Kocham Lancome!!! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 21:54   #361
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez monikao Pokaż wiadomość
switezianka Hypnose to nic innego jak lash architect loreala i w dodatku podobny efekt na rzesach, wiec jesli nie zalezy Ci na firmie to kup loreala. na forum Najlepszy tusz sonda, na 15 stronie jest moj post ze zdjeciami. Mozesz porownac efekt hypnose i ysl

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...75#post6886675
Z prawej ladniejsze. Czyli YSL.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 22:22   #362
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za opisy Nevada87. Pomogły mi zdecydować czy to moje kolory i czy kupić sobie paletki
Bardzo proszę

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tak jak na niego patrze na zdjeciu na allegro to bym sie bala ze tak twarz by smutnie wygladala nie myslalam ze tak fajnie wyglada zreszta u mnie bym go nigdzie nie znalazla ani nikt ze znajomych go nie ma wiec te zdjecia od Ciebie to jedyna pomoc w ppodjeciu decyzji co do niego
Dimiti ten błyszczyk/szminka w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej, zdjęcie zjada troszkę efekt i kolor, uwierz mi


---------------------------------------
Piszecie tu o tuszach do rzęs, w tym Hypnose...powiem Wam szczerze,że nie używałam żadnej maskary Lancome, ale używałam Dior,Max Factor,YSL,Smashbox,Clini que....i Pout Plump Lash Volume Mascara Blackest Black jest absolutnie według mnie najlepsza, tak naprawdę nie widzę żadnych minusów
IDEALNIE rozdziela, pogrubia i wydłuża rzęsy, nie zostawia nieestetycznych grudek, nie robi ''owadzich nóżek'' z rzęs, nie spływa, nie szczypie/nie podrażnia gałek ocznych, jest po prostu fantastyczna, a opakowanie cudne (zdjęcie poniżej), działaniem przypomina Diorshow, ale jest jeszcze lepsza, cena też jest fantastyczna na ebayu jest to ok30zł plus przesyłka
Przepraszam ,że piszę o niej tutaj w wątku o Lancome, ale przeczytałam ,że któraś z Was ma dylemat co do zakupu i absolutnie chciałabym polecić tą maskarę Pout, co prawda mam naturalnie gęste, dosyć długie rzęsy, ale inne maskary często mi je w dziwny sposób skracały, sklejały, robiły ''owadzie nóżki'' itd itp także nie każda maskara dobrze wygląda nawet na rzęsach nie wymagających większej pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pout.jpg (7,5 KB, 44 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:10   #363
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kocham Lancome!!!

hej lancomaniaczki
pytanie donośnie Lancome - Lip Color - Color Fever Gloss

zamowiałam na truskawie bo bardzo tani jest, tylko pytanie czy one wszystkie są "półtransparentne" czy kryją? bo zamowiłam ciemny kolor i zastanawiam sie jak na ustach wyjdzie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 19:10   #364
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
hej lancomaniaczki
pytanie donośnie Lancome - Lip Color - Color Fever Gloss

zamowiałam na truskawie bo bardzo tani jest, tylko pytanie czy one wszystkie są "półtransparentne" czy kryją? bo zamowiłam ciemny kolor i zastanawiam sie jak na ustach wyjdzie
Sporo ich ostatnio oglądałam w Sephorach i one w większości są półtransparentne, ale z widocznym kolorem (ale nie testowałam na ustach), więc jeżeli zamówiłaś ciemny kolor, to powinno go być widać.

Ja sama czekam na CFG, ale w jasnym, łososiowym kolorku. I zakochana jestem w jasnym różu nr 330, który kupię po świętach.

