Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-23, 20:37   #1981
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Dokładnie

Rabu- faktycznie bardzo Ci pasuje, spojrzałam na zdjęcie właśnie 3 podkłady u 3 zawiedzionych wizażanek + poczta polska i mamy 3 zadowolone wizażanki Normalnie magia dziewczyny, mówię Wam.
Takie małe fiku miku

Kupiłam przed chwilą flat topa i baby kabuki z EDM bo teraz do nakładania podkładu używam pędzla do różu potrzeba matką wynalazków ale jest nieźle! Przyrzekam!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 20:42   #1982
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, tak piszecie o tym true match a ja sie zastanawiam nad tym nowym w wersji roll on. Czy wiecie cos na temat odcieni? Sa jakies dla bladolicych? Ja aktualnie jestem na tyle blada, ze mam problem ze znalezieniem odpowiednio jasnego podkladu. Zazwyczaj te, ktorymi sie interesuje sa za ciemne Ostatnio bylam tak zdesperowana, ze mialam isc juz na solarke ale na szczescie sie powstrzymalam bo akurat ktos w ten dzien skomplementowal moja jasna cere (tak wlasnie dziala ludzka psychika ) Bylabym zadowolona z mojej jasnej cery gdyby nie zaczerwienienia. Myslalam, ze jak sie opale to beda mniej widoczne...ale nie chce sie oplac.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 21:39   #1983
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak piszecie o tym true match a ja sie zastanawiam nad tym nowym w wersji roll on. Czy wiecie cos na temat odcieni? Sa jakies dla bladolicych? Ja aktualnie jestem na tyle blada, ze mam problem ze znalezieniem odpowiednio jasnego podkladu. Zazwyczaj te, ktorymi sie interesuje sa za ciemne Ostatnio bylam tak zdesperowana, ze mialam isc juz na solarke ale na szczescie sie powstrzymalam bo akurat ktos w ten dzien skomplementowal moja jasna cere (tak wlasnie dziala ludzka psychika ) Bylabym zadowolona z mojej jasnej cery gdyby nie zaczerwienienia. Myslalam, ze jak sie opale to beda mniej widoczne...ale nie chce sie oplac.
Z tego co widziałam w Rossmanie... niestety jasnych odcieni nie ma ale to już przecież standard.

Ja jedynie miałabym zastrzeżenia co do aplikacji... no bo jak on sobie radzi z tymi wszystkimi trudnymi miejscami na buzi? Płatki nosa, zagłębienia przy oczach? Trzeba się pewnie nieźle nagimnastykować...

Tutaj dziewczyna recenzuje ponoć najjaśniejszy z odcieni No i zdecydowanie nie na plus. Ogólnie polecam posłuchać
http://www.youtube.com/watch?v=JkiJ-iH9SFs

EDIT: i tutaj całkiem miła recenzja, kolor chyba też "jasny"... http://www.youtube.com/watch?v=eBL9vjeYQ-s

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2009-12-23 o 22:53
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 23:29   #1984
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Takie małe fiku miku

Kupiłam przed chwilą flat topa i baby kabuki z EDM bo teraz do nakładania podkładu używam pędzla do różu potrzeba matką wynalazków ale jest nieźle! Przyrzekam!
Dostalam niespodziewany zastrzyk gotowki i tez sobie dzis sprezentowalam EDM-owe pedzle: LHK i Eye Kabuki, ale pewnie ze trzy, cztery tygodnie mina zanim je dostaniemy...
Ja jutro sie farbuje na nieco ciemniejszy kolor, bo moj ciemny blond taki jakis bez wyrazu jest. TZ mowi, ze on najbardziej lubi jak mam jasny blond, albo ciemne wlosy, pomiedzy mu sie najmniej podoba.

A baby kabuki to nie widzialam, moze ci o juniora chodzilo, ale pewnie nie bo on juz od jakiegos czasu out of stock.

