Guerlain-kolorówka - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 20:57   #3811
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Debenhams Debenhamsowi nierówny a tak na serio ja za swoje zapłaciłam 32,50

no róznica 1 euro to ok, ale 12
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:19   #3812
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Immo, a to zaskoczenie, bo chyba jestes ostatnia osoba, ktora podejrzewalam o to, ze spodobaja sie jej beige chick

Wiesz... nie wiem jakbym wygladala pomalowana nimi, ale na ręce daly śliczny efekt

I w sumie one na pewno by nie przyciemnily buzi, bo z tego co zauwazylam to Meteoryty w ogole nie zmieniaja koloru skory, tylko upiększaja.
Wyjatkiem sa tylko Pastele - bo pobielaja
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:30   #3813
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Wiesz... nie wiem jakbym wygladala pomalowana nimi, ale na ręce daly śliczny efekt

I w sumie one na pewno by nie przyciemnily buzi, bo z tego co zauwazylam to Meteoryty w ogole nie zmieniaja koloru skory, tylko upiększaja.
Wyjatkiem sa tylko Pastele - bo pobielaja
Jak nie przyciemniają, to super . Ech, mam nadzieję, że zdążą do mnie dotrzeć do końca tygodnia - już się nie mogę ich doczekać
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:35   #3814
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

No na ręce nie zauwazylam absolutnie zadnego przyciemnienia, tylko taki śliczny połysk... i to właśnie ten połysk mnie urzekł
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:44   #3815
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to... byłam wczoraj w Sephorze i Douglasie w Pasażu Grunwaldzkim we Wro. Pytalam się babek o najnowsza kolekcję Guerlain i odziwo były poinformowane. Powiedziały, że ma wyjsc niebawem ale u nas pewnie bedzie kolo listopada bo zawsze wszystko opoznia sie o około miesiąc.

Ale najlepsze bylo, że kobiety nazwały ją "świąteczną"

A tak poza tym to macalam sobie jeszcz wszystkie Meteorki i straszniemi sie spodobaly Beżyki Daja na skorze piękny polysk...

Poza tym oglądalam jeszcze ten rozśweietlacz z Kanebo i na ręku daje minimalnie lekko zlotkawy polysk, ale mysle, ze na policzkach bardzo ladnie by to wygadalo.

Poza tym kobieta pokazywała mi jeszcze jakis rozświetlacz biały w płynie, na skorze wygadal badzo ladnie, ale po paru minutach zrobil sie rozowy Takze odpadl...

No i ogladama Feverki z Lancome, ale kolorki mnie rozczarowaly... jakies takie nijakie ;(

Panie nie sa doinformowane Ja bylam tam w piatek. Babki nie wiedzialy o czy mowie. W Sephorze stwierdzila, ze nowoscia jest Parure w kompakcie , w Douglasie stwierdzila, ze najnowsza rzecza na swiecie jest ta kolekcja, gdzie jest Tsarina . Pogonilam je zatem, zeby sie czegos dowiedzialy. Kierowniczka filii w Douglasie powiedziala, ze nie ma nic nowego. Powiedzialam, ze jest juz i to nawet w UK. Ona na to, ze u nas moze byc okolo miesiaca opoznienia, poza tym dostawa Guerlain na pazdzienrik juz byla, wiec najwczesniej w listopadzie chyba, ze dosle cos dystrybutor. Imo, one nic nie wiedza. Same gdybania. To wstyd, zebym ja, klientka, uswiadamiala ich, ze beda miec nowe produkty niedlugo na sklepie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:48   #3816
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

No ja wiem. Napisalam tylko co mi powiedzialy. Juz nie chcialam sie tam im wymądrzać bo nie wiem co by było. Były jakoś wyjątkowo uprzejme, wiec nie chciałam ich dołować, że wielu rzeczy jeszcze nie wiedzą
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 22:36   #3817
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Uśmiechnij się jeszcze pięknie do siostry, a jak i to nie wyjdzie, bedziemy molestować króliczka. Mam nadzieję, że nie powie nam,, iż chodzi w tym o to, by gonić króliczka, a nie go złapać



Obawiam się, że będziemy cię molestować:brzyd al:

