AntyPatenty na bycie NAJ :( - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 20:33   #481
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez Gizi Pokaż wiadomość
moje anty-patenty:

7.nie łykanie magnezu, cynku i tranu
a co daje łykanie cynku?
sallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:14   #482
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
A wracajac do kremow to w rodzimej produkcji tez zdarzaja sie perelki bo tez mamy dobrych specjalistow ale nie koniecznie ziaja, do tej firmy sie nie przekonam, przy kosmetykach aptecznych przynajmniej mam pewnosc, ze nie zaszkodza bo robia testy na setkach kobiet ze skora wrazliwa tez ( ktorym trzeba zaplacic) na sztucznej skorze (ktora tez kosztuje) i maja jeszcze na tyle kasy, zeby pracowac nad swoimi wynalazkami i je opatentowac; watpie czy ziaje na to stac, poza tym zeby trafic do apteki musza jeszcze przejsc dodatkowe testy; nie chce sie zamieniac w rzecznika firmy Vichy bo tez maja swoje niewypaly ale biorac pod uwage to, ze na kazdym kremie firma musi zarobic odejmujac koszty produkcji mozna wywnioskowac, ze jakosc polproduktow w drogich kremach jest wyzsza i ilosc efektywnych skladnikow tez. Z reszta wystarczy porownac sklady.
Chodzi mi tylko o to, zeby sie nie uprzedzac na wejsciu i myslec "ze z nas zdzieraja"
Ale nie można też zakładać, że Ziaję nie stać na porządne testy. Sprzedają tanio, ale bardzo dużo I nie da się ukryć, że wielbicielek tej marki jest bardzo dużo, nawet na forum. Mnie akurat podpasowały tylko masła do ciała, ale mimo to całej marki nie skreślam.

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Napewno sa duzo lepsze kremy od Vichy w drogeriach ale nie kosztuja 20zl. Ja Ci powiem tak.... kiedy mi Vichy obiecalo, ze rozswietli mi skore Oligo25 to wlasnie to zrobilo, obiecali mi ekstremalne nawilzenie Aqualia thermal i tez to zrobilo, obiecali wyszczuplenie Lipometric - wyszczuplenia nie bylo ale za to super ujedrnienie skory i zmniejszenie celulitu, po ampulkach z aminexilem Dercos wlosy mi wiecej nie wypadaja a mojej mamie wyraznie zmniejszyly sie bruzdy po ktoryms z ich specyfikow, o Avene tez sie mozna rozpisac; z kosmetykami jest jak ze sprzetem komputerowym- czesto wysoka jakosc= wysoka cena
( Eris jak najbardziej ale nie ziaja for god's sake)
A u mnie Vichy obiecało rozświetlenie i świeciłam sie jak... wiadomo co
Aqualia thermal pozapychało, a z nawilżenia nici
Ogólnie praktycznie same rozczarowania.

Z Avene i LRP na szczęście trochę lepiej, ale tez nie na tyle dobrze, żebym pozostała wierna ich kosmetykom.


Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Ostatnio przekonałam się też do kosmetyków dla dzieci, tych z Rossmanna i od HiPPa, ale tylko dlatego, że mają świetne składy.
Ja niestety chyba jestem jakaś inna, bo mimo super składów nie służy mi ani oliwka Hipp, ani kremiki z tej serii
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:50   #483
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

bo najlepiej to sobie krecic mazidla samemu
ale jak juz mam sie truc to chyba wole Vichy niz Ziaja bo przynajmniej im sie zdarza jakis lepszy olej wrzucic do kremu, ekstrakt czy antyoksydant w wyzszej polki
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:59   #484
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
bo najlepiej to sobie krecic mazidla samemu
zaczynam
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 09:52   #485
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

- ciągłe poprawianie włosów - bo tu włosek odstaje,teraz ten, ciągle trzeba dawać je za ucho... i tak w kółko.. od tego pieszczenia włosy mogą nieźle oklapnąć i sie przetłuścić - nie wygląda to ciekawie

- nie zobaczenie efektów makijażu, przed wyjściem z domu w świetle dziennym - potem możemy się nieźle zdziwić w szkole lub na ulicy (bo przecież w domu to tak nie wyglądało.. )

- uzależnienie od coli, chipsów lub słodyczy + ciągłe obijanie się (brak ruchu) = złe samopoczucie, senność, brak chęci na cokolwiek + 5 kg w góre + brzuch wyglądający na 4 miesiąc

- używanie wyłącznie kremów matujących - potem zdziwienie (przecież miały matować, a ja bardziej się świece?)