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2009-12-23 o 23:31
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 23:56   #1985
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja sie na poczatku smialam z tego wałka- do nakladania tapety Wydaje mi sie, ze rzeczywiscie moze byc problem z niektorymi miejscami i po prostu trzeba wklepac palcem.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 00:00   #1986
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Dostalam niespodziewany zastrzyk gotowki i tez sobie dzis sprezentowalam EDM-owe pedzle: LHK i Eye Kabuki, ale pewnie ze trzy, cztery tygodnie mina zanim je dostaniemy...
Ja jutro sie farbuje na nieco ciemniejszy kolor, bo moj ciemny blond taki jakis bez wyrazu jest. TZ mowi, ze on najbardziej lubi jak mam jasny blond, albo ciemne wlosy, pomiedzy mu sie najmniej podoba.

A baby kabuki to nie widzialam, moze ci o juniora chodzilo, ale pewnie nie bo on juz od jakiegos czasu out of stock.
Pokażesz nam się??
A baby kabuki... mnie chodziło o ten taki mały z krótką rączką do trzymania Tak sobie go ochrzciłam po swojemu
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-24, 07:24   #1987
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Pokażesz nam się??
A baby kabuki... mnie chodziło o ten taki mały z krótką rączką do trzymania Tak sobie go ochrzciłam po swojemu
Pokazalabym sie, ale zostawilam aparat u rodzicow, a nie bede u nich na swieta, dopiero pod koniec stycznia go odzyskam Obiecuje, ze napewno wtedy sie pokaze
No dobra, niech bedzie baby kabuki
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 15:04   #1988
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No to ja się przyznam, że przesadziłam z tymi zachwytami nad Lorealem i w dzień już nie było tak malinowo Po nałożeniu wszystko super, ładnie się wtopił w skórę, kolor też idealny, krycie wystarczające Niestety po pewnym czasie przejrzałam się w lustrze w świetle dziennym i niestety- niespodzianka, w niektórych miejscach był troszkę za różowy, pod oczami kolor wpadał w pomarańcz... ja mam chyba coś nie tak z twarzą, ostatnio mi tylko minerały pasują. Wszystko co nakłam po chwili zmywam i nakładam magiczne proszki Tyle, że paczki z większą ich ilością dalej nie widać , a na próbkach i jednym samplu długo nie pociągnę Może ktoś ma do oddania Sandy Fair EDM? )
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 16:31   #1989
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
No to ja się przyznam, że przesadziłam z tymi zachwytami nad Lorealem i w dzień już nie było tak malinowo Po nałożeniu wszystko super, ładnie się wtopił w skórę, kolor też idealny, krycie wystarczające Niestety po pewnym czasie przejrzałam się w lustrze w świetle dziennym i niestety- niespodzianka, w niektórych miejscach był troszkę za różowy, pod oczami kolor wpadał w pomarańcz... ja mam chyba coś nie tak z twarzą, ostatnio mi tylko minerały pasują. Wszystko co nakłam po chwili zmywam i nakładam magiczne proszki Tyle, że paczki z większą ich ilością dalej nie widać , a na próbkach i jednym samplu długo nie pociągnę Może ktoś ma do oddania Sandy Fair EDM? )
Sample int, oglo czy biga intensive? Takie mam

Melduję się jako kolejna bladolica ale już od dość dawna używająca minerałów
Golden Fair matte
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-12-25 o 16:35
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 19:16   #1990
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
No to ja się przyznam, że przesadziłam z tymi zachwytami nad Lorealem i w dzień już nie było tak malinowo Po nałożeniu wszystko super, ładnie się wtopił w skórę, kolor też idealny, krycie wystarczające Niestety po pewnym czasie przejrzałam się w lustrze w świetle dziennym i niestety- niespodzianka, w niektórych miejscach był troszkę za różowy, pod oczami kolor wpadał w pomarańcz... ja mam chyba coś nie tak z twarzą, ostatnio mi tylko minerały pasują. Wszystko co nakłam po chwili zmywam i nakładam magiczne proszki Tyle, że paczki z większą ich ilością dalej nie widać , a na próbkach i jednym samplu długo nie pociągnę Może ktoś ma do oddania Sandy Fair EDM? )
Łee... szkoda...

