Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-31, 19:31   #931
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam, jeśli mogę, też się przyłącze do Śnieżek

Odkopałam ten wątek, bo w ciągu dwóch dni przeczytałam chyba kilkadziesiąt stron z wątku tego oraz z sezonu II i zaczęłam nareszcie doceniac swój "arystokratyczny" dar Od razu sobie zrobiłam maseczkę z ogórka i kupiłam krem do twarzy z wysokim faktorem

A ja jestem bladolicym latem o beżowej cerze, szarobrązowych włosach i zielono-niebiesko-złotych oczach o bardzo ciemnych brwiach i rzęsach Moja rodzicielka mi kiedyś chciała udowodnic, że robię sobie hennę na rzęsach i brwiach, bo "to niemożliwe, żeby taki białas miał czarne brwi"
No, ale już przekonałam mamę, że nic nie kombinuję przy moich brwiach
Pozdrawiam wszystkie bladolice
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 19:46   #932
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
czuje sie z tym o niebo lepiej. znajomi i rodzina zgodnie twierdza ze wygladam o niebo lepiej niz kiedys, zdjecia zdjeciami, ale oni widza mnie na zywo

nieskromnie stwierdze, ze za czasow czarnych wlosow, czasem sie ktos do mnie przyczepil to teraz nie moge sie odpedzic od adoratorow
Truskawkowa - jestem zaskoczona! jaka drastyczna zmiana, a mnie dawno już tu nie było.
mi się zdecydowanie bardziej podobałaś w tej czerni - było tajemniczo, niepowtarzalnie i bardzo nietuzinkowo. Na pewno bardziej oryginalnie. No ale mówi Ci to osoba która preferuje czerń - więc nie jest to obiektywne. Zresztą teraz też bardzo ładnie!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 19:52   #933
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Witam, jeśli mogę, też się przyłącze do Śnieżek

Odkopałam ten wątek, bo w ciągu dwóch dni przeczytałam chyba kilkadziesiąt stron z wątku tego oraz z sezonu II i zaczęłam nareszcie doceniac swój "arystokratyczny" dar Od razu sobie zrobiłam maseczkę z ogórka i kupiłam krem do twarzy z wysokim faktorem

A ja jestem bladolicym latem o beżowej cerze, szarobrązowych włosach i zielono-niebiesko-złotych oczach o bardzo ciemnych brwiach i rzęsach Moja rodzicielka mi kiedyś chciała udowodnic, że robię sobie hennę na rzęsach i brwiach, bo "to niemożliwe, żeby taki białas miał czarne brwi"
No, ale już przekonałam mamę, że nic nie kombinuję przy moich brwiach
Pozdrawiam wszystkie bladolice
Cześć i zapraszam do dzielenia się swoimi pomysłami i radami jak podkreślić jasną cerę


