Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-31, 19:57   #61
jadzialg84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 586
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Banti przecież wczoraj nie było tak źle. O której byłaś wczoraj? Może nie szło za szybko, ale ja doczekałam się w niecałe 1,5h na minutową wizytę, ale za to spotkałam znajomą i miło spędziłam czas, bo ja najbardziej nie lubię tej ciszy Przedostatnio jak weszłam do Dr to aż mi się katarynka włączyła, a ja nie jestem z tych osób gadatliwych.
Mnie to gardło nie boli jakoś bardzo, raczej drapie delikatnie, ale chyba wolę zostać w dom. Pora roku na zachodzenie w ciążę do kitu :P Poprzednio udało się w maju, więc początek ciąży w upałach, a poród w zimie, więc było idealnie
Edit Teraz doczytałam, że byłaś dziś, a nie wczoraj. Wtorki, piątki i niedzielę są najgorsze, bo Dr nie ma cały dzień w Tarnowie. Wczoraj nas było dosłownie pare, a jeszcze przestrzeżona przez koleżankę, że Dr jak nie ma ludzi wychodzi nawet o 17tej zadzwoniłam do CDK i Pani z recepcji powiedziała mi, że nie udzielają takich informacji...jakbym się pytała, żeby mi z imienia i nazwiska wymieniła wszystkie czekające Panie

Edytowane przez jadzialg84
Czas edycji: 2017-01-31 o 20:01
jadzialg84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 20:30   #62
Banti30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 35
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Jadzia nie bylam...nadal jestem i czekam dziś jest hardcore'owo ale jeszcze cztery osoby i wchodzę🤗🤗🤗 ja też na nudę nie narzekam bo towarzyszy mi dziś mój mezulek

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Ja tez nieraz dzwoniłam przed monit ale to zależy na kogo trafisz na recepcji...tak jakby to jakaś wielka tajemnica była ile to już osób czeka(
Banti30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-31, 21:20   #63
jadzialg84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 586
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Ja czasem ma wrażenie, że one siedzą za karę. Ja rozumiem, że nudna praca itp, ale bez przesady, za darmo nie siedzą.

To Dr się pewnie ucieszy. Mnie wyściskał, wyprzytulał, wycałował, aż chyba raka spiekłam, bo przyznam, że się nie spodziewałam takiej reakcji. Db, że mamy tutaj w Tarnowie takiego speca.
jadzialg84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 07:15   #64
aantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 169
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cześć dziewczyny. Też byłam wczoraj na monicie i faktycznie chwile brakowało miejsc siedzących
Udało mi się wyhodować 4 pęcherze. Tylko troszkę za duże wyrosły: 27, 26, 24, 24 mm.
Kurczę pierwszy raz mam tyle jajek Ta dieta wysokobiałkowa chyba wpływa nie tylko na jakość ale też na liczbę pęcherzy.
No i oczywiście mentalne wsparcie SuperHodowczyni Australii Dzięki kochana

Oddam Lenzetto. W tym cyklu nie potrzebuję a on ma 7ntygodni ważności od pierwszej aplikacji.
Zostało mi 20 aplikacji ważnych do 27.02.17r.
Będę u DrP w sobotę. Zainteresowane proszę o priv.
aantkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 09:25   #65
Australia28
Raczkowanie
 
Avatar Australia28
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 248
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Aantkaa
Haha no widzisz jak nasza siła woli działa? a który to dc ? No faktycznie duże Ci urosły a co dr powiedział? Dostałaś zastrzyk na pęknięcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Starania od czerwca 2015 r.; po laparo- oba jajowody drożne; brak endometriozy prolaktyna 1/2 Bromek; przed histero; Pierwszy cykl z CLO+ Symletrol+Ovia; testowanie 3.01.2017

2017 musi być nasz!

