Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-15, 12:17   #3331
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam info,że od dziś do 19ego włącznie będzie oferta 2 za 3 marki Sephora
Jadę po micele
tylko marka Sephora?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:18   #3332
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
tylko marka Sephora?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:20   #3333
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość

Nie,ja pisałam wcześniej,że uczuliło mnie serum dr.Brandta z retinolem
A to pamietam. Dobrze, ze jest juz lepiej .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To mnie zawsze zastanawia, dlaczego na rękę mogą wylewać produkt z testera, a już do pojemniczka nie mogą Tak jakby to była jakaś różnica, czy klient przetestuje na miejscu czy w domu. Chyba, że to taki trick, aby nie dać nikomu zbyt wiele czasu do namysłu i aby dokonał zakupu pod wpływem chwili i pod presją czasu.

Nie mam pojecia. Nigdy nic wtedy nie kupuje, bo dla mnie ta zasada jest po prostu glupia. Tym bardziej, ze skora twarzy a dloni to dwie rozne bajki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:32   #3334
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46042303]A to pamietam. Dobrze, ze jest juz lepiej .




Nie mam pojecia. Nigdy nic wtedy nie kupuje, bo dla mnie ta zasada jest po prostu glupia. Tym bardziej, ze skora twarzy a dloni to dwie rozne bajki.[/QUOTE]
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:03   #3335
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46040850]

Ja tak samo. Na targach urodowych w zeszly weekend zapytalam na stanowisku Kryolan o biala baze do rozjasniania podkladu. Pani przyniosla baze i chciala mi wylac ja znienacka na reke. Odsunelam sie szybko i mowie, ze chcialabym probke, bo nie wiem czy moje podklady i moja skora sie z ta baza polubia. Obsluga byla w ciezkim szoku. W koncu pani pokonala swoj szok i powiedziala, ze oni probek nie robia. No i sobie poszlam.[/QUOTE]

... i bardzo dobrze
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:35   #3336
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46041254]
Moze sie zaraz dowiemy jak sila umyslu gasic pozary. Nie wiem jak Ty, ale ja jestem ciekawa.
No i przy okazji dowiedzielismy sie, ze Tusk wydaje wiecej na paliwo niz wynosi PKB Belgii . Wiesz, ze lubie poglebiac swoja wiedze, wiec czekam na wiecej .


Spróbuję zatem Cię zaspokoić.
http://www.fakt.pl/Ile-Tusk-wydal-na...,143128,1.html dane nie są aktualne,ale zawsze to coś.

Tutaj VAT w Unii - mamy jeden z największych http://msp.money.pl/archiwum/artykul...,0,353126.html

ale nie od tego się zaczęła dyskusja... W sumie niepotrzebnie zabierałam głos,ale jednak jak już zabrałam to DLA MNIE pisanie,że chodzi się tylko do fryzjera, który wystawia paragon jest śmieszne. Nikogo nie namawiałam do nie płacenia podatków,bo każdy robi to na każdym kroku -VAT chociażby. Nie uwierzę w jakieś aluzje,że nie wystawienie paragonu przez fryzjera to wielkaa dziura w budżecie
chodziło mi,aby pokazać czemu ludzie tak postępują wobec państwa, które je na każdym kroku oszukuje.

__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:36   #3337
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jamsiku kremu jeszcze nie uzywalam, balam sie troche przed urlopem, bo bylam niedawno na nartach we Wloszech a tam slonce daje mocno. A ja mam sklonnosc do przebarwien niestety , teraz sie tez lekkich dorobilam mimo filtrow.

Zastanawialam sie czy w ogole zaszczycisz te wypowiedzi odpowiedzią
Bo ja jestem w lekkim szoku, ze mozna swiadomie popierać przestępstwa skarbowe.