Od jakiegoś czasu używam korektora Kanebo w pędzelku najjaśniejszego i rozświetlacza podocznego Paula Sagane. O rozświetlaczu już chyba kiedyś pisałam? Jestem coraz bardziej do niego przekonana, skóra wygląda znacznie bardziej świeżo po jego użyciu pod oczy, wzdłuż nosa i na brodzie. Jedno zamoczenie aplikatora wystarcza na cały ten obszar. Perłową mieszaninę która zostaje po rozklepaniu produktu po jednej stronie twarzy wcieram w powieki, inaczej robi mi się taka "ciapa", grubsza warstwa która nie służy precyzji i subtelności myślę, że produkt wart wypróbowania przede wszystkim przez osoby o jasnej skórze które nie potrzebują krycia (osoby o ciemniejszej mogą pewnie narzekać na odwróconego misia pandę).
Korektor Kanebo nr 1 o którym pewna dziewczyna na forum napisała że jest wręcz biały w rzeczywistości jest po prostu odcieniem jasnego beżu. Obiektywnie - dobry korektor dla osób potrzebujących krycia. Subiektywnie - drażni mnie to, że nie mogę operować jaśniejszym kolorem jak to było np. w przypadku pędzelkowego ArtDeco (jaśniutka żółć), skóra jest jednolita i sztuczna. Trochę ta nauka kosztowała, ale już nie spojrzę w kierunku zwykłego korektora podocznego jeśli nie będzie rzeczywiście baaardzo jasny lub jeśli nie będzie rozświetlaczem. Nie mam na tyle dużych problemów - ot, zwykła fioletowa krecha która nie razi - by używać tego typu produktów.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 19:58   #934
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Truskawkowa - jestem zaskoczona! jaka drastyczna zmiana, a mnie dawno już tu nie było.
mi się zdecydowanie bardziej podobałaś w tej czerni - było tajemniczo, niepowtarzalnie i bardzo nietuzinkowo. Na pewno bardziej oryginalnie. No ale mówi Ci to osoba która preferuje czerń - więc nie jest to obiektywne. Zresztą teraz też bardzo ładnie!
popieram wszystko, co do przecinka
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 20:17   #935
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Truskawkowa - jestem zaskoczona! jaka drastyczna zmiana, a mnie dawno już tu nie było.
mi się zdecydowanie bardziej podobałaś w tej czerni - było tajemniczo, niepowtarzalnie i bardzo nietuzinkowo. Na pewno bardziej oryginalnie. No ale mówi Ci to osoba która preferuje czerń - więc nie jest to obiektywne. Zresztą teraz też bardzo ładnie!
juz od listopada zeszlego roku nie mam czerni, blondynka jestem od mniej wiecej lutego. Troche zaluje tego, ze nie jestem juz rozpoznawalna ze 100m i bardzo charakterystyczna bez kolorowych soczewek nie wygladalam jednak tak super jak na fotkach, a nie moje oczy juz ich nie toleruja zupelnie, pol h i zaczynam plakac.


juz przestalo mi zalezec na byciu superwyjatkowa, ale postawilam na naturalnosc i moj odcien skory naprawde lepiej wyglada z jasniejszymi wlosami, na zdjeciu tego nie widac. a jak wyjde gdzies bez makijazu to nie kazdy nawet zauwazy, a przy czerni wygladalam jak potwor naprawde, jak wiekszosc naturalnych blondynek farbujacych sie na czern, ktore widuje bardzo czesto



sztuczna czern przy niesamowicie bladej skorze nadal niezmiennie podoba mi sie u gotek, mimo, ze sama przestalam sie utozsamiac z tym stylem sztuczna czern, jasna cera, lekki makijaz i zwyczajne, nieczarne ciuchy, nie podoba mi sie to zbytnio, czern absolutna albo nic(ew fiolety, czerwienie)

tż teraz porownuje mnie do Reese Witherspoon albo do Christiny Applegate, na kazdej fotce wygladam inaczej, jak kameleon

