Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 10:18   #1921
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

zależy co kto lubi....ja lubię średniowieczną architekturę i takie tam dawne klimaty...zamki zamiast pałaców, brukowane uliczki zamiast bulwarów...a Paryż to w większości XVIII wiek...ale francuską prowincję uwielbiam

Edytowane przez becca
Czas edycji: 2010-02-18 o 10:22
becca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:46   #1922
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny! co ja mam robić z tym perfectionistem! brać!? kurde,,jednak ponad stówkę,.potrzebuję mocnej motywacji...wydajne to to? nie staroć?
Ja jestem przeogromnie zadowolona z tego serum jeśli Ci zależy jednak na dacie to się zastanów, bo pewnie będzie taka sama czyli marzec 2007 rok

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a..i dostałam jeszcze paletkę YSL orient co mi zachwalałaś, jest absolutnie śliczna!? czy te drobinki są tylko na wierzchu czy cała taka jest? róż cudny! i poeme dostałam z 2009
Mój Dior Addict też z 2009 roku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:59   #1923
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziewczyny, w poniedzialek chcialabym zrobic zamowienie na BB, wiec zapraszam juz powoli chetne do watku . Link w podpisie.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Kurde, chcialabym sobie kupic ten krem Givenchy Power Youth Eye, ale krem dodali na perfumerii Lumiere do asortymentu w czerwcu 2006. Pamietam moje uczulenie na Borghese i jego szybki lot do smietnika, wiec sobie dam spokoj.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:01   #1924
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja jestem przeogromnie zadowolona z tego serum jeśli Ci zależy jednak na dacie to się zastanów, bo pewnie będzie taka sama czyli marzec 2007 rok
ja właśnie nie wiem..jak oceniacie? nie jestem jakąś maniaczką dat, na puder bym się nawet nie skrzywiła, ale serum? jak uważacie..akceptowalna ta data, to niemal trzy lata..
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:03   #1925
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja właśnie nie wiem..jak oceniacie? nie jestem jakąś maniaczką dat, na puder bym się nawet nie skrzywiła, ale serum? jak uważacie..akceptowalna ta data, to niemal trzy lata..
To chyba też zależy, jak się uczulasz
Ja miałam z tru jakieś takie kosmetyki 3 czy 4-letnie i były ok, nic mi się nie stało
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:07   #1926
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
To chyba też zależy, jak się uczulasz
Ja miałam z tru jakieś takie kosmetyki 3 czy 4-letnie i były ok, nic mi się nie stało
nie jestem jakaś specjalnie wrażliwa...bardziej to mi chodzi o skuteczność, że już te składniki aktywne się popsuły i będę miała krem nivea za stówkę...no biję się z myślami!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:33   #1927
kontrowersa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 16
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziewczyny, taki offtopic delikatny, ale zwracam się do Was jako do kolorówkowych ekspertek Powiedzcie mi proszę, czy warto:

http://cgi.ebay.com/Smashbox-13-Pc-S...item3efd016c4b

Trochę się napaliłam na ten nowy puder smashbox, no i jest tam trochę fajnych kolorówek do wypróbowania, ale jak widzicie pojemności malutkie i stąd moje pytanie, czy warto za to dać te 30$ z przesyłką?
kontrowersa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 11:45   #1928
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

sorki za of ale jakby któraś miała ochotę na kolejną paletkę Stila

http://www.cheapsmells.com/viewProduct.php?id=54743

__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:59   #1929
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Kliknęłam sobie Shiseido pod oczy

Zastanawiam się jeszcze nad tym Diorem ?
http://pl.strawberrynet.com/skincare...689/?CatgId=82

Na KWC ktoś napisał, że ma podobno jakieś rakotwórcze składniki ??? Wiecie coś o tym, bo poza tym ma filtry i fajny mógłby być na wiosnę i na lato
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:12   #1930
yaponeczka
Raczkowanie
 
Avatar yaponeczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziewczyny jeśli jakaś zastanawia się jeszcze nad zakupem serum EL to ja dostałam z kodem E38 czyli marzec 2008, więc chyba nie tak źle.
Zapach , konsystencja itp są bez zarzutu i własnie kliknęłam drugą butle.
yaponeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:15   #1931
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziewczyny pomóżcie w wyborze dobrego kremiku...
Może któraś używała?