Edit|
Madziu ale jak Ci fryzjer nie wystawi paragonu, to najprawdobodobniej nie odprowadzi Vatu ktory przeciez zaplacilas w cenie uslugi. Wiec oszukuje nie tylko Państwo ale i Ciebie.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-04-15 o 13:46
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 13:43   #3338
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
... i bardzo dobrze


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsiku kremu jeszcze nie uzywalam, balam sie troche przed urlopem, bo bylam niedawno na nartach we Wloszech a tam slonce daje mocno. A ja mam sklonnosc do przebarwien niestety , teraz sie tez lekkich dorobilam mimo filtrow.
Ja dalej sie nie filtruje. Te apteczne lepiszcza nie na moje zdrowie. Moja twarz wyglada w takich filtrach fatalnie. Chcialam ostatnio kliknac filtr EL, ale po spojrzeniu na cene (okolo 240 zlotych) reka mi zwiedla. Dodam, ze to byla mala tubka, nie wiadro filtra .

A Ty czego uzywasz?

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Zastanawialam sie czy w ogole zaszczycisz te wypowiedzi odpowiedzią
Bo ja jestem w lekkim szoku, ze mozna swiadomie popierać przestępstwa skarbowe.
Nie . Czasami nawet ja odpuszczam, bo nie widze sensu. Posmiac sie jednak posmialam i tego nikt mi nie zabierze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 14:18   #3339
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

No właśnie... ja kupiłam matujący La Roche Anthelios i mam wrażenie, że skóra mnie piecze po aplikacji. Czuje przez chwilę takie dziwne mrowienie i boję się, że może mnie podrażnić.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 14:27   #3340
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja wciąż szukam filtra idealnego
Niestety nie znalazlam, a uzywać musze bo mam bardzo plytko unaczynioną i cieniutką skórę na twarzy. Dwa lata temu ze wzgledu na rożne problemy i zwiarowania odpuscialam sobie filtry latem, i niestety bardzo tego żaluje. Moje naczynka przeszly same siebie do dzis nie potrafie sie uporać z rumieniem.
Teraz akurat uzywam Vichy. Na nartach sie nie malowalam i uzywalam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...spf45-pa-.html oraz biodermy, bo mialam probki w malutkich tubkach wygodne do reaplikacji
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 14:54   #3341
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja tam Tuskowi lotów nie żałuję (Sprzedajmy samoloty bojowe, godzina lotu to bodaj 20 tys ), ale przyznam, że moja dentystka nie zawsze daje mi paragon (za podstawę gwarancji uznaje zapis w karcie), nie czepiam się. Generalnie mało się czepiam, ale serio, James, podziwiam za obywatelską postawę
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 15:15   #3342
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja też niestety nie mam az takiej postawy jak James, ale staram sie można przyjać, ze z czysto egoistycznych pobudek. Skoro ja musze sumiennie placic wszystkie podatki to zwyczajnie chcę , aby wszyscy to robili. I skoro placę ten skandalicznie wysoki vat to chce aby trafił on do budżetu i zmniejszył dziurę przez ktorą go podnieśli.
Obysmy tego doczekali.

Oczywiscie efektywność i racjonalność wydatków publicznych to kwestia bardzo dyskusyjna, a stan naszych finasow publicznych może przyprawić co najmniej o palpitacje
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-04-15 o 15:17
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 15:18   #3343
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