jutro porobie fotki podkladow ktore mam, moze sie komus przypa
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 20:56   #936
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
juz od listopada zeszlego roku nie mam czerni, blondynka jestem od mniej wiecej lutego. Troche zaluje tego, ze nie jestem juz rozpoznawalna ze 100m i bardzo charakterystyczna bez kolorowych soczewek nie wygladalam jednak tak super jak na fotkach, a nie moje oczy juz ich nie toleruja zupelnie, pol h i zaczynam plakac.
Rozumiem doskonale Ja też stawiam na naturalność.
Nawet nie zmieniam koloru włosów - nigdy nie farbowałam, są naturalnie bardzo ciemne, mam też jasną skórę z natury. Ostatnio zastanawiałam się czy nie pomalować włosów właśnie na czarno - ale boję się że jak to zrobię raz, to bedę musiała zawsze. Ja też nie utożsamiam się z gotkami, choć lubie ten styl - nie mogę do pracy tak się na codzień nosić. A więc zostałam minimalistką
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 21:26   #937
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Rozumiem doskonale Ja też stawiam na naturalność.
Nawet nie zmieniam koloru włosów - nigdy nie farbowałam, są naturalnie bardzo ciemne, mam też jasną skórę z natury. Ostatnio zastanawiałam się czy nie pomalować włosów właśnie na czarno - ale boję się że jak to zrobię raz, to bedę musiała zawsze. Ja też nie utożsamiam się z gotkami, choć lubie ten styl - nie mogę do pracy tak się na codzień nosić. A więc zostałam minimalistką
typ Krolewny Sniezki natura obdarowala Cie jasna cera ale pewnie zaopatrzyla tez w ciemne brwi i rzesy i nie potrzebujesz mocnego makijazu. lepiej nie farbowac, odrosty sa naprawde frustrujace, nie zawsze farbowane wlosy dodaja uroku, chyba ze sa w naprawde mysim kolorze i nadaja twarzy troche smutny wyraz, wtedy nowy kolor wlosow moze ją ozywic
ja pewnie majac swoj stary styl nie dostalabym pracy(sklep z bizuteria i ozdobami do wlosow) bo odstraszalabym niektore klientki, niestety pewna grupa ludzi widzac blada ciemnowlosa dziewczyne rodem z japonskich horrorow reaguje bardzo zle, glownie kobiety mnie bardziej przerazaja parocentrymetrowe tipsy, spalenizna zamiast opalenizny, brunetki zrobione na kaczy blond

ja mam troche obsesje na punkcie wlosow i znowu zaczynam o swoich na zdjeciach, ktore wkleilam sa duzo jasniejsze niz w rzeczywistosci, no i farba po 3 miesiacach sie juz sprala, nie zawsze chce mi sie uzywac plukanek wiec wygladam jak Kelly Bundy

w lekko ciemniejszej barwie czuje sie lepiej, bardziej widac rysy twarzy
fotka-efekt po plukankach flor illum plus boska prostownica tondeo wspomagana sprayem babyliss pro

a co do bizuterii, mialam okazje przetestowac na swojej skorze rozne modele i przy jasnej cerze najlepiej wg mnie wygladaja blyszczace rzeczy, cyrkonie, krysztaly swarovskiego, krysztal gorski na srebrze


ostatnio zamieniam sie w sroke, niewazne co, wazne, ze sie blyszczy

przepraszam za maly offtopik,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0259 kopia.jpg (117,2 KB, 78 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 22:51   #938
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
To właśnie jest trochę dziwne, bo ja jestem chłodną lato/zimą. A skórę niby mam jasną, ale chyba juz bardziej rozjaśnić się jej nie da, bo jednak trochę odziedziczyłam, po ojcu, którego można pomylić z Arabem
Ja też jestem chłodna - lato.
Ale z żółtawym (ciepławym?) odcieniem skóry.

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Na mnie wszystkie balsamy brązujące wygladają równie paskudnie, jak samoopalacze. Poza tym trochę się ich boję nakładać na twarz, żeby nie sprawdzać mojej skłonności do zapychania porów...
A czy próbowałaś takich, które na KWC przez niektóre dziewczyny są określane jako "nic nie robiące" (znaczy brązują minimalnie)? Chyba najwięcej tych opinii powtarza się przy Kolastynie i Dax Białe Piżmo...
Na twarz też bałabym się ryzykować.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja się nie zgodzę z teorią, że ciepła, blada skóra gorzej wygląda Włascicielki chłodnej mają o tyle lepiej, że większość najjaśniejszych podkładów to chłodne odcienie, jakby ktoś "ciepły" nie mógł mieć bardzo jasnej skóry
Na buzi rzeczywiście nie wygląda gorzej ale już na ramionach czy dekolcie różnie to bywa, aczkolwiek wiele zależy zapewne od indywidualnych różnic.