- śmianie sie dosłownie ze wszystkiego - w wieku 16 lat zmarszczki pod oczami

- używanie maszynki jednorazowej ok 10 razy ( i więcej)

- gole się na sucho - (lenistwo)

Edytowane przez sallie
Czas edycji: 2009-01-29 o 09:54
sallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 11:32   #486
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez sallie Pokaż wiadomość
- ciągłe poprawianie włosów - bo tu włosek odstaje,teraz ten, ciągle trzeba dawać je za ucho... i tak w kółko.. od tego pieszczenia włosy mogą nieźle oklapnąć i sie przetłuścić - nie wygląda to ciekawie

- nie zobaczenie efektów makijażu, przed wyjściem z domu w świetle dziennym - potem możemy się nieźle zdziwić w szkole lub na ulicy (bo przecież w domu to tak nie wyglądało.. )

- uzależnienie od coli, chipsów lub słodyczy + ciągłe obijanie się (brak ruchu) = złe samopoczucie, senność, brak chęci na cokolwiek + 5 kg w góre + brzuch wyglądający na 4 miesiąc

- używanie wyłącznie kremów matujących - potem zdziwienie (przecież miały matować, a ja bardziej się świece?)

- śmianie sie dosłownie ze wszystkiego - w wieku 16 lat zmarszczki pod oczami

- używanie maszynki jednorazowej ok 10 razy ( i więcej)

- gole się na sucho - (lenistwo)
te podkreślone - również moje... najgorsze jest te śmianie, ale ja inaczej nie potrafię
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:16   #487
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Hmm... a czemu nie można się golić 10 razy jednoazową maszynką? wiem, wiem, głupie pytanie ale naprawdę nie wiem, czym to grozi..(niehigieniczne, czy jak?) bo jeśli to naprawdę grzech przeciw urodzie, to ja też się muszę wyspowiadać
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 16:41   #488
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

- wyciskanie/rozdrapywanie krostek , przyszczy
- dotykanie włosów dłońmi wysmarowanymi kremem do rąk xD
- za rzadkie smarowanie rąk kremem i skorek olejkiem
- czasem sie nie balsamuje po kąpieli
- katowanie włosów prostownica, lokówką, suszarką, szczotką elektryczną
- nie smarowanie ust balsamem ochronnym

nic wiecej mi do głowy nie przychodzi ;D może jeszcze to, że jem za dużo słodyczy
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 17:02   #489
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Hmm... a czemu nie można się golić 10 razy jednoazową maszynką? wiem, wiem, głupie pytanie ale naprawdę nie wiem, czym to grozi..(niehigieniczne, czy jak?) bo jeśli to naprawdę grzech przeciw urodzie, to ja też się muszę wyspowiadać

wydaje mi się, że niehigieniczne ..
sallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 17:36   #490
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez sallie Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że niehigieniczne ..
Aha... i może też to, że maszynka jest już trochę tępa, a my się nią dalej golimy i potem podrażnienia i szybciej niby odrastające włoski? (hihi - sama też sobie wymyślam odpowiedź).
To ja z pewnością połeniam ten grzech...
A inne też mam podobne do Waszych..czyli:
- zbyt częste dotykanie włosów;
- czasami za dużo słodyczy i ogólnie tłuszczu
- za mało snu..szczególnie teraz, kiedy system eliminacji studentów jest aktywny
- rzadko, ale się zdarza - zaniedbywanie suchych stóp lub dłoni;
- obgryzanie skorek wokół paznokci (dobrze, że nie paznokci );
- największy mój wstyd...nie obcinam skórek przy paznokciach, a dodam, że maluje paznokcie i nie zawsze to ładnie wygląda, jak już paznokiec rośnie. Ale też nie czuje się z gtym źle i nie mam potrzeby tego zmieniać;
- golenie maszynką okolic bikini...potem wiadomo jak to wygląda.. :/
- za rzadkie mycie włosów

I wiele innych...

