usuwanie tipsów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-12, 17:41   #31
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: usuwanie tipsów

oblabobla wydaje mi się, że jesteś najbardziej opanowaną osobą na tym forum, za co szczerze Cię podziwiam.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:48   #32
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez martusia810 Pokaż wiadomość
oblabobla wydaje mi się, że jesteś najbardziej opanowaną osobą na tym forum, za co szczerze Cię podziwiam.
Jak miło wielkie dzieki
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:48   #33
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez martusia810 Pokaż wiadomość
oblabobla wydaje mi się, że jesteś najbardziej opanowaną osobą na tym forum, za co szczerze Cię podziwiam.
Tu nie ma co podziwiać !!
Z tego pózniej wrzody są..


paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:50   #34
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: usuwanie tipsów

Nie tu to miało byc
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:57   #35
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Tu nie ma co podziwiać !!
Z tego pózniej wrzody są..


Paulko doprowadzasz mnie swoimi txtami do łez WymiENkłam Któż z nas nie dąży do wewnętrzno-zewnętrzej harmonii Peace & Love 4 all **


_________________________ ______________
** Poszłam dzisiaj na spacerek z psem w stronę Doliny Białego (tylko do bramy,bo do TPN psów nie wpuszczają) i chyba troszkę mi słoneczko przygrzało, tak więc.... wyrozumiałość przede wszystkim
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 18:19   #36
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: usuwanie tipsów

paula sliczne zdjatko
no a ja sie wlasnie zbieram do usuniecia mooich zelkow bo chce frencha zrobic..i powiem szczerze ze tez myslalam o tym zeby pojsc gdzies spilowac ten zel

a co do wrzodow-trzeba uwazac bo to potem bardzo uciazliwe jest
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 18:50   #37
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Ooooj tak, to nawet logicznie ,ze stylistka wysyła po zakup zestawu do stylizacji paznokci, koleżankę.......
Ja na przykład co tydzień wysyłam inną koleżankę.....
kochanie, roznie sie zdarza, kolezanka stylistki kupuje jej czasem zele, ze zwyklego powodu, stylistka nie ma czasu, a kolezanka uczy sie w szkole kosmetycznej- jeszcze stylistką nie jest. Dziwne?
roznie bywa, ale fakt- prosciej skomentowac, zironizowac.
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 19:01   #38
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez berruska Pokaż wiadomość
kochanie, roznie sie zdarza, kolezanka stylistki kupuje jej czasem zele, ze zwyklego powodu, stylistka nie ma czasu, a kolezanka uczy sie w szkole kosmetycznej- jeszcze stylistką nie jest. Dziwne?
roznie bywa, ale fakt- prosciej skomentowac, zironizowac.
To w takim razie po co jej wiadomosc jak sie sciaga zele czy tam akryle???
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:36   #39
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
To w takim razie po co jej wiadomosc jak sie sciaga zele czy tam akryle???
Bo może jest na pierwszym roku a ta koleżanka od żeli juz na drugim a przedłuzanie paznokci przerabia sie na drugim ?
A moze tamta koleżanka miała grypę albo była obłożnie chora i poprosiła koleżankę o zakupy..
Albo moze zepsuł jej się pociąg, mieszka na obrzeżach miasta i nie ma jak ze swojej wioski dojechac do centrum ?
A może załozyły się o cos, tamta przegrała zakład i musiala kupić koleżance żele...
Albo tamta jest chorobliwie wstydliwa i boi się sama....
Albo pryszcz jej na nosie wyskoczył i nie chce się pokazywac publicznie.....


Madziu powodów może być wszak wiele




Obla - dobrze ,ze do łez a nie wrzodów
Karolka - dziękuję
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:46   #40
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: usuwanie tipsów

Paulko ZNOWU TO ZROBIŁAŚ Normalnie dzięki Twoim txtom mam gratisową dawkę endorfin i trening mięśni brzucha A już nie wspomne o tym jak przy tym muszę swój aparat mowy ponapinać
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:46   #41
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: usuwanie tipsów

Ja tez w sumie wysyłałam juz kolezanke a nawet kolege po zel. Tylko, ze na karteczce mieli napisane dokladnie co potrzebuje i przed tym jeszcze dzwoniłam do hurtowni, zeby uprzedzic, ze kogos wysyłam. Ale to ekstremalne przypadki, gdy akurat nie mam zajec na uczelni(hurtownia najblizsza w miejscu gdzie studiuje), bo do hurtowni mam 100 km.

