Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 12:34   #2191
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

a dolna powieka

Spróbuj nałożyć brąz na całą powiekę a kącik zewnętrzny i tę opadającą powiekę wycieniować niebieskim i ciut niebieskiego na dół zaczynając od zewn. kącika
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:22   #2192
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
a dolna powieka

Spróbuj nałożyć brąz na całą powiekę a kącik zewnętrzny i tę opadającą powiekę wycieniować niebieskim i ciut niebieskiego na dół zaczynając od zewn. kącika

Wg opisów w jaki sposób malować mongolską powiekę, jest info, żeby nie tykać dołu i nie tuszować dolnych rzęs, jak to zrobiłam na próbę, oko..no cóż, brak oka Malutkie jak u świnki. Dlatego nie maluję dolnej powieki.
Po nałożeniu brązu na cała powiekę a kącik tak jak pisałaś/radziłaś wycieniowałam niebieskim...masakra, być może nie potrafię się malować, zresztą robię od miesiąca...maluję się...wcześniej tylko rzęsy, z wizażu dowiedziałam się jak malować opadające powieki...

Dziękuję za porady, ale chyba nie potrafię...
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:26   #2193
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
Wg opisów w jaki sposób malować mongolską powiekę, jest info, żeby nie tykać dołu i nie tuszować dolnych rzęs, jak to zrobiłam na próbę, oko..no cóż, brak oka Malutkie jak u świnki. Dlatego nie maluję dolnej powieki.
Po nałożeniu brązu na cała powiekę a kącik tak jak pisałaś/radziłaś wycieniowałam niebieskim...masakra, być może nie potrafię się malować, zresztą robię od miesiąca...maluję się...wcześniej tylko rzęsy, z wizażu dowiedziałam się jak malować opadające powieki...

Dziękuję za porady, ale chyba nie potrafię...
To tylko propozycja... wstawiasz same oczka i ja nie wiem jak w danym makijażu wygląda Twoja buzia... kreski są ok... ale ja jestem zwolenniczką i dolnej powieki Jakiś taki niepełny makijaż mi się wydaje... ale to takie moje osobiste zdanie
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 17:16   #2194
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

ZakkAtak- wydaje mi się, że trochę za nisko nałożyłaś cień na górną powiekę,ja pociągnęłabym bardziej w górę, ale to moje zdanie, być może jest dobrze.
(Sama też mam opadające powieki i do tego okulary minusy)
P.S. Jaką masz tęczówkę piękną...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 17:31   #2195
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
ZakkAtak- wydaje mi się, że trochę za nisko nałożyłaś cień na górną powiekę,ja pociągnęłabym bardziej w górę, ale to moje zdanie, być może jest dobrze.
(Sama też mam opadające powieki i do tego okulary minusy)
P.S. Jaką masz tęczówkę piękną...
wciążsię uczę i dziękuję za cenne porady. ta opadająca powieka powoduje, że czasami nie mam "dnia" do konkretnego podkreślenia tego oka, tak, żeby leżąca fałda nie zamykała mi oka...
nie cierpię swoich powiek...
będę pracować nad make up.
Serdeczne dzięki za wszystkie ciepłe słowa...
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 10:00   #2196
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Agattko ach ach ach masz przecudownie wykrojone usta i genialnie wyglądasz w takim wyrazistym makijażu... aaaachh. Idę się schować ,kompleksy mnie łapią
kmb1 - hmhm myślę,że da się za jej pomocą to wyregulować, tzn dużo osób to robi ja zawsze przedłużam brew pędzelkiem do eyelinera, bo mam za krótką
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 11:24   #2197
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Zmieniłam wszystkie kosmetyki zwykłe na mineralne, jeżeli chodzi o oczy. Po kilku próbach pomalowania powiek, wyglądają tak jak na zdjęciu.
No to się "ucieszyłam"...
Czas pożegnać się z malowaniem, szkoda..
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 12:42   #2198
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

ZakkAtak- może to nie cienie tylko płyn do demakijażu? Czym zmywasz oczy? Jakich firm używałaś cieni?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 13:32   #2199
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