Edit: Nie powinnaś była informować nas o cenie prasowańców w UK
plasiam tak mi się wymsknęło
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 11:57   #3818
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Chyba któraś z dziewczyn polowała na Gold Temptation?
http://www.allegro.pl/item767004785_...on_jedyne.html
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 13:18   #3819
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14687162]Panie nie sa doinformowane Ja bylam tam w piatek. Babki nie wiedzialy o czy mowie. W Sephorze stwierdzila, ze nowoscia jest Parure w kompakcie , w Douglasie stwierdzila, ze najnowsza rzecza na swiecie jest ta kolekcja, gdzie jest Tsarina . Pogonilam je zatem, zeby sie czegos dowiedzialy. Kierowniczka filii w Douglasie powiedziala, ze nie ma nic nowego. Powiedzialam, ze jest juz i to nawet w UK. Ona na to, ze u nas moze byc okolo miesiaca opoznienia, poza tym dostawa Guerlain na pazdzienrik juz byla, wiec najwczesniej w listopadzie chyba, ze dosle cos dystrybutor. Imo, one nic nie wiedza. Same gdybania. To wstyd, zebym ja, klientka, uswiadamiala ich, ze beda miec nowe produkty niedlugo na sklepie .[/QUOTE]az mnie kusi , zeby isc do marrionadu swojego i dowiedziec sie, czy kobiety wogole cos wiedza czy nie watpie, ze wiedza, bo one kiedys nawet nie wiedzialy, ze nowe JT beda mialy za 2 tygodnie:/

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Uśmiechnij się jeszcze pięknie do siostry, a jak i to nie wyjdzie, bedziemy molestować króliczka. Mam nadzieję, że nie powie nam,, iż chodzi w tym o to, by gonić króliczka, a nie go złapać

Obawiam się, że będziemy cię molestować:brzyd al:

Edit: Nie powinnaś była informować nas o cenie prasowańców w UK
no zobaczymy, musze jeszcze z siostra pogadac, ale coraz mniej mnie kusza te meteorytki boje sie, ze mi sie nie spodobaja i bede zla!

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych kupnem Winter Radiance podaje linka do aukcji na ebay :
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT
sliczne sa
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja chciałam prosić kuzyna męża o zakup, ale podobno był w Debenhamsie i kulki kosztowały 45 funtów

ja mu na to, ze to niemożliwe, ale on twierdzi, że pokazał nazwę z sms'a ode mnie i babka mu powiedziała, ze taka cena

i nie wiem czy nie był, czy nie chce kupić, czy rzeczywiście taka różnica w cenie (ale to wychodzi drożej niż u nas)
i co ja mam zrobić
yyyy...to jak to mozliwe??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:43   #3820
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja zamówiłam Imperiales i czekam, ale nie boli czekanie bo wiem, że mam i nie muszę polować w taki deszcz.
znalazłam takie zdjęcia- swatch Imperiales i te cienie...Bal de Nuit.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 15:51   #3821
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

a ja im wiecej patrze na Imperiales tym bardziej przekonuje sie, ze one nie dla mnie.. bardziej podobaja mi sie mythic, bezyki i motyle
no ale zobaczymy jaka bede dzielna jak zobacze na zywo
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 17:19   #3822
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja chciałam prosić kuzyna męża o zakup, ale podobno był w Debenhamsie i kulki kosztowały 45 funtów

ja mu na to, ze to niemożliwe, ale on twierdzi, że pokazał nazwę z sms'a ode mnie i babka mu powiedziała, ze taka cena

i nie wiem czy nie był, czy nie chce kupić, czy rzeczywiście taka różnica w cenie (ale to wychodzi drożej niż u nas)
i co ja mam zrobić
Sa dwie opcje:
1. Sa ludzie ktorzy nie zrobia nic za darmo.. trzeba wstac przejsc sie po sklepie jeszcze spali sie za duzo kalorii i wtedy koniecznie trzeba cos zjesc no a to kosztuje

2. Pani podala mu cene puderku w sprayu.. on kosztuje ok. 45-50f

W John Lewisie na przyklad nowe kulaski kosztuja 33,50.. nie mozliwe zeby byla az taka roznica cenowa

P.S. Potrzeba.. daj znac
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
kulki w UK kosztują 33,50...
...dokladnie Kroliczku
Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam Imperiales i czekam, ale nie boli czekanie bo wiem, że mam i nie muszę polować w taki deszcz.
znalazłam takie zdjęcia- swatch Imperiales i te cienie...Bal de Nuit.
A ja wczoraj mialam te cienie na oczkach jesli szukacie zestawu brazow idealnych to te wlasnie takie sa.. piekne, jednak ja mam juz tyle brazow

