Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 10:56   #3901
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

o nieee tylko nie farbuj
masz piękne włosy, jeszcze troszkę wytrzymaj!!
kup sobie jakiś ładny ciuszek, podepnij włoski i wyjdź z kumpelą na miasto- na kawkę i ciacho np- zobaczysz jak Ci sie humorek poprawi już nie będziesz myśleć o farbowaniu.
spróbuj proszę
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:05   #3902
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
o nieee tylko nie farbuj
masz piękne włosy, jeszcze troszkę wytrzymaj!!
kup sobie jakiś ładny ciuszek, podepnij włoski i wyjdź z kumpelą na miasto- na kawkę i ciacho np- zobaczysz jak Ci sie humorek poprawi już nie będziesz myśleć o farbowaniu.
spróbuj proszę
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Kochana, pamiętaj żeby nie robić niczego pod wpływem impulsu Bo będziesz żałować... Chcesz znów od początku zaczynać? Może wspomóż się po prostu jakąś szamponetką i tyle
Chyba faktycznie macie racje... Kochane jesteście
Wstrzymam się na razie z decyzją, pomyślę, fakt faktem takie impulsy są najgorsze, a potem się żałuje. Szkoda że farb z włosów i rozjaśniania nie da się zmywać tak jak lakieru z paznokci życie byloby o wiele łatwiejsze.
Zacznę sumienniej i dokładnie brać dopalacze włosowe i vitapil o którym zdarza mi się zapomnieć.
A jak mój ukochany wyjedzie na jakiś czas tak jak wspominałam to może będę chodzić w spiętych włoskach, wtedy będzie mi łatwiej bo odrost będzie co raz większy i będę widziała tylko "jego"
a te farbowańce będą spięte, co wy o tym myślicie?
I tak nie będzie mi zależało żebym się komuś podobała, chociaż w sumie w związanych jest mi nawet dobrze.
Przemęczę się teraz a na wakacje jakie będzie miłe zaskoczenie, a później to wiadomo że latem rosną dużo szybciej (mi np.)
A kiedy TŻ wróci wczesną jesienią to będzie dumny i miło zaskoczony że jednak wytrzymałam!
No to mam nadzieje że takie myślenie mi nie przejdzie, bo o wsparcie nie muszę się martwić - jesteście wspaniałe
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-03-01 o 11:07
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:12   #3903
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