Swoją drogą nawet nie pamiętam, czy już kiedyś tu tego nie wymieniałam..
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 18:42   #491
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

[quote=sallie;10718964]-
- śmianie sie dosłownie ze wszystkiego - w wieku 16 lat zmarszczki pod oczami


przynajmniej sobie miesnie twarzy cwiczysz, skora Ci pozniej obwisnie
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 18:53   #492
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

co do golenia kilka(nascie) razy maszynka jednorazowa to mam tak samo ale ja to dlatego, ze mam obfite owlosienie i jak mialabym uzywac maszyki kupionej za 40zl to wydaje mi sie, ze juz po kilku razach bylaby ona tepa... i szkoda mi kasy wydawac w takim razie na te 'kilka' razy. Hm, w sumie mialam tak na poczatku historii mojej depilacji, ale mozliwe ze jeszcze nie umialam operowac maszynka i dlatego ona sie tak stepila A co do grzeszkow:
-czasem w zime sie zapuszczam z nogami
-dotykanie twarzy dlonmi, podpieranie sie (najczesciej w szkole), co skutkuje jeszcze wiekszym wysypem pryszczy i krost.
-strzelanie palcami tak, tak, niestety sa juz one troszke koslawe.
-uzywanie depilatora na nogi
-matko boska, i najwiekszy grzech- wyciskanie wagrow. Rozniosly sie na caly nos i jego okolice;(
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:25   #493
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez feniksica Pokaż wiadomość
co do golenia kilka(nascie) razy maszynka jednorazowa to mam tak samo ale ja to dlatego, ze mam obfite owlosienie i jak mialabym uzywac maszyki kupionej za 40zl to wydaje mi sie, ze juz po kilku razach bylaby ona tepa... i szkoda mi kasy wydawac w takim razie na te 'kilka' razy. Hm, w sumie mialam tak na poczatku historii mojej depilacji, ale mozliwe ze jeszcze nie umialam operowac maszynka i dlatego ona sie tak stepila A co do grzeszkow:
-czasem w zime sie zapuszczam z nogami
-dotykanie twarzy dlonmi, podpieranie sie (najczesciej w szkole), co skutkuje jeszcze wiekszym wysypem pryszczy i krost.
-strzelanie palcami tak, tak, niestety sa juz one troszke koslawe.
-uzywanie depilatora na nogi
-matko boska, i najwiekszy grzech- wyciskanie wagrow. Rozniosly sie na caly nos i jego okolice;(
a co z depilatorem nie tak??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:13   #494
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

straszne wrastanie wloskow (nawet przez pol roku od zakonczenia uzywania depilatora nie mozna sie bylo ich pozbyc), co nie wyglada estetycznie, CIAGLE krostki na nogach i w ogole skora jakas taka szorstka;/ nie za fajnie bylo. Mozliwe, ze tylko moje nogi tak na niego reaguja, ale z tym co przezylam juz nie zamierzam go uzywac. Na nogi
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:17   #495
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez feniksica Pokaż wiadomość
straszne wrastanie wloskow (nawet przez pol roku od zakonczenia uzywania depilatora nie mozna sie bylo ich pozbyc), co nie wyglada estetycznie, CIAGLE krostki na nogach i w ogole skora jakas taka szorstka;/ nie za fajnie bylo. Mozliwe, ze tylko moje nogi tak na niego reaguja, ale z tym co przezylam juz nie zamierzam go uzywac. Na nogi
ja używam, użyłam w sumie dopiero drugi raz a depilator mam już od 4 lat , ja właśnie mam dość szorstkiej skóry po goleniu maszynką...
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 19:46   #496
Selene2203
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 764
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