Ja mam siostrę równie bladą, jak ja, ale zimę, o bardzo chłodnej skórze. Kiedy stanę obok niej, wyglądam, jakbym była chora - przez kontrast ze skórą Ani ja wydaję się być żółtawa, a w gorsze dni to wręcz zielonkawa - generalnie robię takie "niezdrowe" wrażenie. Stąd moje uprzedzenia
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 23:14   #939
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja myślę, że dla osób bladych ciekawy będzie krem brązujący z serii Eveline Spa! - nie ma przy nim tego szoku z przejścia z jasnej skóry na ciemniejszą. Do szału doprowadzają mnie tylko drobinki. Na noc mi one niepotrzebne, tylko brudzę wszystko dookoła, a na dzień i tak nie posmaruję się balsamem brązującym, bo przez ten smrodek sama źle się będę czuć. Ma gęstą, mażącą się konsystencję, ale po kilku minutach wmasowywania ślicznie się wchłania i nie mamy dzięki temu plam.

Swoją drogą dziś wyglądałam jak trup - dosłownie . W domu było zimno, za oknem padał deszcz a nie chciało mi się zamykać okien. Paznokcie u stóp zrobiły się fioletowe, skóra sina... Szkoda że zdjęcia nie zrobiłam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 07:53   #940
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

ja mam troche obsesje na punkcie wlosow i znowu zaczynam o swoich na zdjeciach, ktore wkleilam sa duzo jasniejsze niz w rzeczywistosci, no i farba po 3 miesiacach sie juz sprala, nie zawsze chce mi sie uzywac plukanek wiec wygladam jak Kelly Bundy

w lekko ciemniejszej barwie czuje sie lepiej, bardziej widac rysy twarzy
fotka-efekt po plukankach flor illum plus boska prostownica tondeo wspomagana sprayem babyliss pro
Piękny ten kolor Czy to Twój naturalny, czy jeszcze sprana farba?
Myślę, że przy takim kolorze włosów blada skór wygląda bardzo ładnie bez kamuflażu, bez podkładu. Bo przy bardzo ciemnych włosach jeśli pojawi sie jakiś "intruz" jest on bardzo widoczny. I myślę, że możesz spokojnie wychodzić bez makijażu i nie będzie drastycznej różnicy w "przed" i "po".

