OKROPNY Błąd w BIBLIOGRAFII!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 19:54   #1
nikola951
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Unhappy

OKROPNY Błąd w BIBLIOGRAFII!!!


dzisiaj był ostatni dzien oddawania bibliografii.Mój problem polega na tym, że przy pisaniu tytułów książek, które użyje napisałam strony z których korzystałam (jest tam jedna strona). Pech chciał, że nie zauważyłam jak mi myszka przeskoczyła i również te strony zostały dopisane do Glorii Victis... Nie wiem co teraz robić, bo to jest dość spory błąd i boję się, że mnie zdyskwalifikują przy egzaminie!!! Czy mogą o coś takiego się uczepić?
Bardzo proszę o szczere komentarze..
nikola951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:09   #2
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: OKROPNY Błąd w BIBLIOGRAFII!!!

Zdyskwalifikować to nie powinni bez przesady, aczkolwiek trzeba było sprawdzić przed oddaniem i dziwię się że tego nie zrobiłaś...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:06   #3
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: OKROPNY Błąd w BIBLIOGRAFII!!!

Większość nauczycieli nawet nie sprawdza tego co z jakiej strony. Na pewno Cię nie unieważnia matury, w najgorszym przypadku moga Cię zapytać z tego fragmentu, ale nie sadze żeby to się stało
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 22:59   #4
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: OKROPNY Błąd w BIBLIOGRAFII!!!

Ale skoro przy dwóch pozycjach dopisane będą te same strony to raczej się zorientują,że to jakiś błąd przy pisaniu bibliografii. Poza tym nie sądzę,żeby ktokolwiek czepiał się o takie szczegóły i przez to miał Cię nie dopuścić do egzaminu. Nie panikuj
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 06:57   #5
muzeumolbrzymuf
Rozeznanie
 
Avatar muzeumolbrzymuf
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zagłębianka
Wiadomości: 673
Dot.: OKROPNY Błąd w BIBLIOGRAFII!!!

Nie wiem jak jest w innych szkołach, ale ja chodziłam do renomowanego liceum w moim mieście, a matura z j. polskiego ustna to była istna komedia.

Pytania typu: Jak się Pani przygotowywała do napisania tej pracy?
[koleżanka miała temat o uwodzeniu mężczyzn] : Jak uwodzi Pani mężczyzn?
Wniosek: Robią wszystko żeby każdy to zdał.

Zresztą, już nie pamiętam- w punktacji za pracę ustną nie ma chyba punktów za poprawnie (lub nie) napisaną bibliografię. W każdym razie jeżeli nawet jakimś cudem jest coś takiego, ich ilość na pewno nie stanowi o nie zdanym egzaminie.


Nie masz co się przejmować !

Edytowane przez muzeumolbrzymuf
Czas edycji: 2014-04-05 o 07:03
muzeumolbrzymuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 08:35   #6
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: OKROPNY Błąd w BIBLIOGRAFII!!!

Spytaj się swojej polonistki, czy nie możesz oddać poprawionej bibliografii, bo wkradł się błąd. Przecież one i tak leżą w twojej szkole, jak grzecznie poprosisz, to nie powinno być problemu z tym.
Dwa, zależy na kogo trafisz, ale oblać za coś takiego to nie obleją. Generalnie, ustny polski to nie jest rzecz, z której chcą cie uwalić. Pomyśl, przecież niezdana matura to minus dla szkoły, bo odbija się na wynikach, a nauczyciele później muszą pisać, jeśli się nie mylę, jakieś sprawozdania, gdzie zgadują, dlaczego ktoś nie zdał. Nikt takiej świni koledze z pracy robił nie będzie
I tak najważniejsze jest to, co powiesz, nie martw się, bo nie ma czym i spróbuj zagadać do polonisty z poprawieniem biblio, do matury jeszcze miesiąc, to sporo czasu.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 11:33   #7
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: OKROPNY Błąd w BIBLIOGRAFII!!!

Cytat:
Napisane przez muzeumolbrzymuf Pokaż wiadomość
[koleżanka miała temat o uwodzeniu mężczyzn] : Jak uwodzi Pani mężczyzn?


U mnie kilka osób jednak nie zdawało

Autorko, skoro oddałaś już bibliografię i nie możesz donieść poprawionej wersji (dowiedz się o to) no to trudno, stało się. Jak zauważą ten błąd to wytłumaczysz co się stało i tyle. Nie jest to jednak podstawa do niezaliczenia egzaminu.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 11:35   #8
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: OKROPNY Błąd w BIBLIOGRAFII!!!

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Spytaj się swojej polonistki, czy nie możesz oddać poprawionej bibliografii, bo wkradł się błąd. Przecież one i tak leżą w twojej szkole, jak grzecznie poprosisz, to nie powinno być problemu z tym.
Dwa, zależy na kogo trafisz, ale oblać za coś takiego to nie obleją. Generalnie, ustny polski to nie jest rzecz, z której chcą cie uwalić. Pomyśl, przecież niezdana matura to minus dla szkoły, bo odbija się na wynikach, a nauczyciele później muszą pisać, jeśli się nie mylę, jakieś sprawozdania, gdzie zgadują, dlaczego ktoś nie zdał. Nikt takiej świni koledze z pracy robił nie będzie
I tak najważniejsze jest to, co powiesz, nie martw się, bo nie ma czym i spróbuj zagadać do polonisty z poprawieniem biblio, do matury jeszcze miesiąc, to sporo czasu.
Nie przesadzajmy, u mnie w mieście akurat matura ustna z polskiego, poza pisemną matematyką, uwaliła najwięcej osób. W komisji nie ma tylko polonistów z danego liceum, ale są też z innych szkół, a oni nie patrzą na piękne oczy. Maturę z polskiego ustnego można jak najbardziej uwalić i żaden nauczyciel płakać z tego powodu nie będzie. Ale w przypadku Autorki - na pewno o coś takiego problemu robić nie będą, bo to zwykły chochlik.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 20:03   #9
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: OKROPNY Błąd w BIBLIOGRAFII!!!

Nie mówię, że zdaje się na piękne oczy, ale trzeba się baaardzo postarać, żeby tej matury nie zdać. Zazwyczaj to są osoby z kupnymi pracami, które zerknęły co mają dzień wcześniej albo wcale. U mnie w tamtym roku nie zdał chyba tylko jeden chłopak, który przyszedł dla przyjścia i chyba nawet był lekko przyćpany.

Autorko dopytaj o donoszenie poprawionej bibliografii, bo wkradł się chochlik. Zazwyczaj nie ma z tym problemu, u mnie donoszono poprawione jeszcze tydzień przed.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-06 21:03:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.