Zajadam problemy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 17:18   #1
Mascara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172

Zajadam problemy...


Dziewczyny tez tak macie...?
jak jestem przygnebiona, cos nie pojdzie po mojej mysli, spotka mnie jakas przykrosc, badz po prostu sie nudze, siadam i jem
mam juz tego dosc, potrafie zjesc cala lodowke zaczynajac od macy z serkiem koncząc na platkach z mlekiem i to wszystko w ciagu np. 15 min? to jest chore... i do tego jestem gruba potrzebuje schudnac... tzn musze, ale potrzebuje jakiegos wsparcia i pomocy nie wiem od czego zaczac i jak sobie poradzic z tym wilczym glodem, po prostu to siedzi jakos w glowie, mysle ze to jest jak choroba.

p.s nie wiem czy na dobrym forum zalozylam watek

Edytowane przez Mascara
Czas edycji: 2009-09-16 o 19:36
Mascara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 18:30   #2
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: Zajadam problemy...

kochana mam ten sam problem co ty! to jest straszne, nie chcę tego już robić ale nie mogę się powstrzymać.
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 20:32   #3
Mascara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Zajadam problemy...

no dokladnie, ja tez nie moge sie powstrzymac, tzn wczesniej sobie planuje... nic nie zjem oki, ale jak juz cos mnie przygnębi to szybko musze cos zjesc a jak juz zjem to mam straszne wyrzuty sumienia ogromne ale stres jakos przechodzi, zapominam... ech pomocy
Mascara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 20:56   #4
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: Zajadam problemy...

no niestety ja ci nie pomogę, bo sama mam z tym problem Ale mam nadzieję, że ktoś się znajdzie. Jednak nie wydaję mi się, żeby była na to jakaś super recepta. Po prostu trzeba się opanować. Ta...ale łatwo tylko powiedzieć
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 21:16   #5
anciaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Zajadam problemy...

Hej,
mam dokładnie tak samo.... szczególnie teraz kiedy mam dużo stresu- sesja- to właściwie ciągle się obżeram mimo że już od tak dawna obiecywałam sobie że się wezmę za siebie... zjadam jakieś niewyobrażalne ilości i potem dręczą mnie wyrzuty sumienia oczywiście od razu mówie sobie że to był ostatni raz, że nauczę się panować nad sobą, nad emocjami..ale to się tylko tak łatwo mówi...
myślę że duża liczba dziewczyn ma podobnie...
anciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 21:38   #6
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: Zajadam problemy...

ja tak sobie mówię codziennie.
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 09:22   #7
oranzadka
Przyczajenie
 
Avatar oranzadka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Zajadam problemy...

a ile razy ja mowilam sobie codziennie, ze to ostatni raz...
radze sobie tak ze jem reguralnie 3 sycace posiłki, zadnych słodyczy, nawet nie mysle o słodyczach i to akurat mi pomogło. i tylko mam nadzieje ze na trwale tez mam sesje, a w ogole po tym jak rozstalam sie z chlopakiem przytylam 3kg
pomyslcie sobie ze te wszystkie stresy nie sa warte zajadania
oranzadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 10:04   #8
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zajadam problemy...

Ojej jak dużo osób ma taki problem.
Ja też, ale od wczoraj panuje nad sobą!
Dziewczyny musicie się zdeterminować !
a jak się już denerwujecie czy dołujecie to miejcie pod ręką coś do jedzenia co nie jest kaloryczne, jakiś owoc czy coś (np jabłko , ono bardzo pomaga w procesie chudnięcia!)
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 11:58   #9
anciaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Zajadam problemy...

Kurcze ja chciałabym np. zamiast zajadać stres pójść pobiegać i tak się odstresować ale niestety jakoś pierwsze co to chwytam coś kalorycznego... licze ze jak sie zaczna wakacje i bedzie gorąco to nie bede miala az takiej ochoty na np. czekolade... (ojej nawet teraz mam na nia mega ochote )
anciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:21   #10
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Zajadam problemy...

no ja też tak mam;/
ale jestem silna, i wbiłam sobie do głowy że nie mogę
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:30   #11
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Zajadam problemy...

Niestety od pewnego czasu przezywam cos podobnego, tylko, ze ja podjadam slodycze- teraz wlasnie mam wrazenie, ze brzuch mi wysadzi od przejedzenia.

Innej rady nie mam jak probowac wziac sie w garsc! Ja sprobuje od poniedzialku, bo zaczne brac suplement diety, wiec jest to dobry powod, zeby przestac. Tlumacze sobie tak- skoro inne dziewczyny potrafią się zawziac, nie podjadac, cwiczyc to czemu ja mam tego tez nie zrobic?! Akurat wiem, ze potrafię, bo juz pare razy sprawdzilam, ze jednak silną wole mam, tylko musze ja uwolnic Wierze, ze Wy rowniez ją macie i przezwycięzycie swoje problemy!
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 16:26   #12
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Zajadam problemy...

ja mam to samo albo nawet jeszcze gorzej, ponieważ:
-stresuję się: jem
-jestem smutna:jem
-jestem wesoła:jem
-i tak dalej....