Zastanawiam się pomiędzy tymi trzema:
Też myślałam o tym Shiseido
ale jak mi pay pal zacznie przeliczać walutę to chyba mi zabraknie środków na koncie

A zanim zrobię przelew i doładuję saldo.... A ja chcę już Choć jakiś tam zapas mam, a raczej resztki resztek...
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 12:16   #1932
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziewczyny czytałyście posta AgiZ odnoscie testowania tuszu max factor FLE? Odóż te osoby które go dostały zamiast lash extesion, dostana po teście tusz lash extesion w prezencie:jup i:
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:23   #1933
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

ja mam w koszyku to:

http://pl.strawberrynet.com/skincare...248/?CatgId=82

i nie wiem czy brać
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:28   #1934
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Wiecie co
mam tyle rzeczy do kliknięcia / zapłacenia że zgłupiałam i nie robię nic
nie wiem co brać, czego nie brać - i kompletnie nie moge podjąć decyzji
w kolejce cienie ysl - patelka z promo , emulsja clinique, chciałam dziś płacić za podkład ysl z max factorem ale widzę że znów go rozdają więc moge go kliknąć z czymś innym...
myślę nad kremem biothermu pod oczy ale nie wiem który...

w sumie jak to napisałam to jest lepiej niż myslałam bo 4 rzeczy - ale i tak nie mam tyle kasy żeby brać wszystko
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:34   #1935
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
sorki za of ale jakby któraś miała ochotę na kolejną paletkę Stila

http://www.cheapsmells.com/viewProduct.php?id=54743

Paleta paletą, ale pudełko na cienie luzem, co je wszystkie chyba mamy, mają za 4 funty:
http://www.cheapsmells.com/viewProdu...Stila&id=54793

Zamawiał ktoś coś stamtąd? Ile przesyłka (bo wygląda, że do symulacji trzeba się zarejestrować, a FAQ mówi tylko o liczeniu wg wagi)?
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:36   #1936
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Paleta paletą, ale pudełko na cienie luzem, co je wszystkie chyba mamy, mają za 4 funty:
http://www.cheapsmells.com/viewProdu...Stila&id=54793

Zamawiał ktoś coś stamtąd? Ile przesyłka (bo wygląda, że do symulacji trzeba się zarejestrować, a FAQ mówi tylko o liczeniu wg wagi)?
ja zamawiałam kilka razy, przesyłka nierejestrowana 1 rzeczy wychodzi ok. 2 funciaków, dwóch rzeczy koło 4 funciaków
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:53   #1937
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie w wyborze dobrego kremiku...
Może któraś używała?

Zastanawiam się pomiędzy tymi trzema:
Też myślałam o tym Shiseido
ale jak mi pay pal zacznie przeliczać walutę to chyba mi zabraknie środków na koncie

A zanim zrobię przelew i doładuję saldo.... A ja chcę już Choć jakiś tam zapas mam, a raczej resztki resztek...
To Ty nie płacisz truskawie w złotówkach ? ja zamawiam w złotówkach i płącę tyle co mam na OC po polsku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:57   #1938
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

czyli niniejszym resztki mojej silnej woli szlag trafił dziękuję
Cytat:
Napisane przez yaponeczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli jakaś zastanawia się jeszcze nad zakupem serum EL to ja dostałam z kodem E38 czyli marzec 2008, więc chyba nie tak źle.
Zapach , konsystencja itp są bez zarzutu i własnie kliknęłam drugą butle.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:00   #1939
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To Ty nie płacisz truskawie w złotówkach ? ja zamawiam w złotówkach i płącę tyle co mam na OC po polsku
Płacę w złotówkach ale pay pal przecież automatycznie przewalutowuje i zawsze wychodzi ciut więcej tych zł niż podaje truskawa.
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 13:01   #1940
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
ja zamawiałam kilka razy, przesyłka nierejestrowana 1 rzeczy wychodzi ok. 2 funciaków, dwóch rzeczy koło 4 funciaków
Wielkie dzięki. Pomyślę zatem

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Płacę w złotówkach ale pay pal przecież automatycznie przewalutowuje i zawsze wychodzi ciut więcej tych zł niż podaje truskawa.
PayPal przewalutowuje, bo Truskawka tak naprawdę ceny w PLN i każdej innej walucie podaje orientacyjne. Nawet jak na zamówieniu jest w PLN, to i tak obciążenie jest robione w oryginalnej kwocie w dolarach, a PayPal to przelicza.

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2010-02-18 o 13:03
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:10   #1941
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To Ty nie płacisz truskawie w złotówkach ? ja zamawiam w złotówkach i płącę tyle co mam na OC po polsku
Ja nie i nie wiem czemu. Zamawiam z polskiej strony Tru i cene mam w zlotowkach. OC tez mam w zlotowkach. Jak place przez pay pala mam do zaplacenia kilka zloty wiecej i nie wiem dlaczego.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki. Pomyślę zatem