bardzo dobrze kombinujesz- związywać włoski i nie patrzeć na farbe- ja też tak będę niedługo już robić
a Twój TŻ będzie dumny z Ciebie i zadowolony że ma taką piekną naturalną kobietkę
i zobaczysz jaka Ty będziesz szczęśliwa
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:29   #3904
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Chyba faktycznie macie racje... Kochane jesteście
Wstrzymam się na razie z decyzją, pomyślę, fakt faktem takie impulsy są najgorsze, a potem się żałuje. Szkoda że farb z włosów i rozjaśniania nie da się zmywać tak jak lakieru z paznokci życie byloby o wiele łatwiejsze.
Zacznę sumienniej i dokładnie brać dopalacze włosowe i vitapil o którym zdarza mi się zapomnieć.
A jak mój ukochany wyjedzie na jakiś czas tak jak wspominałam to może będę chodzić w spiętych włoskach, wtedy będzie mi łatwiej bo odrost będzie co raz większy i będę widziała tylko "jego"
a te farbowańce będą spięte, co wy o tym myślicie?
I tak nie będzie mi zależało żebym się komuś podobała, chociaż w sumie w związanych jest mi nawet dobrze.
Przemęczę się teraz a na wakacje jakie będzie miłe zaskoczenie, a później to wiadomo że latem rosną dużo szybciej (mi np.)
A kiedy TŻ wróci wczesną jesienią to będzie dumny i miło zaskoczony że jednak wytrzymałam!
No to mam nadzieje że takie myślenie mi nie przejdzie, bo o wsparcie nie muszę się martwić - jesteście wspaniałe
brawo za dobry wybór
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:58   #3905
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Chyba faktycznie macie racje... Kochane jesteście
Wstrzymam się na razie z decyzją, pomyślę, fakt faktem takie impulsy są najgorsze, a potem się żałuje. Szkoda że farb z włosów i rozjaśniania nie da się zmywać tak jak lakieru z paznokci życie byloby o wiele łatwiejsze.
Zacznę sumienniej i dokładnie brać dopalacze włosowe i vitapil o którym zdarza mi się zapomnieć.
A jak mój ukochany wyjedzie na jakiś czas tak jak wspominałam to może będę chodzić w spiętych włoskach, wtedy będzie mi łatwiej bo odrost będzie co raz większy i będę widziała tylko "jego"
a te farbowańce będą spięte, co wy o tym myślicie?
I tak nie będzie mi zależało żebym się komuś podobała, chociaż w sumie w związanych jest mi nawet dobrze.
Przemęczę się teraz a na wakacje jakie będzie miłe zaskoczenie, a później to wiadomo że latem rosną dużo szybciej (mi np.)
A kiedy TŻ wróci wczesną jesienią to będzie dumny i miło zaskoczony że jednak wytrzymałam!
No to mam nadzieje że takie myślenie mi nie przejdzie, bo o wsparcie nie muszę się martwić - jesteście wspaniałe
Bardzo dobra decyzja
Ja też nauczyłam się już przeczekiwać takie impulsywne pomysły i nie żałuję, że się im nie daję

I bardzo dobry pomysł z tym związywaniem włosków Sama w ramach regeneracji, żeby nie palić ich np. suszarką czy prostownicą związuję je sobie w kitkę, warkocza albo jakoś upinam

TŻ napewno będzie z Ciebie dumny !
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:45   #3906
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Bardzo dobra decyzja
Ja też nauczyłam się już przeczekiwać takie impulsywne pomysły i nie żałuję, że się im nie daję

I bardzo dobry pomysł z tym związywaniem włosków Sama w ramach regeneracji, żeby nie palić ich np. suszarką czy prostownicą związuję je sobie w kitkę, warkocza albo jakoś upinam

TŻ napewno będzie z Ciebie dumny !

Mi by się przydała taka nauka przeczekiwania impulsów Potrafię iść ulicą, spojrzeć na swoje odbicie w witrynie jakiegoś sklepu, pomyśleć sobie, że może bym tak sobie włosy na inny kolor zafarbowała, wejść do pierwszego lepszego sklepu, kupić farbę w tym kolorze i pierwsze co zrobię wtedy po powrocie do domu to pofarbowanie włosów. Ostatnio jak mi ten obrzydliwy żółty wyszedł to właśnie pod wpływem takiego impulsu

Chociaż muszę się pochwalić, że jak nie tak dawno miałam fantazję pomalować się na płomiennorudy farbę już miałam w ręku, już stałam w kolejce do kasy i w ostatniej chwili odłożyłam farbę Oj dobrze wtedy zrobiłam... Jak sobie pomyślę jak ten rudy by mi się wymywał... Jaki bym kolor miała po kilku myciach włosów... Ale ten rudy co jakiś czas mnie korci Ale w takich chwilach przypominam sobie moją koleżankę, która ponad rok temu sobie taki rudy jak mi się marzy zafundowała... Do dziś jej się nie wymył do końca i ma taki blond zabrudzony bladym pomarańczem...
Na chwilę taki rudy jest ładny i fajny, ale na dłuższą metę nie ma sensu się na taki malować, bo to tak jak z rozjaśnianiem... Raz się zacznie i ciężko przestać...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 13:03   #3907
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Mi by się przydała taka nauka przeczekiwania impulsów Potrafię iść ulicą, spojrzeć na swoje odbicie w witrynie jakiegoś sklepu, pomyśleć sobie, że może bym tak sobie włosy na inny kolor zafarbowała, wejść do pierwszego lepszego sklepu, kupić farbę w tym kolorze i pierwsze co zrobię wtedy po powrocie do domu to pofarbowanie włosów. Ostatnio jak mi ten obrzydliwy żółty wyszedł to właśnie pod wpływem takiego impulsu