Edytowane przez Australia28
Czas edycji: 2017-02-01 o 09:55
Australia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 09:54   #66
Kejjdra
Raczkowanie
 
Avatar Kejjdra
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 147
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Antka widze ze tez masz PCO, gratulacje swietny wynik cos z tego będzie ja teraz chyba pierwszy raz w zyciu mialam wlasna naturalna owu 10 lutego testuje choc bardzo sie nie nastawiam bo wiadomo to tylko jedno jajeczko... Trzymam kciuczki za wszystkie staraczki
Kejjdra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 12:12   #67
aantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 169
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Australia to był mój 10dc. Ale clo i aromek brałam inaczej bo od 2-6dc. Już kiedyś miałam pęcherzyk 24, który nie pękł pomimo ovitrelle i wtedy dr mówił, że najlepiej dawać zastrzyk jak mają ok 21-22. Z kolei w tamtym cyklu też miałam zastrzyk przy rozmiarze 24 i pękł. Wiadomo dr powiedział, że trochę duże ale może pękną.
Jak samopoczucie przed testem, czujesz coś???

Kejjdra, tak mam PCO, którego w ogóle się nie spodziewałam Ani moja lekarka nic nie wspominała, jak prowadziłam wykresy zawsze miałam skok i testy owu pozytywne i w ogóle... A tu nasz dr zaraz na usg wychwycił, że pewnie PCO. AMH wyszlo 5,9 więc miałam średnio 50% cykli owulacyjnych.
A twoje PCO jak wygląda??
Nie przejmuj się, że masz 1 ciałko, ważne, że jest więc trzymamy kciuki
aantkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 13:37   #68
Kejjdra
Raczkowanie
 
Avatar Kejjdra
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 147
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Aantkaa, u mnie PCO stwierdzone od 19 roku (a mam teraz 26), miesiączki co 3,4 miesiące przez te 5 lat bylam na antykoncepcji. Mi dr nie kazal robic AMH więc nie wiem jak to u mnie wyglada stosunek lh/fsh ponad 3 raz mi sie udalo zajsc w ciaze ale niestety w 6 tyg poronilam robilam tez allo mlr i wyszlo 0% narazie jest taki plan ze staramy sie dalej a w razie ciazy dr da mi sterydy ale czy to pomoze niewiem.....
Kejjdra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:50   #69
Australia28
Raczkowanie
 
Avatar Australia28
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 248
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez aantkaa Pokaż wiadomość
Australia to był mój 10dc. Ale clo i aromek brałam inaczej bo od 2-6dc. Już kiedyś miałam pęcherzyk 24, który nie pękł pomimo ovitrelle i wtedy dr mówił, że najlepiej dawać zastrzyk jak mają ok 21-22. Z kolei w tamtym cyklu też miałam zastrzyk przy rozmiarze 24 i pękł. Wiadomo dr powiedział, że trochę duże ale może pękną.
Jak samopoczucie przed testem, czujesz coś???

Kejjdra, tak mam PCO, którego w ogóle się nie spodziewałam Ani moja lekarka nic nie wspominała, jak prowadziłam wykresy zawsze miałam skok i testy owu pozytywne i w ogóle... A tu nasz dr zaraz na usg wychwycił, że pewnie PCO. AMH wyszlo 5,9 więc miałam średnio 50% cykli owulacyjnych.
A twoje PCO jak wygląda??
Nie przejmuj się, że masz 1 ciałko, ważne, że jest więc trzymamy kciuki
Może pękną, trzeba być dobrej myśli tym bardziej,że jest ich kilka w różnych rozmiarach. A ja test zrobię w piątek bo w sobotę nie dam rady. Żadnych przeczuć tylko cycki pękają w szwach i bolą jak cholera ;p ale tak to już mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Starania od czerwca 2015 r.; po laparo- oba jajowody drożne; brak endometriozy prolaktyna 1/2 Bromek; przed histero; Pierwszy cykl z CLO+ Symletrol+Ovia; testowanie 3.01.2017

2017 musi być nasz!
Australia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:09   #70
Kejjdra
Raczkowanie
 
Avatar Kejjdra
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 147
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Australia jak cycki bola to chyba dobry objaw z tego co czytałam to tez mialas duzo jajek? Trzymam kciuki
Kejjdra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 14:11   #71
aantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 169
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Kejjdra rozumie Twoje obawy. Ale już raz zaszłaś w ciąże i wydaje mi się, że to dobrze rokuje. Wiem, że pewnie boisz się powtórki z przeszłości ale skoro drP powiedział, że masz szanse donoszenia ciąży na sterydach to trzeba się tej myśli trzymać. Ja Ci gorąco kibicuje

