AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-23, 11:34   #2221
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Wszystko wyjaśnione, tak jak myślałam - wina leży po stronie InPost - podawałam adres domowy i mieli mi przynieść paczkę do domu a została ona dostarczona do punktu InPost wrrrrr! Konsultant z infolinii Amilie zapytał czy mogę tam podejść odebrać (do tego oddziału inpostu mam 20 min piechotą z przystanku, ale mogę, niech im będzie ) - i zaproponował zniżkę przy kolejnym zamówieniu. Ale widzicie paczkę powinnam mieć 3 tyg temu - a jeszcze muszę się fatygować po nią osobiście gdzieś. W każdym razie, to nie jest wina amilie.
Ja juz straciłam nadzieje na paczkę wysłana Inpost, ktora od 12 grudnia ma status "przyjęta do oddziału". Nawet nie wiadomo, gdzie jej szukać.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 14:51   #2222
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Kupowal ktos Mummy Yummy?

Z checia bym swatcha obejrzala, bo ich probki kolorow ktore sa na stronie nijak sie mja do rzeczywistosci
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 00:59   #2223
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

syshda dzwon na info bodaj i sie dowiedz, w którym popie lezy paka. No i ofc do nadawcy bo moze jakis zwrot czy cos. W okresie światecznym dużo inpost miał problemów. Aż sama jestem zdziwona, że moje doszły w miare sprawnie. Wprawdzie 3 dni potrzebowały no ale spoko, do przeżycia ;d
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 09:54   #2224
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Faktycznie inpost w tym roku miał problemy. Zamówiłam dwie rzeczy w czwartek 15 grudnia, czekałam bardzo długo aż w końcu tydzień po, czyli w czwartek 22 dostałam smsy późnym wieczorem, że pod paczkomatem czeka kurier z górą paczek... Dobrze że miałam tam blisko i że akurat byłam w domu.

To miło ze strony Amilie że jeszcze zaproponowali zniżkę przy następnym zamówieniu, choć to nie ich wina. Ja polecam zamawiać paczki PP, poczta mnie jeszcze nie zawiodła nigdy a wręcz zaskakuje jak prędko potrafi paka dotrzeć kiedy leci przez całą Polskę.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 10:57   #2225
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
syshda dzwon na info bodaj i sie dowiedz, w którym popie lezy paka. No i ofc do nadawcy bo moze jakis zwrot czy cos. W okresie światecznym dużo inpost miał problemów. Aż sama jestem zdziwona, że moje doszły w miare sprawnie. Wprawdzie 3 dni potrzebowały no ale spoko, do przeżycia ;d
Kurcze, za pozno 😣. Juz wyjechalam na urlop swiateczny i bede szukac paczki po Nowym Roku. Jesli jeszcze nie zwroca jej do nadawcy.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 11:25   #2226
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Niedawno Amilie wypuściło nowy bronzer, tym razem rozświetlający. Coś słabo się reklamują
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 12:00   #2227
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

zerowa reklama... swatchy poprzednich bronzerów też nigdzie nie ma... szukałam ostatnio

nie chcę w ciemno kupować, zresztą z bronzerów wielbię te z Ecolore, ciężko będzie je przebić
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-15, 12:30   #2228
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Właśnie dziwne to dla mnie ze strony firmy bo tylko na tym tracą. Zwłaszcza, że u konkurencji za każdym razem kiedy pojawia się nowy produkt to na blogach często jeszcze przed premierą pokazują się swatche i pierwsze recenzje. Szkoda, bo lubię Amilie, ale w ciemno nie kupię.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 12:47   #2229
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
zerowa reklama... swatchy poprzednich bronzerów też nigdzie nie ma... szukałam ostatnio

nie chcę w ciemno kupować, zresztą z bronzerów wielbię te z Ecolore, ciężko będzie je przebić
Ja sobie kupie na urodziny rozswietlacz z Ecolore, bo rozy maja tyle, ze nie wiem ktory wybrac, a wszystkie z Amilie co mi sie podobaly to juz kupilam
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 13:46   #2230
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