I jakos dziwnie, ze oni nie wypytuja o to jak sie sciaga produkt z paznokci czy o cokolwiek innego odnosnie stylizacji. Jakby tak ich ciekawosc zzerała to zapytaliby mnie.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 20:10   #42
slodkipamper
Przyczajenie
 
Avatar slodkipamper
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 22
Dot.: usuwanie tipsów

Najlepiej jest zostawic tipsa mozna go skrocic do takiej długosci aby nie przeszkadzały i zostawic go bez sciagania to jest wtedy najzrdowsze i tips sobie jest, nic nie boli i a paznokciec twoj tez nie ucierpi. Dobre kosmetyczki taka metode stosuja i polecaja. Poprostu zostawic tipsa i nie uzupełnic ich i wtedy jest nalepiej!!!!Gwarantuje ci!!!!Pozdrawiam
slodkipamper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 21:15   #43
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: usuwanie tipsów

[quote=slodkipamper;412525 8]Najlepiej jest zostawic tipsa mozna go skrocic do takiej długosci aby nie przeszkadzały i zostawic go bez sciagania to jest wtedy najzrdowsze i tips sobie jest, nic nie boli i a paznokciec twoj tez nie ucierpi. Dobre kosmetyczki taka metode stosuja i polecaj[/quot
No to nieżle dobre muszą by te kosmetyczki
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 00:10   #44
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: usuwanie tipsów

no co, grzybica tez moze kiedys sama zrośnie...

eh
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 11:39   #45
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: usuwanie tipsów

[quote=martusia810;4125930]
Cytat:
Napisane przez slodkipamper Pokaż wiadomość
Najlepiej jest zostawic tipsa mozna go skrocic do takiej długosci aby nie przeszkadzały i zostawic go bez sciagania to jest wtedy najzrdowsze i tips sobie jest, nic nie boli i a paznokciec twoj tez nie ucierpi. Dobre kosmetyczki taka metode stosuja i polecaj[/quot
No to nieżle dobre muszą by te kosmetyczki

ja właśnie tak zrobiłam, niestety samodzielnie. Skróciłam tipsy i teraz to już zupełnie nie wiem co zrobić, bo trochę się przy tym połamały i poodpryskiwały, czy jak to powiedzieć. No a na końcach robią sie takie jakby zielonkawe.. Jestem w szoku boję się że złapię jakiegoś grzyba, z 3 paznokci już zdjęłam je samodzielnie. ale reszta jakoś się jeszcze trzyma.
Żałuję że w ogóle zaczynałam sama kombnować bo teraz to już nawet nie ma czego skracać.
No i co ja mam teraz zrobić. ?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 17:18   #46
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość


ja właśnie tak zrobiłam, niestety samodzielnie. Skróciłam tipsy i teraz to już zupełnie nie wiem co zrobić, bo trochę się przy tym połamały i poodpryskiwały, czy jak to powiedzieć. No a na końcach robią sie takie jakby zielonkawe.. Jestem w szoku boję się że złapię jakiegoś grzyba, z 3 paznokci już zdjęłam je samodzielnie. ale reszta jakoś się jeszcze trzyma.
Żałuję że w ogóle zaczynałam sama kombnować bo teraz to już nawet nie ma czego skracać.
No i co ja mam teraz zrobić. ?

Do stylistki marsz!
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2007-04-15 o 18:39 Powód: coś to cytowanie wypowiedzi nie działa tak jak powinno :(
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 17:29   #47
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: usuwanie tipsów

rece opadaja...
why?????????????????????? ?????why????????????????? ???
zielonkawe mi sie robia-hm?...co by tu?...
spotkalam ostatnio lekarza i pytal sie czy nie znam kogos komu zielenieje,a ja mu na to: mnie zielenieje twarz jak czytam takie glupoty!
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 18:35   #48
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
rece opadaja...
why?????????????????????? ?????why????????????????? ???
zielonkawe mi sie robia-hm?...co by tu?...
spotkalam ostatnio lekarza i pytal sie czy nie znam kogos komu zielenieje,a ja mu na to: mnie zielenieje twarz jak czytam takie glupoty!