Isilindil albo mi się wydaje, albo gdzieś mi się we Wrocku o oczy obiłaś hmm... A tak w ogóle to witamy!
_________________________ ___________________
Dziewczyny! Dziewczyny! Mam do Was takie szybkie pytanie!
Od jakiegoś czasu romansuję sobie z kremami AA, a odkąd odkryłam serię Therapy moje zachwyty osiągnęły apogeum
Chcę sobie zamówić ten krem (AA Therapy Witaminy) http://www.apteka-piotrkow.pl/produc...oducts_id=5674, ale tam jest napisane coś o kwasie hialuronowym (Głębokie i efektywne nawilżenie zapewnia obecny w produkcie kwas hialuronowy) i koenzymie Q10... tutaj moje pytanie - czy to nie za wcześnie z tym dla 20 latki? Nie chciałabym przesadzić... no chyba, że przeciwnie - już najwyższy czas!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 19:28   #1991
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Łee... szkoda...

Isilindil albo mi się wydaje, albo gdzieś mi się we Wrocku o oczy obiłaś hmm... A tak w ogóle to witamy!
_________________________ ___________________
Dziewczyny! Dziewczyny! Mam do Was takie szybkie pytanie!
Od jakiegoś czasu romansuję sobie z kremami AA, a odkąd odkryłam serię Therapy moje zachwyty osiągnęły apogeum
Chcę sobie zamówić ten krem (AA Therapy Witaminy) http://www.apteka-piotrkow.pl/produc...oducts_id=5674, ale tam jest napisane coś o kwasie hialuronowym (Głębokie i efektywne nawilżenie zapewnia obecny w produkcie kwas hialuronowy) i koenzymie Q10... tutaj moje pytanie - czy to nie za wcześnie z tym dla 20 latki? Nie chciałabym przesadzić... no chyba, że przeciwnie - już najwyższy czas!
Studiujesz może na Uniwersytecie Ekonomicznym? tam mnie mogłaś spotkać Ja niestety Ciebie nie kojarzę

A co do Q10... sama nie wiem...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 21:12   #1992
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Isilindil- Witamy i zapraszamy I dziękuję ślicznie za odzew o EDM, napisałam już PW
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 22:11   #1993
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Łee... szkoda...

Isilindil albo mi się wydaje, albo gdzieś mi się we Wrocku o oczy obiłaś hmm... A tak w ogóle to witamy!
_________________________ ___________________
A Ty Raboussamai jesteś z Wrocka? Nie wiem czy wiesz ale Isilindil, Kamilawu i ja mamy zamiar się spotkać po nowym roku, może się dołączysz ?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 00:30   #1994
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
No to ja się przyznam, że przesadziłam z tymi zachwytami nad Lorealem i w dzień już nie było tak malinowo Po nałożeniu wszystko super, ładnie się wtopił w skórę, kolor też idealny, krycie wystarczające Niestety po pewnym czasie przejrzałam się w lustrze w świetle dziennym i niestety- niespodzianka, w niektórych miejscach był troszkę za różowy, pod oczami kolor wpadał w pomarańcz...
Stosowałam Loreal True Match bo doradziła mi pani w douglasie... kolor 125 coś tam rose fakt, że gamę kolorystyczną mają bogatą ale co z tego, że podkład sam w sobie jest kiepski (dla mnie) podkreślał mi skórki, wchodził w załamania, ważył się a do tego ściarał mi się nierównomiernie w ciągu dnia. Więc jak wracałam ze szkoły do domu i przeglądałam się w lustrze to dopadała mnie taka wściekłośc... jak mogłam tak po szkolnych korytarzach chodzic?
Myślałam, że mam jasną karnację ale patrząc na Wasze bladziutkie buźki dochodzę do wniosku, że wcale taka blada nie jestem. Chociaż w drogeriach zawsze najjaśniejsze odcienie są dla mnie za ciemne...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 08:23   #1995
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rabu, [mogę tak?] masz przepiękną cerę i jesteś młodziutka, na razie postaw na porządne nawilżenie i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi jak słońce, mróz i wiatr
kwas hialuronowy możesz używać jak najbardziej, ale z Q10 to trochę poczekaj
na początek witaminki C i E

no popatrzcie jak sie wrocławianki zgadały
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 09:22   #1996
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

witam Wiem wiem, miałam wkleic zdjęcie kiecy studniówkowej, ale ze w domu remont, wszytsko poprzestawianie, to cykne po nowym roku, jak juz wszystko będzie na swoim miejscu.

