Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 16:36   #2461
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o matko Pilar.... ty byś mi musiała to na polski chyba przetłumaczyć
ty wiesz, że ja w makijażu to jestem jak biedny analfabeta

przech*j generalnie znaczy dobrze, czy niedobrze?
co to jest kreska wywinięta
co do dolnej powieki to korciło mnie zrobić czerwonym cieniem ale bałam się, ze to może za dużo... ale faktycznie, bark tu czegoś na dole zdecydowanie, zwłaszcza jak mam pogląd na całą twarz a nie jak ty - tylko na oczy
A z kolei cieniowanie w gorę szarym, hmmm boję się cieniować wyżej bo mi nie wychodzi... poprawiam i poprawiam i w końcu budzę się z cieniem za wysoko z kolei - więc wolę wersję bezpieczną

a co do stepa, to ja bym tego w życiu nie umiała powtórzyć Ja po prostu maluję i coś wychodzi z tego... albo nie wychodzi (generalnie to tylko czerwony cien, żółty i czarny plus eyeliner i kredka). A zamysł był ciut inny nawet niż to co wyszło ale wyszło całkiem nieźle jak na moje możliwości makijażowe

wybacz, już tłumaczę no więc prze*uj znaczy super kreska wywinięta to jest ta którą ty zrobiłaś można w sumie żeby nie dawać mocnej czerwieni to na przykład taki ciepły rudy brąz, albo szary dla kontrastu . nie bój się wyciągania wyżej bo to optycznie powieki do góry podnosi a co do stepa to wiem o co chodzi, ja też tak coś zrobię i potem nie wiem jak, kiedyś Orchid mnie prosiła o stepa a ja kompletnie nie wiedziałam jak to odtworzyć ale po zdjęciu jakoś zrobiłam naprawdę fajnie wyszło
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Tymczasem to jest kilka razy tańszy Bell Glam Wear 513
Zerknęłam na Twojego blogaska. Ten nudziak, o którym mówiłaś, jest dla mnie zbyt ciemno-różowy... Za to bardzo podoba mi się makijaż, który wrzuciłaś tydzień temu
a dziękuję wiem, to nie jest typowy nudziak, ja nie lubię takich typowych bo wydaje mis ię wtedy jakbym nie miała paznokci a przy moich brzydkich dłoniach to źle wygląda
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
-> CzarnaOrchidea
Z dbania o dłonie to tylko mycie żeby brudne nie były... no i obcinanie paznokci xD Nic więcej z nimi nie robię - co zatem proponujesz? A no i pilniczek sobie leży ale jakoś tak go nie używałem za często bo też nie widziałem potrzeby...
jesteś jedyną osobą na tym wątku której nie radzę zapuszczać
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Pilar, kocham Cię za ten komplement

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ojej, to taka zawoalowana sugestia, że mogę być inteligentna?
nie sądzę
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:41   #2462
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
nie sądzę
Wiedziałam, ze byłby to zbyt piękne


Tym Kobietkom, które mi truły o przepis na sałatkę brokułową, polecam na bloga mego wejść!
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:46   #2463
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
O ja Cię! Swój chłop!
o ja Ci mogę nawet powiedzieć, gdzie możesz na ryby


Muszę potworom na jutro lekcję przygotować. Hospitowaną, a pomysłów mniej niż zeroooooo.

Czy tylko ja jestem ze Ślaska? Czuję się wyobcowana
Poważna sprawa z tymi jutrzejszymi lekcjami.