A ja mam takie zdanie : każdy żyje i robi co chce i jak chce :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 15:19   #3344
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Czy coś więcej niż -15% na makijaż w Douglasie jest?
Już sama nie wiem czy się na coś nie skuszę
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 16:02   #3345
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja wciąż szukam filtra idealnego
Niestety nie znalazlam, a uzywać musze bo mam bardzo plytko unaczynioną i cieniutką skórę na twarzy. Dwa lata temu ze wzgledu na rożne problemy i zwiarowania odpuscialam sobie filtry latem, i niestety bardzo tego żaluje. Moje naczynka przeszly same siebie do dzis nie potrafie sie uporać z rumieniem.
Teraz akurat uzywam Vichy. Na nartach sie nie malowalam i uzywalam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...spf45-pa-.html oraz biodermy, bo mialam probki w malutkich tubkach wygodne do reaplikacji
Ja znalazlam swoj filtr idealny, ktory jednoczesnie nawilza wiec mam takie 2 w 1 na dzien To City Block Clinique, sa dwie wersje 25 i 40. U mnie slonca pod dostatkiem caly rok wiec uzywam 40tki. Posiada tez sporo antyoksydantów i nie daje efektu topielicy bo jest leciutko zabarwiony na bezowo Cena jest OK (cos ok 20 euro). Z wydajnoscia to wiadomo, jak to z filtrem. Ja jestem bardzo z niego zadowolona
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 16:25   #3346
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja wciąż szukam filtra idealnego
Niestety nie znalazlam, a uzywać musze bo mam bardzo plytko unaczynioną i cieniutką skórę na twarzy. Dwa lata temu ze wzgledu na rożne problemy i zwiarowania odpuscialam sobie filtry latem, i niestety bardzo tego żaluje. Moje naczynka przeszly same siebie do dzis nie potrafie sie uporać z rumieniem.
Teraz akurat uzywam Vichy. Na nartach sie nie malowalam i uzywalam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...spf45-pa-.html oraz biodermy, bo mialam probki w malutkich tubkach wygodne do reaplikacji
Ten z Face Shopu mnie zawsze ciekawil.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja tam Tuskowi lotów nie żałuję (Sprzedajmy samoloty bojowe, godzina lotu to bodaj 20 tys ), ale przyznam, że moja dentystka nie zawsze daje mi paragon (za podstawę gwarancji uznaje zapis w karcie), nie czepiam się. Generalnie mało się czepiam, ale serio, James, podziwiam za obywatelską postawę
U mnie az tak patriotyzm silny nie jest . To raczej ogolna niechec do dziadow, zlodziei, oszustow i kombinatorow wszelakiej masci.
Uwazam, ze skoro jedni placa podatki to skandalem jest, zeby inni nie placili. Poza tym uwazam, ze Ci nieuczciwi najwiecej krzycza. Pomijajam niedouczenie, glupote i brak rozsadku. Najbardziej niezadowoleni z gospodarowania budzetem sa Ci, ktorzy sami nienauczeni sa uczciwosci. Ot, taka ironia.

A ze budzet jest zle zarzadzany i mnostwo pieniedzy jest marnotrawionych lub zle zadysponowanych? Taka prawda. Aboslutnie nie ma to jednak nic wspolnego z bzdurami o paliwie Tuska.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja też niestety nie mam az takiej postawy jak James, ale staram sie można przyjać, ze z czysto egoistycznych pobudek. Skoro ja musze sumiennie placic wszystkie podatki to zwyczajnie chcę , aby wszyscy to robili. I skoro placę ten skandalicznie wysoki vat to chce aby trafił on do budżetu i zmniejszył dziurę przez ktorą go podnieśli.
Obysmy tego doczekali.
Obawiam sie, ze ten statek dawno odplynal. Uwazam, ze bardzo powoli idziemy w strone USA i ich studni bez dnia. Dziennie ich dlug poglebia sie o biliony. Znasz te strone?

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Nadziwic sie nigdy nie moge jaki ten watek jest multitematyczny . Podatki, zakupy, ciaze, dzieci, wycieczki, zapachy, pielegnacja, koty - wszystko tu jest .

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lusterko-em.blogspot.com (z Fejsbuka)
Czekacie na kolejne -40% w Rossmannie? Zaznaczam, że ta informacja jeszcze nie jest potwierdzona, ale plotka głosi, że promocja będzie trwać od 22 do 27 kwietnia i obejmie podkłady, pudry i róże
.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-04-15 o 16:18
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 16:49   #3347
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Nie znalam, fajne
Stany, Stany ...
Tez uważam, ze obecny system finansowy zmierza ku upadkowi.
Obym tego nie dożyla aczkolwiek raczej to płonne nadzieje.

Mam teraz bardziej terazniejsze problemy zwiazane z remontem i fachowcami i energetyka.
Na dodatek chora jestem. Gardlo i ucho mnie boli po wczorajszym wymrazaniu migdala, gorączke mam i nie nie wiem czy z nerwow czy przez to wymrazanie.