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość

Swoją drogą dziś wyglądałam jak trup - dosłownie . W domu było zimno, za oknem padał deszcz a nie chciało mi się zamykać okien. Paznokcie u stóp zrobiły się fioletowe, skóra sina... Szkoda że zdjęcia nie zrobiłam
Ja tak wyglądam w tej chwili: nade mną otwarte okno, zimno, paluchy wystające z japonek sinieją wiec zmykam po skarpetki
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 09:27   #941
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Piękny ten kolor Czy to Twój naturalny, czy jeszcze sprana farba?
Myślę, że przy takim kolorze włosów blada skór wygląda bardzo ładnie bez kamuflażu, bez podkładu. Bo przy bardzo ciemnych włosach jeśli pojawi sie jakiś "intruz" jest on bardzo widoczny. I myślę, że możesz spokojnie wychodzić bez makijażu i nie będzie drastycznej różnicy w "przed" i "po".
no właśnie jak to jest, jaki kolor włosów bardziej podkreśla niedoskonałosci skóry, ciemny czy jasny? Bo spotkałam się z obiema opiniami...Ja jasnych nie miałam,jedynie wszystkie możliwe odcienie rudości, potem czerń a teraz ciemny szatyn. No i mogę jedynie powiedzieć że teraz jest zdecydowanie lepiej niż wcześniej (jeśli chodzi o podkreślanie tych "intruzów" )
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 09:41   #942
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
no właśnie jak to jest, jaki kolor włosów bardziej podkreśla niedoskonałosci skóry, ciemny czy jasny? Bo spotkałam się z obiema opiniami...Ja jasnych nie miałam,jedynie wszystkie możliwe odcienie rudości, potem czerń a teraz ciemny szatyn. No i mogę jedynie powiedzieć że teraz jest zdecydowanie lepiej niż wcześniej (jeśli chodzi o podkreślanie tych "intruzów" )
Wydaje mi się, że przy czarnych włosach, białej cerze wszelkie krostki czy zaczerwienienia są bardzo mocno widoczne. tak samo chyba z cieniami pod oczami.
Przy jasnych włosach i bladej skórze nie ma takiego dużego kontrastu więc "intruzy" wydają sie mnie widoczne. (mowa o naturalnych jasnych, czy jasno-brązowych włosach).
Jednak wydaje mi się, że w przypadku rozjaśniania ciemnych włosów, bardzo widoczne staja sie naczynka, zaczerwienienia itp. Mam na myśli taki żółty, rozjaśniony blond.
Do czerwieni i rudości na głowie moim zdaniem trzeba mieć idealną skórę aby dobrze wyglądać.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 16:23   #943
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Piękny ten kolor Czy to Twój naturalny, czy jeszcze sprana farba?
Myślę, że przy takim kolorze włosów blada skór wygląda bardzo ładnie bez kamuflażu, bez podkładu. Bo przy bardzo ciemnych włosach jeśli pojawi sie jakiś "intruz" jest on bardzo widoczny. I myślę, że możesz spokojnie wychodzić bez makijażu i nie będzie drastycznej różnicy w "przed" i "po".
ja juz sama nie wiem jaki mam ten kolor wlosow, codziennie wyglada jakos inaczej, odrosty mam 5-6cm ale nie odrozniaja sie tak jakos szczegolnie, wygladam jak niektore dziewczyny pare miesiecy po lecie, strzelilam fotke moich odrostow, gdy sa swiezo umyte wygladaja na jasniejsze, troche myszowate, ale wydaje mi sie, ze lepiej mi w takich chlodnych barwach niz zolciach i rudosciach, moze kiedys zamarzy mi sie chlodny braz


Cytat:
Napisane przez dissolved__girl Pokaż wiadomość
no właśnie jak to jest, jaki kolor włosów bardziej podkreśla niedoskonałosci skóry, ciemny czy jasny? Bo spotkałam się z obiema opiniami...Ja jasnych nie miałam,jedynie wszystkie możliwe odcienie rudości, potem czerń a teraz ciemny szatyn. No i mogę jedynie powiedzieć że teraz jest zdecydowanie lepiej niż wcześniej (jeśli chodzi o podkreślanie tych "intruzów" )
wszystko zalezy od osoby, nie ma uniwersalnej prawdy, ale ogolnie rzecz biorac blade szatynki czy blondynki nawet ciemne maja lepiej niz sztuczne blade brunetki, wlosy troche odciagaja uwage od skory


Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że przy czarnych włosach, białej cerze wszelkie krostki czy zaczerwienienia są bardzo mocno widoczne. tak samo chyba z cieniami pod oczami.
Przy jasnych włosach i bladej skórze nie ma takiego dużego kontrastu więc "intruzy" wydają sie mnie widoczne. (mowa o naturalnych jasnych, czy jasno-brązowych włosach).
Jednak wydaje mi się, że w przypadku rozjaśniania ciemnych włosów, bardzo widoczne staja sie naczynka, zaczerwienienia itp. Mam na myśli taki żółty, rozjaśniony blond.
Do czerwieni i rudości na głowie moim zdaniem trzeba mieć idealną skórę aby dobrze wyglądać.
oj niestety to prawda, do czerni jak i rudosci trzeba miec fajna cere, ale przy rudosciach bardziej widac naczynka, zaczerwienia niz przy czerni, czern bardziej podkresla cienie, plamy, bruzdy, a kaczkowaty blond to wyciaga obrzydliwosci cery niesamowicie, nie mam pojecia dlaczego, niech zyja magiczne plukanki

porobilam pare fotek podkladow, nie wiedzialam na czym, wiec zrobilam probki na papierze toaletowym nie mam talentu do robienia zdjec, ale tonacje zastaly mniej wiecej zachowane

podklady w kolejnosci od lewej do prawej:
1)oriflame linia Giordani Gold-Adaptive Foundation-odcien porcelain-jest zdecydowanie najjasniejszy z wszystkich, ale wyszedl podobnie jak nr 3, nie jest ani zolty ani rozowy