Chociaż muszę się pochwalić, że jak nie tak dawno miałam fantazję pomalować się na płomiennorudy farbę już miałam w ręku, już stałam w kolejce do kasy i w ostatniej chwili odłożyłam farbę Oj dobrze wtedy zrobiłam... Jak sobie pomyślę jak ten rudy by mi się wymywał... Jaki bym kolor miała po kilku myciach włosów... Ale ten rudy co jakiś czas mnie korci Ale w takich chwilach przypominam sobie moją koleżankę, która ponad rok temu sobie taki rudy jak mi się marzy zafundowała... Do dziś jej się nie wymył do końca i ma taki blond zabrudzony bladym pomarańczem...
Na chwilę taki rudy jest ładny i fajny, ale na dłuższą metę nie ma sensu się na taki malować, bo to tak jak z rozjaśnianiem... Raz się zacznie i ciężko przestać...
No właśnie ja się nauczyłam, że tak powiem na swoich błędach. Np. korciło mnie pofarbowanie włosów, szybko szybko, farba jest jak najszybciej żeby w domu zrobić i później 'płacz, krzyk', bo wyszło nie tak Napadło mnie żeby ściąć włosy, to odrazu do fryzjerki telefon, odrazu jadę, ścięła mnie to już byłam zła na siebie i żałowałam decyzji... Parę razy tak zrobiłam i już jestem ostrożniejsza pod tym względem Widocznie potrzebujesz jeszcze paru takich incydentów i również się nauczysz przeczekiwać takie impulsy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 13:31   #3908
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

a ja pod wpływem takiego impulsu podjęłam decyzję o zapuszczaniu swoich naturalnych włosków weszłam na wizaż szukając czegoś o pokrzywie a znalazłam Was i tak mnie olśniło żeby rzucić farbowanie
ale impuls nie mija i dobrze
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 13:37   #3909
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
bardzo dobrze kombinujesz- związywać włoski i nie patrzeć na farbe- ja też tak będę niedługo już robić
a Twój TŻ będzie dumny z Ciebie i zadowolony że ma taką piekną naturalną kobietkę
i zobaczysz jaka Ty będziesz szczęśliwa
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
brawo za dobry wybór
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Bardzo dobra decyzja
Ja też nauczyłam się już przeczekiwać takie impulsywne pomysły i nie żałuję, że się im nie daję

I bardzo dobry pomysł z tym związywaniem włosków Sama w ramach regeneracji, żeby nie palić ich np. suszarką czy prostownicą związuję je sobie w kitkę, warkocza albo jakoś upinam