P.S. ..mam nadzieje ze oswieci mojego TZ i sam mi je sprawi
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja im wiecej patrze na Imperiales tym bardziej przekonuje sie, ze one nie dla mnie.. bardziej podobaja mi sie mythic, bezyki i motyle
no ale zobaczymy jaka bede dzielna jak zobacze na zywo
Ilios Ty to juz uciekaj od meteorciow.. niebawem dostaniesz prasowane motyle tez chce

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-10-12 o 17:30
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 17:34   #3823
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

ja juz sie ich nie moge doczekac
jestem ich totalnie ciekawa... w dodatku z ciekawosci napisalam do jednej dziewczyny, ktora oceniala je na MUA, co sie dzieje jak sie zuzyja motylki, czy zostaje tylko zwykly puder, a ona mi odpisala, ze nie wie, bo uzywajac ich prawie codziennie od roku - nadal nie zuzyla tych wypuklych

natomiast na domyslanie sie przez TZ bym nie liczyla, trzeba mu zasugerowac WYRAZNIE
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 17:37   #3824
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja im wiecej patrze na Imperiales tym bardziej przekonuje sie, ze one nie dla mnie.. bardziej podobaja mi sie mythic, bezyki i motyle
no ale zobaczymy jaka bede dzielna jak zobacze na zywo
no wlasnie mi szal mija juz na te meteorytki



bylam dzisiaj w Marrionaud i przezylam szok!
sa nowe dziewczyny, takie cos po 20pare lat, ale takie mile, ze szok!
zapytalam sie o nowe meteorytki, Pani powiedziala, zebym przyszla za jakies 2 tygodnie bo moze beda je juz mieli, ale wiedzialy o co chodzi cena 207zl jest taka sama jak regularna cena meteorytkow ( kiedys byly one za 185zl a teraz juz 207zl:/) i wogole kobietki takie usmiechniete i mile i tutaj jestem mile zaskoczona, brawa dla nich! no, ale to nowe kobiety w koncu moze duzo skarg bylo na tamte, bo ani jednej nie widzialam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 17:43   #3825
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja juz sie ich nie moge doczekac
jestem ich totalnie ciekawa... w dodatku z ciekawosci napisalam do jednej dziewczyny, ktora oceniala je na MUA, co sie dzieje jak sie zuzyja motylki, czy zostaje tylko zwykly puder, a ona mi odpisala, ze nie wie, bo uzywajac ich prawie codziennie od roku - nadal nie zuzyla tych wypuklych

natomiast na domyslanie sie przez TZ bym nie liczyla, trzeba mu zasugerowac WYRAZNIE
...i ja z Toba nie moge sie ich doczekac kiedys obserwowalam je na ebayu ale poszly za ok 90 funtow

P.S. ...moj Pan TZ towarzyszyl w meteorkowej wyprawie i gdy widzial moje zafascynowanie, trzesace sie rece, iskre w oku i lili usmiech do kuleczek to chcial juz wczoraj nabyc kule.. jednak ja tych nowych tak bardzo nie pozadam poniewaz jestem na etapie ochladzania gebusi (love pastele) a te troszeczke tak tyci tyci ocieplaja.. tylko zaluje ze nie nakierowalam na cienie
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 17:50   #3826
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie mi szal mija juz na te meteorytki



bylam dzisiaj w Marrionaud i przezylam szok!
sa nowe dziewczyny, takie cos po 20pare lat, ale takie mile, ze szok!
zapytalam sie o nowe meteorytki, Pani powiedziala, zebym przyszla za jakies 2 tygodnie bo moze beda je juz mieli, ale wiedzialy o co chodzi cena 207zl jest taka sama jak regularna cena meteorytkow ( kiedys byly one za 185zl a teraz juz 207zl:/) i wogole kobietki takie usmiechniete i mile i tutaj jestem mile zaskoczona, brawa dla nich! no, ale to nowe kobiety w koncu moze duzo skarg bylo na tamte, bo ani jednej nie widzialam
moze ich szefowa czyta wizaz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 17:52   #3827
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
moze ich szefowa czyta wizaz
a moze?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 17:54   #3828
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
...i ja z Toba nie moge sie ich doczekac kiedys obserwowalam je na ebayu ale poszly za ok 90 funtow

