Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 15:52   #3811
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dzięki dziewczynki! Mi się bardzo podoba. Ciekawe jakie będą po fioletowej płukance...
Te jasne pasma są neutralne, więc i tak będę się skłaniać ku niebieskiemu mixtonowi. Mnie drażnią tylko miedziaki. Złotko toleruję...

Viki ale masz pamięć - odnośnie tego podkładu! Niesamowite... Dzięki za cynk, ale ja przerzuciłam się tylko i wyłącznie na minerały. Teraz nawet już dosyć ciemne. I znalazłam swój ziemisty kolorek. Taki offek mały...

Co do włosów... Ja długo w takich jasnych nie wytrzymam... Ale wiem, że do czarnych nie wrócę. Myślę, że z czasem poziom 7 + mix da fajny kolorek, taki... kakaowy - i o to chodzi. Mam naturę brunetki... A tego się nie da oszukać...

Caroline - proszę bardzo. Kliknięte.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-05-05 o 15:55
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 16:23   #3812
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Jak większości z was marzy mi się natura u mnie zimny jasny brąz. Załączam zdj moich kłaczków ( są krótsze bo główkę przechyliłam do tyłu). Mam dość tych rudawych przebłysków. Kupiłam loreala 7.11 blond popielaty pogłębiony + woda 6% .
Pytanie czy zneutralizuje to te rudości czy może powinnam to z jakimś opalizujący pomieszać? i czy 1 tubka wystarczy na moje włosy?
Jak chcesz wybić rudości zmieszaj tą farbke z niebieskim mitxonem(tylko mało - jakoś 1 lub 2 cm na 30ml farby) A tak w ogóle woda 6% rozjaśni Ci twój naturalny na rudo i kolor wyjdzie tez rudy. Rozrzedź 6% z wodą destylowaną, lub przegotowaną pół na pół, żeby wyszła 3% i wypróbuj na pasemku.(Jak chcesz to z 6% też wypróbuj, żeby nie było). Woda 6% rozjaśnia o 1 lub 2 tony, nie pamiętam:/. Woda 3% i niższa z kolei służy do przyciemniania i tonowania włosów. A co do 1 tubki to zależy w jakich proporcjach masz mieszać z wodą. Ja na mnie więcej taką samą długość, z tym, że mam cienkie włosy zużyłam 60ml farby+90ml utleniacza1,9% i było na styk, ale trochę suchawo.

Shade_23- Ale jaśniutkie Ci wyszły. Co porządny fryzjer to porządny fryzjer! bravo. Piszesz o niebieskim mixtonie, ale chyba nie na te rozjaśniane? (bo wyjdą strasznie niebieskie) będziesz robić pigmentację? czy chcesz mieć pasemka? A może wypróbuj napier poziom 8? Powodzenia
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 16:27   #3813
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

"Shade_23- Ale jaśniutkie Ci wyszły. Co porządny fryzjer to porządny fryzjer! bravo. Piszesz o niebieskim mixtonie, ale chyba nie na te rozjaśniane? (bo wyjdą strasznie niebieskie) będziesz robić pigmentację? czy chcesz mieć pasemka? A może wypróbuj napier poziom 8? Powodzenia"

Zyta... nie nie nie sam mixton! Mam 8,01... + mixton. Samego bym nie dała! Ale myślę też o Goldwell 8SB + mix popielaty. Tzn. nie teraz jeszcze. Nacieszę się blondyną w lustrze i dopiero za jakiś czas zacznę znów kombinować, ale myślę, że teraz utrzymanie poziomu gdzieś w granicach "7" nie będzie już problemem A fryzjereczka świetna, i pięknie mnie obcięła! Odkrycie salonu niemal pod domem.....
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 16:46   #3814
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Kretoszczurku! Dokładnie tak, jak pisze Zyta! Koniecznie farbuj na wodzie nie wyższej, niż 3%, czyli tę 6% możesz spokojnie rozcieńczyć wodą destylowaną lub przegotowaną. Od siebie dodam jeszcze, że być może potrzebujesz też czegoś z fioletem, aby mieć zupełnie zimny odcień. 7,11 na wodzie 3% powinno Ci wychłodzić włosy, trochę Ci pewnie też przyciemni, ale masz sporo złota i to zostanie (chyba, że tak ma być. A w ogóle, to masz ładne włosy, jak Sarah Jessica Parker Naprawdę chcesz chłodne?