TŻ napewno będzie z Ciebie dumny !
Dzięki dziewczyny jeszcze raz
W ogóle tak się wkurzyłam dzisiaj na te farbowańce że pomyślałam że po wyjeździe mojego faceta może jeszcze bardziej je podetnę...
Ogląda ktoś pierwszą miłość?
Fryzura Marysi - jak dla mnie dość odważna, ale bardzo mi się podoba, też bym sobie zostawiła swoją długą grzywkę i obcięła się tak samo.
Jestem do niej podobna trochę więc może byłoby mi dobrze, nie mogę wyobrazić sobie, ale do odważnych świat należy.
W ogóle wg mnie ta aktora jest bardzo ładna i miała kiedyś piękne, długie blond włosy ja też, ale niestety to zniszczyłam a teraz trzeba cierpieć i może też zdecydować się na cięcie
Zobaczymy. Zależy mi na długich włosach, bo w takich mi najlepiej.
Poczekam i dam im jeszcze szanse może one też tęsknią za wiosną i latem ?
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 13:49   #3910
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny jeszcze raz
W ogóle tak się wkurzyłam dzisiaj na te farbowańce że pomyślałam że po wyjeździe mojego faceta może jeszcze bardziej je podetnę...
Ogląda ktoś pierwszą miłość?
Fryzura Marysi - jak dla mnie dość odważna, ale bardzo mi się podoba, też bym sobie zostawiła swoją długą grzywkę i obcięła się tak samo.
Jestem do niej podobna trochę więc może byłoby mi dobrze, nie mogę wyobrazić sobie, ale do odważnych świat należy.
W ogóle wg mnie ta aktora jest bardzo ładna i miała kiedyś piękne, długie blond włosy ja też, ale niestety to zniszczyłam a teraz trzeba cierpieć i może też zdecydować się na cięcie
Zobaczymy. Zależy mi na długich włosach, bo w takich mi najlepiej.
Poczekam i dam im jeszcze szanse może one też tęsknią za wiosną i latem ?
Ja czasem ogladam katem oka i nawet wiem która to ! Mi się osobiście bardziej podobała w długich włosach choć nie zaprzeczę, ze teraz wygląda dojżalej Fryzura jest całkiem niezła tylko tak jak zaznaczyłaś "dla odważnych" tylko jeśli Ci się znudzi i będziesz chciała zapuścić to wyobraź sobie jakie fryzury będziesz musiała przejśc po drodze bo wg. mnie trudno zapuścic włosy po takiej fryzurze.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 14:40   #3911
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

mnie się ta nowa fryzura anety zając nie podoba, nie lubię krótkich włosów...ale ja w ogóle jestem tylko za długim włosami więc mnie nie słuchajcie
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 14:47   #3912
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
mnie się ta nowa fryzura anety zając nie podoba, nie lubię krótkich włosów...ale ja w ogóle jestem tylko za długim włosami więc mnie nie słuchajcie

ja tez wolałam ja w dłuższych.. w krótkich starzej ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aneta-zajac-nowa-fryzura.jpg (23,4 KB, 58 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 15:11   #3913
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

zrobiłam sobie koktajl z owoców - odkąd zapuszczam włosy staram się więcej witaminek jeść, za warzywami nie przepadam (oprócz pomidorków i świeżych ogórków)
wrzucam do blendera co tam mam: dziś banan, kiwi, pomarańcz i kefir naturalny, pycha kiedyś dałam winogrona ale mi przeszkadzały ich skórki w koktajlu

i oglądam rozmowy w toku o satanistkach

a miałam artykuł pisać ale mi się nie chce że szok
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 15:56   #3914
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Kurde mnie tez korca blond pasemka...juz chcialam sie zapisac Ale musze byc silna...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 16:00   #3915
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

anngeli jeśli lubisz siebie w krótkich włosach to polecam taką fryzurę Miałam bardzo podobną, potem docięłam do jeszcze krótszej i byłam zachwycona Bardzo łatwo się ją układało. Myk okrągłą szczotką i po sprawie. Tylko jak od września mnie wzięło na zapuszczanie to rzeczywiście teraz wyglądam jak idź stąd

jagnienia śliczny odrościk
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 16:03   #3916
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jagnienia Pokaż wiadomość
Początek miesiąca więc czas na wstawianie fotek. Tyle czasu tu nie zaglądałam i widzę że są nowe koleżanki, strasznie się rozpisujecie a ja niestety nie mam czasu żeby sobie wszystko poczytać, mam tylko nadzieję ,że nikt nie zwątpił, więc "ku pokrzepieniu serc" -tzn że z odrostami da się żyć mimo że farbowańce są straszne wstawim zdjątka.:dzieku je:
Porównałam sobie to zdjęcie z poprzednim sprzed miesiąca które wstawiłaś i po prostu SZOK! Ale Ci urosły te włoski!
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 16:31   #3917
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Kurde mnie tez korca blond pasemka...juz chcialam sie zapisac Ale musze byc silna...
bądź silna!! pasemka to ZŁO
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 16:34   #3918
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