rozświetlacze mają cudne, Nightlight szczególnie wielbię i polecam



z róży polecam Casabella, ładny nudziakowy, niekrzykliwy róż, pasujący każdej karnacji
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 15:02   #2231
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
rozświetlacze mają cudne, Nightlight szczególnie wielbię i polecam



z róży polecam Casabella, ładny nudziakowy, niekrzykliwy róż, pasujący każdej karnacji
Wlasnie na Nightlight sie czaje
Dodatkowo ja lubie raczej jasne roze, jestem delikatną wiosną, wiec szukam takich ozywiajacych kolorow.
Mam na oku cute watermelon, Petit Beuree albo Peach Nectar, ale nie wiem ktory przemowi do mnie bardziej. Szczegolnie ze z Amilie mam Little Smile i Audrey i nie wiem, czy nie powtorze ktoregos z kolorow :/
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-15, 16:30   #2232
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1459602433
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1459602433
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1459602433
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1459602594
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1459602594
tu masz porównanie kolorów które wymieniałaś wszystko z wątku różanego jakby coś nie chciało. Porównywałam najbardziej podobne wg mojego oka xd mam nadzieję, że CI to coś pomoże! Petitka na swatchach u Ewy wyglądało na beż z podbiciem różwym, ładnie to nazwała herbaciany
Zapisz

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2017-02-15 o 16:31
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 16:35   #2233
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1459602433
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1459602433
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1459602433
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1459602594
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1459602594
tu masz porównanie kolorów które wymieniałaś wszystko z wątku różanego jakby coś nie chciało. Porównywałam najbardziej podobne wg mojego oka xd mam nadzieję, że CI to coś pomoże! Petitka na swatchach u Ewy wyglądało na beż z podbiciem różwym, ładnie to nazwała herbaciany
Zapisz
WOA
Dziekuje! teraz mam zdecydowanie lepsze pojecie czy mi sie nie powtorzy kolor! <333
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 19:53   #2234
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Kupiłam sobie ten kabuki z krótkim trzonkiem i jestem pod wrażeniem jego wielkości ;o jak ten do bronzera z Ecotools wydawal sie duzy to ten jest jeszcze większy xD
Dodatkowo wspomnie, że w matowej formule uzupełnili kolory i jest już Golden Fair i dostałam próbke tego nowego bronzera
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 13:02   #2235
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie ten kabuki z krótkim trzonkiem i jestem pod wrażeniem jego wielkości ;o jak ten do bronzera z Ecotools wydawal sie duzy to ten jest jeszcze większy xD
Dodatkowo wspomnie, że w matowej formule uzupełnili kolory i jest już Golden Fair i dostałam próbke tego nowego bronzera
Olencja, zrobisz zdjęcia porównawcze? Bardzo proszę.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie ten kabuki z krótkim trzonkiem i jestem pod wrażeniem jego wielkości ;o jak ten do bronzera z Ecotools wydawal sie duzy to ten jest jeszcze większy xD
Dodatkowo wspomnie, że w matowej formule uzupełnili kolory i jest już Golden Fair i dostałam próbke tego nowego bronzera
Olencja, zrobisz zdjęcia porównawcze pędzli? Bardzo proszę.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 16:07   #2236
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

No problemo ale to dopiero w poniedziałek bo nie ma mnie w domu do końca tyg
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 17:09   #2237
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Oto porównanie musze powiedzieć, że jestem mile zaskoczona bo oba są równie miłe w dotyku, tan kabuki ma inne, milsze włosie od tych z rączka bo te mogą czasem ukłuć. W sumie nie wiem który bardziej jest miły, oba przyjemne póki co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17015115_1465163283507934_2096054848_o.jpg (32,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17015278_1465163233507939_181817643_o.jpg (40,9 KB, 47 załadowań)
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 17:21   #2238
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ale fajny tłuścioszek, chyba dokupię go do mojego ulubionego miętowego flat topa
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 17:34   #2239
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Fajny grubas. Chce go!
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 10:06   #2240
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Jaki mały grubasek
Odkopałam wczoraj próbkę Apple Blossom i chyba odkryłam mój róż idealny. Obawiałam się efektu tak ciepłego różu na chłodnym typie, ale na twarzy zmienił kolor i pięknie się dopasował <3 Szkoda, że mają tak duże bigi czy np. z Neauty nie znajdę jakiegoś podobnego koloru?
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 15:15   #2241
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