Sam zabieg byl bezbolesny, ale dla mnie bardzo nieprzyjemny bo mam niestety slabą tolerancje na wsadzenie czegokolwiek do gardla
Dopiero pozniej zaczęlo boleć, ale pocieszam sie ze pewnie znacznie gorzej byloby po wycięciu. Przyjmnosc kosztuje 200 zl ( dostalam paragon )
Za trzy tygodnie powtorka.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 16:58   #3348
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Na dodatek chora jestem. Gardlo i ucho mnie boli po wczorajszym wymrazaniu migdala, gorączke mam i nie nie wiem czy z nerwow czy przez to wymrazanie.


Ja tez chora. Smarkam, leze i mam goraczke. Dobrze, ze deszcz pada - przynajmniej ladna pogoda jest.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Sam zabieg byl bezbolesny, ale dla mnie bardzo nieprzyjemny bo mam niestety slabą tolerancje na wsadzenie czegokolwiek do gardla
If you know what I mean .

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dopiero pozniej zaczęlo boleć, ale pocieszam sie ze pewnie znacznie gorzej byloby po wycięciu. Przyjmnosc kosztuje 200 zl ( dostalam paragon )
Za trzy tygodnie powtorka.
A jakie szanse, ze Ci to wymrazanie pomoze?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 17:08   #3349
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

No to tulam
Ja znajduje sie w pozycji pólsiedzacej, bo panowie montuja mi nową kuchnią. Warunki do chorowania mam kiepskie raczej. A u mnie rano padal snieg z deszczem, pozniej grad i grzmialo okrutnie .

Haha I know what you mean
Ciezko mi sie pogodzić, że ze wzgledu na ograniczenia fizyczne nie mogę wykonywać pewnych bardzo intrantnych podobno zajeć
Ileż mialabym kaski na kosmetyki

Szanse wg lekarki podobno dosyc spore . Zobaczymy
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-04-15 o 17:10
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 17:42   #3350
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46041254]
Moze sie zaraz dowiemy jak sila umyslu gasic pozary. Nie wiem jak Ty, ale ja jestem ciekawa.
No i przy okazji dowiedzielismy sie, ze Tusk wydaje wiecej na paliwo niz wynosi PKB Belgii . Wiesz, ze lubie poglebiac swoja wiedze, wiec czekam na wiecej .


Spróbuję zatem Cię zaspokoić.
http://www.fakt.pl/Ile-Tusk-wydal-na...,143128,1.html dane nie są aktualne,ale zawsze to coś.

Tutaj VAT w Unii - mamy jeden z największych http://msp.money.pl/archiwum/artykul...,0,353126.html

ale nie od tego się zaczęła dyskusja... W sumie niepotrzebnie zabierałam głos,ale jednak jak już zabrałam to DLA MNIE pisanie,że chodzi się tylko do fryzjera, który wystawia paragon jest śmieszne. Nikogo nie namawiałam do nie płacenia podatków,bo każdy robi to na każdym kroku -VAT chociażby. Nie uwierzę w jakieś aluzje,że nie wystawienie paragonu przez fryzjera to wielkaa dziura w budżecie
chodziło mi,aby pokazać czemu ludzie tak postępują wobec państwa, które je na każdym kroku oszukuje.

Może nie wielka od jednego przedsiębiorcy,ale od wielu już tak.Ja przyznam chodzę do fryzjera/kosmetyczki gdzie nie wystawia się paragonu.Jednak ortodontka-stomatolog do której chodzę wystawia
Jednak już w sklepie upominam się(mam taki w którym nie chcą wystawiać,a wymyślili sposób,że jak czekam dłużej na paragon to pytają czy chcę fakturkę,odpowiadam,dzięk uję paragon wystarczy i widzę minę taką)

Uważam też,że od samego siebie trzeba zacząć,by móc wytykać innym(nie pije do Ciebie,żeby nie było)

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
A ja mam takie zdanie : każdy żyje i robi co chce i jak chce :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tu się nie zgadzam,bo jak było tu pisane,ci którzy żyją jak chcą i robią co chcą to wymagania mają największe i wiecznie tylko,że im się należy.