A wracając do firmy Lancome, to dotarła dzisiaj do mnie paczka z Truskawy: Hypnose Onyx, Bambus i Juicy Tubes nr 19 Lychee. Wszystko śliczne, pudru aż żal użyć, taki śliczny ten wzorek. A tusz na razie trzymam w zapasie, bo mam za dużo tuszy na stanie (chyba nie wytrzymam ).
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 19:59   #365
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
hej lancomaniaczki
pytanie donośnie Lancome - Lip Color - Color Fever Gloss

zamowiałam na truskawie bo bardzo tani jest, tylko pytanie czy one wszystkie są "półtransparentne" czy kryją? bo zamowiłam ciemny kolor i zastanawiam sie jak na ustach wyjdzie
Phdwao specjalnie wklejam dla Ciebie zdjęcia Lancome Fever Gloss w dwóch kolorach Sunbaked Coral i Blazing Pink na ustach oraz w opakowaniach dla porównania
Myślę ,że kolor widoczny na ustach zależy od intensywności...jeżeli zamówiłaś ciemny kolor to powinien być dosyć wyraźny na ustach


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Sporo ich ostatnio oglądałam w Sephorach i one w większości są półtransparentne, ale z widocznym kolorem (ale nie testowałam na ustach), więc jeżeli zamówiłaś ciemny kolor, to powinno go być widać.

Ja sama czekam na CFG, ale w jasnym, łososiowym kolorku. I zakochana jestem w jasnym różu nr 330, który kupię po świętach.

A wracając do firmy Lancome, to dotarła dzisiaj do mnie paczka z Truskawy: Hypnose Onyx, Bambus i Juicy Tubes nr 19 Lychee. Wszystko śliczne, pudru aż żal użyć, taki śliczny ten wzorek. A tusz na razie trzymam w zapasie, bo mam za dużo tuszy na stanie (chyba nie wytrzymam ).
Iceflower gratuluję nabytków, jestem ciekawa efektu tuszu już na rzęsach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lancomekolory.jpg (100,7 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sunbakedcoral.jpg (60,1 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blazingpink.jpg (98,8 KB, 100 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:11   #366
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Sporo ich ostatnio oglądałam w Sephorach i one w większości są półtransparentne, ale z widocznym kolorem (ale nie testowałam na ustach), więc jeżeli zamówiłaś ciemny kolor, to powinno go być widać.

Ja sama czekam na CFG, ale w jasnym, łososiowym kolorku. I zakochana jestem w jasnym różu nr 330, który kupię po świętach.

A wracając do firmy Lancome, to dotarła dzisiaj do mnie paczka z Truskawy: Hypnose Onyx, Bambus i Juicy Tubes nr 19 Lychee. Wszystko śliczne, pudru aż żal użyć, taki śliczny ten wzorek. A tusz na razie trzymam w zapasie, bo mam za dużo tuszy na stanie (chyba nie wytrzymam ).
Ice, czy w JT Lychee są drobinki? A jeżeli tak, to dużo?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:48   #367
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Sporo ich ostatnio oglądałam w Sephorach i one w większości są półtransparentne, ale z widocznym kolorem (ale nie testowałam na ustach), więc jeżeli zamówiłaś ciemny kolor, to powinno go być widać.

Ja sama czekam na CFG, ale w jasnym, łososiowym kolorku. I zakochana jestem w jasnym różu nr 330, który kupię po świętach.

A wracając do firmy Lancome, to dotarła dzisiaj do mnie paczka z Truskawy: Hypnose Onyx, Bambus i Juicy Tubes nr 19 Lychee. Wszystko śliczne, pudru aż żal użyć, taki śliczny ten wzorek. A tusz na razie trzymam w zapasie, bo mam za dużo tuszy na stanie (chyba nie wytrzymam ).
dzięki icegartuluję zakupów, wklej gdzeiś fotki, chętnie obejrzę

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Phdwao specjalnie wklejam dla Ciebie zdjęcia Lancome Fever Gloss w dwóch kolorach Sunbaked Coral i Blazing Pink na ustach oraz w opakowaniach dla porównania
Myślę ,że kolor widoczny na ustach zależy od intensywności...jeżeli zamówiłaś ciemny kolor to powinien być dosyć wyraźny na ustach
bardzo dziękujędużo pomogły mi zdjęciapięknie prezentują się na Twoich ustach..jak tylko przyjdzie do mnie paczuszka,to wkleję i moje fotki

P.S.ile mniej więcej czeka się na przesyłkę z truskawy?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 22:56   #368
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Iceflower gratuluję nabytków, jestem ciekawa efektu tuszu już na rzęsach
Dziękuję. Ja też jestem ciekawa efektu na rzęsach. Ale postanowiłam być chociaż trochę twarda i wytrzymać kilka tygodni bez testowania.

