Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-26, 09:57   #2101
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Witajcie! Mi ostatnio na imprezie zwineli z torebki kosmetyczke z produktami za prawie 700 zl, wiec tym bardziej nie moge sie doczekac promocji by choc troche odbudowac zapasy

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
O matko!
chyba by mnie coś trafiło:/ ładnie się ktoś wzbogacił....a portfel Ci też zwinęli czy tylko kosmetyczkę? ktoś chyba musiał widzieć co w niej masz, że aż tak go interesowała
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 10:10   #2102
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Tylko kosmetyczke wlasnie. W portfelu w sumie niewiele mialam. Bylismy na wigilijnym spotkaniu z pracy, raczej wszyscy wiedza, ze uzywam gornopolkowych kosmetykow - bo jak to baby - czesto o tym rozmawiamy, wiec niestety podejrzewam, ze nie zginela przypadkiem :/ mam nadzieje, ze komus spuchnie po nich geba a ja do teraz sobie wypominam po co bralam tusz do rzes czy aqua brow ze soba skoro nigdy nie robie poprawek nimi na imprezie... z reguly tylko puder, szminka, korektor...

Jutro na pierwszy rzut musze kupic cos do brwi (nie wiem czy ponownie MUFE czy moze na Gimmie Brow sie skusze), jakis dzienny podklad albo bb (mysle o Diorskin Nude albo Teint Miracle) i moja ukochana Bella Bambe bez ktorej cierpie ;( tusz sobie na razie chyba drogeryjny sprawie, bo budzet po Swietach nadszarpniety

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2013-12-26 o 10:12
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 11:17   #2103
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja pierdu...jeszcze na spotkaniu z pracy... ale ktoś ma brzydki charakter:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 11:52   #2104
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

A czy poswiateczne promo w S jest juz gdzies potwierdzone czy na razie tylko w sferze przypuszczen?

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 12:29   #2105
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Trudne pytanie . Tak naprawdę, to swojego podkładowego KWC dotąd nie znalazłam. Mam jednak kilka, które toleruję na tyle, aby kupić ponownie . Należą do nich EL Double Wear Light (chyba najdłużej go używam), Dior Nude (wprawdzie jedna tylko flaszka, ale jak mi się skończy to zapewne rozważę ponowny zakup), EL DW "zwykły" (miałam dotąd sporą liczbę różnych testerowych wersji, aż w końcu kupiłam ostatnio całą butlę, plus pompkę z MAC'a), no i kontrowersyjny Revlon CS (cera mieszana/tłusta). Swego czasu byłam też zachwycona Shiseido (seria słoneczna, niebieska plastikowa buteleczka), ale mi przeszło .
Powiem tak, każdy z ww. podkładów ma swoje zalety i wady, do każdego z nich miałam kilka podejść i nie od razu się też przekonałam. Zresztą ja bardzo długo wyrabiam sobie ostateczną opinię co do podkładów, bo w tych samych warunkach potrafią się u mnie rożnie zachowywać. Wymienione wyżej fluidy częściej raczą się jednak sprawować dobrze, więc potknięcia im wybaczam .
W moim rankingu są też "czarusie" tj. podkłady, które bajecznie się aplikują, pachną, buzia wygląda jak po photoshopie, ale ... przez jakąś godzinę, góra dwie, bo potem spływają/włażą w pory/utleniają się/warzą się lub też robią inne rzeczy, których nie lubię. Takich, głównie z górnej półki, przetestowałam całą masę. W tej grupie są też używane przeze mnie dłużej Armani Lasting Silk i Guerlain Parure Extreme.
Dziękuję za uwagę, zapewne nie pomogłam, ale podzieliłam się tym, co mogłam .