1. Wyciskanie wągrów na nosie. Następnego dnia mam podziękowanie w postaci pryszczów, przebarwień i złażącej skóry.
2. Nie używanie kremu nawilżającego po basenie. Ani na twarz, ani na ciało. Lenistwo...
3. Katowanie włosów prostownicą.
4. Golenie "na sucho". Kilka razy mi się zdarzyło w sytuacjach awaryjnych, i o te kilka razy za dużo.
5. Balsam przyspieszający i utrwalający opaleniznę Avonu. I co z tego, że ładnie wygląda na skórze i bosko pachnie, skoro powoduje wysyp swędzących krost na nogach ;/ Chyba mnie uczulił, może mu jeszcze kiedyś dam drugą szansę.
6. Zaniedbywanie zimową porą pielęgnacji skóry i w szczególności stóp.
7. Mieszanka woda utleniona + szamponetka w kolorze blond. Efekt -> siano w kolorze rudym, które można było potraktować już tylko nożyczkami, bo cholerstwo przez rok zejść nie chciało.
8. Opalanie się ze słabym filtrem we włoskim słońcu. I co z tego, że opalenizna piękna, skoro w ciągu tygodnia po przyjeździe do Polski skóra zeszła mi z całego ciała (no, oprócz twarzy, ale akurat o odpowiednią jej ochronę zawsze dbam najbardziej).
9. Balsam brązujący Sopoz Ziaji, po którym moja własna brązowa opalenizna przybrała odcień marchewkowy.

10. I mój grzech główny - obgryzanie skórek przy paznokciach. Efekt - dłonie jak z krwawego horroru...
__________________
MAXMODELS

Żyję w przekonaniu, że...



"Everybody lies"

Dr House


Selene2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:42   #497
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez Selene2203 Pokaż wiadomość
1. Wyciskanie wągrów na nosie. Następnego dnia mam podziękowanie w postaci pryszczów, przebarwień i złażącej skóry.
wiem, ze to troszke nie ten watek, ale sie wypowiem Od jakiegos czasu niestety wyciskam wagry (to jest silniejsze ode mnie;/) i ZA KAZDYM razem wyskakuje mi ich coraz wiecej! nie mowiac juz o ciagle zluszczajacej sie skorze, co wyglada okropnie. W sumie tak duzo ich nie mialam, ale byly widoczne bardzo. Po tym wszystkim rozlazly mi sie na caly nos i jego okolice Tak sie wkurzylam, ze pare dni temu, gdy znowu je wycisnelam () od razu nalozylam na caly nos Benzacne. Skutek? WAGRY ZNIKNELY! tzn sie nie rozmnazaja! Poza tym za kazdym razem gdy mi zlazi skora grubo smaruje ja kremem, gdy mam mozliwosc (na drugi dzien jest o wiele lepiej)

Edytowane przez feniksica
Czas edycji: 2009-02-02 o 20:51
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:04   #498
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Moje antypatenty na bycie NAJ ( zaczynając od dołu ):
* zaniedbanie stóp- ignorowanie bólu dużego palca--> skutek: krwawiący krater z którego leci ropa:/ i lekceważenie konieczności używania tarki do pięt- skutku można się domyślać
* ogolenie maszynką ud (chociaż wcale tego nie potrzebowały) efekt: busz
* ignorowanie początków pomarańczowej skórki na pośladkach- efekt: szkoda słów...
* pomysłowe ogolenie sobie włosków pod pępkiem w ramach przykazania: " Toleruje włosy tylko na głowie"- skutek: pionowy, czarny, włochaty szlaczek...
* uzależnienie od Coli i Pepsi- efekt: brzuch jak balon
* powstanie "galaretki" na ramionach- a wystarczyłyby zapobiegawcze ćwiczenia
* bunt przeciwko aparatowi na zęby ( takiemu zdejmowanemu), nawet zakładanie go wyłącznie na noc było dla mnie nie do zniesienia- efekt: krzywe zęby-paskudny uśmiech
* no i moje WYBITNE osiągnięcie: zgolenie maszynką włosków nad górną wargą a teraz mam po prostu wąsy, z którymi nie mogę sobie poradzić
* i to co u większości czyli brak ruchu