Shade, rzeczywiście blondyna z Ciebie Masz multikolor niczym Holly Golightly Koniecznie pokazuj kolejne fazy kombinowania przy włosach. Pochwalisz się też fryzurą?

Zgodnie z obietnicą, będę na bieżąco pokazywać wypłukiwanie się mixtonów. Dzisiaj wersja po kilku myciach i prawie tygodniu.
Mam włosy świeżo podcięte i wg mojej fryzjerki "mam 1,5cm naturalnego odrostu". Wydaje mi się, że te 1,5cm to dokładnie odkąd tonuję sobie czystym mixtonem, wcześniej tonowałam np. 6,11 + mixton (jak widać, trochę pigmentu zostało we włosach). Zapytałam też o kondycję i ponoć wszystko jak najbardziej w porządku, włosy są zdrowe i ładne To a propos naszych wątpliwości, czy się niszczą od mixtonów. Inna sprawa, że jestem bardzo zadowolona z kosmetyków pielęgnacyjnych (prosta seria Yes to Tomatoes), do modelowania używam teraz również jedynie pomady bez alkoholu (więc nie wysusza).

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2010-05-05 o 19:26
nanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 18:58   #3815
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

[QUOTE=nanah;19052572]Kretoszczurku! Dokładnie tak, jak pisze Zyta! Koniecznie farbuj na wodzie nie wyższej, niż 3%, czyli tę 6% możesz spokojnie rozcieńczyć wodą destylowaną lub przegotowaną. Od siebie dodam jeszcze, że być może potrzebujesz też czegoś z fioletem, aby mieć zupełnie zimny odcień. 7,11 na wodzie 3% powinno Ci wychłodzić włosy, trochę Ci pewnie też przyciemni, ale masz sporo złota i to zostanie (chyba, że tak ma być. A w ogóle, to masz ładne włosy, jak Sarah Jessica Parker Naprawdę chcesz chłodne?

Ano chcę bo lepiej się czuję. Co do jessici to dziś 2 osoba mi to mówi. Dobra zrobie na 3% wodzie dokupiłam 7.22 czyli blond opalizujący intensywny. No i mam następne pytanko zmieszać 1:1 czy może całą popielatą i pół opalizującej?
Powinno wtedy wyjść ilościowo ok a włosy mam gęste i jak chodzę do fryzjera to często dorabia farbę.


Ten złoty to koszmarek bo one były brązowe (zawsze chcę zimny a wychodzę ze złotym) artego nie poleca bo brzydko się spłukuje i do tego szybciutko.
Co do blondów to wiadomo że bardziej niszczą niż ciemne farby a przy moich falo loczkach to straszny efekt jest. Włoski farbowane na początku marca dopiero suszę pomału ujarzmiam.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