jagienia jaki fajny juz odroscik i ten kolorek

anngeli
nie daj sie poniesc chwilowemu kryzysowi, dasz radę! jak zafarbujesz to będziesz zalować, że tyle zapuszczania odrostów poszło na marne.... zawsze mozesz w spiętych włosach chodzic - czego oczy nie widzą ... a z tym scięciem też nie głupia myśl o ile czujesz sie w krótkich włosach dobrze

ja np bym sie już na krotko nie scieła, chociaż w gimnazjum pod koniec sie scinałam i fajnie wyglądałam nawet, potem w liceum - ale to był przypadek bardziej.... jedna fryzjerka mnie tak opitoliła beznadziejnie, ze musialam troche skrócic włosy z tyłu zeby wyglądac jak człowiek, ile wtedy łez było i to zapuszczanie brrr... never again
teraz nie scinam sie krócej jak do ramion
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 18:58   #3919
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziś pierwszy raz od wieków wypiłam skrzyp

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Co do blon pasemek-zauważyłam, że u mnie te włosy zafarbowane na blond wypadają dość często...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 19:04   #3920
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
bądź silna!! pasemka to ZŁO
Mysle, ze to juz chyba lepsza opcja niz farba na calosc...ale i tak wytrwam!
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 20:04   #3921
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziewczyny znów mnie ogarnęła "potrzeba" pomalowania włosów. Nie dość, że z rana (mam okna od wschodu) jak spojrzałam w lustro w tym słońcu to mi się płakać chciało przez kolor moich włosów, to jeszcze oglądałam zdjęcia sprzed kilku miesięcy... A tam takie ładne włoski w odcieniu chłodnego blondu... Bez żadnych żółtych odcieni A teraz co mam na głowie? Z jednej strony korci, żeby pomalować, ale z drugiej przechodzić jeszcze raz to samo gdy już mam takie odrosty...
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 20:10   #3922
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znów mnie ogarnęła "potrzeba" pomalowania włosów. Nie dość, że z rana (mam okna od wschodu) jak spojrzałam w lustro w tym słońcu to mi się płakać chciało przez kolor moich włosów, to jeszcze oglądałam zdjęcia sprzed kilku miesięcy... A tam takie ładne włoski w odcieniu chłodnego blondu... Bez żadnych żółtych odcieni A teraz co mam na głowie? Z jednej strony korci, żeby pomalować, ale z drugiej przechodzić jeszcze raz to samo gdy już mam takie odrosty...

nie rób tego, ja już raz nie farbowałam 5 miesięcy i zaczynam od nowa, dopiero miesiąc zapuszczania....i żałuję..
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 20:12   #3923
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
zrobiłam sobie koktajl z owoców - odkąd zapuszczam włosy staram się więcej witaminek jeść, za warzywami nie przepadam (oprócz pomidorków i świeżych ogórków)
wrzucam do blendera co tam mam: dziś banan, kiwi, pomarańcz i kefir naturalny, pycha kiedyś dałam winogrona ale mi przeszkadzały ich skórki w koktajlu

i oglądam rozmowy w toku o satanistkach

a miałam artykuł pisać ale mi się nie chce że szok
mmm, ja ostatnio robiłam sobie jabłkowo - bananowy, bo innych owoców w domu nie miałam i wyszedł równie pyszny

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znów mnie ogarnęła "potrzeba" pomalowania włosów. Nie dość, że z rana (mam okna od wschodu) jak spojrzałam w lustro w tym słońcu to mi się płakać chciało przez kolor moich włosów, to jeszcze oglądałam zdjęcia sprzed kilku miesięcy... A tam takie ładne włoski w odcieniu chłodnego blondu... Bez żadnych żółtych odcieni A teraz co mam na głowie? Z jednej strony korci, żeby pomalować, ale z drugiej przechodzić jeszcze raz to samo gdy już mam takie odrosty...
wiem co to za uczucie, przeglądając dawne zdjęcia ale pamiętaj, przemyśl wszystko 100 razy zanim zdecydujesz się na cokolwiek