wiedziałam, że mi pomożecie, swoją drogą tak jest tylko na "paznokciach" (oprócz oblabobla)
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 21:06   #49
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: usuwanie tipsów

ej spokojnie moim zdaniem szkoda niszczyc swoich pazurkow, lepiej uderz do jakiejs stylistki jak mowi oblabolbla a unikniesz problemu zycze powodzenia, napewno nie jest tak zle naposz po zdjeciu jak tam twoje pazurasy, pozdrawiam
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 21:15   #50
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
ej spokojnie moim zdaniem szkoda niszczyc swoich pazurkow, lepiej uderz do jakiejs stylistki jak mowi oblabolbla a unikniesz problemu zycze powodzenia, napewno nie jest tak zle naposz po zdjeciu jak tam twoje pazurasy, pozdrawiam
jestem lekko zdezorientowana, bo ostatnio kidey jeden z paznokci mi się lekko odłamał to od razu poleciałam do stylistki, a ona po prostu mi go oderwała. Potem ten biedny paznokieć jeszze spiłowała (bolało) i nakleiła nowy. Pomyślałam że skoro tak wygląda ściąganie tipsów to wolę to zrobić sama w domu, będę chociaż kontrolować ten ból.
Powiedzcie proszę jak robią to stylistki, a konkrtnie czy odrywają, spłowują czy odmaczają w acetonie? Tak ogłnie pytam, nie chcę się niczego uczyć
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 10:35   #51
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
jestem lekko zdezorientowana, bo ostatnio kidey jeden z paznokci mi się lekko odłamał to od razu poleciałam do stylistki, a ona po prostu mi go oderwała. Potem ten biedny paznokieć jeszcze spiłowała (bolało) i nakleiła nowy. Pomyślałam że skoro tak wygląda ściąganie tipsów to wolę to zrobić sama w domu, będę chociaż kontrolować ten ból.
Powiedzcie proszę jak robią to stylistki, a konkretnie czy odrywają, spiłowują czy odmaczają w acetonie? Tak ogólnie pytam, nie chcę się niczego uczyć
A kto powiedział, że musisz iść właśnie do tej stylistki? Z pewnością w Twoim mieście pracują też inne
Jak to oderwała tego paznokcia: eek: Tak się nie robi! Powinna go spiłować pilnikiem, albo frezarką (jeżeli potrafi ) Aceton działa tylko na akryl. Koniecznie zmień stylistkę, bo jeżeli według niej ściąganie paznokci polega na zdzieraniu ich, to nie dość, że zaszkodzi Twoim paznokciom, to jeszcze o niej nie świadczy zbyt dobrze Czy Twoja płytka po tym wszystkim była mocno przepiłowana? Bo jeżeli tak, to w ogóle nie powinna Ci wtedy zakładać tipsa!
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 11:49   #52
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez slodkipamper Pokaż wiadomość
Poprostu zostawic tipsa i nie uzupełnic ich i wtedy jest nalepiej!!!!Gwarantuje ci!!!!Pozdrawiam
Totalna bzdura i barbarzyństwo.
Pozostawiony sam sobie materiał zacznie stopniowo przeważać naturalną płytkę , przesuwać środek cieżkości doprowadzajac do bardzo bolesnych złamań. Poza tym sukcesywnie skracajac ( tylko skracajac ) wolny brzeg dojdziemy do absurdalnej sytacji gdy linia włosa osiagnie grubość kilku milimetrów.

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Powiedzcie proszę jak robią to stylistki, a konkrtnie czy odrywają, spłowują czy odmaczają w acetonie? Tak ogłnie pytam, nie chcę się niczego uczyć
Stylistka piłuje, zmieniając gradację wygladza i lekko poleruje, jesli trzeba to odmacza w acetonie, odsuwa jeszcze błonkę, nakłada odżywkę.
Bron boze zadne zrywanie czy zdzieranie !!

paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 17:45   #53
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: usuwanie tipsów

dzięki , tak na marginesie to jz 2 stylistka, nie wiem co jest z nimi grane ale obie robią podstawowe błędy. mam już dośc tych pazrów.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 19:29   #54
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: usuwanie tipsów

Faktycznie czasem często znaleźć na prawdę dobrą stylistkę, bo na naszym rynku aż się roi od takich, które nauczyły się przedłużać paznokcie z płyty dvd kupionej na allegro
Oczywiście to stwierdzenie jest jak najbardziej uogólnione
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 20:44   #55
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: usuwanie tipsów

Ja jakoś tak się przyzwyczaiłam do machania pilnikiem i akrylu i żelu, że frezarki prawie wcale nie używam.. choć nie powiem ..męczące to niestety jest jak trzeba sobie prawą łapkę opiłować..