Olu, dziekuje

Ano trudne

Od jakiegos czasu (z malymi przerwami na ekspertmenty) uzywam mineralow i nic tak sie na paszczy nie trzyma jak one Oczywisicie o ile znajdziemy swoj HG. Ale ostatnio troche podsuszaja mi skore i nie wyglada to za dobrze, bo deczko dodaje lat a wolalabym raczej odwrotnie

Przetestowalam Serum Youth Liberator YSL. Wzielam co prawda za cimny kolor, ale sam podklad nie jest jakis super rewelacyjny, wiec po jasniejszy nie pojde

Calkiem fajny, czyli nie wlazi w pory, dobrze stapia sie ze skora, bez bazy wytrzymuje jakies 8-10 godzin, co prawda troche podkresla suche skorki jest Tenue de Perfection Guerlain'a. I pewnie bym go kupila, gdyby u nas byl dostepny odcien 01 bo 02 jest troche za ciemna i niestety ma tendencje do oksydacji

Testowalam tez Studio Skin 15 Hour Wear Hydrating Smashbox.
Odcien 1.2 jest dla mnie w koncu idalny, krycie ma troche mniejsze od Tenie de Perfection, ale ma jedna podstawowa wade sciaga mi skore po godzinie od nalozenia. Bede kombinowala jeszcze z baza nawilzajaca pod, bo kolor - trwalosc - wyglad, sa dla mnie poki co zadawalajace.

No i w kolejce do testow czeka Forever i Nude Diora, Lasting Silk Armaniego, podklady RBR i moze w koncu cos wybiore, bo ciagle testowanie juz mnie meczy

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Wszystko zalezy od egzemplarza. Ma pare ciuchow i sa dobrej jakosci. Nie jest jednak tak, ze wejdziesz o sklepu z zamknietymi oczami, wybierzesz pierwsza lepsza rzecz i na pewno ona bedzie super. Trzeba sie naszukac. Jak w Zarze. Mam pare swetrow zarowno dla kobiet jak i dziewczynek. Nosza sie dobrze.

To juz rozumiem
Przestraszylam sie, ze kupilam chlam

Kupowanie czegokolwiek zaczynam od wymietoszenia tegoz i jak mi sie spodoba, to klejna czynnoscia jest sprawdzenie skladu na metce

Poliestru, akrylu unikam m.in. z obawy samozaplonu

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A czy poswiateczne promo w S jest juz gdzies potwierdzone czy na razie tylko w sferze przypuszczen?

Gdzies na wizazu wpadlo mi w oczy, ze jest promo na kolorowke -25%, 27-31.12.

Ja poki co sms'a nie dostalam.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 13:04   #2106
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Serum Youth Liberator YSL[/URL]. Wzielam co prawda za cimny kolor, ale sam podklad nie jest jakis super rewelacyjny, wiec po jasniejszy nie pojde
Ja po testach prbkowych spasowałam dosyć szybko - niemiłośniernie swiecił mi się na buzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-12-26 o 13:06
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 13:04   #2107
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Calkiem fajny, czyli nie wlazi w pory, dobrze stapia sie ze skora, bez bazy wytrzymuje jakies 8-10 godzin, co prawda troche podkresla suche skorki jest Tenue de Perfection Guerlain'a. I pewnie bym go kupila, gdyby u nas byl dostepny odcien 01 bo 02 jest troche za ciemna i niestety ma tendencje do oksydacji
Ja bardzo lubie Parure de Lumiere (nastepca Aqua) - nadaje zdrowy odcien skorze, rozswietla, nie wlazi w pory, nie ma ciasta, dlugotrwaly (choc w dni, kiedy mam mega tłusta skore szybko sie świeci, ale wiadomo, ze to nie jest podklad dla tlustej cery) - problem mam wlasnie z odcieniem, bo tez najjasniejszy w Polsce to 02... Nie jest on taki zły latem, jak go naloze Beauty Blenderem, ale przy codziennej aplikacji w ten sposob przez miesiac zuzylam 3/4 butli :/ A teraz zimą, kiedy zrobilam sie blada jak papier, to juz w ogole się odznacza, zwlaszcza po kilku godzinach od aplikacji...