ZakkAtak, a na jakie minerały zmieniałaś? To jest tak jak wcześniej pisała Ci Hann, te cienie, które kupiłaś ostatnio na all nie są cieniami mineralnymi w 100%, może ta witamina E Ci nie posłużyła?
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 15:14   #2200
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
ZakkAtak- może to nie cienie tylko płyn do demakijażu? Czym zmywasz oczy? Jakich firm używałaś cieni?
Nivea, soraya, ziaja płyn miceralny, ziaja aloesowa, ziaja ogórkowa, już nie wiem czy to od nich, ale faktycznie piec zaczyna po zmyciu oczów, w ciągu dnia nic się nie dzieje, dopiero po zmyciu czuję jak pieką... Dodam, że napierw uzywałam nivea, swędziały oczy, więc kupiłam kolejny i tak ciągle i ciągle.
Jest coś co nie uczula, jeżeli chodzi i płyn do demakijażu?
Bo faktycznie wczesniej tylko rzęsy malowałam i też po zmyciu były jazdy...

Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-04-15 o 15:16
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 15:21   #2201
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;18591516]ZakkAtak, a na jakie minerały zmieniałaś? To jest tak jak wcześniej pisała Ci Hann, te cienie, które kupiłaś ostatnio na all nie są cieniami mineralnymi w 100%, może ta witamina E Ci nie posłużyła?[/QUOTE]


nie mam tego za wiele, ale to co mam to niżej...trochę się nastarałam, żeby je uzyskać..zdobyć..ehhh może faktycznie płyn do demakijażu, tylko jaki używać???
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 15:27   #2202
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
nie mam tego za wiele, ale to co mam to niżej...trochę się nastarałam, żeby je uzyskać..zdobyć..ehhh może faktycznie płyn do demakijażu, tylko jaki używać???
ZakkAtak - to już trochę OT się zrobił, ale może spróbuj przejść na łagodne i naturalne preparaty do demakijażu typu olejek myjący na bazie cromolientu z Mazideł, macerat nagietkowy (np. z ZSK), albo mydła naturalne
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 16:12   #2203
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