Śliczny ten Sunbaked Coral, zwłaszcza na ustach.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ice, czy w JT Lychee są drobinki? A jeżeli tak, to dużo?
Są i dużo. Ale nie brokat, a drobinki.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dzięki icegartuluję zakupów, wklej gdzeiś fotki, chętnie obejrzę


P.S.ile mniej więcej czeka się na przesyłkę z truskawy?
Gdzieś fotki powklejam, to na pewno, tylko nie wiem jeszcze, kiedy i gdzie.

Ja teraz czekałam krótko: zamówienie złożone w zeszłą środę, dzisiaj paczuszka u mnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 10:52   #369
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziękuję. Ja też jestem ciekawa efektu na rzęsach. Ale postanowiłam być chociaż trochę twarda i wytrzymać kilka tygodni bez testowania.

Śliczny ten Sunbaked Coral, zwłaszcza na ustach.



Są i dużo. Ale nie brokat, a drobinki.



Gdzieś fotki powklejam, to na pewno, tylko nie wiem jeszcze, kiedy i gdzie.

Ja teraz czekałam krótko: zamówienie złożone w zeszłą środę, dzisiaj paczuszka u mnie.
to mam nadzieję,że napotkam gdzieś te zdjęcia
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:27   #370
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę



Dimiti ten błyszczyk/szminka w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej, zdjęcie zjada troszkę efekt i kolor, uwierz mi

chetnie go wyprobuje teraz tylko czekam na konwoj przejezdzajacy z pieniedzmi...kominiarke juz mam

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Phdwao specjalnie wklejam dla Ciebie zdjęcia Lancome Fever Gloss w dwóch kolorach Sunbaked Coral i Blazing Pink na ustach oraz w opakowaniach dla porównania
Myślę ,że kolor widoczny na ustach zależy od intensywności...jeżeli zamówiłaś ciemny kolor to powinien być dosyć wyraźny na ustach




Iceflower gratuluję nabytków, jestem ciekawa efektu tuszu już na rzęsach
nie wiedzialam ze bede tak pieknie wygladaly na ustach!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 16:33   #371
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: Kocham Lancome!!!

witam,nie chce zakladac osobnego watku dlatego am do was pytanie dziewczyny czy te cienie sa oryginalne?

http://www.allegro.pl/item330269170_...poczworne.html
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 17:12   #372
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
witam,nie chce zakladac osobnego watku dlatego am do was pytanie dziewczyny czy te cienie sa oryginalne?

http://www.allegro.pl/item330269170_...poczworne.html
szczerze mówiąc to wątpie-po samej cenie nawet mozna to wywnioskować..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 17:30   #373
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kocham Lancome!!!

Szczerze mowiac mialam dosc sporo do czynienia z kosmetykami Lancome i musze przyznac, ze kolorowka tej firmy jest niewiele warta. Lakiery zasychaja niecaly rok po otworzenia i odpadaja po 1 dniu od pomalowania (nawet bazarkowe lakiery bija je na glowe, nie mowiac np o paru lepszych, sredniopolkowych). Szminki ladne, kremowa, ale tez trwalosc przecietna- podobne jakosciowo mozna juz kupic za ok. 20 zl. Cienie- najgorsze jakie mialam, bardzo latwo je rozkruszyc zwyklym pedzelkiem, roluja sie blyskawicznie na powiece . Jedyne co moge pochwalic to tusz Definicils- naprawde dobry, chociaz wole np. Masterpiece.
Kosmetyki do demakijazu tez okropne- 2fazowy plyn Bi-Facil to jakas tragedia. Nie dosc, ze nie mozna nim pozbyc sie calkowicie tusze z rzes, to jeszcze szczypie i zakleja oczy .
Zaznaczam, ze mialam na 100% oryginalne produkty, kupione w sklepie.

