Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-27, 14:35   #3751
karameli
Przyczajenie
 
Avatar karameli
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej dziewczyny, potrzebuję waszej rady, dlatego się właśnie zarejestrowałam i piszę swojego pierwszego posta

Czy możecie polecić mi podkład bądź krem tonujący, który ma takie oto właściwości:
- lekkie, naturalne krycie - małe, ewentualnie średnie.
- matowe wykończenie, może być też satynowe - podkłady o wykończeniu Healthy Mix są dla mnie zbyt świecące i mokre, gdyż mam lekko tłustą cerę - naturalny mat, to to, czego szukam.
- wynikająca z matowości produktu trwałość musi być dobra
- bardzo jasny odcień - najbliżej kolorystycznie mi do Revlon Colorstay Oily Skin 150 Buff lub też Skinfood Green Tea BB Cream 01

Większość zachodnich kremów BB jest dla mnie za ciemna, a większość podkładów idzie w stronę "kryjące i matowe" bądź "mało kryjące i świetliste"

Cena i marka nie jest istotna, jestem otwarta na wszystko, również koreańskie produkty chętnie spróbuję!

Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc!
karameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 15:58   #3752
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Może Long lasting od Bobbi Brown.... Krycie średnie ( lekko ponad)
Trwałość dobra ( choć nie jak Double Wear) , jak na long lasting bardzo naturalne wykończenie, satyna , lekki mat ,
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:17   #3753
karameli
Przyczajenie
 
Avatar karameli
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

O ile nie jest to trwalosc polegajaca na maksymalnym wysuszeniu (jak w Colorstayu) to brzmi naprawde fajnie. Jakies jeszcze alternatywy?
karameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:50   #3754
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nieeeeee , on jest dużo mniej inwazyjny niż revlon , to inny rodzaj podkładu
Jeszcze mniej kryjący a satynowy jest chanel aqua
Dior nude , ktory udaje podkład rozświetlający a faktycznie jest podkładem dość matowym.
Naked skin, d&G luminouse ( nazwa jest myląca)
Więcej nic nie przychodzi mi do głowy może ktoś jeszcze coś zaproponuje
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 10:47   #3755
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Idealny podkład do mojej cery

Sprawdz Diorskin FOREVER i Pupa Like a Doll.
Niech w Seph*orze lub w Dou*glasie dadza Ci probki/odlewki i przetestuj w domu.

Diorskin jest bardziej kryjacy Pupa bardzo lekki

Ja dawno temu mialam z Revlon kolor 150 - z Diorskin pasuje mi 020, a z Pupa 030.
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 15:06   #3756
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład kupic ?

Cytat:
Napisane przez regalymetalowe Pokaż wiadomość
Czym kierować się przy wyborze podkładu, jakiej firmy kupić i czy te podkłady z górnej półki zawsze są najlepsze ?
Jest wielki wątek o podkładach.
Nie ,podkłady z górnej półki nie są lepsze, tj są wśród nich perełki za które warto zapłacić ale generalnie we większości nie są lepsze.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 19:11   #3757
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład kupic ?

Cytat:
Napisane przez regalymetalowe Pokaż wiadomość
A jak moge sprawdzić jaki mam typ cery. Wydaje mi się że mam cere suchą ale czy na pewno to tego nie wiem
Nie jestem ekspertem, ale jeśli umyjesz twarz czymś nie wysuszającym i nie nałożysz kremu to w ciągu dnia zobaczysz czy cera Ci się wysusza czy też przetłuszcza, a może po prostu nic się nie dzieje z nią niepokojącego
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 14:12   #3758
mmmartyna45
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 21
Dot.: Idealny podkład do mojej cery

Miałam bardzo podobny problem do Twojego i również testowałam wiele kosmetyków. U mnie dosyć dobrze sprawdził sie podkład Dr Irena Eris PROVOKE matt. Jest bardzo wydajny i wspomaga proces nawilżania skóry. Jak dla mnie jedyny jego minus to cena.
mmmartyna45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 14:24   #3759
agnieszka34_jk
Przyczajenie
 
Avatar agnieszka34_jk
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja jestem wierna podkładowi kryolan tv stick <3 najlepsze, co mnie mogło spotkać tylko boję się, że po tym jak i każdym innym podkładzie będę miała szybko zniszczoną skórę... zastanawiałam się nad mineralnymi, ale w końcu podkład to podkład... Boję się, że na stare lata moja skóra straci blask... Kryolana poleciła mi wizażystka na xxx! W ogóle genialna ta strona, polecam Wam. Ma często darmowe szkolenia o diecie czy wizaży. W czwartek zapisałam się na to xxx mam nadzieję, że prowadząca odpowie na moje obawy...
__________________
Aga