Ciekawym sposobem, który kiedyś stosowałam jest lizanie Chupa Chupsa bez cukru. ma mniej kalorii niż zwykły lizak. dodatkowo liżesz go dość długo, więc masz taką dłuższotrwałą przekąskę
Pozdrawiam
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 16:36   #13
Mascara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Zajadam problemy...

ooo z tym Czupa czupsem to dobra mysl... no i chyba zainwestuje w linee zeby nie miec tej checi na slodycze no i moze jak bedzie mi sie chcialo cos slodkiego to juz lepiej wypic tego bialego kubusia bananowego co nie? jest slodki a on ma chyba mniej kalorii niz taki baton...
Mascara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 16:48   #14
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Zajadam problemy...

Cytat:
Napisane przez Mascara Pokaż wiadomość
ooo z tym Czupa czupsem to dobra mysl... no i chyba zainwestuje w linee zeby nie miec tej checi na slodycze no i moze jak bedzie mi sie chcialo cos slodkiego to juz lepiej wypic tego bialego kubusia bananowego co nie? jest slodki a on ma chyba mniej kalorii niz taki baton...
Jeśli masz problem tylko ze słodyczami(a nie z innymi potrawami typu makarony, tłuste potrawy itp.) to dobrym preparatem jest też chrom. Reguluje poziom cukru we krwi, tylko nie pomaga już tak konkretnie w odchudzaniu jak Linea, a więc wybór należy do Ciebie
A co do Kubusia to może lepiej zastąpić go sokiem bez dodatku cukru, który zawiera witaminy. troszkę mniej kalorii i chyba większa korzyśc
Pozdrawiam
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:32   #15
malgoskagc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 366
Dot.: Zajadam problemy...

ale Kubuś teraz też podobno nie zawiera cukru! tak jets przynajmniej napisane na etykiecie ;P

Ja też mam podobnie.. tzn zauważyłam, że ja jem po prostu z nudów! to jest straszne! teraz staram się nad sobą panować! Myślę, że dobrze jest zacząć dietę albo taką mobilizację (tzn ja tak zrobiłam i nie wiem czy to jest ok ale u mnie działa) od jakiegoś dnia na owocach i warzywach. Jeden dzień wytrzymać jest łatwo a później ustalić sobie jakąś dobrą i zdrową dietę, bo nie chodzi o to by się katować! Najważniejszy jest początek, żeby się zmotywować!
Ja też mam teraz sesję... studiuję psychologię i na jednym z przedmiotów na wykładzie babka powiedziała nam tak: że jeśli ktoś się odchudza to ważna jest motywacja! ale nie chodzi o to by myśleć "co będzie, gdy schudnę" bo to sprawia, że już sobie wyobrażamy to i sami się nagradzamy! Już sama myśl sprawia że tracimy tę motywację a jeśli pomyślimy odwrotnie - czyli jeśli to zjem to będę jeszcze grubsza i nici z diety i wymarzonej sylwetki!
Myślę, że jest w tym jakiś sens i warto to przemyśleć!
Powodzenia!!
malgoskagc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:56   #16
MissHoax
Przyczajenie
 
Avatar MissHoax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 21
GG do MissHoax
Dot.: Zajadam problemy...

opatentowany i wypróbowany sposób: zaczynamy ćwiczyć tak długo, aż nie przejdzie : ) jak wykończone skończymy naturalne jest że będzie nam się chciało pić. Duże ilości niegazowanej wody po takim wysiłku na mnie działa "Wyładowuje" się w trakcie ćwiczeń a nie jedzenia
MissHoax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 22:09   #17
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: Zajadam problemy...

Z tymi cwiczeniami to racja. Ja tez mam problem z zajadaniem stresow. No ale jakos sie staram opanowywac. Jestem teraz na diecie i tak srednio raz na miesiac zdarzy mi sie takie jedzeniowe szalenstwo, wiec to jeszcze nic strasznego. Na szczescie nie przeszkadza w chudnieciu
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 22:15   #18
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Zajadam problemy...

malgoskagc, a to nie wiedzialam ze Kubus rowniez nie zawiera cukru. to w takim razie jest jak n ajbardziej pijalny dla odchudzajacych sie
no i wlasnie to jedzenie z nudow jest najgorsze niby nie czuje sie glodu, ale jak ma sie na oku jakas smakowita przekaske to nie sposob jest sie jej oprzec
no i powodzenia na studiach

pussszek, raz na miesiac...-podziwiam Cie, ja tak nie potrafie i prawie codziennie szaleje jedzeniowo a moze moglabys sie pochwalic ile z takim trybem jedzenia udalo Ci sie schudnac juz i ile jeszcze do zrzucenia masz w planach?
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 22:47   #19
malgoskagc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 366
Dot.: Zajadam problemy...

