Paradoks :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-20, 14:32   #1
Agusiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 82

Paradoks :)


Hejo kochane Wizażanki!Mam nadzieję, że któraś z Was zainteresuje sie moim problemem i mi coś niecoś pomoże, z góry już dziekuję za każdą pomoc Chodzi o to ze mnie to taki chodzący paradoks bo i gdzie niegdzie mam nadmiar tkanki tłuszczowej(brzuch-oponka,a raczej opona do traktora ,biodra i pośladki)do tego, żeby było bardziej ekscytująco, cellulit w chyba dosyć zaawansowanym stadium.Druga sprawa to taka, że reszta ciała jest zbyt chuda i nie wygladam poprostu proporcjonalnie I tak,od tygodnia chodzę na siłownie żeby umięśnić te za chude partie ciała,tylko co robić żeby stracić cellulit??Boje sie wykonywać za dużo ćwiczeń aerobowych,bo to wiadomo wpływa na całą sylwetke a nie tylko na wybraną partie ciała.Nie wiem,ja się na tym wogule nie znam,niech ktos mi cos doradzi, bardzo proszę Chyba że (teraz mi to wpadło do głowy) najpierw ćwiczonka na wzrost mięśni a potem dopiero kardio(rowerek,bieżnia,st epper i te inne bajery ) hmmm????Jak tak to ile czasu??Zresztą oddaję się Waszym propozycjom.(I mam nadzieje że coś z tego nieskładnego bałaganu zrozumiecie o co mi chodzi :P )Pozdrawiam Was barrrrrdzo cieplutko
Agusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 14:54   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Paradoks :)

Nie jestem znawcą ale spróbuję coś odpowiedzieć.

Dobrze kombinujesz Najpierw trening siłowy potem aeroby.
W takim systemie przy aerobach praktycznie od razu zaczniesz spalać tłuszczyk a o to chyba chodzi.
Ogólnie Twoim problemem jest stosunek masy tłuszczowej do beztłuszczowej. Trzeba spalić tłuszczyk (te nieszczęsne oponki) i rozbudować trochę mięsnie. Wtedy sylwetka odzyska prawidłowe proporcje.
Dbaj o odpowiednią ilość białka w diecie. To zapobiegnie spalaniu mięśni oraz przyczyni sie do ich rozbudowy ( nie musisz sie obawiać, że będzie ona nadmierna, kobietom przy zwykłych treningach to nie grozi).
Koniecznie posiłek po treningu - jak ma wyglądać to już powinny wypowiedzieć się znawcy. Na pewno powinien zawierać białko. Myślę, że wygodna będzie odpowiednia odżywka (z tego co kojarzę taki posiłek powinin być spożyty najpóźniej 30 minut po treningu a często przebranie i dotarcie do domku więcej zajmuje).

Mam nadzieję, że choć troche pomogłam.
Pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 14:56   #3
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Paradoks :)

Rozumiemy . Niepotrzebnie sie martwisz. Poprostu na nogi i brzuch rob wieksza ilosc powtorzen z mniejszym obciazeniam a na gorne partie ciala duze obciazenia, krotkie serie. Moze warto przyjrzec sie diecie ?
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-20, 18:37   #4
Agusiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 82
Re: Paradoks :)

Jejku dziewczyny dzięki za taką szybką odpowiedż Już coś wiem!Bardzo BARDZO dziękuję!!!!!
Jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje (szczególnie dotyczące diety)to bardzo proszę niech się podzieli
POZDRAWIAM młaaaaaa
Agusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 09:29   #5
aspiryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 50
Re: Paradoks :)

a co zawiera NAJWIĘCJE BIAŁKA? Oprócz tuńczyka, bo go nie trawie
aspiryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 10:29   #6
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Re: Paradoks :)

oprócz tuńczyka dobry jest serek ziarnisty light. generalnie co do diety polecam to co kiedyś pisała Smoczek, czyli im później tym mniej i im później tym więcej białka kosztem węglowodanów, unikanie wszystkiego co słodkie i tłuste, posiłki małe i często. polecam tez zakup odżywki białkowej, a ćwiczenia to tak jak napisała juz moja poprzedniczka, czyli na spalenie tłuszczu duzo ruchu, a na budowe mięśni duże obciążenia, pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia!!
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 11:56   #7
Agusiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 82
Re: Paradoks :)

Hmmm,to ja mam kolejne pytanko czy po treningu,kiedy przyjde do domku to moge zjeść ryż wymieszany z np.serkiem Danio??nie wiem czemu,ale tylko na to mam ochote jak przychodze ledwo żywa Nadal czekam na sugestie dotyczące diety A co z tymi odżywkami??Tu chodzi o jakieś suplementy czy cuś??
POZDRAWIAM CIEPLUUUUUUTEŃKO młaaaaaaaaaa
Agusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-21, 12:51   #8
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Re: Paradoks :)

hmmm, to zalezy jak bardzo jesteś zdeterminowana w tym odchudzaniu.. serek z ryżem bym odradzała, bo a) w Danio jest za dużo tłuszczu i cukru b) w połączeniu z węglowadanami czyli ryzem jest to dość sycący i kaloryczny posiłek. wybierz ew. jakis serek light, np sałatke z fety light z pomidorem i ogórkiem, ew. chude gotowane mięsko z warzywami lub jakis słoiczek Gerbera warzywno-mięsny. odżywki to inaczej suplementy, które zawierają wyselekcjonowane składniki odżywcze zwykle w połączeniu z witaminami i minerałami, stanowią uzupełnienie diety. to jaką odżywke wybierzesz zalezy od tego jaki masz cel, jeśli chcesz zbudowac mase mięśniową to najlepsze są białkowe, natomist jeśli chcesz najpierw schudnąć to polecam najpierw jakis spalacz tłuszczu typu l-karatynina, a jak juz osiągniesz wymarzoną wage, mozesz zacząć rzeźbić swe ciałko
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-23, 11:10   #9
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Paradoks :)

Jeśli chodzi o sugestie dotyczące diety to zapraszam do poczytania tekstów w dziale Fitness -> http://www.wizaz.pl/?content=category&id=10
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.