Muszę przyznać, ze ja miałam to szczęscie i na idealny podklad trafiłam od razu, w ciemno Wczesniej uzywalam tylko korektora, ale ze naczytałam się o minerałach chciałam sprobowac, weszlam na allegro i od razu kliknęlam biga cool fair everyday minerals. Jest dla mnie idealny do tego stopnia, ze maluję nim tylko policzki, nos (miejsca, gdzie podklad jest mi niezbędny) a reszta twarzy pozostaje bez makijazu i absolutnie nic się nie odcina Tylko została mi juz 1/3, a na all na razie go nie ma i trochę się martwię.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 09:56   #1997
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
witam Wiem wiem, miałam wkleic zdjęcie kiecy studniówkowej, ale ze w domu remont, wszytsko poprzestawianie, to cykne po nowym roku, jak juz wszystko będzie na swoim miejscu.

Muszę przyznać, ze ja miałam to szczęscie i na idealny podklad trafiłam od razu, w ciemno Wczesniej uzywalam tylko korektora, ale ze naczytałam się o minerałach chciałam sprobowac, weszlam na allegro i od razu kliknęlam biga cool fair everyday minerals. Jest dla mnie idealny do tego stopnia, ze maluję nim tylko policzki, nos (miejsca, gdzie podklad jest mi niezbędny) a reszta twarzy pozostaje bez makijazu i absolutnie nic się nie odcina Tylko została mi juz 1/3, a na all na razie go nie ma i trochę się martwię.
Od czego jest forum mineralne i zakupowe?

klik!

Przeczytaj regulamin i możesz spokojnie zamawiać
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 12:07   #1998
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wlasnie chcialam zamowic bezposrednio ze strony everyday minerals ale za cholerę nie mogę się w tym wszytskim połapać. Czy zamawiac razem, grupowo, jak to zrobic, itd itp, to chyba zbyt skomplikowane dla mnie Ale muszę cos wymyslec, bo zdązylam się od minerałów uzależnic. Chyba jeszcze żaden kosmetyk mnie tak nie zachwycil, na pewno szybko z niego nie zrezygnuję
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 12:12   #1999
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Wlasnie chcialam zamowic bezposrednio ze strony everyday minerals ale za cholerę nie mogę się w tym wszytskim połapać. Czy zamawiac razem, grupowo, jak to zrobic, itd itp, to chyba zbyt skomplikowane dla mnie Ale muszę cos wymyslec, bo zdązylam się od minerałów uzależnic. Chyba jeszcze żaden kosmetyk mnie tak nie zachwycil, na pewno szybko z niego nie zrezygnuję
Napisz PW z pytaniami, odpowiem
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 12:38   #2000
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Studiujesz może na Uniwersytecie Ekonomicznym? tam mnie mogłaś spotkać Ja niestety Ciebie nie kojarzę
Nie, niestety... ale na pewno gdzieś Cię widziałam!

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Stosowałam Loreal True Match bo doradziła mi pani w douglasie... kolor 125 coś tam rose fakt, że gamę kolorystyczną mają bogatą ale co z tego, że podkład sam w sobie jest kiepski (dla mnie) podkreślał mi skórki, wchodził w załamania, ważył się a do tego ściarał mi się nierównomiernie w ciągu dnia. Więc jak wracałam ze szkoły do domu i przeglądałam się w lustrze to dopadała mnie taka wściekłośc... jak mogłam tak po szkolnych korytarzach chodzic?
Myślałam, że mam jasną karnację ale patrząc na Wasze bladziutkie buźki dochodzę do wniosku, że wcale taka blada nie jestem. Chociaż w drogeriach zawsze najjaśniejsze odcienie są dla mnie za ciemne...
Tzn ile odcieni jest? 24? Jeśli tak to odpalam cholewki i biegnę tam!