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2015-06-30 o 14:33 Powód: reklama
agnieszka34_jk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 18:29   #3760
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Stick od Kryolanu totalnie nie nadaje się do codziennego użytku
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-01, 08:52   #3761
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziołszki - cera sucha, bez niedoskonałości - choć dokucza mi rumień na policzkach. Szukam czegoś na lato, lekkiego, może rozswietlającego, do 40 złotych. Ważne, aby jednak trochę kryło, ale nie było 'ciężkie'. No i jasny kolor raczej, bez różu. Polecicie coś? Szukanie podkładu to męka -kończę Healthy Mix i Pharmaceris kryjący.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 22:57   #3762
EQUINCY2182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład kupic ?

Też myślę, że cena podkładu nie o wszystkim świadczy. Kupiłam ostatnio fantastyczny podkład, na dodatek na promocji, więc kosztował nie więcej niż 28-29 zł, a jest rewelacyjny, dużo lepszy od podkładów z górnej półki kupowanych kiedyś w perfumeriach.
EQUINCY2182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 10:21   #3763
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład kupic ?

Cytat:
Napisane przez EQUINCY2182 Pokaż wiadomość
Też myślę, że cena podkładu nie o wszystkim świadczy. Kupiłam ostatnio fantastyczny podkład, na dodatek na promocji, więc kosztował nie więcej niż 28-29 zł, a jest rewelacyjny, dużo lepszy od podkładów z górnej półki kupowanych kiedyś w perfumeriach.
Jaki podkład? I od jakich jest lepszy?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 10:23   #3764
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Napisz prosze dlaczego HM Ci nie podpasował? Postaram się doradzić
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 13:21   #3765
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Napisz prosze dlaczego HM Ci nie podpasował? Postaram się doradzić
Schodził plamami, troszkę się ważył w okolicach nosa (obecnie użyqam pudru sypkiego Flormar albo ryżowego Paese - kremultilipidowy Oillan albo Dermoline). Mój rumień prześwitywał na policzkch przez niego. No i przede wszystkim - ciemnieje na buzi po czasie. Nakładałam pędzlami albo palcami. Bardzo chciałabym tragić w ideał, a to chyba nierealne. Jego formuła bardzo mi odpowiadała. Czytałam o cudownym Astorze Perfect Stay, ale najjaśniejszy kolor jest jakiś różowy i mocno się utlenia
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-02, 19:32   #3766
hybrydowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki podkład kupic ?

na lato ja to tylko puder w kamieniu...a fluidy tylko na jesien i zime kiedy to twarz jest blada i bez zadnego kolorytu
hybrydowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 11:29   #3767
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Schodził plamami, troszkę się ważył w okolicach nosa (obecnie użyqam pudru sypkiego Flormar albo ryżowego Paese - kremultilipidowy Oillan albo Dermoline). Mój rumień prześwitywał na policzkch przez niego. No i przede wszystkim - ciemnieje na buzi po czasie. Nakładałam pędzlami albo palcami. Bardzo chciałabym tragić w ideał, a to chyba nierealne. Jego formuła bardzo mi odpowiadała. Czytałam o cudownym Astorze Perfect Stay, ale najjaśniejszy kolor jest jakiś różowy i mocno się utlenia
A moze burzuj 123? On jest duuużo trwalszy. U mnie jie do konca sie sprawdzil ale ja mam cere sucha. Wiadomo potrzebuje czegoś innego . Kolory ma chyba te same. Jest trwalszy, wyglada dosc ladnie na buzi.
Maxineczka go ostatnio zachwalala
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 12:07   #3768
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A moze burzuj 123? On jest duuużo trwalszy. U mnie jie do konca sie sprawdzil ale ja mam cere sucha. Wiadomo potrzebuje czegoś innego . Kolory ma chyba te same. Jest trwalszy, wyglada dosc ladnie na buzi.
Maxineczka go ostatnio zachwalala
Ja też mam suchą nie wiel jak z kolorami, ale spojrzę w drogerii
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 12:35   #3769
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja też mam suchą nie wiel jak z kolorami, ale spojrzę w drogerii
I hm Ci sie nie trzyma..? Mi trzyma sie 10 h hmmm to nie wiem czy 123 nie będzie przesuszal..


