Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 21:28   #2071
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Troche sie im tez nie dziwie ze woleliby realizowac normalne zamówienia a nie slac ciagle sample w te same miejsca ( co notabene ja tez robie i czasem mi az troszke glupio- tzn , nie ślę ale zamawiam.
Właśnie tak apropo dziewczyny to ile macie na swoim koncie zamówionych zestawów bezpłatnych próbek

Bo ja zamówiłam jeden na początek, teraz złożyłam zamówienie na duży kit ale mam ochotę zamówić jeszcze parę zestawów bezpłatnych próbek ale boje się czy nie ma jakiegoś ukrytego limitu
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 21:36   #2072
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Właśnie tak apropo dziewczyny to ile macie na swoim koncie zamówionych zestawów bezpłatnych próbek

Bo ja zamówiłam jeden na początek, teraz złożyłam zamówienie na duży kit ale mam ochotę zamówić jeszcze parę zestawów bezpłatnych próbek ale boje się czy nie ma jakiegoś ukrytego limitu
Nie ma ukrytego limitu Może kiedyś będzie, póki co mozna do woli korzystać. Póki co na 1 zamówienie przypada jeden darmowy "sample kit"
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 21:38   #2073
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Właśnie tak apropo dziewczyny to ile macie na swoim koncie zamówionych zestawów bezpłatnych próbek

Bo ja zamówiłam jeden na początek, teraz złożyłam zamówienie na duży kit ale mam ochotę zamówić jeszcze parę zestawów bezpłatnych próbek ale boje się czy nie ma jakiegoś ukrytego limitu
Skoro ja przy moich 6 próbkowych zamówieniach nie wyczerpałam jeszcze limitu i nadal mi je wysyłają, to myślę, że możesz być spokojna Gdyby był jakiś limit, to na pewno byłaby taka informacja, więc zamawiaj probki to woli
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 22:09   #2074
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Oj dziewcyzny czytałam ostatnie 10 stron watku czytałam tez pierwsza strone pierwszej czesci watku i to co było tam napisane o pedzlach-ze to sa dobre pedzle ze warto je kupic itd...ale poniewaz pierwszy raz mam stycznosc z minerałami to chciałabym znac wasz opinie,bo jak widze znacie sie na tym.
I odpowiedz w stylu ze był ten temat poruszany w ciagu ostatnich kilku dni...w takim razie przejrze jeszcze raz dzieki ...
i zrozumcie ze trudno w ciagu dwoch dni preczytac dwie czescie watku...

edit: zwracam honor doszukałam sie.przepraszam ale watek czytałam wczoraj nie sadziałam ze wczorja wiecozrem moze sie taka dyskusja akurat na temt ktory mnie interesuje sie nawiazac.

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2009-03-24 o 22:14
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 22:12   #2075
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Oj dziewcyzny czytałam ostatnie 10 stron watku czytałam tez pierwsza strone pierwszej czesci watku i to co było tam napisane o pedzlach-ze to sa dobre pedzle ze warto je kupic itd...ale poniewaz pierwszy raz mam stycznosc z minerałami to chciałabym znac wasz opinie,bo jak widze znacie sie na tym.
I odpowiedz w stylu ze był ten temat poruszany w ciagu ostatnich kilku dni...w takim razie przejrze jeszcze raz dzieki ...
i zrozumcie ze trudno w ciagu dwoch dni preczytac dwie czescie watku...
nikt nie mówi o czytaniu całych dwóch części wątku (to rzeczywiście nie lada wyzwanie, ale są takie, które się tego podjęły ), ale przynajmniej skorzystaniu z wyszukiwarki zanim zada się pytanie.
Mamy tu taką niedawno wprowadzoną zasadę, że nie odpowiadamy na pytania, na które odpowiedzi padały już wielokrotnie. I raczej się jej trzymamy. Sama widzisz, jak często pytania się powtarzają- dziś Ty pytasz o ten pędzel, dwa dni wcześniej wałkowany był ten sam temat.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 22:13   #2076
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II