A co do "dobrych" stylistek, to mam tu naokoło takich od groma.. i wszystkie w pięknych salonikach z pięknymi dyplomikami itd...
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 22:50   #56
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez katnik81 Pokaż wiadomość

A co do "dobrych" stylistek, to mam tu naokoło takich od groma.. i wszystkie w pięknych salonikach z pięknymi dyplomikami itd...

Hehe...zdarzają się nawet takie z prawdziwymi certyfikatami Albo własnymi, a nie należącymi do właścicelki salonu
Raz z ciekawości wpadłam do jakiegoś saloniku i zapytałam się o pazurki. Zobaczyłam pięknie oprawiony certyfikat wiszący na ścianie pytam się czy to tej osoby, która miała niby mi robić paznokcie... ona mi na to odpowiada: To mojej szefowej Skończyło się na pomalowaniu paznokci. Leń ze mnie prawda Szkoda, że nie cyknęłam fotki, bo było co oglądać. Laska zrobiła mi rozmazywane kwiatki... mój ulubiony wzorek TRAGEDIA! Każdy kwiatek inaczej rozmaziany. Malowała na zgluconym lakierze, więc jak podnosiła wykałaczkę (bo nią robiła wzorek) to wszystko ciągło się do góry W dodatku robiła to zbyt wolno i zamiast rozmazywać wydrapywała zglucony lakier. Dla niepoznaki w miejsca, gdzie widać było paznokieć pod lakierem naciapała brokat. Generalnie paznokcie wyszły strasznie niestarannie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 00:21   #57
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: usuwanie tipsów

Ja bałabym się nawet iść do kogoś pomalować paznokcie..przyznaję miałam kilka momentów gdzie chciałam oddać swoje paznokcie w czyjeś ręce, ale w rezultacie nidy do tego nie doszło..strach się bać..a wogóle to szkoda mi kasiorki.. No nie powiem, gdybym miała sposobność to na pewno oddałabym się w Twoje ręce obla..
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 07:42   #58
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
ciągło się
ciągnęlo*. Dziewczyny dbajcie o swoja pisownię
a w temacie- "super" stylistka z tej dziewczyny ktorą opisałaś; i takie pracują w salonach
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 09:24   #59
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: usuwanie tipsów

Cytat:
Napisane przez katnik81 Pokaż wiadomość
Ja bałabym się nawet iść do kogoś pomalować paznokcie..przyznaję miałam kilka momentów gdzie chciałam oddać swoje paznokcie w czyjeś ręce, ale w rezultacie nidy do tego nie doszło..strach się bać..a wogóle to szkoda mi kasiorki.. No nie powiem, gdybym miała sposobność to na pewno oddałabym się w Twoje ręce obla..
Hi hi ja mimo wszystko ja nadal dochodzę do wprawy niestety baaaardzo powoli, bo na wszystko mi czasu brakuje , ale uważam to za sukces, że kiilka klientek już mam i to takich z poczty pantoflowej

Cytat:
Napisane przez berruska Pokaż wiadomość
ciągnęlo*. Dziewczyny dbajcie o swoja pisownię

Cytat:
Napisane przez REGULAMIN FORUM
7. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, i robienie tego na forum publicznym.


Widać, że NIE CZYTAŁAŚ REGULAMINU! tak więc oświecę cię, że taki txt jest absolutnie nie na miejscu, więc następnym razem zachowaj go dla siebie Bo to świadczy tylko o TOBIE, jak również ja sama nie życzę sobie takich uwag na forum publicznym.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 09:45   #60
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: usuwanie tipsów

literowka - kto by sie ty, przejmowal oblabobla? zlej poprostu
co do STYLISTKI nooo, to pierwsza klasa mialas wzorek, troche kasy szkoda bo jeszcze musialas zainwestiwac w zmywacz hehe, a co do zrywania paznokci - az mnie moje tipsy zabolaly jak czytalam:/
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.