Jak się przemóc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 17:04   #1
an_umbrella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45

Jak się przemóc?


Mam problem. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zaspokojeniem mojego faceta ustami. Rozmawiałam z nim o tym, on oczywiście nie ma nic przeciwko, mówi, że jeśli nie będzie mi się to podobało, to sobie odpuścimy. Problem w tym, że chcę to zrobić, ale jak ma już do tego dojść, to po prostu nie mogę. Jak mogę się przemóc?

Nie zmuszam się do niczego, sama tego chcę.
Proszę o odpowiedzi.
an_umbrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 17:17   #2
Bondage
Raczkowanie
 
Avatar Bondage
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 45
Dot.: Jak się przemóc?

Może zamiast od razu "robić loda" zacznij od małych pieszczot takich jak całowanie penisa - takie zwykle buziaki, możesz calować tez jądra, później delikatnie lizać penisa. Kochajcie się zawsze po kąpieli czy prysznicu, wtedy nie będziesz czuła naturalnego zapaszku jaki ma penis - możliwe, że to Cię zniechęca. O ile dobrze zrozumiałam to nie chcesz go dotykać ustami czy masz pewną awersje do smaku spermy?
__________________
Pobierając się, mężczyzna i kobieta stają się tylko jednym, główna trudność to ustalić którym.


Henry Louis Mencken
Bondage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 17:37   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jak się przemóc?

Przestac o tym non stop myśleć ,przy dobrej zabawie ochota sama przyjdzie lub nie i tyle Nic wbrew sobie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:02   #4
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Jak się przemóc?

Spróbuj może z 'miłosnymi' kostkami czy bączkami którymi się kręci-na jednej kostce miejsca na ciele na drugiej czynności, takie jak masowanie, łaskotanie, lizanie, całowanie itd. Ja się tak przemogłam, ustaliliśmy z facetem, że podczas zabawy na każdą czynność przeznaczamy np minutę czy 3. Może tak będzie Ci łatwiej się przemóc najpierw się trochę rozgrzewając?
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:25   #5
nailatka
Raczkowanie
 
Avatar nailatka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 57
Dot.: Jak się przemóc?

Skoro nie możesz się przemóc, to chyba jednak nie do końca tak bardzo tego chcesz.
Myślę jednak, że dobrym sposobem będzie najpierw stopniowe całowanie np. klatki piersiowej mężczyzny, schodzenie coraz niżej...
Nic na siłę.
nailatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 19:13   #6
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Jak się przemóc?

Cytat:
Napisane przez an_umbrella Pokaż wiadomość
Mam problem. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zaspokojeniem mojego faceta ustami. Rozmawiałam z nim o tym, on oczywiście nie ma nic przeciwko, mówi, że jeśli nie będzie mi się to podobało, to sobie odpuścimy. Problem w tym, że chcę to zrobić, ale jak ma już do tego dojść, to po prostu nie mogę. Jak mogę się przemóc?

Nie zmuszam się do niczego, sama tego chcę.
Proszę o odpowiedzi.
A dlaczego jak przychodzi co do czego, to się przemóc nie możesz? Jakiś konkretny powód? Czy przechodzi Ci po prostu ochota?
Najważniejsze - nic na siłę. Tego musi chcieć i kobieta i mężczyzna, żeby wyszło dobrze
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 19:54   #7
fawn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Jak się przemóc?

Cytat:
Napisane przez an_umbrella Pokaż wiadomość
Mam problem. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zaspokojeniem mojego faceta ustami. Rozmawiałam z nim o tym, on oczywiście nie ma nic przeciwko, mówi, że jeśli nie będzie mi się to podobało, to sobie odpuścimy. Problem w tym, że chcę to zrobić, ale jak ma już do tego dojść, to po prostu nie mogę. Jak mogę się przemóc?

Nie zmuszam się do niczego, sama tego chcę.
Proszę o odpowiedzi.

A może po prostu się wstydzisz? Tego jak on Cię widzi " z góry" ?