Oooo jejku, jak tego dużo
jakbym czytala siebie :/ tez sie bawilam WSZEDZIE golarka... ech, szkoda gadac... ale z brzucha jak mam czas to wyrywam peseta i wtedy odrastaja slabiutkie
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 15:49   #499
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Kolejny moj antypatent ktory namietnie popelniam to nie uzywanie do sprzatania, mycia naczyn, etcetera rekawic gumowych. jest mi po prostu niewygodnie i tyle. A jak po wszystkim wygladaja moje dlonie to juz dluzsza historia..
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 19:43   #500
atenaz
Zakorzenienie
 
Avatar atenaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 224
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
Kolejny moj antypatent ktory namietnie popelniam to nie uzywanie do sprzatania, mycia naczyn, etcetera rekawic gumowych. jest mi po prostu niewygodnie i tyle. A jak po wszystkim wygladaja moje dlonie to juz dluzsza historia..
a ja kupiłam rękawice w kolorze barbiowego różu i jak sprzątam łazienkę czy myję podlogi to nakładam grubo kremu na ręce, na to te rękawice, a potem ciepła woda w miskę i wio! ciepło aktywuje składniki w kremie i ręcę po sprzątaniu są ładne mam drugie do zmywania naczyń, ale wszystko mi w nich z rak leci więc odpuszczam, bo niedługo nie bedzie w czym obiadu jesc może dorobie się wreszcie zmywarki
__________________
20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
01*09*2008 nie farbuję

wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
atenaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:17   #501
Adrenalina88
Raczkowanie
 
Avatar Adrenalina88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 124
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

- ciągłe dotykanie twarzy (chociaż powoli się ograniczam)
- katowanie je wszelkimi silnymi kosmetykami do cery trądzikowej - efekt - najpierw przesuszona, schodząca skóra z tysiącem grudek i pryszczy, ktorą traktowałam jeszcze bardziej wysuszającymi żelami i tonikami sądząc że jakoś to trzeba zlikwidować(jakie było moje zdziwienie, kiedy przez 2 tygodnie nakładałam na twarz tylko nawilżający krem dla dzieci i cera poprawiła się o 80%)
- wcinanie co popadnie na noc
- nieużywanie balsamu po kąpieli
__________________
"ale wolę nic nie mieć, niż mieć coś na niby..."
Adrenalina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 22:12   #502
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

* wyciskanie pryszczy większych lub mniejszych,krostek -robią mi się ranki,a potem gulki które okropnie ropieją

* stosowanie toników z alkoholem

* nie zmywanie makijażu na noc- kilka razy mi się zdarzyło

* nie stosowanie kremu do rąk po zmywaniu naczyń- skórę mam suchą jak wiór wtedy

* nie reagowanie na drobne swędzenie w okół ust- efekt to wielka
opryszczka.Zawsze muszę posmarować usta maścią Beneocin jak tylko czuję TO swędzenie.

* stosowanie metalowego pilnika

* nie smarowanie stóp kremem- wtedy mam strasznie suchą skórę stóp i wygląda to masakrycznie

* jedzenie po 18- oj brzusio boli i ciężko się czuję

* krem Garniera zielony- mnie strasznie wysuszał skórę,musiałam 2 razy go stosować aby nie czuć napięcia

* szampon + odżywka L.oreal - masakra!!! łupież murowany mam po nim

* farby i szampony koloryzujące Palette- włosy mi po nich wychodziły jak szalone

* Avon (kosmetyki kolorowe,kremy,szampony) - totalnie nie dla mnie

* po diecie nieprzemyślany powrót do normalnego jedzenia - efekt jo-jo


jak mi się coś przypomni to napisze....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 21:19   #503
magdalena fazer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