PayPal przewalutowuje, bo Truskawka tak naprawdę ceny w PLN i każdej innej walucie podaje orientacyjne. Nawet jak na zamówieniu jest w PLN, to i tak obciążenie jest robione w oryginalnej kwocie w dolarach, a PayPal to przelicza.
To czemu w takim razie niektorzy placa tyle samo?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:11   #1942
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Płacę w złotówkach ale pay pal przecież automatycznie przewalutowuje i zawsze wychodzi ciut więcej tych zł niż podaje truskawa.
Czegoś tu nie rozumiem Mam cenę przy produkcie na tru. Klikam zamówienie, dostaję na maila OC. Otwieram paypal, wybieram wyślij pieniądze, wpisuję truskawę, wpisuję kwotę PLN jaką mam na OC i tyle wysyłam. Paypal te moje złotówki przewalutowuje dla truskawy i to oni dostają USD według moich złotówek, które im wysyłam. Gdybym wysyłała kasę w usd to wtedy paypal owszem przewalutowuje według swojego przelicznika.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17273459]Ja nie i nie wiem czemu. Zamawiam z polskiej strony Tru i cene mam w zlotowkach. OC tez mam w zlotowkach. Jak place przez pay pala mam do zaplacenia kilka zloty wiecej i nie wiem dlaczego.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



To czemu w takim razie niektorzy placa tyle samo?[/QUOTE]

Jak wysyłam dla tru np. 70 zł, to nikt nie może mi ściągnąć np.75 zł.

Mam już prawie 150 zamwówień i mniej więcej od 50-go zamówienia tak włąsnie wysyłam i nigdy mi nie ściągnięto więcej czy mniej. Ja wysyłam konkretną wartość złotówek i tyle leci - jak kurs dolara jest inny to pewnie tru dlstaje albo mniej albo więcej usd - tyle na ile starczy moich złotówek
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-02-18 o 13:14
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:16   #1943
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czegoś tu nie rozumiem Mam cenę przy produkcie na tru. Klikam zamówienie, dostaję na maila OC. Otwieram paypal, wybieram wyślij pieniądze, wpisuję truskawę, wpisuję kwotę PLN jaką mam na OC i tyle wysyłam. Paypal te moje złotówki przewalutowuje dla truskawy i to oni dostają USD według moich złotówek, które im wysyłam. Gdybym wysyłała kasę w usd to wtedy paypal owszem przewalutowuje według swojego przelicznika.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Jak wysyłam dla tru np. 70 zł, to nikt nie może mi ściągnąć np.75 zł.
W takim razie inaczej po prostu obsługujemy te transakcje -- ja klikam przycisk na stronie z zamówieniem, bo na ogół płacę od razu. Nie wpisuję nic ręcznie, tylko przekierowuje mnie na Paypala, gdzie wszystkie szczegóły zamówienia są już podane, w dolarach, a Paypal proponuje dwie metody przeliczenia (kurs Paypala i obciążenie konta w PLN i obciążenie w oryginalnej walucie, a przewalutowanie robi mój bank).

Nie płaciłam Tru nigdy "ręcznie", wpisując ile płacę i komu. W takim razie jest szansa, że tak jest korzystniej? Bo na ewentualnych różnicach traci Truskawka.

Tyle że: te ceny, które podane są na stronie Tru w PLN, są z kolei przeliczone wg ich kursu (i zaokrąglone, zauważyłyście na pewno, że wszystkie kończą się albo na ,00, albo na ,50). Trzeba by się więc przy Twojej metodzie, Mariola, przyjrzeć temu ich kursowi...
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:16   #1944
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Oooo Mariolu - to w takim razie muszę się wybrac do Ciebie na jakiś kurs płatności Bo ja tam nic nie wpisuję - klikam zapłać i już.

Robię tak jak Sala

Edytowane przez justysd
Czas edycji: 2010-02-18 o 13:18
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:22   #1945
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czegoś tu nie rozumiem Mam cenę przy produkcie na tru. Klikam zamówienie, dostaję na maila OC. Otwieram paypal, wybieram wyślij pieniądze, wpisuję truskawę, wpisuję kwotę PLN jaką mam na OC i tyle wysyłam. Paypal te moje złotówki przewalutowuje dla truskawy i to oni dostają USD według moich złotówek, które im wysyłam. Gdybym wysyłała kasę w usd to wtedy paypal owszem przewalutowuje według swojego przelicznika.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------



Jak wysyłam dla tru np. 70 zł, to nikt nie może mi ściągnąć np.75 zł.