Oldziunia dziękuję

Wiecie co ja sobie myślę? że nawet jeśli jest się na diecie to można sobie raz na jakiś czas pozwolić na to na co mamy ochotę - w małych ilościach, żeby ją tylko zaspokoić no i najtrudniejsze to właśnie to opanować
Bo właściwie dieta - taka prawdziwa - powinna stać się już stylem życia! Bo nie ma sensu wprowadzać diet co pól roku bo wróciliśmy do poprzedniej wagi.. ja już mam to przetestowane na sobie i uważam ze dobra dieta powinna być oprócz tego, że zdrowa i mądra to też smaczna - żeby było łatwo wytrwać i wprowadzić ją w życie...a początki zawsze są najtrudniejsze
Musimy się uzbroić w cierpliwość i mnóstwo silnej woli!!! (najłatwiej się zawsze gada )
malgoskagc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 12:53   #20
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Zajadam problemy...

Cytat:
Napisane przez MissHoax Pokaż wiadomość
opatentowany i wypróbowany sposób: zaczynamy ćwiczyć tak długo, aż nie przejdzie : ) jak wykończone skończymy naturalne jest że będzie nam się chciało pić. Duże ilości niegazowanej wody po takim wysiłku na mnie działa "Wyładowuje" się w trakcie ćwiczeń a nie jedzenia

Hehe ciekawy sposób Jak będę po sesji i będę miała więcej czasu na pewno go wypróbuje Dzięki za dobry pomysł
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:45   #21
countrysia
Raczkowanie
 
Avatar countrysia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Wiadomości: 267
GG do countrysia
Dot.: Zajadam problemy...

Mi też ćwiczenia pomogły, mniej mi się chciało jeść czegoś słodkiego. Teraz w ogóle odzwyczaiłam się od cukru i wcale mi się go nie chce jeść - jogurty jem tylko naturalne (w Tesco - po 50gr ), serki homogenizowane również, a do tego orzechy - przeróżne: migdały, nerkowce, laskowe i rodzynki (chociaż trzeba być ostrożnym co do nich). Orzechów można zjeść garść dziennie i nie szkodzą, a wręcz są bardzo zdrowe. Dzięki orzechom może przejść ochota na słodycze.

Podzielę się może z Wami swoim dziennym jadłospisem:
1) Śniadanie (8.00) 4 łyżki płatków owsianych zagotowanych z mlekiem, 1 łyżka otrąb, 1 łyżka siemienia lnianego, do tego garść różnych orzechów i troszkę rodzynek. Czasem dodam troszkę miodu + kawałek pokrojonego banana
2) II śniadanie (11.00) może być grahamka z wędliną + jakieś warzywo/ ewentualnie sałatka/ lub serek wiejski/ albo serek homogenizowany - są różne możliwości
3) Obiad (15.00) mięsko - najczęściej kurczaczek gotowany lub smażony, ewentualnie jakaś rybka + ryż brązowy + surówka (ostatnio często jem pomidory i ogórki)
4) Podwieczorek (18.00) tuńczyk z jakąś sałatką/ ewentualnie sałatka z brokułami lub kalafiorem albo moje ulubione paluszki krabowe (Tesco - 3 zł) smażone na patelni z użyciem oliwy z oliwek + jakieś warzywo
5) Kolacja (21.00) najczęściej serek wiejski z łyżeczką kakao
Poza tym duuuuużo wody + 2 filiżanki zielonej + 2 filiżanki czerwonej herbaty

Ważne jest, żeby jeść często i mniej, na kolację nie jeść węglowodanów oraz owoców, które można spożywać w ograniczonych ilościach do godz. 16.00
Na śniadanie ja stawiam na owsiankę - jest przepyszna.
Kolacja - 2 godz. przed snem
Poza tym ćwiczenia i samopoczucie jest naprawdę dobre i brak ochoty na cokolwiek słodkiego.
countrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:01   #22
malgoskagc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 366
Dot.: Zajadam problemy...

