proszę o pomoc i wszelkie podpowiedzi i z góry wam Dziewczyny dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja 1.jpg (85,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (63,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (80,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja4.jpg (81,8 KB, 28 załadowań)
rybka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 10:54   #1067
agatus2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Majirel - dobór koloru

Chcę nieco zmienić swój aktualny kolor włosów. Koloryzacji dokonuję sama, używam farb Majirel. Ostatnio farbowałam kolorem8.34, ale chcę osiągnąć efekt mniej rudy, coś bardziej zimnego, wchodzącego w jasny/średni blond. Czy np kolor 8.13 pokryje rudy odcień, a jeśli nie to który?
agatus2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 13:04   #1068
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Majirel - dobór koloru

Cytat:
Napisane przez agatus2 Pokaż wiadomość
Chcę nieco zmienić swój aktualny kolor włosów. Koloryzacji dokonuję sama, używam farb Majirel. Ostatnio farbowałam kolorem8.34, ale chcę osiągnąć efekt mniej rudy, coś bardziej zimnego, wchodzącego w jasny/średni blond. Czy np kolor 8.13 pokryje rudy odcień, a jeśli nie to który?
Farba z 3 po przecinku będzie zawierała złote pigmenty, więc raczej rudość pozostanie, choć bardziej zgaszona. Jeśli chcesz zimny to lepiej wziąć z 2 po przecinku, czyli beż, i poźnie stopniowo przejść na popiele. Samego popielu lepiej nie kłaść, bo może wyjść zieleń.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 14:11   #1069
agatus2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Majirel - dobór koloru

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Farba z 3 po przecinku będzie zawierała złote pigmenty, więc raczej rudość pozostanie, choć bardziej zgaszona. Jeśli chcesz zimny to lepiej wziąć z 2 po przecinku, czyli beż, i poźnie stopniowo przejść na popiele. Samego popielu lepiej nie kłaść, bo może wyjść zieleń.
O widzisz, dobrze wiedzieć, dziękuję

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

A jak się do tego mają kolory z "0" po przecinku, czyli kolory "głębokie", albo takie bez niczego po przecinku? Może bezpieczniej czymś takim zrobić?
agatus2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 17:52   #1070
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Majirel - dobór koloru

Cytat:
Napisane przez agatus2 Pokaż wiadomość
Chcę nieco zmienić swój aktualny kolor włosów. Koloryzacji dokonuję sama, używam farb Majirel. Ostatnio farbowałam kolorem8.34, ale chcę osiągnąć efekt mniej rudy, coś bardziej zimnego, wchodzącego w jasny/średni blond. Czy np kolor 8.13 pokryje rudy odcień, a jeśli nie to który?
Najpierw zrób odcieniem naturalnym, czyli bez niczego po kropce. Nie będzie chłodno, ale mniej rudawo. Klejne farbowanie możesz zrobić już opalem, popielem (czyli z 2, 1). Albo mieszać zimne ze sobą, naturalne plus zimne 8.13 jest odcieniem beżowo-chłodnym, ma w sobie dominujące barwniki popielu i uzupełniające złote. Czasem te złote potrafią na odroście wyjść rudawo.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 17:44   #1071
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cześć
Uzylam odcienia 9.13 na pasemku na wodzie 6, ale wyszła trochę rudawa. Czy oksy 9 polepszy efekt?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 13:55   #1072
Lubell
Raczkowanie
 
Avatar Lubell
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 470
Dot.: Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny mam pewien problem. Przyszła mi dzisiaj farba Majirel 7.44 ale nie ma w ulotce opisu zastosowania w języku polskim, ba... nawet w angielskim :/
Używałam już tej farby tylko odcień 7.43 ale było to 2 miesiące temu i nie pamiętam.
Może któraś z Was mi po krotce przypomnieć czas trzymania ? Farbuje odrosty i ożywiam kolor.
__________________
When life gives you lemons add vodka.
Lubell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 17:40   #1073
ASIULKA1975
Przyczajenie
 