Co do tej jakości podkładów... mnie się po prostu wydaje, że to zależy w jakim kraju podkład "jest rozlewany" (?). W Polsce z tego co mi wiadomo, niestety wszystkie kosmetyki są niższej jakości i droższe od swoich zagranicznych odpowedników. Sama się o tym też przekonałam... Zazwyczaj jest tak, że np.: Bourjois Volume Glamour z UK to niestety nie to samo co Burżujek kupiony w Polsce... I chyba podobnie jest z podkładami

A ja mojemu True Matchowi oświadczyłabym się najchętniej bo od kilku dni przeżywamy płomienny romans Także to taka loteria... co się komu trafi

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Rabu, [mogę tak?] masz przepiękną cerę i jesteś młodziutka, na razie postaw na porządne nawilżenie i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi jak słońce, mróz i wiatr
kwas hialuronowy możesz używać jak najbardziej, ale z Q10 to trochę poczekaj
na początek witaminki C i E
Dzięki Ilonko za odpowiedź Zawsze lepiej się kogoś poradzić niż brnąć w niepożądane Czyli nawilżanie i witaminy Tak będzie

I oczywiście mogę być Rabu Nawet wolałabym Bo i tak już za mocno pokićkałam z tym swoim nickiem...

Lemirka a ja bardzo chętnie Napiszcie tylko gdzie i kiedy, a ja poproszę wszystkich prezesów świata, żeby mi w tym czasie nie wypadły jakieś dziwne obowiązki, jak to zwykle bywa
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 14:07   #2001
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Napisz PW z pytaniami, odpowiem
Dziękuję baardzo, pw juz poszło
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 17:51   #2002
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam Was!
Czytam już d pewnego czasu ten wątek w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla bladolicych, do których również się zaliczam. Mam bardzo dziwny typ urody (naturalnie nie taki jaki sobie wymarzyłam), a mianowicie:
-kolor włosów- blond, raczej ciemny, taki złoty
-kolor oczu- piwne, złoto-brązowe
-cera- jasna
Typ urody podobny do Emmy Watson, która juz tu była omawiana.
Staram sie iść na przekór modzie na opaloną twarz i unikam słońca jak tylko się da. Spowodowane to jest zarówno moimi upodobaniami, jak i faktem, że mam trochę problemów z cerą, a wiadomo jak słońce działa
Co do przygotowań studniówkowych, to również ida u mnie pełną parą Jak macie jakies ciekawe makijaże dla bladych na ten dzień to wiecie gdzie mnie znaleźć
No i dziekuję za rady, bo dzieki Wam przekonałam się zupełnie do tego, że blade tez może być piękne.
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 18:17   #2003
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dziewczyny, mam dylemat. (dot. rozow burzujki, znow.) jestem bardziej cieplym niz chlodnym typem (zlote refleksy we wlosach itp.) i zastanawiam sie czy nie bede wygladala w 95 jakos tak sino? przeciez to chlodny roz. czy Lilas D'or 33 (cieply odcien z tego co mi sie wydaje) da sie przedobrzyc i czy nie przyciemnia karnacji? (albo nie robi jakichs takich cudow.) jezeli ktos potrafi pomoc to prosze o odp.
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 23:12   #2004
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam serdecznie.
* Raboussamai *, pisałaś kiedyś o Serum antyoksydacyjnym flavo-C15EF, tzn odpisano Ci z BU, z teog co pamiętam
Chciałam zapytać, czy ktoraś z Was go używała. Wydaje mi się, że nie było o tym mowy, bo śledzę ten wątek, w razie czego przepraszam. Postanowiłam spróbować jeszcze raz, przed studniówką ale nie wiem, czy jest wart polecenia. Ten tonik nie działał, ale przypadkowo stałam się posiadaczką kolejnej butelki, więc pomyślałam, że może tym razem..
z góry dziękuję za odpowiedź.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 08:18   #2005
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam dylemat. (dot. rozow burzujki, znow.) jestem bardziej cieplym niz chlodnym typem (zlote refleksy we wlosach itp.) i zastanawiam sie czy nie bede wygladala w 95 jakos tak sino? przeciez to chlodny roz. czy Lilas D'or 33 (cieply odcien z tego co mi sie wydaje) da sie przedobrzyc i czy nie przyciemnia karnacji? (albo nie robi jakichs takich cudow.) jezeli ktos potrafi pomoc to prosze o odp.