skoro 'w ciągu ostatnich kilku dni', to po co czytać całe dwa wątki?
poza tym, wystarczy użyć opcji 'Przeszukaj wątek'
i chyba niedokładnie czytałaś te 10 ostatnich stron, bo bodajże wczoraj odpowiadałam na pytanie, jak sprawuje się kabuki essence
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 22:20   #2077
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dobrze przeprosiłam...porpostu czytałam wczoraj po południu a dzisiaj zadałam pytanie ...nie przewidziałam ze wczoraj wieczorem ktoś odpowiedział na moje pytanie.
ale i tak odpowiedzi nie znam jedne sa za drugie przeciw ehh ... musze to przemyslec
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 22:24   #2078
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Skoro ja przy moich 6 próbkowych zamówieniach nie wyczerpałam jeszcze limitu i nadal mi je wysyłają, to myślę, że możesz być spokojna Gdyby był jakiś limit, to na pewno byłaby taka informacja, więc zamawiaj probki to woli
To super
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 23:39   #2079
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Kiedyś pisałam o próbce Olive Fair, którą mam na wydanie i któraś z Was wyraziła chęć wymianki... która to była i czy dalej chciałaby dokonać takiego dealu?
przepraszam, że nie na wymiankowym, ale tam już pisałam o próbce i owa wizażanka się nie odezwała.
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 07:57   #2080
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Doszło moje zamówienie z 3.03 i produkty za filmik (ach, ze tez musze byc poza domem na 3 dni i nie moge obmacac moich zdobyczy )

agatka_k
A propos pędzli - mysle, ze warto sie skusic na grupowe zamowienie, bo samemu sie nie oplaca kupowac 1 szt. a tak to placisz za pedzel 20zł z groszami (przy obecnym kursie) + ew. vat i przesylka w Pl. Tu ciezko dostac tak swietny pedzel w takej cenie.
tez jestem z Łodzi i zawsze długo czekam na EDM, teraz wyczekuję 3 paczek, jedna jest z 24 lutego, reszta z marca i pusto
Adusiadu, ile zwykle czekasz na przesyłkę od nich?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 08:53   #2081
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tez jestem z Łodzi i zawsze długo czekam na EDM, teraz wyczekuję 3 paczek, jedna jest z 24 lutego, reszta z marca i pusto
Adusiadu, ile zwykle czekasz na przesyłkę od nich?
U mnie to zawsze było 5-11 dni roboczych, raz nie przyszla wcale (w pazdzierniku). Ta (marcowa) wlasnie szla dłuzej niz zwykle (chyba ok. 16 dni roboczych), a nie podlega ovatowaniu, wiec nie wiedzialam czemu to tyle trwa. Z ciekawosci poszlam na poczte (bo napisalam do EDM zeby mi podali nr przesylki) i pani z poczty powiedziala, ze jest teraz jakis pogrom, ludzie sa na zwolnieniach i maja przypadki, ze list z Ldz do Ldz idzie 2 tygodnie... Moze zalezy skad jestes? Ja mieszkam w centrum i zawsze w miare szybko to wszystko szlo.
Tymi z marca chyba nie powinnas sie przejmowac, gorzej z tą lutową
Masz nr przesylki od EDM? Moze zadzwon do UC, skoro Gabs pisała, ze kazda przesylka staje sie "rejestrowana", kiedy przychodzi do Polski?
Ja zadzwoniłam w piątek na swoja poczte i otrzymałam informacje, ze przesylka o takim numerze nie dotarła nawet do ich urzędu, a w poniedziałek w cudowny sposób znalazła się w moim domu razem z tą za filmik.
Trzymam kciuki za Twoje paczuszki