Cytat:
Napisane przez countrysia Pokaż wiadomość

Podzielę się może z Wami swoim dziennym jadłospisem:
1) Śniadanie (8.00) 4 łyżki płatków owsianych zagotowanych z mlekiem, 1 łyżka otrąb, 1 łyżka siemienia lnianego, do tego garść różnych orzechów i troszkę rodzynek. Czasem dodam troszkę miodu + kawałek pokrojonego banana
2) II śniadanie (11.00) może być grahamka z wędliną + jakieś warzywo/ ewentualnie sałatka/ lub serek wiejski/ albo serek homogenizowany - są różne możliwości
3) Obiad (15.00) mięsko - najczęściej kurczaczek gotowany lub smażony, ewentualnie jakaś rybka + ryż brązowy + surówka (ostatnio często jem pomidory i ogórki)
4) Podwieczorek (18.00) tuńczyk z jakąś sałatką/ ewentualnie sałatka z brokułami lub kalafiorem albo moje ulubione paluszki krabowe (Tesco - 3 zł) smażone na patelni z użyciem oliwy z oliwek + jakieś warzywo
5) Kolacja (21.00) najczęściej serek wiejski z łyżeczką kakao
Poza tym duuuuużo wody + 2 filiżanki zielonej + 2 filiżanki czerwonej herbaty

Ważne jest, żeby jeść często i mniej, na kolację nie jeść węglowodanów oraz owoców, które można spożywać w ograniczonych ilościach do godz. 16.00
Na śniadanie ja stawiam na owsiankę - jest przepyszna.
Kolacja - 2 godz. przed snem
Poza tym ćwiczenia i samopoczucie jest naprawdę dobre i brak ochoty na cokolwiek słodkiego.

właśnie teraz zaczęłam dietę na mniej więcej podobnych zasadach
ostatnio czytając tu rożne ciekawe przepisy zaczęłam zastanawiać się właśnie nad płatkami owsianymi.. kiedyś jadłam z nich pyszne ciasteczka..ale tak poza tym to chyba nie jadłam a strasznie mnie kuszą... czytałam, że są pyszne i zdrowe
malgoskagc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 11:24   #23
nelii
Raczkowanie
 
Avatar nelii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno ;)
Wiadomości: 30
Dot.: Zajadam problemy...

osobiście również polecam te ciasteczka owsiane są pyszne i w sam raz na II śniadanko w ogóle płatki owsiane czy otręby z dodatkami są bardzo zdrowe i mało kaloryczne

poza tym jeżeli ktoś lubi słodycze to zawsze można zrobić sobie pyszną dietetyczną przekąskę
nelii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 23:48   #24
emancypatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: Zajadam problemy...

Cytat:
Napisane przez Mascara Pokaż wiadomość
Dziewczyny tez tak macie...?
jak jestem przygnebiona, cos nie pojdzie po mojej mysli, spotka mnie jakas przykrosc, badz po prostu sie nudze, siadam i jem
mam juz tego dosc, potrafie zjesc cala lodowke zaczynajac od macy z serkiem koncząc na platkach z mlekiem i to wszystko w ciagu np. 15 min? to jest chore... i do tego jestem grupa potrzebuje schudnac... tzn musze, ale potrzebuje jakiegos wsparcia i pomocy nie wiem od czego zaczac i jak sobie poradzic z tym wilczym glodem, po prostu to siedzi jakos w glowie, mysle ze to jest jak choroba.

p.s nie wiem czy na dobrym forum zalozylam watek
Ja też tak mam. Niestety;/ Dlatego staram się nie trzymać na wierzchu ciasteczek, czekoladek, cukiereczków, itp.nie zawsze to się udaje, bo mieszkam z rodzicami, a przecież nie może być tak, że nikt nie będzie jadł słodyczy, bo ja nie chce ich jeść Ja robie tak:
gdy jestem przygnębiona, nudzę się, bądź oglądam telewizję to:
1. mam ochotę na czekoladowego batonika i na nic innego. Pytam się czy ktoś nie zje go ze mną na pół. Dziele sie nie tylko pysznym smakiem ale tez kaloriami!
2. Mam paczkę płatków Nestle Fitness (gdyż takowe jem na śniedanie i kolację, te i tylko te) to wsypuje sobie w miseczkę do pełna. I siedząc przed tv zjem tylko to co jest w tej misce, a nie całą paczkę.
3. Suszone owoce. jeśli je lubisz, to czemu zamiast ciastek to właśnie ich nie wyeksponować na stole?
4. jeśli zgłodniałam, a do obiadu daleko.... to robię sobie kanapkę: 2 kromki chleba chrupkiego wasa z ketchupem....ale to juz takie moje udziwnienia
emancypatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:18   #25
lenka8990
Raczkowanie
 
Avatar lenka8990
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 219
Dot.: Zajadam problemy...

Takie zajadanie stresów to się nazywa jedzenie kompulsywne i jak się jedna z wizażanek wypowiedziała to właśnie jest choroba. Najskuteczniejsza będzie albo silna wola , żeby sobie wyrobić dobre nawyki albo terapia u psychologa, która tą silną wolę pomoże w sobie odnaleźć
lenka8990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 19:35   #26
Mascara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Zajadam problemy...

no i znów wrzesien i sesja.... i ten sam problem... ech. moge sobie tylko zyczyc SMACZNEGO GRUBASIE (:
Mascara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.