Jak juz pisalam przymierzam sie do Diora Nude - do najjasniejszego odcienia. Mialam probke drugiego w kolejnosci odcienia i efekt mi sie podobal, ale odcien ciut za ciemny i mialam wrazenie, ze oksyduje w ciagu dnia. Jestem ciekawa, czy ten najjasniejszy nie bedzie za trupi z kolei. Albo za rózowy.
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 13:09   #2108
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Jak juz pisalam przymierzam sie do Diora Nude - do najjasniejszego odcienia. Mialam probke drugiego w kolejnosci odcienia i efekt mi sie podobal, ale odcien ciut za ciemny i mialam wrazenie, ze oksyduje w ciagu dnia. Jestem ciekawa, czy ten najjasniejszy nie bedzie za trupi z kolei. Albo za rózowy.
U mnie ostatecznie Dior Nude nie zdał egzaminu, a podchodziłam do niego sporo razy, ostatnio pared ni temu. Buzia wygląda swietnie zaraz po nałożeniu do jakis 2 godzin a potem to już masakra - shine, shine and shine.....
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 13:20   #2109
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Tylko kosmetyczke wlasnie. W portfelu w sumie niewiele mialam. Bylismy na wigilijnym spotkaniu z pracy, raczej wszyscy wiedza, ze uzywam gornopolkowych kosmetykow - bo jak to baby - czesto o tym rozmawiamy, wiec niestety podejrzewam, ze nie zginela przypadkiem :/ mam nadzieje, ze komus spuchnie po nich geba a ja do teraz sobie wypominam po co bralam tusz do rzes czy aqua brow ze soba skoro nigdy nie robie poprawek nimi na imprezie... z reguly tylko puder, szminka, korektor...

Jutro na pierwszy rzut musze kupic cos do brwi (nie wiem czy ponownie MUFE czy moze na Gimmie Brow sie skusze), jakis dzienny podklad albo bb (mysle o Diorskin Nude albo Teint Miracle) i moja ukochana Bella Bambe bez ktorej cierpie ;( tusz sobie na razie chyba drogeryjny sprawie, bo budzet po Swietach nadszarpniety

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
No to teraz oglądaj, która dziewczyna będzie miała brwi lepiej zrobione .

A tak ogólnie to nie wiem jak trzeba nisko upaść żeby ukraść używane kosmetyki...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 13:26   #2110
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Milego swietowania Dziewczyny :ch oinka:

To samo sobie pomyslalam Elizko
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 13:26   #2111
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Tylko kosmetyczke wlasnie. W portfelu w sumie niewiele mialam. Bylismy na wigilijnym spotkaniu z pracy, raczej wszyscy wiedza, ze uzywam gornopolkowych kosmetykow - bo jak to baby - czesto o tym rozmawiamy, wiec niestety podejrzewam, ze nie zginela przypadkiem :/ mam nadzieje, ze komus spuchnie po nich geba a ja do teraz sobie wypominam po co bralam tusz do rzes czy aqua brow ze soba skoro nigdy nie robie poprawek nimi na imprezie... z reguly tylko puder, szminka, korektor...

Jutro na pierwszy rzut musze kupic cos do brwi (nie wiem czy ponownie MUFE czy moze na Gimmie Brow sie skusze), jakis dzienny podklad albo bb (mysle o Diorskin Nude albo Teint Miracle) i moja ukochana Bella Bambe bez ktorej cierpie ;( tusz sobie na razie chyba drogeryjny sprawie, bo budzet po Swietach nadszarpniety

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Az mna telepnelo, jak tak mozna? Domyslam sie, ze to kolezanki z pracy. Wstyd





Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Olu, dziekuje

Ano trudne

Od jakiegos czasu (z malymi przerwami na ekspertmenty) uzywam mineralow i nic tak sie na paszczy nie trzyma jak one Oczywisicie o ile znajdziemy swoj HG. Ale ostatnio troche podsuszaja mi skore i nie wyglada to za dobrze, bo deczko dodaje lat a wolalabym raczej odwrotnie

Przetestowalam Serum Youth Liberator YSL. Wzielam co prawda za cimny kolor, ale sam podklad nie jest jakis super rewelacyjny, wiec po jasniejszy nie pojde