Znam sporo osób,które za pracę się wziąć nie chca,bo za tysiąc złotych robić nie będą,tylko jakieś renty,zapomogi,a my tych wszystkich cwaniaczków utzrymywać musimy
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 17:50   #3351
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[QUOTE=ddiana;46047278]
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Może nie wielka od jednego przedsiębiorcy,ale od wielu już tak.Ja przyznam chodzę do fryzjera/kosmetyczki gdzie nie wystawia się paragonu.Jednak ortodontka-stomatolog do której chodzę wystawia
Jednak już w sklepie upominam się(mam taki w którym nie chcą wystawiać,a wymyślili sposób,że jak czekam dłużej na paragon to pytają czy chcę fakturkę,odpowiadam,dzięk uję paragon wystarczy i widzę minę taką)

Uważam też,że od samego siebie trzeba zacząć,by móc wytykać innym(nie pije do Ciebie,żeby nie było)

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------


Tu się nie zgadzam,bo jak było tu pisane,ci którzy żyją jak chcą i robią co chcą to wymagania mają największe i wiecznie tylko,że im się należy.

Znam sporo osób,które za pracę się wziąć nie chca,bo za tysiąc złotych robić nie będą,tylko jakieś renty,zapomogi,a my tych wszystkich cwaniaczków utzrymywać musimy

Ale niektorym nie przemowisz do rozumu, nie przetlumaczysz. Wiec ja mam to gdzies. Wazne zeby mi i bliskim bylo dobrze

Ale nie trawię tego w naszym kraju" zabierzmy bogatym dajmy biednym" - a z jakiej racji? Ktos na swoj status materialny musial zapracować.
Ale to dyskusja bez dna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2014-04-15 o 17:58
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:08   #3352
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46046032]Ten z Face Shopu mnie zawsze ciekawil.



U mnie az tak patriotyzm silny nie jest . To raczej ogolna niechec do dziadow, zlodziei, oszustow i kombinatorow wszelakiej masci.
Uwazam, ze skoro jedni placa podatki to skandalem jest, zeby inni nie placili
. Poza tym uwazam, ze Ci nieuczciwi najwiecej krzycza. Pomijajam niedouczenie, glupote i brak rozsadku. Najbardziej niezadowoleni z gospodarowania budzetem sa Ci, ktorzy sami nienauczeni sa uczciwosci. Ot, taka ironia.

A ze budzet jest zle zarzadzany i mnostwo pieniedzy jest marnotrawionych lub zle zadysponowanych? Taka prawda. Aboslutnie nie ma to jednak nic wspolnego z bzdurami o paliwie Tuska.



Obawiam sie, ze ten statek dawno odplynal. Uwazam, ze bardzo powoli idziemy w strone USA i ich studni bez dnia. Dziennie ich dlug poglebia sie o biliony. Znasz te strone?

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Nadziwic sie nigdy nie moge jaki ten watek jest multitematyczny . Podatki, zakupy, ciaze, dzieci, wycieczki, zapachy, pielegnacja, koty - wszystko tu jest .

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------



.[/QUOTE]
To ja mam odwrotnie.Nie mam jakiejś specjalnej niechęci do kombinatorów,a bardziej zależy mi na NASZYM Kraju.
Mój mąż,który jest na kontrakcie za granicą(pracuje w Polsce,został tylko oddelegowany) często mnie odwodzi od tego,bo nawet głupią tubkę pasty kupuje mu w Polsce,prawie całą kasę wydajemy tu.Uważam,że zarabiać tam jest ok,ale wydawać trzeba u nas
On często mówi,że nawet koledzy czasami się śmieją,że nawet głupiego mydła(tam jest tańsze) nie pozwalam kupować,a jednak i tak on tam kupuje(przy kosmetykach Balea mina mi się ucieszyła nawet)