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
P.S.1 - ja zawszę nakładam na całą noc i rano zmywam
P.S.2 - tak, ale radzę dać kropelkę na dłonie i rozetrzeć bo inaczej skończy się to ponownym myciem
To chyba pozostanę jednak przy olejach na noc Dzięki

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Glam wear w naturach kosztuje 12 zł. Ale tam mają tylko niektóre kolory, ja 513 tam nigdy nie widziałam

Edit: Dopiero przeczytałam to co napisałam, wybaczcie ten bełkot... Idę spać
Bełkot, jaki bełkot? Ja o niczym nie wiem
Jeżeli Glam Wear kosztuje w Naturze 12 zł, to Fashion Colour pewnie też coś ok 10 zeta. A to oznacza, ze... ten sklepik jest tańszy, a to oznacza, że... trzeba będzie tam jechać, a to oznacza, ze... mój portfel mnie zabije

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wiedziałam, ze byłby to zbyt piękne


Tym Kobietkom, które mi truły o przepis na sałatkę brokułową, polecam na bloga mego wejść!
No nareszcie
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:53   #2464
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

nie widac drobiiineeek wybaczcie, ale nie mam sily zmniejszac zdjec. holo golden rose 102
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BILD0305.jpg (62,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BILD0306.jpg (80,3 KB, 62 załadowań)
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-02-28 o 16:58
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 17:15   #2465
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
nie widac drobiiineeek wybaczcie, ale nie mam sily zmniejszac zdjec. holo golden rose 102

Dlaczego u mnie nie ma holosiów?!
Ciągle mają to samo badziewie, które już mam
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 17:30   #2466
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda, KOCHAM tą sałatkę Chociaż znam wersję z serem feta, ma troche bardziej wyrazisty smak. Polecam też robić ją warstwami (na sam wierzch feta/majonez i posypać słonecznikiem) wtedy schludniej wygląda i zawsze wiesz że masz wszystkeigo po trochu ^^ Ale sama w sobie genialna. U mnie kolejny dzień gości brokułowa z makaronem, serem, kukurydzą i wielką ilością czosnku :3 mniam

Ej dziewczyny tak w ogóle to słyszałam, że blogowe(i nie tylko) konkursy w których zwycięzca zostaje wybrany drogą losowania bez zgłoszenia ich jako loteria i odporwadzenia podatku są nielegalne. Nie chce nikogo straszyć ani nic, tylko ostrzegam, bo ostatnio czytałam o tym artykuł jak znajdę linka to podrzucę. o tutaj

Edytowane przez trufle
Czas edycji: 2012-02-28 o 17:41
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 17:47   #2467
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ala- podoba mi się to sreberko...

ruda- dobrze, że napisałaś wytłuszczoną czcionką bo jakoś mi się nie chciało dziś czytać tych 4 str. ;D no i oczywiście zaraz wchodze na bloga po przepis ;D

orchidku- wow.! podoba mi się to ;D super, a te twoje paznokcie.. no powiem ci, że jestem pod wrażeniem ;D

a mój paluch jest do kitu... ta ropa mnie zaczyna wkurzać coraz bardziej... wczoraj pomalowałam sobie pazurki, a dziś musiałam takim czyś polać po tym paluchu i się lakier rozpuszcza.. aj.Ć niedobry....
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 17:55   #2468
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Masz zastrzal?ropa przy paznokciu?dobry jest na to trbiotic i mocz palec w gorącej wodzie,szybciej się wyrobi. wiem,bo sama mam często.niby nic,a dużo bolu dziękuje

babo to może przez neta?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 18:16   #2469
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A ja pomalowałam pazurki. Ciężko było, bo mam dzisiaj strasznego Parkinsona... Nobla temu, kto wymyślił korektory Porobiłam zdjęcia, ale mój aparat nieco przekłamał kolory... Mój pierwszy Glam Wear i najpewniej nie ostatni. Takiego połysku na paznokciach jeszcze nie miałam
bardzo ładnie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A ja mam tez pazurki dla was... (widział ktoś kiedyś kryjący za jedną warstwą czarny lakier booo ja właśnie znalazłam! i byłam tak zaskoczona że hej... fakt grybsza warstwa, ale jedna!
pewnie nikogo nie zdziwię jak powiem co to --> Joko Cairo night)
a jako bonus mój makijaż pod paznokcie
super a makijaż piękny

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Chodzi o 309 z załącznika? Śliczny jest ten Anuli, szukam właśnie czegoś podobnego
ten 309 chyba raczej nie... wiadome że nie jest taki jak na zdjeciu, które wkleiłaś. Popatrzę w swoich lakierach co jest najbliższe i dam znać