Australia Ja właśnie zawsze czekam na te bolące piersi i nic...
Wiem, że to nie reguła ale mi się wydaje że bolące piersi to dobry zank
aantkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 14:24   #72
Australia28
Raczkowanie
 
Avatar Australia28
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 248
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Kejjdra Pokaż wiadomość
Australia jak cycki bola to chyba dobry objaw z tego co czytałam to tez mialas duzo jajek? Trzymam kciuki
Tak miałam 8 ale pękło 6 a bolące cycki mam niemal co miesiąc więc to dla mnie żadna wróżba


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Aantkaa niby dobry znak bo ponoć bolące piersi występują przez wysoki progesteron a wysoki progesteron musi być we wczesnej ciazy.ale tak jak mówiłam u mnie jest to co miesiąc praktycznie więc nie patrzę na to w ten sposób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Starania od czerwca 2015 r.; po laparo- oba jajowody drożne; brak endometriozy prolaktyna 1/2 Bromek; przed histero; Pierwszy cykl z CLO+ Symletrol+Ovia; testowanie 3.01.2017

2017 musi być nasz!
Australia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:08   #73
Tala7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 471
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziewczyny czy ktoras z was pamieta jaki powinien byc poziom progesteronu w dniu transferu a najlepiej criotramsferu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tala7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 15:32   #74
Kejjdra
Raczkowanie
 
Avatar Kejjdra
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 147
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Aantkaa, dr odrazu mowil o szczepieniach u dr Sachy ale ja prawdopodobnie w maju bede wyjeżdżać wiec nie ma sensu teraz podchodzić do szczepien i dlatego w razie czego da mi sterydy a szczepienia jak cos to w 2018 dopiero; dziekuje Ci baaaardzo



Australia, toś zaszalala z tymi jajami koniecznie daj znać
Kejjdra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 16:08   #75
jadzialg84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 586
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Gardlo przestało mnie drapac, więc poszłam na bete. Ze 188 skoczyła na 480
jadzialg84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 16:15   #76
Australia28
Raczkowanie
 
Avatar Australia28
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 248
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Kejjdra Pokaż wiadomość
Aantkaa, dr odrazu mowil o szczepieniach u dr Sachy ale ja prawdopodobnie w maju bede wyjeżdżać wiec nie ma sensu teraz podchodzić do szczepien i dlatego w razie czego da mi sterydy a szczepienia jak cos to w 2018 dopiero; dziekuje Ci baaaardzo



Australia, toś zaszalala z tymi jajami koniecznie daj znać
He he dam znać, beta w piątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Starania od czerwca 2015 r.; po laparo- oba jajowody drożne; brak endometriozy prolaktyna 1/2 Bromek; przed histero; Pierwszy cykl z CLO+ Symletrol+Ovia; testowanie 3.01.2017

2017 musi być nasz!
Australia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 17:02   #77
aantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 169
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez jadzialg84 Pokaż wiadomość
Gardlo przestało mnie drapac, więc poszłam na bete. Ze 188 skoczyła na 480
Dobre wieści Trzymaj tak dalej!
aantkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 18:11   #78
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez jadzialg84 Pokaż wiadomość
Gardlo przestało mnie drapac, więc poszłam na bete. Ze 188 skoczyła na 480
Brawo

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Dziewczyny pewnie większość z nas ma zrobione badania, ale może się którejś przyda ta informacja:

Wszyscy użytkownicy OvuFriend.pl mogą w miesiącu lutym wykonać badania genetyczne ze specjalnym rabatem w wysokości 100 zł podając kod promocyjny: ovufriend02
  • Panel - Niepłodność Żeńska
    detekcja mutacji G20210A w genie Protrombiny - czynnik II, detekcja mutacji Leiden w genie Proakceleryny - czynnik V, detekcja mutacji w genie CFTR, detekcja polimorfizmu w genie MTHFR
  • Panel - Niepłodność Męska
    detekcja mikrodelecji w rejonie genu AZF oraz detekcja mutacji w genie CFTR
  • Panel - Poronienia samoistne
    detekcja mutacji G20210A w genie Protrombiny - czynnik II, detekcja mutacji Leiden w genie Proakceleryny - czynnik V, detekcja polimorfizmu w genie MTHFR
W jaki sposób wykonać badanie?
  1. Zamów zestaw pobraniowy w sklepie internetowym – stosując specjalny kod promocyjny:
    ovufriend02 (kod należy podać w polu Kod promocyjny w koszyku zamówienia)
  2. Kurier dostarczy zestaw na wskazany przez Ciebie adres - bezpłatnie
    a. Pobierz ślinę do specjalnego pojemnika – zgodnie z instrukcją na opakowaniu
  3. Odeślij zestaw pobraniowy do Laboratorium INVICTA – kurierem – bezpłatnie
  4. Wyniki badania otrzymasz w ciągu maksymalnie 2 tygodni