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny jeszcze raz
W ogóle tak się wkurzyłam dzisiaj na te farbowańce że pomyślałam że po wyjeździe mojego faceta może jeszcze bardziej je podetnę...
Ogląda ktoś pierwszą miłość?
Fryzura Marysi - jak dla mnie dość odważna, ale bardzo mi się podoba, też bym sobie zostawiła swoją długą grzywkę i obcięła się tak samo.
Jestem do niej podobna trochę więc może byłoby mi dobrze, nie mogę wyobrazić sobie, ale do odważnych świat należy.
W ogóle wg mnie ta aktora jest bardzo ładna i miała kiedyś piękne, długie blond włosy ja też, ale niestety to zniszczyłam a teraz trzeba cierpieć i może też zdecydować się na cięcie
Zobaczymy. Zależy mi na długich włosach, bo w takich mi najlepiej.
Poczekam i dam im jeszcze szanse może one też tęsknią za wiosną i latem ?
Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
ja tez wolałam ja w dłuższych.. w krótkich starzej ;p
mam takie samo odczucie jak Skarb
choć anngeli, może i Tobie będzie lepiej w takich króciutkich nie każdemu taka sama fryzura pasuje, ale najważniejsze, żeby samemu się dobrze czuć w swojej fryzurze...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 22:00   #3924
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Ja czasem ogladam katem oka i nawet wiem która to ! Mi się osobiście bardziej podobała w długich włosach choć nie zaprzeczę, ze teraz wygląda dojżalej Fryzura jest całkiem niezła tylko tak jak zaznaczyłaś "dla odważnych" tylko jeśli Ci się znudzi i będziesz chciała zapuścić to wyobraź sobie jakie fryzury będziesz musiała przejśc po drodze bo wg. mnie trudno zapuścic włosy po takiej fryzurze.
Owszem mi też sie dużo bardziej podoba w długich, ale że mamy podobny układ buzi to pomyślałam że mi też nie będzie tak źle, a pozbędę się już takim cięciem tylko farbowańców że potem tylko ze 2-3 razy minimalnie podciąć końcówki i same naturalki!
Ale jak tak napisałaś... i sobie pomyślałam przez jakie dlugości bede musiała przejść... Teraz mi ciężko z taką długością jaką mam, więc to chyba też była głupia myśl, jak widać aż mnie trzęsie żeby zrobić coś z tymi włosami

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
mnie się ta nowa fryzura anety zając nie podoba, nie lubię krótkich włosów...ale ja w ogóle jestem tylko za długim włosami więc mnie nie słuchajcie
Każdy ma prawo do swojego zdania. Mi się jej fryzura podoba tylko dlatego że ujrzałam w niej "maxymalną bliskość ku naturalnym" bo jak pisałam wyżej, pozbyłabym się już wtedy farbowańców, no została by odrobina na końcówkach
A też ubóstwiam, kocham wręcz długie włosy i tylko w takich siebie widzę. Nawet długość którą mam teraz nie nazywam nowym image, tylko "wyglądem z konieczności zdrowotnych dla włosów"

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
ja tez wolałam ja w dłuższych.. w krótkich starzej ;p
Dla mnie w dłuższych była śliczna. Może ona też chce naturalne zapuszczać? Albo na czas ciąży obcięła, bo podobno nie powinno się farbować, a przy krótkich nie rzuca się tak odrost w oczy, przynajmniej ja tak sądzę.