P.S. ...moj Pan TZ towarzyszyl w meteorkowej wyprawie i gdy widzial moje zafascynowanie, trzesace sie rece, iskre w oku i lili usmiech do kuleczek to chcial juz wczoraj nabyc kule.. jednak ja tych nowych tak bardzo nie pozadam poniewaz jestem na etapie ochladzania gebusi (love pastele) a te troszeczke tak tyci tyci ocieplaja.. tylko zaluje ze nie nakierowalam na cienie
niezwlocznie jak dotra podziele sie wrazeniami ja bym pewnie ich nie kupila, ale ta cena byla taka przyjazna

to teraz musisz sie wybrac z nim jeszcze raz i wzdychac do cieni i podkreslic 5 razy, ze sa piekniejsze niz kulki moj ma tak, ze albo sie domysla, albo nie. zwykle niestety jak tylko bakne, ze cos mi sie podoba troche to to kupuje na prezent dla mnie, ale czesto jak wyrazniej daje znac, to nie lapie aluzji chyba jeszcze musze pocwiczyc te delikatne sugestie...
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 21:32   #3829
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Sa dwie opcje:
1. Sa ludzie ktorzy nie zrobia nic za darmo.. trzeba wstac przejsc sie po sklepie jeszcze spali sie za duzo kalorii i wtedy koniecznie trzeba cos zjesc no a to kosztuje

2. Pani podala mu cene puderku w sprayu.. on kosztuje ok. 45-50f

W John Lewisie na przyklad nowe kulaski kosztuja 33,50.. nie mozliwe zeby byla az taka roznica cenowa

P.S. Potrzeba.. daj znac

...dokladnie Kroliczku

A ja wczoraj mialam te cienie na oczkach jesli szukacie zestawu brazow idealnych to te wlasnie takie sa.. piekne, jednak ja mam juz tyle brazow

P.S. ..mam nadzieje ze oswieci mojego TZ i sam mi je sprawi

Ilios Ty to juz uciekaj od meteorciow.. niebawem dostaniesz prasowane motyle tez chce
nie wiem... obiecał, że pójdzie i obada pudełko czarne pudełko i konkretnie zapyta...
ale jakby co to nie wysyłaj nic do mnie to się może uśmiechnę

p.s. odrobina prywaty: zapomniałam napisać, ze wysłałam paczuszkę do Jasła
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 07:17   #3830
lasana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Guerlain-kolorówka

Dziewczyny, dzięki Wam szał Meteorytów spadł i na mnie
Mam takie pytanko- planuje sobie kupić jakieś Meteoryty, orientujecie się może czy wkład z Guerlain Meteorites Iluminating Perfecting Pressed Powder "wejdzie" do puderniczki po Meteorytach Voyage?? Chciałąbym sobie skompletowac takie cacko a boje sie kupić w ciemno . Błagam odpiszcie
lasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 08:16   #3831
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

nie wejdzie moim zdaniem. voyage sa takie totalnie cieniusienkie, a Illuminating mniej - one maja wypukle kulki. voyage ma 8 g, te drugie - 10.
ale nie musisz ich upychac w to opakowanie, to ich tez nie jest najgorsze

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Dimiti, widzialam Twoja recenzje meteorytow na KWC i powiem szczerze, ze czytajac ja nie pomyslalabym, ze jestes az taka ich maniaczka
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 09:29   #3832
lasana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Guerlain-kolorówka

Tak tez myslałam, ze wzgledu na inna pojemnosc.. No trudno
A które meteorytki najbardziej polecacie, zastanawiam sie nad:
-Butterfly w kompakcie
-Beige chic
-Mythic w kompakcie
-nowe Imperiales,
-Gold Temp. w kompakcie
Mam totalny metlik, najchetniej przygarnelabym wszystkie, ale to niemozliwe, heh. Marzy mi sie cos z lusterkiem. Chyba najbardziej kusza mnie motylki w kompakcie, ale to zalezy od chwili.hehe mega niezdeydowana jestem
Prosze, doradzcie
lasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 10:02   #3833
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