Dziołchy , któraś prosila mnie o zdjecia DW z bliska. Wieki temu ale dzis sie szpachlowalam rano i zrobilam kilka zdjec pod światko. O ile dw jest dosc widoczny o tyle odcienia sand to musze szukac na twarzy

Do gory nogami... Przepraszam ale robilam zdjecia z ipada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (100,9 KB, 33 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-07-03 o 12:38
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 12:36   #3770
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

I jeszcze jedno, od góry żeby bylo widać pory ( mam kratery jak widac)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (109,3 KB, 33 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 15:45   #3771
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

zachciało mi się
Kryolan TV Paint Stick przeglądam palety kolorów ale nic mi nie mówią
Loyd Ty pewnie będziesz wiedzieć - mam w macu nc20 jaki wobec tego kryolana ???? musi mieć żółte tony
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 18:28   #3772
paulaaa2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Rimmel Match Perfection

Witam prosze o pomoc chciałabym zakupić
podkład Rimmel Match Perfection , mam ciemną karnację nie mam problemów ze skóra
paulaaa2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 19:51   #3773
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A moze burzuj 123? On jest duuużo trwalszy. U mnie jie do konca sie sprawdzil ale ja mam cere sucha. Wiadomo potrzebuje czegoś innego . Kolory ma chyba te same. Jest trwalszy, wyglada dosc ladnie na buzi.
Maxineczka go ostatnio zachwalala

Bourjois 123 Perfect ma lepsze kolory niż Bourjois Healthly Mix, bo są bardziej neutralne niż pomarańczowo-żółte. Mam HM i 123 w tych samych odcieniach (52), ale HM utlenia mi się na pomarańczowo jak zapudruje go za późno lub za wcześnie po aplikacji. Z 123 nie mam takich problemów, bo kolor tylko ciut się utlenia i to na tyle, że tylko ja to widzę. Bibułka matująca, odrobina pudru w połowie dnia i 123 wygląda jak po aplikacji u mnie. Z HM wolę go użyć na wyjście do biedronki lub rozmowę rekrutacyjną do pracy, bo inaczej to z czasem wygląda zbyt pomarańczowo

Edytowane przez Kori_Yoitama
Czas edycji: 2015-07-05 o 19:54
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 20:45   #3774
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Bourjois 123 Perfect ma lepsze kolory niż Bourjois Healthly Mix, bo są bardziej neutralne niż pomarańczowo-żółte. Mam HM i 123 w tych samych odcieniach (52), ale HM utlenia mi się na pomarańczowo jak zapudruje go za późno lub za wcześnie po aplikacji. Z 123 nie mam takich problemów, bo kolor tylko ciut się utlenia i to na tyle, że tylko ja to widzę. Bibułka matująca, odrobina pudru w połowie dnia i 123 wygląda jak po aplikacji u mnie. Z HM wolę go użyć na wyjście do biedronki lub rozmowę rekrutacyjną do pracy, bo inaczej to z czasem wygląda zbyt pomarańczowo
Ja tez mialam 52 ale ja nie widzialam roznicy
Moze uzywalam 123 za krótko że by wylapac... Dla mnie byl za suchy.
Ja nie uzywam pudrów, mam sucha skore , prawie wszystko trzyma mi sie super bez pudru. Minimalizuje warstwy na skórze
HM natomiast byl u mnie za bardzo widoczny, ja lubie albo takie ultra lekkie podklady albo okazyjnie szpachelkę( jak na zdjęciu) ale sam podklad fajny. Ja jestem porcelain/ warm ivory w jaśniejszej formule u Bobbi Brown a w lecie sand lub bd20 u DW i YSL. To sa moje idealne kolory
Jakich bibulek uzywasz? ja bardzo polubilam sie z tymi z Inglota, niestety u mnie kosztuja tyle ile shiseido i chyba z piataka mniej niz Chanelowskie :///

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
zachciało mi się
Kryolan TV Paint Stick przeglądam palety kolorów ale nic mi nie mówią
Loyd Ty pewnie będziesz wiedzieć - mam w macu nc20 jaki wobec tego kryolana ???? musi mieć żółte tony
Ja mialam kolor. Sticka ivory... Nie wiem czy on ma numer. Wydaje mi sie ze nie. Ten kolor bym porownala z erue DW nie byl zolty... Jasnosciowo na poziomie c1 f&b... Kurcze nie wiem ktory jest zoltkiem, nie chce wprowadzic Cie w błąd. Moze dziewczyny na watku profesjonalnym beda znaly jakiegos jasnego zółtka