To dzisiaj okazja, z okazji urodzin -20% z kodem HAPPY17 ja chyba jeszcze skusze sie na ten mały kabuki
podobno dużo nowosci szykują na ten rok.
Ja bym brała biga skoro dzisiaj jest promocja, a potem się martwiła i przy okazji komuś opchneła część
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 22:47   #2242
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
To dzisiaj okazja, z okazji urodzin -20% z kodem HAPPY17 ja chyba jeszcze skusze sie na ten mały kabuki
podobno dużo nowosci szykują na ten rok.
Ja bym brała biga skoro dzisiaj jest promocja, a potem się martwiła i przy okazji komuś opchneła część
Mam nadzieję, że mają trochę nowości, bo na chwilę obecną z podkładów nie widzę w Amilie dosłownie nic dla siebie :| Jak kiedyś bardzo ich lubiłam, tak już nie pamiętam kiedy ostatnio użyłam jakiegoś produktu tej marki.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 07:03   #2243
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że mają trochę nowości, bo na chwilę obecną z podkładów nie widzę w Amilie dosłownie nic dla siebie :| Jak kiedyś bardzo ich lubiłam, tak już nie pamiętam kiedy ostatnio użyłam jakiegoś produktu tej marki.
Ja to ciągle używam ich róży... W sumie jednego tak to mnie już nie ciągnie do nich
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 07:18   #2244
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że mają trochę nowości, bo na chwilę obecną z podkładów nie widzę w Amilie dosłownie nic dla siebie :| Jak kiedyś bardzo ich lubiłam, tak już nie pamiętam kiedy ostatnio użyłam jakiegoś produktu tej marki.
Ja w szale poznawania innych marek mineralnych też zapomniałam o Amilie, ale ostatnio wyciagnelam ich podklad kryjacy i jest lepiej niz kiedyś. Po pierwsze kolor lepiej mi pasuje i teraz Sesame jest w sam raz, poza tym bardzo ladnie leży na skórze. Jest efekt photoshopa 😁. Ich róże za to to moi ulubiency razem z różami Annabelle, obie marki trwałością przewyższają inne marki mineralne.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 11:00   #2245
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Nie słocze, ale zawsze coś

Aloha i Million Dollars
https://www.youtube.com/watch?v=YyjCiUodeEY

Bahama Kiss
https://www.youtube.com/watch?v=YJnB4ETlFho

Edytowane przez AlbinoticBlack
Czas edycji: 2017-03-12 o 12:25
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 21:41   #2246
kkarolinapp
Raczkowanie
 
Avatar kkarolinapp
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 178
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ja w szale poznawania innych marek mineralnych też zapomniałam o Amilie, ale ostatnio wyciagnelam ich podklad kryjacy i jest lepiej niz kiedyś. Po pierwsze kolor lepiej mi pasuje i teraz Sesame jest w sam raz, poza tym bardzo ladnie leży na skórze. Jest efekt photoshopa 😁. Ich róże za to to moi ulubiency razem z różami Annabelle, obie marki trwałością przewyższają inne marki mineralne.

Czy używasz podkładów mineralnych innych marek? Szukam odpowiednika Sesame! ;(
kkarolinapp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 22:44   #2247
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kkarolinapp Pokaż wiadomość
Czy używasz podkładów mineralnych innych marek? Szukam odpowiednika Sesame! ;(
A jaka firma cię interesuje?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 11:13   #2248
kkarolinapp
Raczkowanie
 