2)loreal-true match-odcien c1-wyraznie rozowawy

3)oriflame podklad korekcyjny porcelain-nie wiem dlaczego ale wyszedl troche jasniejszy niz w rzeczywistosci, moze dlatego, ze jeszcze nie wysechl jak 2 poprzednie, jest najbardziej zoltawy z wszystkich
4)podklad lirene odcien light(a tak dla hecy dalam)
5)tylko na jedym zdjeciu wystepuje-dermacol 211-pasuje do podkladu nr 2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0523.jpg (62,2 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (56,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0502.jpg (80,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0599.jpg (97,1 KB, 46 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 16:56   #944
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

truskawkowa w życiu bym nie powiedziała że to ty !!!
ogromna zmiana !!!

zadam pytanko całkiem nie na temat jak sie wstawia link, tak żeby jego treść zastąpić jednym słowem? wiecie o co mi chodzi co nie
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 16:57   #945
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Fajny pomysł z tymi zdjęciami nie wiem czy mam tak ustawiony monitor, bo u mnie wszystkie ciemne wyszły i beżowawe
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 17:17   #946
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
truskawkowa w życiu bym nie powiedziała że to ty !!!
ogromna zmiana !!!

zadam pytanko całkiem nie na temat jak sie wstawia link, tak żeby jego treść zastąpić jednym słowem? wiecie o co mi chodzi co nie
metamorfoza to moje drugie imie
sprobuj takiego kodu

"<a href="http://adres strony">opis</a> "
Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Fajny pomysł z tymi zdjęciami nie wiem czy mam tak ustawiony monitor, bo u mnie wszystkie ciemne wyszły i beżowawe
ciezko ulapac aparatem te roznice, nie potrafie zrobic lepszych zdjec
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:22   #947
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
zadam pytanko całkiem nie na temat jak sie wstawia link, tak żeby jego treść zastąpić jednym słowem? wiecie o co mi chodzi co nie
W panelu opcji pod uśmiechem masz opcję 'wstaw link' (wyświetla się po najechaniu). Najpierw zaznaczasz tekst, klikasz na ten buttonik i wpisujesz linka. O tak
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 20:05   #948
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dzięki dziewczyny
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 18:41   #949
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

WItam ponownie po dosc dlu7giej nieobecnosci. Jak bylam z granica to nikt mojej jasnej karnacji nie zauwazal, moze dlatego, ze bylam w kraju, gdzie wiekszosc kobiet jest z natury biala (mam na mysli Anglie). Za to mezczyzni prawili mi komplementy i mowili jaka to cudna mam figure. co widac bylo, ze mowia to szczerze (taka mam figure, ze po powrocie do domu ciotka powiedziala mi, ze wygladam jakbym byla w ciazy a matka powiedziala, ze tak wygladac MOGE dopiero gdy urodze dwojke dzieci a nie teraz, gdy jestem panna Tak, przytylam, ale o komu do domu gdy chata nie jesgo? Najwazniejsze, ze podobam sie TZ!).
ZA to przed chwila wyszlam na zakupy. Ledno wyszlam z chaty, gdy spotkalam grupke chlopakow, tak na oko 17-latkow. Gdy mnie zobaczyli posypaly sie teksty:
- Blada cool! (powiedziane z wyrazna ironia)
- Ciebie to bym naet kijem nie tknal!
Zignorowalam ich. Przeszlam obok i wyzej glowe podnioslam nie odpyskujac.