Osobiscie uwazam, ze ta firma powinna pozostac przy produkcji perfum, bo tylko w tym jest dobra.

A na allegro co druga aukcja to podroby- o czym swiadcza ceny, nie polecam.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2008-03-20 o 22:47
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 17:51   #374
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Szczerze mowiac mialam dosc sporo do czynienia z kosmetykami Lancome i musze przyznac, ze kolorowka tej firmy jest niewiele warta. Lakiery zasychaja niecaly rok po otworzenia i odpadaja po 1 dniu od pomalowania (nawet bazarkowe lakiery bija je na glowe, nie mowiac np o paru lepszych, sredniopolkowych). Szminki ladne, kremowa, ale tez trwalosc przecietna- podobne jakosciowo mozna juz kupic za ok. 20 zl. Cienie- najgorsze jakie mialam, roluja sie, bardzo latwo je rozkruszyc zwyklym pedzelkiem, roluja sie blyskawicznie na powiece . Jedyne co moge pochwalic to tusz Definicils- naprawde dobry, chociaz wole np. Masterpiece.
Kosmetyki do demakijazu tez okropne- 2fazowy plyn Bi-Facil to jakas tragedia. Nie dosc, ze nie mozna nim pozbyc sie calkowicie tusze z rzes, to jeszcze szczypie i zakleja oczy .
Zaznaczam, ze mialam na 100% oryginalne produkty, kupione w sklepie.

Osobiscie uwazam, ze ta firma powinna pozostac przy produkcji perfum, bo tylko w tym jest dobra.

A na allegro co druga aukcja to podroby- o czym swiadcza ceny, nie polecam.
W kwestii szminek sie nie wypowiem, bo nie uzywam, ale cienie Lancome (4) to moje ulubione - w absolutnie niezmienionym stanie trwaja caly dzien i wieczor, az do zmycia makijazu. Zadne inne średnio/wysokopolkowe nie sa u mnie tak trwale .
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:24   #375
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
W kwestii szminek sie nie wypowiem, bo nie uzywam, ale cienie Lancome (4) to moje ulubione - w absolutnie niezmienionym stanie trwaja caly dzien i wieczor, az do zmycia makijazu. Zadne inne średnio/wysokopolkowe nie sa u mnie tak trwale .
popieram moje czwórki też są mega trwałe
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 21:52   #376
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kocham Lancome!!!

Akurat u mnie wszystkie cienie roluja sie po ok 4 godz, ale z baza niektore cienie trzymaja sie dluzej. Ja mam podwojne cienie i musze przyznac, ze nawet Inglot i bazarkowe cienie u mnie trzyma sie lepiej niz Lancome. Wole osobiscie Estee Lauder, bo ladniej maluja i maja lepsze kolory.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 22:40   #377
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Akurat u mnie wszystkie cienie roluja sie po ok 4 godz, ale z baza niektore cienie trzymaja sie dluzej. Ja mam podwojne cienie i musze przyznac, ze nawet Inglot i bazarkowe cienie u mnie trzyma sie lepiej niz Lancome. Wole osobiscie Estee Lauder, bo ladniej maluja i maja lepsze kolory.
ja tez mam taki kłopot-wiekszosccieni mi sie roluje mimo tego ze uzywam bazy (obecnie mam MAC) i 4 lancome trzymaja sie naprawde rewelacyjnie mam jeszcze paletke mini color focus i równiez ja uwielbiam
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 22:51   #378
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
witam,nie chce zakladac osobnego watku dlatego am do was pytanie dziewczyny czy te cienie sa oryginalne?