Może to mało mądra rada, ale jeśli się wstydzisz, a wiesz że chcesz to zrobić to wypij lampkę wina na odwagę

Albo spróbujcie pozycji 69
fawn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 19:58   #8
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jak się przemóc?

Nie za dużo na raz. Pocałuj jego penisa, tak jak w policzek, raz i drugi. Z czasem oswoisz się.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:15   #9
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jak się przemóc?

Boze czemu piszecie ze jednak do konca nie moze sie przemoc.... ona CHCE ale NIE WIE JAK juz Ci pisze JAK

- caluj
- liz jak lizaka loda etc.
- na poczatku mozesz delikatnie glowke piescic (nie odrazu calego)
- baw sie reka - gora dol... zrob zacisk (umiarkowany) kciukiem palcem wskazujacym i srodkowym (reszta delikatnie na penisa tylko - malo znaczaca rola) bezposrednio POD zoledzia czlonka... nizej nie lap bo tam nie odczuwamy zbytnio ruchow tj tarcia.
- pamietaj zeby za bardzo nie rozciagac napletka i (maksymalnie w dol = bol)
- wkladaj do buzi go na tyle ile jestes w stanie...
- chowaj zeby to bardzo wazne - musisz operowac samymi ustami

no i trening czyni mistrza a jak facet ma zdrowy tryb zycia i dobrze sie odzywia to moze skonczyc Ci w ustach, oczywiscie jesli Ci sie to spodoba
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:17   #10
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Jak się przemóc?

Stopniowo, powoli. Mój M czekał pół roku aż sie przemogłam a raczej już chciałam to zrobić wyszło spontanicznie i małymi kroczkami. I nie, żebym tu namawiała do złego, ale lampka wina właśnie rzeczywiści pomogła
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:21   #11
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Jak się przemóc?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Boze czemu piszecie ze jednak do konca nie moze sie przemoc.... ona CHCE ale NIE WIE JAK juz Ci pisze JAK

Ona nie wie JAK się PRZEMÓC a nie jak to robić-.- nie wiem gdzie Ty przeczytałeś że nie wie jak to robić.. głodnemu chleb na myśli?

Możesz jeszcze puścić jakaś fajną relaksującą muzykę, zasłonić TŻowi oczy i zrobić mu masaż całego ciała. Może tak powoli będziesz się do tego przekonywać, masując mu np brzuch, uda, całując go w tych miejscach potem przechodząc do zaspokojania go ręcznie, będziesz mogła się przygotować no i nie będziesz musiała się krępować tym, że on patrzy(mnie na początku najbardziej to właśnie krępowało ) A jeśli nie tym razem to na pewno zrobisz kroczek do przodu w tym kierunku a TŻ i tak będzie zachwycony masażem Najlepiej nie mów mu, że to planujesz- nie będziesz czuła presji zrobienia tego a jeśli to zrobisz on będzie miał mega niespodziankę
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-05-17 o 20:23
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 20:25   #12
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jak się przemóc?

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość

Ona nie wie JAK się PRZEMÓC a nie jak to robić-.- nie wiem gdzie Ty przeczytałeś że nie wie jak to robić.. głodnemu chleb na myśli?

Możesz jeszcze puścić jakaś fajną relaksującą muzykę, zasłonić TŻowi oczy i zrobić mu masaż całego ciała. Może tak powoli będziesz się do tego przekonywać, masując mu np brzuch, uda, całując go w tych miejscach potem przechodząc do zaspokojania go ręcznie, będziesz mogła się przygotować no i nie będziesz musiała się krępować tym, że on patrzy(mnie na początku najbardziej to właśnie krępowało ) A jeśli nie tym razem to na pewno zrobisz kroczek do przodu w tym kierunku a TŻ i tak będzie zachwycony masażem Najlepiej nie mów mu, że to planujesz- nie będziesz czuła presji zrobienia tego a jeśli to zrobisz on będzie miał mega niespodziankę
nie musi pisac wprost ze nie wie jak z jej postu samo wynika bo jesli dziewczyna CHCE a jakos nie moze = nie potrafi ...co tu wiecej rozkminiac... grunt ze chce bo inne to nawet z checiami maja tyły...