ZakkAtak- właśnie chciałam powiedzieć o mydłach naturalnych-ale takich prawdziwych, z CS,EGM ...i zacznij pisać na wątku o kosmetykach naturalnych :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...4#post18589154
bo rzeczywiście to nieodpowiedni wątek a co do cieni to to nie są typowo mineralne cienie, poza tym myślę , że o wiele bardziej Ci się opłaci kupić cień z edm niż the body shop a i mniejsze ryzyko uczulenia. Proponuję przejrzeć oferty stron z kosmetykami mineralnymi jak meow,edm,egm,silk naturals,pixie,lucy minerals itp. i przyłączyć się do wspólnych zakupów kosmetycznych lub poszukać kosmetyków zbędnych w swoich zbiorach(mineralnych niekoniecznie) i postarać się powymieniać na cienie czy inne dobra mineralne na targowisku lub w wątku 'wymiankowy mineralny' .
Pozdrawiam ;*
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 16:50   #2204
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
ZakkAtak- właśnie chciałam powiedzieć o mydłach naturalnych-ale takich prawdziwych, z CS,EGM ...i zacznij pisać na wątku o kosmetykach naturalnych :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...4#post18589154
bo rzeczywiście to nieodpowiedni wątek a co do cieni to to nie są typowo mineralne cienie, poza tym myślę , że o wiele bardziej Ci się opłaci kupić cień z edm niż the body shop a i mniejsze ryzyko uczulenia. Proponuję przejrzeć oferty stron z kosmetykami mineralnymi jak meow,edm,egm,silk naturals,pixie,lucy minerals itp. i przyłączyć się do wspólnych zakupów kosmetycznych lub poszukać kosmetyków zbędnych w swoich zbiorach(mineralnych niekoniecznie) i postarać się powymieniać na cienie czy inne dobra mineralne na targowisku lub w wątku 'wymiankowy mineralny' .
Pozdrawiam ;*
oki, nie będę już zaśmiecać wątku, przepraszam, rady bardzo cenne, za które wam dziękuję. Wielokrotnie próbowałam wdrążyć się w temat wymian kosmetyków, ale chyba nie mam do tego głowy, a szkoda...Pozdrawiam
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 17:17   #2205
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
Nivea, soraya, ziaja płyn miceralny, ziaja aloesowa, ziaja ogórkowa, już nie wiem czy to od nich, ale faktycznie piec zaczyna po zmyciu oczów, w ciągu dnia nic się nie dzieje, dopiero po zmyciu czuję jak pieką... Dodam, że napierw uzywałam nivea, swędziały oczy, więc kupiłam kolejny i tak ciągle i ciągle.
Jest coś co nie uczula, jeżeli chodzi i płyn do demakijażu?
Bo faktycznie wczesniej tylko rzęsy malowałam i też po zmyciu były jazdy...
do demakijażu dla super alergiczek polecam Physiogel i Micel Biodermy H2O
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 20:20   #2206
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cześć Ja jak zwykle zapomniałam o tym wątku - juz tak się przyzwyczaiłam do MM, ze wstawiam tam wszystkie makijaże jak leci, i dopiero po fakcie przypomina mi się, ze przecież jest specjalny wątek na makijaże mineralne Tak więc wstawiam kilka zdjęć z pierwszych testów podkładów Lucy Minerals - na razie jestem nimi zachwycona, podobają mi się o wiele bardziej od EDM, które to przy moim kwaszeniu się zaczęły mi bardzo podkreślać skórki, włazić w zmarszczki i potrafią tez w niewyjaśniony sposób plamiasto zniknąć ze skóry O_O Dam im pewnie jeszcze szansę, gdy juz skończę się kwasić, no ale na razie muszę EDM odstawić, coby ludzi w pracy nie straszyć A co do makijażu, to uzyte prochy są na zdjęciu. W watku na MM jest wiecej fotek, w tym w poście 16 są zblizenia cieni, o tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423589 Aha, zdjecia są robione w świetle dziennym, ale dosyc ciemno było wiec je fleszem musiałam doświetlić
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 20:28   #2207
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Cześć Ja jak zwykle zapomniałam o tym wątku - juz tak się przyzwyczaiłam do MM, ze wstawiam tam wszystkie makijaże jak leci, i dopiero po fakcie przypomina mi się, ze przecież jest specjalny wątek na makijaże mineralne Tak więc wstawiam kilka zdjęć z pierwszych testów podkładów Lucy Minerals - na razie jestem nimi zachwycona, podobają mi się o wiele bardziej od EDM, które to przy moim kwaszeniu się zaczęły mi bardzo podkreślać skórki, włazić w zmarszczki i potrafią tez w niewyjaśniony sposób plamiasto zniknąć ze skóry O_O Dam im pewnie jeszcze szansę, gdy juz skończę się kwasić, no ale na razie muszę EDM odstawić, coby ludzi w pracy nie straszyć A co do makijażu, to uzyte prochy są na zdjęciu. W watku na MM jest wiecej fotek, w tym w poście 16 są zblizenia cieni, o tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423589 Aha, zdjecia są robione w świetle dziennym, ale dosyc ciemno było wiec je fleszem musiałam doświetlić
Jak zawsze makijaż idealny,pięknie
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 21:13   #2208
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Jak zawsze makijaż idealny,pięknie
Dziękuję, miło mi, że się podoba Podkłady Lucy Minerals lepiej na mnie leżą niż EDM, lepiej mi sie je też nakłada. Moze z EDM innym pędzlem spróbuję, nie Flat Topem
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:39   #2209
zmarzlusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 9
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
nie mam tego za wiele, ale to co mam to niżej...trochę się nastarałam, żeby je uzyskać..zdobyć..ehhh może faktycznie płyn do demakijażu, tylko jaki używać???
Sorry za OT ale spróbuj Oliwki Hipp, rewelacyjnie zmywa makijaż a jest taka naturalna..
__________________
Żonka
zmarzlusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 11:31   #2210
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez zmarzlusia Pokaż wiadomość