Mam już prawie 150 zamwówień i mniej więcej od 50-go zamówienia tak włąsnie wysyłam i nigdy mi nie ściągnięto więcej czy mniej. Ja wysyłam konkretną wartość złotówek i tyle leci - jak kurs dolara jest inny to pewnie tru dlstaje albo mniej albo więcej usd - tyle na ile starczy moich złotówek
Rozumiem. Ja place od razu na Truskawce, wiec szczegoly transakcji mam juz podane.
Nie robilam tak jak Ty, bo wydawalo mi sie, ze jak zrobie to recznie przez pay pala to wplate wolniej zaksieguja bo nie bedzie numeru zamowienia.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:27   #1946
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale jesli kazecie mi cos kupic to kupie

__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:36   #1947
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
W takim razie inaczej po prostu obsługujemy te transakcje -- ja klikam przycisk na stronie z zamówieniem, bo na ogół płacę od razu. Nie wpisuję nic ręcznie, tylko przekierowuje mnie na Paypala, gdzie wszystkie szczegóły zamówienia są już podane, w dolarach, a Paypal proponuje dwie metody przeliczenia (kurs Paypala i obciążenie konta w PLN i obciążenie w oryginalnej walucie, a przewalutowanie robi mój bank).

Nie płaciłam Tru nigdy "ręcznie", wpisując ile płacę i komu. W takim razie jest szansa, że tak jest korzystniej? Bo na ewentualnych różnicach traci Truskawka.

Tyle że: te ceny, które podane są na stronie Tru w PLN, są z kolei przeliczone wg ich kursu (i zaokrąglone, zauważyłyście na pewno, że wszystkie kończą się albo na ,00, albo na ,50). Trzeba by się więc przy Twojej metodzie, Mariola, przyjrzeć temu ich kursowi...
Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Oooo Mariolu - to w takim razie muszę się wybrac do Ciebie na jakiś kurs płatności Bo ja tam nic nie wpisuję - klikam zapłać i już.

Robię tak jak Sala
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17273795]Rozumiem. Ja place od razu na Truskawce, wiec szczegoly transakcji mam juz podane.
Nie robilam tak jak Ty, bo wydawalo mi sie, ze jak zrobie to recznie przez pay pala to wplate wolniej zaksieguja bo nie bedzie numeru zamowienia.[/QUOTE]

No to już jesteśmy w domu Jak klikacie w okienko płatności to już po "ptakach" Żeby płacić dokładnie tyle co klikamy w PLN to trzeba to robić ręcznie Szybka i prosta metoda - księgowanie tak samo szybkie jak to z bezpośredniego przekierowania SS w ciągu kilku godzin
Klikam - wyślij pieniądze
podaję adres paypal truskawy
podaję kwotę i wybieram walutę PLN
zaznaczam - towar
przechodzimy do następnej strony
jak mamy kilka kart podpiętych to wybieramy właściwą
jest jeszcze okienko, na jakąś treść, żeby wpisać, więc ja tak jeszcze wpisuję numer zamówienia, żeby nie pomylili za co jest zapłata i wysyłam.

Tą metodą nigdy nie zapąłciłam ani grosza więcej Autorem tej metody jest nasza Ranka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:36   #1948
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17273795]Rozumiem. Ja place od razu na Truskawce, wiec szczegoly transakcji mam juz podane.
Nie robilam tak jak Ty, bo wydawalo mi sie, ze jak zrobie to recznie przez pay pala to wplate wolniej zaksieguja bo nie bedzie numeru zamowienia.[/QUOTE]

ja też płacę "ręcznie" i po prostu w temacie wiadomości wpisuję numer zamówienia - i nie ma problemu - 99% przypadków tego samego dnia mam SS;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:37   #1949
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Skończyłam dzisiaj właśnie pełne opakowanie żelu rozjaśniającego Dr. Brandt. Kupiłam go już ponad miesiąc temu.
I powiem tak - efekty są , bużka ma zdecydowanie mniej plamek i nawet lekko rozjaśnił czerwone naczynka przy ustach. Ale pieni się marnie i trudno się go wydobywa z butelki. Zapach też kiepski. Za cenę regularną na pewno nie

Mejkapku, widziałaś te cienie ?

http://pl.strawberrynet.com/makeup/y.../94466/#DETAIL
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:41   #1950
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to już jesteśmy w domu Jak klikacie w okienko płatności to już po "ptakach" Żeby płacić dokładnie tyle co klikamy w PLN to trzeba to robić ręcznie Szybka i prosta metoda - księgowanie tak samo szybkie jak to z bezpośredniego przekierowania SS w ciągu kilku godzin
Klikam - wyślij pieniądze
podaję adres paypal truskawy
podaję kwotę i wybieram walutę PLN
zaznaczam - towar
przechodzimy do następnej strony
jak mamy kilka kart podpiętych to wybieramy właściwą
jest jeszcze okienko, na jakąś treść, żeby wpisać, więc ja tak jeszcze wpisuję numer zamówienia, żeby nie pomylili za co jest zapłata i wysyłam.

Tą metodą nigdy nie zapąłciłam ani grosza więcej Autorem tej metody jest nasza Ranka
Potwierdzam

Też początkowo płaciłam więcej, ale od czasu gdy przeczytałam, że mogę płacic dokładnie tyle, ile jest napisane, to robię tak jak Mariola
I działa
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.