"chce ale no nie moge NO NIE POTRAFIE" chcialoby sie rzec
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:36   #13
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Jak się przemóc?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
nie musi pisac wprost ze nie wie jak z jej postu samo wynika bo jesli dziewczyna CHCE a jakos nie moze = nie potrafi ...co tu wiecej rozkminiac... grunt ze chce bo inne to nawet z checiami maja tyły...

"chce ale no nie moge NO NIE POTRAFIE" chcialoby sie rzec
No i tu się mylisz. Ja jak się nie mogłam przemóc to po prostu się nie mogłam przemóc. Nie wiem czemu, było mi jakoś głupio i mimo, że chciałam to miałam jakąś blokadę, zabierałam sie do tego kilka razy i dopiero przy zabawie z kostkami( a właściwie bączkami do kręcenia)się udało a dalej już poszło. Podobnie czułam się kiedy mój facet chciał mnie zaspokoić oralnie. Jakiś czas trwało zanim się przemogłam i mu na to pozwoliłam no a nie ma to raczej związku z tym, że nie wiedziałam jak to się robi
Z jej postu wynika podobna postawa ja nie widzę tam nic a propos że nie wie 'jak się to robi'
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:55   #14
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Jak się przemóc?

Cytat:
Napisane przez fawn Pokaż wiadomość
Albo spróbujcie pozycji 69
to najlepsze rozwiązanie
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 22:09   #15
2016071135
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 220
Dot.: Jak się przemóc?

Cytat:
Napisane przez an_umbrella Pokaż wiadomość
Mam problem. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zaspokojeniem mojego faceta ustami. Rozmawiałam z nim o tym, on oczywiście nie ma nic przeciwko, mówi, że jeśli nie będzie mi się to podobało, to sobie odpuścimy. Problem w tym, że chcę to zrobić, ale jak ma już do tego dojść, to po prostu nie mogę. Jak mogę się przemóc?

Nie zmuszam się do niczego, sama tego chcę.
Proszę o odpowiedzi.
Z tego co widzę, autorka pyta, jak się przemóc, a nie jak wykonywać tego loda
Może troszkę wypijcie? Będziesz śmielsza
2016071135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 22:54   #16
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: Jak się przemóc?

Cytat:
Napisane przez an_umbrella Pokaż wiadomość
Mam problem. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zaspokojeniem mojego faceta ustami. Rozmawiałam z nim o tym, on oczywiście nie ma nic przeciwko, mówi, że jeśli nie będzie mi się to podobało, to sobie odpuścimy. Problem w tym, że chcę to zrobić, ale jak ma już do tego dojść, to po prostu nie mogę. Jak mogę się przemóc?

Nie zmuszam się do niczego, sama tego chcę.
Proszę o odpowiedzi.
Wg mnie nie jestes na to gotowa. Prawdopodobnie oboje uwazacie , ze juz czas na to w waszym zwiazku , ale co innego dzieje sie tak naprawde w twojej glowie. Poczekaj. Przyjdzie taki dzien, ze zadne z was nie bedzie o tym myslalo i stanie sie. I wteddy zrobisz to bez pytania :jak sie przemoc
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 23:08   #17
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jak się przemóc?

Cytat:
Napisane przez arsea Pokaż wiadomość
Z tego co widzę, autorka pyta, jak się przemóc, a nie jak wykonywać tego loda
Może troszkę wypijcie? Będziesz śmielsza
moja ex miala identyczny "problem" jak autorka to po czasie przyznala mi sie ze "nie wiedziala jak sie za to zabrac" -> dlatego tym sie sugerowalem w swoich postach
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 07:59   #18
an_umbrella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Jak się przemóc?

Otóż chcę to zrobić, ale nie wie jak się przełamać. Za techniki dziękuję i mam nadzieję, że skorzystam niebawem.
Z tym winem, to rzeczywiście niezły pomysł

Irisfeal, ja swojego faceta dopuściłam do pieszczot oralnych już jakiś czas temu. Teraz pora się zrewanżować.
an_umbrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 08:14   #19
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: Jak się przemóc?