Sorry za OT ale spróbuj Oliwki Hipp, rewelacyjnie zmywa makijaż a jest taka naturalna..
powieki mam już w perfect stanie i robiłam teraz tak, że kilka dni malowałam oczy tylko tuszem, czyli tylko rzęsy zmywałam ziają ogórkową, nic się nie dzieje, a przecież dotykam powiek zmywając rzęsy...Aż samo się pcha na usta, że mam uczulenie od kosmetyków mineralnych, niestety taka moja uroda, po prostu będę się malować od czasu do czasu tylko.
Zamówiłam próbkę EDM Everyday Minerals cień mineralny BUBBLE TEA, jak tylko dojdzie wrzucę fotki, żeby nie zaśmiecać aż tak wątku..
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 18:55   #2211
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Wpadam z kolejnym makijażem mineralnym, kosmetyki są na zdjęciu Na MM znajdziecie więcej zdjęć, nie mogę sie odzwyczaić od zakładania tam wątków makijażowych Coraz bardziej mi sie Lucy Minerals podoba
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 19:09   #2212
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Yen, przepiekny makijaz Świetnie Lucy na Tobie lezy, pieknie umalowane oczka (skusze sie na te kolorki miki z CS)
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 19:44   #2213
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Piekny makijaz-mam podobna budowe oka i jestem pelna podziwu, jak pieknie potrafisz dobrac kolory. Piekna ta mika antyczna z CS
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:34   #2214
Agunia_S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Piękny makijaż.
Zazdroszczę, ja jestem zbyt mało odważna. Poza tym taki mam jakiś wewnętrzny opór, że będę wyglądała krzykliwie
To chyba kwestia tego, że 10 lat temu malowałam się tak mocno, że teraz patrząc na te zdjęcia z przeszłości wydaje mi się, że jednak było za mocno.
A Do Ciebie cudnie pasują wszystkie makijaże, które pokazujesz
__________________
wymienię i poszukuję
Agunia_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 21:28   #2215
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Yen, przepiekny makijaz Świetnie Lucy na Tobie lezy, pieknie umalowane oczka (skusze sie na te kolorki miki z CS)
Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Piekny makijaz-mam podobna budowe oka i jestem pelna podziwu, jak pieknie potrafisz dobrac kolory. Piekna ta mika antyczna z CS
Dziękuję Wam pięknie, fajnie, że makijaż się podoba. Ja miałam na początku wątpliwości, czy te cienie się zgrają ze sobą, ale nie wyszło źle. Miki z CS są fajne, lubie te z serii Blackstar, bardzo mocno mi przypadły do gusty kolory Chrome Carmine i Deep Russet ^_^ Całkiem ciekawy jest też Very Coral, taki soczysty i sorbetowy, pokazywałam na MM chyba makijaż nim robiony
Cytat:
Napisane przez Agunia_S Pokaż wiadomość
Piękny makijaż.
Zazdroszczę, ja jestem zbyt mało odważna. Poza tym taki mam jakiś wewnętrzny opór, że będę wyglądała krzykliwie
To chyba kwestia tego, że 10 lat temu malowałam się tak mocno, że teraz patrząc na te zdjęcia z przeszłości wydaje mi się, że jednak było za mocno.
A Do Ciebie cudnie pasują wszystkie makijaże, które pokazujesz
Dziękuję również Ja sie w sumie w makijażu nie ograniczam, lubie i te delikatniejsze i te mocne, ciemne. Ale rano mam zwykle lenia i robie super szybki lekki makijaż i juz Ale ciekawa jestem, jak ocenię te moje mazanie w przyszłosci, z perspektywy lat
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2010-04-20 o 21:29
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 21:34   #2216
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Wpadam z kolejnym makijażem mineralnym, kosmetyki są na zdjęciu Na MM znajdziecie więcej zdjęć, nie mogę sie odzwyczaić od zakładania tam wątków makijażowych Coraz bardziej mi sie Lucy Minerals podoba
Czarodziejko kochana, nawet nie wiesz, jak się cieszę, że tu zawitałaś do nas w końcu
No kto jak kto, ale Ty się kolorków nie boisz
Jak zwykle piękne oko Szkoda, że przy sesjach jednak na minerałki się nie zdecydujesz... Sesji minerałami wciąż nam brak .. Ale rozumiem oczywiscie..
I pozostaje mi liczyć, że będziesz tu częstszym gościem, bo z ogromną przyjemnością zawsze oglądam Twoje makijaże (znacznie większą, odkąd tymi pixelowatymi napisami nie są zasłaniane i mogę je dokładniej podziwiać )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:11   #2217
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Czarodziejko kochana, nawet nie wiesz, jak się cieszę, że tu zawitałaś do nas w końcu
No kto jak kto, ale Ty się kolorków nie boisz
Jak zwykle piękne oko Szkoda, że przy sesjach jednak na minerałki się nie zdecydujesz... Sesji minerałami wciąż nam brak .. Ale rozumiem oczywiscie..
I pozostaje mi liczyć, że będziesz tu częstszym gościem, bo z ogromną przyjemnością zawsze oglądam Twoje makijaże (znacznie większą, odkąd tymi pixelowatymi napisami nie są zasłaniane i mogę je dokładniej podziwiać )
Kasiu
Ja też się cieszę, że jestem wśród Was Kolorów się nie boję, ale teraz najważniejsze dla mnie to dobrać sobie odpowiedni podkład mineralny. Do końca kwietnia się kwaszę i mam dosyc wysuszona, łuszczącą się skórę i każdy podkład, nawet te tradycyjne, podkreśla mi skórki i wchodzi w pory. Ale się zaparłam na minerałki, bo zauważyłam, że moja cera ładniej po nich wygląda - żebym jeszcze znalazła minerałek który mi w pory nie wchodzi, albo moze jakiś sposób nakładania coby ich nie podkreślać Będę szukać, mam u Ciebie teraz potężne zamównienie minerałkowe, więc jak już dojdzie to będzie co testować A na sesje będę uzywać cieni mineralnych na pewno, juz chyba nawet na jakiś były w użyciu - mają piękne kolorki i na bazie sie super trzymają, więc nie widzę zadnych przeciwskazań. Ale na podkłady mineralne się nie zdecyduje - sama mam problem, by dobrać sobie właściwy, a co dopiero komuś