Ewałucja niedawno pokazywała też coś w takim typie chyba

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
(Nie uważacie, że mam strasznie męski kształt paznokcia? Te tatusiowe geny się tu też wprosiły)
niee

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

Zioła?... Hmm co się nawinie ale najczęściej jest to tymianek, majeranek, bazylia Ja daję 4 ząbki czosnku(odstraszam wampiry).
Papryka świerza oczywiście, a słonecznika tak z pełną garstkę podsmażyć aż będzie złotawy (uwaga!szybko się pali!)
.
oki
ojj o tym to wiem, bo podpiekam do ciasteczek

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
j

moje sreberka poniżej
kocham Twoje sreberka

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dobra, to wszystko na co mnie dziś stać. Wiem, że jestem prymitywna:
ale pierdzielisz, śliczne są

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Tym Kobietkom, które mi truły o przepis na sałatkę brokułową, polecam na bloga mego wejść!
Nie uważam żeby jedna prośba była truciem ale dzięki
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 18:29   #2470
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
No nareszcie


Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
nie widac drobiiineeek wybaczcie, ale nie mam sily zmniejszac zdjec. holo golden rose 102
Pięęękny
Moje GR nie posiada holosiów

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Ruda, KOCHAM tą sałatkę Chociaż znam wersję z serem feta, ma troche bardziej wyrazisty smak. Polecam też robić ją warstwami (na sam wierzch feta/majonez i posypać słonecznikiem) wtedy schludniej wygląda i zawsze wiesz że masz wszystkeigo po trochu ^^ Ale sama w sobie genialna. U mnie kolejny dzień gości brokułowa z makaronem, serem, kukurydzą i wielką ilością czosnku :3 mniam

Ej dziewczyny tak w ogóle to słyszałam, że blogowe(i nie tylko) konkursy w których zwycięzca zostaje wybrany drogą losowania bez zgłoszenia ich jako loteria i odporwadzenia podatku są nielegalne. Nie chce nikogo straszyć ani nic, tylko ostrzegam, bo ostatnio czytałam o tym artykuł jak znajdę linka to podrzucę. o tutaj
Nom nom nom
Nie lubię czosnku

Niech spadają, mój konkurs jest legalny

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
ruda- dobrze, że napisałaś wytłuszczoną czcionką bo jakoś mi się nie chciało dziś czytać tych 4 str. ;D no i oczywiście zaraz wchodze na bloga po przepis ;D
Stąd pomysł na wytłuszczenie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Nie uważam żeby jedna prośba była truciem ale dzięki
Oj, no, już, nie płacz
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 19:18   #2471
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kocham Twoje sreberka
a ja Ciebie i Twoje pazurki
Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
ala- podoba mi się to sreberko...
dzięki

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
nie widac drobiiineeek wybaczcie, ale nie mam sily zmniejszac zdjec. holo golden rose 102
widać ładnie wyszły

loli Twoje też pazurki ładne, jaki to kolor?
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 19:29   #2472
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Połowicznie z wro Bo tutaj właśnie studiuję A pochodzę z rejonów, z których pochodzi lolli
Jest możliwość, żebym Cię znała? Co studiujesz? Na którym roku?

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Tak mnie kusi, żeby je wypróbować... Kupić czy nie kupić, oto jest pytanie8
Głupie pytania zadajesz... Jasne, że kupić

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Skoro już jesteśmy w temacie szklanego pilniczka to który polecacie? Im więcej czytam, tym mam większy mętlik w głowie. Mam kilka na oku, ale chcę wiedzieć czy pokryją się opinie z moimi typami
Ja mam ten z Rossmanna i sobie chwalę. Upadki na kafelki, a nawet marmurowe schody mu nie straszne

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Tyle razy tego Bell'a oglądałam i nie wiedziałam, że to takie cudo Mój biedny portfel... A właśnie, orientujesz się ile kosztują lakiery Bell w Naturze? Już dawno nic z Bell tam nie kupowałam, a znalazłam ostatnio sklepik z ich lakierami (w ogóle maja tam marki, które trudno dostać, np. Hean, Joko), ale nie po drodze mi do nich.
Wiesz, ja go kupowałam w sklepiku kosmetycznym w warszawskich podziemiach. Nawet nie wiem, ile za niego zapłaciłam...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32605757]Nie byli babki z fizy.Niby ok,ale wolałabym mieć to za sobą.[/QUOTE]

Uhh... Rozumiem Cię. Kiedy teraz trzymać kciuki?