Calkiem fajny, czyli nie wlazi w pory, dobrze stapia sie ze skora, bez bazy wytrzymuje jakies 8-10 godzin, co prawda troche podkresla suche skorki jest Tenue de Perfection Guerlain'a. I pewnie bym go kupila, gdyby u nas byl dostepny odcien 01 bo 02 jest troche za ciemna i niestety ma tendencje do oksydacji

Testowalam tez Studio Skin 15 Hour Wear Hydrating Smashbox.
Odcien 1.2 jest dla mnie w koncu idalny, krycie ma troche mniejsze od Tenie de Perfection, ale ma jedna podstawowa wade sciaga mi skore po godzinie od nalozenia. Bede kombinowala jeszcze z baza nawilzajaca pod, bo kolor - trwalosc - wyglad, sa dla mnie poki co zadawalajace.

No i w kolejce do testow czeka Forever i Nude Diora, Lasting Silk Armaniego, podklady RBR i moze w koncu cos wybiore, bo ciagle testowanie juz mnie meczy




To juz rozumiem
Przestraszylam sie, ze kupilam chlam

Kupowanie czegokolwiek zaczynam od wymietoszenia tegoz i jak mi sie spodoba, to klejna czynnoscia jest sprawdzenie skladu na metce

Poliestru, akrylu unikam m.in. z obawy samozaplonu

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------




Gdzies na wizazu wpadlo mi w oczy, ze jest promo na kolorowke -25%, 27-31.12.

Ja poki co sms'a nie dostalam.
Przez 8miesiecy stosowałam Armaniego, bardzo lubię, lecz teraz potrzebuję czegoś bardziej treściwego. On ma lekka konsystencje, kupilam go wiosna i na ta pore roku, az po jesien byl idealny. nie wchodzi w pory, odcieni masa, bardzo twarzowe. Tylko cena 249zl, to dla mnie przesada. Polecam go cerom suchym, bez wypryskow. Teraz sama walcze ze swoimi hormonami on jest po prostu za slabo kryjacy. Z korektorem daje rade, ale przy kuracji retinoidami, te wszystkie warstwy na twarzy opozniaja leczenie. Nie zapycha, jest trwaly, tzn.nie znika nam z twarzy z niewiadomych przyczyn. Jak wyprowadze swoja cere na prosta, w przyplywie gotowki kupie go. Teraz czaje sie na Diora Forever, bo krycie ma lepsze i wykonczenie takie bardziej tresciwe, w moim odczuciu. Nie pasuje mi tylko kolor - 20 za ciemna, a 10 taka trupia? Wiec zastanawiam sie jeszcze nad wersja ujedrniajaca z Diora. Wiem, ze nowy podklad ma pelnic funkcje budowania krycia, nie przesuszac mojej zmaltretowanej cery i nie powodowac nowych problemow skornych. Czekam na znizki w SP i tez lece cos wybrac
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 13:55   #2112
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Az mna telepnelo, jak tak mozna? Domyslam sie, ze to kolezanki z pracy. Wstyd
No w lokalu byli tez inni ludzie, ale jakby ktos z zewnatrz chcial cos ukrasc, to pewnie by sie w pierwszej kolejnosci na portfel skusił... Albo dzialo sie to wtedy, kiedy portfel mialam przy sobie, bo szlam po drinka A to taka impreza, gdzie byli wszyscy - od sprzataczek po menadzerów, wiec jest kilka osob, do ktorych mam obniżone zaufanie, ale kurcze - tyle razy zostawialam torebke na wielkich imprezach bez opieki i nic sie nie stalo. Myslalam, ze jak zawsze przy stoliku ktos siedzi, to moge bawic sie spokojnie Moze tez ktos pod wplywem impulsu chwycil, bo np wysunela sie i wypadla


Dziewczyny, a któras z Was testowala Gimmie Brow?

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No to teraz oglądaj, która dziewczyna będzie miała brwi lepiej zrobione .