A czy przy 3% wodzie pokryje mi siwe włoski trochę ich mam niestety?
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 18:58   #3816
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja kupiłam 9.16 bardzo jasny blond popielato-fioletowy. Włosy cięzko mi się rozjaśniają więc nie spodziewam się raczej jasnego blondu, a już na pewno nie poziomu 9. Dodam niebieskiego mixtona. Ciekawe co wyjdzie.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:00   #3817
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziś przyszła mi 7.11 jutro będzie 7.22 majirel więc będę mogła działać.
Co z tymi proporcjami 1:1 i woda 3%???
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 09:33   #3818
ksula02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Exclamation Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam. Śledzę to forum od wczoraj, bo planuje wrócić do swojego koloru z czarnego. Moje włosy są już po przejściach (raz rozjaśniane u fryzjera całościowo potem rozjaśniałam pasemka i znowu, ale na własną rękę rozjaśniałam i taki wyszedł efekt) jaką farbę mam położyć żeby była podobna do mojego naturalnego chociaż może trochę bardziej chłodniejszy. ( Zdjęcia moich naturalnych były robione w lato, a chce uzyskać trochę podobny kolor jaki miałam zimą). Musze kupić ta farbe jak najszybciej pomóżcie prosze.

PS. nie chce rudych refleksow ((
ksula02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:42   #3819
Grandes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam,
Podczytuję ten wątek od dłuższego czasu...ale tak się rozpisałyście,że mam problem z przeczytaniem każdej odpowiedzi
Przymierzam się do kupna farby. Dosyć długo farbuję włosy preparatami drogeryjnymi ale same wiecie jak to jest. Majirel ma spory wybór odcieni no i to jest dla mnie problemem. Dołączę zdjęcia jeśli mi się uda i mam nadzieję,że jakaś dobra duszyczka pomoże mi coś dobrać. Moim naturalnym kolorem jest "mysi". Włosy farbowałam na ciemny brąz,który oczywiście wychodził czarny. Końcówki są zdecydowanie ciemniejsze od całości. Odrosty lekko pomarańczowe. Chciałam schłodzić włosy w widoczny sposób zdając sobie sprawę z faktu,że nie osiągnę efektu za pierwszym razem.
Na zdjęciu w ciemnych włosach.
Podpowiedzcie mi jaki odcień wybrać. Chciałabym jakiś średni brąz wpadający w popiel. Nie chcę już smoły na głowie.

Mam nadzieję,że rozjasnicie mój umysł i włosy

Pozdrawiam,
Gośka
Grandes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:51   #3820
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Inny Nick też patrzyłam na te farby! Przymierzam się do SB 8 a do tego mix popielaty - on na palecie był niebieski, więc sądzę, że działanie te same co typowy niebieski. Wybije łatwo rudości. Fioletowy - żółcie. Perłowy nie wiem - pewnie do beżu się nadaje... Wzmacnia może??


A to moje new hair. Już widzę jakie będą piękne po niebieskim mixtonie, albo właśnie jakimś beżyku srebrnym/popielatym... Jestem maga happy!
jakie ładne pasemka (mimo że wolę cieńsze to te są śliczne) i włsoy nie zniszczone. Dużo dałaś?

Ja wciąz nie kupiłam mixtonu nie wiem na co czekam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:03   #3821
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez ksula02 Pokaż wiadomość
Witam. Śledzę to forum od wczoraj, bo planuje wrócić do swojego koloru z czarnego. Moje włosy są już po przejściach (raz rozjaśniane u fryzjera całościowo potem rozjaśniałam pasemka i znowu, ale na własną rękę rozjaśniałam i taki wyszedł efekt) jaką farbę mam położyć żeby była podobna do mojego naturalnego chociaż może trochę bardziej chłodniejszy. ( Zdjęcia moich naturalnych były robione w lato, a chce uzyskać trochę podobny kolor jaki miałam zimą). Musze kupić ta farbe jak najszybciej pomóżcie prosze.

PS. nie chce rudych refleksow ((

na pierwszej str jest rozpiska jakie odcienie niwelują jakie
Miedź niweluje popiel
złoty opal czyli fiolet.
Nie jestem znawcą ale jabym użyła farbę nie ciemniejszą niż poziom 6.
może z wodą 3%

Ja dziś będę robić mieszanką 7,11 i 7,22 czyli opal plus popiel na wodzie 3% zobaczymy efekt wstawię fot.