Avatar ASIULKA1975
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lubell Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pewien problem. Przyszła mi dzisiaj farba Majirel 7.44 ale nie ma w ulotce opisu zastosowania w języku polskim, ba... nawet w angielskim :/
Używałam już tej farby tylko odcień 7.43 ale było to 2 miesiące temu i nie pamiętam.
Może któraś z Was mi po krotce przypomnieć czas trzymania ? Farbuje odrosty i ożywiam kolor.
FARBE NAKLADAC NA SUCHE WLOSY 50ML FARBY NA 75ML WODY UTLENIONEJ 6% TRZYMAC 35MIN. JA ROBIE FARBĄ 7,44 MYSLE ,ŻE TO TA SAMA BĘDZIE ULOTKAPozdrawiam

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Lubell Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pewien problem. Przyszła mi dzisiaj farba Majirel 7.44 ale nie ma w ulotce opisu zastosowania w języku polskim, ba... nawet w angielskim :/
Używałam już tej farby tylko odcień 7.43 ale było to 2 miesiące temu i nie pamiętam.
Może któraś z Was mi po krotce przypomnieć czas trzymania ? Farbuje odrosty i ożywiam kolor.
FARBE NAKLADAC NA SUCHE WLOSY 50ML FARBY NA 75ML WODY UTLENIONEJ 6% TRZYMAC 35MIN. JA ROBIE FARBĄ 7,44 MYSLE ,ŻE TO TA SAMA BĘDZIE ULOTKAPozdrawiam
a jezeli chodzi o odrost to najpierw nakladac odrost trzymać 20min potem przeczesać i reszte 15 min
ASIULKA1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 18:09   #1074
Lubell
Raczkowanie
 
Avatar Lubell
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 470
Dot.: Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

dziękuję
__________________
When life gives you lemons add vodka.
Lubell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 19:37   #1075
Gracusia
Przyczajenie
 
Avatar Gracusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witam,
Chcę rozjaśnić swoje włosy stosując kąpiel rozjaśniającą, a po niej farbę Majirel.
Moje włosy możecie zobaczyć w załączonych zdjęciach.
To nie jest mój naturalny kolor, jest to spłukany złocisty jasny brąz z ponad rocznym odrostem, który został lekko rozjaśniony kąpielą rozjaśniającą (o jeden ton)
Chcę użyć koloru 8 lub 9 (aby nie było rudości, jednak chcę też uniknąć zieleni na włosach, stąd nie chcę innych odcieni - tylko natura), jednak nie wiem który ton bardziej się do tego nada no i z jakim oksydantem 6% czy 9%?
A może kolory 8,0 lub 9,0?
Efekt jaki chcę uzyskać jest mniej-więcej taki jak na drugim zdjęciu.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (125,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (22,1 KB, 76 załadowań)
Gracusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 13:26   #1076
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

A jaki jest Twój naturalny kolor? 8 lub 9 to dobry pomysł, jeśli masz włosy w naturze na poziomie 6 lub ciemniejsze, to z oksy 9%.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 17:00   #1077
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gracusia Pokaż wiadomość
Witam,
Chcę rozjaśnić swoje włosy stosując kąpiel rozjaśniającą, a po niej farbę Majirel.
Moje włosy możecie zobaczyć w załączonych zdjęciach.
To nie jest mój naturalny kolor, jest to spłukany złocisty jasny brąz z ponad rocznym odrostem, który został lekko rozjaśniony kąpielą rozjaśniającą (o jeden ton)
Chcę użyć koloru 8 lub 9 (aby nie było rudości, jednak chcę też uniknąć zieleni na włosach, stąd nie chcę innych odcieni - tylko natura), jednak nie wiem który ton bardziej się do tego nada no i z jakim oksydantem 6% czy 9%?
A może kolory 8,0 lub 9,0?
Efekt jaki chcę uzyskać jest mniej-więcej taki jak na drugim zdjęciu.