A tak ogólnie to nie wiem jak trzeba nisko upaść żeby ukraść używane kosmetyki...
Ja ogolnie strasznie jasna i blada jestem, wiec nie wiem, czy komukolwiek bedzie pasowac
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 14:10   #2113
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie Parure de Lumiere (nastepca Aqua) - nadaje zdrowy odcien skorze, rozswietla, nie wlazi w pory, nie ma ciasta, dlugotrwaly (choc w dni, kiedy mam mega tłusta skore szybko sie świeci, ale wiadomo, ze to nie jest podklad dla tlustej cery) - problem mam wlasnie z odcieniem, bo tez najjasniejszy w Polsce to 02... Nie jest on taki zły latem, jak go naloze Beauty Blenderem, ale przy codziennej aplikacji w ten sposob przez miesiac zuzylam 3/4 butli :/ A teraz zimą, kiedy zrobilam sie blada jak papier, to juz w ogole się odznacza, zwlaszcza po kilku godzinach od aplikacji...
Dla mnie Parurek na teraz jest za chudy, a tym bardziej, ze ciagle cos tam przy twarzy robie (peelingi, kwasy itp.), wiec przesusz i suche skorki ciagle mam Zreszta jest dla mnie zbyt rozswietlajacy, a efekt nienaturalny



Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Przez 8miesiecy stosowałam Armaniego, bardzo lubię, lecz teraz potrzebuję czegoś bardziej treściwego. On ma lekka konsystencje, kupilam go wiosna i na ta pore roku, az po jesien byl idealny. nie wchodzi w pory, odcieni masa, bardzo twarzowe. Tylko cena 249zl, to dla mnie przesada. Polecam go cerom suchym, bez wypryskow. Teraz sama walcze ze swoimi hormonami on jest po prostu za slabo kryjacy. Z korektorem daje rade, ale przy kuracji retinoidami, te wszystkie warstwy na twarzy opozniaja leczenie. Nie zapycha, jest trwaly, tzn.nie znika nam z twarzy z niewiadomych przyczyn. Jak wyprowadze swoja cere na prosta, w przyplywie gotowki kupie go. Teraz czaje sie na Diora Forever, bo krycie ma lepsze i wykonczenie takie bardziej tresciwe, w moim odczuciu. Nie pasuje mi tylko kolor - 20 za ciemna, a 10 taka trupia? Wiec zastanawiam sie jeszcze nad wersja ujedrniajaca z Diora. Wiem, ze nowy podklad ma pelnic funkcje budowania krycia, nie przesuszac mojej zmaltretowanej cery i nie powodowac nowych problemow skornych. Czekam na znizki w SP i tez lece cos wybrac

Ja juz raz Lasting Silk Armeniego testowalam tylko niestety mialam za jasny odcien i podklad sila rzeczy byl mocno widoczny na skorze, a na dodatek powlazil mi w pory i podkreslil wszystkie suche skorki Ale sprubuje jeszcze raz z leszym [mam nadzieje ] odcieniem.

Z odcienami Diora tez mam problem, bo 010 troche za jasne, a 020 juz za ciemne i bure. Ale nie przekreslam ich, przetestuje ponownie i zobacze
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 14:12   #2114
pumka_83
Raczkowanie
 
Avatar pumka_83
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 63
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

oficjalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sss.jpg (66,6 KB, 136 załadowań)
pumka_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 14:13   #2115
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pumka_83 Pokaż wiadomość
oficjalnie


no to ruszam z rana
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 14:16   #2116
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Testowalam z YSL Vernis Levres (lakier do ust), Lancome Rouge Absolu i Chanel CocoRouge. Te dwie ostatnie mi sie po godzinie rozmazywaly lub znikaly, z Isadorą nawet Chanelka dala rade okolo 3 godz. (a ma konsystencje maselka).
Z YSL kolor sam w sobie jest bardzo trwaly, ale ze to lakier, to czasem moze wyjsc poza kontur, a z konturowka nie zauwazylam nic takiego.
Dziekuje. Pomoglas mi podjac decyzje. Odpuszczam w taki razie Diora i MUFE, bo chyba niewielke szanse sa, ze konturowka mi sie spodoba. Uzywamy zupelnie innych produktow do ust.



Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A czy poswiateczne promo w S jest juz gdzies potwierdzone czy na razie tylko w sferze przypuszczen?
Strone wczesniej jedna z wizazanek pisala o promocji. Wystarczy przeczytac zamiast powielac pytanie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 14:17   #2117
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość


Dziewczyny, a któras z Was testowala Gimmie Brow?
Ja mam i bardzo lubię ale z natury mam raczej ciemne brwi bez żadnych prześwitów itp. Miałam wcześniej aqua brow ale odstawiłam i używam gimmie brow
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 14:24   #2118
iampeaches
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 227
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Hej dziewczyny,
mam pytanie dot. wyprzedaży w Sephorze - orientujecie się czy przeceniają także kolorówkę ich marki? Chodzi mi w szczególności o ich korektory.. właśnie mi się skończył i nie wiem czy kupować teraz z 25% zniżką czy czekać na wyprzedaże.
iampeaches jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 14:31   #2119
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez iampeaches Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam pytanie dot. wyprzedaży w Sephorze - orientujecie się czy przeceniają także kolorówkę ich marki? Chodzi mi w szczególności o ich korektory.. właśnie mi się skończył i nie wiem czy kupować teraz z 25% zniżką czy czekać na wyprzedaże.
Napisano przeciez wyraznie, ze teraz na "wszystkie produkty do makijazu" jest promocja. Nie ma list na wyprzedaz jeszcze.

edit: nie ma nawet jeszcze oficjalnej daty wyprzedazy. Oczywiscie, ze rzuca jakies produkty Sephory, ale nikt nie wie jakie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-12-26 o 14:33
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 14:52   #2120
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja mam i bardzo lubię ale z natury mam raczej ciemne brwi bez żadnych prześwitów itp. Miałam wcześniej aqua brow ale odstawiłam i używam gimmie brow
Dlaczego odstawiłaś?ja zamierzam jutro zakup Aqua,no i teraz się zastanawiam czy może jednak kredkę.Cienie mam benefit,ale jakoś nie do końca jestem zadowolona,a kredka Sisley(skończyła mi się)była naprawdę świetna.Teraz wróciłam do lancome i jest tragedia,muszę się namęczyć,przyciskać,żeby cokolwiek narysowała
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 14:57   #2121
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44294188]Dziekuje. Pomoglas mi podjac decyzje. Odpuszczam w taki razie Diora i MUFE, bo chyba niewielke szanse sa, ze konturowka mi sie spodoba. Uzywamy zupelnie innych produktow do ust.


[/QUOTE]
A Ty jakich produktow uzywasz?
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 15:05   #2122
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A Ty jakich produktow uzywasz?
Pisalas o lakierze do ust YSL. Ja nie znosze takich lepiszczy. Pisalas o Rouge Coco. Wszystkie Coco maja naturalne i delikatnie kolory, czego nie trawie.