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
nie widac drobiiineeek wybaczcie, ale nie mam sily zmniejszac zdjec. holo golden rose 102
Orchid, z taką płytką to Ty byś je mogła kupą wymalować i też by było ładnie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
bardzo ładnie
A, dziękuję


Dopiero wróciłam z uczelni... Ech... Byle do lipca
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 19:38   #2473
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Widzę tutaj przynajmniej trzy osoby z Wrocławia oprócz mnie. To teraz bez zbędnych formalnosci.

Kiedy na kawę?

__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 19:58   #2474
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Hej
Dopiero zaczynam moją amatorską przygodę z malowaniem paznokci, wcześniej robiłam to od wielkiego dzwonu i zwykle na czerwono. Teraz moje 2 wynurzenia w załącznikach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-02-21 19.10.37.jpg (91,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-02-28 20.51.20.jpg (92,2 KB, 44 załadowań)
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:13   #2475
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Tym Kobietkom, które mi truły o przepis na sałatkę brokułową, polecam na bloga mego wejść!
Dzięęęękuuuujeeeemyyy wszystko zjemy!
A ja przez Ciebie i tą Twoją informację o promocji zaszłam do Natury i kupiłam 6 lakierów..
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
nie widac drobiiineeek wybaczcie, ale nie mam sily zmniejszac zdjec. holo golden rose 102
Ja chcę jakiś lakier holo
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:21   #2476
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Hej
Dopiero zaczynam moją amatorską przygodę z malowaniem paznokci, wcześniej robiłam to od wielkiego dzwonu i zwykle na czerwono. Teraz moje 2 wynurzenia w załącznikach
Całkiem nieźle

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Dzięęęękuuuujeeeemyyy wszystko zjemy!
A ja przez Ciebie i tą Twoją informację o promocji zaszłam do Natury i kupiłam 6 lakierów..
Zaraz, zaraz. Nie PRZEZE MNIE, tylko DZIĘKI MNIE.
Proszę to poprawić.
Siadaj, jeden
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:24   #2477
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Jakom promocję? a są już u Was nowości z essence?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:28   #2478
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Całkiem nieźle



Zaraz, zaraz. Nie PRZEZE MNIE, tylko DZIĘKI MNIE.
Proszę to poprawić.
Siadaj, jeden
Ohoho! Ja jestem od jakiegoś czasu domowym przemytnikiem lakiery mam w szufladach, szafkach nawet za drukarką w pojemniczku.. Ale w sumię to się mega cieszę bo w końcu dostałam beznzynowy lakier
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:32   #2479
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Jakom promocję? a są już u Was nowości z essence?
Ni ma nowości
A promocja Catrice: kup dwa, trzeci przy kasie gratis.

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ohoho! Ja jestem od jakiegoś czasu domowym przemytnikiem lakiery mam w szufladach, szafkach nawet za drukarką w pojemniczku.. Ale w sumię to się mega cieszę bo w końcu dostałam beznzynowy lakier
Benzynowy?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 20:48   #2480
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ni ma nowości
A promocja Catrice: kup dwa, trzeci przy kasie gratis.