DALACIN T - antybiotyk do stosowania miejscowo na syfy... dorobiłam się łojotoku...
magdalena fazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:15   #504
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

odradzam peelingi mechaniczne, na policzkach po takich peelingach mam zawsze jakieś czerwone plamki :/ po enzymatycznych już lepiej, ale i tak lepiej nie trzymac ich za długo na twarzy.
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 20:28   #505
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

  • Opalanie sie na sloneczku bez filtrów
  • Solarium
  • Obgryzanie paznokci
  • Rozjasnianie wlosow w zaciszu domu- wychodzi kurczaczek
  • Jedzenie kolacji po nocach
  • Duuuuuuuuuuza ilosc slodyczy
  • Nie uzywanie kremu do twarzy z filtrami oraz kremu do rak
  • Popekane usta


---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Jeszcze cos:
Nie wyregulowane brwi ( mam bzika na ich punkcie)
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:40   #506
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

-używanie samych wysuszaczy z powodu 2 pryszczy (efekt -trądzik )
-ciągle dotykanie pleców, dekoltu, twarzy, pleców
-używanie jednorazówki przez dłuższy czas
-nie używanie filtrów
-sugerowanie się cerą z obrazka
-depilacja na sucho
-krem bambino na twarz (zapycha)
-obcinanie skórek wokół paznokcia cążkami (efekt- twarde, szybko rosnące, okropne skórki)
-metalowy pilnik
-stosowanie kremów pod oczy (efekt- podrażnienia, sucha skóra, zaczerwienienia)
illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 07:53   #507
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Stressss
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 07:56   #508
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

papieorsy ! :/
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:41   #509
Szarosc Teczy
Zadomowienie
 
Avatar Szarosc Teczy
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pod laskiem
Wiadomości: 1 598
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

- brak ćwiczeń - oczywiście z lenistwa i mówienie sobie, że od jutra zaczynam (oczywiście tak nie jest)
- bardzo rzadkie balsamowanie ciała, nie lubię jak mi się skóra lepi :| <-- efektem jest przesuszona skóra
- prostowanie włosów <-- tym zniszczyłam moje ładne loki
- codzienne odkładanie na jutro smarowania się balsamem od cellulitu <-- to cholerstwo ciągle jest na mojej pupie i udach
- podjadanie miedzy posiłkami ( tak z nudów, a co!) :|
- nie mogę zebrać się, żeby iść do kosmetyczki na czyszczenie twarzy <-- mam masę wągrów na nosie
- nie mogę uwolnić się od słodyczy
- ogólnie mam słabą silną wolę
- używanie pilnika metalowego
- obgryzanie wierzchniej warstwy paznokci <-- nierówna płytka
__________________
...zmiany na lepsze...



spryciula
Szarosc Teczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:32   #510
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Moje grzechy, od których nie potrafie się odzwyczaić
dotykanie twarzy
od czasu do czasu wyciskanie gulek - wczoraj próbowałam i rano obudziłam się z wielką czerwoną kropą [wiem, że wyciskanie gul nic nie da, i tak nic z nich nie wyjdzie, ale czasem to robię...]
brak odżywki na włosach [ahh te moje sianko...]
słodycze, chipsy, sól i ostre przyprawy
podpieranie głowy ręką - podobno szyja dużo szybciej wiotczeje! az się boję, jak będę wyglądać za 20 lat...
za dużo siedzenia przed komputerem
najgorsze, co robię - testowanie na własnej twarzy niesprawdzonych kremów, maseczek itp na moim koncie jest już kilkanaście reakcji alergicznych, kilka wizyt u dermatologa, kuracje antybiotykami, sterydowe masci, schodząca skóra [w tym roku skóra schodziła mi już 4 razy... :/], nie wspominając o zapchanych porach i wysypach. teraz staram sie dowiedzieć o danym kosmetyku jak najwięcej zanim go użyję - czytam wizaż albo inne fora
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.