Lubie mocne kolory, z dobrym kryciem. Nie lubie blyszczacych produktow. Moim zdaniem od blyszczenia jest blyszczyk. Mam 2 Addcity i 1 Caresse. Wykonczenia nie znosze. Kolory Addictow byly jednak nietypowe i wzielam. Mam Burberry, ale nie pasuje mi wykonczenie. Reszta to zwyczajne, kryjace szminki. Moje ulubione to Chanel Allure i Allure Velvet. MACi tez nieblyszczace lubie. Lubie wiec suche szminki, ktore nie blyszcza. Nic tam mi sie nie wylewa za kontur ust. Jak pomaluje, tak beda.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-12-26 o 15:06
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 15:16   #2123
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dlaczego odstawiłaś?ja zamierzam jutro zakup Aqua,no i teraz się zastanawiam czy może jednak kredkę.Cienie mam benefit,ale jakoś nie do końca jestem zadowolona,a kredka Sisley(skończyła mi się)była naprawdę świetna.Teraz wróciłam do lancome i jest tragedia,muszę się namęczyć,przyciskać,żeby cokolwiek narysowała
Szczerze? To chyba z czystego lenistwa Tu wezmę pociągnę raz tym gimmie brow i już jest ok Chociaż aqua brow też bardzo lubię i jak mam ochotę na idealne brwi to wtedy właśnie sięgam po to cudeńko
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 15:20   #2124
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dlaczego odstawiłaś?ja zamierzam jutro zakup Aqua,no i teraz się zastanawiam czy może jednak kredkę.Cienie mam benefit,ale jakoś nie do końca jestem zadowolona,a kredka Sisley(skończyła mi się)była naprawdę świetna.Teraz wróciłam do lancome i jest tragedia,muszę się namęczyć,przyciskać,żeby cokolwiek narysowała
Ja bylam zadowolona, ale trzeba sie przy Aqua troche namachac, zeby ladnie wyszlo. Kredka idzie szybciej, ale efekt nie jest tak precyzyjny i naturalny. No i jest u mnie nie do zdarcia - od rana do wieczora wytrzymuje.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 15:22   #2125
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Szczerze? To chyba z czystego lenistwa Tu wezmę pociągnę raz tym gimmie brow i już jest ok Chociaż aqua brow też bardzo lubię i jak mam ochotę na idealne brwi to wtedy właśnie sięgam po to cudeńko
No,ale Ty jak pisałaś nie masz ubytków,ja mam malutką,a jednak bliznę i muszę dorysować sobie.Kredka była dobra,bo szybko mogłam sobie wyczarować ładne brwiZ lenistwa i nie tylko,bo jakoś nienaturalnie mi wychodzą,nie używam cieni.Teraz się waham co kupić.Jutro mam w planie wyjazd do GB.szkoda tylko,że S.daje -25%,a nie jak wcześniej to bywało -30%
No,ale i tak mam parę rzeczy do kupienia.A Wy jakie macie kosmetyki na swojej liście,może coś podpatrzę?

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja bylam zadowolona, ale trzeba sie przy Aqua troche namachac, zeby ladnie wyszlo. Kredka idzie szybciej, ale efekt nie jest tak precyzyjny i naturalny. No i jest u mnie nie do zdarcia - od rana do wieczora wytrzymuje.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
To może jednak się skuszę,bo po cieniach nie jest to efekt długotrwały
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 15:27   #2126
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
No,ale Ty jak pisałaś nie masz ubytków,ja mam malutką,a jednak bliznę i muszę dorysować sobie.Kredka była dobra,bo szybko mogłam sobie wyczarować ładne brwiZ lenistwa i nie tylko,bo jakoś nienaturalnie mi wychodzą,nie używam cieni.Teraz się waham co kupić.Jutro mam w planie wyjazd do GB.szkoda tylko,że S.daje -25%,a nie jak wcześniej to bywało -30%
No,ale i tak mam parę rzeczy do kupienia.A Wy jakie macie kosmetyki na swojej liście,może coś podpatrzę?
Jakby co mam aqua brow na wymianę Mam dwie te farbki bo jednak wziełam ciemniejszą, a jaśniejszą wymieniam Ja chyba nic w tym roku w S. nie kupuje, obkupiłam się przed świętami, no może jakaś szmina mi w oko wpadnie
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2013-12-26 o 15:29
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 15:34   #2127
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

męczę KWC
Potrzebuję dobry bronzer,róż i właśnie coś do brwi te kosmetyki to na 100% muszę kupić,bo mi się kończą,a kredka do brwi ulubiona skonczyła się parę dni temu.
Jednak jeszcze zastanawiam się nad pudrem rozświetlającym i tu zupełnie nie wiem co wybrać,czytałam na KWC o gardenii i tak dumam nad nią,ale to chyba limitka była?

