Co zrobić by moja cera nie wyglądała na zmęczoną.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-14, 18:08   #1
zuzkaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 93

Co zrobić by moja cera nie wyglądała na zmęczoną..


No właśnie, co zrobić żeby cera nie wyglądała na zmęczoną? używam podkładu żeby nadać cerze ładny koloryt, ale są one przeznaczone żeby kryć, a ja raczej nie mam czego kryć, bo żadnych pryszczy nie mam.. raczej zależy mi na tym żeby kolor cery był zdrowy, świeży. Mam ciemną karnacje, ale mam cerę zmęczoną, szarą. Co polecacie?
zuzkaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 18:15   #2
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Co zrobić by moja cera nie wyglądała na zmęczoną..

Dużo snu, wypoczynku i dobra suplementacja - to od środka. Jeśli Ty będziesz chora i zmęczona to skóra tym bardziej.
A z zewnątrz możesz postarać się o dobry peeling, maseczkę, żeby odnowić cerę i dobrze odżywić, a może spóbujesz rozświetlającego pudru, np. jakiegoś w kuleczkach czy słynne AOH czekoladka Joko też mogłaby być dla Ciebie dobra, skoro masz ciemniejszą cerę.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 18:16   #3
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Co zrobić by moja cera nie wyglądała na zmęczoną..

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Dużo snu, wypoczynku i dobra suplementacja - to od środka. Jeśli Ty będziesz chora i zmęczona to skóra tym bardziej.
A z zewnątrz możesz postarać się o dobry peeling, maseczkę, żeby odnowić cerę i dobrze odżywić, a może spóbujesz rozświetlającego pudru, np. jakiegoś w kuleczkach czy słynne AOH czekoladka Joko też mogłaby być dla Ciebie dobra, skoro masz ciemniejszą cerę.

mozesz jeszcze uzyc odrobinke rozu zeby nadac cerze zdrowy wyglad, ale rozswietlacze potrafia zdzialac cuda moze pomysl tez o jakims oczyszczaniu organizmu, warzywa i woda mineralna, to pomaga
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 18:49   #4
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Co zrobić by moja cera nie wyglądała na zmęczoną..

Cytat:
Napisane przez zuzkaxd Pokaż wiadomość
No właśnie, co zrobić żeby cera nie wyglądała na zmęczoną? używam podkładu żeby nadać cerze ładny koloryt, ale są one przeznaczone żeby kryć, a ja raczej nie mam czego kryć, bo żadnych pryszczy nie mam.. raczej zależy mi na tym żeby kolor cery był zdrowy, świeży. Mam ciemną karnacje, ale mam cerę zmęczoną, szarą. Co polecacie?
podkład nie koniecznie ma służyć do ukrywania pryszczy po to są podkłady o różnym stopniu krycia i właściwościach, aby między innymi naddać cerze tzw. zdrowy odcień

nie mam takiego problemu jak Ty - raczej ożywiam bladość i cienie pod oczami, żebym nie wyglądała jak chora i robię to korektorem i różo-rozświetlaczami

popytaj w perfumerii który podkład ma właściwości rozświetlające przy małym kryciu i lekkiej konsystencji - na pewno w ofercie będzie co najmniej kilka produktów spełniających twoje oczekiwania
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.