Zyc mi sie odchciewa, bomimo, ze niby takie teksty puszczam w towarzystwie mimo uszu to tak na prawde biore je bardzoi do siebie...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-02, 18:59   #950
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Biedactwo... Ja tekst chłopaczków podsumowałabym, słowami:'' młode, to głupie'' i tyle Bez urazy dla wszystkich ''młodych''! Wioecie o co chodzi
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 10:39   #951
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
WItam ponownie po dosc dlu7giej nieobecnosci. Jak bylam z granica to nikt mojej jasnej karnacji nie zauwazal, moze dlatego, ze bylam w kraju, gdzie wiekszosc kobiet jest z natury biala (mam na mysli Anglie). Za to mezczyzni prawili mi komplementy i mowili jaka to cudna mam figure. co widac bylo, ze mowia to szczerze (taka mam figure, ze po powrocie do domu ciotka powiedziala mi, ze wygladam jakbym byla w ciazy a matka powiedziala, ze tak wygladac MOGE dopiero gdy urodze dwojke dzieci a nie teraz, gdy jestem panna Tak, przytylam, ale o komu do domu gdy chata nie jesgo? Najwazniejsze, ze podobam sie TZ!).
ZA to przed chwila wyszlam na zakupy. Ledno wyszlam z chaty, gdy spotkalam grupke chlopakow, tak na oko 17-latkow. Gdy mnie zobaczyli posypaly sie teksty:
- Blada cool! (powiedziane z wyrazna ironia)
- Ciebie to bym naet kijem nie tknal!
Zignorowalam ich. Przeszlam obok i wyzej glowe podnioslam nie odpyskujac.

Zyc mi sie odchciewa, bomimo, ze niby takie teksty puszczam w towarzystwie mimo uszu to tak na prawde biore je bardzoi do siebie...
eee, nie przejmuj sie. ja ostatnio, przechodzac przez ulice (zgodnie z przepisami), doslownie zostalam zmieszana z blotem przez jakiegos chamskiego kierowce: "patrz, jak lazisz, k... mac!", a gdy sie nieco oddalilam, doslyszalam: "pier...y rudzielec". szczyt!!
to byl taki maly offtop

mam pytanie: jak jasny jest kolor ivory podkladu recover? uzywala ktoras z was? bo zastanawiam sie nad zakupem, a blada jestem teraz
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 11:46   #952
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
mam pytanie: jak jasny jest kolor ivory podkladu recover? uzywala ktoras z was? bo zastanawiam sie nad zakupem, a blada jestem teraz
Ja miałam jego próbkę i była dla mnie za żółta i za ciemna, ale ja jestem ekstremalny chłodny bledzioch.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 12:28   #953
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dzieki, annemon.

czy ktoras z bladolicych wizazanek ma problemy z rozszerzonymi (powtarzam: rozszerzonymi, nie popekanymi) naczynkami? bo mnie do szalu doprowadza moj 'rumieniec' na policzkach. przejrzalam artykul na wizazu, przejrzalam watki dla naczynkowcow, ale zwracam sie do was: co mam zrobic z taka cera? bardzo podoba mi sie bladosc (na twarzy jestem teraz prawie biala ), tylko do szalu doprowadzaja mnie policzki i nos...a teraz, nie wiedziec czemu, mam chyba jakis kryzys i rumienie sie okropnie
buuuu! musze zapomniec o rozach na policzki, a tak mi sie marza z czerwonymi ustami...
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 12:35   #954
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ivory jest hmmm w tonacji żółtej, jak dobrze rozetrzesz granice to nie będzie za ciemny, ale trzeba się starać używałam go przez dłuższy czas i całkiem całkiem chociaż pod koniec opakowania zaczął wysuszać mi buzię. Jestem bledziochem nie bardzo extremalnym, od ściany odróżniam się trochę ale w tonacji tzw. neutralnej, wszelkie podkłady z kroplą różu robią ze mnie świnkę