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-03-25 o 08:55 Powód: poprawki
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 09:11   #2082
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
U mnie to zawsze było 5-11 dni roboczych, raz nie przyszla wcale (w pazdzierniku). Ta (marcowa) wlasnie szla dłuzej niz zwykle (chyba ok. 16 dni roboczych), a nie podlega ovatowaniu, wiec nie wiedzialam czemu to tyle trwa. Z ciekawosci poszlam na poczte (bo napisalam do EDM zeby mi podali nr przesylki) i pani z poczty powiedziala, ze jest teraz jakis pogrom, ludzie sa na zwolnieniach i maja przypadki, ze list z Ldz do Ldz idzie 2 tygodnie... Moze zalezy skad jestes? Ja mieszkam w centrum i zawsze w miare szybko to wszystko szlo.
Tymi z marca chyba nie powinnas sie przejmowac, gorzej z tą lutową
Masz nr przesylki od EDM? Moze zadzwon do UC, skoro Gabs pisała, ze kazda przesylka staje sie "rejestrowana", kiedy przychodzi do Polski?
Ja zadzwoniłam w piątek na swoja poczte i otrzymałam informacje, ze przesylka o takim numerze nie dotarła nawet do ich urzędu, a w poniedziałek w cudowny sposób znalazła się w moim domu razem z tą za filmik.
Trzymam kciuki za Twoje paczuszki
dziękuję za odpowiedź
Mieszkam blisko centrum, na bałutach. Wiesz, na razie nie będę dzwonić do UC bo z EDM paczki mi zawsze długo idą. Tylko zdziwiłam się że Ty jako Łodzianka tak szybko je dostajesz...a ja przy kazdej czekam kilka tygodni.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 09:41   #2083
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Wlasnie dostalam paczke - sample i flat top...i przepadlam O ile -jeśli chodzi o podkłady -to bede szukać ideału jeszcze wsród innych firm, tak pędzle są boskie!!! I juz planuje które wziąć jako następne Chyba duży kabuki, do różu. A jeśli chodzi o podkład to znalazłam moj ideał jeśli chodzi o kolor- Fawn - idealnie zółty i jasny. Czy wiecie jaki odcień z Lumiere albo Joppa (z rozświetlających) będzie odpowiednikiem fawn?
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 09:44   #2084
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość


A podpasował Ci Silver Gray?

Tak, podpasowal i to bardzo.Kolor jest idealny.Wziełam tez na próbe Medium Brow (pomyłka, te czerwone akcenty w tym cieniu zupełnie nie są dla mnie)

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-03-25 o 09:45
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 10:11   #2085
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Wlasnie dostalam paczke - sample i flat top...i przepadlam O ile -jeśli chodzi o podkłady -to bede szukać ideału jeszcze wsród innych firm, tak pędzle są boskie!!! I juz planuje które wziąć jako następne Chyba duży kabuki, do różu. A jeśli chodzi o podkład to znalazłam moj ideał jeśli chodzi o kolor- Fawn - idealnie zółty i jasny. Czy wiecie jaki odcień z Lumiere albo Joppa (z rozświetlających) będzie odpowiednikiem fawn?
Wiecie
Z lumiere Light golden przy czym w formule VV i FF, bo u Cashmere i Lumienesse są ciemniejsze (leci do mnie Fair Golden z Cashmere i Luminesse za jakiś czas będą mogła powiedzieć czy są dokładnymi odpowiednikami)
Z joppa Lightest 2 w FC i SC, Citrine z Morning Dew i Ginger z SR
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 10:16   #2086
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Czy wiecie jaki odcień z Lumiere albo Joppa (z rozświetlających) będzie odpowiednikiem fawn?
Z Joppa na pewno Lightest #2.

jmw mnie ubiegła.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 10:28   #2087
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Mam gorącą prośbę do Ekspertek od Doboru Koloru Podkładu EDM. Wstawiam zdjęcia, które chyba w miarę dobrze oddają rzeczywiste kolorki mojej twarzy i szyi. Jak widać na zdjęciu skóra twarzy różni się od skóry szyi. Chciałam abyście wytypowały dla mnie kolorki ponieważ nie jestem pewna swojego wyboru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01998.jpg (13,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01999.jpg (12,6 KB, 104 załadowań)
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 10:57   #2088
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Mam gorącą prośbę do Ekspertek od Doboru Koloru Podkładu EDM. Wstawiam zdjęcia, które chyba w miarę dobrze oddają rzeczywiste kolorki mojej twarzy i szyi. Jak widać na zdjęciu skóra twarzy różni się od skóry szyi. Chciałam abyście wytypowały dla mnie kolorki ponieważ nie jestem pewna swojego wyboru
Raczej nie umiem doradzić ale muszę się wypowiedzieć na inny temat Śliczna cera! Zazdroszczę...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 11:05   #2089
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Raczej nie umiem doradzić ale muszę się wypowiedzieć na inny temat Śliczna cera! Zazdroszczę...
Bardzo dziękuję za komplement, ale to jest zdjęcie juz po użyciu korektora miejscowo na przebarwienia. Przed nałożeniem podkładu przypomniało mi się, że mam zrobic zdjęcia
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 11:27   #2090
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za komplement, ale to jest zdjęcie juz po użyciu korektora miejscowo na przebarwienia. Przed nałożeniem podkładu przypomniało mi się, że mam zrobic zdjęcia
Taka zdrowa cera z blaskiem Gdzie Ty przebarwienia masz? Moje byś zobaczyła to byś się załamała