Benzynowy?
U mnie była inna promocja :kup 2 dowolne produkty Catrice a gratis tej firmy przy kasie..

http://www.catrice.eu/products/nails...cquer-840.html
Dla mnie wygląda jak benzyna .
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:52   #2481
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Głupie pytania zadajesz... Jasne, że kupić

Ja mam ten z Rossmanna i sobie chwalę. Upadki na kafelki, a nawet marmurowe schody mu nie straszne

Wiesz, ja go kupowałam w sklepiku kosmetycznym w warszawskich podziemiach. Nawet nie wiem, ile za niego zapłaciłam...
W takim razie nie mam wyjścia, trza kupić
A ten pilniczek był chyba w promocji teraz w Rossie Albo mi się wydaje. Używasz go tylko do nadawania kształtu czy do skracania tez. Różne słyszę opinie... W każdym bądź razie musi być mój

Ten sklepik, który znalazłam wydaje mi się, ze jest tańszy niz Natura. W przyszłym tygodniu robię nalot - tylko muszę ciężarówkę wynająć

Matko Bosko, co Wy ze mnie zrobiłyście? Nigdy nie miałam takich ilości lakierów. To wciąga bardziej niż słodycze

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Jakom promocję? a są już u Was nowości z essence?
U mnie nie ma niestety. Podobno w przyszłym tygodniu może coś być. Ale miejsce już czeka Będę dzwonić co dwa dni

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

ten 309 chyba raczej nie... wiadome że nie jest taki jak na zdjeciu, które wkleiłaś. Popatrzę w swoich lakierach co jest najbliższe i dam znać

Ewałucja niedawno pokazywała też coś w takim typie chyba
To czekam na info
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:11   #2482
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ale mi się oderwał paznokcieć od "mięska" Aż mi smutno jak na niego patrzę, jest tak mało różowego ;( Nawet nie wiem co ja takiego z nim robiłam!

Ruda ja lubię czosnek, ale moi znajomi chyba nie do konca
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:20   #2483
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dopiero wróciłem bo zastały mnie sprawy najwyższej wagi na uczelni (na szczęście tylko hobbystyczne, ale ważne ). Dalej uważam że mało spamujecie... choć tak bardzo straszyłyście

-> Ruda
Miejsce dobre na łowienie ryb... ze słoika? xD

-> Mmedeah88
Tak łatwo nie będzie :P Mogę zdradzić, że jedynie rok jestem starszy od lolli. Wszystko zrobiłem w czasie, więc obsuwy na studiach też nie miałem... Ale co studiuję i gdzie - tego tak prosto nie zdradzę :P Chcecie to próbujcie zgadywać ;D

Ale pogoda... Ulubiona lolli xD Czyli szaro, zimno, mży a nie leje... lepsza jedynie porządna burza w lecie oglądana z samochodu
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:26   #2484
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
U mnie była inna promocja :kup 2 dowolne produkty Catrice a gratis tej firmy przy kasie..

http://www.catrice.eu/products/nails...cquer-840.html
Dla mnie wygląda jak benzyna .
Noo, dokładnie

Właśnie nim paznokcie pomalowałam I nawet kolorowanie słoneczek i chmurek nie jest mi straszne z tej radości

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Ale mi się oderwał paznokcieć od "mięska" Aż mi smutno jak na niego patrzę, jest tak mało różowego ;( Nawet nie wiem co ja takiego z nim robiłam!

Ruda ja lubię czosnek, ale moi znajomi chyba nie do konca
Nienawidzę czosnku. Brrrr.

Biedny, ja mam tak z małym u lewej ręki

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
-> Ruda
Miejsce dobre na łowienie ryb... ze słoika? xD
E tam, jest robaczek to i na ryby można Tak hobbystycznie
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:29   #2485
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Noo, dokładnie

Właśnie nim paznokcie pomalowałam I nawet kolorowanie słoneczek i chmurek nie jest mi straszne z tej radości
Pięęękny jest
Ja pomalowałam swoje tez przed chwilka i boje sie efektu 'poduszki'
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:33   #2486
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Widzę tutaj przynajmniej trzy osoby z Wrocławia oprócz mnie. To teraz bez zbędnych formalnosci.

Kiedy na kawę?