http://www.allegro.pl/item330269170_...poczworne.html
Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc to wątpie-po samej cenie nawet mozna to wywnioskować..
mogą byc oryginale ale nie musza, wygladaja jak miniatura GWP, ale mniatury też są podrabiane
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 22:03   #379
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ja dzisiaj i wczoraj znowu zaszalałam z Lancome , bo była świetna promocja w Debenhamsie-można było wybrać gift- 8 produktów z 16! a każdy był kuszący
Kupiłam wczoraj krem pod oczy High Resolution Yeux oraz cienie Color Design (603,pink strass ) i dostałam:
-torbę, krem na dzień Primordiale Skin Recharge 15 ml, krem na noc Primordiale Skin Recharge Nuit 15 ml, krem na dzień Renergie Morpholift 15 ml, krem na dzień Bienfait Multi-Vital 15 ml, krem na dzień Hydra Zen Neurocalm 15 ml, najnowsze mleczko do demakijażu Galateis Douceur 50 ml, tonik Tonique Douceur 50 ml, tusz do rzęs Virtuose 2 ml.
Dziś kupiłam krem pod oczy Primordiale Skin Recharge Yeux i błyszczyk Fever Gloss (321 Dangerously Pink) i dostałam wszystko to samo co wczoraj, tylko zamiast kremu Bienfait żel do mycia twarzy Gel Eclat 30 ml. Ja zebrałam wszystkie moje gifty z ostatnich zakupów, okazało się, że mam kilka pełnowymiarowych słoików kremów!!
Dlaczego w Polsce nie ma takich promocji
Dodam, że pozostałe prezenty do wyboru to był tusz Definicils, Błyszczyk Juicy Tubes, szminka Absolu, żel do mycia twarzy do skóry suchej (ja wzięłam do mieszanej), paletka cieni Color Focus, perfumy Miracle i Bi Facil do demakijazu oczu...

Zrobiłam jakieś fotki z giftami, ale nie wiem, jak je zmniejszyć
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 06:58   #380
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kocham Lancome!!!

moj nowy błyszczyk lancome
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00388.JPG (16,8 KB, 45 załadowań)
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 09:29   #381
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
moj nowy błyszczyk lancome
ladnie wychodzi na ustach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 10:07   #382
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ladnie wychodzi na ustach
dzięki
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 12:43   #383
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Dimiti
Te blyszczyki Chanela wszystkie maja te piekne drobinki. Skonczyl mi sie bialy i kupilam lososiowy. Tez lsni tysiacem iskierek... Cudo

A bialy Diora daje taki sam efekt, co ten Chanela, tylko, ze jest w tubce i jest wydajniejszy.
przydaloby sie kupic szukam na ich oficjalnej stronie bo sa o polowe tansze tylko nie widze gdzie tu pisze o wysylce...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 12:45   #384
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Phdwao specjalnie wklejam dla Ciebie zdjęcia Lancome Fever Gloss w dwóch kolorach Sunbaked Coral i Blazing Pink na ustach oraz w opakowaniach dla porównania
Myślę ,że kolor widoczny na ustach zależy od intensywności...jeżeli zamówiłaś ciemny kolor to powinien być dosyć wyraźny na ustach




Iceflower gratuluję nabytków, jestem ciekawa efektu tuszu już na rzęsach
a ten blazing pink to jest nr 330 ??

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dzięki
nie ma za co
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 12:52   #385
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dlaczego w Polsce nie ma takich promocji
Bo dystrybutor tej marki w polandzie (nie tylko tej zresztą) uważa, że jego klientki w tym kraju nie zasługują na to, aby je tak rozpieszczać. DLATEGO JA JAKIEŚ 99% MOICH KOSMETYCZNYCH ZAKUPÓW ROBIĘ ZA GRANICĄ !!!
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 17:54   #386
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ten blazing pink to jest nr 330 ??
Nr 330 nie ma nazwy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 20:41   #387
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Bo dystrybutor tej marki w polandzie (nie tylko tej zresztą) uważa, że jego klientki w tym kraju nie zasługują na to, aby je tak rozpieszczać. DLATEGO JA JAKIEŚ 99% MOICH KOSMETYCZNYCH ZAKUPÓW ROBIĘ ZA GRANICĄ !!!