edit: ja mam, ja mam w sumie nie ma się czym chwalić, bo nie mogę ich zakryć żadnym korektorem, zawsze mi przebija delikatna różowa poświata. Różu nie używam nigdy, wolę brązer w chłodnym, jasnym odcieniu, bo przynamniej tak nie podkreśla policzków. Tusio myślę, ze regularne stosowanie profilaktycznych kremów na naczynka coś da, moje zbladły po jednej tubce Auridermu Teraz zbieram na następną, bo nie chce przerwyaż kuracji
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 12:43   #955
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ile ten auriderm kosztuje? mozna go kupic na allegro? dostepny jest w aptece, czy mozna go zakupic w zwyklej drogerii?
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 13:08   #956
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ivory jest hmmm w tonacji żółtej, jak dobrze rozetrzesz granice to nie będzie za ciemny, ale trzeba się starać używałam go przez dłuższy czas i całkiem całkiem chociaż pod koniec opakowania zaczął wysuszać mi buzię. Jestem bledziochem nie bardzo extremalnym, od ściany odróżniam się trochę ale w tonacji tzw. neutralnej, wszelkie podkłady z kroplą różu robią ze mnie świnkę
No właśnie, a ja się nie odróżniam. Nic nie pomogło mi dokładne rozcieranie, nadal było widać, że jest za ciemny i za żółty, a opalać się nie mogę, by dostosować karnację do tego odcienia. Ale wierzę, że dla choć lekko opalonej cery będzie dobry.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 13:18   #957
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
ile ten auriderm kosztuje? mozna go kupic na allegro? dostepny jest w aptece, czy mozna go zakupic w zwyklej drogerii?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8468 tu jest wszystko Na A. nie szukałam, ale w aptekach na pewno będzie Ostrzegam, że zdzierczo drogi, lepiej kupić od razu dużą tubkę, ekonomicznej wychodzi

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
No właśnie, a ja się nie odróżniam. Nic nie pomogło mi dokładne rozcieranie, nadal było widać, że jest za ciemny i za żółty, a opalać się nie mogę, by dostosować karnację do tego odcienia. Ale wierzę, że dla choć lekko opalonej cery będzie dobry.
Jak się potraktowałam leciutko samoopalaczem, to był idealny
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 13:31   #958
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Jak się potraktowałam leciutko samoopalaczem, to był idealny
Sęk w tym, że wszędzie, nie tylko na twarzy, mam skórę wręcz białą, więc musiałabym się cała wysmarować samoopalaczem, by ten odcień był dla mnie dobry. A że nie lubię samoopalaczy, więc muszę zrezygnować z tego podkładu.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 15:33   #959
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
dzieki, annemon.

czy ktoras z bladolicych wizazanek ma problemy z rozszerzonymi (powtarzam: rozszerzonymi, nie popekanymi) naczynkami? bo mnie do szalu doprowadza moj 'rumieniec' na policzkach. przejrzalam artykul na wizazu, przejrzalam watki dla naczynkowcow, ale zwracam sie do was: co mam zrobic z taka cera? bardzo podoba mi sie bladosc (na twarzy jestem teraz prawie biala ), tylko do szalu doprowadzaja mnie policzki i nos...a teraz, nie wiedziec czemu, mam chyba jakis kryzys i rumienie sie okropnie
buuuu! musze zapomniec o rozach na policzki, a tak mi sie marza z czerwonymi ustami...
Miałam podobną przypadłość i pozbyłam się rumienia za pomocą lasera. Ponieważ nie miałam wiele popękanych naczynek(kilka żyłek w okolicach skrzydełek nosa) tylko skłonność do rumienienia się, wystarczył jeden zabieg. Koszt spory ale kłopot mam z głowy. Nie czerwienie się podczas picia gorącej herbaty, wysiłku, nie muszę używać już kosmetyków dla naczynkowców.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 16:22   #960
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Maju a mogłabyś przybliżyć ten zabieg, jak to wygląda, na czym dokłądnie polega no i jaki jest koszt takiej przyjemności??
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.