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

[QUOTE=NeverGoodEnough18;4 4294604][QUOTE=ddiana;44294566]No,ale Ty jak pisałaś nie masz ubytków,ja mam malutką,a jednak bliznę i muszę dorysować sobie.Kredka była dobra,bo szybko mogłam sobie wyczarować ładne brwiZ lenistwa i nie tylko,bo jakoś nienaturalnie mi wychodzą,nie używam cieni.Teraz się waham co kupić.Jutro mam w planie wyjazd do GB.szkoda tylko,że S.daje -25%,a nie jak wcześniej to bywało -30%
No,ale i tak mam parę rzeczy do kupienia.A Wy jakie macie kosmetyki na swojej liście,może coś podpatrzę?
Cytat:

Jakby co mam aqua brow na wymianę Mam dwie te farbki bo jednak wziełam ciemniejszą, a jaśniejszą wymieniam Ja chyba nic w tym roku w S. nie kupuje, obkupiłam się przed świętami, no może jakaś szmina mi w oko wpadnie
Dziękuję za propozycję,ale nie wiem jeszcze jaki odcień będzie dla mnie odpowiedni(mam teraz naturalny kolor włosów,ciemny blond/szatynka)


odwołałam wizytę z 18ego,będę dzwoniła po nowym roku,żeby umówić się na inny termin.Decyzję już podjęłam,a małżon zaakceptował
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 15:38   #2128
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


Dziękuję za propozycję,ale nie wiem jeszcze jaki odcień będzie dla mnie odpowiedni(mam teraz naturalny kolor włosów,ciemny blond/szatynka)


odwołałam wizytę z 18ego,będę dzwoniła po nowym roku,żeby umówić się na inny termin.Decyzję już podjęłam,a małżon zaakceptował
Rozumiem, popatrz sobie te kolory na spokojnie ja też miałam na początku problem z wyborem dlatego mam teraz dwa odcienie

Ja 9 stycznia mam kontrolę i na dodatek w tym samym dniu przyjeżdza do mnie dziewczyna z Łodzi która też tu będzie miała operację
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 15:38   #2129
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
No,ale i tak mam parę rzeczy do kupienia.A Wy jakie macie kosmetyki na swojej liście,może coś podpatrzę?:
Ja juz wczesniej pisalam i na razie nic do listy nie dopisalam . Chce pomadke YSL the Mats, podklad Givenchy Teint Couture (mam nadzieje, ze mi sie spodoba ). Chcialam pare tygodni temu wlasnie Gimme Brow Benefitu. Choc lubie BB i Isa Dore to mam ochote sprobowac czegos nowego. Swatche mnie jednak nie zachecaja. Obadam na zywo. I tyle.

edit: wlasnie mi sie przypomnialo, ze kiedys fioletowy roz MUFE chcialam. Zawsze zapominam o nim, gdy jestem w S. Z bolem serca dopisuje do listy .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-12-26 o 15:40
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 15:51   #2130
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44294670]Ja juz wczesniej pisalam i na razie nic do listy nie dopisalam . Chce pomadke YSL the Mats, podklad Givenchy Teint Couture (mam nadzieje, ze mi sie spodoba ). Chcialam pare tygodni temu wlasnie Gimme Brow Benefitu. Choc lubie BB i Isa Dore to mam ochote sprobowac czegos nowego. Swatche mnie jednak nie zachecaja. Obadam na zywo. I tyle.

edit: wlasnie mi sie przypomnialo, ze kiedys fioletowy roz MUFE chcialam. Zawsze zapominam o nim, gdy jestem w S. Z bolem serca dopisuje do listy .[/QUOTE]
Pamiętam,że wielokrotnie pisałaś i to w samych superlatywach o IsaDorze,jednak ja muszę mieć coś bardziej kryjącego.Poczytam o tym podkładzie,bo Armaniusza wzięłam po Twojej pozytywnej opinii,więc może jakiś jezscze się sprawdzi na mojej buzi

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

ostatnio wykorzystałam patent Corii na dodanie serum do podkładu EL i powiem szczerze,ze efekt zadowalający.Zawsze robił mi maskę,po wielu latach przerwy zakupiłam go znów i jakoś podkreślać zaczął mi zmarszczki(wiem,wiem,wted y jeszcze tyle nie miałam)a po dodaniu kropelki serum jest jakby bardziej elastyczny i wtapia się ładnie w skórę,a nie tworzy juz takiej maski na buzi
Corii
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.