Dziewczyny dziś zauważyłam, że Fair Neutral jest ciemniejszy niż moja szyja... Sandy Fair też. Jest coś jaśniejszego? Czy jak mikę dodam to rozjaśnią się?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 12:29   #2091
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Taka zdrowa cera z blaskiem Gdzie Ty przebarwienia masz? Moje byś zobaczyła to byś się załamała

Dziewczyny dziś zauważyłam, że Fair Neutral jest ciemniejszy niż moja szyja... Sandy Fair też. Jest coś jaśniejszego? Czy jak mikę dodam to rozjaśnią się?
Nie jestem sama. Przepraszam, że mnie poniosło, ale już zaczynałam wątpić w zdrowie mojego umysłu/oczu, bo też mam wrażenie, że FN jest trochę za ciemny.

Ja się tam nie znam, ale jak dosypiesz czegoś białego, to się rozjaśni, tyle że mika chyba da Ci jeszcze dodatkowo glow.

Powiedz, FN jest dla Ciebie za ciemny od razu po nałożeniu, czy dopiero po jakimś czasie zauważasz odcinanie się od szyi? Bo u mnie tuż po nałożeniu jest nawet ok- przysypuję dość szczodrze Hauschką- ale jak się utleni (8-10h) to już widać konkretną różnicę.

Aha, kojarzę, że z Buff'd jest biały podkład, właśnie do rozjaśniania, może tego jeszcze spróbuj?

Pati23, naprawdę masz śliczną cerę. Też chcę

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-03-25 o 12:30
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 12:37   #2092
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Sama już nie wiem co mam myśleć. W pracy się zawsze przyglądam i jest ok- różnica nie jest widoczna. W domu rano zaraz po zrobieniu makijażu podobnie ale dziś przed wyjściem zaczęłam się przyglądać i jednak różnica spora... Dziwne to bo Fair Neutral taki jasny się wydaje być. Sandy Fair na mnie wydaje się być jaśniejszy ale najlepiej wyglądam w Linen- różnica mało widoczna Dziś dokładnie się przyjrzę Możliwe też, że szyja mi zbledła

Edit:
evelinek_r - próbowałam baaardzo jasnych podkładów z buff'd i były za jasne jakiś czas temu. Mętlik w głowie mam
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-03-25 o 12:39
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:01   #2093
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Sama już nie wiem co mam myśleć. W pracy się zawsze przyglądam i jest ok- różnica nie jest widoczna. W domu rano zaraz po zrobieniu makijażu podobnie ale dziś przed wyjściem zaczęłam się przyglądać i jednak różnica spora... Dziwne to bo Fair Neutral taki jasny się wydaje być. Sandy Fair na mnie wydaje się być jaśniejszy ale najlepiej wyglądam w Linen- różnica mało widoczna Dziś dokładnie się przyjrzę Możliwe też, że szyja mi zbledła

Edit:
evelinek_r - próbowałam baaardzo jasnych podkładów z buff'd i były za jasne jakiś czas temu. Mętlik w głowie mam
W takim razie to nie tyle kwestia jasności, co odcienia. Jeżeli lepiej Ci w Linen, celowałabym w mniej beżowe, a bardziej żółte odcienie, chociaż znów Sandy Fair mi się wydawał różowawy. Ech, najlepiej poradzić się Pastereczki, ona tu jest naszym guru kolorystycznym