Ostatnio przywiózł mi min.moją ulubioną kawe ziarnistą,to zamiast sie ucieszyć powiedziałam,że wolę kupić na Allegro.
Wiem,wiem sprzedawca z all nie odprowadzi podatku,ale mnie pociesza myśl,że kasa w NASZYM kraju zostanie,bo ten sprzedawca tu ją wyda.
Nie mam takiej postawy jak Ty James,tzn. nie jestem na tyle uczciwa,jednak tłumaczę się sobie tym,że ci nieuczciwi i tak wydadzą te pieniądze w naszym kraju,chociażby kupując i płacąc Vat,który płacimy jako konsumenci wszysciy i za wszystko

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Beata,James życzę Wam zdrowia

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

[QUOTE=Star90;46047520]
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


Ale niektorym nie przemowisz do rozumu, nie przetlumaczysz. Wiec ja mam to gdzies. Wazne zeby mi i bliskim bylo dobrze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wiem,wiem
Chcę powiedzieć tylko,że jestem dumna z mojego Kraju, Premiera i Prezydenta,zaraz zaczną się tu sypać na mnie gromy,ale ja będę twardo stała przy swoim.
Uważam,że mogę być dumna,ze mój kraj reprezentują tacy politycy(oczywiście Prezydent i Premier,nie myśleć proszę o panu Macierewiczu)

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Dziewczyny czy te -15% w S.dotyczy tylko Blacków?dostałyście te smsy?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2014-04-15 o 18:07
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:16   #3353
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[QUOTE=ddiana;46047591]To ja mam odwrotnie.Nie mam jakiejś specjalnej niechęci do kombinatorów,a bardziej zależy mi na NASZYM Kraju.
Mój mąż,który jest na kontrakcie za granicą(pracuje w Polsce,został tylko oddelegowany) często mnie odwodzi od tego,bo nawet głupią tubkę pasty kupuje mu w Polsce,prawie całą kasę wydajemy tu.Uważam,że zarabiać tam jest ok,ale wydawać trzeba u nas
On często mówi,że nawet koledzy czasami się śmieją,że nawet głupiego mydła(tam jest tańsze) nie pozwalam kupować,a jednak i tak on tam kupuje(przy kosmetykach Balea mina mi się ucieszyła nawet)

Ostatnio przywiózł mi min.moją ulubioną kawe ziarnistą,to zamiast sie ucieszyć powiedziałam,że wolę kupić na Allegro.
Wiem,wiem sprzedawca z all nie odprowadzi podatku,ale mnie pociesza myśl,że kasa w NASZYM kraju zostanie,bo ten sprzedawca tu ją wyda.
Nie mam takiej postawy jak Ty James,tzn. nie jestem na tyle uczciwa,jednak tłumaczę się sobie tym,że ci nieuczciwi i tak wydadzą te pieniądze w naszym kraju,chociażby kupując i płacąc Vat,który płacimy jako konsumenci wszysciy i za wszystko

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Beata,James życzę Wam zdrowia

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Wiem,wiem
Chcę powiedzieć tylko,że jestem dumna z mojego Kraju, Premiera i Prezydenta,zaraz zaczną się tu sypać na mnie gromy,ale ja będę twardo stała przy swoim.
Uważam,że mogę być dumna,ze mój kraj reprezentują tacy politycy(oczywiście Prezydent i Premier,nie myśleć proszę o panu Macierewiczu)

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Dziewczyny czy te -15% w S.dotyczy tylko Blacków?dostałyście te smsy?
Tez tak uwazam! Marcerewicz to.. Hmm czlowiek potrzebujacy pomocy pdychiatrycznej delikatnie mowiac



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:23   #3354
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
No to tulam
Ja znajduje sie w pozycji pólsiedzacej, bo panowie montuja mi nową kuchnią. Warunki do chorowania mam kiepskie raczej. A u mnie rano padal snieg z deszczem, pozniej grad i grzmialo okrutnie .
Ja lubie taka pogode.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Haha I know what you mean
Ciezko mi sie pogodzić, że ze wzgledu na ograniczenia fizyczne nie mogę wykonywać pewnych bardzo intrantnych podobno zajeć
Ileż mialabym kaski na kosmetyki
Przynajniej podatkow nie musialabys placic .