Postararam się częściej pokazywać swoje makijaże tutaj, no i w końcu muszę się przełamać i nieśmiało odezwać na plotkowym dla minerałocholiczek, chociaż ja taka początkująca jestem No i na blogu powinnam niedługo pokazać zbiorówkę dotychczasowym mineralnych makijaży A co do napisów, to już naprawdę muszę w końcu poszukać sobie jakiejś fajnej czcionki, ale ciągle o tym zapominam

Się rozpisałam
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2010-04-21 o 08:13
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:07   #2218
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Żeby wątek nie umarł postanowiłam wstawić swój makijaz, który wykonałam:
Podkad to mieszanka EGM, Lucy i Blusche
Brązer EGM +jakiś róż EDM
Cienie ? Nie wiem... tzn wiem, że ten na dolnej powiece to Blusche, inne nieznane nazwy i firmy.
Tusz i błyszczyk niemineralne.

PS. Dopiero na zdjęciach widzę jak mi suche skóry sterczą przy nosie

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-04-29 o 13:24
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:12   #2219
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

yenn-ja już zachwalałam Twoje makijaże na MM, ten drugi jest hipnotyzujący. Bardzo mi się podobasz w Lucy

Mariolu, śliczna cera, i oko perfekcyjne Ładne kolory, stonowane-podoba mi sie dolna powieka Jakie Ty masz rzęsy!!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:22   #2220
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
yenn-ja już zachwalałam Twoje makijaże na MM, ten drugi jest hipnotyzujący. Bardzo mi się podobasz w Lucy

Mariolu, śliczna cera, i oko perfekcyjne Ładne kolory, stonowane-podoba mi sie dolna powieka Jakie Ty masz rzęsy!!
Dzięki Fergi... ale cera bydle jaka - to tylko odpowiednie ustawienia na aparacie (ma makro już tak dobrze nie wygląda...) a rzęsy... no coż... tylko tusz zmieniłam
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-13 10:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.