Grandes jak koleżance wyżej z ty,i odcieniami. Z własnego doświadczenia wiem że ciemny brąz wychodzi jak czarny.
Dlatego ja zawsze biorę forbę odcień jaśniejszą od wybranego koloru
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 10:30   #3822
Grandes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dzięki za radę
Czyli nabezpieczniej będzie jeśli wybiorę coś z jasnego brązu.
Grandes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:57   #3823
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ciemny brąz wychodzi jak ciemny brąz.
Ja pogłębiam swój naturalny ciemny brąz właśnie takimi.
I z doświadczenia wiem, że na moich włosach widać kolor dopiero po 3-4 myciach. I taki utrzymuje się do końca. TO nie jest czerń tylko ciemny brąz. W zasadzie nie farbuję całości włosów tylko delikatnie odrosty. Wszystko na 3%

A wiadomo włos włosowi nie równy.

mam ciepłą karnację ( z odcieniem żółtym) naturalne włosy po lecie prześwitywały pasmami kasztanowymi. Także włosy też są tej tonacji.

Grandes - może jasny brąz to nie jest dobry pomysł, bo będziesz miała sporo jaśniejsze odrosty. Nie chwyci ci wszystko od razu na jasny brąz.
Lepszy będzie po prostu brąz. Jeśli już chcesz tak rozjaśniać.

Edytowane przez Kamilanet
Czas edycji: 2010-05-07 o 11:02
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 12:58   #3824
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

cześć
Kretoszczurku z niecierpliwością czekam na Twoje fotki, bo zastanawiam się nad odiceniem 7.11 albo 6.1. Nie wiem jak wychodzą, trochę boję się 6,1, że może wyjść ciemno, a ja właśnie uciekam trochę od ciemnych. Z wodą nie będę kombinować, bo nie umiem
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:02   #3825
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

gadmarko, ale na 6% to Ci prawie na pewno wyjdzie ciepło myśmy to wszystkie już przerabiały...

kretoszczurku, i jak tam wyszło?
nanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:43   #3826
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja jeszcze w pracy. farbowanko wieczorem zastanawiam się jeszcze nad proporcją farby czy dać 7.11 i poł 7.22 tyle że może nie starczyć hmm koło 20 zdam relację trzymajcie kciuki
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:56   #3827
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Farbował ktoś włosy Schwarzkopf, Natural&Easy, Jasny popielaty brąz?
Szukałam dziś tej farby, bo chcę zejść z moich aktualnych (w załączniku) na kolor bez ciepłych tonów. Niestety nigdzie nie było i kupiłam Kaszmirowy Jasny Brąz.

Myślicie, że choć trochę ochłodzi mój kolor?
Zamierzam najpierw pofarbować je tym kaszmirowym, a za jakiś czas poszukać popielatego z tej samej serii.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:22   #3828
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez nanah Pokaż wiadomość
gadmarko, ale na 6% to Ci prawie na pewno wyjdzie ciepło myśmy to wszystkie już przerabiały...

kretoszczurku, i jak tam wyszło?
dokładnie! ja niestety kiedyś popełniłam ten sam błąd, to było moje pierwsze samodzielne farbowanie włosów, kupiłam majirel z wodą 6%, na początku wszystko wyglądało fajnie, ale wypierało się na rudawy :/ później już zakupiłam Joico z wodą 3% i to był strzał w 10, jednak jak wiadomo, kolor zaczął się wypierać i tam, gdzie wcześniej była kładziona farba z 6% wodą włosy są rudawe, tam, gdzie na naturalne położyłam 3% są lepsze...