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Szanse wg lekarki podobno dosyc spore . Zobaczymy
Trzymam kciuki.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
To ja mam odwrotnie.Nie mam jakiejś specjalnej niechęci do kombinatorów,a bardziej zależy mi na NASZYM Kraju.
Mój mąż,który jest na kontrakcie za granicą(pracuje w Polsce,został tylko oddelegowany) często mnie odwodzi od tego,bo nawet głupią tubkę pasty kupuje mu w Polsce,prawie całą kasę wydajemy tu.Uważam,że zarabiać tam jest ok,ale wydawać trzeba u nas
On często mówi,że nawet koledzy czasami się śmieją,że nawet głupiego mydła(tam jest tańsze) nie pozwalam kupować,a jednak i tak on tam kupuje(przy kosmetykach Balea mina mi się ucieszyła nawet)


Ostatnio przywiózł mi min.moją ulubioną kawe ziarnistą,to zamiast sie ucieszyć powiedziałam,że wolę kupić na Allegro.
Wiem,wiem sprzedawca z all nie odprowadzi podatku,ale mnie pociesza myśl,że kasa w NASZYM kraju zostanie,bo ten sprzedawca tu ją wyda.
Nie mam takiej postawy jak Ty James,tzn. nie jestem na tyle uczciwa,jednak tłumaczę się sobie tym,że ci nieuczciwi i tak wydadzą te pieniądze w naszym kraju,chociażby kupując i płacąc Vat,który płacimy jako konsumenci wszysciy i za wszystko
Jak sobie przypominam ile zakupow na Allegro odpuscilam z tego powodu .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Beata,James życzę Wam zdrowia
Dziekuje .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Wiem,wiem
Chcę powiedzieć tylko,że jestem dumna z mojego Kraju, Premiera i Prezydenta,zaraz zaczną się tu sypać na mnie gromy,ale ja będę twardo stała przy swoim.
Uważam,że mogę być dumna,ze mój kraj reprezentują tacy politycy(oczywiście Prezydent i Premier,nie myśleć proszę o panu Macierewiczu)
Mnie zdecydowanie prezydent nie pasi. Premier jeszcze mniej. Takiego syfu jaki jest teraz to nigdy nie bylo, naprawde. Przyznaje "w bulu i nadzieji", ze solidnej alternatywy brak, ale chyba kazdy bylby lepszy niz Tusk.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy te -15% w S.dotyczy tylko Blacków?dostałyście te smsy?
W tresci smsa mam, ze dla blackow, ale uwazam, ze znizki dla blackow powinny tez tyczyc sie goldow. To logiczne, bo goldy to przeciez "klasa" wyzej . Moze na Fejsie napisz?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-04-15 o 18:26
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:30   #3355
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46048041]Ja lubie taka pogode.



Przynajniej podatkow nie musialabys placic .



Trzymam kciuki.



Jak sobie przypominam ile zakupow na Allegro odpuscilam z tego powodu .



Dziekuje .



Mnie zdecydowanie prezydent nie pasi. Premier jeszcze mniej. Takiego syfu jaki jest teraz to nigdy nie bylo, naprawde. Przyznaje "w bulu i nadzieji", ze solidnej alternatywy brak, ale chyba kazdy bylby lepszy niz Tusk.



W tresci smsa mam, ze dla blackow, ale uwazam, ze znizki dla blackow powinny tez tyczyc sie goldow. To logiczne, bo goldy to przeciez "klasa" wyzej . Moze na Fejscie napisz?[/QUOTE]
Zabiłaś mnie,a tak na Ciebie liczyłam

No,ja nie dostałam nic,a w czwartek się wybieram po małe zakupy.Muszę kupić końcówkę do szczotki,tylko nie wiem jaką teraz wziąć
Oraz 3 micele w cenie 2
Nic więcej mi nie potrzeba oprócz siatki próbek/miniaturek gratis

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Pisałam wczesniej o ofertę 3 za 2 i dostałam odp,że rusza dziś
jak coś to nie kupię końcówki,chyba,że dla Goldów dadzą -20%
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:37   #3356
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