Edytowane przez blaira
Czas edycji: 2017-02-01 o 18:11
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 19:58   #79
Quaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Super Jadzia gratulacje

Powodzonka dla innycj, trzymam za Was kciuki
Quaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 20:43   #80
Banti30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 35
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Hej co to się podziało ze nie widać 3 cz....(
Banti30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 22:41   #81
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez blaira Pokaż wiadomość
Brawo

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Dziewczyny pewnie większość z nas ma zrobione badania, ale może się którejś przyda ta informacja:

Wszyscy użytkownicy OvuFriend.pl mogą w miesiącu lutym wykonać badania genetyczne ze specjalnym rabatem w wysokości 100 zł podając kod promocyjny: ovufriend02
  • Panel - Niepłodność Żeńska
    detekcja mutacji G20210A w genie Protrombiny - czynnik II, detekcja mutacji Leiden w genie Proakceleryny - czynnik V, detekcja mutacji w genie CFTR, detekcja polimorfizmu w genie MTHFR
  • Panel - Niepłodność Męska
    detekcja mikrodelecji w rejonie genu AZF oraz detekcja mutacji w genie CFTR
  • Panel - Poronienia samoistne
    detekcja mutacji G20210A w genie Protrombiny - czynnik II, detekcja mutacji Leiden w genie Proakceleryny - czynnik V, detekcja polimorfizmu w genie MTHFR
W jaki sposób wykonać badanie?
  1. Zamów zestaw pobraniowy w sklepie internetowym â�� stosując specjalny kod promocyjny:
    ovufriend02 (kod należy podać w polu Kod promocyjny w koszyku zamówienia)
  2. Kurier dostarczy zestaw na wskazany przez Ciebie adres - bezpłatnie
    a. Pobierz ślinę do specjalnego pojemnika â�� zgodnie z instrukcją na opakowaniu
  3. Odeślij zestaw pobraniowy do Laboratorium INVICTA â�� kurierem â�� bezpłatnie
  4. Wyniki badania otrzymasz w ciągu maksymalnie 2 tygodni
oooo super, nie mam tych badań zrobionych 😉 a jak się zaloguje teraz na ovufriend to też siè załapię??? i te badania kosztujà 100zł czy rabat wynosi 100zł bo nie zaczaiłam 😉 wrzuć jakiegoś linka, żeby zobaczyć więcej informacji 😊

Jadzia suuuper!!!

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Banti30 Pokaż wiadomość
Hej co to się podziało ze nie widać 3 cz....(
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t= 😊 mam nadzieję, że dobrze wkleiłam 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=830770

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Daisy 85
Czas edycji: 2017-02-01 o 22:37
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 08:00   #82
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Banti30 Pokaż wiadomość
Hej co to się podziało ze nie widać 3 cz....(
Banti na pierwszej stronie masz linki do każdej części

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
oooo super, nie mam tych badań zrobionych 😉 a jak się zaloguje teraz na ovufriend to też siè załapię??? i te badania kosztujà 100zł czy rabat wynosi 100zł bo nie zaczaiłam 😉 wrzuć jakiegoś linka, żeby zobaczyć więcej informacji 😊
Daisy, nie musisz się logować wystarczy, że użyjesz hasła promocyjnego.