Ruda, ja na kawę zawsze chętna, z tym że jest mały problem... Bo ja tymczasowo we Wro to tylko duchem jestem Na mgr przeniosłam się do WarszaFki i w moim ukochanym mieście nie byłam już od dwóch miesięcy A taaak mi tęskno za tym miastem

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Hej
Dopiero zaczynam moją amatorską przygodę z malowaniem paznokci, wcześniej robiłam to od wielkiego dzwonu i zwykle na czerwono. Teraz moje 2 wynurzenia w załącznikach
Nieźle, nieźle

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
U mnie była inna promocja :kup 2 dowolne produkty Catrice a gratis tej firmy przy kasie..

http://www.catrice.eu/products/nails...cquer-840.html
Dla mnie wygląda jak benzyna .
Jesteś już trzecią lakieromaniaczką, która w tym tygodniu nabyła Geniusa w tej Catrice'owej promocji

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
W takim razie nie mam wyjścia, trza kupić
A ten pilniczek był chyba w promocji teraz w Rossie Albo mi się wydaje. Używasz go tylko do nadawania kształtu czy do skracania tez. Różne słyszę opinie... W każdym bądź razie musi być mój
Szklany pilniczek służy mi do nadania kształtu. Do skracania używam albo cążek, albo gruboziarnistego papierowego pilniczka.

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Ten sklepik, który znalazłam wydaje mi się, ze jest tańszy niz Natura. W przyszłym tygodniu robię nalot - tylko muszę ciężarówkę wynająć

Matko Bosko, co Wy ze mnie zrobiłyście? Nigdy nie miałam takich ilości lakierów. To wciąga bardziej niż słodycze


Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Ale mi się oderwał paznokcieć od "mięska" Aż mi smutno jak na niego patrzę, jest tak mało różowego ;( Nawet nie wiem co ja takiego z nim robiłam!
Następna poszkodowana... Jakaś plaga chyba
truflu, odrosną
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:38   #2487
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Jesteś już trzecią lakieromaniaczką, która w tym tygodniu nabyła Geniusa w tej Catrice'owej promocji
Akurat nie skorzystałam z promocji bo za ladą został tylko neonowy niebieski cień ale kupiłam go tak o Reszta to essence ..
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:39   #2488
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

szyszyniak, kiepska jestem w zgadywaniu, a poza tym nie wiem, na którym roku jest Lolli... Taki z Ciebie tajemniczy robaczek?

Ruda, trellemorele, pokazujcie pazury! Strasznie jestem ciekawa tego lakieru. Póki co szkoda mi zmywać granacika, ale jak tylko się śpsiuje, to maluję pazury Geniusem

Dziewuszki, ponawiam prośbę o polecenie dobrze kryjącego nudziaka. Max 2 warstwy i wygodny pędzelek.
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:45   #2489
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
szyszyniak, kiepska jestem w zgadywaniu, a poza tym nie wiem, na którym roku jest Lolli... Taki z Ciebie tajemniczy robaczek?

Ruda, trellemorele, pokazujcie pazury! Strasznie jestem ciekawa tego lakieru. Póki co szkoda mi zmywać granacika, ale jak tylko się śpsiuje, to maluję pazury Geniusem

Dziewuszki, ponawiam prośbę o polecenie dobrze kryjącego nudziaka. Max 2 warstwy i wygodny pędzelek.
Ja nie mam na pazurkach Geniusa tylko taki kosmosowy-mix Słaba jakość ale znalazłam ładowarkę do aparatu i już się ładuje!

Nie mogę poradzić sobię z tymi moimi skórkowymi wałeczkami

Ja polecam jakiś GR z odcieni nude, ja zerwałam na swoim naklejkę z numerkiem ale jest taki hmm piaskowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0233.jpg (96,1 KB, 54 załadowań)
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:49   #2490
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Gdybym podał wszystkie swoje dane na tacy to nie byłoby zabawy i właśnie tej nutki tajemniczości... Napisać mogę, że też walczę o mgr teraz przed nazwiskiem pierwsze 3 literki już mam, teraz chcę kolejne 3 ;D
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.