za jakiś czas wybieram się do fryzjera porozmawiać o samym tonowaniu włosów mixtonem, chociaż obawiam się, że moje naturalne włosy są za jasne i będą wyglądać później na niebieskie...
czasem zastanawiam się nad ścięciem i powrotem do naturalnych, ale jedno - szkoda, bo mam włosy za łopatki, a dwa - kobieta zmienną jest i pewnie znów mi coś odbije i będę farbować
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:07   #3829
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny błagam pomózcie !!!!!!!!!!!!!!
Jakie proporcje w Goldwellu Topchic??
Na tubke farby ile mam dać wody i jak z tym mixtonem??
Nie mam zielonego pojęcia co zrobic z mixtonem, czy dodac go do tej mikstury wody z farbą??
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 17:17   #3830
ksula02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hej no i zafarbowalam wlosy na ciemny blond z garniera 6 ale wyszedl mi za ciemny niz bym chciala ( jak pierwszy raz po rozjasnianiu u fryzjera) ale przynajmniej mam ruwnomiernie wszedzie taki sam kolor...

Co mogłybyście mi poradzić zeby odcien moich włosów byl coraz bardziej podobny do mojego naturalnego (nie chce juz rozjasniac). Zdala by tu egzamin plukanka???? jak tak to jaka??

kretoszczurek zaluje ze nie przeczytalam twojego postu wczesniej ale na gwalt potrzebowalam farby i niestety nie zdązyłam Kolor nie jest zły ale jednak troche ciemny

Edytowane przez ksula02
Czas edycji: 2010-05-07 o 17:24
ksula02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 17:43   #3831
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Grandes - bez dekoloryzacji czy demakijażu się nie obejdzie. Farba farby nie rozjasni i nie masz się co łudzić. Shade_23 walczy już dosyć długo, żeby przejść z ciemnego na "mysi"

Kretoszczurku - weż zmieszaj całe obydwie farby, opal niweluje złoto a popiel rudy, woda 3% bo przycieniasz

ksula02-Masz ostro rude włosy, zarzuć poziom 8 lub 7 z końcówką .11 lub dodaj niebieski mixton(1-2m na 30 ml farby) -Nie zauważyłam, że się spóźniłam z poradą

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-05-07 o 20:22
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 17:45   #3832
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez ksula02 Pokaż wiadomość
hej no i zafarbowalam wlosy na ciemny blond z garniera 6 ale wyszedl mi za ciemny niz bym chciala ( jak pierwszy raz po rozjasnianiu u fryzjera) ale przynajmniej mam ruwnomiernie wszedzie taki sam kolor...

Co mogłybyście mi poradzić zeby odcien moich włosów byl coraz bardziej podobny do mojego naturalnego (nie chce juz rozjasniac). Zdala by tu egzamin plukanka???? jak tak to jaka??

kretoszczurek zaluje ze nie przeczytalam twojego postu wczesniej ale na gwalt potrzebowalam farby i niestety nie zdązyłam Kolor nie jest zły ale jednak troche ciemny
po farbowaniu zawsze są ciemniejsze, wypierze się, nie martw się, na jakie włosy kładłaś? rozjaśniane? jeśli tak, to tym szybciej to nastąpi
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 17:50   #3833
ksula02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Tak rozjasniane... tez mam taka nadzieje ale czy przyda mi sie taka plukanka?? Najbardziej mi zalezy zeby dać wlosa swiety spokoj od farb i rozjasniaczy a plukanki nie niszcza wlosow i jak czytalam usuwaja rude i zolte odcienie...