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
anngeli jeśli lubisz siebie w krótkich włosach to polecam taką fryzurę Miałam bardzo podobną, potem docięłam do jeszcze krótszej i byłam zachwycona Bardzo łatwo się ją układało. Myk okrągłą szczotką i po sprawie. Tylko jak od września mnie wzięło na zapuszczanie to rzeczywiście teraz wyglądam jak idź stąd
No właśnie tego się boję że na początku mimo że nie przepadam za krótkimi to i tak będzie znośnie, może nawet ładnie. A później masakra... chyba sobie daruję

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość

anngeli
nie daj sie poniesc chwilowemu kryzysowi, dasz radę! jak zafarbujesz to będziesz zalować, że tyle zapuszczania odrostów poszło na marne.... zawsze mozesz w spiętych włosach chodzic - czego oczy nie widzą ... a z tym scięciem też nie głupia myśl o ile czujesz sie w krótkich włosach dobrze

ja np bym sie już na krotko nie scieła, chociaż w gimnazjum pod koniec sie scinałam i fajnie wyglądałam nawet, potem w liceum - ale to był przypadek bardziej.... jedna fryzjerka mnie tak opitoliła beznadziejnie, ze musialam troche skrócic włosy z tyłu zeby wyglądac jak człowiek, ile wtedy łez było i to zapuszczanie brrr... never again
teraz nie scinam sie krócej jak do ramion
Co do farbowania - wciąż się zastanawiam, ale jestem bardziej na TAK dla zapuszczania naturalek, niż nad zafarbowaniem ich
A co do ścięcia, tak patrząc Waszymi radami i przemyśleniem to chyba nie był najlepszy pomysł. Tak jak odpisałam naszej koleżance, na początku wyglądało by to znośnie ale potem to zapuszczanie

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znów mnie ogarnęła "potrzeba" pomalowania włosów. Nie dość, że z rana (mam okna od wschodu) jak spojrzałam w lustro w tym słońcu to mi się płakać chciało przez kolor moich włosów, to jeszcze oglądałam zdjęcia sprzed kilku miesięcy... A tam takie ładne włoski w odcieniu chłodnego blondu... Bez żadnych żółtych odcieni A teraz co mam na głowie? Z jednej strony korci, żeby pomalować, ale z drugiej przechodzić jeszcze raz to samo gdy już mam takie odrosty...
No właśnie mnie też kryzys dopadł, ale chyba się mu nie poddam.
Też miałam piękne włosy i kolor jednolity, ale to z początku farbowania - zawsze pięknie się zaczyna. A jak skończyło się to ?
Tak jak teraz, musiałam ściąć, farbowańce liche, odrost zdrowy, gruby itp. Pomyśl jakie będą piękne włosy jak pozwolisz im odrosnąć.
Jeśli masz spory odrost to na prawdę nie warto. Też mam beznadziejne te pomalowane. Jutro może nawet wstawie wam świeże fotki z dziś.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
mmm, ja ostatnio robiłam sobie jabłkowo - bananowy, bo innych owoców w domu nie miałam i wyszedł równie pyszny


wiem co to za uczucie, przeglądając dawne zdjęcia ale pamiętaj, przemyśl wszystko 100 razy zanim zdecydujesz się na cokolwiek