James, masz rację … takie syfu nigdy nie było

co do uczciwości to historia z ostatniego miesiąca z Krakowa… była na Kazimierzu taka kawiarnia Pychotka, pyszne rzeczy robili, wielkie porcje i każde ciasteczko 8zł wszystko grzecznie na kasę wbijane. Ostatnio podjeżdżam,aby kupić ciasto na wynos i patrzę zamknięte. Wchodzę do lokalu obok pytam co jest, gdzie się przenieśli. A chłopak powiedział, że upadli, czynsz, zus i inne opłaty ich wykończyły. Ludzi pełno zawsze, sumiennie 8zł na kasę nabite… bardzo mi żal takich ludzi…
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 19:49   #3357
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

http://podatki.onet.pl/szczurek-fisk...gencyjne-detal
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 19:59   #3358
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Pomysl interesujacy, ale raczej nie na miejscu. Lepiej postawic na kampanie spoleczne i tlumaczenie ludziom istoty podatkow. Warto tez vat obnizyc.

Tak czytam teraz i trudno tego czlowieka brac powaznie. Ja nie wiem, gdzie on nauki pobieral.

Cytat:
Szczurek ocenił, że Polska należy do krajów, w których podatki są niskie, w 2013 r. wpływy z nich stanowiły ok. 31 proc. PKB.

"Po części wynika to z niskich stawek podatkowych, po części z całego szeregu ulg podatkowych, ale po części również z całego szeregu przestępstw, wyłudzeń, uchylania się od obywatelskiego obowiązku płacenia podatków" - powiedział minister. Jego zdaniem szara strefa zaburza konkurencję i należy z nią walczyć.
Chyba mu sie Monako z Polska pomylilo, bo w Polsce zdecydowanie niskich podatkow nie ma.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 20:44   #3359
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

A ja kompletnie nie zwracam uwagi na wystawianie paragonu ( i nie trzeba na mnie krzyczeć ) tak mam, jedynie przy ciuchach biorę, bo szmaty się często psują, szczególnie te z "modnych"sklepów, w moim wypadku Co więcej: daję kwiaty i czekoladki lekarzom, pielęgniarkom i nie uważam tego za zbrodnię niesłychaną, bo gdy jestem zadowolona z usługi, czy miłego traktowania lubię się tak zachować, urzędów czasem też to tyczy Za to bojkotuję sklepy z chamską obsługą I jestem stanowcza w tym
Wyznaję zasadę: żyj i daj żyć innym. Uczciwości się nie nauczy, nawet karami. Nie mam misji zbawiania świata, a co dopiero kraju tego


Beatko, Jamesik zdrówka!


Jamesik słyszałaś o olejku oreganowym? mama koleżanki poleciła mi go na moje paznokcie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 20:56   #3360
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A ja kompletnie nie zwracam uwagi na wystawianie paragonu ( i nie trzeba na mnie krzyczeć ) tak mam, jedynie przy ciuchach biorę, bo szmaty się często psują, szczególnie te z "modnych"sklepów, w moim wypadku Co więcej: daję kwiaty i czekoladki lekarzom, pielęgniarkom i nie uważam tego za zbrodnię niesłychaną, bo gdy jestem zadowolona z usługi, czy miłego traktowania lubię się tak zachować, urzędów czasem też to tyczy
To zadna zbrodnia przeciez. Drobny upominek jest akceptowalny. Jesli rzucasz hajsem w lekarza to naturalnie nie, bo to juz nie zwyczaj. Wedlug sadownictwa na przyklad chabazie mozna smialo wreczac .

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
(...) Nie mam misji zbawiania świata, a co dopiero kraju tego

A ja mam .

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Beatko, Jamesik zdrówka!
Dziekowac.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jamesik słyszałaś o olejku oreganowym? mama koleżanki poleciła mi go na moje paznokcie
Niezbyt. Cos tam wewnetrznie tylko. Zewnetrznie nic. Jesli moge cos doradzic to nie cuduj, badz systematyczna z herbacianym i lawendowym i powinno byc lepiej .
Widze, ze masz takie tendencje do wymyslania jak ja. Tez systematycznosc i oczekiwanie na rezultaty nie jest moja mocna strona .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-04-15 o 20:58
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.