Ja tez mam taki plan, że po powrocie do Polski będę sobie przyjeżdżać co jakiś czas specjalnie po zapasy kosmetyków do Dublina
Nawet z ceną biletu lotniczego wyjdzie taniej!
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 14:26   #388
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nr 330 nie ma nazwy.
to teraz nie wiem jak go znajde....musze jeszcze raz isc do drogerii bo wydaje mi sie ze cos tam pod tym 330 pisalo jednak bo na str sa wlasnie same nazwy wiec nie wiem jak go znajde..
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja tez mam taki plan, że po powrocie do Polski będę sobie przyjeżdżać co jakiś czas specjalnie po zapasy kosmetyków do Dublina
Nawet z ceną biletu lotniczego wyjdzie taniej!
ja teraz chce kolezanki poprosic zeby mi kupila co nieco w Londynie jak poleci ale nie wiem czy wytrzymam do czerwca
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:20   #389
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Bo dystrybutor tej marki w polandzie (nie tylko tej zresztą) uważa, że jego klientki w tym kraju nie zasługują na to, aby je tak rozpieszczać. DLATEGO JA JAKIEŚ 99% MOICH KOSMETYCZNYCH ZAKUPÓW ROBIĘ ZA GRANICĄ !!!
wszystkich marek
dlaczego? czy jest ktoś, kto mógłby te ceny i brak promocji jakoś sensownie wytłumaczyć?
(może już nie w tym wątku )
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 23:01   #390
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj i wczoraj znowu zaszalałam z Lancome , bo była świetna promocja w Debenhamsie-można było wybrać gift- 8 produktów z 16! a każdy był kuszący
Kupiłam wczoraj krem pod oczy High Resolution Yeux oraz cienie Color Design (603,pink strass ) i dostałam:
-torbę, krem na dzień Primordiale Skin Recharge 15 ml, krem na noc Primordiale Skin Recharge Nuit 15 ml, krem na dzień Renergie Morpholift 15 ml, krem na dzień Bienfait Multi-Vital 15 ml, krem na dzień Hydra Zen Neurocalm 15 ml, najnowsze mleczko do demakijażu Galateis Douceur 50 ml, tonik Tonique Douceur 50 ml, tusz do rzęs Virtuose 2 ml.
Dziś kupiłam krem pod oczy Primordiale Skin Recharge Yeux i błyszczyk Fever Gloss (321 Dangerously Pink) i dostałam wszystko to samo co wczoraj, tylko zamiast kremu Bienfait żel do mycia twarzy Gel Eclat 30 ml. Ja zebrałam wszystkie moje gifty z ostatnich zakupów, okazało się, że mam kilka pełnowymiarowych słoików kremów!!
Dlaczego w Polsce nie ma takich promocji
Dodam, że pozostałe prezenty do wyboru to był tusz Definicils, Błyszczyk Juicy Tubes, szminka Absolu, żel do mycia twarzy do skóry suchej (ja wzięłam do mieszanej), paletka cieni Color Focus, perfumy Miracle i Bi Facil do demakijazu oczu...

Zrobiłam jakieś fotki z giftami, ale nie wiem, jak je zmniejszyć
Serenite..Mi doslownie rece opadaja gdy czytam Twoje posty;-))))
Ha ha ha..Ciagle trafiasz na promocje, dostajesz gifty, masz juz kolekcje torebek Lancome;-) Szczesciara;-)
Niestety w tej chwili u mnie w miescie ani w Bootsie ani w Debenhamsie nie ma zadnych promocji;-(
Pozdrawiam ;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.