Cytat:
Napisane przez an_umbrella Pokaż wiadomość
Otóż chcę to zrobić, ale nie wie jak się przełamać. Za techniki dziękuję i mam nadzieję, że skorzystam niebawem.
Z tym winem, to rzeczywiście niezły pomysł

Irisfeal, ja swojego faceta dopuściłam do pieszczot oralnych już jakiś czas temu. Teraz pora się zrewanżować.
Ja też chciałam a nie potrafiłam się przełamać I nie chodziło o to czy wcześniej wziął prysznic czy nie Po prostu ja byłam jeszcze niedoświadczona, to był mój pierwszy partner i zwyczajnie się tego wstydziłam. Zasłoniłam mu oczy i problem z głowy, później już nie miałam takich oporów. Powodzenia
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 10:44   #20
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Jak się przemóc?

Ja na początku też nie byłam przekonana. "Zrobienie loda" powszechnie uważane jest za coś uwłaczającego a przynjamniej jest w takim kontekście często używane przez niezbyt ogarniętą młodzież gimnazjalno-licealną. I chyba tego "negatywnego" wydżwięku się bałam, to znaczy ,ze jak to zrobię to znaczy że nie będe sie szanować

Wiem, bzdura ale byłam młoda i głupia
Żenująca była dla mnie też sama kwestia techniczna (moja głowa między jego nogami)

Ale jakoś się przełamałam (sama oczy zamykałam)
Dziś robię to sama bardzo chętnie, nie musi mnie o nic prosić.....jednakowoż nie pozwalam żeby skończył mi w ustach. Tego nie przełknę
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 16:26   #21
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jak się przemóc?

Autorko, mysle, ze fajny pomysł z tym całowaniem coraz nizej- ja tak włąsnie robiłam w pewnym momencie, jak coś zaczęło mnie strasznie kłuć w okolicach ucha przy tym całowaniu, to stwierdziłam, że raz się zyje i teraz juz jest super
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 17:25   #22
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Jak się przemóc?

Cytat:
Napisane przez an_umbrella Pokaż wiadomość
Nie zmuszam się do niczego, sama tego chcę.
Proszę o odpowiedzi.
Spij sie jak swinia i rob zdjecia, zebys pozniej sobie samej uwierzyla!
Drugi raz bedzie z gorki

A powaznie:
Jak nie mozesz to daj sobie z tym spokoj.
Doroslas juz do mysli o tym, zeby chciec ale jeszcze nie do dzialania... Ale wyglada na to, ze niewiele czasu Ci potrzeba zeby zgrac jedno z drugim

Cytat:
Napisane przez an_umbrella Pokaż wiadomość
Otóż chcę to zrobić, ale nie wie jak się przełamać. Za techniki dziękuję i mam nadzieję, że skorzystam niebawem.
Z tym winem, to rzeczywiście niezły pomysł
Wyobraz sobie, ze masz pochwe zamiast ust
I przyjdzie samo, a dalej Cie twoj luby pokieruje tak jak sam bedzie chcial tylko mu powiedz, ze ma kierowac jak potrzeba!

Co do techniki: najlepiej jezyk wysunac do przodu, rozluznic szczeke i isc na calosc. Powinna wejsc akurat calosc
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-05-18 o 17:32
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 20:48   #23
ScarlettWoman20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 23
Dot.: Jak się przemóc?

Ja nie uznaję takiej formy seksu. Dla mnie to poniżające dla kobiety. Mój facet zrobił mi minetę, było miło, ale nie kręci mnie taki rodzaj seksu. W ogóle nie chcę orala.

Tak uprzedzę Wasze pytania: jestem moherową babcią o średniowiecznym podejściu do seksu. Dziękuję.
ScarlettWoman20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 21:51   #24
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: Jak się przemóc?