Pozdrawiam
Lepiej wez 9.0. Robiłam samą 8 i wyszło mi ciemno, duzo ciemniej niż na tym zdjęciu. Ale za to ładnie i szybko się zmyło Ponoć Majirel nie należy do zbyt trwałych farb.Zacznij jednak od 9.0 i jesli uznasz że wolisz ciemniejsze włosy, to najwyżej następnym razem zrobisz ósemką. Lepiej też wybrać np. 9.00 niż 9, dlatego że kolor jest zwyczajnie ładniejszy, ma pogłębiony odcień. Jeśli chodzi o oxydant, to zależy jakie masz naturalne włosy. Gdy będziesz mieć odrost to jesli jest różnica większa od 2 poziomów musisz robić 9%. Natomiast do włosów już rozjaśnionych, bezpośrednio po kąpieli w zupełności wystarczy 6%.
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 21:58   #1078
Gracusia
Przyczajenie
 
Avatar Gracusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Akurat na tym zdjęciu mam naturalne włosy na rocznym odroście
Później delikatnie rozjaśniłam o pół tonu i mam teraz tą część co na zdjęciu jest ciemniejsza po prostu rudawą, bardziej wyrównaną z końcówkami.

Właśnie w tym problem, że nie wiem na ile mi ta kąpiel rozjaśniająca rozjaśni włosy, a z kolei po użyciu rozjaśniacza czekać z rudością na głowie na przesyłkę z allegro to nie za bardzo mam czas

9 z oksydantem 9% to chyba najlepszy pomysł, najwyżej później przyciemnię trochę
A 9,0 nie wyjdzie zielona na rudości?

Dziękuję za Wasze odpowiedzi

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Tu też jest mój naturalny kolor przy odroście + na końcówkach sprane farby z przeszłości A teraz (od miesiąca - zdjęcie sprzed 2 miesięcy) naturalny, tak jak wspomniałam wcześniej, jest tylko lekko rozjaśniony 3-minutową kąpielą rozjaśniającą, co dało po prostu więcej rudości
http://postimg.org/image/y4vt1xf0t/

Edytowane przez Gracusia
Czas edycji: 2013-10-16 o 22:08 Powód: dopisanie linku ze zdjęciem
Gracusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 23:22   #1079
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gracusia Pokaż wiadomość
Akurat na tym zdjęciu mam naturalne włosy na rocznym odroście
Później delikatnie rozjaśniłam o pół tonu i mam teraz tą część co na zdjęciu jest ciemniejsza po prostu rudawą, bardziej wyrównaną z końcówkami.

Właśnie w tym problem, że nie wiem na ile mi ta kąpiel rozjaśniająca rozjaśni włosy, a z kolei po użyciu rozjaśniacza czekać z rudością na głowie na przesyłkę z allegro to nie za bardzo mam czas

9 z oksydantem 9% to chyba najlepszy pomysł, najwyżej później przyciemnię trochę
A 9,0 nie wyjdzie zielona na rudości?

Dziękuję za Wasze odpowiedzi

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Tu też jest mój naturalny kolor przy odroście + na końcówkach sprane farby z przeszłości A teraz (od miesiąca - zdjęcie sprzed 2 miesięcy) naturalny, tak jak wspomniałam wcześniej, jest tylko lekko rozjaśniony 3-minutową kąpielą rozjaśniającą, co dało po prostu więcej rudości
http://postimg.org/image/y4vt1xf0t/
Jeśli boisz się 9,0 i wolisz 9, to kładz samą dziewiątke, tylko właśnie Majirel "bez przecinka" jest taki jakby zielonkawy sam w sobie.
Natomiast na rudości natura nie powinna zrobić zieleni, rudosć niweluje się nawet farbą z popielem, więc natura nie zrobi krzywdy

O, zobacz tutaj, właśnie mam wrażenie ze te kolory bez odcienia jakieś takie wychodzą

http://www.todocabello.net/tinte-majirel-p-857.html

Zreszta mam w domu 10 Majirel kupioną kiedyś tam w celu pigmentacji i właśnie kombinuję co by tu z nią zrobić, i z czym zmieszać żeby jakoś wyglądało...

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-10-16 o 23:41
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 23:50   #1080
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Na odroście nie wyjdzie zielona, bo nie mieszasz ciepłego z zimnym, tylko kładziesz naturę.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.