Do mnie niedługo przyjdą Cornsilk i Biscuit- potestuję, a nuż trafię.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:15   #2094
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Przy Fair Neutral to moze byc sprawa krycia i odcienia, a nie jego "jasnosci". FN jest dosc ziemisty i u osob z zoltawa szyja moze sie odcinac wlasnie jako ciemniejszy kolor, bo podbija kolor twarzy, zamiast dopasowywac sie do szyi. Proponuje dosypac odrobine czegos zoltego, np. Golden Fair lub zmienic formule na bardziej kryjaca
Fair Neutral to kameleon, roznie wyglada zaleznie od odcienia, o ile w pelnym sloncu lub sztucznym oswietleniu wydaje sie byc OK, to juz w cieniu twarz moze wygladac na duzo ciemniejsza.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:24   #2095
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

vril, evelinek_r - dziękuję
Dzisiaj na nowo zrobię testy paskowe na twarzy i szyi. Zobaczę jak to wypadnie. W pracy się wkurzam bo jak kogoś się zapytam jaki mam kolor szyi albo czy jest duża różnica pomiędzy twarzą a szyją w kolorze to słyszę, że szyję mam bladą a twarz w końcu nie wygląda na chorą Źle wyglądam dziś i chcę do domu pod kołdrę. O!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:26   #2096
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
vril, evelinek_r - dziękuję
Dzisiaj na nowo zrobię testy paskowe na twarzy i szyi. Zobaczę jak to wypadnie. W pracy się wkurzam bo jak kogoś się zapytam jaki mam kolor szyi albo czy jest duża różnica pomiędzy twarzą a szyją w kolorze to słyszę, że szyję mam bladą a twarz w końcu nie wygląda na chorą Źle wyglądam dziś i chcę do domu pod kołdrę. O!
ja wyglądam dobrze, ale też chcę do domu po kołderkę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:44   #2097
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Mam gorącą prośbę do Ekspertek od Doboru Koloru Podkładu EDM. Wstawiam zdjęcia, które chyba w miarę dobrze oddają rzeczywiste kolorki mojej twarzy i szyi. Jak widać na zdjęciu skóra twarzy różni się od skóry szyi. Chciałam abyście wytypowały dla mnie kolorki ponieważ nie jestem pewna swojego wyboru
pati23 oba zdjęcia są tak różne... Które lepiej oddaje Twój rzeczywisty kolor - to pierwsze czy to drugie? Na pewno jesteś ciepła, żółtawa, powinnaś według mnie dobierać podkłady do szyi i starać się niwelować różowość policzków. Co do jasności - czekam najpierw na odpowiedź. A cerę masz faktycznie bardzo ładną, taką gładziutką.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:52   #2098
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dzień dobry

Właśnie wróciłam do domu i czekała na mnie koperta z próbkami, tym razem są to:
Podkłady: Sandy Fair (Intensive), Ivory (Orignal glo), Olive Fair nie wiem po co wzięłam (Orignal Glo)
Róż: Pink Ribbon
Korektor: Intensive Fair
Najchętniej zmyłabym makijaż i potestowała ale za chwilę znowu wychodzę. Nic to muszę poczekać do soboty bo czwartek i piątek cały dzień w pracy
Wysłane 17 szybko dotarły

Edytowane przez MrsVargas
Czas edycji: 2009-03-25 o 13:54
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:58   #2099
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Frantic myślę, że drugie zdjęcie lepiej oddaje rzeczywistość. Właśnie szukam czegoś w kierunku koloru szyi, która jest w odcieniu żółtym, ale znowu w podkładzie ze zbyt dużą ilością żółci wyglądam okropnie. Różowe tony odpadają napewno, bo wtedy wyglądam jak świnka i strasznie się odcina twarz od szyi. Narazie celuje w beże i buffy.

edit: cera gładziutka, bo codziennie szoruje ja peelingiem garniera, a z was to ja wiem jakie komplemenciary

Edytowane przez pati23
Czas edycji: 2009-03-25 o 14:02
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:03   #2100
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Frantic myślę, że drugie zdjęcie lepiej oddaje rzeczywistość. Właśnie szukam czegoś w kierunku koloru szyi, która jest w odcieniu żółtym, ale znowu w podkładzie ze zbyt dużą ilością żółci wyglądam okropnie. Różowe tony odpadają napewno, bo wtedy wyglądam jak świnka i strasznie się odcina twarz od szyi. Narazie celuje w beże i buffy.
W takim razie moje typy to Golden Fawn, Soft Butter Peach, Sweet Almond.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.