Tonery, szampony koloryzujące, farby itp. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy robić sobie fioletowe końcówki bądź czerwone włosy?
Tak, czerwone włosy. 1 25,00%
Tak, fioletowe końcówki. 3 75,00%
Nie. 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-03, 20:28   #1
paula_2596
Przyczajenie
 
Avatar paula_2596
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Smile

Tonery, szampony koloryzujące, farby itp.


Witam Chciałam zapytać jaki macie stosunek do nietypowych kolorów włosów? Nietypowych mam na myśli niebieskich, fioletowych itd. Od dłuższego czasu korci mnie zrobić sobie tonerem fioletowe końcówki, ale nigdy nie miałam z tonerami styczności i chciałam się dowiedzieć co by było najlepsze, toner, szampon koloryzujący.. czy jeszcze jakieś inne propozycje Nie chce ich mieć na stałe, tak z miesiąc przeczytałam też, że ludzie często się skarżą na to,że kolor się szybko spłukuje i włosy nie wyglądają za ładnie. Jakie wy macie doświadczenia z tonerami i innymi wymysłami. Proszę pomóżcie!
paula_2596 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 08:05   #2
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Tonery, szampony koloryzujące, farby itp.

Cytat:
Napisane przez paula_2596 Pokaż wiadomość
Witam Chciałam zapytać jaki macie stosunek do nietypowych kolorów włosów? Nietypowych mam na myśli niebieskich, fioletowych itd. Od dłuższego czasu korci mnie zrobić sobie tonerem fioletowe końcówki, ale nigdy nie miałam z tonerami styczności i chciałam się dowiedzieć co by było najlepsze, toner, szampon koloryzujący.. czy jeszcze jakieś inne propozycje Nie chce ich mieć na stałe, tak z miesiąc przeczytałam też, że ludzie często się skarżą na to,że kolor się szybko spłukuje i włosy nie wyglądają za ładnie. Jakie wy macie doświadczenia z tonerami i innymi wymysłami. Proszę pomóżcie!
ja mialam na wlosach absolutny fiolet ale robiony farba wszystkim sie podobalo a kolor dlugo sie trzymal jak po farbowaniu co do tonerow tez jestem ciekawa
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 14:47   #3
hello_penny
Raczkowanie
 
Avatar hello_penny
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 471
Dot.: Tonery, szampony koloryzujące, farby itp.

przyznam, że baaardzo mi się podobają kolorowe włosy. jeśli nie zmienię zdania do swojej 18-stki, to na pewno odważę się zrobić sobie taki prezent. zastanawiam się nad bielą, delikatnym fioletem, intensywną czerwienią albo pomarańczowym. trochę się boję, że rozjaśniacz (mam mega ciemne naturalne włosy) trochę zmieni kondycję czupryny, no ale cóż... na pewno wybiorę toner, a nie farbę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1..jpg (18,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 295201_466447700041526_599852696_n.jpg (27,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorowy włosy..jpg (31,3 KB, 9 załadowań)
__________________

Sumienie miała czyste. Nieużywane.




56 55 54 53 52 51 50 49 48 47

hello_penny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 13:45   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Tonery, szampony koloryzujące, farby itp.

kolor z pierwszego zdjęcia -->
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 17:18   #5
hello_penny
Raczkowanie
 
Avatar hello_penny
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 471
Dot.: Tonery, szampony koloryzujące, farby itp.

wieeem, świetny jest. zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. i nawet jeśli nie spodobam się sobie w takim wydaniu, będę mogła z łatwością przejść na inny kolor. trzeba tylko zacząć oswajać (a nie przekonywać, bo wiem, że chcę poeksperymentować) rodziców.
__________________

Sumienie miała czyste. Nieużywane.




56 55 54 53 52 51 50 49 48 47

hello_penny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 01:26   #6
Jinxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Tonery, szampony koloryzujące, farby itp.

Hej Mam takie jedno pytanie do fryzjerek
Otóż ostatnio znalazłam te oto zdjęcie: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...04379432_n.jpg
które mnie zaintrygowało, a dokładniej zainteresowało mnie czy tonery (bo farby to raczej nie są, niestety takich intensywnych kolorów farb nie ma) można ze sobą łączyć? Np. żółty+czerwony=pomarańczo wy?
Ciekawa jestem, czekam na odpowiedzi
Aha, paula_2596, powiem Ci, że robiłam sobie ostatnio włosy na zielono tonerem La Riche (na allegro około 25zł) i wyszło świetnie! Co mnie najbardziej zdziwiło, zaryzykowałam i nałożyłam zielony toner na moje rudo-czerwone włosy (a powinno się nakładać na wcześniej rozjaśnione na blond) i nie dość, że kolor wyszedł ładnie intensywny to jeszcze równomierny, mimo wcześniejszych kilku kolorów na włosach
Jinxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 15:49   #7
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Tonery, szampony koloryzujące, farby itp.

Cytat:
Napisane przez Jinxxx Pokaż wiadomość
Hej Mam takie jedno pytanie do fryzjerek
Otóż ostatnio znalazłam te oto zdjęcie: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...04379432_n.jpg
które mnie zaintrygowało, a dokładniej zainteresowało mnie czy tonery (bo farby to raczej nie są, niestety takich intensywnych kolorów farb nie ma) można ze sobą łączyć? Np. żółty+czerwony=pomarańczo wy?
Ciekawa jestem, czekam na odpowiedzi
Aha, paula_2596, powiem Ci, że robiłam sobie ostatnio włosy na zielono tonerem La Riche (na allegro około 25zł) i wyszło świetnie! Co mnie najbardziej zdziwiło, zaryzykowałam i nałożyłam zielony toner na moje rudo-czerwone włosy (a powinno się nakładać na wcześniej rozjaśnione na blond) i nie dość, że kolor wyszedł ładnie intensywny to jeszcze równomierny, mimo wcześniejszych kilku kolorów na włosach
Tak, można łączyć
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-12 16:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.