Edytowane przez ksula02
Czas edycji: 2010-05-07 o 17:59
ksula02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:01   #3834
Grandes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Zyta82:
Ja nie chcę wracac do naturalnego póki co. Lepiej się czuję w ciemniejszym kolorze dlatego pytam o brązy. Nie chcę tylko,żeby wyszedł mi znowu czarny kolor, który w końcowym rezultacie będzie lśnił miedzią Po prostu brąz. I zastanawiam się czy jasny brąz, czy zwykły brąz...
5.71 chodzi mi po głowie...
W sumie to chyba każda będzie lepsza od drogeryjnej więc może po prostu eksperymentować.
hmm..
Grandes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:32   #3835
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez ksula02 Pokaż wiadomość
Tak rozjasniane... tez mam taka nadzieje ale czy przyda mi sie taka plukanka?? Najbardziej mi zalezy zeby dać wlosa swiety spokoj od farb i rozjasniaczy a plukanki nie niszcza wlosow i jak czytalam usuwaja rude i zolte odcienie...
możesz używać płukanek, ale musisz dobrać sobie proporcje, tzn. nie przesadzić z ilością kropelek, bo możesz mieć fioletowe włosy, płukanka troszkę jakby przyciemnia włosy, możesz dostać taką w Rossmanie np, kosztuje bodajże 8 zł, jest też szampon Joanny do włosów siwych i rozjaśnianych, trzeba go trochę potrzymać na głowie
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 19:14   #3836
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Jestem po
Rozcieńczyła oxydant 6% wodą destylowaną a farby dałam całe.
Na razie włosy mokre bo nie suszę suszarką. Jak wyschną wrzucę fotkę.
Spostrzeżenia
1. starczyłoby 1,5 tubki
2 jednak mogłam mniej tego 7.22 dać bo na odroście widać fioletowy refleks.
3. jak na razie są ciemne ale brak widocznych refleksów rudych.
poczekam aż wyschną i się pochwalę
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 19:29   #3837
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

nie wytrzymałam wysuszyłam grzywkę jest jeszcze wilgotna oto efekty ja jestem zadowolona mimo że myślałam że wyjdzie inaczej
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 20:00   #3838
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3514

Ponawiam pytanie, zależy mi
Cytat:
Farbował ktoś włosy Schwarzkopf, Natural&Easy, Jasny popielaty brąz?
Szukałam dziś tej farby, bo chcę zejść z moich aktualnych (w załączniku) na kolor bez ciepłych tonów. Niestety nigdzie nie było i kupiłam Kaszmirowy Jasny Brąz.

Myślicie, że choć trochę ochłodzi mój kolor?
Zamierzam najpierw pofarbować je tym kaszmirowym, a za jakiś czas poszukać popielatego z tej samej serii.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 20:29   #3839
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Grandes Pokaż wiadomość
Zyta82:
Ja nie chcę wracac do naturalnego póki co. Lepiej się czuję w ciemniejszym kolorze dlatego pytam o brązy. Nie chcę tylko,żeby wyszedł mi znowu czarny kolor, który w końcowym rezultacie będzie lśnił miedzią Po prostu brąz. I zastanawiam się czy jasny brąz, czy zwykły brąz...
5.71 chodzi mi po głowie...
W sumie to chyba każda będzie lepsza od drogeryjnej więc może po prostu eksperymentować.
hmm..
Z opinii innych wizażanek pamiętam, że 6.71 wychodzi czarno a 5.71 jeszcze ciemniej, Schade-23 musi Ci napisać, bo chyba testowała poziom 5 i 6.

Kretoszczurku
- ładnie wyszło, faktycznie minimalnie fiolet, ale światło sztuczne oszukuje, zrób jutro w świetle dziennym wklej co masz na głowie

Ceith
- sklepowe farby mają odgórnie w zestawie wodę 6%, i przadopodobnie wyjdzie ciepło bo 6% rozjaśnia. Zmieszaj pół na pół 6% z wodą przegotowaną lub destylowaną, żeby wyszło 3%. Wypróbuj na pasemku jaki efekt na 3% i 6% i zadecyduj.powodzenia

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-05-07 o 20:37
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 20:43   #3840
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Według mnie masz miedziane włoski które zamaskuje popiel. Nie wiem jaki to odcień kaszmir. Ja bym dała jednak blond popielaty. Popatrz na zdj z moich załączników a farbowałam blondem mam ciemne włoski chyba że zależy ci na ciemnych to farbuj jasnym brązem

Może napisz jakie nr są przy tym kaszmirze?
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.