Już uzupełniam dane odnośnie Twoich pytań.
Wykupić je można tutaj: https://www.topgenetics.pl/

Podlinkuje w powyższym poście też panele.
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 08:20   #83
weerraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 88
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Hej, dziewczyny wczoraj byłam u dr i podał zastrzyk, jutro I inseminacja, i w związku z tym podpowiecie coś??? coś mam zabrać ze sobą, jak to wygląda, bede chciała być na 8 tam, bardzo skomplikowana droga tam??? wiem tylko tyle z wcześniejszych wpisów, żeby męża do pokoiku nie puszcząć zanim mnie dr nie zbada, pozdrawiam
weerraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 09:02   #84
Ecia25
Rozeznanie
 
Avatar Ecia25
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 504
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Gratulacje dziewczyny pięknie wątek się zaczął i rok również
__________________
leczenie u dr od luty do czerwca 2015 , Nikola 20.03.2016 ,
2017 3 nieudane IUI
Ecia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 09:36   #85
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez weerraa Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny wczoraj byłam u dr i podał zastrzyk, jutro I inseminacja, i w związku z tym podpowiecie coś??? coś mam zabrać ze sobą, jak to wygląda, bede chciała być na 8 tam, bardzo skomplikowana droga tam??? wiem tylko tyle z wcześniejszych wpisów, żeby męża do pokoiku nie puszcząć zanim mnie dr nie zbada, pozdrawiam
Weerraa, przede wszystkim spokój i cierpliwość
Jedyne jeżeli jeszcze nie byliście w klinice to możesz zabrać męża i swoje badania, wpiszą sobie je do dokumentacji...ale nie jest to obowiązek.
Poza tym nic nie trzeba.
Dr zaprosi Cię na monitoring i wtedy zdecydujecie, czy jest sens podchodzić do iui czy nie. Jeżeli tak następnie Panie z kliniki was zaproszą na "wywiad". Potem mąż będzie czekał na swoją kolej. "Nasionka" trafiają do laboratorium, gdzie będą badane i podrasowane W tym czasie będziecie mieli ok 1h wolnego czasu, chyba że się coś przedłuży. Kolejny krok to gabinet zabiegowy na iui
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 09:53   #86
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez blaira Pokaż wiadomość
Banti na pierwszej stronie masz linki do każdej części

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------



Daisy, nie musisz się logować wystarczy, że użyjesz hasła promocyjnego.

Już uzupełniam dane odnośnie Twoich pytań.
Wykupić je można tutaj: https://www.topgenetics.pl/

Podlinkuje w powyższym poście też panele.
super dzięki 😚
Cytat:
Napisane przez weerraa Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny wczoraj byłam u dr i podał zastrzyk, jutro I inseminacja, i w związku z tym podpowiecie coś??? coś mam zabrać ze sobą, jak to wygląda, bede chciała być na 8 tam, bardzo skomplikowana droga tam??? wiem tylko tyle z wcześniejszych wpisów, żeby męża do pokoiku nie puszcząć zanim mnie dr nie zbada, pozdrawiam
weź dlużą bluzkę, bo te ich koszule takie prześwitujące 😉 i ja skarpetki miałam, bo tam chłodno było 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 11:20   #87
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
super dzięki ��

weź dlużą bluzkę, bo te ich koszule takie prześwitujące �� i ja skarpetki miałam, bo tam chłodno było ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy do iui nie dają koszul...przynajmniej nie pamiętam o takowej

W łazience jest jednorazowa, spodnica, papocie i dostaniesz tez kocyk do przykrycia. Dla mnie były wystarczające

Edytowane przez blaira
Czas edycji: 2017-02-02 o 11:22
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 11:50   #88
weerraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 88
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dzięki dziewczyny!!!!:cmok :
weerraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:22   #89
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez blaira Pokaż wiadomość
Daisy do iui nie dają koszul...przynajmniej nie pamiętam o takowej

W łazience jest jednorazowa, spodnica, papocie i dostaniesz tez kocyk do przykrycia. Dla mnie były wystarczające
już nie pamiętam czy koszula czy spódnica ale strasznie prześwitywała, dobrze, że miałam tunikę, bo bym się niekomfortowo czuła 😉 tyle, że ja do ivf ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:37   #90
Australia28
Raczkowanie
 
Avatar Australia28
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 248
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Werra powodzonka! Trzymam kciuki !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Starania od czerwca 2015 r.; po laparo- oba jajowody drożne; brak endometriozy prolaktyna 1/2 Bromek; przed histero; Pierwszy cykl z CLO+ Symletrol+Ovia; testowanie 3.01.2017

2017 musi być nasz!

Edytowane przez Australia28
Czas edycji: 2017-02-02 o 17:41
Australia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (0 użytkowników i 5 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-10 15:58:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.