Avatar kkarolinapp
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 178
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Annabelle Minerals, MEOW, Lily Lolo... Te znam, ale inne też mogą być
kkarolinapp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 20:01   #2249
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kkarolinapp Pokaż wiadomość
Annabelle Minerals, MEOW, Lily Lolo... Te znam, ale inne też mogą być
Na podstawie porównania próbek i kolorów, które mam do Sesame w wersji kryjącej mogę napisać, że
Pixie - Light Sunset jest podobnym kolorem, ale jest jaśniejszy, Może Song of Summer albo Warm Muffin?
Ecolore Warm 3 -bardzo podobny kolor, ale sam podkład słabo kryje;
Annabelle - najbliższy jest chyba Golden (za mało nasycony, za ziemisty) albo Sunny (za bardzo żółty, za mało brzoskwiniowy) pomiędzy Fair a Light;
Meow - coś pomiędzy Neaughty Manx a Abyssinian;
Lily Lolo - Warm Peach jest za jasny i za mało nasycony, a Popcorn za zółty, ale chyba bliższy do Sesame;
Neauty - Golden Light jest jasniejszy i bardziej żółto-zgaszony, nie ma tego "pamarańczu" który widze w Sesame;
Lucy Minerals - Light jest jasniejszy i nie ma tej "pomaranczy" widocznej w Sesame, Creamy Olive jest zbyt oliwkowy i ciemniejszy, Creamy Bisque wydaje się podobny, ale jest z ton ciemniejszy;
Earthncity - Może Sunrise, bo Honey Beige jest za ciemny;
Bellapierre - tylko Cinnamon wchodzi w grę, ale jest za żółty;
Bare Minerals - moze W10, bo W15 jest za ciemne i za zolte.

Oglądałam te kolory przy swietle sztucznym, więc na pewno sa przeklamania.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 10:43   #2250
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dzień dobry!
Postanowiłam zacząć przygodę z kosmetykami mineralnymi, dzisiaj odebrałam próbki i... może mi pomożecie
Jestem totalnie zielona. Zamówiłam łącznie 7 próbek podkładów z Amelie, bo zupełnie nie wiem nawet w jaką tonację, czy ciepłą, czy zimną, uderzać. Na start poszła próba kryjącego Ivory. Poziom krycia- jak dla mnie ok. Nie oczekuję idealnej cery porcelanowej lalki, jedynie wyrównania koloru. Sęk w tym, że ten Ivory jest za jasny Na dodatek wyglądam w nim trochę szaro. Z kryjących Honey mam jeszcze ton ciemniejszy soft honey, będę sprawdzać za jakiś czas (właśnie zmyłam Ivory i czekam, aż mi skóra odpocznie, bo z doświadczenia wiem, że jak zmywam i nakładam coś ponownie, to skóra robi się zaczerwieniona i często miewam wypieki).
Patrzę na całą resztę próbek i chyba nic nie upolowałam w nich. Kryjąca Vanilla wydaje się być jeszcze jaśniejsza od Ivory, podobnie Golden Fair.
Mam jeszcze matujące Golden Fair już w woreczku wygląda ekstramalnie blado). Latte (ta sama historia) i Sunshine Dust (ten wygląda na bardzo żółty). Czy tylko ja przy swoich początkach nie potrafię dobrać nawet próbek?
Natomiast bardzo spodobał mi się róż Audrey

Dziewczyny- jak to sprawdzać? Wiadomo, najfajniej przy naturalnym świetle, ale dzisiaj w Lublinie szaro, buro i ponuro
I jeszcze jedno pytanie- po nałożeniu tego podkładu, w okolicach nosa (na policzkach) delikatnie odznaczyły mi się skórki. Nigdy nic takiego nie miałam jak używałam kosmetyków (nazwijmy je) drogeryjnych. Przed nałożeniem podkładu posmarowałam twarz kremem z bielendy z algami morskimi (hydro-żelowy), ale najwidoczniej nie wystarczy. Jakieś porady?

Edit.
Jestem po kolejnych próbach.
Kryjący Golden Fair- mógłby być odrobinę ciemniejszy, ale fajna, ciepła kolorystyka mi pasuje. Zamówię próbkę Sesame.
Kryjący Soft Honey- też mógłby być odrobinę ciemniejszy. Kolorystycznie bardziej podoba mi się Golden Fair. Zamówię próbkę Butterscotch, ale wydaje mi się (sądząc po jej zdjęciu), że będzie ciut za ciemna.
Chcę teraz zrobić zamówienie w sklepie mineralsy. Myślę, że wezmę jeszcze z Anabelle Golden Fair. A co proponujecie z Neauty i Pixie? Jasne (ale nie najjaśniejsze), raczej kryjące, lekko złote.

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2017-03-24 o 13:56
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.