.....mam pytanie... Co Ty z ta parafiną chcesz robić?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-07-05 o 20:52
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 21:05   #3775
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja tez mialam 52 ale ja nie widzialam roznicy
Moze uzywalam 123 za krótko że by wylapac... Dla mnie byl za suchy.
Ja nie uzywam pudrów, mam sucha skore , prawie wszystko trzyma mi sie super bez pudru. Minimalizuje warstwy na skórze
HM natomiast byl u mnie za bardzo widoczny, ja lubie albo takie ultra lekkie podklady albo okazyjnie szpachelkę( jak na zdjęciu) ale sam podklad fajny. Ja jestem porcelain/ warm ivory w jaśniejszej formule u Bobbi Brown a w lecie sand lub bd20 u DW i YSL. To sa moje idealne kolory
Jakich bibulek uzywasz? ja bardzo polubilam sie z tymi z Inglota, niestety u mnie kosztuja tyle ile shiseido i chyba z piataka mniej niz Chanelowskie :///

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------



Ja mialam kolor. Sticka ivory... Nie wiem czy on ma numer. Wydaje mi sie ze nie. Ten kolor bym porownala z erue DW nie byl zolty... Jasnosciowo na poziomie c1 f&b... Kurcze nie wiem ktory jest zoltkiem, nie chce wprowadzic Cie w błąd. Moze dziewczyny na watku profesjonalnym beda znaly jakiegos jasnego zółtka


.....mam pytanie... Co Ty z ta parafiną chcesz robić?
a tak mieć na czarną godzinę
bo jest jeszcze w płynie podobny podobno do f&b ale kurna te oznaczenia mnie rozwalają
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 21:45   #3776
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
a tak mieć na czarną godzinę
bo jest jeszcze w płynie podobny podobno do f&b ale kurna te oznaczenia mnie rozwalają
Jesli chodzi o ten w kwadratowej butli to jest super ja mialam tylko 3 podklady z Kryolanu. Ten rozświetlajacy( taki sobie) kryolan foundation w kwadratowej butli( super ) i sticka przy ktorym DW to anielski lekki pylek nie podpasowal mi. Nooo maja okropne oznaczenia trudno sie w tym polapac

Ja bylam bardzo zadowolona z tego


http://www.kryolancitywarszawa.com.p...uct-flyer.html

Ja na czarna godzine mam DW )) nigdy nie zawodzi
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-07-05 o 21:48
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 21:51   #3777
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o ten w kwadratowej butli to jest super ja mialam tylko 3 podklady z Kryolanu. Ten rozświetlajacy( taki sobie) kryolan foundation w kwadratowej butli( super ) i sticka przy ktorym DW to anielski lekki pylek nie podpasowal mi. Nooo maja okropne oznaczenia trudno sie w tym polapac

Ja bylam bardzo zadowolona z tego


http://www.kryolancitywarszawa.com.p...uct-flyer.html

Ja na czarna godzine mam DW )) nigdy nie zawodzi
DW to wiadomo musi być
ale chce mi się coś nowego potestować
tak o ten w szklanej butelce mi chodziło wydaje mi się że kolor OB2 będzie oki w tym wypadku
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 21:55   #3778
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
DW to wiadomo musi być
ale chce mi się coś nowego potestować
tak o ten w szklanej butelce mi chodziło wydaje mi się że kolor OB2 będzie oki w tym wypadku
DW - podkładowa mała czarna
Ja mialam 1w ... Mysle ze OB2 moze byc juz mocno dla azjatek. Ten podklad dosc mocno kryje wiec ten pigment bedzie bardziej widac niz w przypadku maca.
Hmmm nie wiem...

Masz kółko kamuflazy z Kryolanu? U mnie sa juz dawno po terminie... Musze kupic nowe
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-07-05 o 21:58
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 21:57   #3779
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mialam 1w ... Mysle ze OB2 moze byc juz mocno dla azjatek. Ten podklad dosc mocno kryje wiec ten pigment bedzie bardziej widac niz w przypadku maca.
Hmmm nie wiem...
hmm no to OB1 ryzyk fizyk
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-05, 22:03   #3780
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hmm no to OB1 ryzyk fizyk
Ja nic nie mowie, ja sie boje bedzie na mnie.
Ja bym wziela ob1 chyba... Jesli jestes 20 w macu to chyba ten by byl lepszy.. Ale sprawdz swatche . Wiesz jak bywa w ciemno z kolorami
Zaraz napisze do jednej z wizazankowych makijazystek na FB. Moze ona ma Kryolany w kufrze
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-07-05 o 22:05
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.