mam takie samo odczucie jak Skarb
choć anngeli, może i Tobie będzie lepiej w takich króciutkich nie każdemu taka sama fryzura pasuje, ale najważniejsze, żeby samemu się dobrze czuć w swojej fryzurze...
Ja wole długie,lepiej mi w długich i moja struktura włosa też woli długie lepiej się układają i w ogóle same ochy i achy. Ale obcinałam 15 lutego 7,5 cm więc już więcej nie będę. Teraz je odżywiam niech rosną. Pewnie jak bym się ścięła tak jak ona to by mi się 2-3 dni podobało. A potem płacz. Postanowiłam że reszty farbowańców się pozbędę kiedyś tam stopniowo
Co do koktajli - mmm... też je lubię, ale ja to nawale tych owoców hehe.
Też się załamuje przeglądając dawne zdjęcia, ale czasami załamuje się z powodu - jaka byłam głupia że je tak zniszczyłam farbami i doprowadziłam do stanu gdzie chętnie bym ścięła wszystkie a zostawiła tylko naturalki...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 07:06   #3925
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jagnienia Pokaż wiadomość
Początek miesiąca więc czas na wstawianie fotek. Tyle czasu tu nie zaglądałam i widzę że są nowe koleżanki, strasznie się rozpisujecie a ja niestety nie mam czasu żeby sobie wszystko poczytać, mam tylko nadzieję ,że nikt nie zwątpił, więc "ku pokrzepieniu serc" -tzn że z odrostami da się żyć mimo że farbowańce są straszne wstawim zdjątka.:dzieku je:
Śliczny odrost , widze że idziemy łeb w łeb

Kochane czy któraś z Was brała Humavit?
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 07:19   #3926
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Śliczny odrost , widze że idziemy łeb w łeb

Kochane czy któraś z Was brała Humavit?
Ja brałam ale to było daaaaawno dawano temu
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2011-03-02 o 07:32
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 07:22   #3927
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

smugo ja w poniedziałek zaczęłam kurację Humavitem Z Jak poczekasz miesiąc to dam znać czy działa A tak serio to skusiłam się na niego, bo koleżanka bardzo zachwalała. Łykała go 2 miesiące i nie dość, że wyrosło jej mnóstwo baby hair to jeszcze cera jej się poprawiła Myślę, że na dwumiesięczną kurację za 10zł można się zdecydować, przecież nie zaszkodzi
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 07:35   #3928
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
smugo ja w poniedziałek zaczęłam kurację Humavitem Z Jak poczekasz miesiąc to dam znać czy działa A tak serio to skusiłam się na niego, bo koleżanka bardzo zachwalała. Łykała go 2 miesiące i nie dość, że wyrosło jej mnóstwo baby hair to jeszcze cera jej się poprawiła Myślę, że na dwumiesięczną kurację za 10zł można się zdecydować, przecież nie zaszkodzi
Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Ja brałam ale to było daaaaawno dwao temu
moniczka i rosły szybciej włosy?

No czekać nie bede jak tylko mąż dostanie wypłate w piątek to lece kupić bo faktycznie 10zł za 250 tabletek to nie dużo.

To będziemy razem wiedziały czy działają Na cere to ja nie potrzebuję bo pryszczaków nie mam, liczy się tylko porost
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 07:41   #3929
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
smugo ja w poniedziałek zaczęłam kurację Humavitem Z Jak poczekasz miesiąc to dam znać czy działa A tak serio to skusiłam się na niego, bo koleżanka bardzo zachwalała. Łykała go 2 miesiące i nie dość, że wyrosło jej mnóstwo baby hair to jeszcze cera jej się poprawiła Myślę, że na dwumiesięczną kurację za 10zł można się zdecydować, przecież nie zaszkodzi
kurcze kupilabym sobie ten humavit, jeszcze go nie probowałam, a capivit na włosy już mi się skończył..... tylko, że to trzeba brac jakos tak kilka razy dziennie o ile pamiętam ? to nie wiem czy zawsze bym o tym pamiętała..... hmm moze jednak ten capivit wezme znowu albo moze belisse

w ogole to oglądałam własnie moje włosy w słoncu z linijką poszukując odrostów i jakos albo mi nierówno włosy rosną, albo były niedokładnie pofarbowane, bo miejscami przy przedzialku mam ok 3cm, a przy czubku głowy prawie 5cm
__________________

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2011-03-02 o 07:46
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 07:52   #3930
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

blue Humavit Z bierzesz 2 x dziennie po 2 tabletki. Czyli do śniadania i podwieczorku

Mi też włosy nierówno rosną... Przy twarzy mam krótszy odrost niż na środku głowy.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.