ja mam miniatury podstawowych kolorow i Illuminating Perf Powder z letniej kolekcji. jak na razie to wole prasowane. z podstawowych mythic, reszta mini pewnie pojdzie w swiat.
ale... leca do mnie prasowane motylki jak dojda to na pewno obfotografuje je z kazdej strony i podziele sie wrazeniami
nowe Imperiales i gold zupelnie mnie nie kusza.
dziewczyny bardzo polecaja prasowane mythic z lusterkiem [ale zdzierstwo straszne ] i Illuminating Perf Powder tez mythic.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 10:45   #3834
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Mnie prasowańce jakoś niełapią narazie za serce
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 11:06   #3835
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja mam miniatury podstawowych kolorow i Illuminating Perf Powder z letniej kolekcji. jak na razie to wole prasowane. z podstawowych mythic, reszta mini pewnie pojdzie w swiat.
ale... leca do mnie prasowane motylki jak dojda to na pewno obfotografuje je z kazdej strony i podziele sie wrazeniami
nowe Imperiales i gold zupelnie mnie nie kusza.
dziewczyny bardzo polecaja prasowane mythic z lusterkiem [ale zdzierstwo straszne ] i Illuminating Perf Powder tez mythic.
heh prasowane motyle trzeba koniecznie obfocic
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie wejdzie moim zdaniem. voyage sa takie totalnie cieniusienkie, a Illuminating mniej - one maja wypukle kulki. voyage ma 8 g, te drugie - 10.
ale nie musisz ich upychac w to opakowanie, to ich tez nie jest najgorsze

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Dimiti, widzialam Twoja recenzje meteorytow na KWC i powiem szczerze, ze czytajac ja nie pomyslalabym, ze jestes az taka ich maniaczka
bo nie jestem ale jak wszyscy sie tak nimi zachwycaja to i ja kupuje, zeby sie przekonac czy faktycznie szal czy nie na chwile obecna nie jestem do nich przywiazana az tak, zeby musialy byc zawsze czescia mojej kosmetyczki i mojego mejkapu natomiast puder borghesa i hoola benefitu jak najbardziej musza byc ze mna juz na zawsze!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 11:32   #3836
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh prasowane motyle trzeba koniecznie obfocic

bo nie jestem ale jak wszyscy sie tak nimi zachwycaja to i ja kupuje, zeby sie przekonac czy faktycznie szal czy nie na chwile obecna nie jestem do nich przywiazana az tak, zeby musialy byc zawsze czescia mojej kosmetyczki i mojego mejkapu natomiast puder borghesa i hoola benefitu jak najbardziej musza byc ze mna juz na zawsze!
i ja się tu zgodzę, też nie jestem zbytnio przywiązana do meteorków, ale to fajny gadżet

a idź Ty, ze wszystkich pudełeczek benefitu wybrałaś hoola? to jedyne, które posłałałam w świat
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 11:48   #3837
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
i ja się tu zgodzę, też nie jestem zbytnio przywiązana do meteorków, ale to fajny gadżet

a idź Ty, ze wszystkich pudełeczek benefitu wybrałaś hoola? to jedyne, które posłałałam w świat
no wlasnie pewnie za jakis czas i tak mi sie meteoryty znudza i je puszcze w swiat ale poki co to ciesze sie, ze je mam bo od zawsze byly takim magicznym pudrem, ktory trzeba bylo miec

no i jeszcze coralista ale co ja poradze, ze georgia i te inne roze sa za jasne dla mnie?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 14:16   #3838
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie pewnie za jakis czas i tak mi sie meteoryty znudza i je puszcze w swiat ale poki co to ciesze sie, ze je mam bo od zawsze byly takim magicznym pudrem, ktory trzeba bylo miec

no i jeszcze coralista ale co ja poradze, ze georgia i te inne roze sa za jasne dla mnie?
ja moje meteorki kolekcjonuję, bo jak słusznie zauważyła m-habibi, jestem króliczkiem-chomiczkiem i tak ładne pachną...

no to prawda, jasne jak cholera te pudełeczka benefita, ale ja też jestem jasna, to się dobrze dogadujemy
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 16:59   #3839
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Guerlain-kolorówka

Mam już swoje beżyki Nie mogę się wręcz doczekać jutrzejszych testów Na razie wiem tyle, że pięknie pachną i wyglądają, ale mam nadzieję zachwycić się również ich właściwościami w zastosowaniu praktycznym
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:02   #3840
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Na pewno będziesz zachwycona
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.