też jestem ciepłym typem i mam własnie 33, jest idealny bardzo delikatny róż z delikatną złotą poświatą. Bardzo trudno sobie nim zrobić krzywdę, bo trzeba się nieźle namachać żeby bylo coś widać
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 09:20   #2006
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez przykre Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.
* Raboussamai *, pisałaś kiedyś o Serum antyoksydacyjnym flavo-C15EF, tzn odpisano Ci z BU, z teog co pamiętam
Chciałam zapytać, czy ktoraś z Was go używała. Wydaje mi się, że nie było o tym mowy, bo śledzę ten wątek, w razie czego przepraszam. Postanowiłam spróbować jeszcze raz, przed studniówką ale nie wiem, czy jest wart polecenia. Ten tonik nie działał, ale przypadkowo stałam się posiadaczką kolejnej butelki, więc pomyślałam, że może tym razem..
z góry dziękuję za odpowiedź.
To może ja się wypowiem, bo trochę tego zużyłam. Moja mama dostała to kiedyś do wypróbowania, a ponieważ ona nie lubi się we wszelkiego rodzaju mazidłach, to ja postanowiłam robić za królika. Na początku nawet fajnie działało, bo miałam wrażenie, że wygładziło mi skórę, jednak efektów rozjaśnienia to ja niezauważyłam.
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 10:37   #2007
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam dylemat. (dot. rozow burzujki, znow.) jestem bardziej cieplym niz chlodnym typem (zlote refleksy we wlosach itp.) i zastanawiam sie czy nie bede wygladala w 95 jakos tak sino? przeciez to chlodny roz. czy Lilas D'or 33 (cieply odcien z tego co mi sie wydaje) da sie przedobrzyc i czy nie przyciemnia karnacji? (albo nie robi jakichs takich cudow.) jezeli ktos potrafi pomoc to prosze o odp.
Jeśli jesteś ciepłym typem to 95 powinien byc dobry choć nigdy nic nie wiadomo, najlepiej wypróbować samemu. Kiedyś bardzo napaliłam się na 33 i okazało się że jest dziwny,na mojej buzi widać głównie miedzianą poświatę a gdzieś tam w tle kolor różu i to wcale nie delikatny różowy tylko jakiś taki czerwonawy...
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 11:22   #2008
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dzieki dziewczyny za odpowiedz jutro pojde do rossmana z pedzlem haha i wybadam jak to sie ma na mojej buzi albo odrazu kupie dwa .
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 13:53   #2009
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dolączam do bladolicych !
Mam nadzieje że mnie tu przyjmiecie...
wlaściwie to się nie opalam od hmm sierpnia-ogólnie mam jasną karnacje,ale zawsze wszyscy się opalali to ja też...
Teraz stwierdzilam,że nic na silę,będe blada i ladna!
co do podkladów których używam
aktualnie jest to próbka rouge bunny rouge-namiętnie wypraszam te próbki w douglasach bo sam podklad kosztuje prawie 200 zl... a jakiś super wlaściwości nie ma ... jeżeli chodzi o odcień to jest to 40
a dzisiaj kupilam roświetlacz essence-ta limitowanka,zobaczymy jak się sprawdzi.
Jako że moja cera mimo że jasna jest troche brzoskwiniowa(przynajmnie j tak mi się wydaje:P to używam boujoris(tak się pisze?) kol 36-taka brzoskwinka
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397

Edytowane przez tynas
Czas edycji: 2010-02-03 o 21:12
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 16:50   #2010
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziękuję za odpowiedź, estra. W takim razie chyba jeszcze się zastanowię . Już nie mam pomysłów, co zrobić z tymi ramionami. Wiem, że mogą być tak jasne jak reszta, bo były . Ale teraz nie chcą.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.