Cytat:
Napisane przez ScarlettWoman20 Pokaż wiadomość
Ja nie uznaję takiej formy seksu. Dla mnie to poniżające dla kobiety. Mój facet zrobił mi minetę, było miło, ale nie kręci mnie taki rodzaj seksu. W ogóle nie chcę orala.

Tak uprzedzę Wasze pytania: jestem moherową babcią o średniowiecznym podejściu do seksu. Dziękuję.
Aha... Dziwne że zakładasz że ktoś będzie o cokolwiek pytał po takiej odpowiedzi, która nijak ma się do pytania zadanego przez autorkę tematu.
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 22:05   #25
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Jak się przemóc?

No ok super ale eee...co to ma do tematu?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Baby Jane Pokaż wiadomość
Aha... Dziwne że zakładasz że ktoś będzie o cokolwiek pytał po takiej odpowiedzi, która nijak ma się do pytania zadanego przez autorkę tematu.
otóż to - ale wiesz, fajnie wyrazić opinię po której się oczekuje gromów i pokazywać, że ma się to gdzieś
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 04:46   #26
MORGAN90
Raczkowanie
 
Avatar MORGAN90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 98
Dot.: Jak się przemóc?

Ktos Ci dobrze doradzil z tym alkoholemi zaslanianimeoczu ,bo gdy zalozysz mu np rajstope na twarz(tylko przyklad!)bedziesz miala wrazenie,ze jestes tylkoTY i jego fiutek,nie bedzie Cie krepowalo,ze on widzi jak to robisz i ze moze idiotycznie przy tym wygladasz...
Pozniej gdy nabierzesz wprawy takie triki stana sie zbedne
MORGAN90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 08:11   #27
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Jak się przemóc?

[QUOTE=ScarlettWoman20;270 01584]Ja nie uznaję takiej formy seksu. Dla mnie to poniżające dla kobiety. Mój facet zrobił mi minetę, było miło, ale nie kręci mnie taki rodzaj seksu. W ogóle nie chcę orala.

Mam kolegę ,który miał dziewczynę o takich samych poglądach.
Jej robić minetę? Jak najbardziej! Ale jak sama miała zrobić loda to nie!
Facet przyjął zasadę jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie i przestał ją zadowalać językiem
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 09:21   #28
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Jak się przemóc?

Stopniowo, przede wszystkim. Nic na siłę, bo i tak nie będzie przyjemnie. Jak ktoś już napisał, pocałuj jego penisa raz, później drugi, zobaczysz, że w pewnym momencie sama poczujesz, że masz ochotę na więcej i się przełamiesz ( a jeśli nie, to będziesz miała pewność, że jednak nie byłaś na to tak do końca gotowa). Oswajaj się z tym powoli, to naprawdę dużo łatwiejsze.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 12:38   #29
an_umbrella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Jak się przemóc?

Dzięki za rady. Mam nadzieję, że w weekend coś zdziałam Wasze rady dodały mi pewności siebie, ale naprawdę wykażę się przy moim facecie
an_umbrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 15:11   #30
ScarlettWoman20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 23
Dot.: Jak się przemóc?

[QUOTE=shirleyyy;27005889]
Cytat:
Napisane przez ScarlettWoman20 Pokaż wiadomość
Ja nie uznaję takiej formy seksu. Dla mnie to poniżające dla kobiety. Mój facet zrobił mi minetę, było miło, ale nie kręci mnie taki rodzaj seksu. W ogóle nie chcę orala.

Mam kolegę ,który miał dziewczynę o takich samych poglądach.
Jej robić minetę? Jak najbardziej! Ale jak sama miała zrobić loda to nie!
Facet przyjął zasadę jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie i przestał ją zadowalać językiem

Umiesz Ty czytać ze zrozumieniem? Napisałam że W OGÓLE NIE CHCĘ takiej formy seksu. Facet raz zrobił mi dobrze ustami, bo koniecznie chciał, mnie to nie kręci i mi to nie potrzebne. Potem mu powiedziałam, że nie musi tego robić bo tego nie lubię.
ScarlettWoman20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.